+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
MERCEDES-BENZ Vito

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „MERCEDES-BENZ Vito“

Kód produktu: 23D2-11-29
Elektrické relé 1K0951253

OE čísla: 1K0951253, 1K0 951 253, ALFA ROMEO 11129685 ALFA ROMEO 11129885 AUDI 1K0 951 253 FIAT 11129685 FIAT 11129885 FORD 5M5Z14N089A HONDA 39794-SDA-A02 HONDA 39794-SDA-A03 HONDA 39794-SDA-901 HONDA 39794-SDA-902 LANCIA 11129685 LANCIA 11129885 LANCIA 46520412 MAZDA AJ51-18-821 MAZDA B115-67-730 MAZDA UM46-67-730 MERCEDES-BENZ A 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ A 002 545 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ 002 545 11 19 MITSUBISHI MR588567 NISSAN 25230 79942

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 360 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 valce nafta
Výrobný dátum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 1Z5364
Kód motora: BJB
Kód prevodovky: GQQ
Označenie pohonu osí: 5S
Vybavenie: CA
Farba strechy: Q2
Vonkajšia farba / Číslo laku: Q2 / F8F

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 6560329423
Kompletná radiaca páka 5 rýchlostná

Doplňujúce údaje:
Verzia: 5 rýchlostná
Farba: čierna

Kompatibilita:
Mercedes Benz
VITO Autobus (W638)

108 CDI 2.2 (638.194) (OM 611.980) 2148ccm 82KM/60kW 1999/03-2003/07
108 D 2.3 (638.164) (OM 601.942) 2299ccm 79KM/58kW 1996/02-2003/07
110 CDI 2.2 (638.194) (OM 611.980) 2148ccm 102KM/75kW 1999/03-2003/07
110 TD 2.3 (638.174) (OM 601.970) 2299ccm 98KM/72kW 1996/02-2003/07
112 CDI 2.2 (638.194) (OM 611.980) 2148ccm 122KM/90kW 1999/03-2003/07
113 2.0 (638.114, 638.194) (M 111.948 M 111.950) 1998ccm 129KM/95kW 1996/02-2003/07
114 2.3 (638.134, 638.194) (M 111.978 M 111.980) 2295ccm 143KM/105kW 1996/12-2003/07
VITO skriňa (W638)
108 CDI 2.2 (638.094) (OM 611.980) 2148ccm 82KM/60kW 1999/03-2003/07
108 D 2.3 (638.064, 638.068) (OM 601.942) 2299ccm 79KM/58kW 1997/03-2003/07
110 CDI 2.2 (638.094) (OM 611.980) 2148ccm 102KM/75kW 1999/03-2003/07
110 D 2.3 (638.074, 638.078) (OM 601.970) 2299ccm 98KM/72kW 1997/03-2003/07
112 CDI 2.2 (638.094) (OM 611.980) 2148ccm 122KM/90kW 1999/03-2003/07
113 2.0 (638.014, 638.094) (M 111.948 M 111.950) 1998ccm 129KM/95kW 1997/03-2003/07
114 2.3 (638.034, 638.094) (M 111.978 M 111.980) 2295ccm 143KM/105kW 1997/03-2003/07

7,25 € / ks bez DPH
8,70 € / ks s DPH
Kód produktu: OF-285
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 169 mm
Vnútorný priemer [mm] 36 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

DAEWOO MUSSO (FJ) 2.9 TD 4x4 88 KW / 120 HP 1.1999 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 55 KW / 75 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) 55 KW / 75 HP 7.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 70 KW / 95 HP 8.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 83 KW / 113 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 110 KW / 150 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 65 KW / 88 HP 10.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 55 KW / 75 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 70 KW / 95 HP 6.1996 - 9.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 D (124.126, 124.129) 83 KW / 113 HP 7.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) 83 KW / 113 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 Turbo D 93 KW / 126 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) 65 KW / 88 HP 1.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D 55 KW / 75 HP 5.1996 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) 70 KW / 95 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 D (210.010) 83 KW / 113 HP 6.1995 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 Turbo-D (210.015) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) 95 KW / 129 HP 3.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 D (210.020) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 Turbo-D (210.025) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215) 110 KW / 150 HP 6.1997 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) 95 KW / 129 HP 6.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225) 130 KW / 177 HP 12.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 250 d (210.610) 83 KW / 113 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) E 290 TD (210.617) 95 KW / 129 HP 7.1996 - 7.1999
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) G 290 TD (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 7.1997 - Teraz
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 8.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) 130 KW / 177 HP 9.1996 - 7.2000
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 300 Turbo-D (140.135) 130 KW / 177 HP 5.1996 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 208 D (901.371, 902.371, 902.372) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 210 D (902.471, 902.472) 75 KW / 102 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 212 D (902.471, 902.472) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 208 D (901.361, 901.362, 902.361, 902.362) 60 KW / 82 HP 10.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 210 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 212 D (901.461, 901.462, 902.461, 902.462) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 58 KW / 79 HP 1.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 208 D (901.311, 901.312, 901.321, 902.311, 902.312,... 60 KW / 82 HP 9.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 210 D (901.421, 902.412) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 212 D (901.421, 902.412) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.372, 903.373) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 60 KW / 82 HP 3.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D (903.471, 903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 12.1999
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 310 D 4x4 (903.472, 903.473) 75 KW / 102 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 (903.471, 903.472, 903.473) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.473) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361, 903.362, 903.363) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 308 D 2.3 (903.361) 60 KW / 82 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 75 KW / 102 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 75 KW / 102 HP 6.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 (903.461, 903.462, 903.463) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 312 D 2.9 4x4 (903.461, 903.462) 90 KW / 122 HP 5.1997 - 8.2002
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.312, 903.322) 58 KW / 79 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 308 D 2.3 (903.311, 903.322) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 310 D 2.9 4x4 (903.421, 903.422, 903.423) 75 KW / 102 HP 1.1997 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422,... 85 KW / 116 HP 12.1998 - 9.2001
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.421, 903.422, 903.423) 90 KW / 122 HP 2.1995 - 4.2000
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 408 D 58 KW / 79 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 75 KW / 102 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 410 D 4x4 75 KW / 102 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 85 KW / 115 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 85 KW / 115 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 90 KW / 122 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 412 D 4x4 90 KW / 122 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 TD (638.274) 72 KW / 98 HP 9.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638274) 72 KW / 98 HP 8.1996 - 2.1999
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 612 D (668.331, 668.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO vyklápacie vozidlo 812 D (670.331, 670.332) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 512 D (667.351, 667.352, 667.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 612 D (668.351, 668.352, 668.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Skrinka (B667, B670, B668) 812 D (670.351, 670.352, 670.353) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 512 D (667.321, 667.322, 667.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 612 D (668.321, 668.322, 668.323) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Korba/Podvozok (B670, B668, B667) 812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VARIO Autobus (B670) O 812 (670.373, 670.674) 90 KW / 122 HP 9.1996 - 12.2010
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 108 D 2.3 (638.164) 58 KW / 79 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 110 TD 2.3 (638.174) 72 KW / 98 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) 58 KW / 79 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W461) 290 GD Turbodiesel (461.335, 461.336) 88 KW / 120 HP 4.1997 - 12.2001
PUCH G-MODELL (W463) G 300 Turbodiesel (463.330, 463.331) 130 KW / 177 HP 1.1996 - 11.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 TDiC 4x4 74 KW / 101 HP 7.1998 - 11.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.9 TD 88 KW / 120 HP 4.1998 - 9.2007
SSANGYONG MUSSO SPORTS 2.9 D 4x4 88 KW / 120 HP 8.2004 - Teraz

OE čísla:


MAN 51.05500-6073
MAN 51.05504-0105
MERCEDES-BENZ 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ 606 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 602 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 606 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 606 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 606 184 02 25
SSANGYONG 661 180 32 09
SSANGYONG 66118 43325
SSANGYONG 66118-03309
SSANGYONG 66118-03409
VAG 07W 115 436A
VAG 07W11436A
FENDT F 926 202 510 010
MAXGEAR 0140180015
MAXGEAR 0986AF0004
MAXGEAR 1010
MAXGEAR 1109T7
MAXGEAR 14046
MAXGEAR 1457429143
MAXGEAR 145742914344N
MAXGEAR 1457429278
MAXGEAR 1501023
MAXGEAR 1536145
MAXGEAR 2288
MAXGEAR 2558300
MAXGEAR 260018
MAXGEAR 300841
MAXGEAR 314108
MAXGEAR 32548
MAXGEAR 384OX
MAXGEAR 50013384
MAXGEAR 51055006073
MAXGEAR 51055040105
MAXGEAR 5224
MAXGEAR 6021800009
MAXGEAR 6061800009
MAXGEAR 6061800109
MAXGEAR 6061800910
MAXGEAR 6061840025
MAXGEAR 6061840125
MAXGEAR 6061840225
MAXGEAR 64807
MAXGEAR 6611803209
MAXGEAR 6611803309
MAXGEAR 6611803409
MAXGEAR 6611843325
MAXGEAR 7584046
MAXGEAR 93229
MAXGEAR A6021800009
MAXGEAR A6061800009
MAXGEAR A6061800109
MAXGEAR A6061840025
MAXGEAR A6061840125
MAXGEAR A6061840225
MAXGEAR AC3365
MAXGEAR AC6026E
MAXGEAR AC6239E
MAXGEAR AC8013
MAXGEAR ADG02131
MAXGEAR ADG02138
MAXGEAR ALO8129
MAXGEAR AS1577
MAXGEAR CH5640
MAXGEAR CH8871ECO
MAXGEAR D35E17237
MAXGEAR DGMO1951
MAXGEAR DO709
MAXGEAR E17237
MAXGEAR E172HD35
MAXGEAR EF1042
MAXGEAR EL8169x
MAXGEAR ELH4191
MAXGEAR ELH4206
MAXGEAR EO2904
MAXGEAR EO5311
MAXGEAR EO6506
MAXGEAR EOF018
MAXGEAR EXL617
MAXGEAR EXL630
MAXGEAR EXL929
MAXGEAR F926202510010
MAXGEAR FA5285
MAXGEAR FA5860ECO
MAXGEAR FOECO031
MAXGEAR FOP613
MAXGEAR FX0158
MAXGEAR G1033
MAXGEAR G1274
MAXGEAR G1690
MAXGEAR J1310402
MAXGEAR J1310403
MAXGEAR JFOECO031
MAXGEAR L251
MAXGEAR L312
MAXGEAR L37616
MAXGEAR L45259
MAXGEAR LC120
MAXGEAR LF3769
MAXGEAR LI220
MAXGEAR MD285
MAXGEAR MD491
MAXGEAR ML027
MAXGEAR ML1316
MAXGEAR MLE1364
MAXGEAR MO1172
MAXGEAR MO72
MAXGEAR OB821740
MAXGEAR OP213
MAXGEAR OP613
MAXGEAR OX1025
MAXGEAR OX1025D
MAXGEAR OX123
MAXGEAR OX1231
MAXGEAR OX1231D
MAXGEAR OX1231DECO
MAXGEAR OX123D
MAXGEAR OX124
MAXGEAR OX124D
MAXGEAR P550563
MAXGEAR P7196
MAXGEAR P847
MAXGEAR P9278
MAXGEAR R2601P
MAXGEAR S5095PE
MAXGEAR S5583PO
MAXGEAR SH437
MAXGEAR SH437P
MAXGEAR V340021
MAXGEAR VFL368
MAXGEAR X130
MAXGEAR XE539

 

 

 

4,21 € / ks bez DPH
5,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-281
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 159 mm
Vnútorný priemer [mm] 23 mm
Vonkajší priemer [mm] 62 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 23 mm

Kompatibilita:

DAEWOO KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO (KJ) 3.2 4x4 156 KW / 212 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.0 16V 94 KW / 128 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO MUSSO (FJ) 3.2 4x4 162 KW / 220 HP 1.1999 - Teraz
DAEWOO REXTON (GAB_) 3.2 V6 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 200 E (124.019) 100 KW / 136 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 220 E (124.022) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 280 E (124.028) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 300 E-24 (124.031) 162 KW / 220 HP 9.1988 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 limuzina (W124) 320 E (124.032) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 200 CE (124.040) 100 KW / 136 HP 7.1992 - 7.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 220 CE (124.042) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 300 CE-24 (124.051) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 12.1992
MERCEDES-BENZ 124 Kupé (C124) 320 CE (124.052) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 TE (124.079) 100 KW / 136 HP 5.1986 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 220 TE (124.082) 110 KW / 150 HP 10.1992 - 5.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 280 TE (124.088) 145 KW / 197 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091) 162 KW / 220 HP 9.1989 - 8.1992
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 320 TE (124.092) 162 KW / 220 HP 10.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ 124 Kabriolet (A124) 300 CE-24 (124.061) 162 KW / 220 HP 4.1992 - 6.1993
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 89 KW / 121 HP 11.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 90 KW / 122 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) 100 KW / 136 HP 1.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 132 KW / 180 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) 110 KW / 150 HP 3.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) 142 KW / 193 HP 10.1995 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) 142 KW / 193 HP 5.1993 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) 206 KW / 280 HP 5.1994 - 5.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) 90 KW / 122 HP 6.1996 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) 95 KW / 129 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 141 KW / 192 HP 11.1996 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 120 KW / 163 HP 9.2000 - 3.2001
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1998
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 9.2000
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 180 (203.035) 95 KW / 129 HP 10.2000 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 200 Kompressor (203.045) 120 KW / 163 HP 5.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 180 (203.235) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 200 Kompressor (203.245) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 180 (203.735) 95 KW / 129 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 200 Kompressor (203.745) 120 KW / 163 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (CL203) C 230 Kompressor (203.747) 145 KW / 197 HP 3.2001 - 5.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 (208.335) 100 KW / 136 HP 6.1997 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) 141 KW / 192 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) 142 KW / 193 HP 6.1997 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 6.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 (208.435) 100 KW / 136 HP 3.1998 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.444) 120 KW / 163 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.445) 141 KW / 192 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) 142 KW / 193 HP 3.1998 - 6.2000
MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.448) 145 KW / 197 HP 6.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 (124.019) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 220 (124.022) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.029) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.028) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 320 (124.032) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1995
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 200 T (124.079) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 220 T (124.082) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 142 KW / 193 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) 145 KW / 197 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 320 T (124.092) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 36 T AMG (124.092) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1996
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 200 (124.040) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 220 (124.042) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 320 (124.052) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C124) E 36 AMG (124.052) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 200 (124.060) 100 KW / 136 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 220 (124.062) 110 KW / 150 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 320 (124.066) 162 KW / 220 HP 6.1993 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A124) E 36 AMG (124.066) 200 KW / 272 HP 5.1994 - 3.1998
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 (210.035) 100 KW / 136 HP 6.1995 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.048) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.045) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2002
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 230 (210.037) 110 KW / 150 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.053) 142 KW / 193 HP 1.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.055) 162 KW / 220 HP 6.1995 - 6.1997
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235) 100 KW / 136 HP 6.1996 - 8.2000
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248) 120 KW / 163 HP 8.2000 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245) 137 KW / 186 HP 6.1997 - 3.2003
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 230 T (210.237) 110 KW / 150 HP 6.1996 - 6.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 8.1993
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 (463.228, 463.227) 125 KW / 170 HP 6.1993 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 128 KW / 174 HP 6.1990 - 8.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 12.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 36 AMG (463.230) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 7.1998
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GE (463.207) 125 KW / 170 HP 9.1989 - 9.1997
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 320 GE (463.208) 155 KW / 211 HP 9.1994 - 11.1997
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W163) ML 230 (163.136) 110 KW / 150 HP 2.1998 - 6.2005
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 280 (140.028) 142 KW / 193 HP 2.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE 2.8 (140.028) 145 KW / 197 HP 1.1993 - 10.1998
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033) 170 KW / 231 HP 3.1991 - 10.1998
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) 142 KW / 193 HP 8.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061) 170 KW / 231 HP 3.1989 - 7.1993
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063) 170 KW / 231 HP 9.1993 - 10.2001
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 120 KW / 163 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 141 KW / 192 HP 10.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 142 KW / 193 HP 9.1996 - 3.2000
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 145 KW / 197 HP 3.2000 - 4.2004
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 NGT (902.072, 902.671, 902.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 NGT (901.661, 902.061, 902.062, 902.661, 902.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 214 (901.061, 901.062, 901.661, 901.662, 902.061,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 NGT (902.012, 902.611, 902.612) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 NGT (903.072, 903.671, 903.672) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 314 4x4 (903.672, 903.673) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 NGT (903.661, 903.061, 903.062, 903.063, 903.662) 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 (903.061, 903.062, 903.063, 903.661, 903.662) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 314 4x4 (903.661, 903.662, 903.663) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 NGT (903.611, 903.612, 903.613, 903.622, 903.012,... 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.612,... 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 314 4x4 (903.612, 903.613, 903.622) 105 KW / 143 HP 8.2002 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Autobus (B904) 414 (904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 2.1996 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 414 4x4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 NGT 95 KW / 129 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 2.1995 - 5.2006
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 414 4x4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 105 KW / 143 HP 5.1997 - 5.2006
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 (638.214, 638.294) 95 KW / 129 HP 2.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 (638.234, 638.294) 105 KW / 143 HP 10.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ V-CLASS Skrinka (638/2) V 230 (638234, 638294) 105 KW / 143 HP 8.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194) 95 KW / 129 HP 2.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Autobus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194) 105 KW / 143 HP 12.1996 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094) 95 KW / 129 HP 3.1997 - 7.2003
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094) 105 KW / 143 HP 3.1997 - 7.2003
PUCH G-MODELL (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 125 KW / 170 HP 6.1989 - 8.1993
PUCH G-MODELL (W463) G 320 (463.230, 463.231) 155 KW / 211 HP 2.1994 - 12.1997
PUCH G-MODELL (W463) G 36 AMG (463.230, 463.231) 200 KW / 272 HP 1.1995 - 4.1998
SSANGYONG ACTYON I 2.3 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 100 KW / 136 HP 7.2007 - 6.2013
SSANGYONG ACTYON I 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 11.2005 - Teraz
SSANGYONG ACTYON I 200 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 10.2006 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD 104 KW / 141 HP 4.2007 - Teraz
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.0 94 KW / 128 HP 5.1997 - 10.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 5.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 1.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 (KJ) 154 KW / 209 HP 12.1996 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 103 KW / 140 HP 11.1997 - 2.2000
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 105 KW / 143 HP 2.1999 - 11.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 2.3 110 KW / 150 HP 1.2002 - 6.2006
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 156 KW / 212 HP 1.1999 - 11.2002
SSANGYONG KORANDO Cabrio (KJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1997 - 11.2006
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 100 KW / 136 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 104 KW / 141 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 110 KW / 150 HP 1.2010 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.3 4x4 110 KW / 150 HP 11.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 120 KW / 163 HP 3.2006 - 12.2014
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2005 - 12.2014
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.0 93 KW / 126 HP 10.1996 - 5.2005
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 103 KW / 140 HP 10.1996 - 11.2002
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 110 KW / 150 HP 4.2003 - 8.2006
SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.2 162 KW / 220 HP 6.1996 - 9.2004
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.3 RX230 4x4 110 KW / 150 HP 5.2002 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 8.2004 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 3.2005 - 8.2006
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 121 KW / 165 HP 5.2004 - 5.2012
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4 132 KW / 180 HP 3.2008 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 137 KW / 186 HP 6.2006 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4 162 KW / 220 HP 4.2002 - Teraz
SSANGYONG REXTON / REXTON II VAN RX270 XDi 4x4 118 KW / 160 HP 3.2011 - 4.2013
SSANGYONG RODIUS I 3.2 162 KW / 220 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 3.2 4WD 162 KW / 220 HP 7.2007 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 120 KW / 163 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
SSANGYONG RODIUS I 2.7 Xdi 4WD 121 KW / 165 HP 5.2005 - Teraz
VW LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006
VW LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 2.3 105 KW / 143 HP 5.1996 - 7.2006

OE čísla:
MERCEDES-BENZ 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ 104 184 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 07 09
MERCEDES-BENZ A 104 180 08 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 03 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 04 25
MERCEDES-BENZ A 104 184 08 25
SSANGYONG 1041 800109
SSANGYONG 162 184 30 25
SSANGYONG 16218-03009
VAG 00A 115 466
HUIZHONG 1621803009
MAXGEAR 00A115466
MAXGEAR 0140180002
MAXGEAR 08796427
MAXGEAR 1041800109
MAXGEAR 1041840225
MAXGEAR 1041840325
MAXGEAR 1041840425
MAXGEAR 1041840825
MAXGEAR 1109T6
MAXGEAR 14013
MAXGEAR 1457429122
MAXGEAR 1621803009
MAXGEAR 1621843025
MAXGEAR 260174
MAXGEAR 50013227
MAXGEAR E142HD21
MAXGEAR FOECO009
MAXGEAR HU7271x
MAXGEAR L313
MAXGEAR MD281
MAXGEAR ML493
MAXGEAR OE6403
MAXGEAR OX133DOEKO
MAXGEAR SO803

 

 

2,46 € / ks bez DPH
2,95 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-2060
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia     s tesneniami
Výška [mm] 190 mm
Vnútorný priemer [mm] 20 mm
Vonkajší priemer [mm] 53 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 54 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 17 mm

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 180 d (177.010) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 180 d (177.110) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 180 d (247.010) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 200 d (247.012) 110 KW / 150 HP 12.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 200 d 4-matic (247.013) 110 KW / 150 HP 10.2019 - 9.2021
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 d (247.014) 140 KW / 190 HP 12.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 d 4-matic (247.015) 140 KW / 190 HP 10.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 d (205.000) 90 KW / 122 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 d (205.011) 110 KW / 150 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 d (205.001) 118 KW / 160 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 220 d (205.014) 143 KW / 194 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 220 d 4-matic (205.015) 143 KW / 194 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 de (205.013) 225 KW / 306 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 d (205.018) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 d 4-matic (205.019) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 180 d (205.200) 90 KW / 122 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 d (205.211) 110 KW / 150 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 d (205.201) 118 KW / 160 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 220 d (205.214) 143 KW / 194 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 220 d 4-matic (205.215) 143 KW / 194 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 de (205.213) 225 KW / 306 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 d (205.218) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 d 4-matic (205.219) 180 KW / 245 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 d (205.301) 118 KW / 160 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 220 d (205.314) 143 KW / 194 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 220 d 4-matic (205.315) 143 KW / 194 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 d (205.318) 180 KW / 245 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 d 4-matic (205.319) 180 KW / 245 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 d (205.401) 118 KW / 160 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 220 d (205.414) 143 KW / 194 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 220 d 4-matic (205.415) 143 KW / 194 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 d (205.418) 180 KW / 245 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 200 d (206.003) 120 KW / 163 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 220 d (206.016, 206.004) 147 KW / 200 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 220 d 4-matic (206.005) 147 KW / 200 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 300 d (206.006) 195 KW / 265 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W206) C 300 d 4-matic (206.007) 195 KW / 265 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 200 d (206.203) 120 KW / 163 HP 7.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 220 d (206.204, 206.216) 147 KW / 200 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 220 d 4-matic (206.205) 147 KW / 200 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-MODEL (S206) C 300 d (206.206) 195 KW / 265 HP 3.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS All-Terrain (S206) C 220 d 4-matic (206.214) 147 KW / 200 HP 12.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 180 d (118.310) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 d (118.312) 110 KW / 150 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 200 d 4-matic (118.313) 110 KW / 150 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 d (118.314) 140 KW / 190 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 d 4-matic (118.315) 140 KW / 190 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 180 d (118.610) 85 KW / 116 HP 10.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 d (118.612) 110 KW / 150 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 200 d 4-matic (118.613) 110 KW / 150 HP 10.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 d (118.614) 140 KW / 190 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 d 4-matic (118.615) 140 KW / 190 HP 10.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 220 d (257.314) 143 KW / 194 HP 6.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 300 d (257.318) 180 KW / 245 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 300 d 4-matic (257.319) 195 KW / 265 HP 4.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 350 d (257.320) 210 KW / 286 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 350 d 4-matic (257.321) 210 KW / 286 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 400 d 4-matic (257.323) 243 KW / 330 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 400 d 4-matic (257.323) 250 KW / 340 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 d (213.012) 118 KW / 160 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 d (213.013) 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d (213.004) 120 KW / 163 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d 4-matic (213.005) 120 KW / 163 HP 10.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d (213.004) 143 KW / 194 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) 2.0 E 220 d (213.004) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 220 d 4-matic (213.005) 143 KW / 194 HP 10.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) 2.0 E 220 d 4-matic (213.005) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 de (213.016) 225 KW / 306 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 de 4-matic (213.011) 225 KW / 306 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 d (213.008) 180 KW / 245 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 d 4-matic (213.019) 195 KW / 265 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 d (213.022) 210 KW / 286 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 400 d 4-matic (213.023) 243 KW / 330 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 400 d (213.020) 250 KW / 340 HP 12.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 400 d 4-matic (213.023) 250 KW / 340 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 d (213.212) 118 KW / 160 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 d (213.213) 110 KW / 150 HP 10.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d (213.204) 120 KW / 163 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d (213.204) 143 KW / 194 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d 4-matic (213.205) 143 KW / 194 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d (213.204) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 220 d 4-matic (213.205) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 de 4-matic (213.211) 225 KW / 306 HP 8.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 d (213.208) 180 KW / 245 HP 12.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 d 4-matic (213.219) 195 KW / 265 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 350 d (213.222) 210 KW / 286 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 400 d 4-matic (213.223) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 400 d (213.220) 250 KW / 340 HP 2.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 400 d 4-matic (213.223) 250 KW / 340 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 de (213.216) 225 KW / 306 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 220 d 4-matic (213.217) 143 KW / 194 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 220 d 4-matic (213.205) 147 KW / 200 HP 2.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 400 d 4-matic (213.227) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 400 d 4-matic (213.227) 250 KW / 340 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 d 4-matic (238.319) 195 KW / 265 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 220 d (238.314) 120 KW / 163 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 220 d (238.314) 143 KW / 194 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 220 d 4-matic (238.315) 143 KW / 194 HP 3.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 d (238.318) 180 KW / 245 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 350 d (238.320) 210 KW / 286 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 400 d 4-matic (238.323) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 400 d 4-matic (238.323) 250 KW / 340 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 d 4-matic (238.419) 195 KW / 265 HP 4.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 220 d (238.414) 143 KW / 194 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 220 d 4-matic (238.415) 143 KW / 194 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 d (238.418) 180 KW / 245 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 350 d (238.420) 210 KW / 286 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 400 d 4-matic (238.423) 243 KW / 330 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 400 d 4-matic (238.423) 250 KW / 340 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 350 d (222.020, 222.120) 210 KW / 286 HP 7.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 350 d 4-matic (222.121) 183 KW / 249 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 350 d 4-matic (222.021, 222.121) 210 KW / 286 HP 5.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 400 d (222.034, 222.134) 250 KW / 340 HP 7.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W222, V222, X222) S 400 d 4-matic (222.035, 222.135) 250 KW / 340 HP 5.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W223) S 350 d (223.030) 210 KW / 286 HP 9.2020 - 6.2023
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W223) S 350 d 4-matic (223.031) 210 KW / 286 HP 9.2020 - 6.2023
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W223) S 400 d 4-matic (223.033) 243 KW / 330 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (V223) S 350 d (223.130) 210 KW / 286 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (V223) S 350 d 4-matic (223.131) 210 KW / 286 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ S-CLASS (V223) S 400 d 4-matic (223.133) 243 KW / 330 HP 9.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 300 d 4-matic (167.119) 180 KW / 245 HP 10.2018 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 300 d EQ Boost 4-matic (167.119, 167.109) 200 KW / 272 HP 6.2021 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 d 4-matic (167.121) 200 KW / 272 HP 12.2018 - 5.2021
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 de 4-matic (167.117) 225 KW / 306 HP 11.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 de 4-matic (167.117) 235 KW / 320 HP 3.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 400 d 4-matic (167.123) 243 KW / 330 HP 12.2018 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 300 d EQ Boost 4-matic (167.309) 200 KW / 272 HP 6.2021 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 d 4-matic 183 KW / 249 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 d 4-matic (167.321) 200 KW / 272 HP 11.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 de 4-matic (167.317) 235 KW / 320 HP 3.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 400 d 4-matic (167.323) 243 KW / 330 HP 11.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 350 d 4-matic (463.349) 210 KW / 286 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 400 d 4-matic (463.350) 243 KW / 330 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 180 d (247.710) 85 KW / 116 HP 3.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 200 d (247.712) 110 KW / 150 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 200 d 4-matic (247.713) 110 KW / 150 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 220 d (247.714) 140 KW / 190 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 220 d 4-matic (247.715) 140 KW / 190 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 180 d (247.610) 85 KW / 116 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 200 d (247.612) 110 KW / 150 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 200 d 4-matic (247.613) 110 KW / 150 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 220 d (247.614) 140 KW / 190 HP 12.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 220 d 4-matic (247.615) 140 KW / 190 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 d (253.913) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 d 4-matic (253.916) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 220 d (253.914) 143 KW / 194 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 220 d 4-matic (253.915) 143 KW / 194 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 d 4-matic (253.919) 180 KW / 245 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 de 4-matic (253.911) 225 KW / 306 HP 5.2020 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 400 d 4-matic (253.923) 243 KW / 330 HP 8.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 d 4-matic (253.316) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 d (253.313) 120 KW / 163 HP 4.2019 - 8.2021
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 220 d 4-matic (253.315) 143 KW / 194 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 de 4-matic (253.311) 225 KW / 306 HP 5.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 d 4-matic (253.319) 180 KW / 245 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 400 d 4-matic (253.323) 243 KW / 330 HP 8.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC (X254) 220d 4-matic (254.605) 145 KW / 197 HP 9.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLS (X167) 350 d 4-matic (167.921) 210 KW / 286 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLS (X167) 400 d 4-matic (167.923) 243 KW / 330 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 220 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 220 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 250 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 250 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ V-CLASS (W447) V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 75 KW / 102 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 100 KW / 136 HP 9.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 100 KW / 136 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 114 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) 100 KW / 136 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 120 KW / 163 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 116 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) 120 KW / 163 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 119 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 140 KW / 190 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Skrinka (W447) 119 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) 140 KW / 190 HP 4.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 75 KW / 102 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 9.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 119 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 9.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 119 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ VITO Tourer (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) 176 KW / 239 HP 4.2020 - 12.2020
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 200 CDI (447.703, 447.813) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 200 CDI 4-matic (447.703, 447.813) 100 KW / 136 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 220 CDI (447.703, 447.813) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 220 CDI 4-matic (447.703, 447.813) 120 KW / 163 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 250 CDI (447.703, 447.813) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 250 CDI 4-matic (447.703, 447.813) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI (447813, 447703) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI 4-matic (447813, 447703) 174 KW / 237 HP 1.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI (447.813, 447.703) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ MARCO POLO Camper (W447) 300 CDI 4-matic (447.813, 447.703) 176 KW / 239 HP 3.2019 - 12.2020
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 211 CDI (907.721, 907.723) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 215 CDI (907.721, 907.723) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 217 CDI (907.721, 907.723) 125 KW / 170 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 211 CDI (910.621, 910.623) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 215 CDI (910.621, 910.623) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 211 CDI (910.121, 910.123) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 211 CDI RWD (907.221, 907.223, 907.123) 84 KW / 114 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 215 CDI (910.121, 910.123) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 215 CDI RWD (907.221, 907.223) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 217 CDI RWD (907.221, 907.223) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 311 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 315 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 317 CDI (907.731, 907.733, 907.735) 125 KW / 170 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 319 CDI (907.733, 907.735) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 319 CDI pohon vsetkych kolies (907.733) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 311 CDI (910.631, 910.633) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 311 CDI RWD (907.631, 907.633, 907.635, 907.637) 84 KW / 114 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 315 CDI (910.631, 910.633) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 315 CDI RWD (907.631, 907.633, 907.635, 907.637) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 317 CDI (910.633) 125 KW / 170 HP 3.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 317 CDI RWD (907.631, 907.633, 907.635, 907.637) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 319 CDI RWD (907.633, 907.635, 907.637) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 319 CDI pohon vsetkych kolies (907.633, 907.635,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 311 CDI (910.131, 910.133) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 311 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 84 KW / 114 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 315 CDI (910.131, 910.133) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 315 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 317 CDI RWD (907.131, 907.133, 907.135, 907.231, 907.233... 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 319 CDI RWD (907.133, 907.135, 907.233, 907.235) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 319 CDI pohon vsetkych kolies (907.133, 907.135,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 315 CDI (910.030) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 317 CDI (910.030) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 411 CDI RWD (907.641, 907.643, 907.645, 907.647) 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 415 CDI (910.641, 910.643) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 415 CDI RWD (907.641, 907.643, 907.645, 907.647) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 417 CDI RWD (907.641, 907.643, 907.645, 907.647) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 419 CDI RWD (907.643, 907.645, 907.647) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 419 CDI pohon vsetkych kolies (907.643, 907.645,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 411 CDI RWD (907.141, 907.143, 907.145, 907.241, 907.243... 84 KW / 114 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 415 CDI (910.141, 910.143) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 415 CDI RWD (907.141, 907.143, 907.145, 907.241, 907.243... 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 417 CDI RWD (907.141, 907.143, 907.145, 907.241, 907.243... 125 KW / 170 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 419 CDI RWD (907.143, 907.145, 907.243, 907.245) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 419 CDI pohon vsetkych kolies (907.143, 907.145, 907.243... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 415 CDI (910.040) 110 KW / 150 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 417 CDI (910.040) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 515 CDI (907.653, 907.655, 907.657) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 517 CDI (907.653, 907.655, 907.657) 125 KW / 170 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 519 CDI (907.653, 907.655, 907.657) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 519 CDI pohon vsetkych kolies (907.653, 907.655,... 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 515 CDI RWD (907.153, 907.155, 907.253, 907.255) 110 KW / 150 HP 10.2021 - Teraz
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 519 CDI RWD (907.153, 907.155, 907.253, 907.255) 140 KW / 190 HP 10.2021 - Teraz

OE čísla:


MERCEDES-BENZ 654 180 11 00
MERCEDES-BENZ 654 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 654 180 11 00
MERCEDES-BENZ A 654 184 00 25
MAXGEAR HU6020z

 

 

 

6,92 € / ks bez DPH
8,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FROD0092
Gumové rohože 1. rad do Mercedes-Benz Vito (2003+) Viano (2003+) Marco Polo Camper (2015+)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

MERCEDES-BENZ
VIANO (W639)09.03 -
VITO Mixto (Double Cabin) (W447)10.14 -
VITO Autobus (W639)09.03 -
VITO Tourer (W447)10.14 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639)08.03 -
eVITO Tourer (W447)04.19 -
VITO Skrinka (W447)10.14 -
MARCO POLO Camper (W447)03.15 -
eVITO Skrinka (W447)03.19 -

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

25,29 € / ks bez DPH
30,35 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO410312
Gumové rohože komplet do Mercedes Benz Vito (2014+)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

MERCEDES BENZ
VITO Skrinka (W447)10.14 -    
VITO Tourer (W447)10.14 -
eVITO Skrinka (W447)03.19 -
eVITO Tourer (W447)04.19 -
VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 10.14 -
   

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

25,29 € / ks bez DPH
30,35 € / ks s DPH
Kód produktu: 13072980564
Obal na kľúčik

Obal kľúčika obsahuje 3 tlačidlá
Obsahuje priestor pre elektroniku
UPOZORNENIE !!
EXISTUJÚ DVA TYPY HROTOV, PROSÍME O POROVNANIE PRED KÚPOU
Kompatibilita:
MERCEDES
Trieda A W168, W169
Trieda C W202, W203, W204
CL CLK CLS
Trieda E W210, W211, W212
ML
Trieda S W220, W221
SLK
SPRINTER
VITO
VIANO

4,25 € / ks bez DPH
5,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 25B-4-194
Snímač parkovania parkovací senzor PDC

OE čísla: 0015427418, 0035428718, 0045428718, 0263003167, A0015427418, A0035428718, A0045428718
Čísla náhrad: 34743, 0901054, 10934743, 408797, V30720024, 0263023939
Doplňujúce informácie:
Montážna strana : Predná, Zadná
Počet pinov: 4
Kompatibilita:
MERCEDES-BENZ
CLK (C209)
CLK kabriolet (A209)
CLS (C219)
TRIEDA A (W168)
TRIEDA C (W203)
TRIEDA C T-Model (S203)
TRIEDA C coupe (CL203)
TRIEDA CLC (CL203)
TRIEDA E (W210)
TRIEDA E (W211)
TRIEDA E T-Model (S210)
TRIEDA E T-Model (S211)
TRIEDA GL (X164)
TRIEDA M (W163)
TRIEDA M (W164)
TRIEDA R (W251, V251)
TRIEDA S (W220)
TRIEDA S coupe (C215)
SL (R230)
SLK (R171)
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902)
SPRINTER 2-t Skriňa (B901, B902)
SPRINTER 3-t Autobus (B903)
SPRINTER 3-t Skriňa (B903)
VANEO (414)
VIANO (W639)
VITO / MIXTO Skriňa (W639)
VITO Autobus (W639)

10,13 € / ks bez DPH
12,15 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575010
Stierač Valeo First 700 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 700 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575010

AUDI
Q4 SUV (F4B) 07.20 -     
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
CHRYSLER
VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 01.95 - 03.01    
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14    
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13    
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
C6 (TD_) 09.05 - 12.12    
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
FIAT
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
GALAXY I (WGR) 03.95 - 05.06    
TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 02.14 -
KUGA II (DM2) 05.12 -     
TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 02.14 -
PUMA (J2K, CF7) 09.19 -     
TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 02.14 -
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06    
TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 04.12 -
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06    
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 04.12 -
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06    
TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 09.12 -
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14    
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 08.13 -
FORD USA
EDGE 01.14 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03    
MERCEDES-BENZ
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12    
VIANO (W639) 09.03 -
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17    
VITO Autobus (W639) 09.03 -
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12    
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -
OPEL
AMPERA-E (F17) 05.17 - 03.19    
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA J GTC 10.11 -     
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
ASTRA K (B16) 06.15 -     
ASTRA K żikmé zadná kapota 06.15 -
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
ASTRA K Skrina/kombi 11.15 -
PEUGEOT
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
806 (221) 06.94 - 08.02
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
3008 velkorozmerova limuzina (0U_) 05.09 - 12.17
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
3008 Van (0U_) 05.09 - 12.17
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
5008 (0U_, 0E_) 06.09 - 03.17
407 (6D_) 02.04 - 12.11    
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06
407 SW (6E_) 05.04 - 12.11    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
407 Kupé (6C_) 10.05 -     
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
RENAULT
ESPACE V (JR_) 02.15 -     
SCÉNIC IV (J9_) 09.16 -
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -     
GRAND SCÉNIC IV (R9_) 09.16 -
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -
TOYOTA
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -
VW
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
ID.5 (E39) 07.21 -
GOLF PLUS V (5M1, 521) 12.04 - 12.13    
SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 05.95 - 03.10
GOLF PLUS Van (521) 01.09 - 08.14    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
ID.4 (E21) 05.20 -     
TOURAN (5T1) 05.15 -

8,96 € / ks bez DPH
10,75 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,75 € / ks bez DPH
10,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1388
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňujúce informácie:
MATERIÁL - GUMA
VONKAJŠÍ PRIEMER: ~11,7 / 17,7 mm
VNÚTORNÝ PRIEMER: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 6841807870
PDC Parkovací cúvací senzor

OE čísla: 0015427418, 0035428718, 0045428718, 0263003167, A0015427418, A0035428718, A0045428718
OE čísla náhrad: 0263023939, 34743, 0901054, 10934743, 408797, V30720024
Doplňujúce informácie:
Počet pinov konektora: 4
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
MERCEDES BENZ

CLK (C209)
CLK kabriolet (A209)
CLS (C219)
TRIEDA A (W168)
TRIEDA C (W203)
TRIEDA C T-Model (S203)
TRIEDA C coupe (CL203)
TRIEDA CLC (CL203)
TRIEDA E (W210)
TRIEDA E (W211)
TRIEDA E T-Model (S210)
TRIEDA E T-Model (S211)
TRIEDA GL (X164)
TRIEDA M (W163)
TRIEDA M (W164)
TRIEDA R (W251, V251)
TRIEDA S (W220)
TRIEDA S coupe (C215)
SL (R230)
SLK (R171)
SPRINTER 2-t Autobus (901, 902)
SPRINTER 2-t Skriňa (901, 902)
SPRINTER 3-t Autobus (903)
SPRINTER 3-t Skriňa (903)
VANEO (414)
VIANO (W639)
VITO / MIXTO Skriňa (W639)
VITO Autobus (W639)

 

8,63 € / ks bez DPH
10,35 € / ks s DPH
Kód produktu: 1H-1-90
Manžeta radiacej páky MERCEDES-BENZ VITO MK2 W639

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Manžeta radiacej páky do MERCEDES-BENZ VITO MK2 W639 (2003-2014) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 4
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

MERCEDES-BENZ VITO MK2 W639 (2003-2014)
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 1H-1-89
Manžeta radiacej páky MERCEDES-BENZ VITO MK1 W638

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Manžeta radiacej páky do MERCEDES-BENZ VITO MK1 W638 (1996-2003) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

MERCEDES-BENZ VITO MK1 W638 (1996-2003)
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 3I-1-335
Manžeta radiacej páky Mercedes Benz Vito CDI
Manžeta radiacej páky do Mercedes Benz Vito CDI (r.v.1999-2002) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


Mercedes Benz Vito CDI (r.v.1999-2002)

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 4J-1-305
Manžeta radiacej páky Mercedes Benz Vito MK2 Viano 2004 + AUTOMAT
Manžeta radiacej páky do Mercedes Benz Vito MK2 Viano 2004+ AUTOMAT vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Automatická
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

Mercedes Benz Vito MK2 Viano 2004+ AUTOMAT
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 4J-2-189
Lanko tiahlo otvárania kapoty

Lanko tiahlo otvárania kapoty MERCEDES-BENZ VIANO (W639) VITO / MIXTO Skrinka (W639) VITO Autobus (W639)

OEM čísla:

  • 6397500159
  • 6397500359
  • A6397500159
  • A6397500359

 

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ

    • 3,0 (639.711, 639.811) (M 112.951) 3199ccm 190KM/140kW 2003/09-

    • 3.2 (639.713, 639.813, 639.815) (M 112.951) 3199ccm 218KM/160kW 2003/09-

    • 3.5 (639.811, 639.813, 639.815) (M 272.978) 3498ccm 258KM/190kW 2007/09-

    • 3.7 (639.815) (M 112.976) 3724ccm 231KM/170kW 2004/06-

    • CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2003/09-

    • CDI 2.0 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (OM 646.982) 2148ccm 116KM/85kW 2005/08-

    • CDI 2.0 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/07-

    • CDI 2.0 4-matic (639.713) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2005/07-

    • CDI 2.0 4-matic (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/07-

    • CDI 2.2 (639.711, 639.713, 639.811, 639.813, 639.815) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2003/09-

    • CDI 2.2 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/07-

    • CDI 2.2 4-matic (639.711, 639.713, 639.811, 639.813,... (OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2005/07-

    • CDI 2.2 4-matic (639.811, 639.813, 639.815) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/07-

    • CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 642.890) 2987ccm 224KM/165kW 2010/07-

    • CDI 3.0 (639.811, 639.813, 639.815) (OM 642.990) 2987ccm 204KM/150kW 2006/03-

    • 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.980 OM 646.981) 2148ccm 95KM/70kW 2006/08-

    • 109 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.983) 2148ccm 88KM/65kW 2003/09-

    • 110 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 95KM/70kW 2010/09-

    • 111 CDI (639.601, 639.603) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 116KM/85kW 2007/09-

    • 111 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2003/09-

    • 111 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2007/09-

    • 113 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

    • 113 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

    • 115 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2003/09-

    • 115 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2006/07-

    • 116 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

    • 116 CDI 4x4 (639.601, 639.603, 639.605) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

    • 119 (639.601, 639.603, 639.605) (M 112.951) 3199ccm 190KM/140kW 2003/09-

    • 120 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 642.990) 2987ccm 204KM/150kW 2006/07-

    • 122 (639.601, 639.603, 639.605) (M 112.951) 3199ccm 218KM/160kW 2003/09-

    • 122 CDI (639.601, 639.603, 639.605) (OM 642.890) 2987ccm 224KM/165kW 2010/09-

    • 123 (639.601) (M 112.976) 3724ccm 231KM/170kW 2004/06-2008/07

    • 126 (639.601, 639.603, 639.605) (M 272.978) 3498ccm 258KM/190kW 2007/09-

    • E-CELL (639.601, 639.603, 639.605) (EM 780.994) 82KM/60kW 2012/03-

    • 109 CDI (639.701) (OM 646.983) 2148ccm 88KM/65kW 2003/09-

    • 109 CDI (639.701, 639.703) (OM 646.980) 2148ccm 95KM/70kW 2006/09-

    • 109 CDI 4x4 (639.701) (OM 646.981) 2148ccm 95KM/70kW 2007/09-

    • 110 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 95KM/70kW 2010/09-

    • 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.980) 2148ccm 116KM/85kW 2007/09-

    • 111 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2003/09-

    • 111 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.982) 2148ccm 109KM/80kW 2007/09-

    • 113 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

    • 113 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 136KM/100kW 2010/09-

    • 115 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 646.980 OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2003/09-

    • 115 CDI 4x4 (639.701, 639.705) (OM 646.982) 2148ccm 150KM/110kW 2007/09-

    • 116 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

    • 116 CDI 4x4 (639.701, 639.703, 639.705) (OM 651.940) 2143ccm 163KM/120kW 2010/09-

    • 119 (639.701, 639.703, 639.705) (M 112.951) 3199ccm 190KM/140kW 2003/09-

    • 120 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 642.990) 2987ccm 204KM/150kW 2006/07-

    • 122 (639.701, 639.703, 639.705) (M 112.951) 3199ccm 218KM/160kW 2003/09-

    • 122 CDI (639.701, 639.703, 639.705) (OM 642.890) 2987ccm 224KM/165kW 2010/09-

    • 123 (639.701) (M 112.976) 3724ccm 231KM/170kW 2004/06-

    • 126 (639.701, 639.703, 639.705) (M 272.978) 3498ccm 258KM/190kW 2007/09-

    • E-CELL (639.703) (EM 780.994) 82KM/60kW 2012/03-

16,50 € / ks bez DPH
19,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 1J-2-253
Kľúče na demontáž autorádia, navigácie 4 ks v sade 92x26 mm

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Kľúče na demontáž autorádia, navigácie

Popis:

  • Balenie obsahuje 4 ks
  • Rozmer 92 mm x  26 mm
  • Kľúče umožňujú rýchlo a ľahko vybrať rádio, navigáciu z auta bez poškodenia panelu alebo palubnej dosky

Príklady použitia:

  • Demontáž rádia
  • Demontáž navigácie
  • Demontáž panelu klimatizácie

Kompatibilita mimo iných napríklad v:

AUDI:

  • AUDI A3 8L
  • AUDI A3 8P
  • AUDI A4 8D B5
  • AUDI A4 8E/8H B6/B7
  • AUDI A6 C5 4B
  • AUDI A6 C6 4F
  • AUDI A8 4D

RÁDIA A NAVIGÁCIE AUDI:

  • NAVIGATION PLUS
  • RNS
  • RNS-E
  • CONCERT 1+2
  • CHORUS
  • BETA CC
  • GAMMA CC
  • DELTA CC

MERCEDES-BENZ:

  • MERCEDES-BENZ A-TRIEDA W168
  • MERCEDES-BENZ C-TRIEDA W123
  • MERCEDES-BENZ C-TRIEDA W201
  • MERCEDES-BENZ C-TRIEDA W202
  • MERCEDES-BENZ C-TRIEDA W203
  • MERCEDES-BENZ CLK W208
  • MERCEDES-BENZ CLK W209
  • MERCEDES-BENZ E-TRIEDA W124
  • MERCEDES-BENZ E-TRIEDA W210
  • MERCEDES-BENZ E-TRIEDA W211
  • MERCEDES-BENZ S-TRIEDA W126
  • MERCEDES-BENZ S-TRIEDA W140
  • MERCEDES-BENZ S-TRIEDA W220
  • MERCEDES-BENZ SLK R170
  • MERCEDES-BENZ M-TRIEDA W163
  • MERCEDES-BENZ Vito/Viano W638
  • MERCEDES-BENZ Vito/Viano W639

RÁDIA A NAVIGÁCIE MERCEDES:

  • COMMAND 2.0
  • COMMAND 2.5
  • SOUND (BECKER)
  • AUDIO 30 APS
  • AUDIO APS2
  • AUDIO APS3
  • AUDIO APS4
  • AUDIO 40/30 (BECKER)
  • KLIMATIZÁCIA (PANEL) MERCEDES W202 C-TRIEDA
  • KLIMATIZÁCIA (PANEL) W140 S-TRIEDA
  • KLIMATIZÁCIA (PANEL) W208 CLK
  • KLIMATIZÁCIA (PANEL) W129/R129 SL

VOLKSWAGEN:

  • VW FOX
  • VW POLO 9N
  • VW GOLF IV
  • VW GOLF V
  • VW BORA
  • VW JETTA V
  • VW PASSAT 3B/3BG B5
  • VW PASSAT 3C B6
  • VW TOURAN
  • VW SHARAN
  • VW TOUAREG
  • VW CADDY
  • VW T5/MULTIVAN

RÁDIA A NAVIGÁCIE VW:

  • MFD A
  • MFD B
  • MFD C
  • MFD D
  • MFD G
  • MFD
  • MFD 2
  • MCD
  • Delta
  • RNS
  • RNS-2
  • RCD100
  • RCD200
  • RCD300
  • RCD500
  • CD

SEAT:

VŠETKY MODELY KDE SU NAMONTOVANÉ:

  • MFD
  • MCD
  • Rádio/Navigácia

SKODA:

VŠETKY MODELY KDE SU NAMONTOVANÉ:

  • MFD
  • MCD
  • Rádio/Navigácia

FORD:

VŠETKY MODELY KDE SU NAMONTOVANÉ:

  • FORD EXQUISIT
  • FORD MONSOON
  • FORD SONY 6000 CD
  • FORD BLAUPUNKT TRAVEL PILOT EX
  • RADIO 5000C (FORD MONDEO MK3 LIFT)
3,25 € / ks bez DPH
3,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 6F-2-269
Hlavica radiacej páky

Hlavica radiacej páky MAN G MERCEDES-BENZ SPRINTER T1 VIANO VITO VOLKSWAGEN CRAFTER 30-35 30-50 

OEM čísla:

  • 2E2711101B

Popis:

  • Verzia: 6 rýchlostná
  • Farba: čierna

 

Kompatibilita:

MAN

  • G

MERCEDES-BENZ

VOLKSWAGEN

13 € / ks bez DPH
15,60 € / ks s DPH

Viac kategórií