+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
VOLVO XC60

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „VOLVO XC60“

Kód produktu: OF-469
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 125 mm
Vnútorný priemer [mm] 31 mm
Vonkajší priemer [mm] 64 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 31 mm

Kompatibilita:

FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 166 KW / 225 HP 10.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 224 KW / 305 HP 1.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 257 KW / 350 HP 5.2010 - 7.2011
FORD KUGA I 2.5 4x4 147 KW / 200 HP 2.2008 - 11.2012
FORD MONDEO IV (BA7) 2.5 162 KW / 220 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.5 162 KW / 220 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5 162 KW / 220 HP 3.2007 - 12.2012
FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST 162 KW / 220 HP 5.2006 - 12.2014
VOLVO C30 (533) 2.4 i 125 KW / 170 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) T5 184 KW / 250 HP 10.2007 - 12.2013
VOLVO C30 (533) T5 162 KW / 220 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) D5 132 KW / 180 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) D5 120 KW / 163 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 103 KW / 140 HP 3.2006 - 10.2009
VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 i 125 KW / 170 HP 3.2006 - 10.2009
VOLVO C70 II Kabriolet (542) T5 162 KW / 220 HP 3.2006 - 2.2007
VOLVO C70 II Kabriolet (542) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 6.2013
VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 D 120 KW / 163 HP 3.2007 - 6.2013
VOLVO C70 II Kabriolet (542) D5 132 KW / 180 HP 3.2006 - 6.2013
VOLVO S40 II (544) 2.4 103 KW / 140 HP 1.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.4 125 KW / 170 HP 1.2004 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) T5 162 KW / 220 HP 1.2004 - 12.2007
VOLVO S40 II (544) T5 AWD 162 KW / 220 HP 4.2004 - 12.2007
VOLVO S40 II (544) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) T5 AWD 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI 120 KW / 163 HP 3.2007 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) D5 132 KW / 179 HP 3.2006 - 12.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 D 93 KW / 126 HP 3.2005 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 CDI 85 KW / 116 HP 10.2003 - 12.2005
VOLVO S60 I (384) 2.4 D 96 KW / 130 HP 5.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) D5 120 KW / 163 HP 1.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) D5 136 KW / 185 HP 3.2005 - 4.2010
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 132 KW / 180 HP 5.2012 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) 2.5 T 183 KW / 249 HP 1.2013 - 1.2016
VOLVO S60 II (134) T5 AWD 187 KW / 254 HP 8.2015 - 12.2018
VOLVO S60 II (134) T5 186 KW / 253 HP 9.2011 - 12.2015
VOLVO S60 II Cross Country (134) T5 AWD 187 KW / 254 HP 3.2015 - 12.2018
VOLVO S80 I (184) 2.4 D 96 KW / 131 HP 10.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) D5 120 KW / 163 HP 8.2001 - 7.2006
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 183 KW / 249 HP 9.2012 - 12.2016
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 187 KW / 254 HP 1.2012 - 4.2016
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 147 KW / 200 HP 3.2006 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel 147 KW / 200 HP 5.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 170 KW / 231 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel 170 KW / 231 HP 1.2010 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.4 D 120 KW / 163 HP 3.2006 - 3.2011
VOLVO S80 II (124) D5 136 KW / 185 HP 3.2006 - 8.2009
VOLVO S80 II (124) D5 AWD 136 KW / 185 HP 1.2007 - 5.2009
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 132 KW / 180 HP 7.2013 - 12.2015
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T5 157 KW / 214 HP 3.2013 - 12.2015
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T5 187 KW / 254 HP 12.2012 - 12.2014
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 132 KW / 180 HP 10.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 AWD 132 KW / 180 HP 7.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD 157 KW / 214 HP 3.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 157 KW / 214 HP 2.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD 187 KW / 254 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 2.4 103 KW / 140 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.4 125 KW / 170 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) T5 162 KW / 220 HP 4.2004 - 12.2007
VOLVO V50 (545) T5 AWD 162 KW / 220 HP 4.2004 - 12.2007
VOLVO V50 (545) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2012
VOLVO V50 (545) T5 AWD 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi 120 KW / 163 HP 5.2007 - 12.2010
VOLVO V50 (545) D5 132 KW / 179 HP 3.2006 - 12.2010
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 132 KW / 180 HP 1.2014 - 7.2018
VOLVO V60 I (155) T5 AWD 187 KW / 254 HP 4.2015 - 5.2018
VOLVO V60 I Cross Country (157) T5 AWD 187 KW / 254 HP 3.2015 - 5.2018
VOLVO V70 II (285) 2.4 D 93 KW / 126 HP 4.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 CDI 90 KW / 122 HP 7.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 D 96 KW / 131 HP 7.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) D5 120 KW / 163 HP 1.2001 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) D5 AWD 120 KW / 163 HP 7.2002 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) D5 136 KW / 185 HP 4.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) D5 AWD 136 KW / 185 HP 5.2005 - 8.2007
VOLVO V70 III (135) 2.0 GDI 157 KW / 214 HP 4.2012 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) 2.0 BiFuel 157 KW / 214 HP 3.2013 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) 2.5 T 147 KW / 200 HP 8.2007 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel 147 KW / 200 HP 5.2008 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) 2.5 T 170 KW / 231 HP 4.2009 - 12.2012
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel 170 KW / 231 HP 4.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.4 D 120 KW / 163 HP 4.2007 - 12.2010
VOLVO V70 III (135) D5 136 KW / 185 HP 4.2007 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) D5 AWD 136 KW / 185 HP 4.2007 - 12.2009
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD 187 KW / 254 HP 4.2014 - 2.2017
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD 183 KW / 249 HP 4.2014 - 2.2017
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD 120 KW / 163 HP 5.2008 - 2.2017
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD 136 KW / 185 HP 5.2008 - 12.2009
VOLVO XC60 I VAN (156) D4 AWD 120 KW / 163 HP 9.2013 - 2.2017
VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 XC AWD 120 KW / 163 HP 9.2002 - 8.2007
VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 AWD 136 KW / 185 HP 12.2005 - 8.2007
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD 120 KW / 163 HP 8.2007 - 4.2016
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD 136 KW / 185 HP 4.2007 - 12.2009
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.4 D4 AWD 120 KW / 163 HP 9.2013 - 4.2016
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 120 KW / 163 HP 10.2007 - 12.2010
VOLVO XC90 I (275) D3 / D5 120 KW / 163 HP 4.2009 - 12.2014
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 147 KW / 200 HP 1.2011 - 12.2014
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 120 KW / 163 HP 10.2002 - 12.2006
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 136 KW / 185 HP 4.2005 - 12.2010
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 155 KW / 211 HP 11.2013 - 9.2014
VOLVO XC90 I VAN (275) 2.4 D4 120 KW / 163 HP 9.2013 - 12.2014

OE čísla:

FORD 1371 199
FORD 1421 704
FORD 6G9N-6744-BA
FORD 6M5G-6744-AA
VOLVO 30757157
VOLVO 30788821
VOLVO 3875233
VOLVO 8642570
VOLVO 8692305
FORD (CHANGAN) 8692305
VOLVO (CHANGAN) 8692305
MAXGEAR 06D115466
MAXGEAR 06D115562
MAXGEAR 06D198405
MAXGEAR 1371199
MAXGEAR 1457429243
MAXGEAR 260302
MAXGEAR 5143220001
MAXGEAR 64901
MAXGEAR 6G9N6744BA
MAXGEAR 6M5G6744AA
MAXGEAR 8642570
MAXGEAR HU7196X
MAXGEAR MD469
MAXGEAR ML1738
MAXGEAR OX379D
MAXGEAR V100390
MAXGEAR WL7404

 

 

 

2,75 € / ks bez DPH
3,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1072
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Vonkajší priemer [mm] 77 mm
Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Rozmer závitu 3/4"-16 UNF
Vnútorný priemer 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

 

2,54 € / ks bez DPH
3,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397007088
Stierače Bosch Aerotwin 650/500 mm
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Výrobné číslo: 3 397 007 088, 3397007088
Dĺžka 1 (vodiča) : 650 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 500 mm
Kompatibilita:
ASTON MARTIN
DB9 Vantage
DB9 Volante
DBS Vantage
DBS Volante
RAPIDE
VANTAGE Vantage
VIRAGE Vantage
VIRAGE Volante
BMW
X5 (G05, F95)
X5 Van (G05)
X6 (G06, F96)
X7 (G07)
FORD
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
LEXUS
RX (_L2_)
VOLVO
C30 (533)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V50 (545)
V60 I (155, 157)
V60 I uzavreté vozidlo / kombi (155)
V70 III (135)
V70 III uzavreté vozidlo / kombi (135)
XC60 I SUV (156)
XC60 I VAN (156)
XC70 II (136)

 

25,21 € / ks bez DPH
30,25 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0942
Gumové rohože komplet do Volvo XC60 I (2008-2017)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

VOLVO
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

27,21 € / ks bez DPH
32,65 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1589
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 30659637, 8676870, 30775336, 31266617
Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 5
Vrátane batérie: Nie
Slot pre transpondér: Áno, pre ID46
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU101
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Áno
Spôsob montáže: Puzdro nalisované
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Áno
Kompatibilita:
VOLVO
S60 II (134)
S80 II (124)
V40 liftback (525, 526)
V60 I (155, 157)
V70 II (285)
XC60 I SUV (156)
XC70 CROSS COUNTRY I (295)

20,46 € / ks bez DPH
24,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9B-2-1444
Snímač tlaku paliva
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 504053982, 55566049, 2R0 919 081 D, 55207677, 504247741, 3230182500, 2831362, 1408346, 1408233, 0 281 002 472
Čísla náhrad: 0281002706, 2831 362, 2 831 362, 3 947 258, 55566049, V24-72-0197, 7.24055, 215810006900
Doplňujúce informácie: 3-pinový konektor
Kompatibilita:
ALFA ROMEO
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GT (937_)
MITO (955_)
CADILLAC
BLS
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140)
EPICA (KL1_)
NUBIRA Kombi
NUBIRA sedan
FIAT
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
CROMA Skriňa (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO kombi (MPV) (119_, 223_)
GRANDE PUNTO (199_)
LINEA (323_, 110_)
PANDA (169_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (188_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
STRADA pick-up (178_)
FORD
KA (RU8)
LANCIA
DELTA III (844_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
YPSILON (843_)
OPEL
AGILA (B) (H08)
ANTARA (L07)
ASTRA H (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H Skriňa (L70)
ASTRA H TwinTop (A04)
COMBO Combi / Tour (X12)
COMBO uzavreté vozidlo / kombi (X12)
COMBO korba/podvozok (X12)
CORSA D (S07)
CORSA D Van (S07)
MERIVA A van (MPV) (X03)
SIGNUM liftback (Z03)
VECTRA C (Z02)
VECTRA C GTS (Z02)
VECTRA C Kombi (Z02)
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
SAAB
9-3 (YS3F, E79, D79, D75)
9-3 Kombi (E50)
9-3 kabriolet (YS3F)
9-3X
SUZUKI
IGNIS II (MH)
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
WAGON R+ liftback (MM)
VOLVO
C30 (533)
C70 II kabriolet (542)
S40 II (544)
S60 I (384)
S80 II (124)
V50 (545)
V70 I (875, 876)
V70 II (285)
V70 III (135)
XC60 (156)
XC70 CROSS COUNTRY (295)
XC70 II (136)
XC90 I (275)

29,58 € / ks bez DPH
35,50 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,67 € / ks bez DPH
10,40 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575005
Stierač Valeo First 500 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 500 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575005

ALFA ROMEO
156 (932_) 09.97 - 09.05    
ARNA (920_) 03.83 - 12.86
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06
AUDI
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
E-TRON (GEN) 09.18 -
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
Q3 (F3B) 07.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q8 (4MN) 02.18 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -
AUSTIN
MAESTRO Fastback (XC) 03.83 - 09.92    
MONTEGO Kombi (XE) 10.84 - 09.92
MONTEGO (XE) 04.84 - 12.93
BMW
1 (E81) 09.06 - 12.11    
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06
1 (E87) 02.03 - 01.13    
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07
1 Kupé (E82) 10.06 - 10.13    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
3 (E30) 09.82 - 03.92    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Touring (E30) 07.87 - 10.94    
X3 (F25) 09.10 - 08.17
3 Kabriolet (E30) 09.82 - 11.93    
X4 (F26) 05.13 - 03.18
3 (E36) 09.90 - 11.98    
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
X6 (G06, F96) 08.19 -
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
X7 (G07) 03.19 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99    
Z1 Roadster 06.88 - 06.91
3 (E46) 12.97 - 05.05    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
CHEVROLET
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
BX (XB-_) 10.82 - 12.94    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
BX Break (XB-_) 04.83 - 12.94    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
XSARA (N1) 04.97 - 12.05
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06    
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06    
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16    
C25 Autobus (280_, 290_) 07.81 - 02.94
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -     
C25 Skrinka (280_, 290_) 07.81 - 07.94
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 07.81 - 03.94
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03    
C35 Skrinka 11.73 - 01.94
DACIA
DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18    
LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 -
DUSTER Skriňa/SUV 04.11 -     
LOGAN Pick-up (US_) 03.08 -
LOGAN (LS_) 08.04 -     
SANDERO 06.08 -
LOGAN MCV (KS_) 02.07 -
DAEWOO
MUSSO (FJ) 07.98 -     
NUBIRA limuzina (J100) 04.97 -
NUBIRA (J100) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
DAIHATSU
MATERIA (M4_) 10.06 -     
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06
SIRION (M3_) 01.05 -     
TREVIS 06.06 -
FIAT
CROMA (154_) 12.85 - 12.96    
DUCATO Skrinka (280_) 01.82 - 02.91
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (280_) 07.82 - 08.90
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Panorama (290_) 01.90 - 05.94
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
DUCATO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (290_) 03.89 - 03.94
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (290_) 03.89 - 03.94
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02    
TALENTO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 03.94
DUCATO Panorama (280_) 07.82 - 08.90
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
ORION III (GAL) 01.90 - 09.96
ESCORT V (AAL, ABL) 07.90 - 05.95    
SCORPIO I (GAE, GGE) 04.85 - 09.94
ESCORT V Turnier (ANL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I limuzina (GGE) 01.86 - 12.94
ESCORT V Kabriolet (ALL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I Turnier (GGE) 05.88 - 09.94
ESCORT V limuzina (AFL) 08.93 - 01.95    
SCORPIO II (GFR, GGR) 10.94 - 08.98
ESCORT V Express (AVF) 07.90 - 12.94    
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 10.94 - 08.98
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
SIERRA I sikma zadna cast (GBC) 08.82 - 02.87
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
SIERRA Turnier (BNC) 08.82 - 12.86
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
SIERRA II sikma zadna cast (GBC, GBG) 01.87 - 03.93
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II (GBG, GB4) 01.87 - 02.93
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II Turnier (BNG) 01.87 - 02.93
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Autobus (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Skrinka (V_ _) 01.77 - 10.86
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03
FSO
POLONEZ III 09.92 - 01.05    
POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02
GAZ
GAZELLE Autobus 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 -
GAZELLE Skrinka 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 -
GAZELLE Korba/Podvozok 10.93 - 12.02    
VOLGA (3102) 01.70 - 01.93
GAZELLE Autobus 01.03 - 03.13    
VOLGA Kombi (3102) 01.72 - 02.93
GAZELLE Skrinka 01.03 - 03.13    
VOLGA 07.92 - 12.10
GAZELLE Korba/Podvozok 01.02 - 03.13    
VOLGA Kombi 02.93 - 12.10
GAZELLE NEXT Autobus 04.13 -
HONDA
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
HR-V (GH) 03.99 -
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
S2000 (AP) 03.99 -
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
H-1 Travel (TQ) 09.07 -
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
XG limuzina 09.00 - 12.05
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
XG (XG) 12.98 - 12.05
ISUZU
TROOPER II otvorene terenne vozidlo (UB) 08.91 - 07.98    
TROOPER III otvorene terenne vozidlo 04.00 - 08.04
TROOPER III 05.98 - 08.04
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99    
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
KIA
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16    
SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
SOUL III (SK3) 01.19 -
LADA
110 (2110) 01.95 - 12.12    
PRIORA sikma zadna cast (2172) 02.08 - 12.15
111 (2111) 01.95 - 02.09    
PRIORA limuzina (2170_) 04.07 - 07.18
112 (2112) 01.95 - 12.11    
PRIORA Kombi (2171) 05.09 - 12.15
LARGUS Skrinka (FS0_, FSA_) 03.12 -     
SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) 09.84 - 12.13
LARGUS Skrina/kombi (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA limuzina (21099, 2115) 09.87 - 12.12
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA sikma zadna cast (2113, 2114) 03.97 - 12.13
LANCIA
THEMA (834_) 11.84 - 07.94    
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
THEMA SW (834_) 03.87 - 07.94
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
MX-6 (GE) 07.91 - 09.97
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
626 IV (GE) 08.91 - 08.98    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
MX-6 (GD) 10.87 - 01.97    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
MERCEDES-BENZ
AMG GT (C190) 10.14 -
MG
MG ZS 07.01 - 04.05    
MGF (RD) 03.95 - 03.02
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05    
MONTEGO 04.84 - 09.90
MAESTRO 03.83 - 09.90
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16    
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96    
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
ECLIPSE II (D3_A) 04.94 - 04.99    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
200SX (S13) 07.88 - 12.95    
TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
TRADE Skrinka 01.96 - 12.00
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
TRADE Skrinka 11.86 - 03.93
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
TRADE Skrinka 04.93 - 10.98
KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 -     
TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
TRADE Autobus 06.96 - 10.01
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02    
TRADE Skrinka 06.96 - 10.01
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01    
TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02    
CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
COMBO Tour 10.01 - 12.11
ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
MONTEREY B (M98) 07.98 - 08.99
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
J5 Autobus (280P) 09.81 - 09.90
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
J5 Skrinka (280L) 09.81 - 09.90
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
J5 Korba/Podvozok (280L) 09.81 - 09.90
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
J5 Autobus (290P) 09.90 - 02.94
806 (221) 06.94 - 08.02    
J5 Skrinka (290L) 09.90 - 03.94
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06    
J5 Korba/Podvozok (290L) 09.90 - 02.94
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92
KANGOO (KC0/1_) 08.97 -     
19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01
KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 -     
19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95
LOGAN I (LS_) 09.04 -     
21 (B48_) 07.89 - 06.94
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
21 limuzina (L48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
21 Kombi (K48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
21 Skrina/kombi (S48_) 06.86 - 04.95
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03    
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 11.07 -     
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -     
TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94
ROVER
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
800 (XS) 10.86 - 02.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
800 Kupé 08.92 - 02.99
400 II (RT) 03.95 - 03.00    
MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95
600 I (RH) 08.93 - 10.00    
MONTEGO 02.85 - 10.95
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93
SEAT
TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99
SKODA
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01
FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98    
FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01
FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02    
FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -
S SANGYONG
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07    
REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -     
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
JUSTY IV 01.07 -     
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
SUZUKI
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
TOYOTA
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
740 (744) 04.83 - 12.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
740 Kombi (745) 08.84 - 12.92
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
780 (782) 04.86 - 11.90
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
850 (854) 06.91 - 10.97
V50 (545) 12.03 - 12.12    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V60 I (155) 07.10 - 12.18    
940 (944) 08.90 - 03.95
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18    
940 Kombi (945) 08.90 - 10.95
V70 III (135) 04.07 - 04.16    
940 II (944) 08.94 - 12.98
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17    
940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01    
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05    
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -

7,38 € / ks bez DPH
8,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 5B-2-45
Cievka spojka kompresora klimatizácie
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Cievka spojka kompresora klimatizácie

OE čísla: 30630921, P30630921

Popis:

  • ID kompresora: ZEXEL DKS17 / DCS-14IC
  • Napätie: 12V
  • Rozmery: 96 x 64 x 45 x 33 mm
  • Nastavenie: 1:00

Kompatibilita:

SUZUKI

  • SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.0 Pohon na 4 kolesá (TD54, JB420), 103 KW, 1995 CCM, 140PS, 2005/10->2015/02
  • SUZUKI GRAND VITARA II 1.9 DDiS 2005-

FORD:

  • FORD MONDEO IV (BA7) 2.5, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2007/03->2015/01
  • FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2007/03->2012/12
  • FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.5, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2007/03->2015/01
  • FORD S-MAX (WS, WA6) 2.5 ST, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2006/05->2014/12

VOLVO:

  • VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel, 107 KW, 1999 CCM, 146PS, 2008/01->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi, 100 KW, 1997 CCM, 136PS, 2008/02->2011/03
  • VOLVO S80 II (124) 2.4 D, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2006/03-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2010/01->2011/03
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2006/03->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2010/01->2012/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 183 KW, 2497 CCM, 249PS, 2012/09-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 187 KW, 2497 CCM, 254PS, 2012/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2008/05->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2010/01->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 3.2, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 3.2, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2006/03-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/01->2012/12
  • VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2007/01->2010/12
  • VOLVO S80 II (124) D3, 100 KW, 1984 CCM, 136PS, 2012/05-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D3 / D4, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/06-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2006/03-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/06-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5 AWD, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2007/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) T6 AWD, 224 KW, 2953 CCM, 305PS, 2010/10->2016/12
  • VOLVO S80 II (124) T6 AWD, 210 KW, 2953 CCM, 286PS, 2007/01->2010/12
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 D5, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2005/08->2007/07
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 T5, 191 KW, 2401 CCM, 260PS, 2004/04->2007/08
  • VOLVO V70 III (135) 2.0 BiFuel, 157 KW, 1984 CCM, 214PS, 2013/03->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.0 GDI, 157 KW, 1984 CCM, 214PS, 2012/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.4 D, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2007/04->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2009/04->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2007/08->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2009/04->2012/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2008/05->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2009/04->2011/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/04->2014/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2007/08->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2007/04->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) D3, 100 KW, 1984 CCM, 136PS, 2007/10->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D3 / D4, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/03->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D4 AWD, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2007/10->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D4 AWD, 133 KW, 2400 CCM, 181PS, 2013/10-> ...
  • VOLVO V70 III (135) D5, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D5, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2007/04->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) D5, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2008/10->2011/12
  • VOLVO V70 III (135) D5, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2011/03-> ...
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 136 KW, 2401 CCM, 185PS, 2007/04->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2009/12->2011/12
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2011/03-> ...
  • VOLVO V70 III (135) T6 AWD, 224 KW, 2953 CCM, 305PS, 2010/01->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) T6 AWD, 210 KW, 2953 CCM, 286PS, 2007/08->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2009/04->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2008/05->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2009/07->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/03->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D3, 100 KW, 1984 CCM, 136PS, 2012/04->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D3 / D4, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/03->2014/12
  • VOLVO XC60 (156) D4 AWD, 133 KW, 2400 CCM, 181PS, 2013/10->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D4 AWD, 140 KW, 2400 CCM, 190PS, 2015/03->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2008/05->2009/12
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2009/07->2011/06
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2014/04->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 162 KW, 2400 CCM, 220PS, 2015/03->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) T6 AWD, 210 KW, 2953 CCM, 286PS, 2008/05->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) T6 AWD, 224 KW, 2953 CCM, 304PS, 2010/03->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) T6 AWD, 242 KW, 2953 CCM, 329PS, 2014/04->2015/12
  • VOLVO XC70 CROSS COUNTRY (295) 2.4 D5 AWD, 136 KW, 2401 CCM, 185PS, 2005/12->2007/08
  • VOLVO XC70 II (136) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2009/06->2010/12
  • VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2007/08-> ...
  • VOLVO XC70 II (136) D3, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/04->2015/12
  • VOLVO XC70 II (136) D4 AWD, 133 KW, 2400 CCM, 181PS, 2013/10-> ...
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2007/04->2009/12
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2009/04->2011/12
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 162 KW, 2400 CCM, 220PS, 2015/03-> ...
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2015/03-> ...
22,25 € / ks bez DPH
26,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 39-0455
Zadný stierač kompletný
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OEM čísla: MMT RAW 473, V95-0412, 68100, 2190329, T468100, V95-0319, 103-00-115-C, 103-00-115, 30747762, 31333448, 31333470

Doplňujúce informácie: Dĺžka stieracej lišty [MM]: 350

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

Volvo
XC60 I SUV (156)
XC90 I_275 (06/2002-01/2015)

 

9,50 € / ks bez DPH
11,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 262610001R
Originálna žiarovka smerovky HP24W
Nedostupné

Názov produktu: Žiarovka smerovky HP24W

OEM čísla: 262610001R

Doplňujúce informácie:

Druh žiarovky: HP24W

Napätie [V]: 12

Výkon [W]: 24

Producent: RENAULT GROUP

Využite:

Citroen C5 r.v.2008+ : predné smerovky

Peugeot 3008 r.v.2009+ : predné smerovky

Peugeot 5008 r.v.2009+ : predné smerovky

Renault Laguna III r.v.2007+ : predné smerovky

Volvo XC60 : zadné smerovky

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

CITROEN

C5 III (RD_)

C5 III Break (RW_)

PEUGEOT

3008 limuzína (MPV) (0U_)

5008 (0U_, 0E_)

RENAULT

LAGUNA III (BT0/1)

LAGUNA III Grandtour (KT0/1)

VOLVO

XC60 I SUV (156)

20 € / ks bez DPH
24 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: K2-1-494
Autokoberce velúrové komplet 4 ks Volvo XC60 2008-2017
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

Určené pre model: Volvo XC60 2008-2017

Otvory na uchytenie: Áno

Farba: Čierna

Verzia: Štandard (hrúbka veluru 5 mm)

Komplet velurových autokobercov sa skladá zo štyroch častí . Na výrobu našich autokoberčekov sa používa vysokokvalitná velurová tkanina, určená špeciálne na vnútorné vybavenie vozidla . Charakterizuje ju zvýšená odolnosť voči oderu , a špeciálna konštrukcia vlasov veluru zabezpečuje ľahké čistenie kobercov . Pre dosiahnutie čo najvyššej trvanlivosti je koberček šoféra zabezpečený pod jeho nohami dvojitou vrstvou. Každý koberček je zakončený starostlivo obšitou lemovkou.

Naše textilné autorohože sú zabezpečené voči prenikaniu vlhkosti a vody do spodných vrstiev interiéru pogumovanou vrstvou na svojej spodnej časti . Okrem tejto izolačnej funkcie zabezpečuje táto vrstva gumy aj zvýšenú priľnavosť koberčekov k podlahe vozidla vďaka štruktúre povrchu gumy. Toto zabezpečuje taktiež bezpečnosť pri jazde nakoľko sa koberčeky počas jazdy nepresúvajú ani nezahýňajú. V závislosti od modelu koberčekov sú niektoré varianty vybavené dodatkovými úchymi pre zafixovanie autokoberčekov (u modelov áut, ktoré uchytenie koberčekov ponúkali)

Naše autokoberčeky sú vyrábané konkrétne pre daný model automobilu. Každá časť sady je vykonaná tak, aby perfektne sadla na dané miesto .V komplete sa nachádzajú štyri koberčeky pre prednú aj zadnú časť vozidla.

 

Čo charakterizuje naše autokoberčeky:

- vysokokvalitný velur odolný voči oderu 

- konštrukcia vlasov zabezpečujúca ľahké čistenie 

- materiálová lemovka zabezpečujúca boky autokoberčekov

- spodná izolačná vrstva zabezpečujúca ochranu pred vlhkosťou 

- prispôsobenie do konkrétneho modelu 

- bezpečnosť vďaka štruktúre spodnej vrstvy koberčekov

- vyrobené v krajinách EÚ, nejedná sa o dovoz z Číny a podobne

16,58 € / ks bez DPH
19,90 € / ks s DPH
Kód produktu: F026407203
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška85 mm
Rozmer závitu3/4" 16 UNF-2B
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 262 mm
Vonkajší priemer 272 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD AA6E6714AA
FORD AA6E-6714-AB
FORD BE8Z6731AB
FORD EFL907
FORD EFL910
FORD 1S7E6714BA
FORD 1S7G6714CA
FORD 1S7G6714DA
FORD 1S7J6744BA
FORD 1218846
FORD 1250507
FORD 1595247
FORD 1751529
FORD 2178448
FORD 2468342
FORD 5015485
FORD 9W7E6714AA
FORD 9W7E6714BA
FORD 9W7Z6731A
JAGUAR C2Z 21964
JAGUAR C2Z 32125
ROVER LR025306
VOLVO 30711781
VOLVO 30731880
VOLVO 30731888
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
BOSCH LR025306

 

6,79 € / ks bez DPH
8,15 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 10C-2-410
Zadný stierač kompletný
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OEM čísla: MMT RAW 473, V95-0412, 68100, 2190329, T468100, V95-0319, 103-00-115-C, 103-00-115, 30747762, 31333448, 31333470

Doplňujúce informácie: Dĺžka stieracej lišty [MM]: 350

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

Volvo
XC60 I SUV (156)
XC90 I_275 (06/2002-01/2015)

 

3,08 € / ks bez DPH
3,70 € / ks s DPH

Viac kategórií