+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
BMW X5

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „BMW X5“

Kód produktu: 18E-12-68
Pumpička ostrekovača svetiel 3B7955681

OE čísla: 3B7955681, 3B7 955 681, AUDI 1H0 955 681 AUDI 1J0 955 681 AUDI 191 955 681 AUDI 2D0 955 681 AUDI 251 955 681 AUDI 3B0 955 681 AUDI 3B0 955 681 A AUDI 3B7 955 681 AUDI 357 955 681 AUDI 431 955 679 A AUDI 535 955 681 BMW 67 12 0 154 875 BMW 67 12 6 973 097 BMW 67 12 8 362 157 BMW 67 12 8 377 430 BMW 67 12 8 377 613 FORD 1 108 659 FORD 1 112 804 FORD 1 209 387 OPEL 14 52 013 PORSCHE 191 955 681 SEAT 1J0 955 681 SEAT 3B7 955 681 SKODA 3B7 955 681 VAUXHALL 013264299 VAUXHALL 13264299 VW 1H0 955 681 VW 1J0 955 681 VW 191 955 681 VW 2D0 955 681 VW 251 955 681 VW 3B0 955 681 VW 3B0 955 681 A VW 3B7 955 681 VW 357 955 681 VW 431 955 679 A VW 535 955 681 CHEVROLET 13264299 FORD USA YM2113K082BA FORD USA 2M2113K082AA

Doplňujúce informácie: 2 piny, s tesneniami

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 170 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: VW PASSAT B6 ( 3C2 ) 2.0 FSI 4motion 110W 150k 1984 ccm BVX 4 valce benzín
Výrobný dátum: 03.01.2006
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 3C53GM
Kód motora: BVX
Kód prevodovky: HJM
Označenie pohonu osí: 6S
Vybavenie: VD
Farba strechy: 2T
Vonkajšia farba / Číslo laku: 2T / C9X

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

3,50 € / ks bez DPH
4,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 11842386031
Káblový konektor

Káblový konektor parkovacieho senzora

OE čísla: 61126970675, 61 12 6 970 675
Doplňujúce informácie:
Počet pinov: 12
Počet káblov: 12

Strana montáže: predná

Kompatibilita:
BMW
X5 (E70)

  • 3.0 3.0d (M57 D30 (306D3)) 2993ccm 211KM/155kW 2007/02-2008/09
  • 3.0 d (M57 D30 (306D3)) 2993ccm 235KM/173kW 2006/12-2008/09
  • 3.0 sd (M57 D30 (306D5)) 2993ccm 286KM/210kW 2007/10-2008/09
  • 3.0 si (N52 B30 A N52 B30 AF N52 B30 BF) 2996ccm 272KM/200kW 2006/10-2008/09
  • 4.8 i xDrive (N62 B48 B) 4799ccm 355KM/261kW 2006/10-2008/09
  • M (S63 B44 A) 4395ccm 555KM/408kW 2009/07-2013/07
  • M 50 d (N57 D30 C) 2993ccm 381KM/280kW 2011/08-2013/06
  • xDrive 30 d (M57 D30 (306D3) N57 D30 A) 2993ccm 211KM/155kW 2008/10-2013/07
  • xDrive 30 d (M57 D30 (306D3)) 2993ccm 235KM/173kW 2008/10-2010/03
  • xDrive 30 d (N57 D30 A) 2993ccm 245KM/180kW 2010/04-2013/07
  • xDrive 30 i (N52 B30 A) 2996ccm 234KM/172kW 2007/02-2012/12
  • xDrive 30 i (N52 B30 A) 2996ccm 264KM/194kW 2008/09-2010/12
  • xDrive 30 i (N52 B30 A) 2996ccm 272KM/200kW 2008/10-2010/03
  • xDrive 35 d (M57 D30 (306D5)) 2993ccm 286KM/210kW 2008/10-2013/07
  • xDrive 35 i (N55 B30 A) 2979ccm 306KM/225kW 2010/04-2013/07
  • xDrive 35 i (N55 B30 A) 2979ccm 320KM/235kW 2012/02-2013/06
  • xDrive 40 d (N57 D30 B) 2993ccm 306KM/225kW 2010/09-2013/06
  • xDrive 40 i (N55 B30 A) 2979ccm 306KM/225kW 2012/01-2013/06
  • xDrive 48 i (N62 B48 B) 4799ccm 355KM/261kW 2008/10-2010/03
  • xDrive 50 i (N63 B44 A) 4395ccm 408KM/300kW 2010/04-2013/07
13,08 € / ks bez DPH
15,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 10118140844
Záslepka ostrekovača svetlometu BMW X5 E70 pravá

Záslepka ostrekovača svetlometu BMW X5 E70 pravá
OE číslo: 51657199142
Strana montáže: pravá (strana spolujazdca)
Určené pre vozidlá: BMW X5 E70 (2007-2010)

5,25 € / ks bez DPH
6,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 10454890781
Záslepka ostrekovača svetlometu BMW X5 E70 ľavá

Záslepka ostrekovača svetlometu BMW X5 E70 ľavá
OE číslo: 51657199141, 7199141
Strana montáže: ľavá(strana šoféra)
Pre vozidlá:
BMW X5 E70 (2007-2010)

 

 

 

4,33 € / ks bez DPH
5,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 13918428326
LED Osvetlenie ŠPZ poznávacej značky sada 2 ks

Doplňující údaje:
Cena za 2 kusy
Technologie: LED
Barva / odstín: 6000K BÍLÁ
Typ: kouřová/kouřová barva stínítka

Kompatibilita:
BMW

3 (E90)
3 SERIES (E90)
3 Touring (E91)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E93)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
X5 (E70)
X6 (E71, E72)

12,98 € / ks bez DPH
15,57 € / ks s DPH
Kód produktu: 7314425507
Filter separátoru odlučovača oleja s tesneniami

OE čísla: 11127793164, 93177402 SK, 93189305, 93177402, 093189305, 56 07 497 SK, 56 07 497, 56 07 246, LLJ500010 SK, LLJ500010, 8510298 SK, 8510298, 11 12 7 793 164, 11 12 7 793 163 SK, 11 12 7 793 163
Čísla náhrad: 53164 53165 53166 54545, AS8005 AS8030 AS8032, 210283610, LM090, 001-10-17012 001-10-17161, 80152, BMC19298, CRV2602 CRV2618, 31SKV034 31SKV035, 14728 14729 T435076 T435075, 45183 20 94 5183 01-25702-SX, 83.2602 83.2618 412331 502 335 501 999, EBV-0005 OT-0003 08.10.147 08.10.138, 8091602 8091618 V20-1112 V20-0954, BSB002PR BSB004PR SALE-BSB004PR VE80152, 17-0080 18-0407 381470003, 91602 91618 WG1409098 381470018, 35075 35076 WG1795024 WG1749622, 2385014 2385015 2385051 WG2015872 WG1795025, 3140360014 3140380002 ZVK587 WG2015890
Doplňujúce informácie: S tesneniami
Kompatibilita:
BMW
3 (E46)
3 Touring (E46)
5 (E39)
5 Touring (E39)
7 (E38)
X5 (E53)

5,17 € / ks bez DPH
6,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9084433380
LED Osvetlenie ŠPZ poznávacej značky sada 2 ks

Doplňujúce údaje:

DISPONUJÚ HOMOLOGIZÁCIOU
SVETLÁ NESPÔSOBUJÚ CHYBU VYPÁLENEJ ŽIAROVKY
LAMPY MAJÚ 24 LED DIÓD
NEPREHRIEVAJÚ SA

Kompatibilita

BMW

  • X3 (E83)

    • 2.0 d (M47 D20 (204D4)) 1995ccm 150KM/110kW 2004/09-2007/08

    • 2.0 i (N46 B20 B) 1995ccm 150KM/110kW 2005/07-2008/08

    • 2.0 sd (N47 D20 A) 1995ccm 177KM/130kW 2007/09-2008/08

    • 2.5 i (M54 B25 (256S5)) 2494ccm 192KM/141kW 2004/03-2006/07

    • 2.5 si (N52 B25 A N52 B25 AF N52 B25 BF) 2497ccm 218KM/160kW 2006/08-2008/08

    • 3.0 d (M57 D30 (306D2)) 2993ccm 204KM/150kW 2004/01-2005/08

    • 3.0 d (M57 D30 (306D3)) 2993ccm 218KM/160kW 2005/09-2008/08

    • 3.0 i xDrive (M54 B30 (306S3)) 2979ccm 231KM/170kW 2003/09-2006/07

    • 3.0 sd (M57 D30 (306D5)) 2993ccm 286KM/210kW 2006/09-2008/08

    • 3.0 si (N52 B30 A N52 B30 BF) 2996ccm 272KM/200kW 2006/08-2008/08

    • xDrive 18 d (N47 D20 C) 1995ccm 143KM/105kW 2008/09-2011/12

    • xDrive 20 d (N47 D20 A N47 D20 C) 1995ccm 163KM/120kW 2008/09-2010/08

    • xDrive 20 d (N47 D20 A N47 D20 C) 1995ccm 177KM/130kW 2008/09-2010/08

    • xDrive 20 i (N46 B20 B) 1995ccm 150KM/110kW 2008/09-2011/08

    • xDrive 25 i (N52 B25 A N52 B25 AF N52 B25 BF) 2497ccm 218KM/160kW 2008/09-2010/08

    • xDrive 30 d (M57 D30 (306D3)) 2993ccm 211KM/155kW 2008/09-2010/08

    • xDrive 30 d (M57 D30 (306D3)) 2993ccm 218KM/160kW 2008/09-2010/08

    • xDrive 30 i (N52 B30 A N52 B30 BF) 2996ccm 272KM/200kW 2008/09-2010/08

    • xDrive 35 d (M57 D30 (306D5)) 2993ccm 286KM/210kW 2008/09-2011/08

  • X5 (E53)

    • 3.0 d (M57 D30 (306D1)) 2925ccm 184KM/135kW 2001/04-2003/09

    • 3.0 d (M57 D30 (306D2)) 2993ccm 218KM/160kW 2003/10-2006/09

    • 3.0 i (M54 B30 (306S3)) 2979ccm 231KM/170kW 2000/04-2006/10

    • 4.4 i (M62 B44 (448S2)) 4398ccm 286KM/210kW 2000/01-2003/09

    • 4.4 i (N62 B44 A) 4398ccm 320KM/235kW 2003/10-2006/10

    • 4.6 is (M62 B46 (468S1)) 4619ccm 347KM/255kW 2001/10-2003/09

    • 4.8 is (N62 B48 A) 4799ccm 360KM/265kW 2004/04-2006/09

8,62 € / ks bez DPH
10,34 € / ks s DPH
Kód produktu: 13073046082
Lanko otvárania kapoty BMW X5 F15 X6 F16

Lanko otvárania kapoty BMW X5 F15 X6 F16

OE číslo: 51237367536

Lanko prednej kapoty určené do vozidiel:

  • BMW X5 F15, 08/2012-06/2018
  • BMW X5 M F85, 04/2013-06/2018
  • BMW X6 F16, 09/2013-02/2019
  • BMW X6 M F86, 10/2013-02/2019

NÁHRADA VYROBENÁ Z VEĽMI DOBRÝCH MATERIÁLOV, KTORÉ UMOŽŇUJÚ DLHODOBÉ POUŽÍVANIE A SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA.

 

8,63 € / ks bez DPH
10,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 28-0473
Rám mechanizmus kľučky ľavý predný

Doplňujúce informácie:
Dĺžka [mm]: 203 mm
Strana montáže:    predne lave
Dodrzat servisné predpisy     
OE čísla: BMW 51 21 8 243 615 MAXGEAR 51218243615

28,88 € / ks bez DPH
34,65 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-439
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 79 mm
Vnútorný priemer [mm] 28 mm
Vonkajší priemer [mm] 68 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

ALPINA D10 (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
ALPINA D10 Touring (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
BMW 3 (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 2.2003
BMW 3 Touring (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 3.2003
BMW 5 (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 7 (E38) 730 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 4.2000
BMW 7 (E38) 730 d 142 KW / 193 HP 4.2000 - 11.2001
BMW X5 (E53) 3.0 d 135 KW / 184 HP 4.2001 - 9.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 130 KW / 177 HP 3.2002 - 8.2012
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003

OE čísla:

BMW 11 42 2 247 392
BMW 11 42 8 513 375
BMW 11 42 8 513 376
OPEL 5650332
OPEL 5650334
OPEL 5650353
GENERAL MOTORS 93172272
GENERAL MOTORS 93183318
LAND ROVER LPZ 000020
MAXGEAR 11422247392
MAXGEAR 260182
MAXGEAR 3001142200
MAXGEAR 5650334
MAXGEAR 93172272
MAXGEAR CH9348
MAXGEAR E15HD59
MAXGEAR FA5590
MAXGEAR HU818X
MAXGEAR LPZ000020
MAXGEAR OX156D

 

 

 

3,63 € / ks bez DPH
4,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-347
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 161 mm
Vnútorný priemer [mm] 25 mm
Vonkajší priemer [mm] 80 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 80 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

4,46 € / ks bez DPH
5,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-168
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia     s tesneniami
Výška [mm] 79 mm
Vnútorný priemer [mm] 41 mm
Vonkajší priemer [mm] 74 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 41 mm

Kompatibilita:

BMW 1 (F20) 125 i 160 KW / 218 HP 3.2012 - 11.2017
BMW 1 (F20) 125 i Active Flex 160 KW / 218 HP 11.2014 - 11.2017
BMW 1 (F20) 125 i 175 KW / 238 HP 3.2012 - 11.2017
BMW 1 (F21) 125 i 160 KW / 218 HP 12.2011 - 12.2019
BMW 1 (F21) 125 i 175 KW / 238 HP 3.2013 - Teraz
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 i 135 KW / 184 HP 10.2013 - 6.2021
BMW 2 Kupé (F22, F87) 228 i 180 KW / 245 HP 7.2014 - 6.2016
BMW 2 Kabriolet (F23) 220 i 135 KW / 184 HP 4.2014 - 6.2021
BMW 2 Kabriolet (F23) 228 i 180 KW / 245 HP 11.2014 - 6.2016
BMW 3 (F30, F80) 320 i 135 KW / 184 HP 3.2012 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 328 i 180 KW / 245 HP 11.2011 - 10.2018
BMW 3 Touring (F31) 320 i 135 KW / 184 HP 11.2012 - 6.2015
BMW 3 Touring (F31) 328 i 180 KW / 245 HP 7.2012 - 6.2015
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i 120 KW / 163 HP 3.2013 - 6.2016
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive 120 KW / 163 HP 7.2013 - 6.2016
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i 135 KW / 184 HP 3.2013 - 6.2016
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive 135 KW / 184 HP 11.2012 - 6.2016
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i 180 KW / 245 HP 3.2013 - 6.2016
BMW 3 Gran Turismo (F34) 328 i xDrive 180 KW / 245 HP 7.2013 - 6.2016
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 i 120 KW / 163 HP 11.2013 - 2.2017
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 i 135 KW / 184 HP 11.2013 - 2.2017
BMW 4 Kupé (F32, F82) 428 i 180 KW / 245 HP 7.2013 - 2.2017
BMW 4 Kupé (F32, F82) 428 i xDrive 180 KW / 245 HP 7.2013 - 2.2016
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 420 i 135 KW / 184 HP 7.2014 - 2.2016
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 428 i 180 KW / 245 HP 11.2013 - 2.2017
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 428 i xDrive 180 KW / 245 HP 3.2014 - 2.2016
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 120 KW / 163 HP 3.2014 - 2.2017
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 135 KW / 184 HP 3.2014 - 2.2017
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i 180 KW / 245 HP 3.2014 - 6.2016
BMW 4 Gran Coupe (F36) 428 i xDrive 180 KW / 245 HP 3.2014 - 2.2016
BMW 5 Gran Turismo (F07) 528 i 180 KW / 245 HP 7.2013 - 2.2017
BMW 5 (F10) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2011 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 i 135 KW / 184 HP 9.2011 - 10.2016
BMW 5 (F10) 528 i 180 KW / 245 HP 9.2011 - 10.2016
BMW 5 Touring (F11) 520 i 135 KW / 184 HP 10.2010 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 528 i 180 KW / 245 HP 9.2011 - 2.2017
BMW X1 (E84) sDrive 16 i 105 KW / 143 HP 3.2013 - 6.2015
BMW X1 (E84) sDrive 20 i 135 KW / 184 HP 9.2011 - 6.2015
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e 230 KW / 313 HP 8.2015 - 7.2018
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 18 i 115 KW / 156 HP 4.2013 - 8.2016
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i 120 KW / 163 HP 9.2011 - 8.2016
BMW Z4 Roadster (E89) sDrive 20 i 135 KW / 184 HP 9.2011 - 8.2016

OE čísla:


BMW 11 42 7 640 862
BMW 11 42 7 953 125
BMW 11 42 8 683 204
BMW (BRILLIANCE) 11 42 7 640 862
MAXGEAR 11427640862

 

 

 

5,42 € / ks bez DPH
6,50 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1601
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vloška filtra
Výška [mm] 134 mm
Vnútorný priemer [mm] 22 mm
Vonkajší priemer [mm] 53 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 53 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 15 mm

Kompatibilita:

BMW 1 (F20) 116 i 80 KW / 109 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 118 i 100 KW / 136 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 120 i 135 KW / 184 HP 7.2016 - 6.2019
BMW 1 (F20) 125 i 165 KW / 224 HP 7.2016 - 6.2019
BMW 1 (F20) 114 d 70 KW / 95 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 116 d 85 KW / 116 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 118 d 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 118 d xDrive 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 120 d 140 KW / 190 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 120 d xDrive 140 KW / 190 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 120 d 151 KW / 205 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 120 d xDrive 151 KW / 205 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F20) 125 d 165 KW / 224 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 Van (F20) 118 i 100 KW / 136 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 1 Van (F20) 120 i 135 KW / 184 HP 7.2016 - 6.2019
BMW 1 Van (F20) 118 d 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 Van (F20) 120 d 140 KW / 190 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F21) 116 i 80 KW / 109 HP 3.2015 - 6.2019
BMW 1 (F21) 118 i 100 KW / 136 HP 3.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 120 i 135 KW / 184 HP 7.2016 - Teraz
BMW 1 (F21) 125 i 165 KW / 224 HP 10.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 114 d 70 KW / 95 HP 6.2015 - 5.2019
BMW 1 (F21) 116 d 85 KW / 116 HP 3.2015 - 5.2019
BMW 1 (F21) 118 d 110 KW / 150 HP 3.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 118 d xDrive 110 KW / 150 HP 3.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 120 d 140 KW / 190 HP 3.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 120 d xDrive 140 KW / 190 HP 3.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 120 d 151 KW / 205 HP 3.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 120 d xDrive 151 KW / 205 HP 3.2015 - Teraz
BMW 1 (F21) 125 d 165 KW / 224 HP 3.2015 - Teraz
BMW 2 Kupé (F22, F87) 218 i 100 KW / 136 HP 3.2015 - 6.2021
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 i 135 KW / 184 HP 9.2015 - 6.2021
BMW 2 Kupé (F22, F87) 230 i 185 KW / 252 HP 7.2016 - 6.2021
BMW 2 Kupé (F22, F87) 218 d 100 KW / 136 HP 3.2014 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 218 d 110 KW / 150 HP 7.2015 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 d 120 KW / 163 HP 11.2014 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 d xDrive 120 KW / 163 HP 3.2015 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 d 140 KW / 190 HP 3.2014 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 d xDrive 140 KW / 190 HP 6.2014 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 d 151 KW / 205 HP 3.2014 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 220 d xDrive 151 KW / 205 HP 6.2014 - 9.2020
BMW 2 Kupé (F22, F87) 225 d 165 KW / 224 HP 7.2015 - 5.2019
BMW 2 Kupé (G42, G87) 218 i 115 KW / 156 HP 7.2022 - Teraz
BMW 2 Kupé (G42, G87) 220 i 135 KW / 184 HP 8.2021 - Teraz
BMW 2 Kupé (G42, G87) 230 i 180 KW / 245 HP 4.2022 - Teraz
BMW 2 Kupé (G42, G87) 220 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 8.2021 - Teraz
BMW 2 Kabriolet (F23) 218 i 100 KW / 136 HP 3.2015 - 6.2021
BMW 2 Kabriolet (F23) 218 i 100 KW / 136 HP 11.2020 - 6.2021
BMW 2 Kabriolet (F23) 220 i 135 KW / 184 HP 9.2015 - 6.2021
BMW 2 Kabriolet (F23) 230 i 185 KW / 252 HP 7.2016 - 6.2021
BMW 2 Kabriolet (F23) 218 d 100 KW / 136 HP 7.2015 - 9.2020
BMW 2 Kabriolet (F23) 218 d 110 KW / 150 HP 7.2015 - 9.2020
BMW 2 Kabriolet (F23) 220 d 120 KW / 163 HP 3.2014 - 9.2020
BMW 2 Kabriolet (F23) 220 d 140 KW / 190 HP 3.2014 - 9.2020
BMW 2 Kabriolet (F23) 220 d 151 KW / 205 HP 3.2014 - 9.2020
BMW 2 Kabriolet (F23) 225 d 165 KW / 224 HP 7.2015 - 5.2019
BMW 3 (F30, F80) 330 e 185 KW / 252 HP 11.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 318 i 100 KW / 136 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 320 i 135 KW / 184 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 320 i xDrive 135 KW / 184 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 330 i 185 KW / 252 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 330 i xDrive 185 KW / 252 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 316 d 85 KW / 116 HP 3.2012 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 318 d 110 KW / 150 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 318 d xDrive 110 KW / 150 HP 7.2015 - 2.2018
BMW 3 (F30, F80) 320 d 120 KW / 163 HP 11.2011 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 320 d xDrive 120 KW / 163 HP 8.2012 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 320 d 140 KW / 190 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 320 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2015 - 10.2018
BMW 3 (F30, F80) 325 d 165 KW / 224 HP 3.2016 - 2.2018
BMW 3 Touring (F31) 318 i 100 KW / 136 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 320 i 135 KW / 184 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 320 i xDrive 135 KW / 184 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 330 i 185 KW / 252 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 330 i xDrive 185 KW / 252 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 316 d 85 KW / 116 HP 11.2012 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 318 d 110 KW / 150 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive 110 KW / 150 HP 7.2015 - 2.2018
BMW 3 Touring (F31) 320 d 120 KW / 163 HP 7.2012 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 120 KW / 163 HP 3.2013 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 320 d 140 KW / 190 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Touring (F31) 325 d 165 KW / 224 HP 3.2016 - 2.2018
BMW 3 Touring Van (F31) 330 i 185 KW / 252 HP 7.2015 - 6.2019
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i 135 KW / 184 HP 7.2016 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 i xDrive 135 KW / 184 HP 7.2016 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 330 i 185 KW / 252 HP 7.2016 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 330 i xDrive 183 KW / 249 HP 7.2016 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 330 i xDrive 185 KW / 252 HP 7.2016 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d 110 KW / 150 HP 7.2015 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d 140 KW / 190 HP 7.2015 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2015 - Teraz
BMW 3 Gran Turismo (F34) 325 d 165 KW / 224 HP 7.2016 - 2.2018
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 e Plug-in-Hybrid 150 KW / 204 HP 7.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 330 e Plug-in-Hybrid 215 KW / 292 HP 7.2019 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 330 e Plug-in-Hybrid xDrive 215 KW / 292 HP 7.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 318 i 115 KW / 156 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 i 1.6 125 KW / 170 HP 3.2019 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 i 135 KW / 184 HP 3.2019 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 i xDrive 135 KW / 184 HP 7.2019 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 330 i 180 KW / 245 HP 7.2022 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 330 i 190 KW / 258 HP 11.2018 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 330 i xDrive 180 KW / 245 HP 7.2022 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 330 i xDrive 190 KW / 258 HP 11.2018 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 316 d 85 KW / 116 HP 11.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 316 d 90 KW / 122 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 316 d Mild-Hybrid 85 KW / 116 HP 11.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 316 d Mild-Hybrid 90 KW / 122 HP 8.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 318 d 100 KW / 136 HP 3.2019 - 3.2020
BMW 3 (G20, G80, G28) 318 d Mild-Hybrid 100 KW / 136 HP 4.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 318 d 110 KW / 150 HP 3.2019 - 3.2020
BMW 3 (G20, G80, G28) 318 d Mild-Hybrid 110 KW / 150 HP 4.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d 120 KW / 163 HP 11.2018 - 2.2020
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d 140 KW / 190 HP 11.2018 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d xDrive 120 KW / 163 HP 11.2018 - 2.2020
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d Mild-Hybrid xDrive 120 KW / 163 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d xDrive 140 KW / 190 HP 11.2018 - 2.2020
BMW 3 (G20, G80, G28) 320 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 e Plug-in-Hybrid 150 KW / 204 HP 7.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 e Plug-in-Hybrid xDrive 150 KW / 204 HP 3.2021 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 330 e Plug-in-Hybrid 215 KW / 292 HP 7.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 318 i 115 KW / 156 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 i 135 KW / 184 HP 11.2019 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 330 i 180 KW / 245 HP 7.2019 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 330 i 190 KW / 258 HP 7.2019 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 330 i xDrive 190 KW / 258 HP 7.2019 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 330 i xDrive 180 KW / 245 HP 7.2019 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 316 d 85 KW / 116 HP 11.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 316 d 90 KW / 122 HP 11.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 316 d Mild-Hybrid 85 KW / 116 HP 11.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 316 d Mild-Hybrid 90 KW / 122 HP 7.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 318 d 100 KW / 136 HP 11.2019 - 7.2020
BMW 3 Touring (G21, G81) 318 d Mild-Hybrid 100 KW / 136 HP 8.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 318 d 110 KW / 150 HP 11.2019 - 7.2020
BMW 3 Touring (G21, G81) 318 d Mild-Hybrid 110 KW / 150 HP 8.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d 120 KW / 163 HP 7.2019 - 2.2020
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d 140 KW / 190 HP 7.2019 - 2.2020
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d xDrive 120 KW / 163 HP 7.2019 - 2.2020
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d Mild-Hybrid xDrive 120 KW / 163 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2019 - 2.2020
BMW 3 Touring (G21, G81) 320 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 Touring Van (G21) 320 i 135 KW / 184 HP 11.2019 - Teraz
BMW 3 Touring Van (G21) 330 i 190 KW / 258 HP 7.2019 - Teraz
BMW 3 Touring Van (G21) 320 d 140 KW / 190 HP 7.2019 - 2.2020
BMW 3 Touring Van (G21) 320 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 3.2020 - Teraz
BMW 3 Touring Van (G21) 320 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2019 - 2.2020
BMW 3 Touring Van (G21) 320 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 3.2020 - Teraz
BMW 4 Kupé (F32, F82) 418 i 100 KW / 136 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 i 120 KW / 163 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 i xDrive 120 KW / 163 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 i 135 KW / 184 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 i xDrive 135 KW / 184 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 430 i 185 KW / 252 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 430 i xDrive 183 KW / 249 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 430 i xDrive 185 KW / 252 HP 3.2016 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 418 d 100 KW / 136 HP 3.2015 - 10.2017
BMW 4 Kupé (F32, F82) 418 d 110 KW / 150 HP 3.2015 - 10.2017
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 d 120 KW / 163 HP 7.2013 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 d xDrive 120 KW / 163 HP 11.2013 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 d 140 KW / 190 HP 3.2015 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 420 d xDrive 140 KW / 190 HP 3.2015 - 6.2020
BMW 4 Kupé (F32, F82) 425 d 165 KW / 224 HP 3.2016 - 10.2017
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 420 i 135 KW / 184 HP 3.2016 - 7.2020
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 430 i 185 KW / 252 HP 3.2016 - 7.2020
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 430 i xDrive 185 KW / 252 HP 3.2016 - 7.2020
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 420 d 120 KW / 163 HP 11.2013 - 7.2020
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 420 d 140 KW / 190 HP 7.2015 - 7.2020
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 420 d 151 KW / 205 HP 7.2015 - 7.2020
BMW 4 Kabriolet (F33, F83) 425 d 165 KW / 224 HP 3.2016 - 2.2018
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i 100 KW / 136 HP 7.2015 - 12.2020
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 120 KW / 163 HP 3.2016 - 5.2021
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i 135 KW / 184 HP 3.2016 - 5.2021
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive 120 KW / 163 HP 3.2016 - 5.2021
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive 135 KW / 184 HP 3.2016 - 5.2021
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i 185 KW / 252 HP 3.2016 - 5.2021
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i xDrive 183 KW / 249 HP 3.2016 - 5.2021
BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 i xDrive 185 KW / 252 HP 3.2016 - 5.2021
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d 100 KW / 136 HP 3.2014 - 12.2020
BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d 110 KW / 150 HP 7.2015 - 12.2020
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d 120 KW / 163 HP 3.2014 - 12.2020
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive 120 KW / 163 HP 3.2014 - 12.2020
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d 140 KW / 190 HP 3.2015 - 12.2020
BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive 140 KW / 190 HP 3.2015 - 12.2020
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d 155 KW / 211 HP 3.2016 - 2.2018
BMW 4 Gran Coupe (F36) 425 d 165 KW / 224 HP 3.2016 - 2.2018
BMW 4 Kupé (G22, G82) 420 i 135 KW / 184 HP 7.2020 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 420 i xDrive 135 KW / 184 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 430 i 180 KW / 245 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 430 i xDrive 180 KW / 245 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 430 i 190 KW / 258 HP 7.2020 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 430 i xDrive 190 KW / 258 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 7.2020 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 7.2020 - Teraz
BMW 4 Kupé (G22, G82) 420 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 7.2020 - Teraz
BMW 4 Kabriolet (G23, G83) 420 i 135 KW / 184 HP 11.2020 - Teraz
BMW 4 Kabriolet (G23, G83) 430 i 180 KW / 245 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Kabriolet (G23, G83) 430 i xDrive 180 KW / 245 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Kabriolet (G23, G83) 430 i 190 KW / 258 HP 11.2020 - Teraz
BMW 4 Kabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 11.2020 - Teraz
BMW 4 Kabriolet (G23, G83) 420 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 11.2020 - Teraz
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 i 135 KW / 184 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i 180 KW / 245 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Gran Coupe (G26) 430 i xDrive 180 KW / 245 HP 3.2022 - Teraz
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 7.2021 - Teraz
BMW 4 Gran Coupe (G26) 420 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 7.2021 - Teraz
BMW 5 (F10) 518 d 100 KW / 136 HP 7.2013 - 10.2016
BMW 5 (F10) 518 d 110 KW / 150 HP 7.2014 - 10.2016
BMW 5 (F10) 518 d 120 KW / 163 HP 10.2013 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d 120 KW / 163 HP 6.2010 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d xDrive 120 KW / 163 HP 10.2013 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d 140 KW / 190 HP 7.2014 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2014 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d 151 KW / 205 HP 7.2014 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d xDrive 151 KW / 205 HP 7.2014 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d 155 KW / 211 HP 10.2013 - 10.2016
BMW 5 (F10) 520 d xDrive 155 KW / 211 HP 10.2013 - 10.2016
BMW 5 Touring (F11) 518 d 100 KW / 136 HP 7.2013 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 518 d 110 KW / 150 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 518 d 120 KW / 163 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d 120 KW / 163 HP 6.2010 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive 120 KW / 163 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d 140 KW / 190 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d 151 KW / 205 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive 151 KW / 205 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d 155 KW / 211 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive 155 KW / 211 HP 7.2014 - 2.2017
BMW 5 (G30, F90) 520 E PLUG-IN-HYBRID 150 KW / 204 HP 3.2021 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid 170 KW / 231 HP 7.2019 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid 185 KW / 252 HP 3.2017 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid 200 KW / 272 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid 215 KW / 292 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 170 KW / 231 HP 7.2019 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 185 KW / 252 HP 3.2017 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 200 KW / 272 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 215 KW / 292 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 i 125 KW / 170 HP 7.2017 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 i 120 KW / 163 HP 7.2017 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 520 i 135 KW / 184 HP 7.2017 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 i Mild-Hybrid 135 KW / 184 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 i 180 KW / 245 HP 5.2022 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive 180 KW / 245 HP 5.2022 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive 183 KW / 249 HP 9.2016 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid 180 KW / 245 HP 5.2022 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid xDrive 180 KW / 245 HP 5.2022 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 i 185 KW / 252 HP 9.2016 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid 185 KW / 252 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 530 i xDrive 185 KW / 252 HP 9.2016 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 530 i Mild-Hybrid xDrive 185 KW / 252 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 518 d 100 KW / 136 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 518 d Mild-Hybrid 100 KW / 136 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 518 d 110 KW / 150 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 5 (G30, F90) 518 d Mild-Hybrid 110 KW / 150 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 d 120 KW / 163 HP 9.2016 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 11.2019 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 d 140 KW / 190 HP 9.2016 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 11.2019 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 d xDrive 120 KW / 163 HP 9.2016 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 d xDrive 140 KW / 190 HP 9.2016 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 520 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 11.2019 - Teraz
BMW 5 (G30, F90) 525 d 170 KW / 231 HP 7.2017 - 6.2019
BMW 5 Touring (G31) 520 E PLUG-IN-HYBRID 150 KW / 204 HP 3.2021 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid 200 KW / 272 HP 11.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid 215 KW / 292 HP 11.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 215 KW / 292 HP 11.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 e Plug-in-Hybrid xDrive 200 KW / 272 HP 11.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 i Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 i 135 KW / 184 HP 7.2017 - 6.2020
BMW 5 Touring (G31) 520 i Mild-Hybrid 135 KW / 184 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 i 180 KW / 245 HP 5.2022 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 i xDrive 180 KW / 245 HP 5.2022 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid 180 KW / 245 HP 7.2022 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid xDrive 180 KW / 245 HP 7.2022 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 i 185 KW / 252 HP 3.2017 - 6.2020
BMW 5 Touring (G31) 530 i xDrive 185 KW / 252 HP 7.2017 - 6.2020
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid 185 KW / 252 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 530 i Mild-Hybrid xDrive 185 KW / 252 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 518 d 100 KW / 136 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 5 Touring (G31) 518 d Mild-Hybrid 100 KW / 136 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 518 d 110 KW / 150 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 5 Touring (G31) 518 d Mild-Hybrid 110 KW / 150 HP 7.2020 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 d 120 KW / 163 HP 3.2017 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 11.2019 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 d xDrive 120 KW / 163 HP 7.2017 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 d 140 KW / 190 HP 3.2017 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 11.2019 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2017 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 520 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 11.2019 - Teraz
BMW 5 Touring (G31) 525 d 170 KW / 231 HP 7.2017 - 6.2019
BMW 5 Touring Van (G31) 530 i 185 KW / 252 HP 3.2017 - Teraz
BMW 5 Touring Van (G31) 530 i xDrive 185 KW / 252 HP 7.2017 - Teraz
BMW 5 Touring Van (G31) 520 d 140 KW / 190 HP 3.2017 - 6.2018
BMW 5 Touring Van (G31) 520 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2017 - 6.2018
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i Mild-Hybrid 180 KW / 245 HP 7.2020 - Teraz
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i 190 KW / 258 HP 7.2017 - 6.2020
BMW 6 Gran Turismo (G32) 630 i Mild-Hybrid 190 KW / 258 HP 7.2020 - Teraz
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d 120 KW / 163 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d 140 KW / 190 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 7.2020 - Teraz
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 7.2020 - Teraz
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d xDrive 120 KW / 163 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d xDrive 140 KW / 190 HP 7.2018 - 6.2020
BMW 6 Gran Turismo (G32) 620 d Mild-Hybrid xDrive 140 KW / 190 HP 7.2020 - Teraz
BMW 7 (G11, G12) 740 e, Le 240 KW / 326 HP 7.2016 - 2.2019
BMW 7 (G11, G12) 740 Le xDrive 240 KW / 326 HP 7.2016 - 2.2019
BMW 7 (G11, G12) 730 i, Li 190 KW / 258 HP 11.2015 - 2.2019
BMW 7 (G11, G12) 730 i, Li 195 KW / 265 HP 3.2019 - Teraz
BMW 7 (G11, G12) 725 d, Ld 155 KW / 211 HP 7.2016 - 2.2019
BMW 7 (G11, G12) 725 d, Ld 170 KW / 231 HP 7.2016 - 2.2019
BMW X3 (F25) sDrive 18 d 110 KW / 150 HP 4.2014 - 8.2017
BMW X3 (F25) xDrive 20 d 140 KW / 190 HP 4.2014 - 8.2017
BMW X3 (G01, F97) sDrive 20 i 1.6 125 KW / 170 HP 12.2017 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) sDrive 20 i 135 KW / 184 HP 12.2017 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 215 KW / 292 HP 12.2019 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30 e Plug-in-Hybrid 215 KW / 292 HP 12.2019 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 i 135 KW / 184 HP 12.2017 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 i Mild Hybrid 135 KW / 184 HP 8.2021 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30 i Mild Hybrid 180 KW / 245 HP 8.2021 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30 i 183 KW / 249 HP 8.2017 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 30 i 185 KW / 252 HP 8.2017 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) sDrive 18 d 100 KW / 136 HP 4.2018 - 6.2020
BMW X3 (G01, F97) sDrive 18 d Mild-Hybrid 100 KW / 136 HP 7.2020 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) sDrive 18 d 110 KW / 150 HP 4.2018 - 6.2020
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 d 120 KW / 163 HP 8.2017 - 3.2020
BMW X3 (G01, F97) sDrive 18 d Mild-Hybrid 110 KW / 150 HP 7.2020 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 4.2020 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 d 140 KW / 190 HP 8.2017 - 3.2020
BMW X3 (G01, F97) xDrive 20 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 4.2020 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 25 d 170 KW / 231 HP 4.2018 - Teraz
BMW X3 (G01, F97) xDrive 25 d 155 KW / 211 HP 4.2018 - Teraz
BMW X3 Van (G01) sDrive 18 d 110 KW / 150 HP 4.2018 - Teraz
BMW X4 (F26) xDrive 20 d 120 KW / 163 HP 4.2014 - 3.2018
BMW X4 (F26) xDrive 20 d 140 KW / 190 HP 4.2014 - 3.2018
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 i 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 i Mild Hybrid 135 KW / 184 HP 8.2021 - Teraz
BMW X4 (G02, F98) xDrive 30 i Mild Hybrid 180 KW / 245 HP 7.2021 - Teraz
BMW X4 (G02, F98) xDrive 30 i 185 KW / 252 HP 4.2018 - Teraz
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 d 120 KW / 163 HP 4.2018 - 3.2020
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 d Mild-Hybrid 120 KW / 163 HP 4.2020 - Teraz
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 d 140 KW / 190 HP 4.2018 - 3.2020
BMW X4 (G02, F98) xDrive 20 d Mild-Hybrid 140 KW / 190 HP 4.2020 - Teraz
BMW X4 (G02, F98) xDrive 25 d 155 KW / 211 HP 4.2018 - Teraz
BMW X4 (G02, F98) xDrive 25 d 170 KW / 231 HP 4.2018 - Teraz
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d 170 KW / 231 HP 8.2015 - 7.2018
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d 170 KW / 231 HP 8.2015 - 7.2018
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d 160 KW / 218 HP 4.2014 - 7.2018
BMW X5 (G05, F95) xDrive 25 d 155 KW / 211 HP 8.2019 - Teraz
BMW X5 (G05, F95) xDrive 25 d 170 KW / 231 HP 8.2019 - Teraz
BMW Z4 Roadster (G29) sDrive 20 i 120 KW / 163 HP 11.2018 - Teraz
BMW Z4 Roadster (G29) sDrive 20 i 145 KW / 197 HP 11.2018 - Teraz
BMW Z4 Roadster (G29) sDrive 30 i 190 KW / 258 HP 11.2018 - Teraz
TOYOTA SUPRA (DB_) 2.0 (DB82, DB81) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz

OE čísla:
BMW 11 42 8 575 211
TOYOTA 04152-WAA01
BMW (BRILLIANCE) 11 42 8 575 211
MAXGEAR HU60141z

 

 

 

6,21 € / ks bez DPH
7,45 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 28-0591
Mikrospínač kľučka zadného kufra

OE čísla: BMW 51 24 4 866 142, 51 24 7 240 830, 51 24 7 368 753, 51 24 7 463 162, 51244866142, 51247240830, 51247368753, 51247463162

Doplňujúce informácie:

2-pinový konektor

Kompatibilita:

BMW
2 Active Tourer (F45)
2 Active Tourer Van (F45)
2 Gran Tourer (F46)
2 Gran Tourer Van (F46)
2 coupe (F22, F87)
2 kabriolet (F23)
3 (F30, F80)
3 Gran Turismo (F34)
3 Touring (F31)
4 Gran Coupe (F36)
4 coupe (F32, F82)
4 kabriolet (F33, F83)
5 (F10)
5 Touring (F11)
X1 (F48)
X1 Van (F48)
X3 (F25)
X4 (F26)
X5 (F15, F85)
X6 (F16, F86)

 

19,33 € / ks bez DPH
23,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-081
Olejový filter

OE čísla:

BMW 11 42 1 427 908
BMW 11 42 1 740 534
BMW 11 42 7 509 430
BMW 11 42 7 512 300
BMW 11 42 7 512 301
BMW 75 09 4 30
MAXGEAR 11421427908
MAXGEAR 11421740534
MAXGEAR 11427509430
MAXGEAR 11427512300
MAXGEAR 200521
MAXGEAR 260170
MAXGEAR 64860
MAXGEAR FA5438ECO
MAXGEAR ML1719

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 104 mm
Vnútorný priemer [mm] 42 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 42 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 Touring (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 10.2000 - 7.2002
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 12.2005
ALPINA B10 (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA ROADSTER S (E85) 3.3 221 KW / 300 HP 7.2003 - 12.2005
BMW 3 (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1998
BMW 3 (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1998
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 120 KW / 163 HP 1.1999 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 125 KW / 170 HP 9.1997 - 8.2000
BMW 3 Kupé (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1991 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 4.1999
BMW 3 Kupé (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1993 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 11.1999
BMW 3 Touring (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 12.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1995 - 4.1999
BMW 3 (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 323 i 120 KW / 163 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 323 i 125 KW / 170 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1998 - 6.2000
BMW 3 (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 141 KW / 192 HP 4.2001 - 12.2004
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 110 KW / 150 HP 2.1999 - 8.2001
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci 142 KW / 193 HP 12.1998 - 5.2000
BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 7.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2006 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 8.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 8.2006
BMW 3 Touring (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 10.1999 - 9.2000
BMW 3 Touring (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 6.1999 - 5.2000
BMW 3 Touring (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 5 (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 523 i 120 KW / 163 HP 9.1998 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 3.1997 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 (E60) 520 i 125 KW / 170 HP 7.2003 - 3.2010
BMW 5 (E60) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2003 - 2.2005
BMW 5 (E60) 530 i 170 KW / 231 HP 12.2001 - 2.2005
BMW 5 Touring (E61) 525 i 141 KW / 192 HP 6.2004 - 12.2010
BMW 7 (E38) 728 i, iL 142 KW / 193 HP 8.1995 - 11.2001
BMW 7 (E38) 740 d 180 KW / 245 HP 5.1999 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 170 KW / 231 HP 3.2003 - 7.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 190 KW / 258 HP 10.2002 - 2.2005
BMW X3 (E83) 2.5 i 141 KW / 192 HP 3.2004 - 7.2006
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 KW / 231 HP 9.2003 - 7.2006
BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW / 231 HP 4.2000 - 10.2006
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i 110 KW / 150 HP 4.1999 - 1.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2000 - 6.2002
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 5.2000
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 1.2003
BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 1.1998 - 5.2000
BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 6.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2003 - 10.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 141 KW / 192 HP 12.2002 - 12.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 KW / 231 HP 12.2002 - 12.2005
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 KW / 193 HP 1.1996 - 8.2002

 

 

 

2,75 € / ks bez DPH
3,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 28-0590
Mikrospínač kľučka zadného kufra

OE čísla: 51244866141, 51247240829, 51247368752, 51247463161

Čísla náhrad: 4866141, 7240829, 7368752, 7463161

Doplňujúce informácie:

2-pinový konektor

Pre verziu auta bez cúvacej kamery!!!

BMW
2 Active Tourer (F45)
2 Active Tourer Van (F45)
2 Gran Tourer (F46)
2 Gran Tourer Van (F46)
2 coupe (F22, F87)
2 kabriolet (F23)
3 (F30, F80)
3 Gran Turismo (F34)
3 Touring (F31)
4 Gran Coupe (F36)
4 coupe (F32, F82)
4 kabriolet (F33, F83)
5 (F10)
5 Touring (F11)
X1 (F48)
X1 Van (F48)
X3 (F25)
X4 (F26)
X5 (F15, F85)
X6 (F16, F86)

 

17,04 € / ks bez DPH
20,45 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-0382
Olejový filter

OE čísla:

BMW 11 42 7 521 008
BMW 11 42 7 542 021

BMW 11427521008
BMW 11427542021
MAXGEAR HU823x

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia     s tesneniami
Výška [mm] 103 mm
Vnútorný priemer [mm] 32 mm
Vonkajší priemer [mm] 77 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 73 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 35 mm

Kompatibilita:

BMW 5 (E60) 540 i 220 KW / 299 HP 9.2005 - 2.2007
BMW 5 (E60) 540 i 225 KW / 306 HP 3.2007 - 12.2009
BMW 5 (E60) 550 i 270 KW / 367 HP 9.2005 - 12.2009
BMW 5 Touring (E61) 550 i 270 KW / 367 HP 7.2005 - 12.2010
BMW 6 (E63) 650 i 270 KW / 367 HP 9.2005 - 8.2010
BMW 6 Kabriolet (E64) 650 i 270 KW / 367 HP 9.2005 - 8.2010
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 i, Li 225 KW / 306 HP 3.2005 - 8.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 750 i, Li 270 KW / 367 HP 3.2005 - 8.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li 327 KW / 445 HP 1.2003 - 8.2008
BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive 261 KW / 355 HP 10.2006 - 9.2008
BMW X5 (E70) xDrive 48 i 261 KW / 355 HP 10.2008 - 3.2010
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.8 270 KW / 367 HP 10.2008 - Teraz
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.8 270 KW / 367 HP 10.2015 - Teraz
MORGAN AERO Kupé 4.8 V8 270 KW / 367 HP 10.2012 - Teraz
MORGAN AERO SUPERSPORTS 4.8 V8 270 KW / 367 HP 3.2010 - Teraz
MORGAN PLUS EIGHT 4.8 V8 270 KW / 367 HP 3.2010 - Teraz
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII (RR1) V12 338 KW / 460 HP 1.2003 - 7.2017
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII Drophead Coupe (RR2) 6.75 V12 338 KW / 460 HP 6.2007 - 7.2017
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII Kupé (RR3) 6.75 V12 338 KW / 460 HP 6.2008 - 7.2017
WIESMANN MF4 Roadster 4.8 270 KW / 367 HP 3.2009 - Teraz
WIESMANN GT MF4 Kupé 4.8 270 KW / 367 HP 9.2003 - Teraz

 

3,38 € / ks bez DPH
4,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397007296
Stierače Bosch Aerotwin 600/500 mm

Výrobné číslo: 3397007296, 3 397 007 296
Dĺžka 1 (vodiča) : 600 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 500 mm
Kompatibilita:

AUDI
A5 (8T3)
BMW
X5 (E70)
X6 (E71, E72)
FORD
MUSTANG MACH-E (CGW)
HYUNDAI
ix55
RENAULT
TWINGO II (CN0_)
TWINGO II skrinka / liftback (CNO_)
WIND (E4M_)

 

25,50 € / ks bez DPH
30,60 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO546856
Gumové rohože komplet do BMW X5 F15 (2013-2018)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

BMW
BMW X5 F15 2013-2018

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

27,54 € / ks bez DPH
33,05 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397007088
Stierače Bosch Aerotwin 650/500 mm

Výrobné číslo: 3 397 007 088, 3397007088
Dĺžka 1 (vodiča) : 650 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 500 mm
Kompatibilita:
ASTON MARTIN
DB9 Vantage
DB9 Volante
DBS Vantage
DBS Volante
RAPIDE
VANTAGE Vantage
VIRAGE Vantage
VIRAGE Volante
BMW
X5 (G05, F95)
X5 Van (G05)
X6 (G06, F96)
X7 (G07)
FORD
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
LEXUS
RX (_L2_)
VOLVO
C30 (533)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V50 (545)
V60 I (155, 157)
V60 I uzavreté vozidlo / kombi (155)
V70 III (135)
V70 III uzavreté vozidlo / kombi (135)
XC60 I SUV (156)
XC60 I VAN (156)
XC70 II (136)

 

31,88 € / ks bez DPH
38,25 € / ks s DPH

Viac kategórií