+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
ALFA ROMEO 155

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „ALFA ROMEO 155“

Kód produktu: OF-1076
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Výżka [mm] 75 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) 88 KW / 120 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) 103 KW / 140 HP 12.1996 - 12.1998
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 114 KW / 155 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 76 KW / 103 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 88 KW / 120 HP 11.1996 - 10.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 103 KW / 140 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 114 KW / 155 HP 3.1997 - 10.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 77 KW / 105 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 88 KW / 120 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 LPG (937BXB1A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 12.2009
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 110 KW / 150 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 88 KW / 120 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 103 KW / 140 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 110 KW / 150 HP 3.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 88 KW / 120 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 103 KW / 140 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 106 KW / 144 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 9.1997 - 9.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 141 KW / 192 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 1.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 88 KW / 120 HP 5.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 103 KW / 140 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 KW / 144 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 5.2000 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 2.1997 - 8.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 141 KW / 192 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 114 KW / 155 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 103 KW / 140 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 3.2003
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114 KW / 155 HP 5.1998 - 8.2000
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 96 KW / 130 HP 4.1995 - 5.2005
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 8.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 108 KW / 147 HP 10.1995 - 7.1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 113 KW / 154 HP 7.1998 - 10.2001
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 108 KW / 147 HP 8.1996 - 9.1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 113 KW / 154 HP 4.1998 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 162 KW / 220 HP 8.1996 - 8.2000
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 1.2001
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 2.2003
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW / 54 HP 2.1995 - 9.2003
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 96 KW / 130 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 98 KW / 133 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) 125 KW / 170 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 98 KW / 133 HP 1.2003 - 8.2008
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 KW / 113 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 107 KW / 146 HP 10.1994 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 3.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 125 KW / 170 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 158 KW / 215 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 169 KW / 230 HP 5.2003 - 7.2009
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW / 60 HP 3.1996 - 9.2003

OE čísla:

FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 606128821
FIAT 60621830
FIAT 60621890
FIAT 60810852
FIAT 71736159
MAXGEAR 110952
MAXGEAR 1109C6
MAXGEAR 260028
MAXGEAR 5009422
MAXGEAR 5017814
MAXGEAR 5431605
MAXGEAR 5476207
MAXGEAR 5495622
MAXGEAR 5973298
MAXGEAR 5973928
MAXGEAR 60612821
MAXGEAR 60612882
MAXGEAR 606128821
MAXGEAR 60655594
MAXGEAR 60810852
MAXGEAR 75492740
MAXGEAR OC272
MAXGEAR VOF88
MAXGEAR W71216
MAXGEAR X88

 

 

2,79 € / ks bez DPH
3,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575006
Stierač Valeo First 530 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 530 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575006

ALFA ROMEO
155 (167_) 01.92 - 12.97    
164 (164_) 01.87 - 09.98
AUDI
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
TT (8N3) 10.98 - 06.06
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
TT Roadster (8N9) 10.99 - 06.06
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11    
80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11    
80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18    
90 B2 (813, 814, 853) 08.84 - 03.87
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18    
90 B3 (893, 894, 8A2) 04.87 - 09.91
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18    
100 C3 limuzina (443, 444) 08.82 - 07.91
A6 C8 (4A2) 02.18 -     
100 C3 Avant (445, 446) 08.82 - 11.90
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -     
200 C3 limuzina (447, 448) 06.83 - 12.91
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18    
200 C3 Avant (447, 448) 09.83 - 12.91
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94
BMW
3 (E36) 09.90 - 11.98    
i3 (I01) 08.13 -
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
NEON (PL) 05.94 - 09.00
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 AIRCROSS 08.10 -
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -
DAEWOO
MATIZ (M100, M150) 09.98 -     
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
TERIOS (J2_) 11.05 -     
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10    
FORD
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
HONDA
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
JAGUAR
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05    
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11    
PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17
KIA
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -     
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06    
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
LAND ROVER
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
MAZDA
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
626 IV (GE) 08.91 - 08.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
3 (BK) 10.03 - 12.09
MERCEDES-BENZ
123 limuzina (W123) 01.76 - 12.85    
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12
123 T-Model (S123) 09.77 - 12.86    
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17
123 Kupé (C123) 03.77 - 12.85    
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03
ASX (GA_W_) 11.09 -     
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06
NISSAN
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z32) 09.89 - 12.00    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
PIXO (UA0) 03.09 -     
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
OPEL
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
PEUGEOT
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13    
4008 05.12 -
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13    
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
THALIA I (LB_) 02.98 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
SAAB
9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03    
900 II Kabriolet 09.93 - 02.98
9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03    
9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98
900 II 07.93 - 02.98    
9000 04.85 - 12.98
900 II Kupé 12.93 - 02.98
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07    
ROOMSTER (5J7) 03.06 - 05.15
FABIA II (542) 12.06 - 12.14    
ROOMSTER Praktik (5J) 03.07 - 05.15
FABIA II Combi (545) 10.07 - 12.14    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
CELERIO (LF) 02.14 -     
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
UAZ
PATRIOT 07.04 -
VOLVO
C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
850 (854) 06.91 - 10.97
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
960 (964) 08.90 - 07.94
V70 II (285) 11.99 - 12.08    
960 Kombi (965) 08.90 - 07.94
440 (445) 08.88 - 12.96    
960 II (964) 07.94 - 12.96
460 (464) 09.88 - 12.96    
960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05    
TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97    
TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03

7,67 € / ks bez DPH
9,20 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stierač Valeo First 475 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 475 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,04 € / ks bez DPH
8,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 0451103300
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška74 mm
Rozmer závituM 20 x 1,5
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 262 mm
Vonkajší priemer 272 mm
s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) 88 KW / 120 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) 103 KW / 140 HP 12.1996 - 12.1998
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 114 KW / 155 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 76 KW / 103 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 88 KW / 120 HP 11.1996 - 10.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 103 KW / 140 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 114 KW / 155 HP 3.1997 - 10.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 77 KW / 105 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 88 KW / 120 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 LPG (937BXB1A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 12.2009
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 110 KW / 150 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 88 KW / 120 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 103 KW / 140 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 110 KW / 150 HP 3.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 88 KW / 120 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 103 KW / 140 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 106 KW / 144 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 9.1997 - 9.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 141 KW / 192 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 1.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 88 KW / 120 HP 5.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 103 KW / 140 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 KW / 144 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 5.2000 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 2.1997 - 8.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 141 KW / 192 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 114 KW / 155 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 103 KW / 140 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 3.2003
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114 KW / 155 HP 5.1998 - 8.2000
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 96 KW / 130 HP 4.1995 - 5.2005
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 8.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 108 KW / 147 HP 10.1995 - 7.1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 113 KW / 154 HP 7.1998 - 10.2001
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 108 KW / 147 HP 8.1996 - 9.1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 113 KW / 154 HP 4.1998 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 162 KW / 220 HP 8.1996 - 8.2000
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 1.2001
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 2.2003
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW / 54 HP 2.1995 - 9.2003
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 96 KW / 130 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 98 KW / 133 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) 125 KW / 170 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 98 KW / 133 HP 1.2003 - 8.2008
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 KW / 113 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 107 KW / 146 HP 10.1994 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 3.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 125 KW / 170 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 158 KW / 215 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 169 KW / 230 HP 5.2003 - 7.2009
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW / 60 HP 3.1996 - 9.2003

OE čísla:

ALFA ROMEO 46808398
ALFA ROMEO 60810852
ALFA ROMEO 71753742
FIAT K9558048380
FIAT 46423474
FIAT 46468378
FIAT 46805832
FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 60621830
FIAT 60621890
FIAT 606218900
FIAT 60655594
FIAT 60657858
FIAT 60810852
FIAT 71736159
FIAT 71753742
FIAT 7715489
FIAT 9558048380
LANCIA 46808398
LANCIA 60612882
LANCIA 71736159
LANCIA 71753742
AC X4032E
BOSCH 110952
BOSCH 2194
BOSCH 2341500
BOSCH 4344
BOSCH 46796687
BOSCH 46808398
BOSCH 5009422
BOSCH 5012039
BOSCH 5417584
BOSCH 5443746C
BOSCH 545OS
BOSCH 5984044
BOSCH 60612882
BOSCH 60621830
BOSCH 60621890
BOSCH 60657858
BOSCH 60810852
BOSCH 71736159
BOSCH 71753742
BOSCH 75492170
BOSCH 7701415046
BOSCH 93156956
BOSCH A760X6714TA
BOSCH ELH4257
BOSCH ELH4330
BOSCH F133
BOSCH FT5332
BOSCH FT5333
BOSCH H90W15
BOSCH LS296
BOSCH OC272
BOSCH OC287
BOSCH OC458
BOSCH OP5371
BOSCH OP5451
BOSCH W71216
BOSCH X24
BOSCH Z423

 

 

5,08 € / ks bez DPH
6,10 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií