+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
ALFA ROMEO 166

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „ALFA ROMEO 166“

Kód produktu: 10148533706
LED Osvetlenie ŠPZ poznávacej značky sada 2 ks

OE čísla: 46408006

Doplňujúce údaje:
DISPONUJÚ HOMOLOGIZÁCIOU
SVIETIDLÁ MAJÚ PENU, VĎAKA KTOEREJ DOBRE PRIĽNÚ NA KUFOR A NEVYVOLÁVAJÚ VIBRÁCIE

Kompatibilita:
ALFA ROMEO 147 (2000-2010)
ALFA ROMEO 156 (1997-2007)
ALFA ROMEO 159 (2005-2011)
ALFA ROMEO 166 (1998-2007)
ALFA ROMEO BRERA (2005-2010)
ALFA ROMEO GT (2004-2010)
ALFA ROMEO MITO (2008
ALFA ROMEO SPIDER (2006-2010)
FIAT CROMA 2005 - 2011
FIAT GRANDE PUNTO 2005 - 2011
FIAT LINEA 2007 - 2015
FIAT MAREA 1996 – 2007
FIAT MULTIPLA 1998 – 2010
FIAT PUNTO II 1999 - 2011
FIAT PUNTO EVO 2009 - 2012

8,62 € / ks bez DPH
10,34 € / ks s DPH
Kód produktu: OF-1076
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Výżka [mm] 75 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) 88 KW / 120 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) 103 KW / 140 HP 12.1996 - 12.1998
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 114 KW / 155 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 76 KW / 103 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 88 KW / 120 HP 11.1996 - 10.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 103 KW / 140 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 114 KW / 155 HP 3.1997 - 10.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 77 KW / 105 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 88 KW / 120 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 LPG (937BXB1A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 12.2009
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 110 KW / 150 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 88 KW / 120 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 103 KW / 140 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 110 KW / 150 HP 3.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 88 KW / 120 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 103 KW / 140 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 106 KW / 144 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 9.1997 - 9.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 141 KW / 192 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 1.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 88 KW / 120 HP 5.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 103 KW / 140 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 KW / 144 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 5.2000 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 2.1997 - 8.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 141 KW / 192 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 114 KW / 155 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 103 KW / 140 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 3.2003
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114 KW / 155 HP 5.1998 - 8.2000
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 96 KW / 130 HP 4.1995 - 5.2005
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 8.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 108 KW / 147 HP 10.1995 - 7.1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 113 KW / 154 HP 7.1998 - 10.2001
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 108 KW / 147 HP 8.1996 - 9.1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 113 KW / 154 HP 4.1998 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 162 KW / 220 HP 8.1996 - 8.2000
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 1.2001
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 2.2003
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW / 54 HP 2.1995 - 9.2003
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 96 KW / 130 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 98 KW / 133 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) 125 KW / 170 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 98 KW / 133 HP 1.2003 - 8.2008
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 KW / 113 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 107 KW / 146 HP 10.1994 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 3.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 125 KW / 170 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 158 KW / 215 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 169 KW / 230 HP 5.2003 - 7.2009
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW / 60 HP 3.1996 - 9.2003

OE čísla:

FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 606128821
FIAT 60621830
FIAT 60621890
FIAT 60810852
FIAT 71736159
MAXGEAR 110952
MAXGEAR 1109C6
MAXGEAR 260028
MAXGEAR 5009422
MAXGEAR 5017814
MAXGEAR 5431605
MAXGEAR 5476207
MAXGEAR 5495622
MAXGEAR 5973298
MAXGEAR 5973928
MAXGEAR 60612821
MAXGEAR 60612882
MAXGEAR 606128821
MAXGEAR 60655594
MAXGEAR 60810852
MAXGEAR 75492740
MAXGEAR OC272
MAXGEAR VOF88
MAXGEAR W71216
MAXGEAR X88

 

 

2,79 € / ks bez DPH
3,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 25D-2-1444
Snímač tlaku paliva

OE čísla: 504053982, 55566049, 2R0 919 081 D, 55207677, 504247741, 3230182500, 2831362, 1408346, 1408233, 0 281 002 472
Čísla náhrad: 0281002706, 2831 362, 2 831 362, 3 947 258, 55566049, V24-72-0197, 7.24055, 215810006900
Doplňujúce informácie: 3-pinový konektor
Kompatibilita:
ALFA ROMEO
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GT (937_)
MITO (955_)
CADILLAC
BLS
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140)
EPICA (KL1_)
NUBIRA Kombi
NUBIRA sedan
FIAT
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
CROMA Skriňa (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO kombi (MPV) (119_, 223_)
GRANDE PUNTO (199_)
LINEA (323_, 110_)
PANDA (169_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (188_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
STRADA pick-up (178_)
FORD
KA (RU8)
LANCIA
DELTA III (844_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
YPSILON (843_)
OPEL
AGILA (B) (H08)
ANTARA (L07)
ASTRA H (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H Skriňa (L70)
ASTRA H TwinTop (A04)
COMBO Combi / Tour (X12)
COMBO uzavreté vozidlo / kombi (X12)
COMBO korba/podvozok (X12)
CORSA D (S07)
CORSA D Van (S07)
MERIVA A van (MPV) (X03)
SIGNUM liftback (Z03)
VECTRA C (Z02)
VECTRA C GTS (Z02)
VECTRA C Kombi (Z02)
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
SAAB
9-3 (YS3F, E79, D79, D75)
9-3 Kombi (E50)
9-3 kabriolet (YS3F)
9-3X
SUZUKI
IGNIS II (MH)
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
WAGON R+ liftback (MM)
VOLVO
C30 (533)
C70 II kabriolet (542)
S40 II (544)
S60 I (384)
S80 II (124)
V50 (545)
V70 I (875, 876)
V70 II (285)
V70 III (135)
XC60 (156)
XC70 CROSS COUNTRY (295)
XC70 II (136)
XC90 I (275)

36,96 € / ks bez DPH
44,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008533
Stierač Bosch 475 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 475 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008533, 3 397 008 533

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

8,92 € / ks bez DPH
10,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 3E-1-154
Manžeta radiacej páky ALFA ROMEO 166
Manžeta radiacej páky do ALFA ROMEO 166 (r.v.1998 - 2003) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 4
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


ALFA ROMEO 166 (r.v.1998 - 2003)

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 2A-1-371
Manžeta ručnej brzdy Alfa Romeo 166
Manžeta ručnej brzdy Alfa Romeo 166 vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom používaní. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety ručnej brzdy v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na ručnú brzdu, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje  plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 3
Rámik Nie
Kompatibilita

Alfa Romeo 166
 

 

 

 





















 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 3A-2-143
Veko vlevu paliva

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805
Popis:
Kompatibilita:

ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Furgon
JUMPER Furgon (244)
JUMPER korba / podvozok
JUMPER korba / podvozok (244)
NEMO Furgon (AA_)
NEMO kombi
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Furgon / kombi (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO korba / podvozok (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Furgon (230_)
DUCATO korba / podvozok (230_)
FIORINO Furgon / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
GRANDE PUNTO Van (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Autobus (244, Z_)
BOXER Furgon
BOXER Furgon (244)
BOXER korba / podvozok
BOXER korba / podvozok (244)

12,83 € / ks bez DPH
15,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 9E-2-846
Veko vlevu paliva

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805, 2993927, 41029784
Doplňujúce informácie:
Balenie obsahuje:
Veko vlevu paliva
2x kľúčik
Výskyt vo vozidlách* ( zoznam vhodných kategórií nájdete SEM ):
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Korba / podvozok
JUMPER Korba / podvozok (244)
JUMPER Skrinka
JUMPER Skrinka (244)
NEMO Kombi
NEMO Skrinka (AA_)
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Korba / podvozok (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO / kombi (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Kombi (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
DUCATO Skrinka (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
FIORINO / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III Korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Korba / podvozok
BOXER Skrinka

 

9 € / ks bez DPH
10,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 8857526259
LED osvetlenie ŠPZ

Názov produktu: LED osvetlenie ŠPZ poznávacej značky

OEM čísla: 46408006, 10 11 87-95, 20170855A1, 0160920

Doplňujúce informácie:

Disponujú homologizáciou
Nespôsobujú chybu vypálenej žiarovky
Obsahujú penové tesnenie, vďaka čomu dobre priliehajú ku karosérii a nespôsobujú vibrácie

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

ALFA ROMEO

147 (937_)

156 (932_)

156 Sportwagon (932_)

159 (939_)

159 Sportwagon (939_)

166 (936_)

BRERA (939_)

GT (937_)

MITO (955_)

SPIDER (939_)

FIAT

CROMA (194_)

CROMA kombi (194_)

GRANDE PUNTO (199_)

GRANDE PUNTO Van (199_)

LINEA (323_, 110_)

MAREA (185_)

MAREA Weekend (185_)

MULTIPLA (186_)

PUNTO (188_)

PUNTO EVO (199_)

PUNTO EVO hatchback liftback (199_)

 

13,08 € / ks bez DPH
15,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 21C-2-1066
Termostat

Názov produktu:

OEM čísla: 

  • 0046527105, 46471839, 46527105, 0060814610, 60814610
  • 820483, 820410, 8620 32488, 9000004, QTH505K, TI 115 88, 580 170
  • 29.14.224, 8MT 354 773-521, TH20788G1, FTS354.88, 950052, 7.8170
  • 350092, 1.880.170, TMS1418, 30220.88, 6.436.88, C.757.88

Doplňujúce informácie:

  • VERNET JE FRANCÚZSKY VÝROBCA ZNAČKOVÝCH TERMOSTATOV A TERMOSPÍNAČOV
  • UDRŽUJTE TEPLOTU A VÝKON MOTORA V OPTIMÁLNOM PRIESTORE VĎAKA RÝCHLEMU OHRIEVANIU PO STUDENOM ŠTARTOVANÍ
  • ZNÍŽENIE OPOTREBOVANIA MECHANICKÝCH ČASTÍ
  • PREDĹŽENIE ŽIVOTNOSTI MOTORA ZNÍŽENÍM OPOTREBENIA

TEPLOTA OTVORENIA: 88 ST. C


 

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

ALFA ROMEO

    • 1.9 JTD (932B2) (AR 32302) 1910ccm 105KM/77kW 1997/09-2000/10

    • 2.4 JTD (932B1) (AR 32501) 2387ccm 136KM/100kW 1997/09-2003/09

    • 1.9 JTD (932B2) (AR 32302) 1910ccm 105KM/77kW 2000/05-2000/10

    • 2.4 JTD (932B1) (AR 32501) 2387ccm 136KM/100kW 2000/05-2003/09

    • 2.4 JTD (936A2A__) (AR 34202) 2387ccm 136KM/100kW 1998/09-2000/10

LANCIA

    • 2.4 JTD (838AL1AA) (838 A8.000) 2387ccm 136KM/100kW 1998/06-2001/10

    • 2.4 JTD (838BL1AA) (838 A8.000) 2387ccm 136KM/100kW 1998/06-2001/10

23,13 € / ks bez DPH
27,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004669
Stierač Bosch ECO 480 mm ramienkový uchytenie hák

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 480 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004669, 3 397 004 669

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

3,42 € / ks bez DPH
4,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 0451103300
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška74 mm
Rozmer závituM 20 x 1,5
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 262 mm
Vonkajší priemer 272 mm
s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 16V T.S. (930.A2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2) 88 KW / 120 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A) 103 KW / 140 HP 12.1996 - 12.1998
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.8 i.e. 16V (930.A1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) 114 KW / 155 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A) 76 KW / 103 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 16V T.S. (930.B2C) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 12.2000
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B, 930.B2C) 88 KW / 120 HP 11.1996 - 10.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 103 KW / 140 HP 11.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A) 106 KW / 144 HP 3.1998 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 1.2001
ALFA ROMEO 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) 114 KW / 155 HP 3.1997 - 10.2001
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) 77 KW / 105 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) 88 KW / 120 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 147 (937_) 1.6 LPG (937BXB1A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 12.2009
ALFA ROMEO 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) 110 KW / 150 HP 1.2001 - 3.2010
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.6 16V T.S. (167.A6A) 88 KW / 120 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) 103 KW / 140 HP 5.1996 - 12.1997
ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. 16V (167.A2G) 110 KW / 150 HP 3.1995 - 12.1997
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) 88 KW / 120 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) 103 KW / 140 HP 9.1997 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3) 106 KW / 144 HP 9.1997 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 9.1997 - 9.2002
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_) 141 KW / 192 HP 10.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 82 KW / 112 HP 1.2000 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100) 88 KW / 120 HP 5.2000 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 103 KW / 140 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 KW / 144 HP 5.2000 - 10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 3.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 KW / 155 HP 5.2000 - 6.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1) 140 KW / 190 HP 2.1997 - 8.2003
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100) 141 KW / 192 HP 2.1997 - 5.2006
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3B00) 110 KW / 150 HP 10.2000 - 6.2007
ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 T.Spark (936A3A__) 114 KW / 155 HP 9.1998 - 10.2000
ALFA ROMEO GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) 103 KW / 140 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 10.2005
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 114 KW / 155 HP 9.1997 - 3.2003
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 1.8 16V (916S3) 106 KW / 144 HP 5.1998 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 4.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 114 KW / 155 HP 5.1998 - 8.2000
FIAT BARCHETTA (183_) 1.8 16V 96 KW / 130 HP 4.1995 - 5.2005
FIAT BRAVA (182_) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 8.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.8 GT (182.AC) 83 KW / 113 HP 10.1995 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182.AD) 108 KW / 147 HP 10.1995 - 7.1998
FIAT BRAVO I (182_) 2.0 HGT 20V (182AQ) 113 KW / 154 HP 7.1998 - 10.2001
FIAT COUPE (175_) 1.8 16V 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V (175AXC1A) 108 KW / 147 HP 8.1996 - 9.1998
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V 113 KW / 154 HP 4.1998 - 8.2000
FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo 162 KW / 220 HP 8.1996 - 8.2000
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT MAREA (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 1.2001
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.8 115 16V 83 KW / 113 HP 9.1996 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 150 20V 108 KW / 147 HP 9.1996 - 4.1999
FIAT MAREA Weekend (185_) 2.0 155 20V 113 KW / 154 HP 4.1999 - 2.2003
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (141_) 1100 40 KW / 54 HP 2.1995 - 9.2003
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 96 KW / 130 HP 9.1999 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT STILO (192_) 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) 98 KW / 133 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO (192_) 2.4 20V (192_XD1A, 192AXD12) 125 KW / 170 HP 10.2001 - 4.2007
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.8 16V 98 KW / 133 HP 1.2003 - 8.2008
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 KW / 113 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA DELTA II (836_) 1.8 i.e. 16V GT (836AR) 96 KW / 131 HP 3.1996 - 8.1999
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AA1AA) 107 KW / 146 HP 10.1994 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA (838_) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA KAPPA Kupé (838_) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 3.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V (838BG1AA) 114 KW / 155 HP 7.1996 - 10.2001
LANCIA KAPPA SW (838_) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 KW / 220 HP 6.1998 - 10.2001
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA (839_) 2.0 20V (839AXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 2.0 20V (839BXH1A) 110 KW / 150 HP 9.2000 - 10.2005
LANCIA THESIS (841_) 2.4 (841AXB1B00) 125 KW / 170 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.0 V6 (841AXC1101) 158 KW / 215 HP 7.2002 - 7.2009
LANCIA THESIS (841_) 3.2 V6 (841.AXF110) 169 KW / 230 HP 5.2003 - 7.2009
LANCIA Y (840_) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 KW / 60 HP 3.1996 - 9.2003

OE čísla:

ALFA ROMEO 46808398
ALFA ROMEO 60810852
ALFA ROMEO 71753742
FIAT K9558048380
FIAT 46423474
FIAT 46468378
FIAT 46805832
FIAT 46808398
FIAT 60612882
FIAT 60621830
FIAT 60621890
FIAT 606218900
FIAT 60655594
FIAT 60657858
FIAT 60810852
FIAT 71736159
FIAT 71753742
FIAT 7715489
FIAT 9558048380
LANCIA 46808398
LANCIA 60612882
LANCIA 71736159
LANCIA 71753742
AC X4032E
BOSCH 110952
BOSCH 2194
BOSCH 2341500
BOSCH 4344
BOSCH 46796687
BOSCH 46808398
BOSCH 5009422
BOSCH 5012039
BOSCH 5417584
BOSCH 5443746C
BOSCH 545OS
BOSCH 5984044
BOSCH 60612882
BOSCH 60621830
BOSCH 60621890
BOSCH 60657858
BOSCH 60810852
BOSCH 71736159
BOSCH 71753742
BOSCH 75492170
BOSCH 7701415046
BOSCH 93156956
BOSCH A760X6714TA
BOSCH ELH4257
BOSCH ELH4330
BOSCH F133
BOSCH FT5332
BOSCH FT5333
BOSCH H90W15
BOSCH LS296
BOSCH OC272
BOSCH OC287
BOSCH OC458
BOSCH OP5371
BOSCH OP5451
BOSCH W71216
BOSCH X24
BOSCH Z423

 

 

5,08 € / ks bez DPH
6,10 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 2993927ORG
Veko vlevu paliva originál

OEM čísla: 504088227, 504061851, 500368805, 2993927, 41029784
Doplňujúce informácie:
Balenie obsahuje:
Veko vlevu paliva
2x kľúčik
Výskyt vo vozidlách* ( zoznam vhodných kategórií nájdete SEM ):
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
ALFA ROMEO
145 (930_)
146 (930_)
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GIULIETTA (116_)
GIULIETTA (940_)
GT (937_)
GTV (916_)
MITO (955_)
SPIDER (916_)
SPIDER (939_)
CITROEN
JUMPER Autobus
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Korba / podvozok
JUMPER Korba / podvozok (244)
JUMPER Skrinka
JUMPER Skrinka (244)
NEMO Kombi
NEMO Skrinka (AA_)
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
BARCHETTA (183_)
BRAVO I (182_)
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO Korba / podvozok (263_)
DOBLO (MPV) (119_, 223_)
DOBLO (MPV) (263_)
DOBLO / kombi (263_)
DUCATO Autobus (230_)
DUCATO Kombi (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
DUCATO Skrinka (230_)
DUCATO Korba / podvozok (230_)
FIORINO / kombi (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
IDEA (350_)
MAREA (185_)
MAREA Weekend (185_)
MULTIPLA (186_)
PANDA (141_)
PANDA (169_)
PANDA (312_, 319_)
PANDA VAN (312_, 519_)
PANDA Van (141_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (176_)
PUNTO (188_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO Van (199_)
PUNTO Van (176_)
PUNTO Van (188_)
PUNTO kabriolet (176_)
QUBO (225_)
SEICENTO / 600 (187_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
FORD
KA (RU8)
IVECO
DAILY III Korba / podvozok
LANCIA
DELTA III (844_)
LYBRA (839_)
LYBRA SW (839_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
Y (840_)
YPSILON (843_)
PEUGEOT
BIPPER (AA_)
BIPPER Tepee
BOXER Autobus
BOXER Korba / podvozok
BOXER Skrinka

 

26,33 € / ks bez DPH
31,60 € / ks s DPH

Viac kategórií