+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
FORD Fusion

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „FORD Fusion“

Kód produktu: OF-1244
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 123 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

 

3,17 € / ks bez DPH
3,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1067
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 75 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 72 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 8.2013 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.6 85 KW / 116 HP 4.2007 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 2.2011 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 86 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 12.2014
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 1.2018 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.5 Ti 82 KW / 112 HP 10.2013 - Teraz
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 55 KW / 75 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1996 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 KW / 70 HP 3.2003 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 KW / 75 HP 5.2002 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 59 KW / 80 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 44 KW / 60 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 60 KW / 82 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 68 KW / 92 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 62 KW / 85 HP 3.2015 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 6.2008 - 9.2012
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 99 KW / 134 HP 12.2010 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 147 KW / 200 HP 4.2016 - 4.2017
FORD FIESTA V Van 1.4 59 KW / 80 HP 5.2002 - 9.2005
FORD FIESTA VI Van 1.25 44 KW / 60 HP 8.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.25 60 KW / 82 HP 1.2009 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT 88 KW / 120 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - Teraz
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.4 i 66 KW / 90 HP 4.1996 - 10.1999
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 1.4 66 KW / 90 HP 8.1998 - 4.2002
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 3.2015 - Teraz
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 9.1999
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.4 55 KW / 75 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 8.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 9.2012
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.4 59 KW / 80 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 74 KW / 101 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 Ti-VCT 85 KW / 116 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III Skrina/kombi 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 123 HP 11.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 9.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV limuzina (HM) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 11.2018 - Teraz
FORD FUSION (JU_) 1.25 55 KW / 75 HP 8.2004 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 59 KW / 80 HP 8.2002 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 59 KW / 80 HP 1.2010 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 6.2015
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 63 KW / 85 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III limuzina (TK, FK) 1.2 (TK) 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 1.2016 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 110 KW / 150 HP 2.2019 - 11.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 8.2018 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - 6.2018
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 132 KW / 179 HP 10.2012 - 4.2015
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 12.2012
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 12.2010
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 1.2019 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 11.1997 - 10.2000
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 9.2014
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 55 KW / 75 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) 55 KW / 75 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2003 - 6.2007
MORGAN ROADSTER Kabriolet 1.6 4/4 82 KW / 112 HP 1.2004 - Teraz
VOLVO C30 (533) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) T3 110 KW / 150 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4 132 KW / 180 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (124) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 4.2014
VOLVO S80 II (124) T4F 132 KW / 180 HP 5.2011 - 1.2014
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi 88 KW / 120 HP 4.2013 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi 110 KW / 150 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T3 110 KW / 150 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4 132 KW / 180 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 12.2015

OE čísla:

FORD 1007 705
FORD 1007 706
FORD 1070 521
FORD 1455 760
FORD 1555 370
FORD 1559 937
FORD 1667 890
FORD 1678 162
FORD 1682 366
FORD 1714 387

 

2,71 € / ks bez DPH
3,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D3-2-1609
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Obal kľúčika obsahuje 4 tlačidlá
Obsahuje miesto pre elektroniku
Kompatibilita:
FORD
CONNECT
COUGAR
F-250
F150
FOCUS
FUSION
GALAXY
KUGA
MONDEO
MUSTANG
PROBE
RANGER
SIERRA
THUNDERBIRD
WINDSTAR

4,79 € / ks bez DPH
5,75 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0313
Gumové rohože komplet do Ford Fiesta V Ford Fusion Mazda 2
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA V Van 05.02 - 12.10
    
MAZDA

MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

27,71 € / ks bez DPH
33,25 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Nie
Spôsob montáže: Puzdro nalisované (západka)
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

2,46 € / ks bez DPH
2,95 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575007
Stierač Valeo First 550 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

8,25 € / ks bez DPH
9,90 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stierač Valeo First 400 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 400 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,29 € / ks bez DPH
8,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stierač Bosch 550 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

11,33 € / ks bez DPH
13,60 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008530
Stierač Bosch 400 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008530, 3 397 008 530

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

8,04 € / ks bez DPH
9,65 € / ks s DPH
Kód produktu: 144081
Tesnenie turbo-rezonátor
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: 1440.81, 9401440818, 1 361 240, 3M5Q9F826AA, 1161 7 806 037
OE čísla náhrad: 16080100, 076.331.005, 076.331.100, 1950011, 628 317

Popis: Pre motory 1.6 HDi


Kompatibilita (zoznam motorizácií nájdete SEM ) :
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST minivan (M_)
BERLINGO MULTISPACE (B9)
BERLINGO minivan (B9)
C2 (JM_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 PICASSO (SH_)
C4 GRAND PICASSO I (UA_)
C4 I (LC_)
C4 I sedan
C4 PICASSO I (MPV) (UD_)
C4 coupe (LA_)
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
JUMPY (VF7)
JUMPY Skriňa
XSARA PICASSO (N68)
FORD
C-MAX (DM2)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA VI (CB1, CCN)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FUSION (JU_)
PEUGEOT
1007 (KM_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
3008 (MPV) (0U_)
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 SW (3H)
308 I (4A_, 4C_)
308 SW I (4E_, 4H_)
407 (6D_)
407 SW (6E_)
5008 (0U_, 0E_)
EXPERT Korba / podvozok
EXPERT Skriňa (VF3A_, VF3U_, VF3X_)
EXPERT TEPEE (VF3X_)
PARTNER minivan
PARTNER minivan (5_, G_)
PARTNER Korba / podvozok
PARTNER TEPEE
PARTNER  (MPV) (5_, G_)

Rozšírený názov: tesnenie medzi turbom a rezonátorom

 

3,83 € / ks bez DPH
4,60 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-26
Membrána odvetrávania veka ventilov 51mm
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OE čísla:
0248.L1, 1233714, 1254229,0248.L1 1233714 1254229 1313806 1479837, 3M5Q6A785AA 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB, 3M5Q6K271AC 3M5Q6K271AD 3M5Q6A785AA, 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB 3M5Q6K271AC, 3M5Q6K271AD 9651815680 Y60110210, Y60110210A Y60110210B Y60110210
Popis:
Vonkajší priemer: ~ 51mm (Pred zakúpením prosíme porovnať)
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
CITROEN
BERLINGO (B9)
BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon (M_)
BERLINGO / BERLINGO FIRST (MPV) (MF)
BERLINGO Furgon (B9)
BERLINGO KORBA / (B9)
C-ELYSEE
C2 (JM_)
C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 II (SC_)
C3 III (SX)
C3 Picasso
C4 AIRCROSS
C4 CACTUS
C4 Grand Picasso I (UA_)
C4 Grand Picasso II
C4 I (LC_)
C4 II (B7)
C4 Picasso I (MPV) (UD_)
C4 Picasso II
C4 coupe (LA_)
C5 Furgon / kombi (DE_, RE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
DS3
DS3 kabriolet
DS4
DS5
JUMPY (VF7)
JUMPY (V_)
JUMPY Furgon (V_)
JUMPY Furgon
JUMPY / (V_)
JUMPY /
SPACETOURER (V_)
XSARA PICASSO (N68)
Fiat
SCUDO (270_, 272_)
SCUDO Furgon (270_, 272_)
SCUDO / (270_, 272_)
Ford
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III sedan
FUSION (JU_)
GALAXY (WA6)
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi
TOURNEO COURIER Kombi
TRANSIT CONNECT Furgon
TRANSIT CONNECT kombi
TRANSIT COURIER Furgon
TRANSIT COURIER
Mazda
2 (DE_, DH_3)
3 (BK)
3 (BK)
3 (BL)
3 (BL)
3 sedan (BK)
3 sedan (BL)
3 sedan (BL)
5 (CW)
Mini
MINI (R56) Cooper D
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D
Peugeot
1007 (KM_)
2008 (CU_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
208 Furgon (CR_)
208 I (CA_, CC_)
3008 SUV (M_)
3008 (MPV) (0U_)
301
301
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 SW (3H)
308 CC (4B_)
308 I (4A_, 4C_)
308 II
308 II
308 SW I (4E_, 4H_)
308 SW II
4008
407 (6D_)
407 SW (6E_
5008 (0U_, 0E_)
5008 II
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_)
EXPERT Furgon (V_)
EXPERT Tepee (VF3X_)
EXPERT KORBA / (V_)
PARTNER Combispace (5F)
PARTNER Furgon (5)
PARTNER Furgon
PARTNER Tepee
TRAVELLER (V_)
Suzuki
SX4 (EY, GY)
Volvo
C30 (533)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V40 liftback (525, 526)
V50 (545)
V60 (155, 157)
V70 III (135)

Membrána odvetrávania veka ventilov 51mm

 

3,25 € / ks bez DPH
3,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 5B-2-40
Pumpička čerpadielko ostrekovača skiel
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 93BB17K624BA, 7003178d
Popis:
POČET PINOV: 2
TYP: DVOJSTUPŇOVÁ
Pre vozidlá so zadným stieračom
Výrobca / Kód
FEBI BILSTEIN: 06084
FORD: 1652613
FORD: 6153469
FORD: 6164937
FORD: 6175672
FORD: 7003178
FORD: 87AB17K624AC
FORD: 93BB17K624BA
MAZDA: 1E00-76-672
MAXGEAR: 300635CH5
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
FORD:
COUGAR (EC_)
ECOSPORT
FIESTA III (GFJ)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FIESTA (F3L, F5L)
FIESTA (FVD)
FIESTA (J5_, J3_)
FIESTA (JV_)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA sedan
FOCUS (DAW, DBW)
FOCUS Turnier (DNW)
FOCUS sedan (DFW)
FUSION (JU_)
KA (RB_)
KA Van (RB)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)

Pumpička čerpadielko ostrekovača skiel

4,83 € / ks bez DPH
5,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 3D-1-146
Manžeta radiacej páky FORD FUSION
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta radiacej páky do FORD FUSION (2002-2012) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 3
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

FORD FUSION (2002-2012)
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 28-0839
Motorček zámku zámok kufra 5 dverí
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Motorček zámku zámok kufra Ford Fusion (06/2002-) Fiesta Mk5 V (11/2001 - 07/2008)

OEM čísla:

  • FORD 1481081, 1140747, 1142727, 1145288, 1151275
  • FORD 2S6T-432A98-AF
  • 2S6T432A98AB, 2S6T432A98AC, 2S6T432A98AE, 2S6T432A98AF

Popis:

Počet pinov (v konektore): 2

Montážna strana: zadná

Kompatibilita:

FORD

  • FORD FIESTA MK5 OD (11/2001 - 07/2008)
  • FORD FUSION (06/2002-)

FOTO Z MONTÁŽI:

Motorček zámku kufra Ford Fusion Fiesta

 
19,42 € / ks bez DPH
23,30 € / ks s DPH
Kód produktu: 8F-2-94
Filter a obal palivového filtra
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OEM čísla: 1901.62, 1901.65, 1906.76, 1906.77, 1906.A5, 1906.A6, 9638780280, 9641087880, 9642105181, FIAT 9401906768,   FIAT MD-493, SUZUKI 1541267G11, SUZUKI 1541286CT1
Popis:
ZOSTAVA OBSAHUJE AJ NOVÝ FILTER PALIVA !
TYP OBALU FILTRA: SIEMENS
Kompatibilita:
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon (M_)
BERLINGO / BERLINGO FIRST  (MPV) (MF)
C2 (JM_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 II (SC_)
C3 Picasso
C4 Grand Picasso I (UA_)
C4 I (LC_)
C4 Picasso I (MPV) (UD_)
C4 coupe (LA_)
C5 I (DC_)
C5 I Break (DE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 III Break (RW_)
C8 (EA_, EB_)
JUMPY (U6U)
JUMPY (VF7)
JUMPY Furgon
JUMPY Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_)
JUMPY korba / podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_)
XANTIA Break (X1_, X2_)
XSARA (N1)
XSARA Break (N2)
XSARA PICASSO (N68)
XSARA coupe (N0)
FIAT
SCUDO Combinato (220_)
SCUDO Furgon (220_)
ULYSSE (179_)
ULYSSE (220_)
FORD
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FUSION (JU_)
LANCIA
PHEDRA (179_)
ZETA (22_)
MAZDA
3 (BK)
5 (CW)
MINI
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
PEUGEOT
1007 (KM_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
206+ (2L_, 2M_)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
3008 (MPV) (0U_)
306 (7B, N3, N5)
306 Break (7E, N3, N5)
306 liftback (7A, 7C, N3, N5)
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 SW (3H)
308 CC (4B_)
308 I (4A_, 4C_)
308 SW I (4E_, 4H_)
406 (8B)
406 Break (8E/F)
406 coupe (8C)
407 (6D_)
407 SW (6E_)
5008 (0U_, 0E_)
607 (9D, 9U)
807 (E)
EXPERT (224_)
EXPERT Furgon (222)
EXPERT Tepee (VF3X_)
PARTNER Combispace (5F)
PARTNER Furgon
PARTNER Furgon (5)
PARTNER Tepee
SUZUKI
JIMNY (SN)
LIANA (ER, RH_)
LIANA liftback
SX4 (EY, GY)
VITARA (ET, TA, TD)
TOYOTA
AVENSIS (_T22_)
AVENSIS Liftback (_T22_)
AVENSIS kombi (_T22_)
VOLVO
C30 (533)
S40 II (544)
V50 (545)

21,67 € / ks bez DPH
26 € / ks s DPH
Kód produktu: 10E-2-158
Strešná anténa
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Strešná anténa

Popis:

prút antény : 55 cm

vnútorný závit (potreba porovnať, vyskytovali sa aj s vonkaším - šróbom z prútu antény)

Kompatibilita:

FORD

FORD C-MAX, 2007-2010

FORD COUGAR

FORD ESCORT

FORD FIESTA, ...-2011

FORD FOCUS C-MAX

FORD FOCUS I, II

FORD FUSION

FORD KA, 1996-2008

FORD KUGA, 2008-2010

FORD MONDEO MKII, MK3, MKIV

FORD PUMA

FORD SCORPIO, 1995-1998

FORD TRANSIT, 2000-2006

FORD TRANSIT CONNECT, 2002-2013

10,83 € / ks bez DPH
13 € / ks s DPH
Kód produktu: 10D-2-288
Strešná anténa
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Popis:

UPOZORNENIE : MONTOVALI SA DVA DRUHY ANTÉN : S VONKAJŠÍM ŠRÓBOM A S VNÚTORNÝM ZÁVITOM

  • ŠRÓB - 5mm
  • DĹŽKA ŠRÓBU (od základne antény) - 17mm
  • MONTÁŽ NA PRED STRECHY (na povodné miesto antény)

Kompatibilita:

FORD

  • Ford Cougar
  • Ford Escort MK7
  • Ford Ka 1
  • Ford Kuga
  • Ford Fiesta MK4
  • Ford Fiesta MK5
  • Ford Fiesta MK6
  • Ford Fiesta MK7
  • Ford Focus MK1
  • Ford Focus MK2
  • Ford Focus MK2 FL
  • Ford Focus C-Max
  • Ford Fusion
  • Ford Mondeo MK2
  • Ford Mondeo MK3
  • Ford Puma
  • Ford Transit
  • Ford Transit Connect
  • i iné
7,25 € / ks bez DPH
8,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 11B-2-524
Elektromagnetická cievka spojka kompresora klimatizácie
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Elektromagnetická cievka spojka kompresora klimatizácie

Popis:

Do kompresora: VISTEON VS16

  • Napätie: 12V
  • Rozmery: 101 X 64 X 45 X 31 MM
  • Umiestnenie: 12: 00

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

FORD

C-MAX (DM2)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD) 1560ccm 109KM/80kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 101KM/74kW 2007/02-2010/09

1.6 TDCi (GPDA HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2007/02-2010/09

FIESTA V (JH_, JD_)

1.6 TDCi (HHJA HHJB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/11-2008/06

FIESTA VI Van

1.6 TDCi (HHJC HHJD HHJE) 1560ccm 90KM/66kW 2009/01-

FOCUS C-MAX (DM2)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2003/10-2007/03

1.6 TDCi (HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/02-2007/03

FOCUS II (DA_, HCP, DP)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/01-2012/09

FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2004/07-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/07-2012/09

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2008/02-2011/07

FOCUS II skrinka / kombi

2.0 TDCi (IXDA) 1997ccm 110KM/81kW 2009/06-2011/07

FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

1.6 TDCi (G8DA G8DB G8DD G8DE G8DF) 1560ccm 109KM/80kW 2005/04-2012/09

1.6 TDCi (G8DC MTDA) 1560ccm 100KM/74kW 2005/04-2012/09

1.6 TDCi (GPDA GPDB GPDC HHDA HHDB) 1560ccm 90KM/66kW 2005/04-2012/09

FUSION (JU_)

1.6 TDCi (HHJA HHJB) 1560ccm 90KM/66kW 2004/11-2012/12

GALAXY (WA6)

2.0 TDCi (AZWA) 1997ccm 130KM/96kW 2006/05-2015/06

2.0 TDCi (KLWA TYWA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/06

2.0 TDCi (QXWA QXWB QXWC UFWA) 1997ccm 140KM/103kW 2006/05-2015/06

2.0 TDCi (TXWA) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/06

MONDEO IV (BA7)

2.0 TDCi (AZBC UKBA UKBB) 1997ccm 136KM/100kW 2007/03-2014/12

2.0 TDCi (KLBA LPBA TYBA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/01

2.0 TDCi (QXBA QXBB UFBA UFBB) 1997ccm 140KM/103kW 2007/03-2015/01

2.0 TDCi (TXBA TXBB) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/01

MONDEO IV Turnier (BA7)

2.0 TDCi (AZBA) 1997ccm 130KM/96kW 2007/03-2012/12

2.0 TDCi (AZBC UKBA UKBB) 1997ccm 136KM/100kW 2007/03-2014/12

2.0 TDCi (KLBA LPBA TYBA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/01

2.0 TDCi (QXBA QXBB UFBA UFBB) 1997ccm 140KM/103kW 2007/03-2015/01

2.0 TDCi (TXBA TXBB) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/01

MONDEO IV sedan (BA7)

2.0 TDCi (KLBA LPBA TYBA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/01

2.0 TDCi (QXBA QXBB UFBA UFBB) 1997ccm 140KM/103kW 2007/03-2015/01

2.0 TDCi (TXBA TXBB) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/01

S-MAX (WA6)

2.0 TDCi (AZWA) 1997ccm 130KM/96kW 2006/05-2014/12

2.0 TDCi (QXWA QXWB QXWC UFWA) 1997ccm 140KM/103kW 2006/05-2014/12

2.0 TDCi (TXWA) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2014/12

LAND ROVER

RANGE ROVER EVOQUE (L538)

2.2 D (224DT) 2179ccm 150KM/110kW 2011/06-2019/12

2.2 D 4x4 (224DT) 2179ccm 150KM/110kW 2011/06-2019/12

2.2 D 4x4 (224DT) 2179ccm 190KM/140kW 2011/06-2019/12

MAZDA

3 (BK)

1.6 DI Turbo (Y601 Y603 Y605 Y642) 1560ccm 109KM/80kW 2004/06-2009/06

3 sedan (BK)

1.6 DI Turbo (BK12Y) (Y601 Y603 Y605 Y642) 1560ccm 109KM/80kW 2004/06-2009/06

VOLVO

C30 (533)

1.6 D (D 4164 T) 1560ccm 109KM/80kW 2006/10-2012/12

2.0 D (D 4204 T) 1998ccm 136KM/100kW 2006/10-2012/12

D5 (D 5244 T13 D 5244 T8) 2400ccm 180KM/132kW 2006/10-2012/12

D5 (D 5244 T9) 2400ccm 163KM/120kW 2006/10-2012/12

S40 II (544)

1.6 D (D 4164 T) 1560ccm 110KM/81kW 2005/01-2012/12

2.0 D (D 4204 T) 1998ccm 136KM/100kW 2004/01-2010/12

2.4 D5 (D 5244 T13 D 5244 T8) 2400ccm 179KM/132kW 2006/03-2010/12

V50 (545)

1.6 D (D 4164 T) 1560ccm 110KM/81kW 2005/01-2011/12

2.0 D (D 4204 T) 1998ccm 136KM/100kW 2004/04-2010/12

2.4 D5 (D 5244 T13 D 5244 T8) 2400ccm 179KM/132kW 2006/03-2010/12

2.4 Tdi (D 5244 T9) 2400ccm 163KM/120kW 2007/05-2010/12

V70 II (285)

2.4 D (D 5244 T2) 2401ccm 131KM/96kW 2001/07-2007/08

OEM čísla:

FORD 1671720
FORD 1697034
FORD 1707376
FORD 1712521
FORD 1780093
FORD 1852378
FORD 1780093
FORD 1671720
FORD 1697034
FORD 1707376
FORD 1712521
FORD 18523781
FORD AV61-19D629-DB
FORD AV6119D629BB
FORD AV6119D629BC
FORD AV6119D629DA
FORD AV6119D629DC
FORD AV6N19D629BA
FORD AV6N19D629BB
FORD AV6N19D629BC
FRIGAIR 9206.0762
LAND ROVER 31267187AA
LAND ROVER LR027788
LAND ROVER LR030867
LAND ROVER LR039622
LAND ROVER LR041117
LAND ROVER LR056300
VISTEON 10-160-01308
VISTEON 10-160-01312
VISTEON AV6119 D629 DA
VISTEON AV6119 D629 DB
VISTEON AV6119D629BB
VISTEON AV6119D629BC
VISTEON AV6119D629DC
VISTEON AV6N19 D629 BA
VISTEON AV6N19 D629 BC
VISTEON VP9EDH 19D629 BC
VISTEON VP9EDH-19D629-BE
HELLA 8FK351334361
HELLA 8FK351334431

 

22,75 € / ks bez DPH
27,30 € / ks s DPH
Kód produktu: 11B-2-536
Veko vlevu oleja oleju
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Veko vlevu oleja oleju CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER FORD C-MAX ECOSPORT FIESTA FOCUS FUSION GALAXY KA MONDEO PUMA

OEM čísla:

  • FIAT - 9662149180
  • FORD - YS4G6766AA
  • FORD - 1135010
  • CITROEN - 1180.r1

 

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

CITROEN

FORD

FIAT

PEUGEOT

2,29 € / ks bez DPH
2,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 28-0317
Veko krytka vlevu oleja
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.
OEM čísla: 1180F9, 1180P2, 81217, 134001, 134029, 8686, 8901, 954140, 955388, 9885, TB404, FT94727, 03642, 03793, 43040, 33273, T403642, T403793, VE8686, VE8901, 2S6Q6766AA, 3M5Q6766BA, 3M5Q6766BB, 3M5Q6766BC, 7M5Q6766AA, 9624939680, 9655354380, 1112 7 540 770, 1112 7 572 848, 1112 7 582 398, 1112 7 615 369, 1112 7 806 155, 1180 F9, 1180 P2, V7 572 848 80, SU001 00612, 30757072, 1 527 336, 1 348 368, 1 147 687, 1 327 583, 1 250 330
Doplňujúce informácie:
Veko obsahuje aj gumové tesnenie
Určené do motorov: 1.4 HDI, 1.6 HDI, 1.9 D, 2.0 HDI, 2.2 HDI
Výskyt vo vozidlách* (zoznam vhodných kategórií nájdete SEM):
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skrinka /minivan (M_)
BERLINGO / BERLINGO FIRST Limuzina (MPV)
BERLINGO MULTISPACE (B9)
BERLINGO Skrinka /minivan (B9)
C-CROSSER (VU_, VV_)
C1 (PM_, PN_)
C2 (JM_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 II (SC_)
C3 PICASSO (SH_)
C3 Pluriel (HB_)
C4 GRAND PICASSO I (UA_)
C4 I (LC_)
C4 PICASSO I Limuzína (MPV) (UD_)
C5 I (DC_)
C5 I Break (DE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
C6 (TD_)
C8 (EA_, EB_)
EVASION limuzína (MPV) (22, U6)
JUMPER Autobus (244, Z_)
JUMPER Korba / podvozok (244)
JUMPER Skrinka (230L)
JUMPER Skrinka (244)
JUMPY (U6U_)
JUMPY (VF7)
JUMPY Korba / podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_)
JUMPY Skrinka
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_)
NEMO Skrinka /minivan (AA_)
NEMO Kombi (MPV)
XANTIA (X1_, X2_)
XANTIA Break (X1_, X2_)
XSARA (N1)
XSARA Break (N2)
XSARA PICASSO (N68)
FIAT
SCUDO Autobus (220_)
SCUDO Autobus (270_, 272_)
SCUDO Korba / podvozok (270_, 272_)
SCUDO Skrinka (220_)
SCUDO Skrinka (270_, 272_)
ULYSSE (179_)
ULYSSE (220_)
FORD
C-MAX (DM2)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA VI (CB1, CCN)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FUSION (JU_)
LANCIA
PHEDRA (179_)
MAZDA
3 (BK)
3 (BL)
3 sedan (BK)
3 sedan (BL)
MINI
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI Roadster (R59)
MINI coupe (R58)
MINI kabriolet (R57)
PEUGEOT
1007 (KM_)
107 (PM_, PN_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
206+ (2L_, 2M_)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
3008 Limuzína (MPV) (0U_)
306 (7B, N3, N5)
306 Break (7E, N3, N5)
306 liftback (7A, 7C, N3, N5)
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 CC (3B)
307 SW (3H)
308 CC (4B_)
308 I (4A_, 4C_)
308 SW I (4E_, 4H_)
4007 (VU_, VV_)
406 (8B)
406 Break (8E/F)
407 (6D_)
407 SW (6E_)
5008 (0U_, 0E_)
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
607 (9D, 9U)
806 (221)
807 (EB_)
BIPPER (AA_)
BIPPER TEPEE
BOXER Autobus (244, Z_)
BOXER Korba / podvozok (244)
BOXER Skrinka (230L)
BOXER Skrinka (244)
EXPERT (224_)
EXPERT Korba / podvozok
EXPERT Korba / podvozok (223)
EXPERT Skrinka (222)
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_)
EXPERT TEPEE (VF3X_)
PARTNER minivan
PARTNER minivan (5_, G_)
PARTNER TEPEE
PARTNER Kombi (MPV) (5_, G_)
TOYOTA
AYGO (_B1_)
VOLVO
C30 (533)
S40 II (544)
S80 II (124)
V50 (545)
V70 III (135)
 
 
2,29 € / ks bez DPH
2,75 € / ks s DPH

Viac kategórií