+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
MERCEDES-BENZ B trieda

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „MERCEDES-BENZ B trieda“

Kód produktu: 19-1225MAX
Brzdový kotúč

OE čísla: MERCEDES-BENZ A 169 423 09 12 MERCEDES-BENZ A 169 423 03 12 MERCEDES-BENZ 169 423 03 12 MERCEDES-BENZ 169 423 09 12

16,29 € / ks bez DPH
19,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 18E-12-67
Pumpička ostrekovača skiel 1T0955651A

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A, AUDI 1J6 955 651 AUDI 1K6 955 651 AUDI 1T0 955 651 A BMW 67 12 6 938 620 BMW 67 12 8 377 987 CITROËN 6434.A1 MAN 65.26485.0002 MERCEDES-BENZ A204 866 02 21 MERCEDES-BENZ A210 869 10 21 MERCEDES-BENZ 204 866 02 21 MERCEDES-BENZ 210 869 10 21 MITSUBISHI 8260A021 MITSUBISHI 8260A082 PEUGEOT 6434.A1 PORSCHE 955 628 172 00 PORSCHE 955 628 172 01 SEAT 1J6 955 651 SEAT 1K6 955 651 SEAT 1T0 955 651 A SKODA 1J6 955 651 SKODA 1K6 955 651 SKODA 1T0 955 651 A SUZUKI 38410-86G00 SUZUKI 38410-86G00-000 SUZUKI 38410-86G10-000 VW 1J6 955 651 VW 1K6 955 651 VW 1T0 955 651 A SMART A0000038V001000000 SMART A204 866 02 21 SMART A38V001000000 SMART A454 860 01 26 SMART A454 866 00 21 SMART 0000038V001000000 SMART 204 866 02 21 SMART 38V001000000 SMART 454 860 01 26 SMART 454 866 00 21 MINI 67 12 6 938 620 MINI 67 12 8 360 627 MINI 67 12 8 377 987 CUPRA 1K6 955 651

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 170 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: VW PASSAT B6 ( 3C2 ) 2.0 FSI 4motion 110W 150k 1984 ccm BVX 4 valce benzín
Výrobný dátum: 03.01.2006
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 3C53GM
Kód motora: BVX
Kód prevodovky: HJM
Označenie pohonu osí: 6S
Vybavenie: VD
Farba strechy: 2T
Vonkajšia farba / Číslo laku: 2T / C9X

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

2 € / ks bez DPH
2,40 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 17B-11-242
Čerpadlo ostrekovača skiel 1T0955651A

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 360 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 valce nafta
Výrobný dátum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 1Z5364
Kód motora: BJB
Kód prevodovky: GQQ
Označenie pohonu osí: 5S
Vybavenie: CA
Farba strechy: Q2
Vonkajšia farba / Číslo laku: Q2 / F8F

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

1,92 € / ks bez DPH
2,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D2-11-29
Elektrické relé 1K0951253

OE čísla: 1K0951253, 1K0 951 253, ALFA ROMEO 11129685 ALFA ROMEO 11129885 AUDI 1K0 951 253 FIAT 11129685 FIAT 11129885 FORD 5M5Z14N089A HONDA 39794-SDA-A02 HONDA 39794-SDA-A03 HONDA 39794-SDA-901 HONDA 39794-SDA-902 LANCIA 11129685 LANCIA 11129885 LANCIA 46520412 MAZDA AJ51-18-821 MAZDA B115-67-730 MAZDA UM46-67-730 MERCEDES-BENZ A 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ A 002 545 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ 002 545 11 19 MITSUBISHI MR588567 NISSAN 25230 79942

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 360 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 valce nafta
Výrobný dátum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 1Z5364
Kód motora: BJB
Kód prevodovky: GQQ
Označenie pohonu osí: 5S
Vybavenie: CA
Farba strechy: Q2
Vonkajšia farba / Číslo laku: Q2 / F8F

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 6760614185
Filter separátoru odlučovača oleja s tesnením

Doplňujúce informácie:
S tesnením
Kompatibilita:
MERCEDES-BENZ
Trieda A (W168)
Trieda A (W169)
Trieda B Sports Tourer (W245)
VANEO (414)

6 € / ks bez DPH
7,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-445
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 116 mm
Vnútorný priemer [mm] 22 mm
Vonkajší priemer [mm] 53 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 22 mm

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007) 44 KW / 60 HP 7.1998 - 2.2001
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006) 55 KW / 75 HP 2.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008) 66 KW / 90 HP 7.1998 - 2.2001
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) 70 KW / 95 HP 2.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306) 60 KW / 82 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307) 80 KW / 109 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008) 100 KW / 136 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308) 103 KW / 140 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 CDI (245.207) 80 KW / 109 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 100 KW / 136 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 103 KW / 140 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 55 KW / 75 HP 2.2002 - 7.2005
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 67 KW / 91 HP 2.2002 - 7.2005

OE čísla:

MERCEDES-BENZ 640 180 00 09
MERCEDES-BENZ 640 180 01 09
MERCEDES-BENZ 640 180 01 09 90
MERCEDES-BENZ 640 184 01 25
MERCEDES-BENZ 640 184 02 25
MERCEDES-BENZ 668 180 00 09
MERCEDES-BENZ 668 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 640 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 640 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 640 180 01 09 90
MERCEDES-BENZ A 640 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 640 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 668 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 668 184 01 25
MAXGEAR 0143220004
MAXGEAR 1457429129
MAXGEAR 1457429272
MAXGEAR 2502500
MAXGEAR 2506700
MAXGEAR 260299
MAXGEAR 401800009
MAXGEAR 401800109
MAXGEAR 401840125
MAXGEAR 5520
MAXGEAR 6401800009
MAXGEAR 6401840125
MAXGEAR 6681800009
MAXGEAR A6401800009
MAXGEAR A6401840125
MAXGEAR A6681800009
MAXGEAR AC6187E
MAXGEAR AC8034
MAXGEAR AC8084
MAXGEAR CH10052ECO
MAXGEAR CH8978
MAXGEAR E16H01D51
MAXGEAR E16HD51
MAXGEAR ELH4288
MAXGEAR F026408725
MAXGEAR FA5553
MAXGEAR FA5553ECO
MAXGEAR FA5767ECO
MAXGEAR FX20034
MAXGEAR G1508
MAXGEAR G1668
MAXGEAR HU6152X
MAXGEAR L28139
MAXGEAR L320
MAXGEAR MD445
MAXGEAR MD557
MAXGEAR ML1709
MAXGEAR OE6406
MAXGEAR OP109
MAXGEAR OP278
MAXGEAR OX1451D
MAXGEAR OX1451DECO
MAXGEAR OX1451DOEKO
MAXGEAR OX145D
MAXGEAR OX201
MAXGEAR OX201D
MAXGEAR OX201DECO
MAXGEAR OX201DOEKO
MAXGEAR XE512
MAXGEAR XE555

 

 

 

 

2,96 € / ks bez DPH
3,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1671
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 86 mm
Vnútorný priemer [mm] 29 mm
Vonkajší priemer [mm] 71 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 64 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 31 mm

Kompatibilita:

INFINITI Q30 1.6 90 KW / 122 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q30 1.6 115 KW / 156 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q30 2.0 T 155 KW / 211 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q30 2.0 T AWD 155 KW / 211 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q50 2.0 T 155 KW / 211 HP 4.2014 - Teraz
INFINITI Q60 Kupé 2.0 T 155 KW / 211 HP 9.2016 - Teraz
INFINITI QX30 2.0 AWD 155 KW / 211 HP 9.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 160 (176.041) 75 KW / 102 HP 7.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 180 (176.042) 90 KW / 122 HP 9.2012 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 200 (176.043) 115 KW / 156 HP 6.2012 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 220 4-matic (176.047) 135 KW / 184 HP 5.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 (176.044) 155 KW / 211 HP 6.2012 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 4-matic (176.046) 155 KW / 211 HP 6.2013 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 (176.050) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 4-matic (176.051) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 220 (177.044) 140 KW / 190 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 220 4-matic (177.045) 140 KW / 190 HP 7.2018 - 10.2019
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 250 (177.046) 165 KW / 224 HP 3.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 250 4-matic (177.047) 165 KW / 224 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) AMG A 35 4-matic (177.051) 225 KW / 306 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 220 (177.144) 140 KW / 190 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 220 4-matic (177.145) 140 KW / 190 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 250 (177.146) 165 KW / 224 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 250 4-matic (177.147) 165 KW / 224 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) AMG A 35 4-matic (177.151) 225 KW / 306 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 160 (246.241) 75 KW / 102 HP 7.2015 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 180 (246.242) 90 KW / 122 HP 11.2011 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 200 (246.243) 115 KW / 156 HP 11.2011 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 200 Natural Gas Drive / B 200 c (242.848) 115 KW / 156 HP 11.2012 - 12.2017
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 220 4-matic (246.247) 135 KW / 184 HP 5.2013 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 250 (246.244) 155 KW / 211 HP 5.2012 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 250 4-matic (246.246) 155 KW / 211 HP 8.2014 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 (247.044) 140 KW / 190 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 4-matic (247.045) 140 KW / 190 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 250 (247.046) 165 KW / 224 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 250 4-matic (247.047) 165 KW / 224 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CGI (204.031) 115 KW / 156 HP 1.2008 - 1.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 Kompressor (204.044, 204.045) 115 KW / 156 HP 1.2008 - 1.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 (204.231) 115 KW / 156 HP 2.2012 - 8.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 Kompressor (204.245) 115 KW / 156 HP 1.2008 - 8.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C204) C 180 (204.331) 115 KW / 156 HP 1.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 160 (205.075) 95 KW / 129 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 160 (205.044) 95 KW / 129 HP 4.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 (205.040) 110 KW / 150 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 (205.076) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 (205.040, 205.140) 115 KW / 156 HP 3.2014 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 EQ Boost (205.077) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.078) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 (205.042) 135 KW / 184 HP 12.2013 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 4-matic (205.043) 135 KW / 184 HP 4.2015 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 4-matic (205.079) 150 KW / 204 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 250 (205.045) 155 KW / 211 HP 3.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 e 4-matic (205.054) 235 KW / 320 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 (205.048) 180 KW / 245 HP 9.2015 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 4-matic (205.049) 180 KW / 245 HP 12.2013 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 (205.083) 183 KW / 249 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 (205.083) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 4-matic (205.084) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 EQ Boost (205.083) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.084) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 350 e (205.047) 205 KW / 279 HP 2.2015 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 160 (205.275) 95 KW / 129 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 160 (205.244) 95 KW / 129 HP 4.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 180 (205.276) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 180 (205.240) 115 KW / 156 HP 9.2014 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 EQ Boost (205.277) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.278) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 (205.242) 135 KW / 184 HP 9.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 4-matic (205.243) 135 KW / 184 HP 4.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 250 (205.245) 155 KW / 211 HP 9.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 e (205.253) 235 KW / 320 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 (205.248) 180 KW / 245 HP 9.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 (205.283) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 4-matic (205.284) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 EQ Boost (205.283) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.284) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 350 e (205.247) 205 KW / 279 HP 2.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 180 (205.340) 110 KW / 150 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 180 (205.376) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 180 (205.340) 115 KW / 156 HP 10.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 EQ Boost (205.377) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.378) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 (205.342) 135 KW / 184 HP 10.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 4-matic (205.343) 135 KW / 184 HP 4.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 250 (205.345) 155 KW / 211 HP 10.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 (205.348) 180 KW / 245 HP 10.2015 - 12.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 (205.383) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 4-matic (205.384) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 EQ Boost (205.383) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.384) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 180 (205.476) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 180 (205.440) 115 KW / 156 HP 6.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 EQ Boost (205.477) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.478) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 (205.442) 135 KW / 184 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 4-matic (205.443) 135 KW / 184 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 250 (205.445) 155 KW / 211 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 (205.448) 180 KW / 245 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 (205.483) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 EQ Boost (205.483) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.484) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 180 (117.342) 90 KW / 122 HP 1.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 200 (117.343) 110 KW / 150 HP 7.2018 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 200 (117.343) 115 KW / 156 HP 1.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 220 4-matic (117.347) 135 KW / 184 HP 4.2016 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 (117.344) 155 KW / 211 HP 1.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 4-matic (117.346) 155 KW / 211 HP 7.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 (117.350) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 4-matic (117.351) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 (118.344) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 4-matic (118.345) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 (118.346) 165 KW / 224 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 4-matic (118.347) 165 KW / 224 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) AMG CLA 35 4-matic (118.351) 225 KW / 306 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 180 (117.942) 90 KW / 122 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 200 (117.943) 115 KW / 156 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 4-matic (117.947) 135 KW / 184 HP 4.2016 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 (117.944) 155 KW / 211 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 4-matic (117.946) 155 KW / 211 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 4-matic (117.951) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 (118.644) 140 KW / 190 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 (118.646) 165 KW / 224 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 4-matic (118.647) 165 KW / 224 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) AMG CLA 35 4-matic (118.651) 225 KW / 306 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 350 EQ Boost 4-matic (257.351) 220 KW / 299 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.035) 115 KW / 156 HP 7.2013 - 12.2015
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 (212.034) 135 KW / 184 HP 1.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 (212.036) 155 KW / 211 HP 1.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 (212.234) 135 KW / 184 HP 11.2012 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 (212.236) 155 KW / 211 HP 11.2012 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C207) E 200 (207.334) 135 KW / 184 HP 6.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C207) E 250 (207.336) 155 KW / 211 HP 6.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A207) E 200 (207.434) 135 KW / 184 HP 3.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A207) E 250 (207.436) 155 KW / 211 HP 6.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 180 (213.076) 115 KW / 156 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 (213.042) 135 KW / 184 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 4-matic (213.043) 135 KW / 184 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 (213.080) 145 KW / 197 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 EQ Boost (213.080) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 EQ Boost 4-matic (213.087) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 250 (213.045) 155 KW / 211 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 e (213.053) 235 KW / 320 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 e 4-matic (213.054) 235 KW / 320 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 (213.048) 180 KW / 245 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 (213.083) 190 KW / 258 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 EQ Boost (213.083) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 e (213.050) 210 KW / 286 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 e (213.050) 235 KW / 320 HP 11.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 EQ Boost (213.085) 220 KW / 299 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 (213.242) 135 KW / 184 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 4-matic (213.243) 135 KW / 184 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 EQ Boost (213.280) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 EQ Boost 4-matic (213.287) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 250 (213.245) 155 KW / 211 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 e (213.253) 235 KW / 320 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 EQ Boost (213.283) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 200 EQ Boost (213.279) 145 KW / 197 HP 8.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 (238.342) 135 KW / 184 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 4-matic (238.343) 135 KW / 184 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 EQ Boost (238.380) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.387) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 (238.348) 180 KW / 245 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 EQ Boost (238.383) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 350 EQ Boost (238.385) 220 KW / 299 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 (238.442) 135 KW / 184 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 4-matic (238.443) 135 KW / 184 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 EQ Boost (238.480) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.487) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 (238.448) 180 KW / 245 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 (238.483) 190 KW / 258 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 EQ Boost (238.483) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 350 EQ Boost (238.485) 220 KW / 299 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 200 (172.434) 135 KW / 184 HP 4.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 300 (172.438) 180 KW / 245 HP 7.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLC (R172) 180 (172.431) 115 KW / 156 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLC (R172) 200 (172.434) 135 KW / 184 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLC (R172) 300 (172.438) 180 KW / 245 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 e 4-matic (167.154) 245 KW / 333 HP 6.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 e 4-matic (167.354) 245 KW / 333 HP 6.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 180 (156.942) 90 KW / 122 HP 2.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 200 (156.943) 110 KW / 150 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 200 (156.943) 115 KW / 156 HP 12.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 220 4-matic (156.947) 135 KW / 184 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 250 (156.944) 155 KW / 211 HP 12.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 250 Flex (156.944) 155 KW / 211 HP 1.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 250 4-matic (156.946) 155 KW / 211 HP 12.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 250 (247.746) 165 KW / 224 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 250 4-matic (247.747) 165 KW / 224 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) AMG GLA 35 4-matic (247.751) 225 KW / 306 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 250 (247.646) 165 KW / 224 HP 12.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 250 4-matic (247.647) 165 KW / 224 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) AMG GLB 35 4-matic (247.651) 225 KW / 306 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 200 (204.934) 135 KW / 184 HP 8.2013 - 6.2015
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 (204.936) 155 KW / 211 HP 8.2013 - 6.2015
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 4-matic (204.937) 155 KW / 211 HP 8.2013 - 6.2015
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 4-matic (253.943) 145 KW / 197 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 EQ Boost (253.980) 145 KW / 197 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 EQ Boost 4-matic (253.981) 145 KW / 197 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 250 4-matic (253.946) 155 KW / 211 HP 6.2015 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 4-matic (253.949) 190 KW / 258 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 4-matic (253.949) 180 KW / 245 HP 7.2015 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 EQ Boost 4-matic (253.984) 190 KW / 258 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 e 4-matic (253.953) 235 KW / 320 HP 11.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 350 e 4-matic (253.954) 235 KW / 320 HP 1.2016 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 4-matic (253.343) 145 KW / 197 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 EQ Boost (253.380) 145 KW / 197 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 EQ Boost 4-matic (253.381) 145 KW / 197 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 250 4-matic (253.346) 155 KW / 211 HP 6.2016 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.349) 180 KW / 245 HP 10.2016 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.349) 190 KW / 258 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 EQ Boost 4-matic (253.384) 190 KW / 258 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 e 4-matic (253.353) 235 KW / 320 HP 11.2019 - 3.2023

OE čísla:

MERCEDES-BENZ 270 180 00 09
MERCEDES-BENZ 270 180 01 09
MERCEDES-BENZ 270 184 00 25
MERCEDES-BENZ 270 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 270 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 270 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 270 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 270 184 01 25
NISSAN 15208-HG00D
DONGFENG FENGDU 15208HG00D
MAXGEAR HU7116Z

 

3,67 € / ks bez DPH
4,40 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO546399
Gumové rohože komplet do Mercdes Benz B trieda W245 (2005-2011)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

MERCEDES BENZ
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

29 € / ks bez DPH
34,80 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,79 € / ks bez DPH
10,55 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stierač Valeo First 550 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

7,88 € / ks bez DPH
9,45 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stierač Valeo First 475 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 475 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -<