+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
NISSAN Pathfinder

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „NISSAN Pathfinder“

Kód produktu: MGZ-315026
Kĺb - Riadenie MGZ-315026
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: NISSAN 48521-EA000

7,75 € / ks bez DPH
9,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 12-1524
Plynová vzpera piest tlmič kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Vymršťovacia sila (N) 830 N
Zdvih [mm] 148 mm
Dĺžka [mm] 496 mm

OE čísla:

NISSAN 90450EB310 NISSAN 90450EB31A NISSAN 90450EB31B NISSAN 90451EB310 NISSAN 90451EB31A NISSAN 90451EB31B MAXGEAR 90450EB31A

 

 

10,08 € / ks bez DPH
12,10 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1442
Olejový filter
Nedostupné

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 89 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 86 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 72 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

INFINITI EX 30d 175 KW / 238 HP 4.2010 - Teraz
INFINITI FX 30d AWD 175 KW / 238 HP 4.2010 - Teraz
INFINITI M (Y51) 30d 175 KW / 238 HP 3.2010 - Teraz
INFINITI Q70 (Y51) 3.0 175 KW / 238 HP 3.2013 - Teraz
INFINITI QX50 I 30d AWD 175 KW / 238 HP 8.2013 - Teraz
INFINITI QX70 30d AWD 175 KW / 238 HP 8.2013 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 3.0 dCi 4WD 170 KW / 231 HP 2.2010 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 3.0 dCi 170 KW / 231 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 3.0 dCi 170 KW / 231 HP 8.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 3.0 dCi 4x4 (R51M) 170 KW / 231 HP 3.2013 - 8.2014
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 3.0 dCi 177 KW / 241 HP 1.2012 - 12.2015
RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G) 177 KW / 241 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 96 KW / 131 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 96 KW / 131 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 96 KW / 131 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 96 KW / 131 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S) 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S) 96 KW / 131 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD) 95 KW / 129 HP 3.2006 - 8.2008
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS pohon vsetkych kolies (JT419, TD44, JB419WD,... 95 KW / 129 HP 10.2005 - 2.2015

OE čísla:

NISSAN 15208-00Q0M
NISSAN 15208-00Q0N
RENAULT 82 00 552 603
RENAULT 82 00 893 554
RENAULT 82 01 059 775
SUZUKI 16510-00KA1
SUZUKI 16510-00KA1-000
MAXGEAR 8201059775

 

3,75 € / ks bez DPH
4,50 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-112
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 92 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 93 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45) 55 KW / 75 HP 12.1981 - 9.1984
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 3.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 7.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 84 KW / 115 HP 8.2000 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN MURANO II (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 1.2010 - 9.2014
NISSAN MURANO II VAN (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 3.2013 - 9.2014
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 106 KW / 144 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 106 KW / 144 HP 1.2007 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 120 KW / 163 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) 140 KW / 190 HP 12.2009 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 2.5 dCi 140 KW / 190 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 120 KW / 163 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 128 KW / 174 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 3.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 140 KW / 190 HP 8.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 2.5 dCi 4x4 (R51M) 140 KW / 190 HP 3.2013 - 8.2014
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di 98 KW / 133 HP 3.2002 - 12.2010
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 7.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - 4.2006
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 4.2003
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 84 KW / 114 HP 6.2001 - 9.2004
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi 84 KW / 114 HP 10.2004 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 84 KW / 114 HP 7.2001 - 10.2005
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 12.2003 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 100 KW / 136 HP 6.2001 - 12.2008
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) 81 KW / 110 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M) 90 KW / 122 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) 96 KW / 131 HP 9.2006 - 12.2012
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) 100 KW / 136 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN) 90 KW / 122 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.14, 45.14 100 KW / 136 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 107 KW / 146 HP 1.2014 - Teraz
VW TARO 2.2 69 KW / 94 HP 6.1989 - 7.1994

OE čísla:

ALFA ROMEO 116090603000
CHRYSLER 3549957
MACK 6432-PER-17
NISSAN 15208-BN300
NISSAN 15208-BN30A
NISSAN 15208-W1191
VAG J15 600 250 10
BOMAG 05740874
BOMAG 05741616
LIEBHERR 10490037
RENAULT TRUCKS 50 01 869 771
DEUTZ-FAHR 0293 4633
DEUTZ-FAHR 0411 2261
DEUTZ-FAHR 293 4633
FORD USA E8NN-6714-CA
JCB 32/925876
DYNAPAC 4812159482
FIAT-HITACHI 76591527
INGERSOLL-RAND 54477104
KUBOTA 15284-87211
KUBOTA 15402-32090
KUBOTA 15402-32091
KUBOTA 15521-3243-1
KUBOTA 1552132430
KUBOTA 17321-3243-1
KUBOTA 17321-32430
KUBOTA 19404-3243-0
KUBOTA 19404-3243-1
KUBOTA 70000-3209-1
MELROE 3974896
MELROE 6675517
MELROE 6678233
WHITE 156513-A
REFORM K 732132430
ONAN 122-0185
JUNGHEINRICH 141 2271 0
MANITOU N104044
GEHL 104044
GEHL N104044
MAXGEAR 06534143
MAXGEAR 06534150
MAXGEAR 07640865
MAXGEAR 07640873
MAXGEAR 08758732
MAXGEAR 08758740
MAXGEAR 0986452003
MAXGEAR 0986452024
MAXGEAR 150180006200
MAXGEAR 150180017100
MAXGEAR 152089C600
MAXGEAR 15208BN300
MAXGEAR 15208BN30A
MAXGEAR 2313400
MAXGEAR 260592
MAXGEAR 710020002
MAXGEAR A5208W1103
MAXGEAR A5208W1106
MAXGEAR ADN12102
MAXGEAR ADN12119
MAXGEAR C206
MAXGEAR C206L
MAXGEAR C209
MAXGEAR C209606
MAXGEAR DO223
MAXGEAR DO225
MAXGEAR DO847
MAXGEAR EDL969
MAXGEAR ELH4135
MAXGEAR FT4883
MAXGEAR FT4986
MAXGEAR FT5348
MAXGEAR FX0055
MAXGEAR FX0139
MAXGEAR H10W17
MAXGEAR J1311003
MAXGEAR L22167
MAXGEAR LK1140
MAXGEAR LS149
MAXGEAR LS186
MAXGEAR LS716
MAXGEAR NO2228
MAXGEAR NO248
MAXGEAR OC140
MAXGEAR PER2167
MAXGEAR PH2809
MAXGEAR PH2978
MAXGEAR PH5832
MAXGEAR R171
MAXGEAR R62
MAXGEAR S1710R
MAXGEAR S3102R
MAXGEAR SP1032
MAXGEAR SP936
MAXGEAR W92014
MAXGEAR W92048
MAXGEAR WL7123
MAXGEAR WL7400

 

3,13 € / ks bez DPH
3,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1094
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 84 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jednym spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 62 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 54 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXV1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - 10.2018
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A) 57 KW / 78 HP 3.2011 - 10.2018
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B) 58 KW / 78 HP 8.2008 - 8.2013
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B, 955.AXF1B) 70 KW / 95 HP 9.2008 - 8.2013
BRILLIANCE BS6 2.0 90 KW / 122 HP 5.2007 - Teraz
BRILLIANCE BS6 2.4 95 KW / 129 HP 5.2007 - Teraz
CHEVROLET CORSA limuzina 1.7 D 44 KW / 60 HP 8.2000 - 7.2002
CITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 8.2008 - 12.2012
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 1.2009 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.6 86 KW / 117 HP 4.2012 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 110 KW / 150 HP 4.2012 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 AWC 110 KW / 150 HP 4.2012 - Teraz
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 59 KW / 80 HP 10.2000 - 10.2001
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 60 KW / 82 HP 12.1998 - 12.2002
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 59 KW / 80 HP 10.2000 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 60 KW / 82 HP 12.1998 - 10.2000
FIAT BRAVO II (198_) 1.4 (198AXA1B) 66 KW / 90 HP 4.2007 - 12.2014
FIAT BRAVO II (198_) 1.4 LPG (198AXA1B) 66 KW / 90 HP 12.2008 - 12.2014
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXA1A) 70 KW / 95 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXG1B, 263AXG1A) 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 Natural Power (263AXG1B) 88 KW / 120 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 70 KW / 95 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power 88 KW / 120 HP 6.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 70 KW / 95 HP 4.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 Natural Power 88 KW / 120 HP 6.2010 - Teraz
FIAT FIORINO velkorozmerova limuzina (225_) 1.4 (225AXA1A) 57 KW / 77 HP 7.2014 - Teraz
FIAT FIORINO velkorozmerova limuzina (225_) 1.4 CNG (225AXC1A, 225BXC1A) 57 KW / 77 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) 51 KW / 69 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 (225AXA1A, 225BXA1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 Natural Power (225BXC1A, 225AXC1A) 57 KW / 78 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) 113 KW / 154 HP 4.2016 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 113 KW / 154 HP 4.2016 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 133 KW / 181 HP 4.2016 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.2 16V 59 KW / 80 HP 1.2004 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 3.2009 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 66 KW / 90 HP 12.2003 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 16V 70 KW / 95 HP 1.2004 - Teraz
FIAT IDEA Van (350_) 1.4 (350BXA1A) 70 KW / 95 HP 10.2004 - 12.2012
FIAT LINEA (323_, 110_) 1.4 57 KW / 77 HP 6.2007 - Teraz
FIAT MAREA (185_) 1.2 16V 60 KW / 82 HP 10.1998 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.2 16V 60 KW / 82 HP 10.1998 - 5.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 51 KW / 69 HP 3.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A) 51 KW / 69 HP 4.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169CXF1A) 51 KW / 69 HP 11.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.4 Natural Power (169AXHIA) 57 KW / 78 HP 9.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.4 (169AXE1B) 74 KW / 100 HP 10.2006 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 Natural Power (312PXN1A) 51 KW / 69 HP 3.2019 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 (312PXA1A) 51 KW / 69 HP 2.2012 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 LPG (312PXA1A) 51 KW / 69 HP 6.2012 - Teraz
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 (312CXA1A, 312DXA1A) 51 KW / 69 HP 2.2012 - Teraz
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 LPG (312CXA1A) 51 KW / 69 HP 6.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 63 KW / 86 HP 4.1997 - 9.1999
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 85 16V 1.2 63 KW / 86 HP 4.1997 - 6.2000
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (188BXA1A) 38 KW / 52 HP 4.2004 - 4.2006
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bifuel 44 KW / 60 HP 8.2007 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,... 59 KW / 80 HP 9.1999 - 4.2006
FIAT PUNTO (188_) 1.4 70 KW / 95 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 (199CXB1A, 199DXB1A) 57 KW / 77 HP 2.2006 - 6.2013
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 Natural Power (199BXB1A) 57 KW / 77 HP 3.2009 - 12.2012
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 48 KW / 65 HP 10.2005 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A) 55 KW / 75 HP 10.2005 - 7.2007
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB11, 199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 77 HP 6.2005 - 12.2015
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 12.2008 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 7.2008 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) 70 KW / 95 HP 10.2005 - 8.2011
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 (199BXB1A, 199AXL1A, 199AXB1A) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 LPG (199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 Natural Power (199AXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 78 HP 3.2009 - Teraz
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 48 KW / 65 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 51 KW / 69 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXH1A) 55 KW / 75 HP 7.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXB1A) 57 KW / 77 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 6.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 (199.AXB1A) 57 KW / 78 HP 3.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AYL1A, 199BYL1A) 49 KW / 67 HP 2.2014 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) 51 KW / 69 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXH1A, 199BXH1A) 55 KW / 75 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A, 199BXB1A, 199BXB11, 199AXB11) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 Bifuel 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT QUBO (225_) 1.4 (225AXA1A, 225CXA1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT QUBO (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) 44 KW / 60 HP 9.2001 - 12.2012
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.3 59 KW / 80 HP 9.2001 - 12.2009
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.4 57 KW / 77 HP 1.2007 - 12.2009
FIAT STILO (192_) 1.2 16V (192_XA1B) 59 KW / 80 HP 2.2002 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 3.2005 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) 70 KW / 95 HP 10.2003 - 12.2006
FIAT STILO VAN (192_) 1.4 (192DXH1B) 70 KW / 95 HP 1.2004 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 3.2005 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 70 KW / 95 HP 1.2004 - 8.2008
FIAT STRADA Pick-up (178_, 278_) 1.2 44 KW / 60 HP 4.2003 - Teraz
FIAT STRADA Pick-up (178_, 278_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1999 - 12.2006
FIAT TIPO limuzina (356_, 357_) 1.4 (356SXA1B) 70 KW / 95 HP 10.2015 - Teraz
FIAT TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 1.4 (356HXA1B) 70 KW / 95 HP 3.2016 - Teraz
FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.4 (356WXA1B) 70 KW / 95 HP 3.2016 - 10.2020
FIAT 500 (312_) 1.2 (312AXA1A) 51 KW / 69 HP 7.2007 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) 51 KW / 69 HP 12.2010 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) 74 KW / 100 HP 10.2007 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.4 (301J410) 75 KW / 102 HP 9.2008 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) 51 KW / 69 HP 9.2009 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B) 74 KW / 100 HP 9.2009 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.4 (301J410) 75 KW / 102 HP 9.2011 - Teraz
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) 70 KW / 95 HP 9.2012 - Teraz
FORD KA (RU8) 1.2 51 KW / 69 HP 10.2008 - 5.2016
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V 85 KW / 116 HP 10.1993 - 3.1998
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V 119 KW / 162 HP 10.1993 - 3.1998
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V 120 KW / 163 HP 12.1994 - 3.1998
GREAT WALL HOVER H6 1.5 105 KW / 143 HP 8.2011 - Teraz
GREAT WALL HOVER H6 1.5 4WD 105 KW / 143 HP 8.2011 - Teraz
GREAT WALL HOVER H6 1.5 LPG 4WD 105 KW / 143 HP 12.2018 - Teraz
GREAT WALL TENGYI C10 1.5 71 KW / 97 HP 1.2010 - Teraz
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7) 110 KW / 150 HP 1.1990 - 3.1993
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2) 100 KW / 136 HP 9.1993 - 2.1998
HONDA ACCORD V Kupé (CD) 2.0 (CD9) 100 KW / 136 HP 9.1993 - 12.1997
HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.2 i VTEC (CE9) 110 KW / 150 HP 2.1996 - 10.1998
HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 3.0 V6 24V (CG2) 147 KW / 200 HP 2.1998 - 6.2003
HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) 140 KW / 190 HP 2.2003 - 5.2008
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 (CM2) 140 KW / 190 HP 4.2003 - 5.2008
HONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) 115 KW / 156 HP 6.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII (CU) 2.4 i (CU2) 148 KW / 201 HP 7.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.0 i (CW1) 115 KW / 156 HP 7.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.4 i (CW2) 148 KW / 201 HP 7.2008 - Teraz
HONDA CITY IV limuzina (GE4) 1.3 60 KW / 82 HP 10.2005 - 7.2008
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7) 96 KW / 130 HP 9.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.5 i 16V (ED3, SH4) 69 KW / 94 HP 10.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4) 96 KW / 130 HP 9.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3) 55 KW / 75 HP 10.1991 - 11.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 66 KW / 90 HP 10.1993 - 12.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8) 69 KW / 94 HP 10.1991 - 11.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 (EG8) 74 KW / 101 HP 10.1991 - 12.1995
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.5 i LSi (EJ2) 74 KW / 101 HP 8.1993 - 11.1995
HONDA CIVIC VII Kupé (EM2) 1.7 i (EM2) 88 KW / 120 HP 5.2001 - 12.2005
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) 103 KW / 140 HP 9.2005 - 12.2011
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2) 148 KW / 201 HP 9.2006 - 1.2012
HONDA CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 1.3 IMA (FA3, FD3) 70 KW / 95 HP 1.2006 - 12.2012
HONDA CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 104 KW / 141 HP 2.2012 - 12.2016
HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 1.8 (FB2) 104 KW / 141 HP 2.2012 - 12.2016
HONDA CIVIC IX Tourer (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 104 KW / 141 HP 1.2014 - 12.2016
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) 94 KW / 128 HP 10.1995 - 12.2001
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 110 KW / 150 HP 1.2007 - 6.2012
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) 110 KW / 150 HP 10.2006 - 6.2012
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 4WD (RE4) 124 KW / 168 HP 9.2006 - Teraz
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3) 125 KW / 170 HP 4.2007 - Teraz
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-Vtec 4WD (RE4) 125 KW / 170 HP 4.2007 - Teraz
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD (RM4) 140 KW / 190 HP 1.2012 - Teraz
HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 IMA (ZE28, ZE2) 65 KW / 88 HP 4.2009 - Teraz
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1) 75 KW / 102 HP 4.2011 - Teraz
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 i (GE6, GG3, GG6) 73 KW / 100 HP 7.2008 - Teraz
HONDA LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1) 217 KW / 295 HP 5.2006 - 12.2012
HONDA ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 2.2 (RA1) 104 KW / 141 HP 10.1995 - 12.1997
HONDA PILOT 3.5 4WD 186 KW / 253 HP 9.2008 - Teraz
HONDA PILOT 3.5 4WD 189 KW / 257 HP 1.2010 - 6.2015
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.2 i 16V Vtec (BB1) 136 KW / 185 HP 2.1993 - 9.1996
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.3 i 16V (BB2) 118 KW / 160 HP 2.1992 - 9.1996
HONDA STREAM (RN) 2.0 16V (RN3) 115 KW / 156 HP 5.2001 - 9.2006
HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1) 177 KW / 240 HP 6.1999 - Teraz
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 D 37 KW / 50 HP 2.1988 - 12.1990
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 TD 49 KW / 67 HP 2.1988 - 12.1990
ISUZU GEMINI 1.7 TD 65 KW / 88 HP 1.1990 - 12.1993
ISUZU GEMINI limuzina (JT) 1.5 D 37 KW / 50 HP 2.1988 - 12.1989
ISUZU GEMINI limuzina (JT) 1.5 TD 49 KW / 67 HP 2.1988 - 12.1989
ISUZU GEMINI limuzina 1.7 TD 65 KW / 88 HP 1.1990 - 12.1993
KIA CARNIVAL I (UP) 2.5 V6 121 KW / 165 HP 8.1999 - 10.2001
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.5 V6 110 KW / 150 HP 10.2001 - 6.2006
KIA CARNIVAL II (GQ) 3.5 143 KW / 194 HP 7.2002 - 4.2006
KIA SORENTO I (JC) 2.4 102 KW / 139 HP 8.2002 - 6.2009
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD 143 KW / 194 HP 8.2002 - 12.2011
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 4WD 70 KW / 95 HP 4.1994 - 8.1999
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 87 KW / 118 HP 10.2000 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 4WD 87 KW / 118 HP 10.2000 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 94 KW / 128 HP 10.1999 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 4WD 94 KW / 128 HP 4.1994 - 8.2003
KIA SPORTAGE VAN 2.0 4WD 70 KW / 95 HP 6.1995 - 11.1998
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXF1A) 57 KW / 78 HP 9.2005 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 LPG (350.AXF1A) 57 KW / 78 HP 11.2010 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXE1A) 66 KW / 90 HP 10.2007 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXA11, 350.AXA1A) 70 KW / 95 HP 10.2004 - 9.2012
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) 59 KW / 80 HP 10.2000 - 9.2003
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD) 63 KW / 86 HP 4.1997 - 9.2003
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A) 44 KW / 60 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXL1A) 51 KW / 69 HP 8.2010 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A) 59 KW / 80 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 (843.AXG1A) 57 KW / 78 HP 2.2006 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 LPG (843.AXG1A) 57 KW / 78 HP 11.2010 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A) 70 KW / 95 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - 12.2021
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) 49 KW / 67 HP 5.2011 - Teraz
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - Teraz
MAZDA 323 F V (BA) 2.0 24V (BAEP) 106 KW / 144 HP 8.1994 - 9.1998
MAZDA 616 (SNA) 1.6 55 KW / 75 HP 6.1973 - 2.1978
MAZDA 626 I (CB) 1.6 (CB2NS) 55 KW / 75 HP 5.1979 - 5.1982
MAZDA 626 I (CB) 2.0 (CB2MS) 66 KW / 90 HP 3.1979 - 5.1982
MAZDA 626 I Kupé 1.6 55 KW / 75 HP 9.1978 - 7.1980
MAZDA 626 I Kupé 2.0 66 KW / 90 HP 10.1978 - 12.1982
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 (GC1061) 55 KW / 75 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 (GC1061) 59 KW / 80 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 (GC10E1) 74 KW / 101 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II (GC) 1.6 (GC1061) 59 KW / 80 HP 11.1982 - 6.1987
MAZDA 626 II (GC) 2.0 (GC10E1) 74 KW / 101 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Kupé (GC) 1.6 (GC1061) 60 KW / 82 HP 11.1982 - 7.1987
MAZDA 626 II Kupé (GC) 2.0 75 KW / 102 HP 11.1982 - 10.1987
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) 120 KW / 163 HP 8.1994 - 4.1997
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) 121 KW / 165 HP 1.1992 - 4.1997
MAZDA 818 Kombi 1.6 (SN3AV) 55 KW / 75 HP 1.1977 - 10.1978
MAZDA 929 I (LA) 2.0 (LA4M) 66 KW / 90 HP 5.1979 - 7.1986
MAZDA 929 II (HB) 2.0 (HBSH) 66 KW / 90 HP 5.1982 - 3.1984
MAZDA 929 II (HB) 2.0 (HBES) 74 KW / 101 HP 3.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX (HBES) 88 KW / 120 HP 10.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II Kombi (HV) 2.0 (LA4V) 66 KW / 90 HP 1.1983 - 12.1987
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 (HBSH) 66 KW / 90 HP 5.1982 - 3.1984
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 (HBES) 74 KW / 101 HP 3.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 i Turbo (HBES) 88 KW / 120 HP 10.1984 - 7.1987
MAZDA 929 III (HC) 2.0 (HCEP) 85 KW / 115 HP 6.1987 - 5.1989
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V 85 KW / 115 HP 1.1988 - 4.1989
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V 94 KW / 128 HP 4.1989 - 6.1991
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i 100 KW / 136 HP 5.1987 - 12.1988
MAZDA 929 III (HC) 3.0 i (HCSS) 123 KW / 167 HP 1.1990 - 6.1991
MAZDA 929 III (HC) 3.0 (HCSS) 125 KW / 170 HP 1.1988 - 12.1989
MAZDA 929 III (HC) 3.0 (HCSS) 140 KW / 190 HP 6.1987 - 6.1991
MAZDA 929 IV (HD) 3.0 123 KW / 167 HP 12.1990 - 9.1992
MAZDA B-SERIE (UN) 2.6 12V 4WD 90 KW / 122 HP 6.1999 - 11.2006
MAZDA E Skrinka E1600 (BA2N) 51 KW / 69 HP 8.1980 - 6.1984
MAZDA E Autobus (SR1) E2000 63 KW / 86 HP 11.1984 - 5.1994
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 63 KW / 86 HP 5.1985 - 4.1989
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 4WD 63 KW / 86 HP 11.1987 - 9.1989
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 4WD 65 KW / 88 HP 1.1988 - 7.1991
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1) E2000 63 KW / 86 HP 11.1988 - 9.1989
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1) E2000 65 KW / 88 HP 1.1983 - 7.1991
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1, SL) E2000 71 KW / 97 HP 9.1999 - 9.2004
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LVEW) 109 KW / 148 HP 11.1989 - 9.1999
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321) 113 KW / 154 HP 11.1988 - 5.1999
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) 95 KW / 129 HP 1.1994 - 10.1997
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) 98 KW / 133 HP 1.1992 - 1.1994
MAZDA MX-6 (GD) 2.5 122 KW / 166 HP 9.1992 - 1.1997
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V (GE20L) 120 KW / 163 HP 8.1994 - 2.1997
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V (GE10L) 121 KW / 165 HP 2.1992 - 9.1997
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 (FC3S, FC1031) 110 KW / 150 HP 11.1985 - 4.1989
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 Turbo (FC3S, FC1031) 133 KW / 181 HP 6.1987 - 11.1989
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 Turbo (FC3S, FC1031) 147 KW / 200 HP 3.1989 - 12.1991
MAZDA RX-7 II Kabriolet 1.3 Turbo (FC1032) 147 KW / 200 HP 3.1989 - 12.1991
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) 103 KW / 140 HP 6.1994 - 10.1999
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) 106 KW / 144 HP 1.1992 - 5.1994
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V 105 KW / 143 HP 8.1993 - 1.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V (TA3P) 155 KW / 211 HP 2.1995 - 1.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 (TA5P) 147 KW / 200 HP 9.2000 - 9.2002
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 127 KW / 173 HP 9.1994 - 9.2002
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (TA5P) 123 KW / 167 HP 7.1993 - 7.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (TA5P) 120 KW / 163 HP 7.2000 - 9.2002
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) 86 KW / 117 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 (GA3W) 102 KW / 139 HP 2.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 MIVEC (GA2W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 MIVEC 4WD 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) 85 KW / 116 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 85 KW / 116 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.2 DI-D 4WD (GA8W) 110 KW / 150 HP 4.2013 - Teraz
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 66 KW / 90 HP 7.1995 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 70 KW / 95 HP 12.1998 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 73 KW / 99 HP 5.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 76 KW / 103 HP 5.1995 - 12.2003
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) 85 KW / 116 HP 7.1995 - 7.1997
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 90 KW / 122 HP 10.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 92 KW / 125 HP 9.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) 103 KW / 140 HP 7.1995 - 7.1997
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 55 KW / 75 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 16V 60 KW / 82 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 70 KW / 95 HP 12.1998 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 73 KW / 99 HP 5.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 76 KW / 103 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 (DA2A) 85 KW / 115 HP 9.1996 - 9.1997
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 90 KW / 122 HP 10.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 92 KW / 125 HP 9.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII 206 KW / 280 HP 11.1999 - 6.2006
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A) 44 KW / 60 HP 4.1988 - 12.1990
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A) 51 KW / 70 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A) 55 KW / 75 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A) 62 KW / 84 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A) 66 KW / 90 HP 7.1990 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A) 100 KW / 136 HP 6.1990 - 5.1992
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A) 55 KW / 75 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A) 66 KW / 90 HP 2.1994 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A) 83 KW / 113 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A) 84 KW / 114 HP 8.1993 - 8.1995
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A) 103 KW / 140 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A) 55 KW / 75 HP 5.1996 - 6.2000
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A) 60 KW / 82 HP 6.2000 - 9.2003
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.5 12V (CJ2A) 69 KW / 94 HP 6.1996 - 8.2004
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A) 66 KW / 90 HP 5.1996 - 9.2000
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 (CJ4A) 76 KW / 103 HP 9.2000 - 9.2003
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR 2.0 (PA3V) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 10.2002
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A) 110 KW / 150 HP 4.1991 - 11.1995
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) 110 KW / 150 HP 4.1991 - 11.1995
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 Turbo 147 KW / 200 HP 12.1989 - 3.1994
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) 107 KW / 146 HP 12.1995 - 4.1999
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 138 KW / 188 HP 1.2021 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 120 KW / 163 HP 10.2017 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD 120 KW / 163 HP 10.2017 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.2 DiD 4WD (GK9W) 109 KW / 148 HP 3.2019 - Teraz
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8 (E32A) 66 KW / 90 HP 11.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 4.1989 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) 80 KW / 109 HP 4.1989 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 11.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) 106 KW / 144 HP 7.1989 - 12.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 1.8 (E32A) 66 KW / 90 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 12.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 6.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A) 110 KW / 150 HP 9.1991 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) 85 KW / 116 HP 2.1994 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 93 KW / 126 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110 KW / 150 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 9.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) 85 KW / 116 HP 2.1994 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 93 KW / 126 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 100 KW / 136 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110 KW / 150 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) 98 KW / 133 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) 118 KW / 160 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) 120 KW / 163 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) 98 KW / 133 HP 9.2000 - 10.2003
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) 118 KW / 160 HP 9.2000 - 10.2003
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) 120 KW / 163 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) 61 KW / 83 HP 9.1988 - 12.1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) 63 KW / 86 HP 3.1989 - 12.1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) 69 KW / 94 HP 8.1990 - 6.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) 44 KW / 60 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 GL (C61A) 50 KW / 68 HP 5.1988 - 6.1990
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) 51 KW / 70 HP 8.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) 55 KW / 75 HP 7.1990 - 6.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) 62 KW / 84 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) 66 KW / 90 HP 6.1990 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) 55 KW / 75 HP 6.1992 - 5.1994
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) 62 KW / 84 HP 6.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) 66 KW / 90 HP 5.1989 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 5.1994
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A) 100 KW / 136 HP 11.1989 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A) 55 KW / 75 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A) 66 KW / 90 HP 2.1994 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W) 83 KW / 113 HP 12.1992 - 10.2003
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W) 83 KW / 113 HP 12.1992 - 10.2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A) 55 KW / 75 HP 12.1995 - 8.2003
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 60 KW / 82 HP 9.2003 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) 72 KW / 98 HP 9.2003 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 2.0 i 113 KW / 154 HP 10.2007 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 1.6 72 KW / 98 HP 9.2003 - 10.2008
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC 86 KW / 117 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A) 103 KW / 140 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A) 105 KW / 143 HP 2.2008 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A) 105 KW / 143 HP 1.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Mivec 110 KW / 150 HP 11.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 108 KW / 147 HP 1.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 (CY4A) 110 KW / 150 HP 1.2013 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i (CY4A) 113 KW / 154 HP 4.2007 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i 4WD (CZ4A) 113 KW / 154 HP 3.2007 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (CY9A) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.6 MIVEC 86 KW / 117 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Flex (CX3A, CX6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 (CX3A) 105 KW / 143 HP 6.2008 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A) 105 KW / 143 HP 2.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D (CX9A) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 1.6 (CS3W) 72 KW / 98 HP 9.2003 - 6.2008
MITSUBISHI MIRAGE IV sikma zadna cast (CJ_A, CL_A, CA_A, CC_A) 1.6 (CJ4A) 88 KW / 119 HP 12.1991 - 8.1995
MITSUBISHI MIRAGE IV sikma zadna cast (CJ_A, CL_A, CA_A, CC_A) 1.6 4WD (CL4A) 88 KW / 119 HP 12.1991 - 8.1995
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.0 (A05A) 52 KW / 71 HP 5.2012 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.0 Bifuel 52 KW / 71 HP 4.2014 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.2 52 KW / 71 HP 8.2020 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.2 (A03A) 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE VI limuzina (A1_A) 1.2 (A13A) 59 KW / 80 HP 10.2013 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (CW4W) 108 KW / 147 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD 108 KW / 147 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 (CW5W) 125 KW / 170 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W) 125 KW / 170 HP 9.2007 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W) 162 KW / 220 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD 164 KW / 223 HP 11.2006 - 12.2010
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 103 KW / 140 HP 9.2010 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 130 KW / 177 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 130 KW / 177 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) 147 KW / 200 HP 1.2014 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) Plug-in Hybrid (GG2W) 147 KW / 200 HP 9.2017 - 12.2021
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W) 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W) 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD (GG3W) 153 KW / 208 HP 9.2018 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD 123 KW / 167 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 GT 4WD 167 KW / 227 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD 169 KW / 230 HP 3.2014 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DiD 4WD 132 KW / 179 HP 5.2015 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW1W) 130 KW / 177 HP 9.2010 - 12.2012
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Di-D 4WD (GF6W) 110 KW / 150 HP 4.2013 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Hybrid 4WD (GG3W) 153 KW / 208 HP 9.2018 - Teraz
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G) 104 KW / 141 HP 11.1988 - 11.1990
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.4 (V21W, V21C) 82 KW / 112 HP 4.1991 - 10.1999
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C) 82 KW / 112 HP 4.1991 - 4.2000
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W) 84 KW / 114 HP 11.2001 - 6.2007
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W) 88 KW / 120 HP 10.1999 - 10.2001
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W) 95 KW / 129 HP 10.2000 - 6.2007
MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS_) 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 133 KW / 181 HP 8.2015 - Teraz
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W) 75 KW / 102 HP 3.1985 - 4.1991
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W) 98 KW / 133 HP 10.1992 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W) 98 KW / 133 HP 10.1992 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 85 KW / 116 HP 6.1996 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) 85 KW / 116 HP 6.1996 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 60 KW / 82 HP 9.2000 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 61 KW / 83 HP 12.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 63 KW / 86 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.6 16V (DG3A) 72 KW / 98 HP 1.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 MPI (DG5A) 82 KW / 112 HP 10.2002 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 87 KW / 118 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) 97 KW / 132 HP 6.1996 - 12.2007
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.2 DI-D 110 KW / 150 HP 7.2019 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.2 DI-D 4WD 110 KW / 150 HP 7.2019 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D (KJ0T) 113 KW / 154 HP 9.2015 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) 113 KW / 154 HP 9.2015 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KL1T) 133 KW / 181 HP 11.2014 - Teraz
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 1.6 (P02W, P12W) 51 KW / 69 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) 64 KW / 87 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) 65 KW / 88 HP 12.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) 66 KW / 90 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) 66 KW / 90 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W) 83 KW / 113 HP 6.1994 - 10.1998
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) 80 KW / 109 HP 11.1986 - 12.1990
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 (P04W, P14W) 82 KW / 112 HP 11.1990 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) 82 KW / 112 HP 8.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 4WD (P23W, P23V) 63 KW / 86 HP 8.1988 - 5.1994
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 (P03V, P13V) 64 KW / 87 HP 11.1986 - 5.1996
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.4 (P24V, P24W) 82 KW / 112 HP 11.1986 - 8.1997
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 10.2002
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W) 85 KW / 115 HP 5.1995 - 5.2000
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (PA4W) 97 KW / 132 HP 5.1995 - 10.2002
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W) 97 KW / 132 HP 5.1995 - 5.2000
NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 3.0 142 KW / 193 HP 1.1995 - 8.2000
NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 3.0 QX 142 KW / 193 HP 10.1997 - 12.2000
NISSAN PATHFINDER II (R50) 2.7 TD 4WD 96 KW / 131 HP 9.1997 - 12.2004
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.8 180 KW / 245 HP 3.2000 - Teraz
NISSAN PATROL VI (Y62) 5.6 298 KW / 405 HP 4.2010 - Teraz
OPEL ASTRA F sikma zadna cast (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68) 60 KW / 82 HP 12.1991 - 1.1998
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TDS (F19, M19) 60 KW / 82 HP 3.1992 - 9.1998
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) 60 KW / 82 HP 12.1991 - 1.1998
OPEL ASTRA F Skrina/kombi (T92) 1.7 TD (F70) 60 KW / 82 HP 3.1995 - 2.1998
OPEL COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 1.7 D 44 KW / 60 HP 7.1994 - 10.2001
OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) 70 KW / 95 HP 2.2012 - Teraz
OPEL COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 1.4 (B05) 70 KW / 95 HP 2.2012 - Teraz
OPEL CORSA A sikma zadna cast (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) 37 KW / 50 HP 9.1987 - 3.1993
OPEL CORSA A sikma zadna cast (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) 49 KW / 67 HP 3.1988 - 3.1993
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) 37 KW / 50 HP 10.1987 - 11.1992
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) 49 KW / 67 HP 10.1987 - 3.1993
OPEL CORSA A żikmé zadná kapota (S83) 1.5 D (F08, W5L) 37 KW / 50 HP 6.1987 - 4.1989
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) 37 KW / 50 HP 3.1993 - 9.2000
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) 49 KW / 67 HP 3.1993 - 9.2000
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) 44 KW / 60 HP 2.1996 - 9.2000
OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.7 D (F35) 44 KW / 60 HP 1.1999 - 12.2002
OPEL CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 1.5 D (F08, W5L) 37 KW / 50 HP 9.1994 - 5.1997
OPEL CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 1.7 D (F08, W5L) 44 KW / 60 HP 8.1999 - 9.2000
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.7 TD (F68, M68) 60 KW / 82 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19) 60 KW / 82 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (J96) 1.7 TD (F68) 60 KW / 82 HP 10.1995 - 12.1998
OPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19) 60 KW / 82 HP 10.1995 - 12.1998
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.7 TD (F35) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 12.1997
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 2.2007 - 3.2013
PEUGEOT 4008 1.6 86 KW / 117 HP 5.2012 - Teraz
PEUGEOT 4008 1.8 HDi 110 KW / 150 HP 5.2012 - Teraz
PEUGEOT 4008 1.8 HDi AWC 110 KW / 150 HP 5.2012 - Teraz
PROTON GEN 2 (CM_) 1.6 (CM6L) 82 KW / 110 HP 6.2004 - Teraz
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi 66 KW / 90 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 416 i 70 KW / 95 HP 12.1995 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 416 GLXi 83 KW / 113 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 418 GLXi 85 KW / 115 HP 5.1996 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 1.8 99 KW / 135 HP 8.2000 - 12.2001
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 415 GLi/GLSi 66 KW / 90 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 416 GLXi 83 KW / 113 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 418 85 KW / 115 HP 5.1996 - 7.2000
VOLVO S40 I (644) 1.8 i 92 KW / 125 HP 3.1998 - 12.2003
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 90 KW / 122 HP 6.2001 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 92 KW / 125 HP 3.1998 - 6.2004

OE čísla:

CITROËN 1109 AE
CITROËN 1109 CG
FIAT 46347171
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 50037689
FIAT 55213927
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 55259645
FIAT 6000605218
FIAT 6000611028
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FORD 1535 505
FORD 1699 522
FORD 2217 580
FORD 3396 825
FORD 3521 840
FORD 3803 268
FORD 5016 958
FORD 9S51-6731-AA
FORD AS51-6731-AA
FORD KL07-14-302B
HONDA 15400-PH1-F02
HONDA 15400-PLC-004
HONDA 15400-PLM-A01
HONDA 15400-PR3-505
ISUZU 8-94368-727-0
ISUZU 8-94412-815-0
MAZDA G 6Y0 14302-A
MAZDA J E15-14302
MAZDA J EY0-14302
MAZDA J EY0-14302 A
MAZDA J EY0-14302-9A
MAZDA J EYO-14302
MAZDA RF Y0-14-3029A
MITSUBISHI 1230A102
MITSUBISHI 1230A105
MITSUBISHI 1230A182
MITSUBISHI 1230A184
MITSUBISHI 30A40-00100
MITSUBISHI 30A40-00103
MITSUBISHI AC 129500
MITSUBISHI CD 120000
MITSUBISHI MD 05281090
MITSUBISHI MD 135 737
MITSUBISHI MD 325714
MITSUBISHI MD 352627
MITSUBISHI MD 360935
MITSUBISHI MD321589
MITSUBISHI MZ 690070
MITSUBISHI MZ 690072
MITSUBISHI MZ 690115
MITSUBISHI MZ 690116
MITSUBISHI MZ 690900
MITSUBISHI MZ 690901
MITSUBISHI TS 200004
OPEL 5650301
OPEL 649 010
OPEL 649007
OPEL 649012
OPEL 649013
OPEL 649014
OPEL 649020
OPEL 650134
OPEL 90511146
OPEL 91149521
OPEL 94314263
OPEL VOF225
OPEL VOF500
OPEL VOF88
PEUGEOT 1109 AC
PEUGEOT 1109 CG
VAUXHALL 4318092
VAUXHALL 649014
VAUXHALL VOF225
VAUXHALL VOF500
VAUXHALL VOF88
VOLVO 11715849
VOLVO 30866266
HYUNDAI OJE15-14302
KIA 0 JE15 14302
KIA O JE15 14 302
CASE IH VA30A4000103
CASE IH VA30A4000105
HITACHI 4294841
MASSEY FERGUSON 1 039 891
MASSEY FERGUSON 947 941
SAME 0.009.4794.1
SAME 0.010.3989.1
LAMBORGHINI 0.0094.794.1
LAMBORGHINI 0.0103.989.1
DEUTZ-FAHR 0.009.4794.1
DEUTZ-FAHR 0.010.2687.0
DEUTZ-FAHR 0.010.3989.1
GENERAL MOTORS 12582255
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90485457
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
GENERAL MOTORS 94314263
GENERAL MOTORS 94316263
PROTON PW 510577
PROTON PW 510577 E
FIAT-HITACHI 4294841
SCHAEFF 5.527.655.812
SPERRY NEW HOLLAND VA30A4000105
YALE 901301815
JUNGHEINRICH 143 6599 0
KOBELCO VA30A4000103
KOBELCO VA30A4000105
DONGNAN (SOUEAST) SEOES1662
CHERY SMD360935
GREAT WALL 1017100-EG01
GREAT WALL SMD360935
BRILLIANCE SMD 360935
BRILLIANCE SMD360935
BYD 471Q-1012950C
BYD BYD483QA-1017010
SUZUKI (CHANGAN) 471Q-1012950
GEHL 082350
GEHL 122497
GEHL 548943687270
MITSUBISHI (BBDC) MD360935
MITSUBISHI (BBDC) SMD360935...1
DONGFENG FENGDU 15208-31U00
MAXGEAR 0001802810
MAXGEAR 0046544820
MAXGEAR 0FE3R14302
MAXGEAR 1109Q3
MAXGEAR 11715849
MAXGEAR 1520831000
MAXGEAR 1520831U00
MAXGEAR 15400PH1004
MAXGEAR 15400PLC003
MAXGEAR 15400PLC004
MAXGEAR 15400RTA003
MAXGEAR 2343800
MAXGEAR 260030
MAXGEAR 2630002750
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 30A4000100
MAXGEAR 3396825
MAXGEAR 46544820
MAXGEAR 46751179
MAXGEAR 649013
MAXGEAR 649014
MAXGEAR 831567509
MAXGEAR 8943142632
MAXGEAR 8944128150
MAXGEAR 9S516731AA
MAXGEAR B6Y214302
MAXGEAR BC1255
MAXGEAR ELH4233
MAXGEAR F128
MAXGEAR FEY014302A
MAXGEAR FT5369
MAXGEAR GFE400
MAXGEAR H97W02
MAXGEAR H97W05
MAXGEAR HO824
MAXGEAR JEY014302
MAXGEAR JEY0143029A
MAXGEAR JEY014302A
MAXGEAR LS910
MAXGEAR MD136466
MAXGEAR MR984204
MAXGEAR MZ690070
MAXGEAR MZ690072
MAXGEAR OC259
MAXGEAR OJE1514302
MAXGEAR OP575
MAXGEAR PW510577E
MAXGEAR R304
MAXGEAR S4030R
MAXGEAR SP1094
MAXGEAR VFF77EX
MAXGEAR VOF28
MAXGEAR VOF500
MAXGEAR W6103
MAXGEAR W61082
MAXGEAR X156
MAXGEAR X4012E

 

 

2,25 € / ks bez DPH
2,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO0454
Gumové rohože komplet do Nissan Navara (2004+) Pathfinder III (2005+)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -
PATHFINDER III (R51)01.05 -
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -
    
    

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

30,42 € / ks bez DPH
36,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1601
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Obal kľúčika obsahuje 4 tlačidlá
Obsahuje miesto na elektroniku
Kompatibilita:
NISSAN
ALMERA
ALTIMA
CUBE
MAXIMA
FRONTIER
MURANO
NAVARA
NV200
PATHFINDER
PATROL
PRIMASTAR
TERRANO
TITAN
XTERRA
X-TRAIL

4,79 € / ks bez DPH
5,75 € / ks s DPH
Kód produktu: ROMB14696
Spinky kolíky nárazníka podblatníka a vnútorných plastov 10 ks 6 mm
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: 8942981190
Čísla náhrad: 90684-SA5-0030, 1099830880, 90467-06165, 8942981190, KK376-68865
Doplňujúce informácie:
Priemer tyčky spinky: 6 mm (pozor vyskytovalo sa niekoľko druhov priemerov)
Použitie: Nárazník, podbeh, niektoré vnútorné plasty
Kompatibilita:
HONDA
ACCORD I (SJ, SY)
ACCORD I Hatchback (SJ, SY)
ACCORD II (AC, AD)
ACCORD II Hatchback (AC, AD)
ACCORD III (CA)
ACCORD III Aerodeck (CA)
ACCORD IV (CB)
ACCORD IV Aerodeck (CB)
ACCORD IV coupe (CB, CC)
ACCORD V (CC, CD)
ACCORD V (CE, CF_, CD)
ACCORD V Aerodeck (CE)
ACCORD V coupe (CD)
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF)
ACCORD VI Hatchback (CH, CL)
ACCORD VI coupe (CG)
ACCORD VII (CL, CN)
ACCORD VII Tourer (CM, CN)
ACCORD VIII (CU)
ACCORD VIII Kombi (CW)
CAPA
CITY V sedan (GM2, GM3)
CIVIC I Hatchback (SB)
CIVIC I Shuttle (AN, AR)
CIVIC I sedan (SF)
CIVIC II Kombi (WC)
CIVIC II Shuttle (EE)
CIVIC II liftback (SS, SL)
CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)
CIVIC III sedan (AM, AK, AU)
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE)
CIVIC IV sedan (ED)
CIVIC IX (FK)
CIVIC IX Tourer (FK)
CIVIC V Hatchback (EG)
CIVIC V coupe (EJ)
CIVIC V sedan (EG, EH)
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)
CIVIC VI Fastback (MA, MB)
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)
CIVIC VI coupe (EJ, EM1)
CIVIC VI sedan (EJ, EK)
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)
CIVIC VII coupe (EM2)
CIVIC VII sedan (ES, ET)
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)
CIVIC VIII sedan (FD, FA)
CIVIC X liftback (FC_, FK_)
CIVIC sedan
CONCERTO (HW, MA)
CONCERTO sedan (HWW)
CR-V I (RD)
CR-V II (RD_)
CR-V III (RE_)
CR-V IV (RM_)
CR-Z (ZF)
CRX I (AF, AS)
CRX II (ED, EE)
CRX III (EH, EG)
Civic VIII Hatchback
FR-V (BE)
HR-V (GH)
HR-V (RU)
INTEGRA coupe (DC2, DC4)
INTEGRA liftback (DA)
JAZZ I (AA)
JAZZ II (GD_, GE3, GE2)
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_)
LEGEND I (HS, KA)
LEGEND I coupe (KA_)
LEGEND II coupe (KA)
LEGEND III (KA)
LOGO (GA)
N600 III
NSX I coupe (NA)
NSX I kabriolet (NA)
NSX II coupe (NC_)
PRELUDE I coupe (SN)
PRELUDE II (AB)
PRELUDE III (BA)
PRELUDE IV (BB_)
PRELUDE V (BB_)
QUINTET (SU)
S2000 (AP)
SHUTTLE (RA)
STREAM (RN)
ISUZU
ASCENDER
CAMPO (KB)
D-MAX I (TFR, TFS)
D-MAX II (TFR, TFS)
GEMINI
GEMINI (JT)
GEMINI sedan
GEMINI sedan (JT)
IMPULSE
KB
MIDI Skriňa (94000, 98000)
PIAZZA (JR_)
TROOPER I (UBS)
TROOPER I otvorené terénne vozidlo (UBS)
TROOPER II (UB)
TROOPER II otvorené terénne vozidlo (UB)
TROOPER III
TROOPER III otvorené terénne vozidlo
KIA
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
LEXUS
LS (_F1_)
LS (_F2_)
LS (_F3_)
LS (_F4_)
LS (_F5_)
NISSAN
100NX (B13)
200SX (S13)
200SX coupe (S14)
240Z (S30)
280ZX,ZXT (HGS130)
300ZX (Z32)
350 Z coupe (Z33)
350Z Roadster (Z33)
370Z Roadster (Z34)
370Z coupe (Z34)
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
BLUEBIRD (910)
BLUEBIRD (T72 , T12, U12)
BLUEBIRD (U11)
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12)
BLUEBIRD Station Wagon (WU11)
BLUEBIRD Traveller (W910)
BLUEBIRD sedan (910)
CHERRY (E10) I
CHERRY II Hatchback (N10)
CHERRY II Traveller (VN10)
CHERRY II coupe (N10)
CHERRY III (N12)
CUBE (Z12)
DATSUN 120 sedan (B210)
DATSUN 120Y coupe (KB210)
DATSUN 140Y Kombi (HLB310)
DATSUN 160J (710, A10)
DATSUN 180B (PL810)
GT-R (R35)
JUKE (F15)
LAUREL (HLC230)
LAUREL (JC31)
LAUREL (JC32)
LEAF (ZE0)
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33)
MICRA C+C III (K12)
MICRA I (K10)
MICRA II (K11)
MICRA III (K12)
MICRA IV (K13K)
MICRA V (K14)
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
NOTE (E11, NE11)
NP300 NAVARA (D40)
NV200 Skriňa
PATHFINDER II (R50)
PATHFINDER III (R51)
PATROL GR IV (Y60, GR)
PATROL GR V Wagon (Y61)
PATROL III/1 Hardtop (K160)
PATROL III/1 Station Wagon (W160)
PATROL III/2 Hardtop (K260)
PATROL III/2 Station Wagon (W260)
PICK UP (720)
PICK UP (D21)
PICK UP (D22)
PRAIRIE (M10, NM10)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
PULSAR liftback (C13)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
QASHQAI II SUV (J11, J11_)
SERENA (C23)
SILVIA (S12)
SILVIA (S15)
STANZA (T11)
STANZA Hatchback (T11)
SUNNY (140Y, 150Y)
SUNNY I (B11)
SUNNY I Traveller (B11)
SUNNY II (N13, B12)
SUNNY II Hatchback (N13)
SUNNY II Traveller (B12)
SUNNY II coupe (B12)
SUNNY III (N14)
SUNNY III Hatchback (N14)
SUNNY III Liftback (N14)
SUNNY III Traveller (Y10)
SUNNY Traveller (140Y, 150Y)
SUNNY uzavreté vozidlo / kombi (B11)
TERRANO II (R20)
TIIDA liftback (C11)
TIIDA sedan (SC11)
TRADE Skriňa
X-TRAIL (T30)
X-TRAIL (T32_)
X-TRAIL II (T31)
TOYOTA
AVENSIS VERSO (_M2_)
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
COROLLA Verso (_E12_)
RAV 4 I (_A1_)
RAV 4 I Cabrio (_A1_)
RAV 4 II (_A2_)
RAV 4 III (_A3_)
RAV 4 IV (_A4_)
YARIS VERSO VAN (_P2_)

3,50 € / ks bez DPH
4,20 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575008
Stierač Valeo First 600 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

8,58 € / ks bez DPH
10,30 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stierač Valeo First 550 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

8 € / ks bez DPH
9,60 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575006
Stierač Valeo First 530 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 530 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575006

ALFA ROMEO
155 (167_) 01.92 - 12.97    
164 (164_) 01.87 - 09.98
AUDI
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
TT (8N3) 10.98 - 06.06
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
TT Roadster (8N9) 10.99 - 06.06
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11    
80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11    
80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18    
90 B2 (813, 814, 853) 08.84 - 03.87
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18    
90 B3 (893, 894, 8A2) 04.87 - 09.91
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18    
100 C3 limuzina (443, 444) 08.82 - 07.91
A6 C8 (4A2) 02.18 -     
100 C3 Avant (445, 446) 08.82 - 11.90
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -     
200 C3 limuzina (447, 448) 06.83 - 12.91
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18    
200 C3 Avant (447, 448) 09.83 - 12.91
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94
BMW
3 (E36) 09.90 - 11.98    
i3 (I01) 08.13 -
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
NEON (PL) 05.94 - 09.00
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 AIRCROSS 08.10 -
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -
DAEWOO
MATIZ (M100, M150) 09.98 -     
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
TERIOS (J2_) 11.05 -     
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10    
FORD
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
HONDA
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
JAGUAR
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05    
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11    
PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17
KIA
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -     
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06    
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
LAND ROVER
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
MAZDA
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
626 IV (GE) 08.91 - 08.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
3 (BK) 10.03 - 12.09
MERCEDES-BENZ
123 limuzina (W123) 01.76 - 12.85    
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12
123 T-Model (S123) 09.77 - 12.86    
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17
123 Kupé (C123) 03.77 - 12.85    
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03
ASX (GA_W_) 11.09 -     
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06
NISSAN
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z32) 09.89 - 12.00    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
PIXO (UA0) 03.09 -     
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
OPEL
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
PEUGEOT
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13    
4008 05.12 -
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13    
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
THALIA I (LB_) 02.98 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
SAAB
9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03    
900 II Kabriolet 09.93 - 02.98
9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03    
9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98
900 II 07.93 - 02.98    
9000 04.85 - 12.98
900 II Kupé 12.93 - 02.98
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07    
ROOMSTER (5J7) 03.06 - 05.15
FABIA II (542) 12.06 - 12.14    
ROOMSTER Praktik (5J) 03.07 - 05.15
FABIA II Combi (545) 10.07 - 12.14    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
CELERIO (LF) 02.14 -     
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
UAZ
PATRIOT 07.04 -
VOLVO
C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
850 (854) 06.91 - 10.97
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
960 (964) 08.90 - 07.94
V70 II (285) 11.99 - 12.08    
960 Kombi (965) 08.90 - 07.94
440 (445) 08.88 - 12.96    
960 II (964) 07.94 - 12.96
460 (464) 09.88 - 12.96    
960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05    
TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97    
TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03

7,79 € / ks bez DPH
9,35 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stierač Valeo First 475 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 475 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,08 € / ks bez DPH
8,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1387
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE

OE čísla: 93160045, 4409751, 1116776, 9406434459, 9751112380, 6434 45, 643445, 6434.45, 6434 69, 643469, 6434.69
CITROËN 643445 643471 643476 6434F5
DACIA 286203634R 6001549443 7700428390 8200031805
FIAT 9632984980 9641553880
OPEL 4401904 4409867 4410723
PEUGEOT 643445 643471 643476 6434F5
RENAULT 289200001R 7700428390 8200031805 8200246091
TOYOTA 853300H020
VAUXHALL 93160099 93160294
Doplňujúce informácie:
Vonkajší priemer: 26 mm
Vnútorný priemer: 18 mm
Výška: 17 mm

 

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008538
Stierač Bosch 600 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008538, 3 397 008 538

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

12,08 € / ks bez DPH
14,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stierač Bosch 550 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

11,17 € / ks bez DPH
13,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-167
Stierač Bosch 500 mm Aerotwin uchytenie hák
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 500 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008534, 3 397 008 534

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

8,08 € / ks bez DPH
9,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008533
Stierač Bosch 475 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 475 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008533, 3 397 008 533

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

8,96 € / ks bez DPH
10,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008530
Stierač Bosch 400 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008530, 3 397 008 530

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

7,96 € / ks bez DPH
9,55 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D1-2-1266
Mikrospínač kufra
Nedostupné

OE čísla: 25380-ED000, 25380ED000
Doplňujúce informácie:
Počet pinov: 2
Kompatibilita:
INFINITY
Q70 (Y51)

2.2 D (651.930) 2143ccm 170KM/125kW 2014/10-
3.0 (V9X) 2993ccm 238KM/175kW 2013/03-
3.5 Hybrid (VQ35HR) 3498ccm 306KM/225kW 2013/03-
3.7 (VQ37VHR) 3696ccm 320KM/235kW 2013/03-
NISSAN
MURANO I (Z50)

3.5 4x4 (VQ35DE) 3498ccm 234KM/172kW 2003/08-2008/09
PATHFINDER III (R51)
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 163KM/120kW 2005/01-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 171KM/126kW 2006/10-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 174KM/128kW 2005/03-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 190KM/140kW 2010/08-
3.0 dCi (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/08-
4.0 4WD (VQ40DE) 3954ccm 269KM/198kW 2005/09-
TIIDA liftback (C11)
1.5 dCi (K9K K9K 278) 1461ccm 106KM/78kW 2007/09-2011/12
1.5 dCi (K9K) 1461ccm 103KM/76kW 2007/03-2013/06
1.6 (HR16DE) 1598ccm 110KM/81kW 2007/09-2011/12
1.8 (MR18DE) 1798ccm 126KM/93kW 2007/09-2011/12

Rozšírený názov: Mikrospínač tlačidlo kľučka kufra

 

 

8,63 € / ks bez DPH
10,35 € / ks s DPH
Kód produktu: 4G-1-283
Manžeta radiacej páky NISSAN PATHFINDER R51
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta radiacej páky do NISSAN PATHFINDER R51 (r.v.2006-2012) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

NISSAN PATHFINDER R51 (r.v.2006-2012)
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH

Viac kategórií