+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
LAND ROVER Defender

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „LAND ROVER Defender“

Kód produktu: OF-3571
Olejový filter
Nedostupné

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 98 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V (907.A1C) 95 KW / 129 HP 1.1990 - 9.1994
ALFA ROMEO 33 (907_) 1.7 16V (907.A1C) 97 KW / 132 HP 1.1990 - 3.1992
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 16V (907.B1G) 95 KW / 129 HP 1.1990 - 9.1994
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907_) 1.7 16V (907.B1G) 97 KW / 132 HP 1.1990 - 9.1994
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. (930.A3) 66 KW / 90 HP 7.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) 76 KW / 103 HP 12.1996 - 1.2001
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.6 i.e. (930.A2) 76 KW / 103 HP 10.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 145 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.A1) 95 KW / 129 HP 10.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.4 i.e. (930.B3) 66 KW / 90 HP 12.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.6 i.e. (930.B2) 76 KW / 103 HP 12.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 146 (930_) 1.7 i.e. 16V (930.B1) 95 KW / 129 HP 12.1994 - 12.1996
ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164.K1) 155 KW / 211 HP 9.1992 - 9.1998
ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) 170 KW / 231 HP 2.1994 - 9.1998
ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV (164.H1) 171 KW / 233 HP 9.1992 - 9.1998
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) 29 KW / 40 HP 7.1991 - 7.1999
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 (170AB) 30 KW / 41 HP 7.1991 - 12.1993
FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. (170AC) 30 KW / 41 HP 7.1991 - 9.1994
FIAT CROMA (154_) 2500 V6 119 KW / 162 HP 6.1993 - 8.1996
FIAT FIORINO (127_) 900 33 KW / 45 HP 10.1977 - 10.1986
FIAT PANDA (141_) 900 33 KW / 45 HP 10.1980 - 6.1994
FIAT PANDA (141_) 950 35 KW / 48 HP 9.1982 - 8.1983
FIAT PANDA (141_) 950 4x4 35 KW / 48 HP 9.1983 - 12.1986
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 29 KW / 39 HP 11.1997 - 12.2008
FIAT UNO (146_, 158_) 45 0.9 33 KW / 45 HP 3.1983 - 9.1992
FIAT X 1/9 (128_) 1.3 54 KW / 73 HP 10.1975 - 6.1978
FIAT X 1/9 (128_) 1.3 55 KW / 75 HP 5.1973 - 12.1979
FIAT X 1/9 (128_) 1.5 56 KW / 76 HP 6.1985 - 12.1989
FIAT X 1/9 (128_) 1.5 (128AS1_) 63 KW / 85 HP 11.1978 - 12.1989
FIAT 127 (127_) 0.9 29 KW / 40 HP 6.1971 - 5.1983
FIAT 127 (127_) 0.9 (127A) 33 KW / 45 HP 9.1971 - 12.1984
FIAT 127 (127_) 1.0 37 KW / 50 HP 4.1977 - 12.1986
FIAT 127 (127_) 1.0 Sport 51 KW / 70 HP 7.1978 - 2.1982
FIAT 127 (127_) 1.3 Sport 55 KW / 75 HP 12.1981 - 5.1983
FIAT 127 Panorama (127_) 1.0 37 KW / 50 HP 1.1977 - 12.1986
FIAT 128 Familiare (128_) 1.3 (AF1) 44 KW / 60 HP 12.1974 - 10.1982
FIAT 128 Kupé (128_) 1.1 (AC 5) 47 KW / 64 HP 3.1972 - 2.1981
FIAT 128 Kupé (128_) 1.1 (AC 5) 48 KW / 65 HP 8.1975 - 2.1981
FIAT 128 Kupé (128_) 1.3 Berlinetta (AC) 54 KW / 73 HP 6.1975 - 12.1979
FIAT 128 Kupé (128_) 1.3 (AC) 55 KW / 75 HP 3.1972 - 12.1979
LANCIA A 112 0.9 Junior (A112B/2) 29 KW / 40 HP 3.1981 - 6.1986
LANCIA A 112 1.0 LX (A112) 35 KW / 48 HP 3.1984 - 12.1986
LANCIA A 112 1.0 Abarth (A112B2/5) 51 KW / 69 HP 3.1978 - 2.1984
LANCIA DEDRA (835_) 1.8 i.e. (835FA) 74 KW / 101 HP 7.1994 - 7.1999
LANCIA DEDRA SW (835_) 1.8 i.e. (835FA) 74 KW / 101 HP 7.1994 - 7.1999
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 HF Integrale (831AB.019) 122 KW / 166 HP 11.1986 - 8.1988
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 HF Integrale (831AB.024S, 831AB.028) 130 KW / 177 HP 12.1986 - 12.1992
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 HF Integrale (831AB.024) 133 KW / 181 HP 10.1987 - 12.1991
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF Integrale (831AB.026) 144 KW / 196 HP 3.1989 - 9.1991
LANCIA DELTA I (831_) 2.0 16V HF Evo Integrale (831AB.027) 155 KW / 211 HP 6.1993 - 1.1994
LANCIA THEMA (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD) 126 KW / 171 HP 8.1992 - 7.1994
LANCIA THEMA SW (834_) 3000 V6 (834GD, 834FD) 126 KW / 171 HP 9.1992 - 7.1994
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 100 KW / 136 HP 11.1998 - 6.2004
SEAT FURA (25A) 0.9 29 KW / 40 HP 3.1984 - 12.1986
SEAT FURA (25A) 0.9 31 KW / 43 HP 1.1982 - 6.1986
SEAT IBIZA I (21A) 0.9 29 KW / 40 HP 8.1990 - 5.1993
SEAT IBIZA I (21A) 0.9 32 KW / 44 HP 8.1986 - 5.1993
SEAT MARBELLA (28A) 0.8 25 KW / 34 HP 8.1986 - 12.1993
SEAT MARBELLA (28A) 0.9 29 KW / 40 HP 1.1987 - 12.1993
SEAT MARBELLA (28A) 0.9 Cat 29 KW / 40 HP 1.1990 - 11.1996
SEAT MARBELLA (28A) 0.9 Cat 30 KW / 41 HP 11.1996 - 10.1998
SEAT MARBELLA (28A) 0.9 32 KW / 44 HP 7.1997 - 10.1998
SEAT MARBELLA żikmé zadná kapota (028A) 0.8 25 KW / 34 HP 1.1987 - 12.1993
SEAT MARBELLA żikmé zadná kapota (028A) 0.9 29 KW / 40 HP 1.1987 - 12.1993
SEAT MARBELLA żikmé zadná kapota (028A) 0.9 Cat 29 KW / 40 HP 1.1987 - 12.1993
SEAT TERRA (24) 0.9 29 KW / 40 HP 2.1987 - 12.1996
SEAT TERRA (24) 0.9 Cat 29 KW / 40 HP 2.1992 - 12.1994
SEAT TERRA Skrina/kombi (024A) 0.9 29 KW / 40 HP 1.1987 - 12.1995
SEAT TERRA Skrina/kombi (024A) 0.9 Cat 29 KW / 40 HP 1.1990 - 12.1995
YUGO FLORIDA (VX65) 1.1 44 KW / 60 HP 8.1989 - 11.2008
YUGO FLORIDA (VX65) 1.3 (103 A) 50 KW / 68 HP 3.1991 - 11.2008
ZASTAVA YUGO 0.9 33 KW / 45 HP 4.1980 - 6.1992
ZASTAVA YUGO 60 EFI (145 A) 44 KW / 60 HP 8.1991 - 6.1995

OE čísla:

FIAT 4434791
FIAT 4469396
FIAT 4469397
FIAT 4469398
FIAT 4469399
FIAT 4469400
FIAT 5939832
SEAT SE028030288A
SEAT XE028030288A

 

 

 

3,71 € / ks bez DPH
4,45 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1422
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Rozmer závitu M 22 x 1,5
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Vnútorný priemer [mm] 62 mm
Výška [mm] 86 mm

Kompatibilita:

CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 7.2011 - Teraz
FIAT DUCATO Skrinka (250_) 100 Multijet 2,2 D 74 KW / 100 HP 7.2006 - Teraz
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (250_) 100 Multijet 2,2 D 74 KW / 100 HP 7.2006 - Teraz
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 63 KW / 85 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 85 KW / 115 HP 10.2008 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 9.2011 - 12.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 96 KW / 130 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 100 KW / 135 HP 9.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 74 KW / 100 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 7.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi 96 KW / 131 HP 7.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 63 KW / 85 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 85 KW / 115 HP 10.2008 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 9.2011 - 12.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 96 KW / 130 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 100 KW / 136 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 63 KW / 85 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 85 KW / 115 HP 10.2008 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 96 KW / 130 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 9.2011
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 9.2012 - Teraz
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 9.2012 - Teraz
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 99 KW / 135 HP 8.2013 - Teraz
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 12.2014 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi pohon vsetkych kolies 114 KW / 155 HP 8.2015 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 114 KW / 155 HP 8.2015 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 99 KW / 135 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 8.2013 - Teraz
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 2.2 Td4 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 2.2 Td4 4x4 (L316) 110 KW / 150 HP 2.2015 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Korba/Podvozok (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130 96 KW / 131 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 130 96 KW / 131 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 130 96 KW / 131 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 3.2011 - Teraz

OE čísla:

CITROËN 98 088 678 80
FIAT K9808867880
FIAT 9808867880
FORD BK2Q6714AA
FORD BK2Q6714BA
FORD BK2Q6744AA
FORD 1812551
FORD 2128722
PEUGEOT 98 088 678 80
ROVER LR058104
LAND ROVER LR058104
LAND ROVER LR104384
MAXGEAR 9808867880

 

4,38 € / ks bez DPH
5,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-0007
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

LAND ROVER ERR 6299
MAXGEAR ZR700X

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra                                           odstredivka
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia     s tesnenim
Výška [mm]                                                   68 mm
Vonkajší priemer [mm]                                 78 mm
Vnútorný priemer 1 [mm]                               6 mm
Vnútorný priemer 2 [mm]                               8 mm

Kompatibilita:

FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 100 KW / 136 HP 11.1998 - 6.2004
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 102 KW / 139 HP 11.1998 - 6.2004

 

 

 

 

10,58 € / ks bez DPH
12,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: RKTM0003
Konektor váhy vzduchu
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OEM čísla: 9657127480, 1920KQ, MHK501040, 9657127480, 30777415, 6C1112B579AA, 9658127480
Popis:
Pre OE čísla : OE 1438153-5
XDIVIDE-LINE-4SPECSX
Výskyt vo vozidlách* ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
CITROËN:
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
JUMPER Autobus
JUMPER Furgon
JUMPER korba / podvozok
FIAT:
DUCATO Autobus (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO Furgon (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO korba / podvozok (250_, 290_) 100 Multijet
FORD:
GALAXY (WA6)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT Furgon (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO
TRANSIT korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)
LAND ROVER:
DEFENDER Cabrio (L316)
DEFENDER Station Wagon (L316)
DEFENDER pick-up (L316)
DEFENDER korba / podvozok (L316)
FREELANDER 2 (L359)
PEUGEOT:
206 liftback (2A/C)
BOXER Autobus
BOXER Furgon
BOXER korba / podvozok
VOLVO:
S80 II (124)
V70 III (135)

25,58 € / ks bez DPH
30,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: F026407099
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

LAND ROVER ERR 6299
MAXGEAR ZR700X

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra: odstredivka

Výška68 mm
Vonkajší priemer82,6 mm

Kompatibilita:

FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 2.2016
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 100 KW / 136 HP 11.1998 - 6.2004
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 102 KW / 139 HP 11.1998 - 6.2004

 

 

 

 

17,21 € / ks bez DPH
20,65 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: F026407188
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška86 mm
Rozmer závituM 22 x 1,5
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 262 mm
Vonkajší priemer 272 mm
Mnożstvo1

Kompatibilita:

CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Autobus 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Skrinka 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 7.2011 - Teraz
CITROËN JUMPER II Korba/Podvozok 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 7.2011 - Teraz
FIAT DUCATO Skrinka (250_) 100 Multijet 2,2 D 74 KW / 100 HP 7.2006 - Teraz
FIAT DUCATO Korba/Podvozok (250_) 100 Multijet 2,2 D 74 KW / 100 HP 7.2006 - Teraz
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 63 KW / 85 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 85 KW / 115 HP 10.2008 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 9.2011 - 12.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 96 KW / 130 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD 100 KW / 135 HP 9.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 74 KW / 100 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 7.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi 96 KW / 131 HP 7.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 63 KW / 85 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 85 KW / 115 HP 10.2008 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 9.2011 - 12.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 96 KW / 130 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 100 KW / 136 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 63 KW / 85 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 81 KW / 110 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 85 KW / 115 HP 10.2008 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 96 KW / 130 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 103 KW / 140 HP 10.2007 - 9.2011
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 10.2011 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 85 KW / 115 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi RWD 103 KW / 140 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.4 TDCi 4x4 103 KW / 140 HP 11.2006 - 8.2014
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 4.2012 - 12.2015
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 9.2012 - Teraz
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD TRANSIT CUSTOM V362 Skrinka (FY, FZ) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 9.2012 - Teraz
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 99 KW / 135 HP 8.2013 - Teraz
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 12.2014 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD) 2.2 TDCi pohon vsetkych kolies 114 KW / 155 HP 8.2015 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Skrinka (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 114 KW / 155 HP 8.2015 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 74 KW / 100 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 92 KW / 125 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 99 KW / 135 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD 114 KW / 155 HP 8.2013 - Teraz
FORD TRANSIT V363 Korba/Podvozok (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 114 KW / 155 HP 8.2013 - 12.2018
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 2.2 Td4 4x4 (L316) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 2.2 Td4 4x4 (L316) 110 KW / 150 HP 2.2015 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
LAND ROVER DEFENDER Korba/Podvozok (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 KW / 122 HP 8.2011 - 2.2016
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130 96 KW / 131 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 130 96 KW / 131 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Skrinka 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 110 81 KW / 110 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 120 88 KW / 120 HP 4.2006 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 130 96 KW / 131 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 130 96 KW / 130 HP 3.2011 - Teraz
PEUGEOT BOXER Korba/Podvozok 2.2 HDi 150 110 KW / 150 HP 3.2011 - Teraz

OE čísla:

CITROËN
98 088 678 80
FIAT
K9808867880
9808867880
FORD
BK2Q6714AA
BK2Q6714BA
BK2Q6744AA
1812551
2128722
LAND ROVER
LR058104
LR104384
PEUGEOT
98 088 678 80
ROVER
LR058104

 

6,96 € / ks bez DPH
8,35 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií