+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
VOLVO V60

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „VOLVO V60“

Kód produktu: OF-469
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 125 mm
Vnútorný priemer [mm] 31 mm
Vonkajší priemer [mm] 64 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 31 mm

Kompatibilita:

FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST 166 KW / 225 HP 10.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 224 KW / 305 HP 1.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 257 KW / 350 HP 5.2010 - 7.2011
FORD KUGA I 2.5 4x4 147 KW / 200 HP 2.2008 - 11.2012
FORD MONDEO IV (BA7) 2.5 162 KW / 220 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.5 162 KW / 220 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5 162 KW / 220 HP 3.2007 - 12.2012
FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST 162 KW / 220 HP 5.2006 - 12.2014
VOLVO C30 (533) 2.4 i 125 KW / 170 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) T5 184 KW / 250 HP 10.2007 - 12.2013
VOLVO C30 (533) T5 162 KW / 220 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) D5 132 KW / 180 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) D5 120 KW / 163 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 103 KW / 140 HP 3.2006 - 10.2009
VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 i 125 KW / 170 HP 3.2006 - 10.2009
VOLVO C70 II Kabriolet (542) T5 162 KW / 220 HP 3.2006 - 2.2007
VOLVO C70 II Kabriolet (542) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 6.2013
VOLVO C70 II Kabriolet (542) 2.4 D 120 KW / 163 HP 3.2007 - 6.2013
VOLVO C70 II Kabriolet (542) D5 132 KW / 180 HP 3.2006 - 6.2013
VOLVO S40 II (544) 2.4 103 KW / 140 HP 1.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.4 125 KW / 170 HP 1.2004 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) T5 162 KW / 220 HP 1.2004 - 12.2007
VOLVO S40 II (544) T5 AWD 162 KW / 220 HP 4.2004 - 12.2007
VOLVO S40 II (544) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) T5 AWD 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI 120 KW / 163 HP 3.2007 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) D5 132 KW / 179 HP 3.2006 - 12.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 D 93 KW / 126 HP 3.2005 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 CDI 85 KW / 116 HP 10.2003 - 12.2005
VOLVO S60 I (384) 2.4 D 96 KW / 130 HP 5.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) D5 120 KW / 163 HP 1.2001 - 4.2010
VOLVO S60 I (384) D5 136 KW / 185 HP 3.2005 - 4.2010
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 132 KW / 180 HP 5.2012 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) 2.5 T 183 KW / 249 HP 1.2013 - 1.2016
VOLVO S60 II (134) T5 AWD 187 KW / 254 HP 8.2015 - 12.2018
VOLVO S60 II (134) T5 186 KW / 253 HP 9.2011 - 12.2015
VOLVO S60 II Cross Country (134) T5 AWD 187 KW / 254 HP 3.2015 - 12.2018
VOLVO S80 I (184) 2.4 D 96 KW / 131 HP 10.2001 - 7.2006
VOLVO S80 I (184) D5 120 KW / 163 HP 8.2001 - 7.2006
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 183 KW / 249 HP 9.2012 - 12.2016
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 187 KW / 254 HP 1.2012 - 4.2016
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 147 KW / 200 HP 3.2006 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel 147 KW / 200 HP 5.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.5 T 170 KW / 231 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel 170 KW / 231 HP 1.2010 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.4 D 120 KW / 163 HP 3.2006 - 3.2011
VOLVO S80 II (124) D5 136 KW / 185 HP 3.2006 - 8.2009
VOLVO S80 II (124) D5 AWD 136 KW / 185 HP 1.2007 - 5.2009
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 132 KW / 180 HP 7.2013 - 12.2015
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T5 157 KW / 214 HP 3.2013 - 12.2015
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T5 187 KW / 254 HP 12.2012 - 12.2014
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 132 KW / 180 HP 10.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 AWD 132 KW / 180 HP 7.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD 157 KW / 214 HP 3.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 157 KW / 214 HP 2.2013 - 12.2015
VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD 187 KW / 254 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 2.4 103 KW / 140 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.4 125 KW / 170 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) T5 162 KW / 220 HP 4.2004 - 12.2007
VOLVO V50 (545) T5 AWD 162 KW / 220 HP 4.2004 - 12.2007
VOLVO V50 (545) T5 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2012
VOLVO V50 (545) T5 AWD 169 KW / 230 HP 3.2007 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi 120 KW / 163 HP 5.2007 - 12.2010
VOLVO V50 (545) D5 132 KW / 179 HP 3.2006 - 12.2010
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 132 KW / 180 HP 1.2014 - 7.2018
VOLVO V60 I (155) T5 AWD 187 KW / 254 HP 4.2015 - 5.2018
VOLVO V60 I Cross Country (157) T5 AWD 187 KW / 254 HP 3.2015 - 5.2018
VOLVO V70 II (285) 2.4 D 93 KW / 126 HP 4.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 CDI 90 KW / 122 HP 7.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 D 96 KW / 131 HP 7.2001 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) D5 120 KW / 163 HP 1.2001 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) D5 AWD 120 KW / 163 HP 7.2002 - 8.2007
VOLVO V70 II (285) D5 136 KW / 185 HP 4.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) D5 AWD 136 KW / 185 HP 5.2005 - 8.2007
VOLVO V70 III (135) 2.0 GDI 157 KW / 214 HP 4.2012 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) 2.0 BiFuel 157 KW / 214 HP 3.2013 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) 2.5 T 147 KW / 200 HP 8.2007 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel 147 KW / 200 HP 5.2008 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) 2.5 T 170 KW / 231 HP 4.2009 - 12.2012
VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel 170 KW / 231 HP 4.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.4 D 120 KW / 163 HP 4.2007 - 12.2010
VOLVO V70 III (135) D5 136 KW / 185 HP 4.2007 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) D5 AWD 136 KW / 185 HP 4.2007 - 12.2009
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD 187 KW / 254 HP 4.2014 - 2.2017
VOLVO XC60 I SUV (156) T5 AWD 183 KW / 249 HP 4.2014 - 2.2017
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD 120 KW / 163 HP 5.2008 - 2.2017
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD 136 KW / 185 HP 5.2008 - 12.2009
VOLVO XC60 I VAN (156) D4 AWD 120 KW / 163 HP 9.2013 - 2.2017
VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 XC AWD 120 KW / 163 HP 9.2002 - 8.2007
VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 AWD 136 KW / 185 HP 12.2005 - 8.2007
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD 120 KW / 163 HP 8.2007 - 4.2016
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD 136 KW / 185 HP 4.2007 - 12.2009
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.4 D4 AWD 120 KW / 163 HP 9.2013 - 4.2016
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 120 KW / 163 HP 10.2007 - 12.2010
VOLVO XC90 I (275) D3 / D5 120 KW / 163 HP 4.2009 - 12.2014
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 147 KW / 200 HP 1.2011 - 12.2014
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 120 KW / 163 HP 10.2002 - 12.2006
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 136 KW / 185 HP 4.2005 - 12.2010
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD 155 KW / 211 HP 11.2013 - 9.2014
VOLVO XC90 I VAN (275) 2.4 D4 120 KW / 163 HP 9.2013 - 12.2014

OE čísla:

FORD 1371 199
FORD 1421 704
FORD 6G9N-6744-BA
FORD 6M5G-6744-AA
VOLVO 30757157
VOLVO 30788821
VOLVO 3875233
VOLVO 8642570
VOLVO 8692305
FORD (CHANGAN) 8692305
VOLVO (CHANGAN) 8692305
MAXGEAR 06D115466
MAXGEAR 06D115562
MAXGEAR 06D198405
MAXGEAR 1371199
MAXGEAR 1457429243
MAXGEAR 260302
MAXGEAR 5143220001
MAXGEAR 64901
MAXGEAR 6G9N6744BA
MAXGEAR 6M5G6744AA
MAXGEAR 8642570
MAXGEAR HU7196X
MAXGEAR MD469
MAXGEAR ML1738
MAXGEAR OX379D
MAXGEAR V100390
MAXGEAR WL7404

 

 

 

2,75 € / ks bez DPH
3,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1072
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Vonkajší priemer [mm] 77 mm
Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Rozmer závitu 3/4"-16 UNF
Vnútorný priemer 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

 

2,54 € / ks bez DPH
3,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1067
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 75 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 72 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 8.2013 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.6 85 KW / 116 HP 4.2007 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 2.2011 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 86 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 12.2014
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 1.2018 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.5 Ti 82 KW / 112 HP 10.2013 - Teraz
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 55 KW / 75 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1996 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 KW / 70 HP 3.2003 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 KW / 75 HP 5.2002 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 59 KW / 80 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 44 KW / 60 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 60 KW / 82 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 68 KW / 92 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 62 KW / 85 HP 3.2015 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 6.2008 - 9.2012
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 99 KW / 134 HP 12.2010 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 147 KW / 200 HP 4.2016 - 4.2017
FORD FIESTA V Van 1.4 59 KW / 80 HP 5.2002 - 9.2005
FORD FIESTA VI Van 1.25 44 KW / 60 HP 8.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.25 60 KW / 82 HP 1.2009 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT 88 KW / 120 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - Teraz
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.4 i 66 KW / 90 HP 4.1996 - 10.1999
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 1.4 66 KW / 90 HP 8.1998 - 4.2002
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 3.2015 - Teraz
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 9.1999
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.4 55 KW / 75 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 8.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 9.2012
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.4 59 KW / 80 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 74 KW / 101 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 Ti-VCT 85 KW / 116 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III Skrina/kombi 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 123 HP 11.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 9.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV limuzina (HM) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 11.2018 - Teraz
FORD FUSION (JU_) 1.25 55 KW / 75 HP 8.2004 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 59 KW / 80 HP 8.2002 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 59 KW / 80 HP 1.2010 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 6.2015
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 63 KW / 85 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III limuzina (TK, FK) 1.2 (TK) 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 1.2016 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 110 KW / 150 HP 2.2019 - 11.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 8.2018 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - 6.2018
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 132 KW / 179 HP 10.2012 - 4.2015
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 12.2012
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 12.2010
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 1.2019 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 11.1997 - 10.2000
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 9.2014
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 55 KW / 75 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) 55 KW / 75 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2003 - 6.2007
MORGAN ROADSTER Kabriolet 1.6 4/4 82 KW / 112 HP 1.2004 - Teraz
VOLVO C30 (533) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) T3 110 KW / 150 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4 132 KW / 180 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (124) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 4.2014
VOLVO S80 II (124) T4F 132 KW / 180 HP 5.2011 - 1.2014
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi 88 KW / 120 HP 4.2013 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi 110 KW / 150 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T3 110 KW / 150 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4 132 KW / 180 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 12.2015

OE čísla:

FORD 1007 705
FORD 1007 706
FORD 1070 521
FORD 1455 760
FORD 1555 370
FORD 1559 937
FORD 1667 890
FORD 1678 162
FORD 1682 366
FORD 1714 387

 

2,71 € / ks bez DPH
3,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397007088
Stierače Bosch Aerotwin 650/500 mm
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Výrobné číslo: 3 397 007 088, 3397007088
Dĺžka 1 (vodiča) : 650 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 500 mm
Kompatibilita:
ASTON MARTIN
DB9 Vantage
DB9 Volante
DBS Vantage
DBS Volante
RAPIDE
VANTAGE Vantage
VIRAGE Vantage
VIRAGE Volante
BMW
X5 (G05, F95)
X5 Van (G05)
X6 (G06, F96)
X7 (G07)
FORD
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
LEXUS
RX (_L2_)
VOLVO
C30 (533)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V50 (545)
V60 I (155, 157)
V60 I uzavreté vozidlo / kombi (155)
V70 III (135)
V70 III uzavreté vozidlo / kombi (135)
XC60 I SUV (156)
XC60 I VAN (156)
XC70 II (136)

 

25,46 € / ks bez DPH
30,55 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1589
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 30659637, 8676870, 30775336, 31266617
Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 5
Vrátane batérie: Nie
Slot pre transpondér: Áno, pre ID46
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU101
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Áno
Spôsob montáže: Puzdro nalisované
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Áno
Kompatibilita:
VOLVO
S60 II (134)
S80 II (124)
V40 liftback (525, 526)
V60 I (155, 157)
V70 II (285)
XC60 I SUV (156)
XC70 CROSS COUNTRY I (295)

20,46 € / ks bez DPH
24,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D2-2-1499
Membrána odvetrávania veka ventilov
Nedostupné

OE čísla: 31338684, 30788494, 31338685, 30684381, 09153021001
Doplňujúce informácie:
Motory: 2.4 2.5 - B5254T / B5244S
Kompatibilita:
VOLVO
C30 (533)
C70 II kabriolet (542)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V40 liftback (525, 526)
V50 (545)
V60 I (155, 157)
V70 III (135)
XC90 II (256)

2,46 € / ks bez DPH
2,95 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,58 € / ks bez DPH
10,30 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575005
Stierač Valeo First 500 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 500 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575005

ALFA ROMEO
156 (932_) 09.97 - 09.05    
ARNA (920_) 03.83 - 12.86
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06
AUDI
A4 B5 (8D2) 11.94 - 12.01    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B5 Avant (8D5) 11.94 - 12.02    
E-TRON (GEN) 09.18 -
A4 B6 (8E2) 11.00 - 12.05    
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
Q3 (F3B) 07.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q8 (4MN) 02.18 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
80 B3 limuzina (893, 894, 8A2) 06.86 - 10.91
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -
AUSTIN
MAESTRO Fastback (XC) 03.83 - 09.92    
MONTEGO Kombi (XE) 10.84 - 09.92
MONTEGO (XE) 04.84 - 12.93
BMW
1 (E81) 09.06 - 12.11    
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06
1 (E87) 02.03 - 01.13    
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07
1 Kupé (E82) 10.06 - 10.13    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
3 (E30) 09.82 - 03.92    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Touring (E30) 07.87 - 10.94    
X3 (F25) 09.10 - 08.17
3 Kabriolet (E30) 09.82 - 11.93    
X4 (F26) 05.13 - 03.18
3 (E36) 09.90 - 11.98    
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Compact (E36) 01.94 - 08.00    
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99    
X6 (G06, F96) 08.19 -
3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99    
X7 (G07) 03.19 -
3 Touring (E36) 08.94 - 12.99    
Z1 Roadster 06.88 - 06.91
3 (E46) 12.97 - 05.05    
Z3 Roadster (E36) 10.95 - 01.03
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
Z3 Kupé (E36) 04.97 - 06.03
CHEVROLET
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11
CHRYSLER
CROSSFIRE 07.03 - 12.08    
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -
CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08    
PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10
CITROEN
BX (XB-_) 10.82 - 12.94    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
BX Break (XB-_) 04.83 - 12.94    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02    
XSARA (N1) 04.97 - 12.05
JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06    
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10
JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06    
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16    
C25 Autobus (280_, 290_) 07.81 - 02.94
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -     
C25 Skrinka (280_, 290_) 07.81 - 07.94
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
C25 Korba/Podvozok (280_, 290_) 07.81 - 03.94
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03    
C35 Skrinka 11.73 - 01.94
DACIA
DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18    
LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 -
DUSTER Skriňa/SUV 04.11 -     
LOGAN Pick-up (US_) 03.08 -
LOGAN (LS_) 08.04 -     
SANDERO 06.08 -
LOGAN MCV (KS_) 02.07 -
DAEWOO
MUSSO (FJ) 07.98 -     
NUBIRA limuzina (J100) 04.97 -
NUBIRA (J100) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
DAIHATSU
MATERIA (M4_) 10.06 -     
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06
SIRION (M3_) 01.05 -     
TREVIS 06.06 -
FIAT
CROMA (154_) 12.85 - 12.96    
DUCATO Skrinka (280_) 01.82 - 02.91
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (280_) 07.82 - 08.90
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Panorama (290_) 01.90 - 05.94
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
DUCATO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 05.94
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (290_) 03.89 - 03.94
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (290_) 03.89 - 03.94
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02    
TALENTO Korba/Podvozok (290_) 03.89 - 03.94
DUCATO Panorama (280_) 07.82 - 08.90
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
ORION III (GAL) 01.90 - 09.96
ESCORT V (AAL, ABL) 07.90 - 05.95    
SCORPIO I (GAE, GGE) 04.85 - 09.94
ESCORT V Turnier (ANL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I limuzina (GGE) 01.86 - 12.94
ESCORT V Kabriolet (ALL) 07.90 - 12.92    
SCORPIO I Turnier (GGE) 05.88 - 09.94
ESCORT V limuzina (AFL) 08.93 - 01.95    
SCORPIO II (GFR, GGR) 10.94 - 08.98
ESCORT V Express (AVF) 07.90 - 12.94    
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 10.94 - 08.98
MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98    
SIERRA I sikma zadna cast (GBC) 08.82 - 02.87
MAVERICK VAN 06.96 - 04.98    
SIERRA Turnier (BNC) 08.82 - 12.86
MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96    
SIERRA II sikma zadna cast (GBC, GBG) 01.87 - 03.93
MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II (GBG, GB4) 01.87 - 02.93
MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96    
SIERRA II Turnier (BNG) 01.87 - 02.93
MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Autobus (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Skrinka (V_ _) 01.77 - 10.86
MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00    
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03
FSO
POLONEZ III 09.92 - 01.05    
POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02
GAZ
GAZELLE Autobus 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 -
GAZELLE Skrinka 10.93 - 12.02    
GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 -
GAZELLE Korba/Podvozok 10.93 - 12.02    
VOLGA (3102) 01.70 - 01.93
GAZELLE Autobus 01.03 - 03.13    
VOLGA Kombi (3102) 01.72 - 02.93
GAZELLE Skrinka 01.03 - 03.13    
VOLGA 07.92 - 12.10
GAZELLE Korba/Podvozok 01.02 - 03.13    
VOLGA Kombi 02.93 - 12.10
GAZELLE NEXT Autobus 04.13 -
HONDA
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
HR-V (GH) 03.99 -
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
S2000 (AP) 03.99 -
CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
H-1 Travel (TQ) 09.07 -
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
XG limuzina 09.00 - 12.05
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
XG (XG) 12.98 - 12.05
ISUZU
TROOPER II otvorene terenne vozidlo (UB) 08.91 - 07.98    
TROOPER III otvorene terenne vozidlo 04.00 - 08.04
TROOPER III 05.98 - 08.04
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 09.98 - 09.05
GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99    
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
KIA
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16    
SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
SOUL III (SK3) 01.19 -
LADA
110 (2110) 01.95 - 12.12    
PRIORA sikma zadna cast (2172) 02.08 - 12.15
111 (2111) 01.95 - 02.09    
PRIORA limuzina (2170_) 04.07 - 07.18
112 (2112) 01.95 - 12.11    
PRIORA Kombi (2171) 05.09 - 12.15
LARGUS Skrinka (FS0_, FSA_) 03.12 -     
SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) 09.84 - 12.13
LARGUS Skrina/kombi (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA limuzina (21099, 2115) 09.87 - 12.12
LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 -     
SAMARA sikma zadna cast (2113, 2114) 03.97 - 12.13
LANCIA
THEMA (834_) 11.84 - 07.94    
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
THEMA SW (834_) 03.87 - 07.94
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
MX-6 (GE) 07.91 - 09.97
626 IV Hatchback (GE) 08.91 - 08.98    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
626 IV (GE) 08.91 - 08.98    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03    
XEDOS 6 (CA) 01.92 - 10.99
MX-6 (GD) 10.87 - 01.97    
XEDOS 9 (TA) 07.93 - 09.02
MERCEDES-BENZ
AMG GT (C190) 10.14 -
MG
MG ZS 07.01 - 04.05    
MGF (RD) 03.95 - 03.02
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05    
MONTEGO 04.84 - 09.90
MAESTRO 03.83 - 09.90
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16    
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00    
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06    
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96    
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
ECLIPSE II (D3_A) 04.94 - 04.99    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07
200SX (S13) 07.88 - 12.95    
TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98
200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99    
TRADE Skrinka 01.96 - 12.00
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
TRADE Skrinka 11.86 - 03.93
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
TRADE Skrinka 04.93 - 10.98
KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 -     
TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
TRADE Autobus 06.96 - 10.01
PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02    
TRADE Skrinka 06.96 - 10.01
PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01    
TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01
PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02    
CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
COMBO Tour 10.01 - 12.11
ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
MONTEREY B (M98) 07.98 - 08.99
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
J5 Autobus (280P) 09.81 - 09.90
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
J5 Skrinka (280L) 09.81 - 09.90
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
J5 Korba/Podvozok (280L) 09.81 - 09.90
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
J5 Autobus (290P) 09.90 - 02.94
806 (221) 06.94 - 08.02    
J5 Skrinka (290L) 09.90 - 03.94
EXPERT (224_) 10.95 - 12.06    
J5 Korba/Podvozok (290L) 09.90 - 02.94
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92
KANGOO (KC0/1_) 08.97 -     
19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01
KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 -     
19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95
LOGAN I (LS_) 09.04 -     
21 (B48_) 07.89 - 06.94
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
21 limuzina (L48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
21 Kombi (K48_) 03.86 - 07.97
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
21 Skrina/kombi (S48_) 06.86 - 04.95
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03    
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03    
TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
SANDERO/STEPWAY I (BS_) 11.07 -     
TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -     
TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01
19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94
ROVER
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
800 (XS) 10.86 - 02.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
800 Kupé 08.92 - 02.99
400 II (RT) 03.95 - 03.00    
MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95
600 I (RH) 08.93 - 10.00    
MONTEGO 02.85 - 10.95
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93
SEAT
TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99
SKODA
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01
FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98    
FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01
FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98    
SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08
FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02    
FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -
S SANGYONG
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07    
REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -     
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
JUSTY IV 01.07 -     
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
SUZUKI
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
TOYOTA
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
SUPRA (_A8_) 05.93 - 07.02
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
480 (482) 04.86 - 07.96
C70 I Kabriolet (873) 03.98 - 10.05    
740 (744) 04.83 - 12.92
S40 I (644) 07.95 - 06.04    
740 Kombi (745) 08.84 - 12.92
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
760 (704, 764) 08.81 - 07.92
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
760 Kombi (704, 765) 01.82 - 07.92
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
780 (782) 04.86 - 11.90
V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04    
850 (854) 06.91 - 10.97
V50 (545) 12.03 - 12.12    
850 Kombi (855) 04.92 - 10.97
V60 I (155) 07.10 - 12.18    
940 (944) 08.90 - 03.95
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18    
940 Kombi (945) 08.90 - 10.95
V70 III (135) 04.07 - 04.16    
940 II (944) 08.94 - 12.98
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17    
940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01    
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05    
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -

7,42 € / ks bez DPH
8,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-26
Membrána odvetrávania veka ventilov 51mm
Nedostupné

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OE čísla:
0248.L1, 1233714, 1254229,0248.L1 1233714 1254229 1313806 1479837, 3M5Q6A785AA 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB, 3M5Q6K271AC 3M5Q6K271AD 3M5Q6A785AA, 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB 3M5Q6K271AC, 3M5Q6K271AD 9651815680 Y60110210, Y60110210A Y60110210B Y60110210
Popis:
Vonkajší priemer: ~ 51mm (Pred zakúpením prosíme porovnať)
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
CITROEN
BERLINGO (B9)
BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon (M_)
BERLINGO / BERLINGO FIRST (MPV) (MF)
BERLINGO Furgon (B9)
BERLINGO KORBA / (B9)
C-ELYSEE
C2 (JM_)
C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 II (SC_)
C3 III (SX)
C3 Picasso
C4 AIRCROSS
C4 CACTUS
C4 Grand Picasso I (UA_)
C4 Grand Picasso II
C4 I (LC_)
C4 II (B7)
C4 Picasso I (MPV) (UD_)
C4 Picasso II
C4 coupe (LA_)
C5 Furgon / kombi (DE_, RE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
DS3
DS3 kabriolet
DS4
DS5
JUMPY (VF7)
JUMPY (V_)
JUMPY Furgon (V_)
JUMPY Furgon
JUMPY / (V_)
JUMPY /
SPACETOURER (V_)
XSARA PICASSO (N68)
Fiat
SCUDO (270_, 272_)
SCUDO Furgon (270_, 272_)
SCUDO / (270_, 272_)
Ford
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III sedan
FUSION (JU_)
GALAXY (WA6)
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi
TOURNEO COURIER Kombi
TRANSIT CONNECT Furgon
TRANSIT CONNECT kombi
TRANSIT COURIER Furgon
TRANSIT COURIER
Mazda
2 (DE_, DH_3)
3 (BK)
3 (BK)
3 (BL)
3 (BL)
3 sedan (BK)
3 sedan (BL)
3 sedan (BL)
5 (CW)
Mini
MINI (R56) Cooper D
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D
Peugeot
1007 (KM_)
2008 (CU_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
208 Furgon (CR_)
208 I (CA_, CC_)
3008 SUV (M_)
3008 (MPV) (0U_)
301
301
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 SW (3H)
308 CC (4B_)
308 I (4A_, 4C_)
308 II
308 II
308 SW I (4E_, 4H_)
308 SW II
4008
407 (6D_)
407 SW (6E_
5008 (0U_, 0E_)
5008 II
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_)
EXPERT Furgon (V_)
EXPERT Tepee (VF3X_)
EXPERT KORBA / (V_)
PARTNER Combispace (5F)
PARTNER Furgon (5)
PARTNER Furgon
PARTNER Tepee
TRAVELLER (V_)
Suzuki
SX4 (EY, GY)
Volvo
C30 (533)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V40 liftback (525, 526)
V50 (545)
V60 (155, 157)
V70 III (135)

Membrána odvetrávania veka ventilov 51mm

 

3,25 € / ks bez DPH
3,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 5J-2-719
Lanko držiak veka palivovej nádrže + veko
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Lanko držiak veka palivovej nádrže + veko

Lanko je možné demontovať a preložiť na pôvodné veko, prípadne použiť aj s novým vekom

OEM čísla: 1J0201550AC, 1J0201550AN, 8N0201553, 4A0201553A, 1H0201553B, 1J0201550AS

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

AUDI

  • 100 (44, 44Q, C3) [1982.08 - 1991.07]
  • 100 (4A2, C4) [1990.12 - 1994.07]
  • 100 Avant (44, 44Q, C3) [1982.08 - 1990.11]
  • 100 Avant (4A5, C4) [1990.12 - 1994.07]
  • 80 (89, 89Q, 8A, B3) [1986.06 - 1991.10]
  • 80 (8C2, B4) [1991.09 - 1994.12]
  • 80 Avant (8C5, B4) [1991.09 - 1996.01]
  • 90 (89, 89Q, 8A, B3) [1987.04 - 1991.09]
  • A1 (8X1, 8XK) [2010.05 - ]
  • A1 Sportback (8XA, 8XF) [2011.09 - ]
  • A2 (8Z0) [2000.02 - 2005.08]
  • A3 (8L1) [1996.09 - 2003.06]
  • A4 (8D2, B5) [1994.11 - 2001.09]
  • A4 Avant (8D5, B5) [1994.11 - 2001.09]
  • A4 kabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) [2002.04 - 2009.03]
  • A6 (4A2, C4) [1994.06 - 1997.10]
  • A6 (4B2, C5) [1997.01 - 2005.01]
  • A6 Avant (4A5, C4) [1994.06 - 1997.12]
  • A6 Avant (4B5, C5) [1997.11 - 2005.01]
  • A8 (4D2, 4D8) [1994.03 - 2002.12]
  • CABRIOLET (8G7, B4) [1991.05 - 2000.08]
  • COUPE (89, 8B) [1988.10 - 1996.12]
  • TT (8N3) [1998.10 - 2006.06]
  • TT Roadster (8N9) [1999.10 - 2006.06]
  • V8 (441, 442, 4C2, 4C8) [1988.10 - 1994.02]

SEAT

  • CORDOBA (6K1, 6K2) [1993.02 - 2002.10]
  • IBIZA II (6K1) [1993.03 - 2002.02]
  • INCA (6K9) [1995.11 - 2003.06]
  • LEON (1M1) [1999.11 - 2006.06]
  • LEON (1P1) [2005.05 - 2012.12]
  • TOLEDO I (1L) [1991.01 - 1999.10]
  • TOLEDO II (1M2) [1998.10 - 2006.05]

ŠKODA

  • FABIA I (6Y2) [1999.08 - 2008.03]
  • FABIA I sedan (6Y3) [1999.10 - 2007.12]
  • OCTAVIA I (1U2) [1996.09 - 2010.12]
  • OCTAVIA I Combi (1U5) [1998.07 - 2010.12]
  • OCTAVIA II (1Z3) [2004.02 - 2013.06]
  • OCTAVIA II Combi (1Z5) [2004.02 - 2013.06]

VW

  • BORA (1J2) [1998.10 - 2013.12]
  • BORA Variant (1J6) [1999.05 - 2005.05]
  • CADDY II kombi (9K9B) [1995.11 - 2004.01]
  • CADDY II (9K9A) [1995.11 - 2004.01]
  • CORRADO (53I) [1987.08 - 1995.12]
  • FOX (5Z1, 5Z3) [2003.10 - ]
  • GOLF II (19E, 1G1) [1983.08 - 1992.12]
  • GOLF II Van (19E, 1G1) [1983.08 - 1991.07]
  • GOLF III (1H1) [1991.08 - 1998.07]
  • GOLF III Cabriolet (1E7) [1993.07 - 1998.05]
  • GOLF III Variant (1H5) [1993.07 - 1999.04]
  • GOLF IV (1J1) [1997.08 - 2005.06]
  • GOLF IV Cabriolet (1E7) [1998.06 - 2002.06]
  • GOLF IV Variant (1J5) [1999.05 - 2006.06]
  • JETTA II (19E, 1G2, 165) [1983.08 - 1992.12]
  • LUPO (5Z1) [2003.10 - 2009.12]
  • NEW BEETLE (9C1, 1C1) [1998.01 - 2010.09]
  • PASSAT B4 [1988.02 - 1997.12]
  • PASSAT B5 [1996.08 - 2001.12]
  • PASSAT B5 FL [2000.11 - 2005.05]
  • POLO (6N1) [1994.10 - 1999.10]
  • POLO (6N2) [1999.10 - 2001.10]
  • POLO (6R1, 6C1) [2009.06 - ]
  • POLO (9N_) [2001.10 - 2012.01]
  • POLO CLASSIC (6V2) [1995.11 - 2006.07]
  • POLO (6NF) [1994.09 - 1999.12]
  • POLO sedan (9A4) [2002.09 - ]
  • POLO sedan (9N_) [2002.09 - 2010.12]
  • POLO Variant (6V5) [1997.04 - 2001.09]
  • SCIROCCO (53B) [1980.08 - 1992.07]
  • TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) [2002.10 - 2010.05]
  • VENTO (1H2) [1991.11 - 1998.09]
3,13 € / ks bez DPH
3,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: F026407203
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška85 mm
Rozmer závitu3/4" 16 UNF-2B
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 262 mm
Vonkajší priemer 272 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD AA6E6714AA
FORD AA6E-6714-AB
FORD BE8Z6731AB
FORD EFL907
FORD EFL910
FORD 1S7E6714BA
FORD 1S7G6714CA
FORD 1S7G6714DA
FORD 1S7J6744BA
FORD 1218846
FORD 1250507
FORD 1595247
FORD 1751529
FORD 2178448
FORD 2468342
FORD 5015485
FORD 9W7E6714AA
FORD 9W7E6714BA
FORD 9W7Z6731A
JAGUAR C2Z 21964
JAGUAR C2Z 32125
ROVER LR025306
VOLVO 30711781
VOLVO 30731880
VOLVO 30731888
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
BOSCH LR025306

 

7,46 € / ks bez DPH
8,95 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: F026407078
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška74 mm
Rozmer závitu3/4" 16 UNF-2B
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 262 mm
Vonkajší priemer 272 mm
s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 8.2013 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.6 85 KW / 116 HP 4.2007 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 2.2011 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 86 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 12.2014
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 1.2018 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.5 Ti 82 KW / 112 HP 10.2013 - Teraz
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 55 KW / 75 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1996 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 KW / 70 HP 3.2003 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 KW / 75 HP 5.2002 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 59 KW / 80 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 44 KW / 60 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 60 KW / 82 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 68 KW / 92 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 62 KW / 85 HP 3.2015 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 6.2008 - 9.2012
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 99 KW / 134 HP 12.2010 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 147 KW / 200 HP 4.2016 - 4.2017
FORD FIESTA V Van 1.4 59 KW / 80 HP 5.2002 - 9.2005
FORD FIESTA VI Van 1.25 44 KW / 60 HP 8.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.25 60 KW / 82 HP 1.2009 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT 88 KW / 120 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - Teraz
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.4 i 66 KW / 90 HP 4.1996 - 10.1999
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 1.4 66 KW / 90 HP 8.1998 - 4.2002
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 3.2015 - Teraz
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 9.1999
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.4 55 KW / 75 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 8.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 9.2012
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.4 59 KW / 80 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 74 KW / 101 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 Ti-VCT 85 KW / 116 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III Skrina/kombi 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 123 HP 11.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 9.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV limuzina (HM) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 11.2018 - Teraz
FORD FUSION (JU_) 1.25 55 KW / 75 HP 8.2004 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 59 KW / 80 HP 8.2002 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 59 KW / 80 HP 1.2010 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 6.2015
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 63 KW / 85 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III limuzina (TK, FK) 1.2 (TK) 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 1.2016 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 110 KW / 150 HP 2.2019 - 11.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 8.2018 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - 6.2018
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 132 KW / 179 HP 10.2012 - 4.2015
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 12.2012
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 12.2010
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 1.2019 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 11.1997 - 10.2000
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 9.2014
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 55 KW / 75 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) 55 KW / 75 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2003 - 6.2007
MORGAN ROADSTER Kabriolet 1.6 4/4 82 KW / 112 HP 1.2004 - Teraz
VOLVO C30 (533) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) T3 110 KW / 150 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4 132 KW / 180 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (124) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 4.2014
VOLVO S80 II (124) T4F 132 KW / 180 HP 5.2011 - 1.2014
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi 88 KW / 120 HP 4.2013 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi 110 KW / 150 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T3 110 KW / 150 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4 132 KW / 180 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 12.2015

OE čísla:

FORD BM5G 6714 AA
FORD EM5G6714AA
FORD 1007705
FORD 1007706
FORD 1070521
FORD 1455760
FORD 1667890
FORD 1678162
FORD 1682 366
FORD 1714 387
FORD 1883037
FORD 2164292
FORD 7S7G 6714-A1A
FORD 7S7G6714AA
FORD 7S7G6714CA
FORD 96MM6714B1A
MAZDA 1E05-14-302
MAZDA 1E05-14-302A
MAZDA 1E05-14-302B
MAZDA 1E05-14-302C
MAZDA 1E05-14-302D
MAZDA 1E05-14-302E
MAZDA 1E06-14-302
VOLVO 30711616
VOLVO 30731879
VOLVO 30777486
VOLVO 30777487
VOLVO 31339023
BOSCH 0451103309
BOSCH 1007705
BOSCH 1007706
BOSCH 1070521
BOSCH 1218846
BOSCH 1250507
BOSCH 1455760
BOSCH 1667890
BOSCH 1678162
BOSCH 1682366
BOSCH 1714387
BOSCH 1883037
BOSCH 1E0514302
BOSCH 1E0514302A
BOSCH 1E0514302B
BOSCH 1E0514302C
BOSCH 1E0514302D
BOSCH 1E0514302E
BOSCH 1E0614302
BOSCH 2152
BOSCH 2278
BOSCH 2326700
BOSCH 2331
BOSCH 2341300
BOSCH 4352
BOSCH 50013511
BOSCH 511OS
BOSCH 61601
BOSCH 71761637
BOSCH 76052388
BOSCH 7S7G6714A1A
BOSCH 7S7G6714AA
BOSCH 7S7G6714CA
BOSCH 930957
BOSCH 932037
BOSCH 96MM6714B1A
BOSCH ADM52122
BOSCH BC1158
BOSCH BC1363
BOSCH BM5G6714AA
BOSCH DO1841
BOSCH DO942
BOSCH EFL010
BOSCH EFL10
BOSCH ELH4370
BOSCH EM5G6714AA
BOSCH F026407078
BOSCH F026408905
BOSCH FO395
BOSCH FO395S
BOSCH FT5914
BOSCH GFE348
BOSCH GFE676
BOSCH H90W22
BOSCH JFO395
BOSCH JFO395S
BOSCH L17201
BOSCH LF0514302A
BOSCH LF1014302
BOSCH LF10143029A
BOSCH LS277
BOSCH LS934
BOSCH OC1051
BOSCH OC235
BOSCH OC244
BOSCH OP627
BOSCH OP629
BOSCH OP6291
BOSCH OP629T
BOSCH PH5556
BOSCH R530
BOSCH R715
BOSCH S8540R
BOSCH S9431R
BOSCH SP1072
BOSCH SP1073
BOSCH VFL564
BOSCH W7008
BOSCH W71281
BOSCH WL7187
BOSCH X148
BOSCH X4316E
BOSCH Z1207
BOSCH Z1754
BOSCH Z435
BOSCH Z551
BOSCH ZZM123802A

 

5,13 € / ks bez DPH
6,15 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 39-0428
Zadný stierač kompletný s ramienkom
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Zadný stierač kompletný s ramienkom VOLVO V60 (155, 157) V60 I (155, 157)

OEM čísla:

  • 31416447
  • 31253233
  • 31416447
  • 31253325

Popis:

Dĺžka pera [MM]: 305

Výskyt vo vozidlách:

VOLVO

    • 2.0 Polestar AWD (B 4204 T43) 1969ccm 367KM/270kW 2015/06-

    • 2.4 D5 AWD (D 5244 T15) 2400ccm 215KM/158kW 2011/04-2015/12

    • 2.4 D5 Hybrid AWD (D87PHEV) 2400ccm 163KM/120kW 2015/03-

    • 2.4 Hybrid D6 AWD (D82PHEV) 2400ccm 215KM/158kW 2012/06-2015/12

    • 3.0 T AWD (B 6304 T5) 2953ccm 351KM/258kW 2014/04-

    • D4 AWD (D 5244 T12) 2400ccm 181KM/133kW 2013/10-2015/12

    • D4 AWD (D 5244 T17) 2400ccm 163KM/120kW 2012/05-

    • D4 AWD (D 5244 T21) 2400ccm 190KM/140kW 2015/03-

    • D5 AWD (D 5244 T10) 2400ccm 205KM/151kW 2010/07-2011/12

    • D5 AWD (D 5244 T15) 2400ccm 230KM/169kW 2014/04-2015/12

    • D6 Hybrid AWD (D97PHEV) 2400ccm 220KM/162kW 2015/03-

    • T6 AWD (B 4204 T9) 1969ccm 306KM/225kW 2013/10-

    • T6 AWD (B 6304 T3 B 6304 T4) 2953ccm 329KM/242kW 2014/04-2015/12

    • T6 AWD (B 6304 T4) 2953ccm 305KM/224kW 2010/07-2015/12

    • 1.6 DRIVe (D 4162 T) 1560ccm 114KM/84kW 2011/02-2015/12

    • 2.0 D2 (D 4204 T20 D 4204 T8) 1969ccm 120KM/88kW 2015/03-

    • 2.0 D3 (D 4204 T4 D 4204 T9) 1969ccm 150KM/110kW 2015/03-

    • 2.0 D4 (D 4204 T14) 1969ccm 190KM/140kW 2015/03-

    • 2.0 T (B 4204 T6) 1999ccm 203KM/149kW 2010/07-2012/12

    • 2.0 T (B 5204 T8) 1984ccm 180KM/132kW 2014/01-

    • 2.0 T4 (B 4204 T19) 1969ccm 190KM/140kW 2015/03-

    • 2.0 T5 (B 4204 T15) 1969ccm 220KM/162kW 2014/01-

    • 2.4 D5 (D 5244 T11 D 5244 T15) 2400ccm 215KM/158kW 2011/04-2015/12

    • D3 (D 5204 T7) 1984ccm 136KM/100kW 2012/05-2015/12

    • D3 / D4 (D 5204 T2 D 5204 T3) 1984ccm 163KM/120kW 2010/07-2014/12

    • D4 (D 4204 T5) 1969ccm 181KM/133kW 2013/10-2015/12

    • D5 (D 4204 T11) 1969ccm 224KM/165kW 2015/03-

    • D5 (D 5244 T10) 2400ccm 205KM/151kW 2010/07-2011/12

    • D5 (D 5244 T23) 2400ccm 230KM/169kW 2014/04-2015/12

    • T3 (B 4154 T4) 1498ccm 152KM/112kW 2015/03-

    • T3 (B 4164 T3) 1596ccm 150KM/110kW 2010/09-2015/12

    • T3 (B 4204 T37) 1969ccm 152KM/112kW 2015/03-

    • T4 (B 4164 T) 1596ccm 180KM/132kW 2010/09-2015/12

    • T4F (B 4164 T2) 1596ccm 180KM/132kW 2011/04-2015/12

    • T5 (B 4204 T11) 1969ccm 245KM/180kW 2013/10-

    • T5 (B 4204 T7) 1999ccm 241KM/177kW 2010/09-2014/12

    • T5 (B 5204 T9) 1984ccm 214KM/157kW 2013/10-

    • T6 (B 4204 T9) 1969ccm 306KM/225kW 2013/10-

10,58 € / ks bez DPH
12,70 € / ks s DPH
Kód produktu: WRQ0262
Zadný stierač kompletný s ramienkom
Nedostupné

Zadný stierač kompletný s ramienkom VOLVO V60 (155, 157) V60 I (155, 157)

OEM čísla:

  • 31416447
  • 31253233
  • 31416447
  • 31253325

Popis:

Dĺžka pera [MM]: 305

Výskyt vo vozidlách:

VOLVO

    • 2.0 Polestar AWD (B 4204 T43) 1969ccm 367KM/270kW 2015/06-

    • 2.4 D5 AWD (D 5244 T15) 2400ccm 215KM/158kW 2011/04-2015/12

    • 2.4 D5 Hybrid AWD (D87PHEV) 2400ccm 163KM/120kW 2015/03-

    • 2.4 Hybrid D6 AWD (D82PHEV) 2400ccm 215KM/158kW 2012/06-2015/12

    • 3.0 T AWD (B 6304 T5) 2953ccm 351KM/258kW 2014/04-

    • D4 AWD (D 5244 T12) 2400ccm 181KM/133kW 2013/10-2015/12

    • D4 AWD (D 5244 T17) 2400ccm 163KM/120kW 2012/05-

    • D4 AWD (D 5244 T21) 2400ccm 190KM/140kW 2015/03-

    • D5 AWD (D 5244 T10) 2400ccm 205KM/151kW 2010/07-2011/12

    • D5 AWD (D 5244 T15) 2400ccm 230KM/169kW 2014/04-2015/12

    • D6 Hybrid AWD (D97PHEV) 2400ccm 220KM/162kW 2015/03-

    • T6 AWD (B 4204 T9) 1969ccm 306KM/225kW 2013/10-

    • T6 AWD (B 6304 T3 B 6304 T4) 2953ccm 329KM/242kW 2014/04-2015/12

    • T6 AWD (B 6304 T4) 2953ccm 305KM/224kW 2010/07-2015/12

    • 1.6 DRIVe (D 4162 T) 1560ccm 114KM/84kW 2011/02-2015/12

    • 2.0 D2 (D 4204 T20 D 4204 T8) 1969ccm 120KM/88kW 2015/03-

    • 2.0 D3 (D 4204 T4 D 4204 T9) 1969ccm 150KM/110kW 2015/03-

    • 2.0 D4 (D 4204 T14) 1969ccm 190KM/140kW 2015/03-

    • 2.0 T (B 4204 T6) 1999ccm 203KM/149kW 2010/07-2012/12

    • 2.0 T (B 5204 T8) 1984ccm 180KM/132kW 2014/01-

    • 2.0 T4 (B 4204 T19) 1969ccm 190KM/140kW 2015/03-

    • 2.0 T5 (B 4204 T15) 1969ccm 220KM/162kW 2014/01-

    • 2.4 D5 (D 5244 T11 D 5244 T15) 2400ccm 215KM/158kW 2011/04-2015/12

    • D3 (D 5204 T7) 1984ccm 136KM/100kW 2012/05-2015/12

    • D3 / D4 (D 5204 T2 D 5204 T3) 1984ccm 163KM/120kW 2010/07-2014/12

    • D4 (D 4204 T5) 1969ccm 181KM/133kW 2013/10-2015/12

    • D5 (D 4204 T11) 1969ccm 224KM/165kW 2015/03-

    • D5 (D 5244 T10) 2400ccm 205KM/151kW 2010/07-2011/12

    • D5 (D 5244 T23) 2400ccm 230KM/169kW 2014/04-2015/12

    • T3 (B 4154 T4) 1498ccm 152KM/112kW 2015/03-

    • T3 (B 4164 T3) 1596ccm 150KM/110kW 2010/09-2015/12

    • T3 (B 4204 T37) 1969ccm 152KM/112kW 2015/03-

    • T4 (B 4164 T) 1596ccm 180KM/132kW 2010/09-2015/12

    • T4F (B 4164 T2) 1596ccm 180KM/132kW 2011/04-2015/12

    • T5 (B 4204 T11) 1969ccm 245KM/180kW 2013/10-

    • T5 (B 4204 T7) 1999ccm 241KM/177kW 2010/09-2014/12

    • T5 (B 5204 T9) 1984ccm 214KM/157kW 2013/10-

    • T6 (B 4204 T9) 1969ccm 306KM/225kW 2013/10-

11,58 € / ks bez DPH
13,90 € / ks s DPH

Viac kategórií