+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
RENAULT Wind

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „RENAULT Wind“

Kód produktu: OF-1075
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 60 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 62 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 54 mm

Kompatibilita:

DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02) 55 KW / 75 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG 55 KW / 75 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 LPG 53 KW / 72 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 54 KW / 73 HP 5.2015 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 LPG 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG 53 KW / 72 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 54 KW / 73 HP 5.2015 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 55 KW / 75 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG 55 KW / 75 HP 2.2013 - Teraz
DACIA SANDERO 1.2 16V 55 KW / 75 HP 11.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.2 16V LPG 55 KW / 75 HP 11.2008 - Teraz
DACIA SANDERO II 1.2 54 KW / 73 HP 5.2015 - Teraz
DACIA SANDERO II 1.2 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
DACIA SANDERO II 1.2 LPG 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.2 44 KW / 60 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.2 16V 55 KW / 75 HP 4.2006 - Teraz
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... 43 KW / 58 HP 9.1998 - 2.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG 43 KW / 58 HP 9.1998 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... 55 KW / 75 HP 6.2001 - 8.2016
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 43 KW / 58 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 44 KW / 60 HP 3.1999 - 10.2003
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 43 KW / 58 HP 6.2006 - 8.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) 48 KW / 65 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 55 KW / 75 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) 55 KW / 75 HP 7.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 Ethanol (CR1U, BR1U) 55 KW / 75 HP 7.2008 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 58 KW / 78 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E) 57 KW / 78 HP 10.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0P, CR0P) 74 KW / 101 HP 5.2007 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 76 KW / 103 HP 9.2010 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.2 (SR0J) 55 KW / 75 HP 11.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.2 (SR0P) 74 KW / 101 HP 11.2007 - 12.2011
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) 55 KW / 75 HP 2.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) 55 KW / 75 HP 7.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E) 58 KW / 78 HP 11.2007 - 12.2014
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR1U) 58 KW / 79 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P) 74 KW / 101 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V 76 KW / 103 HP 3.2010 - 12.2012
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V 54 KW / 73 HP 11.2012 - Teraz
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 LPG 16V 54 KW / 73 HP 11.2012 - 6.2015
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (BHA1, BHAK, BHMG, BHMK) 55 KW / 75 HP 6.2015 - Teraz
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.2 16V 54 KW / 73 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT CLIO IV żikmé zadná kapota (BH_) 1.2 16V (BHMK) 54 KW / 73 HP 1.2014 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) 55 KW / 75 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) 55 KW / 75 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.2 55 KW / 75 HP 11.2013 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) 48 KW / 65 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) 55 KW / 75 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex 55 KW / 75 HP 10.2008 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S) 58 KW / 78 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W) 74 KW / 101 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 76 KW / 103 HP 4.2011 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.2 16V 55 KW / 75 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.2 16V (LU2V) 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 40 KW / 54 HP 5.1996 - 3.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 43 KW / 58 HP 5.1996 - 6.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 44 KW / 60 HP 8.2004 - 6.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 10.2003 - 6.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 55 KW / 75 HP 1.2001 - 6.2007
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S066, S068) 43 KW / 58 HP 5.1996 - 8.2004
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 55 KW / 75 HP 1.2001 - 6.2012
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 43 KW / 58 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0B) 55 KW / 75 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V 55 KW / 75 HP 3.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) 56 KW / 76 HP 3.2007 - Teraz
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 74 KW / 100 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 75 KW / 102 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 1.2 (CN01, CN06) 55 KW / 75 HP 9.2010 - 9.2014
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) 74 KW / 101 HP 7.2010 - Teraz

OE čísla:

NISSAN 15208-00QAG
RENAULT 82 00 257 642
RENAULT 82 00 292 649
MAXGEAR 05069273AA
MAXGEAR 1109S0
MAXGEAR 1585399170
MAXGEAR 260101
MAXGEAR 7700112686
MAXGEAR 7700863124
MAXGEAR 7700867824
MAXGEAR 7700869029
MAXGEAR 7770820375
MAXGEAR DO949
MAXGEAR LS871
MAXGEAR MD134953
MAXGEAR OC259
MAXGEAR W68

 

 

2,79 € / ks bez DPH
3,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1039
Olejový filter

OE čísla:

DEUTZ-FAHR 1285 0312
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
AMERICANMOTORS(FORD) 893 3004.195
SULLAIR 1381
LINDE 7 700 873 583
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
WEIDEMANN 100 023 1412
WEIDEMANN 503 085 0312
AMMANN 59-2175107
GEHL 590102175107
MICROCAR 0640 066
MAXGEAR 04243445
MAXGEAR 09111019
MAXGEAR 1109A5
MAXGEAR 1109N6
MAXGEAR 1109R8
MAXGEAR 112397L
MAXGEAR 1520800QAB
MAXGEAR 1520800QAC
MAXGEAR 1520800QAF
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AW300
MAXGEAR 15208BN700
MAXGEAR 1651084A10
MAXGEAR 1651084CT0
MAXGEAR 25013032
MAXGEAR 260102
MAXGEAR 27155
MAXGEAR 30887496
MAXGEAR 3102872
MAXGEAR 3304159
MAXGEAR 34676320
MAXGEAR 3473645
MAXGEAR 3838011
MAXGEAR 4186267
MAXGEAR 4402718
MAXGEAR 4403019
MAXGEAR 4415442
MAXGEAR 5013389
MAXGEAR 5016715
MAXGEAR 5016785
MAXGEAR 5016956
MAXGEAR 5017317
MAXGEAR 5017319
MAXGEAR 6001543357
MAXGEAR 7700107905
MAXGEAR 7700272523
MAXGEAR 7700272903
MAXGEAR 7700272982
MAXGEAR 7700274177
MAXGEAR 7700727478
MAXGEAR 7700727479
MAXGEAR 7700727480
MAXGEAR 7700727482
MAXGEAR 7700728148
MAXGEAR 7700728310
MAXGEAR 7700730077
MAXGEAR 7700734945
MAXGEAR 7700735917
MAXGEAR 7700737991
MAXGEAR 7700744879
MAXGEAR 7700749326
MAXGEAR 7700855853
MAXGEAR 7700856114
MAXGEAR 7700867454
MAXGEAR 7700871919
MAXGEAR 7701043377
MAXGEAR 7701349725
MAXGEAR 7701349952
MAXGEAR 7708715147
MAXGEAR 8200033408
MAXGEAR 8200274858
MAXGEAR 8942435020
MAXGEAR 8983601900
MAXGEAR 9111019
MAXGEAR 93156562
MAXGEAR 93181255
MAXGEAR DO1836
MAXGEAR M38165
MAXGEAR M852065
MAXGEAR MLS000462A
MAXGEAR MLS000602
MAXGEAR MO441
MAXGEAR OC222
MAXGEAR OC223
MAXGEAR OP6434
MAXGEAR TO735572
MAXGEAR W753
MAXGEAR X4009E
MAXGEAR X4112E

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 50 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 119 KW / 162 HP 3.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 11.2004
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01) 119 KW / 162 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 121 KW / 165 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 4.2005
ALPINE V6 TURBO 136 KW / 185 HP 1.1985 - 12.1990
ALPINE V6 TURBO 147 KW / 200 HP 1.1988 - 12.1990
ARO 10 1,3 40 KW / 54 HP 6.1980 - 11.1986
ARO 10 1,4 46 KW / 63 HP 6.1984 - 10.1999
ARO 10 1.6 55 KW / 75 HP 6.1988 - 10.1999
ARO 10 1.6 67 KW / 91 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 16V 78 KW / 106 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1986 - 10.1999
ARO 10 1.9 D 48 KW / 65 HP 9.1992 - 10.2006
ARO 10 1.9 TD 69 KW / 94 HP 6.1997 - 10.2006
ARO SPARTANA Pick Up 1.2 40 KW / 54 HP 1.1999 - 10.2006
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 61 KW / 83 HP 11.2012 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 61 KW / 83 HP 12.2012 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG 77 KW / 105 HP 4.2011 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 8.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 55 KW / 75 HP 2.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 77 KW / 105 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 77 KW / 105 HP 7.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 64 KW / 87 HP 11.2008 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 64 KW / 87 HP 2.2007 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 11.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 55 KW / 75 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 LPG 62 KW / 84 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.4 55 KW / 75 HP 1.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) 77 KW / 105 HP 1.2010 - 8.2013
DACIA LOGAN II 1.6 16V 77 KW / 105 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.6 62 KW / 84 HP 6.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 61 KW / 83 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA PICK UP 1.9 D 46 KW / 63 HP 1.2004 - 12.2006
DACIA PICK UP 1.9 D 47 KW / 64 HP 2.2000 - 5.2008
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 53 KW / 72 HP 1.2009 - Teraz
DACIA SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 55 KW / 75 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 62 KW / 84 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 64 KW / 87 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 LPG 64 KW / 87 HP 6.2008 - 12.2012
DACIA SANDERO 1.6 16V 77 KW / 105 HP 7.2011 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 77 KW / 105 HP 1.2011 - Teraz
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 KW / 75 HP 2.2003 - 10.2005
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 46 KW / 63 HP 2.2003 - Teraz
DACIA SUPERNOVA 1.4 55 KW / 75 HP 4.2000 - 3.2003
JEEP CJ5 - CJ8 2.1 D 44 KW / 60 HP 1.1983 - 12.1987
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x4 59 KW / 80 HP 10.1986 - 9.1992
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD 59 KW / 80 HP 6.1989 - 3.1992
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LIGIER AMBRA 0.5 4 KW / 5 HP 8.1999 - 12.2006
LIGIER AMBRA 0.5 14 KW / 19 HP 12.1996 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 4 KW / 5 HP 4.2004 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 14 KW / 19 HP 8.2002 - 12.2006
LIGIER NOVA 500 4 KW / 5 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER NOVA 650 14 KW / 19 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER XTOO (LXT) 0.5 4 KW / 5 HP 2.2005 - 12.2012
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 85 KW / 115 HP 10.2002 - 12.2004
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 8.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 50 KW / 68 HP 9.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 62 KW / 84 HP 4.2006 - 10.2009
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 9.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2012
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 3.2007 - 6.2013
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2011
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 3.2001 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 2.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL ARENA Skrinka (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 16V (F7) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 ECOTEC 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 16V 88 KW / 120 HP 1.2002 - 7.2006
PIAGGIO QUARGO Korba/Podvozok 0.7 D 13 KW / 18 HP 1.2004 - Teraz
PIAGGIO M500 0.5 D 4 KW / 5 HP 1.2004 - Teraz
PUCH MAXI Maxi N DGR 1 KW / 1 HP 1.1981 - Teraz
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 120 KW / 163 HP 11.2001 - 5.2003
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 KW / 49 HP 4.1992 - 8.1992
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 40 KW / 54 HP 1.1991 - 6.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 43 KW / 58 HP 5.1990 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 44 KW / 60 HP 5.1990 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 40 KW / 54 HP 1.1996 - 12.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 55 KW / 75 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1990 - 2.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 KW / 79 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 KW / 92 HP 1.1991 - 12.1993
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (357A, 357D, 357U, 557A, 557D, 557U, B578, C578) 66 KW / 90 HP 4.1996 - 8.1999
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 65 KW / 88 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 66 KW / 90 HP 8.1994 - 4.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 70 KW / 95 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 79 KW / 107 HP 8.1995 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 80 KW / 109 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 99 KW / 135 HP 1.1991 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 108 KW / 147 HP 1.1994 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 40 KW / 54 HP 1.1997 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 KW / 64 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 5.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 44 KW / 60 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 6.1994 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 RND 40 KW / 54 HP 4.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 55 KW / 75 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 70 KW / 95 HP 10.1999 - 9.2004
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 72 KW / 98 HP 2.2000 - 7.2008
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 66 KW / 90 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 KW / 107 HP 9.1998 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) 124 KW / 169 HP 2.2000 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport 132 KW / 179 HP 1.2004 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 6.2001 - 12.2006
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - 7.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 50 KW / 68 HP 8.2004 - 12.2012
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2003
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 60 KW / 82 HP 6.2001 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 74 KW / 100 HP 10.2003 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 47 KW / 64 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 79 KW / 107 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2004
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 40 KW / 54 HP 3.1999 - 1.2000
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 47 KW / 64 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 65 KW / 88 HP 6.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 82 KW / 112 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) 94 KW / 128 HP 6.2009 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) 145 KW / 197 HP 2.2006 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 148 KW / 200 HP 9.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) 82 KW / 112 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) 94 KW / 128 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 84 KW / 114 HP 11.1996 - 10.2000
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 102 KW / 139 HP 9.2001 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 103 KW / 140 HP 10.1998 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 72 KW / 98 HP 2.1999 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 98 KW / 133 HP 11.2002 - 12.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 1.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW / 163 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW / 170 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 3.1998
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.2 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1997
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 LPG 16V 81 KW / 110 HP 1.2012 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) 82 KW / 111 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) 86 KW / 117 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 47 KW / 64 HP 2.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 52 KW / 71 HP 4.1983 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 71 KW / 97 HP 10.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 97 KW / 132 HP 8.1983 - 10.1985
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 4.2005 - 6.2010
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) 60 KW / 82 HP 7.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - 6.2008
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) 42 KW / 57 HP 12.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 10.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 60 KW / 82 HP 4.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2003
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U) 78 KW / 106 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) 78 KW / 106 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 66 KW / 90 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 66 KW / 90 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 69 KW / 94 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 69 KW / 94 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 70 KW / 95 HP 6.1995 - 6.1998
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 80 KW / 109 HP 3.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 83 KW / 113 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 84 KW / 114 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 102 KW / 139 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 66 KW / 90 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 69 KW / 94 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 84 KW / 114 HP 10.1998 - 1.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 98 KW / 133 HP 8.2002 - 12.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 3.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 79 KW / 107 HP 6.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 98 KW / 133 HP 10.2004 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 8.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 KW / 105 HP 4.2007 - 10.2013
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 10.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 64 KW / 87 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 60 KW / 82 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LOGAN II Kombi (K8_) 1.6 (K8A9) 78 KW / 106 HP 12.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 52 KW / 71 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 10.2000 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 84 KW / 114 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 108 KW / 147 HP 7.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 47 KW / 64 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 69 KW / 94 HP 4.1996 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 47 KW / 64 HP 8.1995 - 9.2000
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 10.2000 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 70 KW / 95 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) 80 KW / 109 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) 85 KW / 116 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 47 KW / 64 HP 2.2000 - 9.2000
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 DTI (KA1U) 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 84 KW / 114 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 103 KW / 140 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 47 KW / 64 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 55 KW / 75 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 66 KW / 90 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 KW / 64 HP 4.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 66 KW / 90 HP 3.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 84 KW / 114 HP 3.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 108 KW / 147 HP 3.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 84 KW / 114 HP 4.1997 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 108 KW / 147 HP 10.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW / 107 HP 4.1998 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW / 109 HP 1.1999 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW / 114 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW / 64 HP 3.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y) 69 KW / 94 HP 3.1997 - 8.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DT (JA0K) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V 60 KW / 82 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) 72 KW / 98 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 77 KW / 105 HP 1.2007 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 83 KW / 113 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 99 KW / 135 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 169 KW / 230 HP 8.2006 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 165 KW / 224 HP 5.2004 - 10.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 KW / 82 HP 9.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 KW / 101 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 74 KW / 101 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 60 KW / 82 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) 82 KW / 112 HP 1.2006 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 101 KW / 138 HP 4.2006 - 11.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 2.2008 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 5.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 3.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 (EM0S) 102 KW / 139 HP 9.2003 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.6 (KM0C) 82 KW / 111 HP 10.2003 - 1.2008
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02) 74 KW / 101 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R) 78 KW / 106 HP 1.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 82 KW / 111 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 85 KW / 116 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW / 101 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) 72 KW / 98 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) 65 KW / 88 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 82 KW / 112 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 27 KW / 37 HP 2.1986 - 5.1992
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 31 KW / 42 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 KW / 45 HP 6.1987 - 9.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 KW / 45 HP 7.1985 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 34 KW / 46 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 35 KW / 48 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 40 KW / 54 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 40 KW / 55 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 43 KW / 58 HP 9.1991 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 RN 44 KW / 60 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 54 KW / 73 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 55 KW / 75 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 58 KW / 79 HP 1.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 59 KW / 80 HP 5.1995 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 KW / 58 HP 7.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 43 KW / 58 HP 8.1988 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 KW / 60 HP 3.1986 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 40 KW / 55 HP 3.1986 - 8.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 40 KW / 54 HP 9.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 47 KW / 64 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 70 KW / 95 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 75 KW / 102 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... 79 KW / 107 HP 9.1999 - 9.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 7.2000 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 102 KW / 139 HP 6.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) 102 KW / 139 HP 7.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 72 KW / 98 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex 81 KW / 110 HP 3.2005 - 7.2010
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) 82 KW / 112 HP 10.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 83 KW / 113 HP 6.2003 - 10.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 99 KW / 135 HP 6.2003 - 6.2009
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 120 KW / 163 HP 5.2004 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) 60 KW / 82 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 11.2003 - 8.2005
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 82 KW / 112 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex 82 KW / 112 HP 6.2006 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 4.2004 - 8.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 120 KW / 163 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 4.2004 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) 81 KW / 110 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 79 KW / 107 HP 4.2012 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 81 KW / 109 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 110 KW / 150 HP 3.1995 - 10.1999
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 55 KW / 75 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 72 KW / 98 HP 5.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 79 KW / 107 HP 7.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 2.2003 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 72 KW / 98 HP 1.2009 - 12.2011
RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2009 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 62 KW / 85 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 10.1996
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S063, S064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 5.1996
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW / 133 HP 5.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 108 KW / 147 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120 KW / 163 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 125 KW / 170 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 98 KW / 133 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 25 KW / 34 HP 6.1987 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 KW / 42 HP 12.1985 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 KW / 34 HP 6.1978 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 KW / 44 HP 6.1986 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 33 KW / 45 HP 2.1978 - 3.1984
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 KW / 34 HP 10.1976 - 7.1989
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 KW / 35 HP 7.1982 - 5.1989
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 43 KW / 59 HP 6.1982 - 9.1984
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 46 KW / 63 HP 1.1982 - 12.1985
RENAULT 6 (118_) 1.1 33 KW / 45 HP 8.1970 - 4.1987
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 KW / 41 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 KW / 45 HP 1.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 KW / 46 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 KW / 55 HP 1.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 43 KW / 58 HP 8.1986 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 43 KW / 59 HP 10.1984 - 6.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 43 KW / 58 HP 10.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 44 KW / 60 HP 6.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 49 KW / 67 HP 6.1987 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 52 KW / 71 HP 10.1984 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 54 KW / 73 HP 10.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 64 KW / 87 HP 6.1987 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 69 KW / 94 HP 10.1986 - 8.1991
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 40 KW / 55 HP 8.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 żikmé zadná kapota (S40_) 1.4 44 KW / 60 HP 9.1985 - 7.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 KW / 48 HP 9.1981 - 5.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 KW / 54 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 KW / 60 HP 12.1981 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 KW / 67 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 KW / 68 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 KW / 72 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 7.1986 - 12.1989
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 40 KW / 55 HP 10.1982 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 KW / 67 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 KW / 72 HP 5.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 85 KW / 115 HP 10.1986 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 2.1984 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.1 (S371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.2 (S37S) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S372) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 9.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.6 D (S374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 47 KW / 64 HP 4.1978 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 54 KW / 73 HP 4.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 54 KW / 73 HP 1.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 54 KW / 73 HP 1.1983 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Skrina/kombi 1.4 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 5.1993
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 68 KW / 92 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V 101 KW / 137 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 47 KW / 64 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 43 KW / 58 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 79 KW / 107 HP 8.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 47 KW / 64 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 68 KW / 92 HP 9.1990 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 55 KW / 75 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 66 KW / 90 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 70 KW / 95 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 101 KW / 137 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 55 KW / 75 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1993 - 12.1998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 104 KW / 141 HP 10.1996 - 6.2001
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 55 KW / 75 HP 11.1993 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 57 KW / 78 HP 10.1994 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 68 KW / 92 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 67 KW / 91 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 79 KW / 107 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 68 KW / 92 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 9.1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 66 KW / 90 HP 9.1993 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 79 KW / 107 HP 7.1994 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 69 KW / 94 HP 4.1992 - 1.1996
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 dT 68 KW / 92 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 51 KW / 69 HP 9.1989 - 5.1993
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 51 KW / 69 HP 6.1988 - 10.1993
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1984 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 3.1980 - 8.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1983 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 8.1985 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 3.1980 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 8.1992 - 8.1994
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 5.1989 - 6.1991
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 5.1989 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 (FL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 KW / 65 HP 12.2003 - Teraz

 

 

 

 

2,25 € / ks bez DPH
2,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397007295
Stierače Bosch Aerotwin 600/400 mm

Výrobné číslo: 3397007295, 3 397 007 295
Dĺžka 1 (vodiča) : 600 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 400 mm
Kompatibilita:

CITROEN
C3 I (FC_, FN_)
C3 PICASSO (SH_)
C4 III (BA_, BB_, BC_)
DS
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_)
FIAT
DOBLO Autobus (263_)
DOBLO Cargo (263_)
DOBLO Korba / Podvozok (263_)
FORD
KUGA I
KUGA I VAN
OPEL
COMBO skrinka/minivan (X12)
COMBO Tour (X12)
CORSA F
CORSA F (P2JO)
CORSA F skrinka / liftback
MOKKA
PEUGEOT
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_)
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_)
RENAULT
TWINGO II (CN0_)
TWINGO II skrinka / liftback (CNO_)
WIND (E4M_)
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1)
IBIZA IV skrinka / liftback (6J1)
IBIZA IV SC (6J1, 6P5)
IBIZA IV ST (6J8, 6P8)

 

26,25 € / ks bez DPH
31,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1656
Konektor snímača klimatizácie a škrtiacej klapky

OE čísla: TSP0435080, 8200279259, 13587668, 22634172, 22664328, 82D0435080A, NRF 38937, 96345744, 77 01 205 751, 22624066, 13502758
Čísla náhrad: 7701205751, V46-73-0031, MDK52086, TSP0435066, KTT130019, FE49185, HP701 877
Doplňujúce informácie:
Počet pinov: 3
Výskyt: Snímače klimatizácie, škrtiace klapky
Kompatibilita:
DACIA
DUSTER (HS_)
DUSTER skrinka/SUV
LOGAN (LS_)
LOGAN EXPRESS (FS_)
LOGAN MCV (KS_)
LOGAN pick-up (US_)
SANDERO
RENAULT
AVANTIME (DE0_)
CLIO II (BB_, CB_)
CLIO II van / liftback (SB0/1/2_)
CLIO III (BR0/1, CR0/1)
CLIO III Grandtour (KR0/1_)
CLIO III van / liftback (SB_, SR_)
CLIO IV (BH_)
CLIO IV Grandtour (KH_)
ESPACE IV (JK0/1_)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)
KANGOO (KC0/1_)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_)
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_)
KANGOO BE BOP (KW0/1_)
KANGOO Express (FC0/1_)
KANGOO Express (FW0/1_)
LAGUNA II (BG0/1_)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
LAGUNA III (BT0/1)
LAGUNA III Grandtour (KT0/1)
LAGUNA coupe (DT0/1)
LOGAN I (LS_)
LOGAN I Kombi (KS_)
LOGAN/STEPWAY II (L8_)
MASCOTT Korba / Podvozok
MASCOTT Skrinka
MASCOTT Skrinka (FH_)
MASTER II Autobus (JD)
MASTER III Autobus (JV)
MASTER III Korba / podvozok (EV, HV, UV)
MASTER III Skrinka (FV)
MASTER PRO Skrinka (FH__)
MEGANE CC (EZ0/1_)
MEGANE I (BA0/1_)
MEGANE I Classic (LA0/1_)
MEGANE I Grandtour (KA0/1_)
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_)
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_)
MEGANE II Kombi (KM0/1_)
MEGANE II uzavreté vozidlo / kombi (KM_)
MEGANE III Combi Van (KZ0/1)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
MEGANE III Hatchback Van (BZ_)
MEGANE III coupe (DZ0/1_)
MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)
MEGANE Scenic (JA0/1_)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_)
Megane I Kombi van (KA_)
SAFRANE II (B54_)
SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_)
SCÉNIC II (JM0/1_)
SCÉNIC III (JZ0/1_)
SCÉNIC III VAN (JZ0/1_)
THALIA I (LB_)
THALIA II (LU_)
TRAFIC II Korba / Podvozok (EL)
TRAFIC II Skrinka (FL)
TRAFIC III Korba / Podvozok (EG_)
TRAFIC III Skrinka (FG_)
TWINGO I van / liftback (S06_)
TWINGO II (CN0_)
TWINGO II van / liftback (CNO_)
WIND (E4M_)

4,21 € / ks bez DPH
5,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575008
Stierač Valeo First 600 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

8,50 € / ks bez DPH
10,20 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stierač Valeo First 400 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 400 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7 € / ks bez DPH
8,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1388
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňujúce informácie:
MATERIÁL - GUMA
VONKAJŠÍ PRIEMER: ~11,7 / 17,7 mm
VNÚTORNÝ PRIEMER: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 5H1-2-1387
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE

OE čísla: 93160045, 4409751, 1116776, 9406434459, 9751112380, 6434 45, 643445, 6434.45, 6434 69, 643469, 6434.69
CITROËN 643445 643471 643476 6434F5
DACIA 286203634R 6001549443 7700428390 8200031805
FIAT 9632984980 9641553880
OPEL 4401904 4409867 4410723
PEUGEOT 643445 643471 643476 6434F5
RENAULT 289200001R 7700428390 8200031805 8200246091
TOYOTA 853300H020
VAUXHALL 93160099 93160294
Doplňujúce informácie:
Vonkajší priemer: 26 mm
Vnútorný priemer: 18 mm
Výška: 17 mm

 

1 € / ks bez DPH
1,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 10C-2-447
Mierka oleja

Mierka oleja oleju

OEM čísla: RENAULT - 8200138515, RENAULT - 8200901431

Popis:

Dĺžkam mierky: 59 CM

Dĺžka meradla: 53 CM

Výskyt vo vozidlách: (výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho !!!)

  • NISSAN INTERSTAR AUTOBUS (X70) DCI 80 1870 F9Q 772 2002.07 -
  • NISSAN INTERSTAR (X70) DCI 80 1870 F9Q 772 2002.07 -
  • NISSAN PRIMASTAR AUTOBUS (X83) DCI 100 1870 F9Q 760 2001.03 -
  • NISSAN PRIMASTAR AUTOBUS (X83) DCI 80 1870 F9Q 762 2001.03 -
  • NISSAN PRIMASTAR AUTOBUS (X83) 2.0 1998 F4R 720, F4R 722 2001.03 -
  • NISSAN PRIMASTAR (X83) DCI 100 1870 F9Q 760 2002.09 -
  • NISSAN PRIMASTAR (X83) DCI 80 1870 F9Q 762 2002.09 -
  • NISSAN PRIMASTAR (X83) 2.0 1998 F4R 720 2003.02 -
  • OPEL MOVANO COMBI (J9) 1.9 DTI 1870 F9Q 770 2000.09 - 2001.10
  • OPEL MOVANO COMBI (J9) 1.9 DTI 1870 F9Q 774, F9Q 772 2001.10 -
  • OPEL MOVANO (F9) 1.9 DTI 1870 F9Q 770 2000.09 - 2001.10
  • OPEL MOVANO (F9) 1.9 DTI 1870 F9Q 774, F9Q 772 2001.10 -
  • OPEL VIVARO COMBI (J7) 1.9 DTI 1870 F9Q 760 2001.08 -
  • OPEL VIVARO COMBI (J7) 1.9 DI 1870 F9Q 762 2001.08 -
  • OPEL VIVARO (F7) 1.9 DTI 1870 F9Q 760 2001.08 -
  • OPEL VIVARO (F7) 1.9 DI 1870 F9Q 762 2001.08 -
  • OPEL VIVARO korba / podvozok (E7) 1.9 DI 1870 F9Q 762 2001.08 -
  • OPEL VIVARO korba / podvozok (E7) 1.9 DTI 1870 F9Q 760 2006.08 -
  • RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 DTI (B/CB0U) 1870 F9Q 780 1999.12 - 2005.05
  • RENAULT CLIO II (SB0/1/2_) 1.9 DTI (SB0U) 1870 F9Q 780 2000.02 - 2001.05
  • RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 DTI (JE0M) 1870 F9Q 722 1999.02 - 2002.10
  • RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 DCI (JK0U, JK0G) 1870 F9Q 680, F9Q 820, F9Q 826 2002.11 -
  • RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 DCI (JK0U) 1870 F9Q 820 2003.04 - 2005.02
  • RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 DTI (KC0U) 1870 F9Q 780 2000.02 -
  • RENAULT KANGOO EXPRESS (FC0/1_) 1.9 DTI (FC0U) 1870 F9Q 780 2000.02 -
  • RENAULT KANGOO EXPRESS (FC0/1_) 1.9 DCI (FC0V) 1870 F9Q 790, F9Q 782 2003.07 -
  • RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 DTI (B56J) 1870 F9Q 710, F9Q 716, F9Q 717 1997.10 - 2001.03
  • RENAULT LAGUNA I GRANDTOUR (K56_) 1.9 DTI (K56J) 1870 F9Q 710, F9Q 716, F9Q 717 1997.10 - 2001.03
  • RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 DCI (BG08, BG0G) 1870 F9Q 750, F9Q 650, F9Q 670, F9Q 674 2001.03 -
  • RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 DCI 1870 F9Q 718, F9Q 754 2001.03 -
  • RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 DCI (BG0E) 1870 F9Q 752 2001.06 -
  • RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 DCI (BG0R) 1870 F9Q 754 2001.10 -
  • RENAULT MASTER II AUTOBUS (JD) 1.9 DTI 1870 F9Q 770 2000.09 -
  • RENAULT MASTER II (FD) 1.9 DTI 1870 F9Q 770 2000.09 -
  • RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DT (B/SA0K, B/SA0Y) 1870 F8Q 784, F8Q 786 1996.01 - 2003.08
  • RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D ECO (B/SA0U, BA0A) 1870 F8Q 620, F8Q 624, F8Q 622 1996.01 - 2003.08
  • RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 1870 F8Q 784 1996.09 - 2003.08
  • RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DTI (BA08, BA0N) 1870 F9Q 730, F9Q 734, F9Q 731, F9Q 736 1997.03 - 2001.02
  • RENAULT MEGANE I CLASSIC (LA0/1_) 1.9 TDI 1870 F8Q 784 1996.09 - 2003.08
  • RENAULT MEGANE I CLASSIC (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U) 1870 F8Q 620, F8Q 624 1996.09 - 2003.08
  • RENAULT MEGANE I CLASSIC (LA0/1_) 1.9 DT (LA0K, LA0Y) 1870 F8Q 784, F8Q 786 1996.09 - 2003.08
  • RENAULT MEGANE I CLASSIC (LA0/1_) 1.9 DTI (LA08, LA0N) 1870 F9Q 730, F9Q 734, F9Q 731, F9Q 736 1997.03 - 2001.02
  • RENAULT MEGANE I COACH (DA0/1_) 1.9 DTI (DA0N) 1870 F9Q 734, F9Q 731, F9Q 736 1997.03 - 2001.02
  • RENAULT MEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) 1.9 DTI (KA0N) 1870 F9Q 731, F9Q 736 1999.03 - 2001.02
  • RENAULT MEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 1870 F8Q 790, F8Q 622 1999.04 - 2003.08
  • RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 DCI 1870 F9Q 808 2002.11 - 2005.12
  • RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 DCI (BM0G, CM0G) 1870 F9Q 800 2002.11 - 2008.02
  • RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 DCI 1870 F9Q 804, F9Q 816, F9Q 818 2002.11 - 2008.02
  • RENAULT MEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) 1.9 DCI 1870 F9Q 804, F9Q 816, F9Q 818 2003.09 - 2009.03
  • RENAULT MEGANE II COUPÉ-CABRIOLET (EM0/1_) 1.9 DCI 1870 F9Q 800 2003.09 - 2009.03
  • RENAULT MEGANE II KOMBI (KM0/1_) 1.9 DCI 1870 F9Q 800 2003.08 - 2009.07
  • RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L) 1948 N7Q 710, N7Q 711 1996.07 - 2000.12
  • RENAULT SCÉNIC I (JA0/1_) 1.9 D 1870 F8Q 790 1999.09 - 2001.03
  • RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D 1870 F9Q J 803, F9Q 812 2006.06 -
  • RENAULT TRAFIC II AUTOBUS (JL) 1.9 DCI 100 (JL0C) 1870 F9Q 760 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II AUTOBUS (JL) 1.9 DCI 80 (JL0B) 1870 F9Q 762 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II AUTOBUS (JL) 2.0 (JL0A) 1998 F4R 720, F4R 722 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II (FL) 1.9 DCI 100 (FL0C) 1870 F9Q 760 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II (FL) 1.9 DCI 80 (FL0B) 1870 F9Q 760, F9Q 762 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II (FL) 2.0 (FL0A) 1998 F4R 720, F4R 722 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II korba / podvozok (EL) 1.9 DCI 100 (EL0C) 1870 F9Q 760 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II korba / podvozok (EL) 1.9 DCI 80 (EL0B) 1870 F9Q 762 2001.03 -
  • RENAULT TRAFIC II korba / podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 1998 F4R 720 2001.03 -
7,33 € / ks bez DPH
8,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 042-22-905
Lampička osvetlenie ŠPZ

Lampička osvetlenie ŠPZ

OEM čísla:

2651000Q0A, 265108474R, 4159062300, 4416659, 4422473, 8200480127, 93188920, 93450297, A4159062300

Popis:

Žiarovková

Vrátane žiarovky

2-pinový konektor

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

DACIA

LOGAN II

LOGAN pick-up (US_)

SANDERO II

FIAT

TALENTO Autobus (296_)

MERCEDES-BENZ

CITAN Mixto (Double Cabin) (415)

CITAN minivan (415)

CITAN (MPV) (415)

NISSAN

INTERSTAR Autobus (X70)

INTERSTAR Skrinka (X70)

NV300 Kombi (X82)

NV300 Skrinka (X82)

NV400 Autobus (X62, X62B)

NV400 Skrinka (X62, X62B)

OPEL

MOVANO Autobus (X70)

MOVANO Skrinka (X70)

VIVARO B Autobus (X82)

RENAULT

CLIO III (BR0/1, CR0/1)

CLIO III Grandtour (KR0/1_)

CLIO IV (BH_)

CLIO IV Grandtour (KH_)

KADJAR (HA_, HL_)

KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_)

KANGOO BE BOP (KW0/1_)

KANGOO Express (FW0/1_)

KOLEOS II (HC_)

LAGUNA II (BG0/1_)

LAGUNA III (BT0/1)

LAGUNA coupe (DT0/1)

MASTER II Autobus (JD)

MASTER II Skrinka (FD)

MASTER III Autobus (JV)

MASTER III Skrinka (FV)

MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)

MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)

MEGANE II Kombi (KM0/1_)

MEGANE II sedan (LM0/1_)

MEGANE III Grandtour (KZ0/1)

MEGANE III coupe (DZ0/1_)

MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)

TRAFIC III Autobus (JG_)

TWINGO II (CN0_)

WIND (E4M_)

 

7,92 € / ks bez DPH
9,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 6848888615
LED osvetlenie podsvietenie špz poznávacej značky

OEM čísla: 09197577, 1224143, 90213642
Doplňujúce informácie:
Cena je za komplet  2 ks
Studená zimná farba svetla
Svetlá disponujú homologizáciou
Nespôsobujú chybu vypálenej žiarovky
Obsahujú penu na tesniacej ploche, vďaka čomu výborne priliehajú ku kufru a nespôsobujú vibrácie
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
DACIA
LOGAN II
LOGAN pick-up (US_)
SANDERO II
FIAT
TALENTO Autobus (296_)
MERCEDES-BENZ
CITAN Mixto (Double Cabin) (415)
CITAN /minivan (415)
CITAN (MPV) (415)
NISSAN
INTERSTAR Autobus (X70)
INTERSTAR Skrinka (X70)
NV300 Kombi (X82)
NV300 Skrinka (X82)
NV400 Autobus (X62, X62B)
NV400 Skrinka (X62, X62B)
OPEL
MOVANO Autobus (X70)
MOVANO Skrinka (X70)
VIVARO B Autobus (X82)
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1)
CLIO III Grandtour (KR0/1_)
CLIO IV (BH_)
CLIO IV Grandtour (KH_)
KADJAR (HA_, HL_)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_)
KANGOO BE BOP (KW0/1_)
KANGOO Express (FW0/1_)
KOLEOS II (HC_)
LAGUNA II (BG0/1_)
LAGUNA III (BT0/1)
LAGUNA coupe (DT0/1)
MASTER II Autobus (JD)
MASTER II Skrinka (FD)
MASTER III Autobus (JV)
MASTER III Skrinka (FV)
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
MEGANE II Kombi (KM0/1_)
MEGANE II sedan (LM0/1_)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
MEGANE III coupe (DZ0/1_)
MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)
TRAFIC III Autobus (JG_)
TWINGO II (CN0_)
WIND (E4M_)

12,96 € / ks bez DPH
15,55 € / ks s DPH
Kód produktu: 50-0187
Spínač zopínač vypínač cúvacích svetiel

Názov produktu: Spínač zopínač vypínač cúvacích svetiel

OEM čísla: 

  • GENERALMOTORS 93161462
  • NISSAN 32005-00QAD
  • NISSAN 32005-00QAE
  • NISSAN 32005-00QAEKT
  • NISSAN 32005-AX000
  • OPEL 4430825
  • RENAULT 8200008194
  • RENAULT 8200177718

Doplňujúce informácie:

  • VONKAJŠÍ ZÁVIT [MM]: M14 X 1,5
  • ROZMER KĽÚČA: 24
  • POČET PINOV: 3
  • FARBA: ZELENÁ

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

RENAULT

  • RENAULT CLIO II 1998-
  • RENAULT CLIO III 2005-
  • RENAULT CLIO IV 2012-
  • RENAULT ESPACE IV 2005-
  • RENAULT KANGOO 1998-
  • RENAULT LAGUNA I 1993-
  • RENAULT LAGUNA II 2001-
  • RENAULT LOGAN 2004-
  • RENUALT MASTER II 2001-
  • RENAULT MEGANE I 1996-
  • RENAULT MEGANE II 2002-
  • RENUALT MEGANE III 2009-
  • RENAULT MEGANE SCENIC 1999-
  • RENAULT SCENIC II 2004-
  • RENAULT SCENIC III 2009-
  • RENAULT THALIA I 2000-
  • RENAULT THALIA II 2008-
  • RENAULT TRAFIC II 2001-
  • RENAULT TWINGO I 1993-
  • RENAULT TWINGO II 2010-
  • RENAULT VEL SATIS 2002-
  • RENAULT WIND 2010-

 

6,54 € / ks bez DPH
7,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397007296
Stierače Bosch Aerotwin 600/500 mm

Výrobné číslo: 3397007296, 3 397 007 296
Dĺžka 1 (vodiča) : 600 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 500 mm
Kompatibilita:

AUDI
A5 (8T3)
BMW
X5 (E70)
X6 (E71, E72)
FORD
MUSTANG MACH-E (CGW)
HYUNDAI
ix55
RENAULT
TWINGO II (CN0_)
TWINGO II skrinka / liftback (CNO_)
WIND (E4M_)

 

25,50 € / ks bez DPH
30,60 € / ks s DPH
Kód produktu: 0451103336
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška53 mm
Rozmer závituM 20 x 1,5
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 262 mm
Vonkajší priemer 271 mm
s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 119 KW / 162 HP 3.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 11.2004
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01) 119 KW / 162 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 121 KW / 165 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 4.2005
ALPINE V6 TURBO 136 KW / 185 HP 1.1985 - 12.1990
ALPINE V6 TURBO 147 KW / 200 HP 1.1988 - 12.1990
ARO 10 1,3 40 KW / 54 HP 6.1980 - 11.1986
ARO 10 1,4 46 KW / 63 HP 6.1984 - 10.1999
ARO 10 1.6 55 KW / 75 HP 6.1988 - 10.1999
ARO 10 1.6 67 KW / 91 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 16V 78 KW / 106 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1986 - 10.1999
ARO 10 1.9 D 48 KW / 65 HP 9.1992 - 10.2006
ARO 10 1.9 TD 69 KW / 94 HP 6.1997 - 10.2006
ARO SPARTANA Pick Up 1.2 40 KW / 54 HP 1.1999 - 10.2006
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 61 KW / 83 HP 11.2012 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 61 KW / 83 HP 12.2012 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG 77 KW / 105 HP 4.2011 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 8.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 55 KW / 75 HP 2.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 77 KW / 105 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 77 KW / 105 HP 7.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 64 KW / 87 HP 11.2008 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 64 KW / 87 HP 2.2007 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 11.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 55 KW / 75 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 LPG 62 KW / 84 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.4 55 KW / 75 HP 1.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) 77 KW / 105 HP 1.2010 - 8.2013
DACIA LOGAN II 1.6 16V 77 KW / 105 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.6 62 KW / 84 HP 6.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 61 KW / 83 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA PICK UP 1.9 D 46 KW / 63 HP 1.2004 - 12.2006
DACIA PICK UP 1.9 D 47 KW / 64 HP 2.2000 - 5.2008
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 53 KW / 72 HP 1.2009 - Teraz
DACIA SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 55 KW / 75 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 62 KW / 84 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 64 KW / 87 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 LPG 64 KW / 87 HP 6.2008 - 12.2012
DACIA SANDERO 1.6 16V 77 KW / 105 HP 7.2011 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 77 KW / 105 HP 1.2011 - Teraz
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 KW / 75 HP 2.2003 - 10.2005
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 46 KW / 63 HP 2.2003 - Teraz
DACIA SUPERNOVA 1.4 55 KW / 75 HP 4.2000 - 3.2003
JEEP CJ5 - CJ8 2.1 D 44 KW / 60 HP 1.1983 - 12.1987
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x4 59 KW / 80 HP 10.1986 - 9.1992
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD 59 KW / 80 HP 6.1989 - 3.1992
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LIGIER AMBRA 0.5 4 KW / 5 HP 8.1999 - 12.2006
LIGIER AMBRA 0.5 14 KW / 19 HP 12.1996 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 4 KW / 5 HP 4.2004 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 14 KW / 19 HP 8.2002 - 12.2006
LIGIER NOVA 500 4 KW / 5 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER NOVA 650 14 KW / 19 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER XTOO (LXT) 0.5 4 KW / 5 HP 2.2005 - 12.2012
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 85 KW / 115 HP 10.2002 - 12.2004
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 8.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 50 KW / 68 HP 9.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 62 KW / 84 HP 4.2006 - 10.2009
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 9.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2012
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 3.2007 - 6.2013
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2011
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 3.2001 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 2.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL ARENA Skrinka (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 16V (F7) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 ECOTEC 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 16V 88 KW / 120 HP 1.2002 - 7.2006
PIAGGIO QUARGO Korba/Podvozok 0.7 D 13 KW / 18 HP 1.2004 - Teraz
PIAGGIO M500 0.5 D 4 KW / 5 HP 1.2004 - Teraz
PUCH MAXI Maxi N DGR 1 KW / 1 HP 1.1981 - Teraz
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 120 KW / 163 HP 11.2001 - 5.2003
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 KW / 49 HP 4.1992 - 8.1992
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 40 KW / 54 HP 1.1991 - 6.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 43 KW / 58 HP 5.1990 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 44 KW / 60 HP 5.1990 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 40 KW / 54 HP 1.1996 - 12.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 55 KW / 75 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1990 - 2.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 KW / 79 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 KW / 92 HP 1.1991 - 12.1993
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (357A, 357D, 357U, 557A, 557D, 557U, B578, C578) 66 KW / 90 HP 4.1996 - 8.1999
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 65 KW / 88 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 66 KW / 90 HP 8.1994 - 4.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 70 KW / 95 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 79 KW / 107 HP 8.1995 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 80 KW / 109 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 99 KW / 135 HP 1.1991 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 108 KW / 147 HP 1.1994 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 40 KW / 54 HP 1.1997 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 KW / 64 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 5.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 44 KW / 60 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 6.1994 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 RND 40 KW / 54 HP 4.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 55 KW / 75 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 70 KW / 95 HP 10.1999 - 9.2004
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 72 KW / 98 HP 2.2000 - 7.2008
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 66 KW / 90 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 KW / 107 HP 9.1998 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) 124 KW / 169 HP 2.2000 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport 132 KW / 179 HP 1.2004 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 6.2001 - 12.2006
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - 7.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 50 KW / 68 HP 8.2004 - 12.2012
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2003
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 60 KW / 82 HP 6.2001 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 74 KW / 100 HP 10.2003 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 47 KW / 64 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 79 KW / 107 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2004
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 40 KW / 54 HP 3.1999 - 1.2000
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 47 KW / 64 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 65 KW / 88 HP 6.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 82 KW / 112 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) 94 KW / 128 HP 6.2009 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) 145 KW / 197 HP 2.2006 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 148 KW / 200 HP 9.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) 82 KW / 112 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) 94 KW / 128 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 84 KW / 114 HP 11.1996 - 10.2000
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 102 KW / 139 HP 9.2001 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 103 KW / 140 HP 10.1998 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 72 KW / 98 HP 2.1999 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 98 KW / 133 HP 11.2002 - 12.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 1.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW / 163 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW / 170 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 3.1998
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.2 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1997
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 LPG 16V 81 KW / 110 HP 1.2012 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) 82 KW / 111 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) 86 KW / 117 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 47 KW / 64 HP 2.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 52 KW / 71 HP 4.1983 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 71 KW / 97 HP 10.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 97 KW / 132 HP 8.1983 - 10.1985
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 4.2005 - 6.2010
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) 60 KW / 82 HP 7.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - 6.2008
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) 42 KW / 57 HP 12.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 10.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 60 KW / 82 HP 4.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2003
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U) 78 KW / 106 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) 78 KW / 106 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 66 KW / 90 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 66 KW / 90 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 69 KW / 94 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 69 KW / 94 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 70 KW / 95 HP 6.1995 - 6.1998
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 80 KW / 109 HP 3.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 83 KW / 113 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 84 KW / 114 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 102 KW / 139 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 66 KW / 90 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 69 KW / 94 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 84 KW / 114 HP 10.1998 - 1.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 98 KW / 133 HP 8.2002 - 12.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 3.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 79 KW / 107 HP 6.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 98 KW / 133 HP 10.2004 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 8.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 KW / 105 HP 4.2007 - 10.2013
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 10.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 64 KW / 87 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 60 KW / 82 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LOGAN II Kombi (K8_) 1.6 (K8A9) 78 KW / 106 HP 12.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 52 KW / 71 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 10.2000 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 84 KW / 114 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 108 KW / 147 HP 7.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 47 KW / 64 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 69 KW / 94 HP 4.1996 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 47 KW / 64 HP 8.1995 - 9.2000
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 10.2000 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 70 KW / 95 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) 80 KW / 109 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) 85 KW / 116 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 47 KW / 64 HP 2.2000 - 9.2000
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 DTI (KA1U) 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 84 KW / 114 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 103 KW / 140 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 47 KW / 64 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 55 KW / 75 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 66 KW / 90 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 KW / 64 HP 4.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 66 KW / 90 HP 3.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 84 KW / 114 HP 3.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 108 KW / 147 HP 3.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 84 KW / 114 HP 4.1997 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 108 KW / 147 HP 10.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW / 107 HP 4.1998 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW / 109 HP 1.1999 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW / 114 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW / 64 HP 3.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y) 69 KW / 94 HP 3.1997 - 8.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DT (JA0K) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V 60 KW / 82 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) 72 KW / 98 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 77 KW / 105 HP 1.2007 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 83 KW / 113 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 99 KW / 135 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 169 KW / 230 HP 8.2006 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 165 KW / 224 HP 5.2004 - 10.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 KW / 82 HP 9.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 KW / 101 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 74 KW / 101 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 60 KW / 82 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) 82 KW / 112 HP 1.2006 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 101 KW / 138 HP 4.2006 - 11.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 2.2008 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 5.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 3.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 (EM0S) 102 KW / 139 HP 9.2003 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.6 (KM0C) 82 KW / 111 HP 10.2003 - 1.2008
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02) 74 KW / 101 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R) 78 KW / 106 HP 1.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 82 KW / 111 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 85 KW / 116 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW / 101 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) 72 KW / 98 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) 65 KW / 88 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 82 KW / 112 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 27 KW / 37 HP 2.1986 - 5.1992
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 31 KW / 42 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 KW / 45 HP 6.1987 - 9.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 KW / 45 HP 7.1985 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 34 KW / 46 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 35 KW / 48 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 40 KW / 54 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 40 KW / 55 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 43 KW / 58 HP 9.1991 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 RN 44 KW / 60 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 54 KW / 73 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 55 KW / 75 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 58 KW / 79 HP 1.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 59 KW / 80 HP 5.1995 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 KW / 58 HP 7.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 43 KW / 58 HP 8.1988 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 KW / 60 HP 3.1986 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 40 KW / 55 HP 3.1986 - 8.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 40 KW / 54 HP 9.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 47 KW / 64 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 70 KW / 95 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 75 KW / 102 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... 79 KW / 107 HP 9.1999 - 9.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 7.2000 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 102 KW / 139 HP 6.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) 102 KW / 139 HP 7.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 72 KW / 98 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex 81 KW / 110 HP 3.2005 - 7.2010
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) 82 KW / 112 HP 10.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 83 KW / 113 HP 6.2003 - 10.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 99 KW / 135 HP 6.2003 - 6.2009
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 120 KW / 163 HP 5.2004 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) 60 KW / 82 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 11.2003 - 8.2005
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 82 KW / 112 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex 82 KW / 112 HP 6.2006 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 4.2004 - 8.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 120 KW / 163 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 4.2004 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) 81 KW / 110 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 79 KW / 107 HP 4.2012 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 81 KW / 109 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 110 KW / 150 HP 3.1995 - 10.1999
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 55 KW / 75 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 72 KW / 98 HP 5.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 79 KW / 107 HP 7.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 2.2003 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 72 KW / 98 HP 1.2009 - 12.2011
RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2009 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 62 KW / 85 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 10.1996
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S063, S064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 5.1996
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW / 133 HP 5.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 108 KW / 147 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120 KW / 163 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 125 KW / 170 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 98 KW / 133 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 25 KW / 34 HP 6.1987 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 KW / 42 HP 12.1985 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 KW / 34 HP 6.1978 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 KW / 44 HP 6.1986 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 33 KW / 45 HP 2.1978 - 3.1984
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 KW / 34 HP 10.1976 - 7.1989
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 KW / 35 HP 7.1982 - 5.1989
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 43 KW / 59 HP 6.1982 - 9.1984
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 46 KW / 63 HP 1.1982 - 12.1985
RENAULT 6 (118_) 1.1 33 KW / 45 HP 8.1970 - 4.1987
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 KW / 41 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 KW / 45 HP 1.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 KW / 46 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 KW / 55 HP 1.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 43 KW / 58 HP 8.1986 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 43 KW / 59 HP 10.1984 - 6.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 43 KW / 58 HP 10.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 44 KW / 60 HP 6.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 49 KW / 67 HP 6.1987 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 52 KW / 71 HP 10.1984 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 54 KW / 73 HP 10.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 64 KW / 87 HP 6.1987 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 69 KW / 94 HP 10.1986 - 8.1991
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 40 KW / 55 HP 8.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 żikmé zadná kapota (S40_) 1.4 44 KW / 60 HP 9.1985 - 7.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 KW / 48 HP 9.1981 - 5.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 KW / 54 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 KW / 60 HP 12.1981 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 KW / 67 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 KW / 68 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 KW / 72 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 7.1986 - 12.1989
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 40 KW / 55 HP 10.1982 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 KW / 67 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 KW / 72 HP 5.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 85 KW / 115 HP 10.1986 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 2.1984 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.1 (S371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.2 (S37S) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S372) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 9.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.6 D (S374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 47 KW / 64 HP 4.1978 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 54 KW / 73 HP 4.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 54 KW / 73 HP 1.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 54 KW / 73 HP 1.1983 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Skrina/kombi 1.4 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 5.1993
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 68 KW / 92 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V 101 KW / 137 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 47 KW / 64 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 43 KW / 58 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 79 KW / 107 HP 8.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 47 KW / 64 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 68 KW / 92 HP 9.1990 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 55 KW / 75 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 66 KW / 90 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 70 KW / 95 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 101 KW / 137 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 55 KW / 75 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1993 - 12.1998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 104 KW / 141 HP 10.1996 - 6.2001
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 55 KW / 75 HP 11.1993 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 57 KW / 78 HP 10.1994 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 68 KW / 92 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 67 KW / 91 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 79 KW / 107 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 68 KW / 92 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 9.1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 66 KW / 90 HP 9.1993 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 79 KW / 107 HP 7.1994 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 69 KW / 94 HP 4.1992 - 1.1996
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 dT 68 KW / 92 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 51 KW / 69 HP 9.1989 - 5.1993
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 51 KW / 69 HP 6.1988 - 10.1993
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1984 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 3.1980 - 8.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1983 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 8.1985 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 3.1980 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 8.1992 - 8.1994
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 5.1989 - 6.1991
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 5.1989 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 (FL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 KW / 65 HP 12.2003 - Teraz

OE čísla:

ALFA ROMEO 73500506
CHRYSLER J0033 408
CHRYSLER MD084963
CHRYSLER TO735572
CHRYSLER 03838 011
CHRYSLER 04026 486
CHRYSLER 04186 165
CHRYSLER 04186 267
CHRYSLER 04243 445
CHRYSLER 04243 693
CHRYSLER 04243 805
CHRYSLER 04494 477
CHRYSLER 3838011
CHRYSLER 4026486
CHRYSLER 4186 267
CHRYSLER 4186165
CHRYSLER 4243445
CHRYSLER 4243693
CHRYSLER 4243805
CHRYSLER 4494477
CITROËN MLS 000 462 A
CITROËN MLS 000 602
CITROËN 1109 A4
CITROËN 1109 A5
CITROËN 1109 R8
CITROËN 1109 91
FIAT 73500506
FORD AFL59
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
GMC 25013032
GMC 6439354
GMC 9111019
GMC 93156290
GMC 93156540
MAZDA AM15-14-302
MITSUBISHI K 486201-1
MITSUBISHI MC031805
MITSUBISHI MD084963
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
MITSUBISHI 4063396
NISSAN 15208 BN700
NISSAN 15208 00QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 82000 33468
OPEL 44 49 274
OPEL 4402718
OPEL 4403019
OPEL 6439354
OPEL 9111019
OPEL 93156290
OPEL 93156540
OPEL 93198598
PEUGEOT MLS 000 462 A
PEUGEOT MLS 000 602
PEUGEOT 1109 A4
PEUGEOT 1109 A5
PEUGEOT 1109 R8
PEUGEOT 1109 91
RENAULT 50 00 791 145
RENAULT 77 00 033 408
RENAULT 77 00 073 302
RENAULT 77 00 107 905
RENAULT 77 00 110 796
RENAULT 77 00 272 523
RENAULT 77 00 272 902
RENAULT 77 00 272 903
RENAULT 77 00 272 982
RENAULT 77 00 274 177
RENAULT 77 00 676 302
RENAULT 77 00 695 801
RENAULT 77 00 695 804
RENAULT 77 00 727 401
RENAULT 77 00 727 478
RENAULT 77 00 727 479
RENAULT 77 00 727 480
RENAULT 77 00 728 310
RENAULT 77 00 730 077
RENAULT 77 00 734 945
RENAULT 77 00 734 957
RENAULT 77 00 735 917
RENAULT 77 00 737 991
RENAULT 77 00 744 879
RENAULT 77 00 745 708
RENAULT 77 00 748 326
RENAULT 77 00 854 776
RENAULT 77 00 854 852
RENAULT 77 00 855 853
RENAULT 77 00 856 099
RENAULT 77 00 856 114
RENAULT 77 00 866 099
RENAULT 77 00 869 390
RENAULT 77 00 871 919
RENAULT 77 00 873 583
RENAULT 77 00 873 603
RENAULT 77 01 043 377
RENAULT 77 01 349 452
RENAULT 77 01 349 725
RENAULT 77 01 349 752
RENAULT 77 01 727 480
RENAULT 77 02 144 083
RENAULT 77 08 715 147
RENAULT 77 11 945 897
RENAULT 7701349720
RENAULT 82 00 033 408
RENAULT 82 00 768 913
RENAULT 82 00 867 976
RENAULT 89 33 004 195
RENAULT 89 83 501 900
RENAULT 89 83 601 900
SAVIEM 928 449
SAVIEM 928 471
SAVIEM 928 471 17
SUZUKI 16501 84CT0
SUZUKI 16510 84A10 000
SUZUKI 16510 84CT0
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84CT0-000
VAUXHALL 9111019
VAUXHALL 93198598
CHEVROLET 6439354
CHEVROLET 9111019
CHEVROLET 93156290
CHEVROLET 93156540
DACIA 60 01 543 357
DACIA 77 00 274 177
DACIA 82 00 033 408
PIAGGIO 112397L
PIAGGIO 113219L
PIAGGIO 850284
HYUNDAI 26300-11200
RENAULT TRUCKS 50 00 791 145
RENAULT TRUCKS 77 00 730 077
DEUTZ-FAHR 105 2175 136
DEUTZ-FAHR 1285 0312
HOLDEN M3 816 5
JEEP T0730 077
SULLAIR 1381
LINDE 7700873583
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 1072 175 107
LOMBARDINI 1072 175 117
LOMBARDINI 1072 175 184
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 107217511706
LOMBARDINI 217 5107
LOMBARDINI 217 5117
LOMBARDINI 217 5136
LOMBARDINI 217 5184
AMC 893 3004 195
GEHL 590102175107
MICROCAR 0640 066
BOSCH 0021751070
BOSCH 03838011
BOSCH 04026486
BOSCH 04186165
BOSCH 04186267
BOSCH 04243445
BOSCH 04243693
BOSCH 04243805
BOSCH 04494477
BOSCH 09111019
BOSCH 1052175136
BOSCH 1072175107
BOSCH 107217510700
BOSCH 1072175117
BOSCH 107217511706
BOSCH 1072175184
BOSCH 110991
BOSCH 1109A4
BOSCH 1109A5
BOSCH 1109C2
BOSCH 1109P1
BOSCH 1109R8
BOSCH 112397
BOSCH 112397L
BOSCH 113219L
BOSCH 115OS
BOSCH 1216382301
BOSCH 12850312
BOSCH 1381
BOSCH 1520800Q0F
BOSCH 1520800Q0H
BOSCH 1520800QAB
BOSCH 1520800QAC
BOSCH 15208BN700
BOSCH 1650184CT0
BOSCH 1651084A10
BOSCH 1651084A10000
BOSCH 1651084CT0
BOSCH 1651084CT0000
BOSCH 2055
BOSCH 2056
BOSCH 2059
BOSCH 2092
BOSCH 2140
BOSCH 2159
BOSCH 2165
BOSCH 2175107
BOSCH 2175117
BOSCH 2175136
BOSCH 2175184
BOSCH 2317700
BOSCH 2319400
BOSCH 2319500
BOSCH 2326200
BOSCH 2341800
BOSCH 2341900
BOSCH 25013032
BOSCH 2630011200
BOSCH 310
BOSCH 32879900
BOSCH 34676320
BOSCH 3838011
BOSCH 4026486
BOSCH 4063396
BOSCH 4115
BOSCH 4186165
BOSCH 4186267
BOSCH 4243445
BOSCH 4243693
BOSCH 4243805
BOSCH 4323
BOSCH 4343
BOSCH 4345
BOSCH 4402718
BOSCH 4403019
BOSCH 4449274
BOSCH 4494477
BOSCH 5000791145
BOSCH 5006227
BOSCH 5013388
BOSCH 5013389
BOSCH 5016714
BOSCH 5016715
BOSCH 5016785
BOSCH 5016956
BOSCH 5017317
BOSCH 5017319
BOSCH 504OS
BOSCH 507OS
BOSCH 6001543357
BOSCH 61218
BOSCH 61410
BOSCH 61416
BOSCH 61443
BOSCH 61571
BOSCH 6439354
BOSCH 73500506
BOSCH 7700033408
BOSCH 7700073302
BOSCH 7700110796
BOSCH 7700272523
BOSCH 7700272902
BOSCH 7700272903
BOSCH 7700272982
BOSCH 7700274177
BOSCH 7700676302
BOSCH 7700695801
BOSCH 7700695804
BOSCH 7700720978
BOSCH 7700727401
BOSCH 7700727478
BOSCH 7700727479
BOSCH 7700727480
BOSCH 7700727482
BOSCH 7700727492
BOSCH 7700728310
BOSCH 7700730077
BOSCH 7700734945
BOSCH 7700734957
BOSCH 7700735917
BOSCH 7700737991
BOSCH 7700744879
BOSCH 7700745708
BOSCH 7700748326
BOSCH 7700854776
BOSCH 7700854852
BOSCH 7700855853
BOSCH 7700856099
BOSCH 7700856114
BOSCH 7700856339
BOSCH 7700866099
BOSCH 7700869390
BOSCH 7700871919
BOSCH 7700873583
BOSCH 7700873603
BOSCH 7701043377
BOSCH 7701349452
BOSCH 7701349720
BOSCH 7701349725
BOSCH 7701349752
BOSCH 7701727480
BOSCH 7702144083
BOSCH 7708715147
BOSCH 8200033408
BOSCH 8200033468
BOSCH 8200513035
BOSCH 8200768913
BOSCH 8200867976
BOSCH 850284
BOSCH 8671002274
BOSCH 8671002648
BOSCH 8933004195
BOSCH 8983501900
BOSCH 8983601900
BOSCH 9111019
BOSCH 93156290
BOSCH 93156540
BOSCH 93198598
BOSCH AFL036
BOSCH AFL59
BOSCH AL19
BOSCH AM1514302
BOSCH AW178
BOSCH AW85
BOSCH B307
BOSCH BC1148
BOSCH BC1177
BOSCH BC1180
BOSCH BC1181
BOSCH BC1296
BOSCH BC1298
BOSCH BC1309
BOSCH BC1334
BOSCH BC1349
BOSCH DO1800
BOSCH DO210
BOSCH DO211
BOSCH DO332
BOSCH DO817
BOSCH DO831
BOSCH DO832
BOSCH DO905
BOSCH DO909
BOSCH DO920
BOSCH DO939
BOSCH EDL195
BOSCH EDL203
BOSCH EDL971
BOSCH EDL972
BOSCH EFL155
BOSCH EFL254
BOSCH EFL294
BOSCH EFL295
BOSCH EFL312
BOSCH EFL489
BOSCH EFL491
BOSCH EFL492
BOSCH ELH4102
BOSCH ELH4107
BOSCH ELH4108
BOSCH ELH4110
BOSCH ELH4156
BOSCH ELH4196
BOSCH ELH4276
BOSCH ELH4300
BOSCH ELH4317
BOSCH ELH4391
BOSCH F101
BOSCH F103
BOSCH F105
BOSCH F120
BOSCH F127
BOSCH F134
BOSCH F136
BOSCH FT5221
BOSCH FT5341
BOSCH FX0035
BOSCH FX0042
BOSCH FX0061
BOSCH FX0144
BOSCH FX0150
BOSCH FX0151
BOSCH GFE262
BOSCH GFE271
BOSCH GFE322
BOSCH GFE323
BOSCH GFE350
BOSCH GFE364
BOSCH GFE381
BOSCH GFE382
BOSCH GL562Z
BOSCH GL702
BOSCH H10W04
BOSCH H10W09
BOSCH H11W02
BOSCH H12W02
BOSCH HF7615
BOSCH K4862011
BOSCH L10193
BOSCH L14619
BOSCH L17368
BOSCH L17369
BOSCH L17695
BOSCH L17817
BOSCH L17824
BOSCH L18366
BOSCH L27159
BOSCH L37674
BOSCH LF3494
BOSCH LF3714
BOSCH LF798
BOSCH LK1080A
BOSCH LK1080B
BOSCH LK1131
BOSCH LK1132
BOSCH LS15
BOSCH LS218
BOSCH LS223
BOSCH LS233
BOSCH LS288
BOSCH LS309
BOSCH LS462
BOSCH LS462A
BOSCH LS531
BOSCH LS571
BOSCH LS576
BOSCH LS602
BOSCH LS751
BOSCH LS793
BOSCH LS819
BOSCH LS835
BOSCH LS836
BOSCH LS855
BOSCH LS88
BOSCH LS883
BOSCH LS917
BOSCH LS932
BOSCH M38165
BOSCH M851139
BOSCH M852065
BOSCH M883804
BOSCH MC031805
BOSCH MD084963
BOSCH MH3304
BOSCH MH3331
BOSCH MH3384
BOSCH MH366
BOSCH MLS000462A
BOSCH MLS000592
BOSCH MLS000602
BOSCH MO441
BOSCH MOF100X
BOSCH MOF97X
BOSCH MOF99X
BOSCH OC111
BOSCH OC112
BOSCH OC135
BOSCH OC200
BOSCH OC2231
BOSCH OC245
BOSCH OC2451
BOSCH OC309
BOSCH OC467
BOSCH OC71
BOSCH OK115
BOSCH OK127
BOSCH OK83
BOSCH OP538
BOSCH OP565
BOSCH OP586
BOSCH OP5861
BOSCH OP5863
BOSCH OP643
BOSCH OP6432
BOSCH OP6433
BOSCH P550173
BOSCH PER159
BOSCH PER368
BOSCH PER369
BOSCH PH2801
BOSCH PH2809
BOSCH PH2992A
BOSCH PH3942
BOSCH PH4547
BOSCH PH4548
BOSCH PH5113
BOSCH PH5230
BOSCH PH5354
BOSCH PH5479
BOSCH PH5795
BOSCH PH57951
BOSCH PH57961
BOSCH PH5834
BOSCH QOF5434
BOSCH QOF5435
BOSCH R100
BOSCH R196
BOSCH R197
BOSCH R21
BOSCH R22
BOSCH R23
BOSCH R272
BOSCH R410
BOSCH R416
BOSCH R443
BOSCH R455
BOSCH R650
BOSCH R929
BOSCH RZ100
BOSCH S0140R
BOSCH S3262R
BOSCH S3418R
BOSCH S3419R
BOSCH S6140R
BOSCH SP1039
BOSCH SP819
BOSCH SP946
BOSCH SP952
BOSCH SP955
BOSCH SP956
BOSCH T0730077
BOSCH TO735572
BOSCH W752
BOSCH W753
BOSCH W8136
BOSCH W9103
BOSCH W91424
BOSCH WCO50
BOSCH WL7084
BOSCH WL7120
BOSCH WL7150
BOSCH WL7151
BOSCH WL7153
BOSCH WL7205
BOSCH WL7238
BOSCH X106
BOSCH X4009E
BOSCH X4112E
BOSCH X95
BOSCH Z1111
BOSCH Z1178
BOSCH Z1276
BOSCH Z1277
BOSCH Z1305
BOSCH Z289
BOSCH Z307
BOSCH Z475
BOSCH Z479
BOSCH Z56B
BOSCH Z576
BOSCH Z608
BOSCH Z964

 

 

 

 

3,96 € / ks bez DPH
4,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 0451104025
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška60 mm
Rozmer závituM 20 x 1,5
Vonkajší priemer66 mm
Vnútorný priemer 253 mm
Vonkajší priemer 263 mm
s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02) 55 KW / 75 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V LPG 55 KW / 75 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 LPG 53 KW / 72 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 54 KW / 73 HP 5.2015 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.2 LPG 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG 53 KW / 72 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 54 KW / 73 HP 5.2015 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 55 KW / 75 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG 55 KW / 75 HP 2.2013 - Teraz
DACIA SANDERO 1.2 16V 55 KW / 75 HP 11.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.2 16V LPG 55 KW / 75 HP 11.2008 - Teraz
DACIA SANDERO II 1.2 54 KW / 73 HP 5.2015 - Teraz
DACIA SANDERO II 1.2 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
DACIA SANDERO II 1.2 LPG 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.2 44 KW / 60 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.2 16V 55 KW / 75 HP 4.2006 - Teraz
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... 43 KW / 58 HP 9.1998 - 2.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG 43 KW / 58 HP 9.1998 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... 55 KW / 75 HP 6.2001 - 8.2016
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 43 KW / 58 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 44 KW / 60 HP 3.1999 - 10.2003
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 43 KW / 58 HP 6.2006 - 8.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) 48 KW / 65 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 55 KW / 75 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) 55 KW / 75 HP 7.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 Ethanol (CR1U, BR1U) 55 KW / 75 HP 7.2008 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 58 KW / 78 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E) 57 KW / 78 HP 10.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0P, CR0P) 74 KW / 101 HP 5.2007 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 76 KW / 103 HP 9.2010 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.2 (SR0J) 55 KW / 75 HP 11.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.2 (SR0P) 74 KW / 101 HP 11.2007 - 12.2011
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) 55 KW / 75 HP 2.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) 55 KW / 75 HP 7.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E) 58 KW / 78 HP 11.2007 - 12.2014
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR1U) 58 KW / 79 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P) 74 KW / 101 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V 76 KW / 103 HP 3.2010 - 12.2012
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V 54 KW / 73 HP 11.2012 - Teraz
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 LPG 16V 54 KW / 73 HP 11.2012 - 6.2015
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.2 16V (BHA1, BHAK, BHMG, BHMK) 55 KW / 75 HP 6.2015 - Teraz
RENAULT CLIO IV Grandtour (KH_) 1.2 16V 54 KW / 73 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT CLIO IV żikmé zadná kapota (BH_) 1.2 16V (BHMK) 54 KW / 73 HP 1.2014 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) 55 KW / 75 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) 55 KW / 75 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.2 55 KW / 75 HP 11.2013 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) 48 KW / 65 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) 55 KW / 75 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex 55 KW / 75 HP 10.2008 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S) 58 KW / 78 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W) 74 KW / 101 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 76 KW / 103 HP 4.2011 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.2 16V 55 KW / 75 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.2 16V (LU2V) 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 40 KW / 54 HP 5.1996 - 3.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 43 KW / 58 HP 5.1996 - 6.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 44 KW / 60 HP 8.2004 - 6.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 10.2003 - 6.2007
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 55 KW / 75 HP 1.2001 - 6.2007
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S066, S068) 43 KW / 58 HP 5.1996 - 8.2004
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 55 KW / 75 HP 1.2001 - 6.2012
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 43 KW / 58 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0B) 55 KW / 75 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V 55 KW / 75 HP 3.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V, CN0A) 56 KW / 76 HP 3.2007 - Teraz
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 74 KW / 100 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 75 KW / 102 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 1.2 (CN01, CN06) 55 KW / 75 HP 9.2010 - 9.2014
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) 74 KW / 101 HP 7.2010 - Teraz

OE čísla:

NISSAN 15208 00QAG
PEUGEOT 1109 S0
RENAULT 77 00 112 686
RENAULT 77 00 867 824
RENAULT 82 00 257 642
DACIA 82 00 257 642
KUBOTA W21ES01500
KUBOTA 1585332430
KUBOTA 1585399170
BOSCH 1109S0
BOSCH 1520800QAG
BOSCH 2347000
BOSCH 55189961
BOSCH 7700112686
BOSCH 7700863124
BOSCH 8200257642
BOSCH 906OS
BOSCH ADN12125
BOSCH B63014302
BOSCH BC1352
BOSCH ELH4299
BOSCH FT5730
BOSCH H97W12
BOSCH L19097
BOSCH LS871A
BOSCH LS924
BOSCH OC475
BOSCH OP5452
BOSCH OP6422
BOSCH R289
BOSCH S9820R
BOSCH SP1306
BOSCH W66
BOSCH X4029E
BOSCH Z1611
BOSCH Z470

 

5,54 € / ks bez DPH
6,65 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií