+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
NISSAN X-trail

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „NISSAN X-trail“

Kód produktu: 23D3-2-1736
Membrána separátora odlučovača oleja
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 8200673395, 1326400Q0D, 13264-00Q0D, 4433498, 8200728629, 93198100
Kompatibilita:
NISSAN
PRIMASTAR Autobus (X83)
PRIMASTAR Furgon (X83)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
X-TRAIL (T32_)
X-TRAIL II (T31)
OPEL
VIVARO A Autobus (X83)
VIVARO A Furgon (X83)
VIVARO A Korba/Podvozok (X83)
RENAULT
ESPACE IV (JK0/1_)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)
KOLEOS I (HY_)
LAGUNA II (BG0/1_)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
LAGUNA III (BT0/1)
LAGUNA III Grandtour (KT0/1)
LAGUNA coupe (DT0/1)
LATITUDE (L70_)
MEGANE CC (EZ0/1_)
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
MEGANE II Kombi (KM0/1_)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
MEGANE III coupe (DZ0/1_)
MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)
SCÉNIC II (JM0/1_)
SCÉNIC III (JZ0/1_)
TRAFIC II Autobus (JL)
TRAFIC II Furgon (FL)
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL)
VEL SATIS (BJ0_)

4,08 € / ks bez DPH
4,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 12-1737
Plynová vzpera piest tlmič kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie
Vymršťovacia sila (N)    410 N
Dĺžka [mm]    536 mm
Zdvih [mm]    204 mm

OE čísla:
NISSAN 90450 8H31A NISSAN 90450-8H310 NISSAN 90450EQ300 NISSAN 90450EQ30B NISSAN 90450EQ325 NISSAN 90450H3310 NISSAN 90451 8H31A NISSAN 90451 EQ30A NISSAN 90451-8H310 NISSAN 90451-EQ325 NISSAN 904518H327 NISSAN 90451EQ300 NISSAN 90451EQ30B NISSAN K0450EQ30A?? NISSAN K0450EQ30?B NISSAN K0451EQ30A?? NISSAN K0451EQ30?B NISSAN K0450EQ30A NISSAN K0450EQ30B NISSAN K0451EQ30A NISSAN K0451EQ30B MAXGEAR 127342 MAXGEAR 36409100031 MAXGEAR 430719087400 MAXGEAR 451072510 MAXGEAR 82927911 MAXGEAR 904508H31A MAXGEAR 90450EQ30A MAXGEAR 904518H31A MAXGEAR 90451EQ30A MAXGEAR 9914WV MAXGEAR ADN15803 MAXGEAR ML5809 MAXGEAR PGS9914WV

6,96 € / ks bez DPH
8,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-401
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 75 mm
Vnútorný priemer [mm] 27 mm
Vonkajší priemer [mm] 73 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 27 mm

Kompatibilita:

NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 3.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 7.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 84 KW / 115 HP 8.2000 - 2.2006
NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 98 KW / 133 HP 11.2001 - Teraz
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di 98 KW / 133 HP 3.2002 - 12.2010
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD 98 KW / 133 HP 3.2002 - Teraz
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 7.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 4.2003
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 84 KW / 114 HP 6.2001 - 9.2004
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 84 KW / 114 HP 7.2001 - 10.2005

OE čísla:

NISSAN 15208-5M300
NISSAN 15208-AD200
NISSAN 15208-AD20A
NISSAN 15208-AD300
NISSAN 15208-BN31A
NISSAN AY110-NS001
MAXGEAR 152085M300
MAXGEAR 15208AD200
MAXGEAR 15208AD20A
MAXGEAR 260295
MAXGEAR AY110NS001
MAXGEAR L333
MAXGEAR NO2226

 

 

 

2,75 € / ks bez DPH
3,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-112
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 92 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 93 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45) 55 KW / 75 HP 12.1981 - 9.1984
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 3.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 7.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 84 KW / 115 HP 8.2000 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN MURANO II (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 1.2010 - 9.2014
NISSAN MURANO II VAN (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 3.2013 - 9.2014
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 106 KW / 144 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 106 KW / 144 HP 1.2007 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 120 KW / 163 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) 140 KW / 190 HP 12.2009 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 2.5 dCi 140 KW / 190 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 120 KW / 163 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 128 KW / 174 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 3.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 140 KW / 190 HP 8.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 2.5 dCi 4x4 (R51M) 140 KW / 190 HP 3.2013 - 8.2014
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di 98 KW / 133 HP 3.2002 - 12.2010
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 7.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - 4.2006
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 4.2003
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 84 KW / 114 HP 6.2001 - 9.2004
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi 84 KW / 114 HP 10.2004 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 84 KW / 114 HP 7.2001 - 10.2005
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 12.2003 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 100 KW / 136 HP 6.2001 - 12.2008
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) 81 KW / 110 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M) 90 KW / 122 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) 96 KW / 131 HP 9.2006 - 12.2012
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) 100 KW / 136 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN) 90 KW / 122 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.14, 45.14 100 KW / 136 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 107 KW / 146 HP 1.2014 - Teraz
VW TARO 2.2 69 KW / 94 HP 6.1989 - 7.1994

OE čísla:

ALFA ROMEO 116090603000
CHRYSLER 3549957
MACK 6432-PER-17
NISSAN 15208-BN300
NISSAN 15208-BN30A
NISSAN 15208-W1191
VAG J15 600 250 10
BOMAG 05740874
BOMAG 05741616
LIEBHERR 10490037
RENAULT TRUCKS 50 01 869 771
DEUTZ-FAHR 0293 4633
DEUTZ-FAHR 0411 2261
DEUTZ-FAHR 293 4633
FORD USA E8NN-6714-CA
JCB 32/925876
DYNAPAC 4812159482
FIAT-HITACHI 76591527
INGERSOLL-RAND 54477104
KUBOTA 15284-87211
KUBOTA 15402-32090
KUBOTA 15402-32091
KUBOTA 15521-3243-1
KUBOTA 1552132430
KUBOTA 17321-3243-1
KUBOTA 17321-32430
KUBOTA 19404-3243-0
KUBOTA 19404-3243-1
KUBOTA 70000-3209-1
MELROE 3974896
MELROE 6675517
MELROE 6678233
WHITE 156513-A
REFORM K 732132430
ONAN 122-0185
JUNGHEINRICH 141 2271 0
MANITOU N104044
GEHL 104044
GEHL N104044
MAXGEAR 06534143
MAXGEAR 06534150
MAXGEAR 07640865
MAXGEAR 07640873
MAXGEAR 08758732
MAXGEAR 08758740
MAXGEAR 0986452003
MAXGEAR 0986452024
MAXGEAR 150180006200
MAXGEAR 150180017100
MAXGEAR 152089C600
MAXGEAR 15208BN300
MAXGEAR 15208BN30A
MAXGEAR 2313400
MAXGEAR 260592
MAXGEAR 710020002
MAXGEAR A5208W1103
MAXGEAR A5208W1106
MAXGEAR ADN12102
MAXGEAR ADN12119
MAXGEAR C206
MAXGEAR C206L
MAXGEAR C209
MAXGEAR C209606
MAXGEAR DO223
MAXGEAR DO225
MAXGEAR DO847
MAXGEAR EDL969
MAXGEAR ELH4135
MAXGEAR FT4883
MAXGEAR FT4986
MAXGEAR FT5348
MAXGEAR FX0055
MAXGEAR FX0139
MAXGEAR H10W17
MAXGEAR J1311003
MAXGEAR L22167
MAXGEAR LK1140
MAXGEAR LS149
MAXGEAR LS186
MAXGEAR LS716
MAXGEAR NO2228
MAXGEAR NO248
MAXGEAR OC140
MAXGEAR PER2167
MAXGEAR PH2809
MAXGEAR PH2978
MAXGEAR PH5832
MAXGEAR R171
MAXGEAR R62
MAXGEAR S1710R
MAXGEAR S3102R
MAXGEAR SP1032
MAXGEAR SP936
MAXGEAR W92014
MAXGEAR W92048
MAXGEAR WL7123
MAXGEAR WL7400

 

3,13 € / ks bez DPH
3,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO542810
Gumové rohože komplet do Nissan X-Trial (2001-2013)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

NISSAN
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
   

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

30,42 € / ks bez DPH
36,50 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0458
Gumové rohože komplet do Nissan X-trail III (2013+)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre : NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
   

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

30,42 € / ks bez DPH
36,50 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0455
Gumové rohože komplet do Nissan X-trail II (2007-2018)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre : NISSAN X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

30,42 € / ks bez DPH
36,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1601
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Obal kľúčika obsahuje 4 tlačidlá
Obsahuje miesto na elektroniku
Kompatibilita:
NISSAN
ALMERA
ALTIMA
CUBE
MAXIMA
FRONTIER
MURANO
NAVARA
NV200
PATHFINDER
PATROL
PRIMASTAR
TERRANO
TITAN
XTERRA
X-TRAIL

4,79 € / ks bez DPH
5,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1594
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 1
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: NSN11
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Áno
Spôsob montáže: Puzdro zložené stlačením (západky) a skrutkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Čierna farba
Kompatibilita:
NISSAN
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
MICRA II (K11)
MICRA III (K12)
NAVARA (D22)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
X-TRAIL (T30)

2,42 € / ks bez DPH
2,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: ROMB14696
Spinky kolíky nárazníka podblatníka a vnútorných plastov 10 ks 6 mm
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: 8942981190
Čísla náhrad: 90684-SA5-0030, 1099830880, 90467-06165, 8942981190, KK376-68865
Doplňujúce informácie:
Priemer tyčky spinky: 6 mm (pozor vyskytovalo sa niekoľko druhov priemerov)
Použitie: Nárazník, podbeh, niektoré vnútorné plasty
Kompatibilita:
HONDA
ACCORD I (SJ, SY)
ACCORD I Hatchback (SJ, SY)
ACCORD II (AC, AD)
ACCORD II Hatchback (AC, AD)
ACCORD III (CA)
ACCORD III Aerodeck (CA)
ACCORD IV (CB)
ACCORD IV Aerodeck (CB)
ACCORD IV coupe (CB, CC)
ACCORD V (CC, CD)
ACCORD V (CE, CF_, CD)
ACCORD V Aerodeck (CE)
ACCORD V coupe (CD)
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF)
ACCORD VI Hatchback (CH, CL)
ACCORD VI coupe (CG)
ACCORD VII (CL, CN)
ACCORD VII Tourer (CM, CN)
ACCORD VIII (CU)
ACCORD VIII Kombi (CW)
CAPA
CITY V sedan (GM2, GM3)
CIVIC I Hatchback (SB)
CIVIC I Shuttle (AN, AR)
CIVIC I sedan (SF)
CIVIC II Kombi (WC)
CIVIC II Shuttle (EE)
CIVIC II liftback (SS, SL)
CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)
CIVIC III sedan (AM, AK, AU)
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE)
CIVIC IV sedan (ED)
CIVIC IX (FK)
CIVIC IX Tourer (FK)
CIVIC V Hatchback (EG)
CIVIC V coupe (EJ)
CIVIC V sedan (EG, EH)
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)
CIVIC VI Fastback (MA, MB)
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)
CIVIC VI coupe (EJ, EM1)
CIVIC VI sedan (EJ, EK)
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)
CIVIC VII coupe (EM2)
CIVIC VII sedan (ES, ET)
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)
CIVIC VIII sedan (FD, FA)
CIVIC X liftback (FC_, FK_)
CIVIC sedan
CONCERTO (HW, MA)
CONCERTO sedan (HWW)
CR-V I (RD)
CR-V II (RD_)
CR-V III (RE_)
CR-V IV (RM_)
CR-Z (ZF)
CRX I (AF, AS)
CRX II (ED, EE)
CRX III (EH, EG)
Civic VIII Hatchback
FR-V (BE)
HR-V (GH)
HR-V (RU)
INTEGRA coupe (DC2, DC4)
INTEGRA liftback (DA)
JAZZ I (AA)
JAZZ II (GD_, GE3, GE2)
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_)
LEGEND I (HS, KA)
LEGEND I coupe (KA_)
LEGEND II coupe (KA)
LEGEND III (KA)
LOGO (GA)
N600 III
NSX I coupe (NA)
NSX I kabriolet (NA)
NSX II coupe (NC_)
PRELUDE I coupe (SN)
PRELUDE II (AB)
PRELUDE III (BA)
PRELUDE IV (BB_)
PRELUDE V (BB_)
QUINTET (SU)
S2000 (AP)
SHUTTLE (RA)
STREAM (RN)
ISUZU
ASCENDER
CAMPO (KB)
D-MAX I (TFR, TFS)
D-MAX II (TFR, TFS)
GEMINI
GEMINI (JT)
GEMINI sedan
GEMINI sedan (JT)
IMPULSE
KB
MIDI Skriňa (94000, 98000)
PIAZZA (JR_)
TROOPER I (UBS)
TROOPER I otvorené terénne vozidlo (UBS)
TROOPER II (UB)
TROOPER II otvorené terénne vozidlo (UB)
TROOPER III
TROOPER III otvorené terénne vozidlo
KIA
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
LEXUS
LS (_F1_)
LS (_F2_)
LS (_F3_)
LS (_F4_)
LS (_F5_)
NISSAN
100NX (B13)
200SX (S13)
200SX coupe (S14)
240Z (S30)
280ZX,ZXT (HGS130)
300ZX (Z32)
350 Z coupe (Z33)
350Z Roadster (Z33)
370Z Roadster (Z34)
370Z coupe (Z34)
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
BLUEBIRD (910)
BLUEBIRD (T72 , T12, U12)
BLUEBIRD (U11)
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12)
BLUEBIRD Station Wagon (WU11)
BLUEBIRD Traveller (W910)
BLUEBIRD sedan (910)
CHERRY (E10) I
CHERRY II Hatchback (N10)
CHERRY II Traveller (VN10)
CHERRY II coupe (N10)
CHERRY III (N12)
CUBE (Z12)
DATSUN 120 sedan (B210)
DATSUN 120Y coupe (KB210)
DATSUN 140Y Kombi (HLB310)
DATSUN 160J (710, A10)
DATSUN 180B (PL810)
GT-R (R35)
JUKE (F15)
LAUREL (HLC230)
LAUREL (JC31)
LAUREL (JC32)
LEAF (ZE0)
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33)
MICRA C+C III (K12)
MICRA I (K10)
MICRA II (K11)
MICRA III (K12)
MICRA IV (K13K)
MICRA V (K14)
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
NOTE (E11, NE11)
NP300 NAVARA (D40)
NV200 Skriňa
PATHFINDER II (R50)
PATHFINDER III (R51)
PATROL GR IV (Y60, GR)
PATROL GR V Wagon (Y61)
PATROL III/1 Hardtop (K160)
PATROL III/1 Station Wagon (W160)
PATROL III/2 Hardtop (K260)
PATROL III/2 Station Wagon (W260)
PICK UP (720)
PICK UP (D21)
PICK UP (D22)
PRAIRIE (M10, NM10)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
PULSAR liftback (C13)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
QASHQAI II SUV (J11, J11_)
SERENA (C23)
SILVIA (S12)
SILVIA (S15)
STANZA (T11)
STANZA Hatchback (T11)
SUNNY (140Y, 150Y)
SUNNY I (B11)
SUNNY I Traveller (B11)
SUNNY II (N13, B12)
SUNNY II Hatchback (N13)
SUNNY II Traveller (B12)
SUNNY II coupe (B12)
SUNNY III (N14)
SUNNY III Hatchback (N14)
SUNNY III Liftback (N14)
SUNNY III Traveller (Y10)
SUNNY Traveller (140Y, 150Y)
SUNNY uzavreté vozidlo / kombi (B11)
TERRANO II (R20)
TIIDA liftback (C11)
TIIDA sedan (SC11)
TRADE Skriňa
X-TRAIL (T30)
X-TRAIL (T32_)
X-TRAIL II (T31)
TOYOTA
AVENSIS VERSO (_M2_)
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
COROLLA Verso (_E12_)
RAV 4 I (_A1_)
RAV 4 I Cabrio (_A1_)
RAV 4 II (_A2_)
RAV 4 III (_A3_)
RAV 4 IV (_A4_)
YARIS VERSO VAN (_P2_)

3,50 € / ks bez DPH
4,20 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,88 € / ks bez DPH
10,65 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575008
Stierač Valeo First 600 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

8,58 € / ks bez DPH
10,30 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stierač Valeo First 400 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 400 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,04 € / ks bez DPH
8,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1387
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE

OE čísla: 93160045, 4409751, 1116776, 9406434459, 9751112380, 6434 45, 643445, 6434.45, 6434 69, 643469, 6434.69
CITROËN 643445 643471 643476 6434F5
DACIA 286203634R 6001549443 7700428390 8200031805
FIAT 9632984980 9641553880
OPEL 4401904 4409867 4410723
PEUGEOT 643445 643471 643476 6434F5
RENAULT 289200001R 7700428390 8200031805 8200246091
TOYOTA 853300H020
VAUXHALL 93160099 93160294
Doplňujúce informácie:
Vonkajší priemer: 26 mm
Vnútorný priemer: 18 mm
Výška: 17 mm

 

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008538
Stierač Bosch 600 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008538, 3 397 008 538

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

12,08 € / ks bez DPH
14,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-164
Stierač Bosch 425 mm Aerotwin uchytenie hák
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 425 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008531, 3 397 008 531

CITROEN
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
MOVE (L9_) 04.97 - 09.02
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
MOVE (L6_) 06.94 - 11.99
FORD
KA (RB_) 09.96 - 11.08
HONDA
CAPA (GA) 01.98 - 09.02    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CR-V III (RE_) 06.06 -
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
HR-V (GH) 03.99 -
HYUNDAI
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q50 04.13 -     
Q60 Kupé 09.16 -
Q60 Kupé 08.13 -     
QX60 04.12 -
MAZDA
2 (DL, DJ) 08.14 -     
3 limuzina (BP_) 11.18 -
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-9 (TB) 09.06 -
MITSUBISHI
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 -
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
NISSAN
ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
OPEL
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
RENAULT
KADJAR (HA_, HL_) 06.15 -     
KOLEOS II (HC_) 04.16 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04
TOYOTA
HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 11.82 - 12.89    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
LAND CRUISER (_J6_) 08.80 - 12.92    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -     
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
         
 

6,75 € / ks bez DPH
8,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008530
Stierač Bosch 400 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008530, 3 397 008 530

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

7,96 € / ks bez DPH
9,55 € / ks s DPH
Kód produktu: 4D-1-241
Manžeta radiacej páky NISSAN X-TRAIL MK1
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta radiacej páky do NISSAN X-TRAIL MK1 (r.v.2000-2007) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 4
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

NISSAN X-TRAIL MK1 (r.v.2000-2007)
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 7D-2-789
Manžeta homokinetického kĺbu od prevodovky
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Názov produktu: Manžeta homokinetického kĺbu od prevodovky

OEM čísla: BLUE PRINT ADN18135, BLUE PRINT ADN18171, ERT 500387, HERTH+BUSS JAKOPARTS J2881020, MAXGEAR 49-1401, NPS N282N35, RIDEX 193B0020, Stark SKBDA-1300019, NISSAN 397412U625, NISSAN 397412U626

Doplňujúce informácie:

Montážna strana: Od prevodovky
Vnútorný priemer 1 [mm]: 17
Vnútorný priemer 2 [mm]: 56
Výška [mm]: 78
V sade mazivo a 2ks páska
Počet v balení: 1

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

NISSAN 

MURANO I (Z50)

3.5 4x4 (VQ35DE) 3498ccm 234KM/172kW 2003/08-2008/09

X-TRAIL (T30)

2.0 (QR20DE) 1998ccm 140KM/103kW 2001/07-2013/01

2.0 4x4 (QR20DE) 1998ccm 140KM/103kW 2001/07-2013/01

2.2 Di 4x4 (YD22ETI) 2184ccm 114KM/84kW 2001/07-2005/10

2.2 dCi (YD22ETI) 2184ccm 136KM/100kW 2003/12-2013/01

2.2 dCi 4x4 (YD22ETI) 2184ccm 136KM/100kW 2003/12-2013/01

2.5 4x4 (QR25DE) 2488ccm 165KM/121kW 2002/09-2013/01

5,08 € / ks bez DPH
6,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 12A-2-763
Cievka spojka kompresora klimatizácie
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OEM čísla: 22827736, 13314473, cc505, 1618466, 22913889, 22861236

Doplňujúce informácie:

Počet pinov konektora: 2
Ohraničenie producenta: ZEXEL
Určená pre typ kompresora: DCS17EC
Napätie: 12 [V]
Vonkajší priemer: 101 [MM]
Vnútorný priemer: 66 [MM]
Šírka: 27 [MM]

Výskyt vo vozidlách* ( zoznam vhodných kategórií nájdete SEM ):

NISSAN

NV400 Skrinka (X62, X62B)

X-TRAIL (T31)

OPEL

MOVANO B Autobus (X62)

MOVANO B Korba/podvozok (X62)

MOVANO B Skrinka (X62)

RENAULT

ESPACE IV (JK0/1_)

LAGUNA II (BG0/1_)

LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)

LAGUNA III (BT0/1)

LAGUNA III Grandtour (KT0/1)

MASTER III Autobus (JV)

MASTER III Korba/podvozok (EV, HV, UV)

MASTER III Skrinka (FV)

TRAFIC II Autobus (JL)

TRAFIC II Korba/podvozok (EL)

TRAFIC II Skrinka (FL)

VEL SATIS (BJ0_)

20,83 € / ks bez DPH
25 € / ks s DPH

Viac kategórií