+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
VOLVO S70

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „VOLVO S70“

Kód produktu: 78-0043SET
Žiarovka 78-0043SET
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: AEBI 0237481-7 BMW 07 11 9 978 372 BMW 9 978 372 DAF 135 4861 VW YY045814512 CASE IH 8203698 O&K 8203698 SAME 0.900.1168.1 CLAAS 770 309 73 87 DEUTZ-FAHR 0.900.1168.1 ATLAS COPCO 1678566 YAMAHA 9079Q0685300 LINDE 7919565979 HOBBYCAR 6502110095 LAND ROVER BR 3097 LAND ROVER XZQ000080 HYMER 0419016 HYMER 1535591 HYMER 9959360 NORMAG 01552 LANGENDORF 1134862 TEREX 1678566 TEREX 1813000033 KNAUS 61514103 KNAUS K61514103 KNAUS T050051 MAXGEAR 003821100000 MAXGEAR 12256 MAXGEAR 12256CP MAXGEAR 17097 MAXGEAR 170973000 MAXGEAR 1987302217 MAXGEAR 27887 MAXGEAR 2821 MAXGEAR 5304 MAXGEAR 780043SET MAXGEAR 8GP003594141

Kompatibilita:

  • ALFA ROMEO
  • CHRYSLER
  • GILERA RUNNER
  • JEEP
  • MERCEDES-BENZ
  • OPEL
  • PORSCHE
  • ROVER
  • ŠKODA
  • VOLVO
  • VOLKSWAGEN
1,63 € / ks bez DPH
1,95 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 12-1766
Plynová vzpera piest tlmič kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:
Vymršťovacia sila (N) 340 N
Dĺžka [mm] 495 mm
Zdvih [mm] 199 mm

OE čísla:
VOLVO 9187795 VOLVO 9187796 VOLVO 9485546 VOLVO 9485547 MAXGEAR 9187795

6,92 € / ks bez DPH
8,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-357
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 79 mm
Vnútorný priemer [mm] 28 mm
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

VOLVO C70 I Kupé (872) 2.0 T 120 KW / 163 HP 3.2000 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.0 T 166 KW / 226 HP 3.1997 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) T-5 176 KW / 240 HP 3.1997 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.4 121 KW / 165 HP 3.1999 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.4 125 KW / 170 HP 5.1999 - 9.2002
VOLVO C70 I Kupé (872) 2.4 T 142 KW / 193 HP 3.1997 - 9.2002
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.0 T 120 KW / 163 HP 3.2000 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.0 T 166 KW / 226 HP 3.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) T5 176 KW / 239 HP 3.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) T5 180 KW / 245 HP 7.2002 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.4 T 147 KW / 200 HP 7.2002 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.4 125 KW / 170 HP 6.1998 - 10.2005
VOLVO C70 I Kabriolet (873) 2.4 T 142 KW / 193 HP 3.1998 - 10.2005
VOLVO S40 I (644) 1.6 80 KW / 109 HP 3.1999 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 1.6 77 KW / 105 HP 9.1995 - 8.1999
VOLVO S40 I (644) 1.8 85 KW / 115 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO S40 I (644) 1.8 85 KW / 116 HP 6.2001 - 8.2003
VOLVO S40 I (644) 1.8 90 KW / 122 HP 3.1999 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 1.8 i 90 KW / 122 HP 6.2001 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 1.8 LPG 90 KW / 122 HP 3.1999 - 12.2004
VOLVO S40 I (644) 1.9 T4 147 KW / 200 HP 5.1997 - 7.2000
VOLVO S40 I (644) 2.0 100 KW / 136 HP 7.1995 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 2.0 103 KW / 140 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO S40 I (644) 2.0 T 118 KW / 160 HP 10.1997 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 2.0 T 120 KW / 163 HP 6.2001 - 12.2003
VOLVO S40 I (644) 2.0 T 121 KW / 165 HP 7.2000 - 6.2001
VOLVO S40 I (644) 2.0 T4 147 KW / 200 HP 7.2000 - 12.2003
VOLVO S60 I (384) 2.0 T 132 KW / 180 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) T5 184 KW / 250 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) T5 191 KW / 260 HP 4.2004 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 103 KW / 140 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG) 103 KW / 140 HP 7.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (LPG) 103 KW / 140 HP 7.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 125 KW / 170 HP 11.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 T 147 KW / 200 HP 7.2000 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 T AWD 147 KW / 200 HP 6.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.5 T 154 KW / 210 HP 1.2003 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.5 T AWD 154 KW / 210 HP 7.2002 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) R 2,5 T AWD 221 KW / 300 HP 1.2003 - 4.2010
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo 155 KW / 210 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo 166 KW / 226 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) T5 176 KW / 239 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.3 177 KW / 241 HP 11.1996 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo 184 KW / 250 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.3 195 KW / 265 HP 4.1999 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 103 KW / 140 HP 8.1999 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 103 KW / 140 HP 4.1999 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 Blu-Fuel 103 KW / 140 HP 7.1997 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel 103 KW / 140 HP 7.1999 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 125 KW / 170 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo 142 KW / 193 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD 142 KW / 193 HP 11.1996 - 4.1999
VOLVO S80 I (184) 2.0 120 KW / 163 HP 6.1998 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.0 T 132 KW / 180 HP 12.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.0 T 166 KW / 226 HP 6.1998 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 103 KW / 140 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (LPG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 125 KW / 170 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 T 147 KW / 200 HP 6.2000 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) T5 AWD 147 KW / 200 HP 4.2000 - 9.2003
VOLVO S80 I (184) 2.5 T 154 KW / 210 HP 3.2003 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.5 T AWD 154 KW / 210 HP 7.2003 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) T6 200 KW / 272 HP 5.1998 - 12.2001
VOLVO S80 I (184) 2.9 147 KW / 200 HP 3.1999 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.9 150 KW / 204 HP 5.1998 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 3.0 144 KW / 196 HP 6.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) 2.9 144 KW / 196 HP 5.1998 - 2.2008
VOLVO S80 I (184) T6 200 KW / 272 HP 6.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) T6 200 KW / 272 HP 6.2001 - 7.2006
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD 232 KW / 316 HP 3.2006 - 3.2012
VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 80 KW / 109 HP 3.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.6 77 KW / 105 HP 12.1995 - 8.1999
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 85 KW / 115 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 Bi-Fuel 88 KW / 120 HP 11.1999 - 8.2003
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 90 KW / 122 HP 3.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 LPG 90 KW / 122 HP 3.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.9 T4 147 KW / 200 HP 5.1997 - 7.2000
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 100 KW / 136 HP 7.1995 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 103 KW / 140 HP 7.1995 - 8.1999
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 118 KW / 160 HP 10.1997 - 7.2000
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 120 KW / 163 HP 6.2001 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T 121 KW / 165 HP 7.1999 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 2.0 T4 147 KW / 200 HP 7.2000 - 6.2004
VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo 155 KW / 211 HP 12.1995 - 3.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 176 KW / 239 HP 11.1996 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD 176 KW / 239 HP 1.1997 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 177 KW / 241 HP 11.1996 - 11.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD 177 KW / 241 HP 4.1997 - 9.1998
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 103 KW / 140 HP 3.1999 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel 103 KW / 140 HP 8.1999 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 106 KW / 144 HP 12.1995 - 3.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel 106 KW / 144 HP 5.1998 - 12.1999
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 125 KW / 170 HP 12.1995 - 5.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo 142 KW / 193 HP 4.1996 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD 142 KW / 193 HP 4.1996 - 12.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD 195 KW / 265 HP 3.1999 - 12.2000
VOLVO V70 II (285) 2.0 T 132 KW / 180 HP 11.1999 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) T5 184 KW / 250 HP 11.1999 - 12.2004
VOLVO V70 II (285) 2.3 195 KW / 265 HP 10.2000 - 9.2004
VOLVO V70 II (285) T5 191 KW / 260 HP 4.2004 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 103 KW / 140 HP 3.2000 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (LPG) 103 KW / 140 HP 9.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 125 KW / 170 HP 3.2000 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 T 147 KW / 200 HP 11.1999 - 8.2003
VOLVO V70 II (285) 2.4 T AWD 147 KW / 200 HP 9.2001 - 8.2002
VOLVO V70 II (285) 2.5 T 154 KW / 209 HP 7.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) 2.5 T AWD 154 KW / 209 HP 7.2002 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) R 2,5 T AWD 221 KW / 300 HP 3.2003 - 8.2007
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD 142 KW / 193 HP 11.1997 - 9.2002
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.4 T XC AWD 147 KW / 200 HP 3.2000 - 9.2002
VOLVO XC70 I Cross Country (295) 2.5 T XC AWD 154 KW / 209 HP 9.2002 - 8.2007
VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD 154 KW / 209 HP 10.2002 - 9.2014
VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD 154 KW / 209 HP 10.2012 - 9.2014
VOLVO XC90 I (275) T6 AWD 200 KW / 272 HP 10.2002 - 12.2006
VOLVO XC90 I (275) V8 AWD 232 KW / 316 HP 1.2005 - 12.2010

OE čísla:

VOLVO 1275810
VOLVO 1275810-8
VOLVO 1275811
VOLVO 1275811-6
VOLVO (CHANGAN) 1275810
MAXGEAR 1275810
MAXGEAR 12758108
MAXGEAR 1275811
MAXGEAR 12758116
MAXGEAR 260178
MAXGEAR HU819X

 

 

 

2,83 € / ks bez DPH
3,40 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1040
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

VOLVO 9125224
VOLVO 9125224-7
VAG 074 115 561 B
MAXGEAR 069115561A
MAXGEAR 10555060300003
MAXGEAR 260136
MAXGEAR 4434825
MAXGEAR 5012554
MAXGEAR 9180596
MAXGEAR OC214
MAXGEAR X4027E
MAXGEAR X4101E

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 115 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 108 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 s jednym spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

VOLVO S70 (874) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 10.1999 - 9.2000
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 11.1996 - 2.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 12.1995 - 12.2000
VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2007
VOLVO 850 (854) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996
VOLVO 850 Kombi (855) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996

 

6,50 € / ks bez DPH
7,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008536
Stierač Bosch 530 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 530 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008536, 3 397 008 536

ACURA MDX (YD2) 04.06 - ALFA ROMEO 166 (936_) 09.98 - 06.07 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 1.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 AUDI A3 (8L1) 09.96 - 09.06 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X5 (E53) 01.00 - 12.06 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 CADILLAC CTS 03.02 - 12.07 ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 07.07 - SRX 09.03 - 12.09 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 CORVETTE (C7) 09.13 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SILVERADO 1500 09.06 - CAMARO 02.09 - 12.15 SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO Kabriolet 01.11 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C6) 09.04 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C6) 09.04 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11 XM (Y4) 05.94 - 10.00 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - C4 AIRCROSS 08.10 - JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 DACIA LOGAN II 10.12 - DAEWOO MATIZ (M100, M150) 09.98 - MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18 MATIZ żikmé zadná kapota (KLA4) 08.98 - 08.02 DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 10.96 - TERIOS (J2_) 11.05 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 NEON 05.94 - 08.99 DURANGO (WD) 12.10 - STRATUS 09.94 - 04.01 MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10 DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 STILO (192_) 10.01 - 11.10 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 F-150 10.07 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 ACCORD VIII (CU) 04.08 - LEGEND II (KA) 01.91 - 03.96 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - LEGEND II Kupé (KA) 01.91 - 03.96 CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05 PILOT 09.08 - CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97 HYUNDAI COUPE (RD) 05.96 - 04.02 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 INFINITI G limuzina 08.02 - QX56 09.03 - 12.10 QX4 01.97 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 XK 8 Convertible (X100) 03.96 - 07.05 XK 8 Kupé (X100) 03.96 - 07.05 XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14 JEEP CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08 GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17 KIA CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CLARUS Kombi (GC) 05.98 - RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 JOICE (MTE1P) 02.00 - SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97 K2500 Korba/Podvozok (SD) 06.01 - SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01 K2700 (SD) 10.99 - SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01 K2700 01.04 - SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01 K2900 01.08 - SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07 PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04 PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUS GS (JZS147_) 01.93 - 08.97 LX (_J2_) 08.07 - GX (_J12_) 11.01 - 11.09 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 626 V (GF) 05.97 - 12.02 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-3 (DK) 01.15 - 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99 3 (BK) 10.03 - 12.09 XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SLK (R170) 04.96 - 04.04 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 MIRAGE V sikma zadna cast (CJ_A) 09.95 - 07.03 ASX (GA_W_) 11.09 - OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - NISSAN 100NX (B13) 03.90 - 01.96 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 300ZX (Z32) 09.89 - 12.00 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 370Z Kupé (Z34) 01.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95 ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00 SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95 MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95 SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96 MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00 SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00 MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 10.97 - 12.00 SUNNY III Skrina/kombi (Y10) 11.90 - 03.00 MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 MICRA C+C III (K12) 08.05 - TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 MICRA IV (K13K) 05.10 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - MICRA IV (K13KK) 07.09 - PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96 PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96 VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01 PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98 VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02 OPEL VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 405 II (4B) 01.92 - 11.99 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 406 (8B) 08.95 - 01.05 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 4008 05.12 - BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 PROTON GEN 2 (CM_) 06.04 - WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 - THALIA I (LB_) 02.98 - KANGOO (KC0/1_) 08.97 - TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kupé 12.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99 IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02 CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 CORDOBA VARIO Skrina/kombi (6K5) 08.00 - 12.02 LEON (1M1) 11.99 - 06.06 CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 SKODA FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08 OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10 FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07 OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10 FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07 OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10 FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 SMART CABRIO (450) 03.00 - 01.04 FORTWO Kupé (450) 01.04 - 02.07 CITY-COUPE (450) 07.98 - 01.04 FORTWO Cabrio (450) 01.04 - 01.07 S SANGYONG ACTYON I 11.05 - ACTYON SPORTS I (QJ) 11.05 - ACTYON II 08.12 - ACTYON SPORTS II 01.12 - SUBARU FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12 LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 SUZUKI BALENO (FW, EW) 02.16 - SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 CELERIO (LF) 02.14 - SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - IGNIS III (MF) 10.16 - SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVALON limuzina (_X1_) 09.94 - 03.06 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 HIACE IV Autobus (_H1_) 08.87 - 12.04 CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99 HIACE IV Skrinka (_H1_) 08.89 - 02.05 CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99 HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 HIACE IV Skrinka (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 HIACE V Skrinka (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 06.04 - FORTUNER (_N5_, _N6_) 06.04 - 05.15 UAZ CARGO (23602) 11.08 - 12.17 PATRIOT 07.04 - VOLVO C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02 440 (445) 08.88 - 12.96 C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05 460 (464) 09.88 - 12.96 S60 I (384) 07.00 - 04.10 480 (482) 04.86 - 07.96 S70 (874) 11.96 - 11.00 850 (854) 06.91 - 10.97 S80 I (184) 05.98 - 02.08 850 Kombi (855) 04.92 - 10.97 S90 I (964) 11.96 - 12.98 960 (964) 08.90 - 07.94 V70 I (875, 876) 12.95 - 12.00 960 Kombi (965) 08.90 - 07.94 V70 II (285) 11.99 - 12.08 960 II (964) 07.94 - 12.96 V90 I Kombi (965) 11.96 - 12.98 960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 BORA I (1J2) 10.98 - 12.13 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 08.88 - 12.96 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15 POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14 FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98 VENTO (1H2) 11.91 - 09.98 GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 GOLF Van III Variant (1H5) 08.91 - 12.99 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06 GOLF III TRANSPORTERCabriolet (1E7) 07.93 - 05.98 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 GOLF VAN IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 GOLF IV Cabriolet (1E7) 06.98 - 12.02 TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97 ZASTAVA 10 10.05 -

10,29 € / ks bez DPH
12,35 € / ks s DPH
Kód produktu: 4I-1-299
Manžeta radiacej páky VOLVO V70 S70
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta radiacej páky do VOLVO V70 S70 (r.v.1996-2007) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 3
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


VOLVO V70 S70 (r.v.1996-2007)

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 100198CN5
Zátka veko vlevu oleja
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Zátka veko vlevu oleja oleju AUDI FORD SEAT ŠKODA VOLKSWAGEN VOLVO

OEM čísla:

  • VOLVO 9180597
  • VW 026103485
  • VW 026103485A
  • VW 030103485
  • VW 030103485A
  • VW 049103485A
  • VW 049103485F
  • VW 06A103485C
  • VW 06A103485F
  • VW 06B103485B
  • VW 06B103485C
  • VW 077103485
  • VW 077103485A

 

Popis:

Tesnenie v balení

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

  • AUDI 100 (44, 44Q, C3)
  • AUDI 100 (4A, C4)
  • AUDI 100 AVANT (43, C2)
  • AUDI 100 AVANT (4A, C4)
  • AUDI 100 KOMBI (44, 44Q, C3)
  • AUDI 200 (43)
  • AUDI 200 (44, 44Q)
  • AUDI 200 AVANT (44, 44Q)
  • AUDI 50 (86)
  • AUDI 80 (80, 82, B1)
  • AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3)
  • AUDI 80 (8C, B4)
  • AUDI 80 AVANT (8C, B4)
  • AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3)
  • AUDI A3 (8L1)
  • AUDI A4 (8D2, B5)
  • AUDI A4 AVANT (8D5, B5)
  • AUDI A4 KABRIOLET (8H7, 8HE)
  • AUDI A6 (4A, C4)
  • AUDI A6 (4B, C5)
  • AUDI A6 AVANT (4A, C4)
  • AUDI A6 AVANT (4B, C5)
  • AUDI A8 (4D2, 4D8)
  • AUDI ALLROAD (4BH)
  • AUDI CABRIOLET (8G7, B4)
  • AUDI COUPE (81, 85)
  • AUDI COUPE (89, 8B)
  • AUDI QUATTRO (85)
  • AUDI TT (8N3)
  • AUDI TT ROADSTER (8N9)
  • AUDI V8 (44_, 4C_)
  • FORD GALAXY (WGR)
  • SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9)
  • SEAT AROSA (6H)
  • SEAT CORDOBA (6K2/C2)
  • SEAT CORDOBA (6L2)
  • SEAT CORDOBA HATCHBACK
  • SEAT CORDOBA HATCHBACK (6K2)
  • SEAT CORDOBA VARIO (6K5)
  • SEAT IBIZA I (021A)
  • SEAT IBIZA II (6K1)
  • SEAT IBIZA III (6K1)
  • SEAT INCA (6K9)
  • SEAT LEON (1M1)
  • SEAT TOLEDO I (1L)
  • SEAT TOLEDO II (1M2)
  • SKODA FABIA (6Y2)
  • SKODA FABIA COMBI (6Y5)
  • SKODA FABIA SEDAN (6Y3)
  • SKODA FELICIA I (6U1)
  • SKODA FELICIA I KOMBI (6U5)
  • SKODA FELICIA II (6U1)
  • SKODA FELICIA II KOMBI (6U5)
  • SKODA OCTAVIA (1U2)
  • SKODA OCTAVIA COMBI (1U5)
  • SKODA SUPERB (3U4)
  • VOLVO 850 (LS)
  • VOLVO 850 KOMBI (LW)
  • VOLVO S70 (P80_)
  • VOLVO S80 (TS, XY)
  • VOLVO V70 I KOMBI (P80_)
  • VOLVO V70 II KOMBI (P80_)
  • VW BORA (1J2)
  • VW BORA KOMBI (1J6)
  • VW CADDY I (14)
  • VW CADDY II KOMBI (9K9B)
  • VW CADDY II (9K9A)
  • VW CADDY II PICK-UP (9U7)
  • VW CORRADO (53I)
  • VW GOLF I (17)
  • VW GOLF I CABRIOLET (155)
  • VW GOLF II (19E, 1G1)
  • VW GOLF III (1H1)
  • VW GOLF III CABRIOLET (1E7)
  • VW GOLF III VARIANT (1H5)
  • VW GOLF IV (1J1)
  • VW GOLF IV CABRIOLET (1E7)
  • VW GOLF IV VARIANT (1J5)
  • VW JETTA I (16)
  • VW JETTA II (19E, 1G2)
  • VW KAEFER
  • VW LT 28-35 I AUTOBUS (281-363)
  • VW LT 28-35 I (281-363)
  • VW LT 28-35 I Korba / podvozok (281-363)
  • VW LT 28-35 II AUTOBUS (2DM)
  • VW LT 28-46 II (2DX0AE)
  • VW LT 28-46 II Korba / podvozok (2DX0FE)
  • VW LT 40-55 I (291-512)
  • VW LT 40-55 I Korba / podvozok (293-909)
  • VW LUPO (6X1, 6E1)
  • VW PASSAT (32)
  • VW PASSAT (32B)
  • VW PASSAT (3A2, 35I)
  • VW PASSAT (3B2)
  • VW PASSAT (3B3)
  • VW PASSAT SEDAN (32B)
  • VW PASSAT VARIANT (32B)
  • VW PASSAT VARIANT (33)
  • VW PASSAT VARIANT (3A5, 35I)
  • VW PASSAT VARIANT (3B5)
  • VW PASSAT VARIANT (3B6)
  • VW POLO (6N1)
  • VW POLO (6N2)
  • VW POLO (86)
  • VW POLO (86C, 80)
  • VW POLO (9N_)
  • VW POLO CLASSIC (6KV2)
  • VW POLO CLASSIC (86C, 80)
  • VW POLO COUPE (86C, 80)
  • VW POLO (86CF)
  • VW POLO VARIANT (6KV5)
  • VW SANTANA (32B)
  • VW SCIROCCO (53)
  • VW SCIROCCO (53B)
  • VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6)
  • VW TRANSPORTER I AUTOBUS (22, 24, 25, 28)
  • VW TRANSPORTER I (21, 23)
  • VW TRANSPORTER I Korba / podvozok (26)
  • VW TRANSPORTER II AUTOBUS
  • VW TRANSPORTER II
  • VW TRANSPORTER II Korba / podvozok
  • VW TRANSPORTER III AUTOBUS
  • VW TRANSPORTER III
  • VW TRANSPORTER III Korba / podvozok
  • VW VENTO (1H2)
1,17 € / ks bez DPH
1,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 5J-2-719
Lanko držiak veka palivovej nádrže + veko
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Lanko držiak veka palivovej nádrže + veko

Lanko je možné demontovať a preložiť na pôvodné veko, prípadne použiť aj s novým vekom

OEM čísla: 1J0201550AC, 1J0201550AN, 8N0201553, 4A0201553A, 1H0201553B, 1J0201550AS

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

AUDI

  • 100 (44, 44Q, C3) [1982.08 - 1991.07]
  • 100 (4A2, C4) [1990.12 - 1994.07]
  • 100 Avant (44, 44Q, C3) [1982.08 - 1990.11]
  • 100 Avant (4A5, C4) [1990.12 - 1994.07]
  • 80 (89, 89Q, 8A, B3) [1986.06 - 1991.10]
  • 80 (8C2, B4) [1991.09 - 1994.12]
  • 80 Avant (8C5, B4) [1991.09 - 1996.01]
  • 90 (89, 89Q, 8A, B3) [1987.04 - 1991.09]
  • A1 (8X1, 8XK) [2010.05 - ]
  • A1 Sportback (8XA, 8XF) [2011.09 - ]
  • A2 (8Z0) [2000.02 - 2005.08]
  • A3 (8L1) [1996.09 - 2003.06]
  • A4 (8D2, B5) [1994.11 - 2001.09]
  • A4 Avant (8D5, B5) [1994.11 - 2001.09]
  • A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) [2002.04 - 2009.03]
  • A6 (4A2, C4) [1994.06 - 1997.10]
  • A6 (4B2, C5) [1997.01 - 2005.01]
  • A6 Avant (4A5, C4) [1994.06 - 1997.12]
  • A6 Avant (4B5, C5) [1997.11 - 2005.01]
  • A8 (4D2, 4D8) [1994.03 - 2002.12]
  • CABRIOLET (8G7, B4) [1991.05 - 2000.08]
  • COUPE (89, 8B) [1988.10 - 1996.12]
  • TT (8N3) [1998.10 - 2006.06]
  • TT Roadster (8N9) [1999.10 - 2006.06]
  • V8 (441, 442, 4C2, 4C8) [1988.10 - 1994.02]

SEAT

  • CORDOBA (6K1, 6K2) [1993.02 - 2002.10]
  • IBIZA II (6K1) [1993.03 - 2002.02]
  • INCA (6K9) [1995.11 - 2003.06]
  • LEON (1M1) [1999.11 - 2006.06]
  • LEON (1P1) [2005.05 - 2012.12]
  • TOLEDO I (1L) [1991.01 - 1999.10]
  • TOLEDO II (1M2) [1998.10 - 2006.05]

ŠKODA

  • FABIA I (6Y2) [1999.08 - 2008.03]
  • FABIA I sedan (6Y3) [1999.10 - 2007.12]
  • OCTAVIA I (1U2) [1996.09 - 2010.12]
  • OCTAVIA I Combi (1U5) [1998.07 - 2010.12]
  • OCTAVIA II (1Z3) [2004.02 - 2013.06]
  • OCTAVIA II Combi (1Z5) [2004.02 - 2013.06]

VW

  • BORA (1J2) [1998.10 - 2013.12]
  • BORA Variant (1J6) [1999.05 - 2005.05]
  • CADDY II kombi (9K9B) [1995.11 - 2004.01]
  • CADDY II (9K9A) [1995.11 - 2004.01]
  • CORRADO (53I) [1987.08 - 1995.12]
  • FOX (5Z1, 5Z3) [2003.10 - ]
  • GOLF II (19E, 1G1) [1983.08 - 1992.12]
  • GOLF II Van (19E, 1G1) [1983.08 - 1991.07]
  • GOLF III (1H1) [1991.08 - 1998.07]
  • GOLF III Cabriolet (1E7) [1993.07 - 1998.05]
  • GOLF III Variant (1H5) [1993.07 - 1999.04]
  • GOLF IV (1J1) [1997.08 - 2005.06]
  • GOLF IV Cabriolet (1E7) [1998.06 - 2002.06]
  • GOLF IV Variant (1J5) [1999.05 - 2006.06]
  • JETTA II (19E, 1G2, 165) [1983.08 - 1992.12]
  • LUPO (5Z1) [2003.10 - 2009.12]
  • NEW BEETLE (9C1, 1C1) [1998.01 - 2010.09]
  • PASSAT B4 [1988.02 - 1997.12]
  • PASSAT B5 [1996.08 - 2001.12]
  • PASSAT B5 FL [2000.11 - 2005.05]
  • POLO (6N1) [1994.10 - 1999.10]
  • POLO (6N2) [1999.10 - 2001.10]
  • POLO (6R1, 6C1) [2009.06 - ]
  • POLO (9N_) [2001.10 - 2012.01]
  • POLO CLASSIC (6V2) [1995.11 - 2006.07]
  • POLO (6NF) [1994.09 - 1999.12]
  • POLO sedan (9A4) [2002.09 - ]
  • POLO sedan (9N_) [2002.09 - 2010.12]
  • POLO Variant (6V5) [1997.04 - 2001.09]
  • SCIROCCO (53B) [1980.08 - 1992.07]
  • TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [2002.10 - 2010.05]
  • VENTO (1H2) [1991.11 - 1998.09]
3,13 € / ks bez DPH
3,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004671
Stierač Bosch ECO 530 mm ramienkový uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 530 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004671, 3 397 004 671

 

ACURA MDX (YD2) 04.06 - ALFA ROMEO 166 (936_) 09.98 - 06.07 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 1.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 AUDI A3 (8L1) 09.96 - 09.06 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X5 (E53) 01.00 - 12.06 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 CADILLAC CTS 03.02 - 12.07 ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 07.07 - SRX 09.03 - 12.09 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 CORVETTE (C7) 09.13 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 SILVERADO 1500 09.06 - CAMARO 02.09 - 12.15 SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO Kabriolet 01.11 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C6) 09.04 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C6) 09.04 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11 XM (Y4) 05.94 - 10.00 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - C4 AIRCROSS 08.10 - JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 DACIA LOGAN II 10.12 - DAEWOO MATIZ (M100, M150) 09.98 - MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18 MATIZ żikmé zadná kapota (KLA4) 08.98 - 08.02 DAIHATSU GRAN MOVE (G3) 10.96 - TERIOS (J2_) 11.05 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 NEON 05.94 - 08.99 DURANGO (WD) 12.10 - STRATUS 09.94 - 04.01 MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10 DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 STILO (192_) 10.01 - 11.10 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 F-150 10.07 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 ACCORD VIII (CU) 04.08 - LEGEND II (KA) 01.91 - 03.96 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - LEGEND II Kupé (KA) 01.91 - 03.96 CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05 PILOT 09.08 - CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97 HYUNDAI COUPE (RD) 05.96 - 04.02 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 INFINITI G limuzina 08.02 - QX56 09.03 - 12.10 QX4 01.97 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 XK 8 Convertible (X100) 03.96 - 07.05 XK 8 Kupé (X100) 03.96 - 07.05 XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14 JEEP CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08 GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 PATRIOT (MK74) 02.07 - 12.17 KIA CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CLARUS Kombi (GC) 05.98 - RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 JOICE (MTE1P) 02.00 - SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97 K2500 Korba/Podvozok (SD) 06.01 - SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01 K2700 (SD) 10.99 - SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01 K2700 01.04 - SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01 K2900 01.08 - SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07 PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04 PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUS GS (JZS147_) 01.93 - 08.97 LX (_J2_) 08.07 - GX (_J12_) 11.01 - 11.09 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 626 V (GF) 05.97 - 12.02 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-3 (DK) 01.15 - 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99 3 (BK) 10.03 - 12.09 XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SLK (R170) 04.96 - 04.04 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 MIRAGE V sikma zadna cast (CJ_A) 09.95 - 07.03 ASX (GA_W_) 11.09 - OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - NISSAN 100NX (B13) 03.90 - 01.96 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 300ZX (Z32) 09.89 - 12.00 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 370Z Kupé (Z34) 01.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95 ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00 SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95 MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95 SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96 MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00 SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00 MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 10.97 - 12.00 SUNNY III Skrina/kombi (Y10) 11.90 - 03.00 MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 MICRA C+C III (K12) 08.05 - TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 MICRA IV (K13K) 05.10 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - MICRA IV (K13KK) 07.09 - PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96 PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96 VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01 PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98 VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02 OPEL VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 405 II (4B) 01.92 - 11.99 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 406 (8B) 08.95 - 01.05 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 4008 05.12 - BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 PROTON GEN 2 (CM_) 06.04 - WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 - THALIA I (LB_) 02.98 - KANGOO (KC0/1_) 08.97 - TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kupé 12.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99 IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02 CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 CORDOBA VARIO Skrina/kombi (6K5) 08.00 - 12.02 LEON (1M1) 11.99 - 06.06 CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 SKODA FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08 OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10 FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07 OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10 FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07 OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10 FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 SMART CABRIO (450) 03.00 - 01.04 FORTWO Kupé (450) 01.04 - 02.07 CITY-COUPE (450) 07.98 - 01.04 FORTWO Cabrio (450) 01.04 - 01.07 S SANGYONG ACTYON I 11.05 - ACTYON SPORTS I (QJ) 11.05 - ACTYON II 08.12 - ACTYON SPORTS II 01.12 - SUBARU FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12 LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 SUZUKI BALENO (FW, EW) 02.16 - SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 CELERIO (LF) 02.14 - SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - IGNIS III (MF) 10.16 - SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVALON limuzina (_X1_) 09.94 - 03.06 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 HIACE IV Autobus (_H1_) 08.87 - 12.04 CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99 HIACE IV Skrinka (_H1_) 08.89 - 02.05 CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99 HIACE IV Autobus (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 HIACE IV Skrinka (__H1_, __H2_) 08.95 - 12.12 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 HIACE V Skrinka (TRH2__, KDH2__, LH2__, GDH2__) 06.04 - FORTUNER (_N5_, _N6_) 06.04 - 05.15 UAZ CARGO (23602) 11.08 - 12.17 PATRIOT 07.04 - VOLVO C70 I Kupé (872) 03.97 - 09.02 440 (445) 08.88 - 12.96 C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05 460 (464) 09.88 - 12.96 S60 I (384) 07.00 - 04.10 480 (482) 04.86 - 07.96 S70 (874) 11.96 - 11.00 850 (854) 06.91 - 10.97 S80 I (184) 05.98 - 02.08 850 Kombi (855) 04.92 - 10.97 S90 I (964) 11.96 - 12.98 960 (964) 08.90 - 07.94 V70 I (875, 876) 12.95 - 12.00 960 Kombi (965) 08.90 - 07.94 V70 II (285) 11.99 - 12.08 960 II (964) 07.94 - 12.96 V90 I Kombi (965) 11.96 - 12.98 960 II Kombi (965) 07.94 - 12.96 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 BORA I (1J2) 10.98 - 12.13 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 08.88 - 12.96 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 FOX sikma zadna cast (5Z1, 5Z3, 5Z4) 08.03 - 10.15 POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14 FOX Van (5Z1) 09.10 - 12.11 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98 VENTO (1H2) 11.91 - 09.98 GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 GOLF Van III Variant (1H5) 08.91 - 12.99 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06 GOLF III TRANSPORTERCabriolet (1E7) 07.93 - 05.98 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 GOLF VAN IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06 TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 GOLF IV Cabriolet (1E7) 06.98 - 12.02 TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 02.88 - 12.97 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 02.88 - 06.97 ZASTAVA 10 10.05 -

4,88 € / ks bez DPH
5,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 0451203223
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

VOLVO 9125224
VOLVO 9125224-7
VAG 074 115 561 B
MAXGEAR 069115561A
MAXGEAR 10555060300003
MAXGEAR 260136
MAXGEAR 4434825
MAXGEAR 5012554
MAXGEAR 9180596
MAXGEAR OC214
MAXGEAR X4027E
MAXGEAR X4101E

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška97 mm
Rozmer závitu3/4" 16 UNF
Vonkajší priemer109 mm
Vnútorný priemer 263 mm
Vonkajší priemer 273 mm
s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

VOLVO S70 (874) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1997 - 11.2000
VOLVO S70 (874) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 10.1999 - 9.2000
VOLVO S80 I (184) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 1.1999 - 7.2006
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDi AWD 103 KW / 140 HP 11.1996 - 2.2000
VOLVO V70 I (875, 876) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 12.1995 - 12.2000
VOLVO V70 II (285) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 11.1999 - 8.2007
VOLVO 850 (854) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996
VOLVO 850 Kombi (855) 2.5 TDI 103 KW / 140 HP 8.1995 - 12.1996

 

10,71 € / ks bez DPH
12,85 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií