+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
RENAULT Laguna

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „RENAULT Laguna“

Kód produktu: 23D3-2-1736
Membrána separátora odlučovača oleja
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 8200673395, 1326400Q0D, 13264-00Q0D, 4433498, 8200728629, 93198100
Kompatibilita:
NISSAN
PRIMASTAR Autobus (X83)
PRIMASTAR Furgon (X83)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
X-TRAIL (T32_)
X-TRAIL II (T31)
OPEL
VIVARO A Autobus (X83)
VIVARO A Furgon (X83)
VIVARO A Korba/Podvozok (X83)
RENAULT
ESPACE IV (JK0/1_)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)
KOLEOS I (HY_)
LAGUNA II (BG0/1_)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
LAGUNA III (BT0/1)
LAGUNA III Grandtour (KT0/1)
LAGUNA coupe (DT0/1)
LATITUDE (L70_)
MEGANE CC (EZ0/1_)
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
MEGANE II Kombi (KM0/1_)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
MEGANE III coupe (DZ0/1_)
MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)
SCÉNIC II (JM0/1_)
SCÉNIC III (JZ0/1_)
TRAFIC II Autobus (JL)
TRAFIC II Furgon (FL)
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL)
VEL SATIS (BJ0_)

4,08 € / ks bez DPH
4,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-477
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňující informace:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 92 mm
Vnútorný priemer [mm] 38 mm
Vonkajší priemer [mm] 91 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 38 mm

Kompatibilita:

NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCI 90 66 KW / 90 HP 7.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 100 73 KW / 99 HP 11.2003 - 3.2006
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 115 84 KW / 115 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCI 90 66 KW / 90 HP 7.2002 - Teraz
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 100 73 KW / 99 HP 11.2003 - 3.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 115 84 KW / 115 HP 4.2002 - Teraz
NISSAN INTERSTAR Korba/Podvozok (X70) dCi 100 73 KW / 99 HP 2.2004 - Teraz
NISSAN INTERSTAR Korba/Podvozok (X70) dCi 115 84 KW / 115 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 140 99 KW / 135 HP 7.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.5 dCi 140 99 KW / 135 HP 7.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.5 dCi 140 99 KW / 135 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.2 DTI (JD) 66 KW / 90 HP 9.2000 - Teraz
OPEL MOVANO A Autobus (X70) 2.5 DTI (JD) 84 KW / 115 HP 10.2001 - Teraz
OPEL MOVANO A Skrinka (X70) 2.2 DTI (FD) 66 KW / 90 HP 9.2000 - Teraz
OPEL MOVANO A Skrinka (X70) 2.5 DTi (FD) 73 KW / 99 HP 10.2003 - Teraz
OPEL MOVANO A Skrinka (X70) 2.5 DTI (FD) 84 KW / 115 HP 10.2001 - Teraz
OPEL MOVANO A Korba/Podvozok (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4) 66 KW / 90 HP 9.2000 - Teraz
OPEL MOVANO A Korba/Podvozok (X70) 2.5 DTi (ED, HD, UD0, UD4) 73 KW / 99 HP 10.2003 - Teraz
OPEL MOVANO A Korba/Podvozok (X70) 2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4) 84 KW / 115 HP 10.2001 - Teraz
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.5 DTI (F7, J7, A07) 99 KW / 135 HP 4.2003 - 3.2010
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.5 DTI (F7) 99 KW / 135 HP 4.2003 - 3.2010
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.5 DTi 99 KW / 135 HP 4.2003 - 3.2010
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01) 110 KW / 150 HP 5.2002 - 5.2003
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0S) 85 KW / 115 HP 7.2000 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 dCi (JE0K) 95 KW / 130 HP 10.2000 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK0H) 110 KW / 150 HP 11.2002 - 8.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09) 85 KW / 116 HP 4.2004 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi 102 KW / 140 HP 5.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) 110 KW / 150 HP 10.2001 - 8.2006
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG09) 85 KW / 116 HP 4.2004 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi 102 KW / 140 HP 5.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F) 110 KW / 150 HP 10.2001 - 8.2006
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) 83 KW / 113 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) 85 KW / 116 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) 102 KW / 140 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) 110 KW / 150 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.5 dCi 135 (JL0D) 99 KW / 135 HP 5.2003 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.5 dCi 135 (FL0D) 99 KW / 135 HP 5.2003 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D) 99 KW / 135 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.2 dCI 90 66 KW / 90 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 100 (JDCV) 73 KW / 99 HP 10.2003 - Teraz
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 2.5 dCi 120 84 KW / 115 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 2.2 dCI 90 66 KW / 90 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V) 73 KW / 99 HP 10.2003 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 2.5 dCi 120 84 KW / 115 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 66 KW / 90 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V) 73 KW / 99 HP 10.2003 - Teraz

OE čísla:

NISSAN 15209-00QAA
OPEL 4415941
OPEL 4506039
RENAULT 77 00 109 402
RENAULT 77 01 472 321
RENAULT 77 01 479 124
RENAULT 82 00 004 835
GENERAL MOTORS 9201435
GENERAL MOTORS 93160657
GENERAL MOTORS 93184133
MAXGEAR 1520900QAA
MAXGEAR 2234
MAXGEAR 260071
MAXGEAR 4400109402
MAXGEAR 4411236
MAXGEAR 4506039
MAXGEAR 7700109402
MAXGEAR 7701472321
MAXGEAR 7701479124
MAXGEAR 8200004835
MAXGEAR 9201435
MAXGEAR 93160657
MAXGEAR CH9462
MAXGEAR L270
MAXGEAR ML069
MAXGEAR OP225
MAXGEAR OX210D

 

 

 

 

5,79 € / ks bez DPH
6,95 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1465
Olejový filter
Nedostupné

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Vnútorný priemer 2 [mm] 54 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 62 mm
Výška [mm] 75 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm

Kompatibilita:

DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 8.2018 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG (FENB) 80 KW / 109 HP 8.2018 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 4x4 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 LPG 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 (HMM1) 84 KW / 115 HP 10.2017 - Teraz
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 4x4 (HMM1) 84 KW / 115 HP 10.2017 - Teraz
DACIA DUSTER (HM_) 1.6 SCe 115 LPG (HMM1) 80 KW / 109 HP 10.2017 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 SCe 115 84 KW / 115 HP 6.2015 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 SCe 115 4x4 84 KW / 115 HP 6.2015 - 1.2018
DACIA LODGY (JS_) 1.6 SCe 100 75 KW / 102 HP 6.2015 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 75 KW / 102 HP 4.2015 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 8.2018 - Teraz
LADA VESTA (GFL_) 1.6 (GFL44) 83 KW / 113 HP 11.2019 - Teraz
LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 1.6 (GFK44) 83 KW / 113 HP 11.2019 - Teraz
LADA XRAY (GAB_) 1.6 Cross (GAB44) 83 KW / 113 HP 10.2019 - Teraz
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.6 RS (BHJ4, BHJ6, BHMM) 147 KW / 200 HP 3.2013 - Teraz
RENAULT CLIO IV (BH_) 1.6 RS Trophy (BHJ4, BHJ6) 162 KW / 220 HP 3.2015 - Teraz
RENAULT ESPACE V (JR_) 1.6 TCe 200 147 KW / 200 HP 2.2015 - Teraz
RENAULT ESPACE V (JR_) 1.8 TCe 225 165 KW / 225 HP 10.2016 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 103 KW / 140 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.6 TCe 165 120 KW / 163 HP 11.2016 - Teraz
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2012
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (BT1H, BT1G, BT1K) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V (KT0F, KT0W) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Hi-Flex (KT1H, KT1G, KT1K) 103 KW / 140 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LATITUDE (L70_) 1.6 RS (L705) 132 KW / 180 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V eco2 Flexfuel (L70B) 103 KW / 140 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT LATITUDE (L70_) 2.0 16V (L70B) 103 KW / 140 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2016 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) 103 KW / 140 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 103 KW / 140 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) 103 KW / 140 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 103 KW / 140 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.6 16V 84 KW / 115 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.6 TCe 165 121 KW / 165 HP 7.2017 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.6 TCe 205 (B9MV) 151 KW / 205 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.8 RS TCe 280 (B9M6) 205 KW / 279 HP 10.2017 - Teraz
RENAULT MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 1.8 RS 300 (B9M8) 221 KW / 300 HP 9.2018 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grand Coupe 1.6 SCe 84 KW / 115 HP 10.2016 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.6 16V 84 KW / 115 HP 4.2016 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.6 TCe 165 121 KW / 165 HP 7.2017 - Teraz
RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.6 TCe 205 151 KW / 205 HP 4.2016 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V 101 KW / 137 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P) 103 KW / 140 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 16V (JZ0G) 103 KW / 140 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 TCe 150 110 KW / 150 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 TCe 200 147 KW / 200 HP 11.2015 - Teraz
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.8 TCe 225 (LPM1) 165 KW / 224 HP 9.2018 - Teraz
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 TCe 150 110 KW / 150 HP 3.2016 - Teraz
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 TCe 200 147 KW / 200 HP 3.2016 - Teraz

OE čísla:

LADA 152085758R
RENAULT 15 20 096 45R
RENAULT 15 20 857 58R
MAXGEAR W6025

 

 

4,21 € / ks bez DPH
5,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1442
Olejový filter
Nedostupné

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 89 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 86 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 72 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

INFINITI EX 30d 175 KW / 238 HP 4.2010 - Teraz
INFINITI FX 30d AWD 175 KW / 238 HP 4.2010 - Teraz
INFINITI M (Y51) 30d 175 KW / 238 HP 3.2010 - Teraz
INFINITI Q70 (Y51) 3.0 175 KW / 238 HP 3.2013 - Teraz
INFINITI QX50 I 30d AWD 175 KW / 238 HP 8.2013 - Teraz
INFINITI QX70 30d AWD 175 KW / 238 HP 8.2013 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 3.0 dCi 4WD 170 KW / 231 HP 2.2010 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 3.0 dCi 170 KW / 231 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 3.0 dCi 170 KW / 231 HP 8.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 3.0 dCi 4x4 (R51M) 170 KW / 231 HP 3.2013 - 8.2014
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 3.0 dCi (BT03, BT13) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 3.0 dCi (KT03, KT13) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 3.0 dCi (DT03) 173 KW / 235 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 3.0 dCi 177 KW / 241 HP 1.2012 - 12.2015
RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G) 177 KW / 241 HP 2.2011 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) 96 KW / 131 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 96 KW / 131 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) 96 KW / 131 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 96 KW / 131 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S) 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S) 96 KW / 131 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.9 dCi 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD) 95 KW / 129 HP 3.2006 - 8.2008
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS pohon vsetkych kolies (JT419, TD44, JB419WD,... 95 KW / 129 HP 10.2005 - 2.2015

OE čísla:

NISSAN 15208-00Q0M
NISSAN 15208-00Q0N
RENAULT 82 00 552 603
RENAULT 82 00 893 554
RENAULT 82 01 059 775
SUZUKI 16510-00KA1
SUZUKI 16510-00KA1-000
MAXGEAR 8201059775

 

3,83 € / ks bez DPH
4,60 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1321
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 64 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajšżí priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO TONALE (965_) 1.3 Hybrid Q4 202 KW / 275 HP 3.2022 - Teraz
ALFA ROMEO TONALE (965_) 1.5 Mild Hybrid 96 KW / 131 HP 3.2022 - Teraz
ALFA ROMEO TONALE (965_) 1.5 Mild Hybrid 118 KW / 160 HP 3.2022 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSAJ) 66 KW / 90 HP 10.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 66 KW / 90 HP 10.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMC) 79 KW / 107 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 80 KW / 109 HP 8.2013 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 80 KW / 109 HP 8.2013 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 8.2013 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) 81 KW / 110 HP 10.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.5 dCi 66 KW / 90 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.5 dCi 4x4 66 KW / 90 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.5 dCi 80 KW / 109 HP 4.2013 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.5 dCi 4x4 80 KW / 109 HP 4.2013 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 48 KW / 65 HP 9.2005 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K) 50 KW / 68 HP 1.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 55 KW / 75 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) 63 KW / 86 HP 9.2007 - 12.2011
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 65 KW / 88 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) 50 KW / 68 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 55 KW / 75 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W) 63 KW / 86 HP 9.2007 - 12.2012
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 65 KW / 88 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0Y, FS00, FS0J) 48 KW / 65 HP 10.2007 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K) 50 KW / 68 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi 55 KW / 75 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0W) 63 KW / 86 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi 65 KW / 88 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi (US0K) 50 KW / 68 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi 55 KW / 75 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi (US0W) 63 KW / 86 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.5 dCi 65 KW / 88 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.0 SCe 75 54 KW / 73 HP 1.2017 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.5 dCi / Blue dCi 75 55 KW / 75 HP 10.2012 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.5 dCi 63 KW / 84 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN II 1.5 dCi 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.0 SCe 75 54 KW / 73 HP 12.2016 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi 55 KW / 75 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi 63 KW / 84 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi 66 KW / 90 HP 2.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi 66 KW / 90 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi 79 KW / 107 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi 80 KW / 109 HP 6.2015 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 3.2012 - Teraz
DACIA SANDERO 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 11.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 11.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.5 dCi 55 KW / 75 HP 5.2010 - Teraz
DACIA SANDERO 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 11.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.5 dCi 65 KW / 88 HP 5.2010 - Teraz
DACIA SANDERO II 1.0 SCe 75 (B8JC, B8JD) 54 KW / 73 HP 12.2016 - Teraz
DACIA SANDERO III 1.0 SCe 65 49 KW / 67 HP 1.2021 - Teraz
FIAT TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 1.0 (357HXN1A) 74 KW / 101 HP 11.2020 - Teraz
FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.0 (357WXN1A) 74 KW / 101 HP 11.2020 - Teraz
FIAT 500X (334_) 1.0 (334.AXN1B) 84 KW / 114 HP 6.2018 - Teraz
FIAT 500X (334_) 1.0 (334.AXN1B) 88 KW / 120 HP 9.2018 - Teraz
FIAT 500X (334_) 1.3 (334.AXR11) 110 KW / 150 HP 9.2018 - Teraz
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 96 KW / 131 HP 8.2020 - Teraz
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 110 KW / 150 HP 8.2020 - Teraz
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 Hybrid 4x4 140 KW / 190 HP 4.2021 - Teraz
JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 Hybrid 4x4 177 KW / 240 HP 4.2020 - Teraz
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.0 T-GDi 84 KW / 114 HP 8.2021 - Teraz
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 8.2018 - Teraz
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.3 T-GDi 110 KW / 150 HP 8.2018 - Teraz
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.3 T-GDi 4x4 132 KW / 180 HP 8.2018 - Teraz
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.3 PHEV 4Xe 140 KW / 190 HP 8.2020 - Teraz
JEEP RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 1.3 PHEV 4Xe 177 KW / 240 HP 8.2020 - Teraz
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2009 - Teraz
NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 6.2010 - 12.2019
NISSAN JUKE Van (F15) dCi 81 KW / 110 HP 6.2010 - 12.2019
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA V (K14) 1.0 52 KW / 71 HP 12.2016 - Teraz
NISSAN MICRA V (K14) 1.0 54 KW / 73 HP 12.2016 - Teraz
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 66 KW / 90 HP 9.2010 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 8.2008 - 1.2010
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 1.2010 - 12.2013
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 3.2013 - 4.2014
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 85 (M20, M20M, M20K, M20KK) 63 KW / 86 HP 7.2010 - Teraz
NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 90 (M20, M20M) 66 KW / 90 HP 4.2011 - Teraz
NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 81 KW / 110 HP 4.2011 - Teraz
NISSAN NV200 Skrinka 1.5 dCi 85 (M20, M20M) 63 KW / 86 HP 2.2010 - Teraz
NISSAN NV200 Skrinka 1.5 dCi 90 (M20, M20M) 66 KW / 90 HP 4.2011 - Teraz
NISSAN NV200 Skrinka 1.5 dCi 110 (M20, M20M) 81 KW / 110 HP 4.2011 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 80 60 KW / 80 HP 3.2001 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) dCi 100 74 KW / 101 HP 3.2001 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 1.9 dCi 80 60 KW / 82 HP 9.2002 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 1.9 dCi 100 74 KW / 100 HP 9.2002 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 1.9 dCi 80 60 KW / 82 HP 7.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 1.9 dCi 100 74 KW / 101 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL MOVANO A Autobus (X70) 1.9 DTI (JD) 59 KW / 80 HP 9.2000 - 10.2001
OPEL MOVANO A Autobus (X70) 1.9 DTI (JD) 60 KW / 82 HP 10.2001 - Teraz
OPEL MOVANO A Skrinka (X70) 1.9 DTI (FD) 59 KW / 80 HP 9.2000 - 10.2001
OPEL MOVANO A Skrinka (X70) 1.9 DTI (FD) 60 KW / 82 HP 10.2001 - Teraz
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07) 60 KW / 80 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07) 74 KW / 101 HP 8.2001 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 1.9 DI (F7) 60 KW / 80 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 1.9 DTI (F7) 74 KW / 101 HP 8.2001 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 1.9 Di 60 KW / 82 HP 8.2001 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 1.9 DTI 74 KW / 101 HP 2.2001 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U) 59 KW / 80 HP 12.1999 - 5.2005
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) 59 KW / 80 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 55 KW / 75 HP 8.2010 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 65 KW / 88 HP 8.2010 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 55 KW / 75 HP 8.2010 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi (SR1H) 65 KW / 88 HP 8.2010 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G) 50 KW / 68 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi 55 KW / 75 HP 8.2010 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F) 63 KW / 86 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi 65 KW / 88 HP 8.2010 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR1C, KR1N) 76 KW / 103 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H, KR1S) 78 KW / 106 HP 2.2008 - 12.2012
RENAULT CLIO V (B7_) 1.0 SCe 65 (B7MR) 48 KW / 65 HP 11.2019 - Teraz
RENAULT CLIO V (B7_) 1.0 SCe 65 (B7MG) 49 KW / 67 HP 11.2021 - Teraz
RENAULT CLIO V (B7_) 1.0 SCe 75 (B7M5) 53 KW / 72 HP 6.2019 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U) 85 KW / 116 HP 4.2003 - 2.2005
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 88 KW / 120 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30A) 63 KW / 86 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30S) 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi 70 KW / 95 HP 7.2014 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30B) 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) 59 KW / 80 HP 2.2000 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) 59 KW / 80 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 62 KW / 84 HP 10.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) 59 KW / 80 HP 2.2000 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 59 KW / 80 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) 62 KW / 84 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 62 KW / 84 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 75 (KW07, KW10, KW04) 55 KW / 75 HP 11.2012 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 80 (KW15) 59 KW / 80 HP 3.2019 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 85 (KW0K, KW0L, KW0B) 63 KW / 86 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 90 (KW05, KW08, KW0G, KW11) 66 KW / 90 HP 6.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 90 (KW18) 67 KW / 91 HP 8.2017 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 105 (KW0F) 76 KW / 103 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 110 (KW0C, KW0H) 80 KW / 110 HP 9.2010 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 110 (KW06, KW12) 81 KW / 110 HP 3.2013 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 75 (FW07, FW10, FW04) 55 KW / 75 HP 9.2010 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0K, FW0L, FW0B) 63 KW / 86 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW0G, FW05, FW08, FW11) 66 KW / 90 HP 6.2009 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW18) 67 KW / 91 HP 8.2017 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 105 (FW0F) 76 KW / 103 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 110 (FW0C, FW0H) 80 KW / 109 HP 9.2010 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 110 (FW06, FW12) 81 KW / 110 HP 9.2013 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75 55 KW / 75 HP 9.2010 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G) 66 KW / 90 HP 6.2009 - 12.2012
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F) 76 KW / 103 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 80 KW / 110 HP 6.2009 - Teraz
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05) 68 KW / 92 HP 3.2004 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W, BG0G) 81 KW / 110 HP 1.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12) 85 KW / 116 HP 9.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 92 KW / 125 HP 9.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V) 96 KW / 130 HP 5.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 66 KW / 90 HP 8.2003 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05) 68 KW / 92 HP 3.2004 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W, KG0G) 81 KW / 110 HP 1.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12) 85 KW / 116 HP 8.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 92 KW / 125 HP 9.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V) 96 KW / 130 HP 5.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT 150 KW / 204 HP 3.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT 150 KW / 204 HP 3.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A, KT0R, KT02) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 GT 150 KW / 204 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 3.2012 - 12.2015
RENAULT LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R, L731) 81 KW / 110 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2006 - 10.2013
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 2.2008 - 6.2015
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 2.2008 - 6.2015
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.5 dCi (KS04, KS1L) 66 KW / 90 HP 6.2011 - 6.2015
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 2.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) 75 KW / 102 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) 77 KW / 105 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N, LA0K) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05) 77 KW / 105 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) 72 KW / 98 HP 3.1999 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N) 72 KW / 98 HP 3.1997 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 DCi 77 KW / 105 HP 3.1999 - 9.2000
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 66 KW / 90 HP 11.2002 - 12.2005
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 68 KW / 92 HP 3.2004 - 8.2006
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 81 KW / 110 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 85 KW / 115 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G) 88 KW / 120 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 96 KW / 131 HP 5.2005 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi 66 KW / 90 HP 9.2003 - 12.2005
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi 68 KW / 92 HP 3.2004 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D) 81 KW / 110 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) 88 KW / 120 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi 96 KW / 131 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi 66 KW / 90 HP 4.2004 - 12.2005
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi 68 KW / 92 HP 3.2004 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi 81 KW / 110 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi 85 KW / 115 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C) 88 KW / 120 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.9 dCi 96 KW / 131 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi 81 KW / 110 HP 5.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi 85 KW / 115 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi 96 KW / 131 HP 5.2005 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.9 dCi (KM14) 96 KW / 131 HP 2.2006 - 10.2006
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V) 96 KW / 131 HP 4.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe (BZ0K) 132 KW / 180 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe 140 KW / 190 HP 6.2012 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe 220 162 KW / 220 HP 11.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (BZ0C) 66 KW / 90 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (BZ1G, BZ1W, BZ0R) 70 KW / 95 HP 11.2013 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.5 dCi (BZ09, BZ0D, BZ1W, BZ29, BZ14) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) 96 KW / 130 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 132 KW / 180 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe 140 KW / 190 HP 9.2012 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe 162 KW / 220 HP 9.2012 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) 66 KW / 90 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1G, KZ1W, KZ0R) 70 KW / 95 HP 11.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W, KZ0R) 78 KW / 106 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ29, KZ14, KZ1W, KZ10, KZ1F,... 81 KW / 110 HP 2.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Hatchback Van (BZ_) 1.5 dCi (BZ0D, BZ1G, BZ1F, BZ1M, BZ1W, BZ0R, BZ10) 81 KW / 110 HP 2.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Hatchback Van (BZ_) 1.5 dCi (BZ0C, BZ1A) 66 KW / 90 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Combi Van (KZ0/1) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Combi Van (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1A) 66 KW / 90 HP 3.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Combi Van (KZ0/1) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 3.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Combi Van (KZ0/1) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 1.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V) 96 KW / 131 HP 4.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K) 132 KW / 180 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe 140 KW / 190 HP 6.2012 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe 220 162 KW / 220 HP 11.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N) 184 KW / 250 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 R.S. 195 KW / 265 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 2.0 R.S. 201 KW / 273 HP 7.2014 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0A) 63 KW / 86 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A) 66 KW / 90 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi 70 KW / 95 HP 7.2014 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0B) 78 KW / 106 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G, DZ14, DZ29) 81 KW / 110 HP 2.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) 96 KW / 131 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T) 132 KW / 180 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ0B, EZ07) 78 KW / 106 HP 11.2013 - 8.2015
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D, EZ14) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 75 55 KW / 75 HP 10.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 90 65 KW / 88 HP 10.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 74 KW / 101 HP 12.2002 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F) 75 KW / 102 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 75 KW / 102 HP 11.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) 81 KW / 110 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D 85 KW / 116 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 88 KW / 120 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi 92 KW / 125 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) 96 KW / 131 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi 130 97 KW / 132 HP 10.2005 - 12.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) 81 KW / 110 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 88 KW / 120 HP 4.2004 - 5.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) 96 KW / 131 HP 4.2004 - 2.2008
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F, JZ1V) 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) 70 KW / 95 HP 11.2010 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 4.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.4 TCe (JZ0F, JZ1V) 96 KW / 131 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02) 70 KW / 95 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ0D, JZ1M, JZ09, JZ14, JZ1G, JZ1W, JZ10) 81 KW / 110 HP 4.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F) 96 KW / 131 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 70 KW / 95 HP 11.2010 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi 81 KW / 110 HP 4.2009 - Teraz
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 75 55 KW / 75 HP 10.2010 - Teraz
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U) 62 KW / 84 HP 4.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 90 63 KW / 86 HP 10.2010 - Teraz
RENAULT TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 1.5 dCi (CN03) 55 KW / 75 HP 10.2010 - 9.2014
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 65 (BCMJ) 48 KW / 65 HP 3.2019 - Teraz
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 (BCMB) 51 KW / 69 HP 9.2015 - Teraz
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 70 52 KW / 71 HP 9.2014 - Teraz
RENAULT TWINGO III (BCM_, BCA_) 1.0 SCe 75 54 KW / 73 HP 3.2019 - Teraz
RENAULT 21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I) 47 KW / 64 HP 9.1989 - 1.1994
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.9 D (L48H, L48I) 47 KW / 64 HP 8.1989 - 10.1993
RENAULT 21 Kombi (K48_) 1.9 D 47 KW / 64 HP 3.1986 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B) 60 KW / 82 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B) 60 KW / 82 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 9.2001 - 7.2003
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B) 60 KW / 82 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dCi 80 60 KW / 82 HP 11.2001 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dCi 80 60 KW / 82 HP 11.2001 - Teraz
SMART FORTWO Kupé (453) 1.0 (453.341) 45 KW / 60 HP 11.2014 - Teraz
SMART FORTWO Kupé (453) 1.0 (453.342, 453.343) 52 KW / 71 HP 7.2014 - Teraz
SMART FORFOUR sikma zadna cast (453) 1.0 (453.041) 45 KW / 60 HP 11.2014 - Teraz
SMART FORFOUR sikma zadna cast (453) 1.0 (453.042, 453.043) 52 KW / 71 HP 7.2014 - Teraz
SMART FORTWO Kabriolet (453) 1.0 (453.442, 453.443) 52 KW / 71 HP 9.2015 - Teraz
SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 1.9 DDiS (JB419WD, JB419XD) 95 KW / 129 HP 3.2006 - 8.2008

OE čísla:

FIAT 46337528
FIAT 68439517AA
MERCEDES-BENZ 281 180 03 10
MERCEDES-BENZ A 281 180 03 10
NISSAN 15208-00Q0D
NISSAN 15208-00Q0G
NISSAN 15208-00QAF
NISSAN 15208-AW300
OPEL 4415442
OPEL 4434962
RENAULT 77 02 217 250
RENAULT 82 00 274 858
RENAULT 82 00 768 927
RENAULT 82 00 867 980
RENAULT 86 71 002 274
RENAULT 86 71 017 369
SUZUKI 16510-67JG0
SUZUKI 16510-67JG0-000
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84A10-000
SUZUKI 16510-84A11
SUZUKI 16510-84A11-000
SUZUKI 16510-84A12
SUZUKI 16510-84A12-000
GENERAL MOTORS 93181255
GENERAL MOTORS 93198441
MAXGEAR 1520800Q0D
MAXGEAR 1520800QAF
MAXGEAR 15208AW300
MAXGEAR 15208BN700
MAXGEAR 1640306J60
MAXGEAR 1651084A10000
MAXGEAR 260677
MAXGEAR 3304159
MAXGEAR 4402718
MAXGEAR 5000791145
MAXGEAR 6001543357
MAXGEAR 7700033408
MAXGEAR 7700073302
MAXGEAR 7700107905
MAXGEAR 7700110796
MAXGEAR 7700272523
MAXGEAR 7700272902
MAXGEAR 7700272903
MAXGEAR 7700272982
MAXGEAR 7700274177
MAXGEAR 7700676302
MAXGEAR 7700695801
MAXGEAR 7700695804
MAXGEAR 7700727401
MAXGEAR 7700727478
MAXGEAR 7700727479
MAXGEAR 7700727480
MAXGEAR 7700728310
MAXGEAR 7700730077
MAXGEAR 7700734945
MAXGEAR 7700734957
MAXGEAR 7700735917
MAXGEAR 7700737991
MAXGEAR 7700744879
MAXGEAR 7700745708
MAXGEAR 7700748326
MAXGEAR 7700854776
MAXGEAR 7700854852
MAXGEAR 7700855853
MAXGEAR 7700856114
MAXGEAR 7700866099
MAXGEAR 7700869390
MAXGEAR 7700871919
MAXGEAR 7700873583
MAXGEAR 7700873603
MAXGEAR 7701043377
MAXGEAR 7701349452
MAXGEAR 7701349720
MAXGEAR 7701349725
MAXGEAR 7701349752
MAXGEAR 7701473327
MAXGEAR 7701727480
MAXGEAR 7702144083
MAXGEAR 7708715147
MAXGEAR 8200033408
MAXGEAR 8200033468
MAXGEAR 8200274858
MAXGEAR 8200769827
MAXGEAR 8933004195
MAXGEAR 8983501900
MAXGEAR 93156290
MAXGEAR DO332
MAXGEAR F105606
MAXGEAR FX0150
MAXGEAR H11W02
MAXGEAR M852065
MAXGEAR OC309
MAXGEAR PH4703
MAXGEAR W753
MAXGEAR WL7298

 

2,38 € / ks bez DPH
2,85 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1039
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

DEUTZ-FAHR 1285 0312
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
AMERICANMOTORS(FORD) 893 3004.195
SULLAIR 1381
LINDE 7 700 873 583
LIGIER 11.2.397
LOMBARDINI 0021.7510.70
LOMBARDINI 107.2175.107
LOMBARDINI 107.2175.107.00
LOMBARDINI 107.2175.117.06
LOMBARDINI 107.2175.184
LOMBARDINI 2175.107
LOMBARDINI 2175.117
LOMBARDINI 2175.136
LOMBARDINI 2175.184
WEIDEMANN 100 023 1412
WEIDEMANN 503 085 0312
AMMANN 59-2175107
GEHL 590102175107
MICROCAR 0640 066
MAXGEAR 04243445
MAXGEAR 09111019
MAXGEAR 1109A5
MAXGEAR 1109N6
MAXGEAR 1109R8
MAXGEAR 112397L
MAXGEAR 1520800QAB
MAXGEAR 1520800QAC
MAXGEAR 1520800QAF
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AW300
MAXGEAR 15208BN700
MAXGEAR 1651084A10
MAXGEAR 1651084CT0
MAXGEAR 25013032
MAXGEAR 260102
MAXGEAR 27155
MAXGEAR 30887496
MAXGEAR 3102872
MAXGEAR 3304159
MAXGEAR 34676320
MAXGEAR 3473645
MAXGEAR 3838011
MAXGEAR 4186267
MAXGEAR 4402718
MAXGEAR 4403019
MAXGEAR 4415442
MAXGEAR 5013389
MAXGEAR 5016715
MAXGEAR 5016785
MAXGEAR 5016956
MAXGEAR 5017317
MAXGEAR 5017319
MAXGEAR 6001543357
MAXGEAR 7700107905
MAXGEAR 7700272523
MAXGEAR 7700272903
MAXGEAR 7700272982
MAXGEAR 7700274177
MAXGEAR 7700727478
MAXGEAR 7700727479
MAXGEAR 7700727480
MAXGEAR 7700727482
MAXGEAR 7700728148
MAXGEAR 7700728310
MAXGEAR 7700730077
MAXGEAR 7700734945
MAXGEAR 7700735917
MAXGEAR 7700737991
MAXGEAR 7700744879
MAXGEAR 7700749326
MAXGEAR 7700855853
MAXGEAR 7700856114
MAXGEAR 7700867454
MAXGEAR 7700871919
MAXGEAR 7701043377
MAXGEAR 7701349725
MAXGEAR 7701349952
MAXGEAR 7708715147
MAXGEAR 8200033408
MAXGEAR 8200274858
MAXGEAR 8942435020
MAXGEAR 8983601900
MAXGEAR 9111019
MAXGEAR 93156562
MAXGEAR 93181255
MAXGEAR DO1836
MAXGEAR M38165
MAXGEAR M852065
MAXGEAR MLS000462A
MAXGEAR MLS000602
MAXGEAR MO441
MAXGEAR OC222
MAXGEAR OC223
MAXGEAR OP6434
MAXGEAR TO735572
MAXGEAR W753
MAXGEAR X4009E
MAXGEAR X4112E

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 50 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01) 119 KW / 162 HP 3.2001 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 9.2005
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 11.2004
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01) 119 KW / 162 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA) 122 KW / 166 HP 3.2002 - 5.2006
ALFA ROMEO GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) 121 KW / 165 HP 11.2003 - 9.2010
ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 JTS (916CXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 JTS (916SXA00) 121 KW / 165 HP 4.2003 - 4.2005
ALPINE V6 TURBO 136 KW / 185 HP 1.1985 - 12.1990
ALPINE V6 TURBO 147 KW / 200 HP 1.1988 - 12.1990
ARO 10 1,3 40 KW / 54 HP 6.1980 - 11.1986
ARO 10 1,4 46 KW / 63 HP 6.1984 - 10.1999
ARO 10 1.6 55 KW / 75 HP 6.1988 - 10.1999
ARO 10 1.6 67 KW / 91 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 16V 78 KW / 106 HP 6.1998 - 10.1999
ARO 10 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1986 - 10.1999
ARO 10 1.9 D 48 KW / 65 HP 9.1992 - 10.2006
ARO 10 1.9 TD 69 KW / 94 HP 6.1997 - 10.2006
ARO SPARTANA Pick Up 1.2 40 KW / 54 HP 1.1999 - 10.2006
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 61 KW / 83 HP 11.2012 - Teraz
DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 61 KW / 83 HP 12.2012 - Teraz
DACIA DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 6.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG 77 KW / 105 HP 4.2011 - 1.2018
DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 8.2010 - 1.2018
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 77 KW / 105 HP 4.2011 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 55 KW / 75 HP 2.2006 - 12.2012
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... 77 KW / 105 HP 2.2006 - Teraz
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 77 KW / 105 HP 7.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 64 KW / 87 HP 11.2008 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) 64 KW / 87 HP 2.2007 - 6.2013
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 2.2007 - Teraz
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 11.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 55 KW / 75 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 LPG 62 KW / 84 HP 5.2010 - 12.2012
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.4 55 KW / 75 HP 1.2009 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 MPI 85 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 Bifuel 62 KW / 84 HP 5.2010 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 64 KW / 87 HP 3.2008 - Teraz
DACIA LOGAN Pick-up (US_) 1.6 16V (US1Y) 77 KW / 105 HP 1.2010 - 8.2013
DACIA LOGAN II 1.6 16V 77 KW / 105 HP 1.2013 - Teraz
DACIA LOGAN MCV II 1.6 62 KW / 84 HP 6.2013 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 61 KW / 83 HP 3.2012 - Teraz
DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG 61 KW / 83 HP 11.2013 - Teraz
DACIA PICK UP 1.9 D 46 KW / 63 HP 1.2004 - 12.2006
DACIA PICK UP 1.9 D 47 KW / 64 HP 2.2000 - 5.2008
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 53 KW / 72 HP 1.2009 - Teraz
DACIA SANDERO 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) 55 KW / 75 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 (BS03) 62 KW / 84 HP 5.2010 - 6.2013
DACIA SANDERO 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) 64 KW / 87 HP 6.2008 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 LPG 64 KW / 87 HP 6.2008 - 12.2012
DACIA SANDERO 1.6 16V 77 KW / 105 HP 7.2011 - Teraz
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 77 KW / 105 HP 1.2011 - Teraz
DACIA SOLENZA (B41_) 1.4 (B41A, B41B, B41C) 55 KW / 75 HP 2.2003 - 10.2005
DACIA SOLENZA (B41_) 1.9 D (B41E, B41F, B41G) 46 KW / 63 HP 2.2003 - Teraz
DACIA SUPERNOVA 1.4 55 KW / 75 HP 4.2000 - 3.2003
JEEP CJ5 - CJ8 2.1 D 44 KW / 60 HP 1.1983 - 12.1987
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 D 4x4 59 KW / 80 HP 10.1986 - 9.1992
JEEP CHEROKEE (XJ) 2.1 TD 59 KW / 80 HP 6.1989 - 3.1992
LANCIA LYBRA (839_) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 96 KW / 131 HP 7.1999 - 10.2005
LIGIER AMBRA 0.5 4 KW / 5 HP 8.1999 - 12.2006
LIGIER AMBRA 0.5 14 KW / 19 HP 12.1996 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 4 KW / 5 HP 4.2004 - 12.2006
LIGIER BE UP 0.5 14 KW / 19 HP 8.2002 - 12.2006
LIGIER NOVA 500 4 KW / 5 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER NOVA 650 14 KW / 19 HP 8.2002 - Teraz
LIGIER XTOO (LXT) 0.5 4 KW / 5 HP 2.2005 - 12.2012
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 9.2000
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 75 KW / 102 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) 85 KW / 115 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 75 KW / 102 HP 2.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) 85 KW / 115 HP 10.2002 - 12.2004
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 1.2003 - 9.2006
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 8.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 8.2003 - Teraz
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 50 KW / 68 HP 9.2005 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 10.2009
NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 62 KW / 84 HP 4.2006 - 10.2009
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 9.2003 - 6.2010
NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 6.2010
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 3.2006 - 6.2012
NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 7.2008 - 6.2012
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 85 KW / 116 HP 8.2002 - 10.2007
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi 88 KW / 120 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 11.2006 - 11.2013
NISSAN TIIDA limuzina (SC11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2012
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 3.2007 - 6.2013
NISSAN TIIDA sikma zadna cast (C11) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 9.2007 - 12.2011
NISSAN INTERSTAR Autobus (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN INTERSTAR Skrinka (X70) dCi 80 60 KW / 82 HP 4.2002 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 3.2001 - 8.2006
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 86 KW / 117 HP 4.2006 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Skrinka (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 2.2003 - Teraz
NISSAN PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 2.0 88 KW / 120 HP 7.2002 - 8.2006
OPEL ARENA Skrinka (A97) 1.9 D (TF1J/L, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Autobus (A97) 1.9 D (TF1G/M, THBJ/L) 44 KW / 60 HP 1.1997 - 12.2001
OPEL ARENA Combi (A97) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL ARENA Skrinka (TB, TF) 1.9 D 44 KW / 60 HP 3.1998 - 8.2001
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 ECOTEC (F7, A07, J7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Autobus (X83) 2.0 16V (F7, J7, A07) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 ECOTEC (F7) 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Skrinka (X83) 2.0 16V (F7) 88 KW / 120 HP 8.2001 - 7.2006
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 ECOTEC 86 KW / 117 HP 8.2006 - 7.2014
OPEL VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 2.0 16V 88 KW / 120 HP 1.2002 - 7.2006
PIAGGIO QUARGO Korba/Podvozok 0.7 D 13 KW / 18 HP 1.2004 - Teraz
PIAGGIO M500 0.5 D 4 KW / 5 HP 1.2004 - Teraz
PUCH MAXI Maxi N DGR 1 KW / 1 HP 1.1981 - Teraz
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) 120 KW / 163 HP 11.2001 - 5.2003
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 36 KW / 49 HP 4.1992 - 8.1992
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) 40 KW / 54 HP 1.1991 - 6.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) 43 KW / 58 HP 5.1990 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 44 KW / 60 HP 5.1990 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 40 KW / 54 HP 1.1996 - 12.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J, B57P) 55 KW / 75 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1990 - 2.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 58 KW / 79 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 68 KW / 92 HP 1.1991 - 12.1993
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (357A, 357D, 357U, 557A, 557D, 557U, B578, C578) 66 KW / 90 HP 4.1996 - 8.1999
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 65 KW / 88 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, C579, B/C57U) 66 KW / 90 HP 8.1994 - 4.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 70 KW / 95 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 79 KW / 107 HP 8.1995 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 80 KW / 109 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 99 KW / 135 HP 1.1991 - 3.1996
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 108 KW / 147 HP 1.1994 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 40 KW / 54 HP 1.1997 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 47 KW / 64 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 5.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.1 34 KW / 46 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 44 KW / 60 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.2 40 KW / 54 HP 6.1994 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 RND 40 KW / 54 HP 4.1996 - 2.1998
RENAULT CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1991 - 9.1998
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 (B/CB0C, B/CB0S) 55 KW / 75 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0L) 70 KW / 95 HP 10.1999 - 9.2004
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) 72 KW / 98 HP 2.2000 - 7.2008
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 (B/CB0D, BB00) 66 KW / 90 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 79 KW / 107 HP 9.1998 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) 124 KW / 169 HP 2.2000 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport 132 KW / 179 HP 1.2004 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 6.2001 - 12.2006
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB3M) 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2010
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - 7.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) 50 KW / 68 HP 8.2004 - 12.2012
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB03) 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2003
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB08) 60 KW / 82 HP 6.2001 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi 74 KW / 100 HP 10.2003 - 4.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (BB3N, CB3N) 62 KW / 84 HP 2.2007 - 6.2009
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0E, BB0J) 47 KW / 64 HP 9.1998 - 5.2005
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 79 KW / 107 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 48 KW / 65 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 59 KW / 80 HP 6.2001 - 10.2004
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 11.2003 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 40 KW / 54 HP 3.1999 - 1.2000
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 47 KW / 64 HP 9.1998 - Teraz
RENAULT CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 48 KW / 65 HP 2.2000 - 5.2001
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) 65 KW / 88 HP 6.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... 82 KW / 112 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V GT (BR10, CR10) 94 KW / 128 HP 6.2009 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) 145 KW / 197 HP 2.2006 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport 148 KW / 200 HP 9.2008 - 12.2014
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 5.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) 50 KW / 68 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) 63 KW / 86 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) 76 KW / 103 HP 6.2005 - 12.2012
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) 78 KW / 106 HP 6.2005 - 12.2014
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 10.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 6.2005 - 7.2010
RENAULT CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 10.2005 - 10.2007
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) 82 KW / 112 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR10) 94 KW / 128 HP 11.2007 - 12.2012
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 84 KW / 114 HP 11.1996 - 10.2000
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 102 KW / 139 HP 9.2001 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 103 KW / 140 HP 10.1998 - 10.2002
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 72 KW / 98 HP 2.1999 - 10.2002
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0K) 98 KW / 133 HP 11.2002 - 12.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK09) 100 KW / 136 HP 11.2002 - 1.2015
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) 120 KW / 163 HP 11.2002 - Teraz
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) 125 KW / 170 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 3.1998
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.2 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 40 KW / 54 HP 7.1995 - 10.1997
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D 47 KW / 64 HP 7.1995 - 10.1999
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V 78 KW / 106 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) 81 KW / 110 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 LPG 16V 81 KW / 110 HP 1.2012 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) 82 KW / 111 HP 2.2010 - Teraz
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 (L33T, L33J, L304, L305, L30H) 86 KW / 117 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 47 KW / 64 HP 2.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 52 KW / 71 HP 4.1983 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 71 KW / 97 HP 10.1980 - 10.1985
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 97 KW / 132 HP 8.1983 - 10.1985
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 6.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 42 KW / 57 HP 7.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 4.2005 - 6.2010
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) 60 KW / 82 HP 7.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - 6.2001
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 55 KW / 75 HP 8.1997 - 6.2008
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent 60 KW / 82 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 66 KW / 90 HP 9.1999 - 6.2001
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 70 KW / 95 HP 10.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) 42 KW / 57 HP 12.2002 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi 45 KW / 61 HP 10.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) 48 KW / 65 HP 12.2001 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) 50 KW / 68 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) 60 KW / 82 HP 4.2003 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) 62 KW / 84 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) 40 KW / 54 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 47 KW / 64 HP 8.1997 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) 48 KW / 65 HP 9.1999 - 6.2003
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V LPG (KW0U) 78 KW / 106 HP 12.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.6 16V FLEX (KW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) 64 KW / 87 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.6 16V FLEX (FW01) 78 KW / 106 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) 50 KW / 68 HP 2.2008 - Teraz
RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.6 (KW0D) 78 KW / 106 HP 2.2009 - 12.2012
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 66 KW / 90 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 66 KW / 90 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 69 KW / 94 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 69 KW / 94 HP 8.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 70 KW / 95 HP 6.1995 - 6.1998
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 80 KW / 109 HP 3.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 83 KW / 113 HP 11.1993 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 84 KW / 114 HP 6.1995 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 102 KW / 139 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 79 KW / 107 HP 11.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 66 KW / 90 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 69 KW / 94 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 88 KW / 120 HP 4.1998 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 84 KW / 114 HP 10.1998 - 1.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 72 KW / 98 HP 10.1997 - 3.2001
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG0A, BG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 LPG 79 KW / 107 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.6 16V (BG1G, BG1H) 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG04, BG0B, BG0C, BG0V) 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0W, BG0K, BG0P) 98 KW / 133 HP 8.2002 - 12.2006
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V IDE (BG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V Turbo (BG0S, BG1L, BG1M) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 3.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.0 16V (BG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R, BG0E) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 76 KW / 103 HP 3.2001 - 10.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V (KG0A, KG0L) 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 Bifuel 79 KW / 107 HP 6.2005 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 2.2005 - 8.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0J) 85 KW / 116 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 86 KW / 117 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V (KG0B, KG0M) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.8 16V 89 KW / 121 HP 3.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 98 KW / 133 HP 10.2004 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) 99 KW / 135 HP 8.2002 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V IDE (KG0N) 103 KW / 140 HP 4.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) 120 KW / 163 HP 1.2003 - 8.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) 125 KW / 170 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.0 16V (KG1Y) 150 KW / 204 HP 1.2005 - 9.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R) 74 KW / 100 HP 10.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E) 77 KW / 105 HP 6.2001 - 5.2005
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi 79 KW / 107 HP 3.2001 - 12.2007
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 9.2007
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.6 16V (KT0D) 81 KW / 110 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 10.2007 - 12.2015
RENAULT LAGUNA Kupé (DT0/1) 2.0 16V Turbo 125 KW / 170 HP 9.2008 - 12.2015
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 64 KW / 87 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... 77 KW / 105 HP 4.2007 - 10.2013
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.4 55 KW / 75 HP 10.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 64 KW / 87 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN I Kombi (KS_) 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) 77 KW / 105 HP 4.2007 - Teraz
RENAULT LOGAN/STEPWAY II (L8_) 1.6 60 KW / 82 HP 4.2014 - Teraz
RENAULT LOGAN II Kombi (K8_) 1.6 (K8A9) 78 KW / 106 HP 12.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 52 KW / 71 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 55 KW / 75 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 80 KW / 109 HP 10.2000 - 8.2002
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 84 KW / 114 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 108 KW / 147 HP 7.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) 47 KW / 64 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 69 KW / 94 HP 4.1996 - 2.2001
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) 47 KW / 64 HP 8.1995 - 9.2000
RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 dCi 59 KW / 80 HP 10.2000 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.4 (KA0D) 70 KW / 95 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) 79 KW / 107 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) 80 KW / 109 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) 85 KW / 116 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) 47 KW / 64 HP 2.2000 - 9.2000
RENAULT Megane I Kombi van (KA_) 1.9 DTI (KA1U) 59 KW / 80 HP 4.2001 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 55 KW / 75 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 84 KW / 114 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 85 KW / 115 HP 5.1998 - 5.2001
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 103 KW / 140 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U, LA0R) 47 KW / 64 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 69 KW / 94 HP 9.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 55 KW / 75 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 66 KW / 90 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 47 KW / 64 HP 4.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 59 KW / 80 HP 2.2001 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 66 KW / 90 HP 3.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 84 KW / 114 HP 3.1996 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 108 KW / 147 HP 3.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 70 KW / 95 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 3.1999
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 79 KW / 107 HP 3.1999 - 7.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 84 KW / 114 HP 4.1997 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 80 KW / 109 HP 3.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 102 KW / 139 HP 1.2002 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2003
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 108 KW / 147 HP 10.1996 - 11.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 55 KW / 75 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 66 KW / 90 HP 10.1996 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) 79 KW / 107 HP 4.1998 - 10.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA02, JA0G) 80 KW / 109 HP 1.1999 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 84 KW / 114 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 47 KW / 64 HP 3.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0Y) 69 KW / 94 HP 3.1997 - 8.1999
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 4.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 1.9 DT (JA0K) 66 KW / 90 HP 1.1997 - 9.1999
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V 60 KW / 82 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) 72 KW / 98 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 77 KW / 105 HP 1.2007 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 83 KW / 113 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 99 KW / 135 HP 11.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 169 KW / 230 HP 8.2006 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport 165 KW / 224 HP 5.2004 - 10.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) 60 KW / 82 HP 9.2002 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) 74 KW / 101 HP 10.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 63 KW / 86 HP 4.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 1.2007 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 74 KW / 101 HP 8.2003 - 2.2008
RENAULT MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 1.5 dCi 78 KW / 106 HP 5.2005 - 2.2008
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 60 KW / 82 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) 82 KW / 112 HP 1.2006 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - Teraz
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 101 KW / 138 HP 4.2006 - 11.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) 76 KW / 103 HP 10.2003 - 12.2010
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 12.2010
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.4 72 KW / 98 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 77 KW / 105 HP 2.2008 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 LPG 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 8.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 5.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) 74 KW / 101 HP 2.2004 - 3.2006
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 77 KW / 105 HP 6.2005 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V 82 KW / 112 HP 1.2006 - 6.2008
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 9.2003 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 9.2003 - 12.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 (EM0S) 102 KW / 139 HP 9.2003 - 2.2007
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo 120 KW / 163 HP 5.2004 - 3.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 6.2009
RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) 78 KW / 106 HP 3.2006 - 1.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.6 (KM0C) 82 KW / 111 HP 10.2003 - 1.2008
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM0F) 60 KW / 82 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM02) 74 KW / 101 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 1.5 dCi (KM1E) 78 KW / 106 HP 8.2003 - 7.2009
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ0H, BZ1R) 78 KW / 106 HP 1.2010 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V BiFuel (BZ1U, BZ0U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - 8.2015
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 82 KW / 111 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 1.6 16V 85 KW / 116 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0H) 74 KW / 101 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 81 KW / 110 HP 5.2009 - Teraz
RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.6 BiFuel (KZ03) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0H) 74 KW / 101 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) 81 KW / 110 HP 11.2008 - 8.2015
RENAULT MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) 81 KW / 110 HP 11.2008 - Teraz
RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 81 KW / 110 HP 6.2010 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) 72 KW / 98 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP0L, JP0V) 65 KW / 88 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) 82 KW / 112 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E) 48 KW / 65 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G) 50 KW / 68 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) 60 KW / 82 HP 9.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) 63 KW / 86 HP 12.2004 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02) 76 KW / 103 HP 5.2007 - Teraz
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H) 78 KW / 106 HP 5.2005 - Teraz
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 27 KW / 37 HP 2.1986 - 5.1992
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.0 31 KW / 42 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 33 KW / 45 HP 6.1987 - 9.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 (F401) 33 KW / 45 HP 7.1985 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 34 KW / 46 HP 9.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.1 35 KW / 48 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 40 KW / 54 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 40 KW / 55 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40Y, F40A, F40V) 43 KW / 58 HP 9.1991 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 RN 44 KW / 60 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 54 KW / 73 HP 9.1991 - 8.1993
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 55 KW / 75 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 58 KW / 79 HP 1.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 59 KW / 80 HP 5.1995 - 8.1997
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F402) 43 KW / 58 HP 7.1985 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) 43 KW / 58 HP 8.1988 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 44 KW / 60 HP 3.1986 - 8.1991
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D 40 KW / 54 HP 9.1993 - 4.1995
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 40 KW / 55 HP 3.1986 - 8.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 40 KW / 54 HP 9.1994 - 3.1998
RENAULT RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 47 KW / 64 HP 9.1991 - 3.1998
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 70 KW / 95 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 75 KW / 102 HP 3.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B,... 79 KW / 107 HP 9.1999 - 9.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.6 BiFuel (JA04) 79 KW / 107 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 85 KW / 115 HP 1.2001 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 7.2000 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 102 KW / 139 HP 6.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C) 102 KW / 139 HP 7.2000 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V (JA1D, JA17) 103 KW / 140 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 D (JA0J, FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 3.2001
RENAULT SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 8.2003
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) 47 KW / 64 HP 9.1999 - 2.2001
RENAULT SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 DTi (JA0N) 72 KW / 98 HP 9.1999 - 4.2001
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 72 KW / 98 HP 6.2003 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Hi-Flex 81 KW / 110 HP 3.2005 - 7.2010
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) 82 KW / 112 HP 10.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 83 KW / 113 HP 6.2003 - 10.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 99 KW / 135 HP 6.2003 - 6.2009
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) 120 KW / 163 HP 5.2004 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) 60 KW / 82 HP 6.2003 - 5.2006
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) 63 KW / 86 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 11.2003 - 8.2005
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) 76 KW / 103 HP 1.2007 - 11.2008
RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E, JM16) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 82 KW / 112 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex 82 KW / 112 HP 6.2006 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 83 KW / 113 HP 4.2004 - 8.2006
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 99 KW / 135 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 120 KW / 163 HP 4.2004 - 6.2009
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) 74 KW / 101 HP 4.2004 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi 76 KW / 103 HP 6.2006 - 11.2008
RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) 78 KW / 106 HP 5.2005 - 1.2009
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 VVT (JZ0U, JZ1B, JZ1H, JZ1U, JZ24) 81 KW / 110 HP 1.2013 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 79 KW / 107 HP 4.2012 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V (JZ0U) 81 KW / 109 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 16V Bifuel 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 E85 81 KW / 110 HP 2.2009 - Teraz
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 110 KW / 150 HP 3.1995 - 10.1999
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 55 KW / 75 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 16V 72 KW / 98 HP 8.2000 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.4 (LB17) 72 KW / 98 HP 5.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.6 16V 79 KW / 107 HP 7.2000 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 6.2005 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 4.2002 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 50 KW / 68 HP 2.2003 - Teraz
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 60 KW / 82 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA I (LB_) 1.5 dCi 62 KW / 84 HP 6.2001 - 2.2009
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 55 KW / 75 HP 9.2008 - 6.2014
RENAULT THALIA II (LU_) 1.4 72 KW / 98 HP 1.2009 - 12.2011
RENAULT THALIA II (LU_) 1.6 16V 77 KW / 105 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 47 KW / 64 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 48 KW / 65 HP 1.2009 - Teraz
RENAULT THALIA II (LU_) 1.5 dCi 62 KW / 85 HP 9.2008 - Teraz
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 10.1996
RENAULT TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 1.2 (S063, S064) 40 KW / 55 HP 3.1993 - 5.1996
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 98 KW / 133 HP 5.2008 - 9.2014
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 47 KW / 64 HP 3.2007 - 9.2014
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 Turbo 108 KW / 147 HP 4.2005 - Teraz
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) 120 KW / 163 HP 6.2002 - 8.2009
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo 125 KW / 170 HP 4.2004 - Teraz
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 98 KW / 133 HP 7.2010 - Teraz
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 25 KW / 34 HP 6.1987 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.0 31 KW / 42 HP 12.1985 - 6.1993
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 25 KW / 34 HP 6.1978 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 32 KW / 44 HP 6.1986 - 6.1990
RENAULT 4 (112_) 1.1 33 KW / 45 HP 2.1978 - 3.1984
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 25 KW / 34 HP 10.1976 - 7.1989
RENAULT 4 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (R21_, R23_) 1.1 (239B) 26 KW / 35 HP 7.1982 - 5.1989
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 43 KW / 59 HP 6.1982 - 9.1984
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 46 KW / 63 HP 1.1982 - 12.1985
RENAULT 6 (118_) 1.1 33 KW / 45 HP 8.1970 - 4.1987
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 30 KW / 41 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 33 KW / 45 HP 1.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 34 KW / 46 HP 10.1984 - 10.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 40 KW / 55 HP 1.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 43 KW / 58 HP 8.1986 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 43 KW / 59 HP 10.1984 - 6.1988
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407) 43 KW / 58 HP 10.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 44 KW / 60 HP 6.1987 - 8.1990
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 49 KW / 67 HP 6.1987 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 52 KW / 71 HP 10.1984 - 7.1989
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 54 KW / 73 HP 10.1986 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 64 KW / 87 HP 6.1987 - 3.1995
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 69 KW / 94 HP 10.1986 - 8.1991
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 40 KW / 55 HP 8.1985 - 12.1996
RENAULT SUPER 5 żikmé zadná kapota (S40_) 1.4 44 KW / 60 HP 9.1985 - 7.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 35 KW / 48 HP 9.1981 - 5.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 40 KW / 54 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 44 KW / 60 HP 12.1981 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 49 KW / 67 HP 9.1985 - 12.1988
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 50 KW / 68 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 53 KW / 72 HP 9.1981 - 12.1985
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 7.1986 - 12.1989
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 40 KW / 55 HP 10.1982 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B37S, C375) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 43 KW / 58 HP 7.1986 - 10.1987
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 49 KW / 67 HP 3.1983 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 53 KW / 72 HP 5.1983 - 12.1985
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 77 KW / 105 HP 4.1984 - 12.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 85 KW / 115 HP 10.1986 - 12.1988
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 87 KW / 118 HP 2.1984 - 6.1986
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.1 (S371) 35 KW / 48 HP 3.1983 - 6.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.2 (S37S) 40 KW / 55 HP 10.1984 - 12.1988
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S372) 44 KW / 60 HP 3.1983 - 9.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.4 (S373) 50 KW / 68 HP 3.1983 - 12.1986
RENAULT 11 żikmé zadná kapota (S37_) 1.6 D (S374) 40 KW / 55 HP 8.1983 - 12.1988
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 47 KW / 64 HP 4.1978 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 54 KW / 73 HP 4.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 92 KW / 125 HP 10.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 54 KW / 73 HP 1.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 54 KW / 73 HP 1.1983 - 7.1986
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 71 KW / 97 HP 5.1982 - 7.1986
RENAULT 18 Skrina/kombi 1.4 47 KW / 64 HP 5.1979 - 7.1986
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 5.1993
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532) 43 KW / 58 HP 1.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 68 KW / 92 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V 101 KW / 137 HP 6.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 47 KW / 64 HP 9.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 43 KW / 58 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 7.1988 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 79 KW / 107 HP 8.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 47 KW / 64 HP 10.1989 - 4.1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 68 KW / 92 HP 9.1990 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 55 KW / 75 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 66 KW / 90 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 70 KW / 95 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 101 KW / 137 HP 7.1991 - 4.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 1.1988 - 12.1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 40 KW / 54 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 55 KW / 75 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 57 KW / 78 HP 5.1993 - 12.1998
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 59 KW / 80 HP 1.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 104 KW / 141 HP 10.1996 - 6.2001
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 55 KW / 75 HP 11.1993 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 57 KW / 78 HP 10.1994 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 43 KW / 58 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 44 KW / 60 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 68 KW / 92 HP 1.1993 - 8.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 79 KW / 107 HP 5.1994 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 67 KW / 91 HP 5.1992 - 9.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 79 KW / 107 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 81 KW / 110 HP 4.1992 - 5.1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 47 KW / 64 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 68 KW / 92 HP 5.1992 - 11.1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 66 KW / 90 HP 4.1992 - 9.1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 65 KW / 88 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 66 KW / 90 HP 9.1993 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 79 KW / 107 HP 7.1994 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 99 KW / 135 HP 4.1992 - 6.1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 69 KW / 94 HP 4.1992 - 1.1996
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.2 40 KW / 54 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.4 59 KW / 80 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 D 48 KW / 65 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 1.9 dT 68 KW / 92 HP 3.1992 - 12.1995
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 51 KW / 69 HP 9.1989 - 5.1993
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 51 KW / 69 HP 6.1988 - 10.1993
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1984 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 3.1980 - 8.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 1.1983 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.6 4x4 48 KW / 65 HP 8.1985 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 6.1986 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 3.1980 - 4.1989
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.6 48 KW / 65 HP 3.1980 - 6.1986
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 8.1992 - 8.1994
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.4 35 KW / 48 HP 5.1989 - 6.1991
RENAULT TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 1.9 D 44 KW / 60 HP 6.1997 - 3.2001
RENAULT TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 1.7 50 KW / 68 HP 5.1989 - 8.1994
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 2.0 (FL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Skrinka (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 16V 86 KW / 117 HP 8.2006 - Teraz
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 2.0 (EL0A) 88 KW / 120 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 74 KW / 101 HP 3.2001 - 10.2006
RENAULT MASTER II Autobus (JD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
RENAULT MASTER II Skrinka (FD) 1.9 dTI 59 KW / 80 HP 9.2000 - Teraz
SUZUKI JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 1.5 DDiS 4WD (SN415D) 48 KW / 65 HP 12.2003 - Teraz

 

 

 

 

2,13 € / ks bez DPH
2,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 18F-3-251
Rúra hadica intercoolera
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: 8200177586

Doplňujúce informácie:

Výskyt v motoroch 2,2 DCI

Používaný diel

Kompatibilita:

RENAULT

LAGUNA II

ESPACE

VEL SATIS

 

11,67 € / ks bez DPH
14 € / ks s DPH
Kód produktu: GS0189
Pneumatická vzpera kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: 1P0827550, 1P0827550A

Dĺžka: 513 mm

Zdvih: 207 mm

Vymršťovacia sila: 585 N

Kompatibilita:

RENAULT

LAGUNA II (BG0/1_)

Balenie obsahuje 1 ks

Piest - tlmič - plynová vzpera zadného kufra značky Magneti Marelli sa vyznačuje vysokou kvalitou prevedenia a svojou trvácnosťou.

Magneti Marelli je talianska spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába systémy, moduly a technologicky vyspelé komponenty pre automobilový priemysel.

 

 

 

 

 

10,50 € / ks bez DPH
12,60 € / ks s DPH
Kód produktu: GS0188
Pneumatická vzpera kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: 8200000902

Dĺžka: 513 mm

Zdvih: 207 mm

Vymršťovacia sila: 535 N

Kompatibilita:

RENAULT
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07

Balenie obsahuje 1 ks

Piest - tlmič - plynová vzpera zadného kufra značky Magneti Marelli sa vyznačuje vysokou kvalitou prevedenia a svojou trvácnosťou.

Magneti Marelli je talianska spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába systémy, moduly a technologicky vyspelé komponenty pre automobilový priemysel.

 

 

 

 

 

9,83 € / ks bez DPH
11,80 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0756
Gumové rohože komplet do Renault Laguna II (2001-2007)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

RENAULT
LAGUNA II (BG0/1_)03.01 - 12.07
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)03.01 - 12.07
 

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

32,08 € / ks bez DPH
38,50 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0751
Gumové rohože komplet do Renault Laguna III (2007-2015)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

RENAULT
LAGUNA III (BT0/1)10.07 - 12.15
LAGUNA III Grandtour (KT0/1)10.07 - 12.15

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

32,08 € / ks bez DPH
38,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1656
Konektor snímača klimatizácie a škrtiacej klapky
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: TSP0435080, 8200279259, 13587668, 22634172, 22664328, 82D0435080A, NRF 38937, 96345744, 77 01 205 751, 22624066, 13502758
Čísla náhrad: 7701205751, V46-73-0031, MDK52086, TSP0435066, KTT130019, FE49185, HP701 877
Doplňujúce informácie:
Počet pinov: 3
Výskyt: Snímače klimatizácie, škrtiace klapky
Kompatibilita:
DACIA
DUSTER (HS_)
DUSTER skrinka/SUV
LOGAN (LS_)
LOGAN EXPRESS (FS_)
LOGAN MCV (KS_)
LOGAN pick-up (US_)
SANDERO
RENAULT
AVANTIME (DE0_)
CLIO II (BB_, CB_)
CLIO II van / liftback (SB0/1/2_)
CLIO III (BR0/1, CR0/1)
CLIO III Grandtour (KR0/1_)
CLIO III van / liftback (SB_, SR_)
CLIO IV (BH_)
CLIO IV Grandtour (KH_)
ESPACE IV (JK0/1_)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_)
KANGOO (KC0/1_)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_)
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_)
KANGOO BE BOP (KW0/1_)
KANGOO Express (FC0/1_)
KANGOO Express (FW0/1_)
LAGUNA II (BG0/1_)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)
LAGUNA III (BT0/1)
LAGUNA III Grandtour (KT0/1)
LAGUNA coupe (DT0/1)
LOGAN I (LS_)
LOGAN I Kombi (KS_)
LOGAN/STEPWAY II (L8_)
MASCOTT Korba / Podvozok
MASCOTT Skrinka
MASCOTT Skrinka (FH_)
MASTER II Autobus (JD)
MASTER III Autobus (JV)
MASTER III Korba / podvozok (EV, HV, UV)
MASTER III Skrinka (FV)
MASTER PRO Skrinka (FH__)
MEGANE CC (EZ0/1_)
MEGANE I (BA0/1_)
MEGANE I Classic (LA0/1_)
MEGANE I Grandtour (KA0/1_)
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_)
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_)
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_)
MEGANE II Kombi (KM0/1_)
MEGANE II uzavreté vozidlo / kombi (KM_)
MEGANE III Combi Van (KZ0/1)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1)
MEGANE III Hatchback Van (BZ_)
MEGANE III coupe (DZ0/1_)
MEGANE III liftback (BZ0/1_, B3_)
MEGANE Scenic (JA0/1_)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_)
Megane I Kombi van (KA_)
SAFRANE II (B54_)
SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_)
SCÉNIC II (JM0/1_)
SCÉNIC III (JZ0/1_)
SCÉNIC III VAN (JZ0/1_)
THALIA I (LB_)
THALIA II (LU_)
TRAFIC II Korba / Podvozok (EL)
TRAFIC II Skrinka (FL)
TRAFIC III Korba / Podvozok (EG_)
TRAFIC III Skrinka (FG_)
TWINGO I van / liftback (S06_)
TWINGO II (CN0_)
TWINGO II van / liftback (CNO_)
WIND (E4M_)

3,38 € / ks bez DPH
4,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 12-1642
Plynová vzpera piest tlmič kufra 1 ks
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: 844300001R, 8443 000 01R, 51051503
Čísla náhrad: 802 136, 24336, 8172952, 430719069600, 47912, 802136
Doplňujúce informácie:
Montážna strana: Zadná
Dĺžka [MM]: 495
Vsuv [MM]: 205
Vymršťovacia sila [N]: 610
Pre karosériu: HATCHBACK
Cena za 1 ks
Kompatibilita:
RENAULT
LAGUNA III (BT0/1)

 

11,92 € / ks bez DPH
14,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 50-0171
Snímač otvárania dverí
Nedostupné

OE čísla: 7700427639, 7700427640, 69500719, 38SKV803, FT99100, 770X0427640Q
Kompatibilita:
DACIA
DUSTER (HM_)
DUSTER (HS_)
DUSTER skrinka/SUV
LOGAN (LS_)
LOGAN EXPRESS (FS_)
LOGAN II
LOGAN MCV (KS_)
LOGAN MCV II
LOGAN pick-up (US_)
SANDERO
SANDERO II
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_)
KANGOO (KC0/1_)
LAGUNA I (B56_, 556_)
MASTER II Autobus (JD)
MASTER II Korba / Podvozok (ED/HD/UD)
MASTER II Skriňa (FD)
MEGANE I (BA0/1_)
MEGANE Scenic (JA0/1_)
SAFRANE I (B54_)
THALIA I (LB_)
TWINGO I (C06_)

3,63 € / ks bez DPH
4,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D2-2-1429
Senzor snímač klepania
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 5946 30, 96.213.344, 96.231.343, 0009621334480, 9621334480, 9628648280
Čísla náhrad: 0 261 231 109, 0 261 231 130, 1.957.004, 9.3004, 6PG 009 108-601, 7517353, 19507, SEB1050, 87353, 0907024, XKS12, 84.022, 22-72-0071
KOMPATIBILITA:
CITROEN
C5 I (DC_)
C5 I Break (DE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 III (RD_)
C6 (TD_)
C8 (EA_, EB_)
EVASION kombi (MPV) (22, U6)
XANTIA (X1_, X2_)
XANTIA Break (X1_, X2_)
XM (Y3)
XM (Y4)
XM Break (Y3)
XM Break (Y4)
XSARA (N1)
XSARA Break (N2)
ZX (N2)
ZX Break (N2)
FIAT
ULYSSE (179_)
ULYSSE (220_)
LANCIA
PHEDRA (179_)
ZETA (22_)
PEUGEOT
306 (7B, N3, N5)
306 Break (7E, N3, N5)
306 kabriolet (7D, N3, N5)
306 liftback (7A, 7C, N3, N5)
406 (8B)
406 Break (8E/F)
406 coupe (8C)
407 (6D_)
407 SW (6E_)
407 coupe (6C_)
605 (6B)
607 (9D, 9U)
806 (221)
807 (EB_)
RENAULT
AVANTIME (DE0_)
CLIO II (BB_, CB_)
LAGUNA II (BG0/1_)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_)

10,58 € / ks bez DPH
12,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,96 € / ks bez DPH
10,75 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575008
Stierač Valeo First 600 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

8,67 € / ks bez DPH
10,40 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575005
Stierač Valeo First 500 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 500 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575005

ALFA ROMEO
156 (932_) 09.97 - 09.05    
ARNA (920_) 03.83 - 12.86
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06
AUDI
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
E-TRON (GEN) 09.18 -
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
Q3 (F3B) 07.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q8 (4MN) 02.18 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -
AUSTIN
MAESTRO Fastback (XC) 03.83 - 09.92    
MONTEGO Kombi (XE) 10.84 - 09.92
MONTEGO (XE) 04.84 - 12.93
BMW
1 (E81) 09.06 - 12.11    
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06
1 (E87) 02.03 - 01.13    
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07
1 Kupé (E82) 10.06 - 10.13    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
3 (E30) 09.82 - 03.92    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Touring (E30) 07.87 - 10.94    
X3 (F25) 09.10 - 08.17
3 Kabriolet (E30) 09.82 - 11.93    
X4 (F26) 05.13 - 03.18
3 (E36) 09.90 - 11.98    
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
X6 (G06, F96) 08.19 -
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
X7 (G07) 03.19 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99    
Z1 Roadster 06.88 - 06.91
3 (E46) 12.97 - 05.05    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
CHEVROLET
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
BX (XB-_) 10.82 - 12.94    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
BX Break (XB-_) 04.83 - 12.94    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
XSARA (N1) 04.97 - 12.05
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06    
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06    
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16    
C25 Autobus (280_, 290_) 07.81 - 02.94
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -     
C25 Skrinka (280_, 290_) 07.81 - 07.94
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 07.81 - 03.94
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03    
C35 Skrinka 11.73 - 01.94
DACIA
DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18    
LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 -
DUSTER Skriňa/SUV 04.11 -     
LOGAN Pick-up (US_) 03.08 -
LOGAN (LS_) 08.04 -     
SANDERO 06.08 -
LOGAN MCV (KS_) 02.07 -
DAEWOO
MUSSO (FJ) 07.98 -     
NUBIRA limuzina (J100) 04.97 -
NUBIRA (J100) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
DAIHATSU
MATERIA (M4_) 10.06 -     
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06
SIRION (M3_) 01.05 -     
TREVIS 06.06 -
FIAT
CROMA (154_) 12.85 - 12.96    
DUCATO Skrinka (280_) 01.82 - 02.91
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (280_) 07.82 - 08.90
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Panorama (290_) 01.90 - 05.94
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
DUCATO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (290_) 03.89 - 03.94
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (290_) 03.89 - 03.94
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02    
TALENTO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 03.94
DUCATO Panorama (280_) 07.82 - 08.90
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
ORION III (GAL) 01.90 - 09.96
ESCORT V (AAL, ABL) 07.90 - 05.95    
SCORPIO I (GAE, GGE) 04.85 - 09.94
ESCORT V Turnier (ANL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I limuzina (GGE) 01.86 - 12.94
ESCORT V Kabriolet (ALL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I Turnier (GGE) 05.88 - 09.94
ESCORT V limuzina (AFL) 08.93 - 01.95    
SCORPIO II (GFR, GGR) 10.94 - 08.98
ESCORT V Express (AVF) 07.90 - 12.94    
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 10.94 - 08.98
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
SIERRA I sikma zadna cast (GBC) 08.82 - 02.87
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
SIERRA Turnier (BNC) 08.82 - 12.86
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
SIERRA II sikma zadna cast (GBC, GBG) 01.87 - 03.93
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II (GBG, GB4) 01.87 - 02.93
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II Turnier (BNG) 01.87 - 02.93
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Autobus (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Skrinka (V_ _) 01.77 - 10.86
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03
FSO
POLONEZ III 09.92 - 01.05    
POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02
GAZ
GAZELLE Autobus 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 -
GAZELLE Skrinka 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 -
GAZELLE Korba/Podvozok 10.93 - 12.02    
VOLGA (3102) 01.70 - 01.93
GAZELLE Autobus 01.03 - 03.13    
VOLGA Kombi (3102) 01.72 - 02.93
GAZELLE Skrinka 01.03 - 03.13    
VOLGA 07.92 - 12.10
GAZELLE Korba/Podvozok 01.02 - 03.13    
VOLGA Kombi 02.93 - 12.10
GAZELLE NEXT Autobus 04.13 -
HONDA
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
HR-V (GH) 03.99 -
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
S2000 (AP) 03.99 -
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
H-1 Travel (TQ) 09.07 -
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
XG limuzina 09.00 - 12.05
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
XG (XG) 12.98 - 12.05
ISUZU
TROOPER II otvorene terenne vozidlo (UB) 08.91 - 07.98    
TROOPER III otvorene terenne vozidlo 04.00 - 08.04
TROOPER III 05.98 - 08.04
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99    
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
KIA
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16    
SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
SOUL III (SK3) 01.19 -
LADA
110 (2110) 01.95 - 12.12    
PRIORA sikma zadna cast (2172) 02.08 - 12.15
111 (2111) 01.95 - 02.09    
PRIORA limuzina (2170_) 04.07 - 07.18
112 (2112) 01.95 - 12.11    
PRIORA Kombi (2171) 05.09 - 12.15
LARGUS Skrinka (FS0_, FSA_) 03.12 -     
SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) 09.84 - 12.13
LARGUS Skrina/kombi (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA limuzina (21099, 2115) 09.87 - 12.12
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA sikma zadna cast (2113, 2114) 03.97 - 12.13
LANCIA
THEMA (834_) 11.84 - 07.94    
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
THEMA SW (834_) 03.87 - 07.94
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
MX-6 (GE) 07.91 - 09.97
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
626 IV (GE) 08.91 - 08.98    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
MX-6 (GD) 10.87 - 01.97    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
MERCEDES-BENZ
AMG GT (C190) 10.14 -
MG
MG ZS 07.01 - 04.05    
MGF (RD) 03.95 - 03.02
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05    
MONTEGO 04.84 - 09.90
MAESTRO 03.83 - 09.90
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16    
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96    
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
ECLIPSE II (D3_A) 04.94 - 04.99    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
200SX (S13) 07.88 - 12.95    
TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
TRADE Skrinka 01.96 - 12.00
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
TRADE Skrinka 11.86 - 03.93
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
TRADE Skrinka 04.93 - 10.98
KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 -     
TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
TRADE Autobus 06.96 - 10.01
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02    
TRADE Skrinka 06.96 - 10.01
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01    
TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02    
CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
COMBO Tour 10.01 - 12.11
ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
MONTEREY B (M98) 07.98 - 08.99
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
J5 Autobus (280P) 09.81 - 09.90
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
J5 Skrinka (280L) 09.81 - 09.90
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
J5 Korba/Podvozok (280L) 09.81 - 09.90
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
J5 Autobus (290P) 09.90 - 02.94
806 (221) 06.94 - 08.02    
J5 Skrinka (290L) 09.90 - 03.94
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06    
J5 Korba/Podvozok (290L) 09.90 - 02.94
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92
KANGOO (KC0/1_) 08.97 -     
19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01
KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 -     
19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95
LOGAN I (LS_) 09.04 -     
21 (B48_) 07.89 - 06.94
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
21 limuzina (L48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
21 Kombi (K48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
21 Skrina/kombi (S48_) 06.86 - 04.95
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03    
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 11.07 -     
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -     
TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94
ROVER
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
800 (XS) 10.86 - 02.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
800 Kupé 08.92 - 02.99
400 II (RT) 03.95 - 03.00    
MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95
600 I (RH) 08.93 - 10.00    
MONTEGO 02.85 - 10.95
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93
SEAT
TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99
SKODA
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01
FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98    
FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01
FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02    
FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -
S SANGYONG
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07    
REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -     
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
JUSTY IV 01.07 -     
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
SUZUKI
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
TOYOTA
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
740 (744) 04.83 - 12.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
740 Kombi (745) 08.84 - 12.92
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
780 (782) 04.86 - 11.90
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
850 (854) 06.91 - 10.97
V50 (545) 12.03 - 12.12    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V60 I (155) 07.10 - 12.18    
940 (944) 08.90 - 03.95
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18    
940 Kombi (945) 08.90 - 10.95
V70 III (135) 04.07 - 04.16    
940 II (944) 08.94 - 12.98
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17    
940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01    
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05    
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -

7,42 € / ks bez DPH
8,90 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575003
Stierač Valeo First 450 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 450 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575003

ALFA ROMEO
6 (119_) 04.79 - 12.86    
146 (930_) 12.94 - 01.01
33 (905_) 05.83 - 12.93    
159 (939_) 06.05 - 12.12
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
33 (907_) 01.90 - 09.94    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20
75 (162_) 05.85 - 12.92    
GTV (116_) 01.78 - 02.87
90 (162_) 09.84 - 11.87    
RZ (162_) 01.92 - 12.94
145 (930_) 07.94 - 01.01    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
Q4 SUV (F4B) 07.20 -
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
200 C2 limuzina (437, 438) 10.79 - 09.82
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17
1 (F21) 12.11 -     
5 (F10) 01.09 - 10.16
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
6 (E24) 10.75 - 04.89
3 (E21) 06.75 - 03.84    
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -     
7 (E23) 05.77 - 04.88
5 (E12) 03.72 - 08.81    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 (E28) 05.81 - 12.87    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
CHEVROLET
CRUZE (J300) 05.09 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
NEON (PL) 05.94 - 09.00    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
CITROEN
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
C5 II Break (RE_) 09.04 -
C3 II (SC_) 09.09 -     
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
DACIA
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
LOGAN MCV II 02.13 -
DAEWOO
KORANDO (KJ) 11.98 -     
NEXIA 02.95 - 08.97
KORANDO Cabrio (KJ) 02.99 -     
NEXIA limuzina 02.95 - 06.08
MUSSO (FJ) 07.98 -
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
TERIOS (J2_) 11.05 -
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95
DODGE
JOURNEY 06.08 -
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
PALIO (178_, 171_) 04.96 -
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12
DUNA (146_) 01.87 - 12.91    
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10
DUNA Weekend (146_) 01.87 - 10.01    
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
ELBA (146_) 10.85 - 12.97    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01    
UNO (146_) 01.83 - 12.13
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -
FORD
ESCORT III (GAA) 09.80 - 07.86    
RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09
ESCORT III Turnier (AWA) 09.80 - 12.85    
RANGER (ET) 01.05 - 07.12
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 03.83 - 10.90    
RANGER (TKE) 04.11 -
ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 10.85 - 10.90    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
ESCORT IV Kabriolet (ALF) 01.86 - 07.90    
TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) 05.75 - 07.79
ESCORT III Express (AVA) 01.81 - 02.86    
TAUNUS Turnier (GBNS) 05.75 - 08.79
ESCORT IV Express (AVF) 02.86 - 07.90    
TAUNUS V (GBS, GBNS) 07.79 - 12.82
ORION I (AFD) 07.83 - 03.86    
TAUNUS III Turnier (GBNS) 07.79 - 12.82
ORION II (AFF) 12.85 - 07.90
HONDA
ACCORD III (CA) 11.85 - 12.89    
CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
INTEGRA sikma zadna cast (DA) 10.85 - 08.93
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
LEGEND I (HS, KA) 01.86 - 03.91
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
LEGEND I Kupé (KA_) 10.87 - 03.91
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
CIVIC I Shuttle (AN, AR) 08.83 - 12.87    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
i30 (FD) 10.07 - 11.11
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
IONIQ (AE) 03.16 -
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
PONY (X-2) 10.89 - 01.95
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
PONY / EXCEL limuzina (X-2) 04.89 - 01.95
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
H100 Skrinka 07.93 - 12.04    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98
INNOCENTI
ELBA 08.91 - 12.96
JEEP
CHEROKEE (XJ) 09.83 - 09.01    
COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10
KIA
BESTA Skrinka 01.93 - 12.05    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
BESTA Autobus 07.86 - 12.03    
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
PRIDE Kombi 08.98 - 05.01
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07
LADA
VESTA (GFL_) 11.15 -     
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
Y10 (156_) 03.85 - 12.95
LAND ROVER
DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98    
RANGE ROVER I 10.69 - 04.96
MAZDA
121 I (DA) 03.87 - 11.90    
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08
323 III Hatchback (BF) 08.85 - 08.93    
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08
323 III (BF) 08.85 - 11.91    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98    
B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05
3 (BL) 12.08 - 09.14    
MX-5 III (NC) 03.05 - 12.14
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
MG
MG ZR 06.01 - 04.05    
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05
MG ZS 07.01 - 04.05
MINI
MINI (R56) 11.05 - 11.13    
MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15
MINI (F56) 12.13 -     
MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14
MINI (F55) 07.14 -     
MINI CLUBVAN (R55) 12.12 - 06.14
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13    
L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
NISSAN
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
PATROL III/2 Station Wagon (W260) 08.88 - 04.98
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
BLUEBIRD (910) 01.80 - 12.83    
SKYLINE Kupé (R34) 01.98 - 02.08
BLUEBIRD Traveller (W910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I (B11) 03.82 - 12.90
BLUEBIRD limuzina (910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I Kupé (B11) 03.82 - 08.90
BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 11.83 - 12.90    
SUNNY II Traveller (B12) 01.86 - 06.91
MICRA I (K10) 12.82 - 11.92    
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
PATROL III/1 Station Wagon (W160) 11.79 - 02.89    
VANETTE Autobus (C22) 10.86 - 12.11
PATROL III/2 Hardtop (K260) 10.84 - 04.98    
VANETTE Skrinka (_C22) 10.86 - 12.11
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02
ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 09.75 - 08.81    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01
ASCONA C sikma zadna cast (J82) 09.81 - 08.88    
CORSA B (S93) 03.93 - 12.02
ASCONA C (J82) 09.81 - 10.88    
CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 08.94 - 12.01
ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98    
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01    
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99    
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
KADETT E sikma zadna cast (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
KADETT E (T85) 09.84 - 12.93
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
MANTA B (58_, 59_) 09.75 - 08.88
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
MANTA B CC (53_, 55_) 09.75 - 08.88
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MONZA A (22_) 02.78 - 08.86
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 08.77 - 08.86
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 08.77 - 08.86
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
SENATOR A (29_) 02.78 - 08.87
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
TIGRA (S93) 07.94 - 12.00
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21
205 I (741A/C) 02.83 - 10.87    
309 I (10C, 10A) 10.85 - 12.89
205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95    
309 żikmé zadná kapota (10S, 3S) 10.85 - 10.93
205 II (20A/C) 01.87 - 12.00    
309 II (3C, 3A) 07.89 - 12.93
205 żikmé zadná kapota 02.83 - 07.90    
1007 (KM_) 04.05 -
205 żikmé zadná kapota 08.90 - 05.97
PORSCHE
924 11.75 - 08.89    
944 06.81 - 07.91
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09
EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
THALIA I (LB_) 02.98 -
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09
ROVER
25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06    
200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
400 II (XW) 04.90 - 04.95
200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95    
400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98
200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89    
400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00
200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99    
400 II (RT) 03.95 - 03.00
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -     
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21
FAVORIT (781) 05.89 - 09.94    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
SCALA (NW1) 02.19 -
FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10    
SUPERB III (3V3) 03.15 -
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10    
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
S SANGYONG
KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06    
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07
KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06    
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96    
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
SUZUKI
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05    
VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02
IGNIS II (MH) 08.03 -     
VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B2 (32B) 09.79 - 06.89
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B2 limuzina (32B) 05.82 - 06.89
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B2 Variant (33B) 08.80 - 06.89
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
CC B7 (358) 11.11 - 12.16
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
SANTANA (32B) 08.81 - 12.85
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
SCIROCCO (53) 02.74 - 07.80
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
ID.4 (E21) 05.20 -     
TRANSPORTER III Autobus 05.79 - 07.92
ID.5 (E39) 07.21 -     
TRANSPORTER III Skrinka 05.79 - 12.92
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TRANSPORTER III Korba/Podvozok 05.79 - 12.92
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,25 € / ks bez DPH
8,70 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stierač Valeo First 400 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 400 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,13 € / ks bez DPH
8,55 € / ks s DPH

Viac kategórií