+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
LAND ROVER Freelander

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „LAND ROVER Freelander“

Kód produktu: 23D1-3-283
Gufero tesnenie poloosi zadné TOC100000
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: TOC100000

Doplňujúce informácie:

Montážna strana: Zadná

Kompatibilita:

LAND ROVER
FREELANDER 2 VAN (L359)
FREELANDER I (L314)
FREELANDER I Soft Top (L314)

10 € / ks bez DPH
12 € / ks s DPH
Kód produktu: 12-1773
Plynová vzpera piest tlmič kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:
Zdvih [mm] 120 mm
Vymršťovacia sila (N) 410 N
Dĺžka [mm] 320 mm

OE čísla:
LAND ROVER 6H5216C826BD LAND ROVER LR001773 MAXGEAR 6H5216C826BD

8,04 € / ks bez DPH
9,65 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1072
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Vonkajší priemer [mm] 77 mm
Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Rozmer závitu 3/4"-16 UNF
Vnútorný priemer 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

 

2,54 € / ks bez DPH
3,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO0970
Gumové rohože komplet do Land Rover Freelander I (1998-2006)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

LAND ROVER
FREELANDER I (L314)02.98 - 10.06
FREELANDER I Soft Top (L314)02.98 - 10.06

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

30,29 € / ks bez DPH
36,35 € / ks s DPH
Kód produktu: GS0118
Pneumatická vzpera kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:
Dĺžka [mm]: 540 mm
Priemer obalu, veka [mm]: 18,5 mm
Zdvih [mm]: 196 mm
Priemer tyče piestu [mm]: 8 mm
Vymršťovacia sila (N): 540 N
OE čísla:
OPEL 13241975 OPEL 176726 OPEL 5132262 OPEL 93386999 VAUXHALL 13241975 VAUXHALL 176726 VAUXHALL 5132262 VAUXHALL 93386999 GENERAL MOTORS 13241975 GENERAL MOTORS 93386999 LAND ROVER 6H52-406A10-AE LAND ROVER 6H52-406A10-AF LAND ROVER LR002104 MAGNETI MARELLI 0187SA MAGNETI MARELLI 0758VN MAGNETI MARELLI 120115 MAGNETI MARELLI 128783 MAGNETI MARELLI 13241975 MAGNETI MARELLI 157327A MAGNETI MARELLI 176726 MAGNETI MARELLI 3101760726 MAGNETI MARELLI 40927624 MAGNETI MARELLI 40927646 MAGNETI MARELLI 4172XG MAGNETI MARELLI 430719011800 MAGNETI MARELLI 452021 MAGNETI MARELLI 5132262 MAGNETI MARELLI 6H52406A10AE MAGNETI MARELLI 6H52406A10AF MAGNETI MARELLI 766475 MAGNETI MARELLI 8163456 MAGNETI MARELLI 871017216 MAGNETI MARELLI 871024227 MAGNETI MARELLI 9216WG MAGNETI MARELLI 93386999 MAGNETI MARELLI 9341XC MAGNETI MARELLI LR002104 MAGNETI MARELLI PGS0187SA MAGNETI MARELLI PGS9341XC MAGNETI MARELLI QTS128811

11,67 € / ks bez DPH
14 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575008
Stierač Valeo First 600 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

8,54 € / ks bez DPH
10,25 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stierač Valeo First 550 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

7,96 € / ks bez DPH
9,55 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575006
Stierač Valeo First 530 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 530 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575006

ALFA ROMEO
155 (167_) 01.92 - 12.97    
164 (164_) 01.87 - 09.98
AUDI
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
TT (8N3) 10.98 - 06.06
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
TT Roadster (8N9) 10.99 - 06.06
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11    
80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11    
80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18    
90 B2 (813, 814, 853) 08.84 - 03.87
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18    
90 B3 (893, 894, 8A2) 04.87 - 09.91
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18    
100 C3 limuzina (443, 444) 08.82 - 07.91
A6 C8 (4A2) 02.18 -     
100 C3 Avant (445, 446) 08.82 - 11.90
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -     
200 C3 limuzina (447, 448) 06.83 - 12.91
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18    
200 C3 Avant (447, 448) 09.83 - 12.91
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94
BMW
3 (E36) 09.90 - 11.98    
i3 (I01) 08.13 -
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
NEON (PL) 05.94 - 09.00
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 AIRCROSS 08.10 -
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -
DAEWOO
MATIZ (M100, M150) 09.98 -     
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
TERIOS (J2_) 11.05 -     
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10    
FORD
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
HONDA
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
JAGUAR
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05    
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11    
PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17
KIA
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -     
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06    
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
LAND ROVER
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
MAZDA
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
626 IV (GE) 08.91 - 08.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
3 (BK) 10.03 - 12.09
MERCEDES-BENZ
123 limuzina (W123) 01.76 - 12.85    
M-CLASS (W164) 02.05 - 12.12
123 T-Model (S123) 09.77 - 12.86    
R-CLASS (W251, V251) 08.05 - 10.17
123 Kupé (C123) 03.77 - 12.85    
GL-CLASS (X164) 09.06 - 12.12
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03
ASX (GA_W_) 11.09 -     
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06
NISSAN
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z32) 09.89 - 12.00    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
PIXO (UA0) 03.09 -     
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
OPEL
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
PEUGEOT
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13    
4008 05.12 -
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13    
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
THALIA I (LB_) 02.98 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
SAAB
9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03    
900 II Kabriolet 09.93 - 02.98
9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03    
9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98
900 II 07.93 - 02.98    
9000 04.85 - 12.98
900 II Kupé 12.93 - 02.98
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07    
ROOMSTER (5J7) 03.06 - 05.15
FABIA II (542) 12.06 - 12.14    
ROOMSTER Praktik (5J) 03.07 - 05.15
FABIA II Combi (545) 10.07 - 12.14    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
CELERIO (LF) 02.14 -     
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
UAZ
PATRIOT 07.04 -
VOLVO
C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
850 (854) 06.91 - 10.97
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
960 (964) 08.90 - 07.94
V70 II (285) 11.99 - 12.08    
960 Kombi (965) 08.90 - 07.94
440 (445) 08.88 - 12.96    
960 II (964) 07.94 - 12.96
460 (464) 09.88 - 12.96    
960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05    
TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03
PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97    
TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03

7,71 € / ks bez DPH
9,25 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stierač Bosch 550 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

11,13 € / ks bez DPH
13,35 € / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-167
Stierač Bosch 500 mm Aerotwin uchytenie hák
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 500 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008534, 3 397 008 534

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

8,08 € / ks bez DPH
9,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 4A-1-208
Manžeta radiacej páky LAND ROVER FREELANDER  AUTOMAT (r.v. 2003 - 2006)
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta radiacej páky do LAND ROVER FREELANDER (r.v. 2003 - 2006) AUTOMAT vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Automatická
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 4
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


LAND ROVER FREELANDER (r.v. 2003 - 2006) AUTOMAT

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: RKTM0003
Konektor váhy vzduchu
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OEM čísla: 9657127480, 1920KQ, MHK501040, 9657127480, 30777415, 6C1112B579AA, 9658127480
Popis:
Pre OE čísla : OE 1438153-5
XDIVIDE-LINE-4SPECSX
Výskyt vo vozidlách* ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
CITROËN:
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
JUMPER Autobus
JUMPER Furgon
JUMPER korba / podvozok
FIAT:
DUCATO Autobus (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO Furgon (250_, 290_) 100 Multijet
DUCATO korba / podvozok (250_, 290_) 100 Multijet
FORD:
GALAXY (WA6)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT Furgon (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO
TRANSIT korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)
LAND ROVER:
DEFENDER Cabrio (L316)
DEFENDER Station Wagon (L316)
DEFENDER pick-up (L316)
DEFENDER korba / podvozok (L316)
FREELANDER 2 (L359)
PEUGEOT:
206 liftback (2A/C)
BOXER Autobus
BOXER Furgon
BOXER korba / podvozok
VOLVO:
S80 II (124)
V70 III (135)

25,17 € / ks bez DPH
30,20 € / ks s DPH
Kód produktu: 9F-2-821
Termostat s obalom
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Názov produktu: Termostat s obalom

OEM čísla: 

  • PEM000020
  • PEM10025

Doplňujúce informácie:

  • Teplotný rozsah [°C]: 88
  • S obalom
  • Materiál obalu: plast

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

LAND ROVER FREELANDER (LN)

  • 1.8 I 16V 4X4 (1998.02 - 2000.11); 1796.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 1.8 16V 4X4 (2000.11 - 2006.10); 1796.00 CCM - 117.00 KM/86.00 KW; Motor: 18 K4F

LAND ROVER FREELANDER SOFT TOP

  • 1.8 I 16V 4X4 (1998.02 - 2006.10); 1796.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: 18 K4F

MG MG TF

  • 135 (2002.03 - ???); 1796.00 CCM - 136.00 KM/100.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 120 (2002.03 - ???); 1796.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 115 (2002.03 - ???); 1588.00 CCM - 116.00 KM/85.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 160 (2002.03 - ???); 1796.00 CCM - 160.00 KM/118.00 KW; Motor: 18 K4K

MG MG ZR

  • 160 (2001.06 - 2005.04); 1796.00 CCM - 160.00 KM/118.00 KW; Motor: 18 K4K
  • 105 (2001.06 - 2005.04); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 120 (2001.06 - 2005.04); 1796.00 CCM - 117.00 KM/86.00 KW; Motor: 18 K4F

MG MG ZS

  • 120 (2001.07 - 2005.04); 1796.00 CCM - 117.00 KM/86.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 1.6 (2003.07 - 2005.04); 1588.00 CCM - 107.00 KM/79.00 KW; Motor: 16 K4F

MG MG ZS HATCHBACK

  • 120 (2001.07 - 2005.10); 1796.00 CCM - 117.00 KM/86.00 KW; Motor: 18 K4F

MG MG ZT

  • 1.8 16V (2003.01 - 2005.07); 1795.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 1.8 T 16V (2003.01 - 2005.07); 1795.00 CCM - 160.00 KM/118.00 KW; Motor: 18 K4G

MG MG ZT- T

  • 1.8 16V (2003.01 - 2005.07); 1795.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 1.8 T 16V (2003.01 - 2005.07); 1795.00 CCM - 160.00 KM/118.00 KW; Motor: 18 K4G

MG MGF (RD)

  • 1.8 I 16V (1995.03 - 2002.03); 1796.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 1.8 I VVC (1995.03 - 2002.03); 1796.00 CCM - 146.00 KM/107.00 KW; Motor: 18 K4K
  • 1,8 I VVC (2001.10 - 2002.03); 1796.00 CCM - 160.00 KM/118.00 KW; Motor: 18 K4K
  • 1.6 (2000.02 - 2002.03); 1588.00 CCM - 111.00 KM/82.00 KW; Motor: 16 K4F

ROVER 100 / METRO (XP)

  • 114 S/L/GTA (1990.03 - 1998.12); 1396.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 14 K2A; 14 K2D
  • 111 C/L/S (1990.03 - 1998.12); 1119.00 CCM - 60.00 KM/44.00 KW; Motor: 11 K2A; 11 K2D
  • 114 GTI/GT 16V CAT (1990.03 - 1998.12); 1396.00 CCM - 90.00 KM/66.00 KW; Motor: 14 K4C; 14 K4D
  • 114 GTI 16V (1991.08 - 1998.12); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 114 GTI 16V (1990.03 - 1991.08); 1396.00 CCM - 94.00 KM/69.00 KW; Motor: 14 K4C; 14 K4D
  • 114 GSI (1994.10 - 1995.10); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F

ROVER 100 KABRIOLET (XP)

  • 111 (1994.04 - 1997.10); 1119.00 CCM - 60.00 KM/44.00 KW; Motor: 11 K2D
  • 114 (1994.04 - 1997.10); 1396.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 14 K2A; 14 K2D
  • 114 (1997.03 - 1998.10); 1396.00 CCM - 102.00 KM/75.00 KW; Motor: 14 K4F

ROVER 200 (RF)

  • 214 I (1995.11 - 2000.03); 1396.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 14 K2F
  • 214 SI (1995.11 - 2000.03); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 216 SI (1995.11 - 2000.03); 1588.00 CCM - 112.00 KM/82.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 218 K VI (1995.11 - 2000.03); 1796.00 CCM - 146.00 KM/107.00 KW; Motor: 18 K4K
  • 211 (1998.01 - 2000.03); 1119.00 CCM - 60.00 KM/44.00 KW; Motor: 11 K2D
  • 218 SI (1999.08 - 2000.03); 1796.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: 18 K4F

ROVER 200 (XH)

  • 216 (1985.03 - 1989.09); 1598.00 CCM - 83.00 KM/61.00 KW; Motor: 16 H
  • 216 VITESSE (1985.03 - 1989.09); 1598.00 CCM - 102.00 KM/75.00 KW; Motor: 16 H

ROVER 200 COUPE (XW)

  • 216 (1996.01 - 1997.12); 1588.00 CCM - 112.00 KM/82.00 KW; Motor: REN. MIDR 06.02.26W; 16 K4F

ROVER 200 HATCHBACK (XW)

  • 214 SI/GSI (1989.10 - 1995.10); 1396.00 CCM - 90.00 KM/66.00 KW; Motor: 14 K4C; 14 K4D
  • 214 GSI/SI (1992.12 - 1995.10); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 214 (1993.09 - 1995.10); 1396.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 14 K2D; 14 K2A
  • 214 GSI/SI (1990.01 - 1995.10); 1396.00 CCM - 95.00 KM/70.00 KW; Motor: 14 K4C

ROVER 25 (RF)

  • 1.4 16V (1999.10 - 2005.05); 1396.00 CCM - 84.00 KM/62.00 KW; Motor: 14 K4M
  • 1.4 16V (1999.10 - 2005.05); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 1.6 16V (1999.10 - 2005.05); 1588.00 CCM - 109.00 KM/80.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 1.8 16V (1999.10 - 2005.05); 1796.00 CCM - 116.00 KM/85.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 1.8 16V (2000.02 - 2005.05); 1796.00 CCM - 146.00 KM/107.00 KW; Motor: 18 K4K
  • 1.1 16V (2004.01 - 2005.05); 1119.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 11 K4F
  • 1.1 (1999.09 - 2001.06); 1120.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 11 K4F
  • 1.1 (1999.11 - 2005.05); 1120.00 CCM - 60.00 KM/44.00 KW; Motor:

ROVER 400 (RT)

  • 414 SI (1995.05 - 2000.03); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 416 SI (1995.05 - 2000.03); 1588.00 CCM - 112.00 KM/82.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 416 SI (1995.05 - 2000.03); 1590.00 CCM - 113.00 KM/83.00 KW; Motor: D 16 Y2
  • 414 (1996.03 - 1999.12); 1396.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 14 K2F

ROVER 400 (XW)

  • 414 GSI/SI (1990.04 - 1995.04); 1396.00 CCM - 90.00 KM/66.00 KW; Motor: 14 K4C; 14 K4D
  • 414 GSI/SI CAT (1993.01 - 1995.04); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 414 (1993.01 - 1995.04); 1396.00 CCM - 95.00 KM/70.00 KW; Motor: 14 K4C

ROVER 400 HATCHBACK (RT)

  • 414 SI (1995.05 - 2000.03); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 416 SI (1995.05 - 2000.03); 1588.00 CCM - 112.00 KM/82.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 416 SI (1995.06 - 2000.03); 1590.00 CCM - 113.00 KM/83.00 KW; Motor: D 16 Y2
  • 414 (1996.03 - 1997.12); 1396.00 CCM - 75.00 KM/55.00 KW; Motor: 14 K2F

ROVER 400 TOURER (XW)

  • 1.8 I (1996.06 - 1998.11); 1796.00 CCM - 146.00 KM/107.00 KW; Motor: 18 K4K

ROVER 45 (RT)

  • 1.4 (2000.02 - 2005.05); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 1.6 (2000.02 - 2005.05); 1588.00 CCM - 109.00 KM/80.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 1.8 (2000.02 - 2005.05); 1796.00 CCM - 117.00 KM/86.00 KW; Motor: 18 K4F

ROVER 45 SEDAN (RT)

  • 1.4 (2000.02 - 2005.05); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 1.6 (2000.02 - 2005.05); 1588.00 CCM - 109.00 KM/80.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 1.8 (2000.02 - 2005.05); 1796.00 CCM - 117.00 KM/86.00 KW; Motor: 18 K4F

ROVER 75 (RJ)

  • 1.8 (1999.02 - 2005.05); 1796.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: K 1.8
  • 1.8 TURBO (2003.05 - 2005.05); 1796.00 CCM - 150.00 KM/110.00 KW; Motor: 18 K4G

ROVER 75 TOURER (RJ)

  • 1.8 (2001.08 - 2005.05); 1796.00 CCM - 120.00 KM/88.00 KW; Motor: K 1.8
  • 1.8 TURBO (2003.05 - 2005.05); 1796.00 CCM - 150.00 KM/110.00 KW; Motor: 18 K4G

ROVER CABRIOLET (XW)

  • 214 1.4 (1992.01 - 1999.11); 1396.00 CCM - 90.00 KM/66.00 KW; Motor: 14 K4C; 14 K4D
  • 214 1.4I 16V (1993.01 - 1999.11); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 216 1.6I 16V (1996.01 - 1999.11); 1588.00 CCM - 111.00 KM/82.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 214 1.4 (1990.04 - 1992.09); 1396.00 CCM - 95.00 KM/70.00 KW; Motor: 14 K4C

ROVER COUPE

  • 1.6 16 V (1996.03 - 1999.11); 1588.00 CCM - 111.00 KM/82.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 1.8 16 V (1996.03 - 1999.11); 1795.00 CCM - 145.00 KM/107.00 KW; Motor: 18 K4K

ROVER STREETWISE

  • 1.6 (2004.01 - 2005.05); 1588.00 CCM - 109.00 KM/80.00 KW; Motor: 16 K4F
  • 1.8 (2003.08 - 2005.05); 1796.00 CCM - 117.00 KM/86.00 KW; Motor: 18 K4F
  • 1.4 (2003.08 - 2005.05); 1396.00 CCM - 103.00 KM/76.00 KW; Motor: 14 K4F
  • 1.4 (2003.08 - 2005.05); 1396.00 CCM - 84.00 KM/62.00 KW; Motor: 14 K4M

 

24 € / ks bez DPH
28,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 9E-2-834
Parkovací senzor
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Názov produktu: Parkovací cúvací snímač senzor priblíženia

OEM čísla: 66206989069, 12001002, 5902010046, 5902010063, EPS001, XPS001, 566005, 8294513, 271276, 94513, 0901057, PE25007, 502736, 0842033, V20720014, WG1749827, 66202180148, 6938739, 6911838, 6989067, 6989069, 6989171, 6989174, 6989177, 6989224, 6989173, 6989176, 6989223, 6989175, 6989225, 6989178, 6944520, 6989168, 6989170, 9654790277, 30765126, 30764126

Doplňujúce informácie: Počet pinov: 3

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

BMW

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E39)

5 Touring (E61)

X3 (E83)

X5 (E53)

CITROEN

BERLINGO / BERLINGO FIRST Skrinka /minivan (M_)

C2 (JM_)

C2 ENTERPRISE (JG_)

C3 I (FC_, FN_)

C4 I (LC_)

C4 coupe (LA_)

C8 (EA_, EB_)

JUMPY (VF7)

JUMPY Skrinka(BS_, BT_, BY_, BZ_)

XSARA PICASSO (N68)

FIAT

SCUDO Autobus (270_, 272_)

SCUDO korba / podvozok (270_, 272_)

ULYSSE (179_)

LAND ROVER

DISCOVERY III (L319)

FREELANDER I (L314)

FREELANDER I Soft Top (L314)

RANGE ROVER SPORT I (L320)

RANGE ROVER SPORT II (L494)

PEUGEOT

206 SW (2E/K)

306 Break (7E, N3, N5)

307 (3A/C)

307 Break (3E)

307 CC (3B)

307 SW (3H)

807 (EB_)

EXPERT korba / podvozok

EXPERT korba / podvozok (223)

EXPERT korba / podvozok (V_)

EXPERT TEPEE (VF3X_)

PARTNER Skrinka /minivan (5_, G_)

PARTNER korba / podvozok (5_, G_)

 

8,25 € / ks bez DPH
9,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3C-1-133
Manžeta radiacej páky LAND ROVER FREELANDER MANUÁL (r.v. 1997 - 2003)
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta radiacej páky do LAND ROVER FREELANDER (r.v. 1997 - 2003) MANUÁL vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 4
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

LAND ROVER FREELANDER (r.v. 1997 - 2003) MANUÁL
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 4A-1-209
Manžeta radiacej páky LAND ROVER FREELANDER  MANUÁL (r.v. 2006 - 2012)
Nedostupné
Manžeta radiacej páky do LAND ROVER FREELANDER (r.v. 2006 - 2012) MANUÁL vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 1
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


LAND ROVER FREELANDER (r.v. 2006 - 2012) MANUÁL

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 4A-1-207
Manžeta radiacej páky LAND ROVER FREELANDER MANUÁL (r.v. 2003 - 2006)
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta radiacej páky do LAND ROVER FREELANDER (r.v. 2003 - 2006) MANUÁL vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


LAND ROVER FREELANDER (r.v. 2003 - 2006) MANUÁL

 

 

 






















 

FOTO Z MONTÁŽI:

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004670
Stierač Bosch ECO 500 mm ramienkový uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 500 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004670, 3 397 004 670

 

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

3,63 € / ks bez DPH
4,35 € / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-189
Stierač Bosch ECO 550 mm ramienkový uchytenie hák
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 550 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004672, 3 397 004 672

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

5,54 € / ks bez DPH
6,65 € / ks s DPH

Viac kategórií