+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
NISSAN Murano

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „NISSAN Murano“

Kód produktu: OF-112
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 92 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 93 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

DAIHATSU CHARMANT (A) 1.6 (A45) 55 KW / 75 HP 12.1981 - 9.1984
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 3.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di 81 KW / 110 HP 7.2000 - 4.2003
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 9.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 82 KW / 112 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 84 KW / 115 HP 8.2000 - 2.2006
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 9.2003 - 2.2006
NISSAN MURANO II (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 1.2010 - 9.2014
NISSAN MURANO II VAN (Z51) 2.5 dCi 4x4 140 KW / 190 HP 3.2013 - 9.2014
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 106 KW / 144 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 106 KW / 144 HP 1.2007 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 120 KW / 163 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 7.2005 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) 140 KW / 190 HP 12.2009 - Teraz
NISSAN NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 2.5 dCi 140 KW / 190 HP 3.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 120 KW / 163 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 126 KW / 171 HP 10.2006 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 128 KW / 174 HP 1.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 128 KW / 174 HP 3.2005 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD 140 KW / 190 HP 8.2010 - Teraz
NISSAN PATHFINDER III VAN (R51_) 2.5 dCi 4x4 (R51M) 140 KW / 190 HP 3.2013 - 8.2014
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di 98 KW / 133 HP 3.2002 - 12.2010
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 98 KW / 133 HP 4.2008 - Teraz
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 7.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 5.2007
NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - 4.2006
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di 93 KW / 126 HP 3.2002 - 4.2003
NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi 102 KW / 139 HP 4.2003 - Teraz
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi FWD 84 KW / 114 HP 6.2001 - 9.2004
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi 84 KW / 114 HP 10.2004 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 84 KW / 114 HP 7.2001 - 10.2005
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 100 KW / 136 HP 12.2003 - 1.2013
NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 100 KW / 136 HP 6.2001 - 12.2008
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) 81 KW / 110 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M) 90 KW / 122 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) 96 KW / 131 HP 9.2006 - 12.2012
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) 100 KW / 136 HP 9.2006 - 12.2013
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN) 90 KW / 122 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.14, 45.14 100 KW / 136 HP 1.2014 - Teraz
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 107 KW / 146 HP 1.2014 - Teraz
VW TARO 2.2 69 KW / 94 HP 6.1989 - 7.1994

OE čísla:

ALFA ROMEO 116090603000
CHRYSLER 3549957
MACK 6432-PER-17
NISSAN 15208-BN300
NISSAN 15208-BN30A
NISSAN 15208-W1191
VAG J15 600 250 10
BOMAG 05740874
BOMAG 05741616
LIEBHERR 10490037
RENAULT TRUCKS 50 01 869 771
DEUTZ-FAHR 0293 4633
DEUTZ-FAHR 0411 2261
DEUTZ-FAHR 293 4633
FORD USA E8NN-6714-CA
JCB 32/925876
DYNAPAC 4812159482
FIAT-HITACHI 76591527
INGERSOLL-RAND 54477104
KUBOTA 15284-87211
KUBOTA 15402-32090
KUBOTA 15402-32091
KUBOTA 15521-3243-1
KUBOTA 1552132430
KUBOTA 17321-3243-1
KUBOTA 17321-32430
KUBOTA 19404-3243-0
KUBOTA 19404-3243-1
KUBOTA 70000-3209-1
MELROE 3974896
MELROE 6675517
MELROE 6678233
WHITE 156513-A
REFORM K 732132430
ONAN 122-0185
JUNGHEINRICH 141 2271 0
MANITOU N104044
GEHL 104044
GEHL N104044
MAXGEAR 06534143
MAXGEAR 06534150
MAXGEAR 07640865
MAXGEAR 07640873
MAXGEAR 08758732
MAXGEAR 08758740
MAXGEAR 0986452003
MAXGEAR 0986452024
MAXGEAR 150180006200
MAXGEAR 150180017100
MAXGEAR 152089C600
MAXGEAR 15208BN300
MAXGEAR 15208BN30A
MAXGEAR 2313400
MAXGEAR 260592
MAXGEAR 710020002
MAXGEAR A5208W1103
MAXGEAR A5208W1106
MAXGEAR ADN12102
MAXGEAR ADN12119
MAXGEAR C206
MAXGEAR C206L
MAXGEAR C209
MAXGEAR C209606
MAXGEAR DO223
MAXGEAR DO225
MAXGEAR DO847
MAXGEAR EDL969
MAXGEAR ELH4135
MAXGEAR FT4883
MAXGEAR FT4986
MAXGEAR FT5348
MAXGEAR FX0055
MAXGEAR FX0139
MAXGEAR H10W17
MAXGEAR J1311003
MAXGEAR L22167
MAXGEAR LK1140
MAXGEAR LS149
MAXGEAR LS186
MAXGEAR LS716
MAXGEAR NO2228
MAXGEAR NO248
MAXGEAR OC140
MAXGEAR PER2167
MAXGEAR PH2809
MAXGEAR PH2978
MAXGEAR PH5832
MAXGEAR R171
MAXGEAR R62
MAXGEAR S1710R
MAXGEAR S3102R
MAXGEAR SP1032
MAXGEAR SP936
MAXGEAR W92014
MAXGEAR W92048
MAXGEAR WL7123
MAXGEAR WL7400

 

3,21 € / ks bez DPH
3,85 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO410732
Gumové rohože komplet do Nissan Murano II (2007-2014)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

NISSAN
MURANO II (Z51)10.07 - 09.14
MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14
 

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

29,25 € / ks bez DPH
35,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1601
Obal na kľúčik

Obal kľúčika obsahuje 4 tlačidlá
Obsahuje miesto na elektroniku
Kompatibilita:
NISSAN
ALMERA
ALTIMA
CUBE
MAXIMA
FRONTIER
MURANO
NAVARA
NV200
PATHFINDER
PATROL
PRIMASTAR
TERRANO
TITAN
XTERRA
X-TRAIL

6 € / ks bez DPH
7,20 € / ks s DPH
Kód produktu: 13072912690
Obal na kľúčik

Obal kľúčika obsahuje 2 tlačidlá
Obsahuje čistý hrot určený na frézovanie
V sade sa nacháda aj montážny šróbik
Kompatibilita:
NISSAN ALMERA / ALMERA TINO
NISSAN MICRA
NISSAN MURANO
NISSAN PRIMERA
NISSAN PRIMASTAR
NISSAN SUNNY
NISSAN TERRANO
NISSAN QASHQAI
NISSAN X-TRAIL
NISSAN NAVARA
NISSAN VANETTE
NISSAN SERENA

8,50 € / ks bez DPH
10,20 € / ks s DPH
Kód produktu: ROMB14696
Spinky kolíky nárazníka podblatníka a vnútorných plastov 10 ks 6 mm

OE čísla: 8942981190
Čísla náhrad: 90684-SA5-0030, 1099830880, 90467-06165, 8942981190, KK376-68865
Doplňujúce informácie:
Priemer tyčky spinky: 6 mm (pozor vyskytovalo sa niekoľko druhov priemerov)
Použitie: Nárazník, podbeh, niektoré vnútorné plasty
Kompatibilita:
HONDA
ACCORD I (SJ, SY)
ACCORD I Hatchback (SJ, SY)
ACCORD II (AC, AD)
ACCORD II Hatchback (AC, AD)
ACCORD III (CA)
ACCORD III Aerodeck (CA)
ACCORD IV (CB)
ACCORD IV Aerodeck (CB)
ACCORD IV coupe (CB, CC)
ACCORD V (CC, CD)
ACCORD V (CE, CF_, CD)
ACCORD V Aerodeck (CE)
ACCORD V coupe (CD)
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF)
ACCORD VI Hatchback (CH, CL)
ACCORD VI coupe (CG)
ACCORD VII (CL, CN)
ACCORD VII Tourer (CM, CN)
ACCORD VIII (CU)
ACCORD VIII Kombi (CW)
CAPA
CITY V sedan (GM2, GM3)
CIVIC I Hatchback (SB)
CIVIC I Shuttle (AN, AR)
CIVIC I sedan (SF)
CIVIC II Kombi (WC)
CIVIC II Shuttle (EE)
CIVIC II liftback (SS, SL)
CIVIC III Hatchback (AL, AJ, AG, AH)
CIVIC III sedan (AM, AK, AU)
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE)
CIVIC IV sedan (ED)
CIVIC IX (FK)
CIVIC IX Tourer (FK)
CIVIC V Hatchback (EG)
CIVIC V coupe (EJ)
CIVIC V sedan (EG, EH)
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC)
CIVIC VI Fastback (MA, MB)
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)
CIVIC VI coupe (EJ, EM1)
CIVIC VI sedan (EJ, EK)
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)
CIVIC VII coupe (EM2)
CIVIC VII sedan (ES, ET)
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK)
CIVIC VIII sedan (FD, FA)
CIVIC X liftback (FC_, FK_)
CIVIC sedan
CONCERTO (HW, MA)
CONCERTO sedan (HWW)
CR-V I (RD)
CR-V II (RD_)
CR-V III (RE_)
CR-V IV (RM_)
CR-Z (ZF)
CRX I (AF, AS)
CRX II (ED, EE)
CRX III (EH, EG)
Civic VIII Hatchback
FR-V (BE)
HR-V (GH)
HR-V (RU)
INTEGRA coupe (DC2, DC4)
INTEGRA liftback (DA)
JAZZ I (AA)
JAZZ II (GD_, GE3, GE2)
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_)
LEGEND I (HS, KA)
LEGEND I coupe (KA_)
LEGEND II coupe (KA)
LEGEND III (KA)
LOGO (GA)
N600 III
NSX I coupe (NA)
NSX I kabriolet (NA)
NSX II coupe (NC_)
PRELUDE I coupe (SN)
PRELUDE II (AB)
PRELUDE III (BA)
PRELUDE IV (BB_)
PRELUDE V (BB_)
QUINTET (SU)
S2000 (AP)
SHUTTLE (RA)
STREAM (RN)
ISUZU
ASCENDER
CAMPO (KB)
D-MAX I (TFR, TFS)
D-MAX II (TFR, TFS)
GEMINI
GEMINI (JT)
GEMINI sedan
GEMINI sedan (JT)
IMPULSE
KB
MIDI Skriňa (94000, 98000)
PIAZZA (JR_)
TROOPER I (UBS)
TROOPER I otvorené terénne vozidlo (UBS)
TROOPER II (UB)
TROOPER II otvorené terénne vozidlo (UB)
TROOPER III
TROOPER III otvorené terénne vozidlo
KIA
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
LEXUS
LS (_F1_)
LS (_F2_)
LS (_F3_)
LS (_F4_)
LS (_F5_)
NISSAN
100NX (B13)
200SX (S13)
200SX coupe (S14)
240Z (S30)
280ZX,ZXT (HGS130)
300ZX (Z32)
350 Z coupe (Z33)
350Z Roadster (Z33)
370Z Roadster (Z34)
370Z coupe (Z34)
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
BLUEBIRD (910)
BLUEBIRD (T72 , T12, U12)
BLUEBIRD (U11)
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12)
BLUEBIRD Station Wagon (WU11)
BLUEBIRD Traveller (W910)
BLUEBIRD sedan (910)
CHERRY (E10) I
CHERRY II Hatchback (N10)
CHERRY II Traveller (VN10)
CHERRY II coupe (N10)
CHERRY III (N12)
CUBE (Z12)
DATSUN 120 sedan (B210)
DATSUN 120Y coupe (KB210)
DATSUN 140Y Kombi (HLB310)
DATSUN 160J (710, A10)
DATSUN 180B (PL810)
GT-R (R35)
JUKE (F15)
LAUREL (HLC230)
LAUREL (JC31)
LAUREL (JC32)
LEAF (ZE0)
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33)
MICRA C+C III (K12)
MICRA I (K10)
MICRA II (K11)
MICRA III (K12)
MICRA IV (K13K)
MICRA V (K14)
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
NOTE (E11, NE11)
NP300 NAVARA (D40)
NV200 Skriňa
PATHFINDER II (R50)
PATHFINDER III (R51)
PATROL GR IV (Y60, GR)
PATROL GR V Wagon (Y61)
PATROL III/1 Hardtop (K160)
PATROL III/1 Station Wagon (W160)
PATROL III/2 Hardtop (K260)
PATROL III/2 Station Wagon (W260)
PICK UP (720)
PICK UP (D21)
PICK UP (D22)
PRAIRIE (M10, NM10)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
PULSAR liftback (C13)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
QASHQAI II SUV (J11, J11_)
SERENA (C23)
SILVIA (S12)
SILVIA (S15)
STANZA (T11)
STANZA Hatchback (T11)
SUNNY (140Y, 150Y)
SUNNY I (B11)
SUNNY I Traveller (B11)
SUNNY II (N13, B12)
SUNNY II Hatchback (N13)
SUNNY II Traveller (B12)
SUNNY II coupe (B12)
SUNNY III (N14)
SUNNY III Hatchback (N14)
SUNNY III Liftback (N14)
SUNNY III Traveller (Y10)
SUNNY Traveller (140Y, 150Y)
SUNNY uzavreté vozidlo / kombi (B11)
TERRANO II (R20)
TIIDA liftback (C11)
TIIDA sedan (SC11)
TRADE Skriňa
X-TRAIL (T30)
X-TRAIL (T32_)
X-TRAIL II (T31)
TOYOTA
AVENSIS VERSO (_M2_)
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
COROLLA Verso (_E12_)
RAV 4 I (_A1_)
RAV 4 I Cabrio (_A1_)
RAV 4 II (_A2_)
RAV 4 III (_A3_)
RAV 4 IV (_A4_)
YARIS VERSO VAN (_P2_)

3,46 € / ks bez DPH
4,15 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1387
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE

OE čísla: 93160045, 4409751, 1116776, 9406434459, 9751112380, 6434 45, 643445, 6434.45, 6434 69, 643469, 6434.69
CITROËN 643445 643471 643476 6434F5
DACIA 286203634R 6001549443 7700428390 8200031805
FIAT 9632984980 9641553880
OPEL 4401904 4409867 4410723
PEUGEOT 643445 643471 643476 6434F5
RENAULT 289200001R 7700428390 8200031805 8200246091
TOYOTA 853300H020
VAUXHALL 93160099 93160294
Doplňujúce informácie:
Vonkajší priemer: 26 mm
Vnútorný priemer: 18 mm
Výška: 17 mm

 

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008532
Stierač Bosch 450 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvanlivé stierače

Dĺžka: 450 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008532, 3 397 008 532

 

ABARTH 124 Spider 03.16 - ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 CADILLAC ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET CORSA limuzina 03.94 - 12.10 REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - HHR 09.05 - 12.11 TAHOE (GMT400) 10.93 - 04.01 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 CITROEN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - C15 Kombi 04.87 - 08.00 C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 C15 Korba/Podvozok (VDPD) 11.92 - 10.02 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 SOLENZA (B41_) 02.03 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99 NEXIA limuzina 02.95 - 06.08 NEXIA 02.95 - 08.97 REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CUORE IV (L501) 08.94 - 12.99 TERIOS (J2_) 11.05 - CUORE V (L7_) 10.98 - 05.03 DODGE JOURNEY 06.08 - NEON 05.94 - 08.99 JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - PUNTO hatchback (188_) 02.00 - 12.10 ELBA (146_) 10.85 - 12.97 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00 STILO (192_) 10.01 - 11.10 FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01 STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - UNO (146_) 01.83 - 12.13 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - 124 Spider (348_) 03.16 - PREMIO (146_) 03.85 - 12.96 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (ET) 01.05 - 07.12 RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09 GEELY CK 04.05 - GREAT WALL DEER Pick-up 01.05 - 12.13 HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 HR-V (RU) 11.14 - CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC IX (FK) 02.12 - LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 i30 (FD) 10.07 - 11.11 ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 IONIQ (AE) 03.16 - ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 IONIQ 5 (NE) 07.20 - COUPE (RD) 05.96 - 04.02 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03 SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04 SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 H100 Skrinka 07.93 - 12.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98 VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 - INFINITI EX 09.07 - Q70 (Y51) 03.13 - G limuzina 08.02 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10 CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - COMMANDER VAN (XH) 09.05 - 12.10 COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 JOICE (MTE1P) 02.00 - SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 K2700 (SD) 10.99 - SPORTAGE III (SL) 09.09 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 STINGER (CK) 06.17 - OPIRUS (GH) 06.03 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (JF) 09.15 - LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98 LANDWIND (JMC) CV9 05.06 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - GS (_L1_) 08.11 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 B-SERIE Korba/Podvozok (UF) 05.85 - 10.01 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 CX-3 (DK) 01.15 - 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05 3 (BK) 10.03 - 12.09 MX-5 IV (ND) 04.15 - 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MX-5 RF Targa (ND) 10.16 - 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 626 V (GF) 05.97 - 12.02 MERCEDES-BENZ X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 MB Skrinka (W631) 02.88 - 09.96 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MB Korba/Podvozok (W631) 02.88 - 02.96 MB Autobus (W631) 02.88 - 04.96 MG MG ZR 06.01 - 04.05 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MG ZS 07.01 - 04.05 MINI MINI (R50, R53) 06.01 - 09.06 MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15 MINI Kabriolet (R52) 04.04 - 07.08 MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14 MINI (R56) 11.05 - 11.13 MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 - LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00 NISSAN 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 MICRA C+C III (K12) 08.05 - 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 MURANO III (Z52_) 10.14 - ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 NP300 NAVARA (D40) 10.04 - LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 PATROL VI (Y62) 04.10 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 PRIMERA (P12) 01.02 - MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 CORSA B Kombi (S93) 04.98 - 12.02 ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98 CORSA B hatchback (S93) 08.94 - 12.01 ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98 CORSA C hatchback (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02 TIGRA (S93) 07.94 - 12.00 COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 CORSA B (S93) 03.93 - 12.02 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 205 II (20A/C) 01.87 - 12.00 106 Van I hatchback (1S_) 08.91 - 03.96 205 hatchback 02.83 - 07.90 106 Van II hatchback (1S_) 04.96 - 03.01 205 hatchback 08.90 - 05.97 205 I (741A/C) 02.83 - 10.87 1007 (KM_) 04.05 - PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 CLIO I hatchback (S57_) 01.91 - 09.98 MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 CLIO II hatchback (SB0/1/2_) 09.98 - MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 07.95 - 03.98 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99 RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - THALIA I (LB_) 02.98 - LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 TWIZY (MAM_) 04.12 - LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96 MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 ROVER STREETWISE sikma zadna cast 08.03 - 05.05 200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00 25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06 200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 400 II (XW) 04.90 - 04.95 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89 400 II (RT) 03.95 - 03.00 200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99 COUPE 03.96 - 11.99 SEAT CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 MALAGA (23A) 11.84 - 12.93 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 INCA (6K9) 11.95 - 11.03 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FAVORIT Skrina/kombi (135GK) 01.89 - 08.95 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06 MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06 RODIUS I 05.05 - KORANDO (C300) 02.19 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 LEGACY V (BM) 05.09 - JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96 LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 JUSTY I hatchback 06.86 - 12.94 OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 OUTBACK (BR) 06.09 - LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 SUZUKI ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02 BALENO (FW, EW) 02.16 - VITARA (ET) 12.03 - 12.05 IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05 VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02 IGNIS II (MH) 08.03 - VITARA Cabrio (ET) 01.02 - 12.05 JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 VW CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 ZASTAVA 10 10.05 -

8,33 € / ks bez DPH
10 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008530
Stierač Bosch 400 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008530, 3 397 008 530

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

8,04 € / ks bez DPH
9,65 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D1-2-1266
Mikrospínač kufra

OE čísla: 25380-ED000, 25380ED000
Doplňujúce informácie:
Počet pinov: 2
Kompatibilita:
INFINITY
Q70 (Y51)

2.2 D (651.930) 2143ccm 170KM/125kW 2014/10-
3.0 (V9X) 2993ccm 238KM/175kW 2013/03-
3.5 Hybrid (VQ35HR) 3498ccm 306KM/225kW 2013/03-
3.7 (VQ37VHR) 3696ccm 320KM/235kW 2013/03-
NISSAN
MURANO I (Z50)

3.5 4x4 (VQ35DE) 3498ccm 234KM/172kW 2003/08-2008/09
PATHFINDER III (R51)
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 163KM/120kW 2005/01-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 171KM/126kW 2006/10-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 174KM/128kW 2005/03-
2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 190KM/140kW 2010/08-
3.0 dCi (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/08-
4.0 4WD (VQ40DE) 3954ccm 269KM/198kW 2005/09-
TIIDA liftback (C11)
1.5 dCi (K9K K9K 278) 1461ccm 106KM/78kW 2007/09-2011/12
1.5 dCi (K9K) 1461ccm 103KM/76kW 2007/03-2013/06
1.6 (HR16DE) 1598ccm 110KM/81kW 2007/09-2011/12
1.8 (MR18DE) 1798ccm 126KM/93kW 2007/09-2011/12

Rozšírený názov: Mikrospínač tlačidlo kľučka kufra

 

 

10,79 € / ks bez DPH
12,95 € / ks s DPH
Kód produktu: 7A-2-240
Manžeta hnacieho hriadeľa-opravná sada

Manžeta hnacieho hriadeľa-opravná sada NISSAN MURANO QASHQAI 

OEM čísla:

39741-17V28
C9241-JD0JB

Popis:

Na strane prevodovky

Upozornenie ! V týchto modeloch sa vyskytovali aj takéto manžety :

Manžeta Nissan

 

Kompatibilita:

MURANO I (Z50) 3.5 4x4
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.5 dCi
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 dCi
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 dCi pohon vsetkych kolies
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 dCi
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 dCi pohon vsetkych kolies
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 2.0 pohon vsetkych kolies

8 € / ks bez DPH
9,60 € / ks s DPH
Kód produktu: 6560313611
Kruh slimák naviják airbagu vodiča

Kruh slimák naviják podvolantový kruh airbagu vodiča 

OEM čísla: 25560-JD003 / 25560JD003, 25567-5X00A / 255675X00A, B5567-JD00A, 25560JD003, 255675X00A, 25567ET025, B5567JD00A, 25560-JD003, 25567-5X00A, 25567-ET025, B5567-JD00A, 1110001

Popis:

Upozornenie: s dvoma konektormi !!!

  • Počet pinov zásuvka č.1: 11
  • Počet pinov zásuvka č.2: 8
  • Počet pinov zásuvka č.3: 8
  • Počet pinov zásuvka č.4: 8

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

NISSAN

    • 3.5 4x4 (VQ35DE) 3498ccm 234KM/172kW 2003/08-2008/09

    • 2.5 dCi 4x4 (YD25DDTi) 2488ccm 190KM/140kW 2010/01-2014/09

    • 3.5 4x4 (VQ35DE) 3498ccm 256KM/188kW 2008/10-2014/09

    • 3.5 V6 ALL MODE 4x4-i (VQ35DE) 3498ccm 256KM/188kW 2014/10-

    • 2.5 dCi (YD25DDTi) 2488ccm 144KM/106kW 2005/07-

    • 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) (YD25DDTi) 2488ccm 190KM/140kW 2009/12-

    • 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 144KM/106kW 2007/01-

    • 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 171KM/126kW 2006/10-

    • 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 174KM/128kW 2005/07-

    • 3.0 dCi 4WD (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/02-

    • 2.5 dCi (YD25DDTi) 2488ccm 190KM/140kW 2010/03-

    • 3.0 dCi (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/03-

    • 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 163KM/120kW 2005/01-

    • 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 171KM/126kW 2006/10-

    • 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 174KM/128kW 2005/03-

    • 2.5 dCi 4WD (YD25DDTi) 2488ccm 190KM/140kW 2010/08-

    • 3.0 dCi (V9X) 2993ccm 231KM/170kW 2010/08-

    • 4.0 4WD (VQ40DE) 3954ccm 269KM/198kW 2005/09-

    • 1.5 dCi (K9K 282 K9K 292) 1461ccm 103KM/76kW 2008/07-2013/12

    • 1.5 dCi (K9K 282 K9K 292) 1461ccm 106KM/78kW 2007/02-2013/12

    • 1.5 dCi (K9K 430) 1461ccm 110KM/81kW 2010/01-2013/12

    • 1.6 (HR16DE) 1598ccm 114KM/84kW 2007/02-2013/12

    • 1.6 (HR16DE) 1598ccm 117KM/86kW 2010/11-2013/12

    • 1.6 LPG (HR16DE) 1598ccm 117KM/86kW 2010/11-2013/12

    • 1.6 dCi (R9M) 1598ccm 130KM/96kW 2011/10-2013/12

    • 1.6 dCi pohon na všetky kolesá (R9M) 1598ccm 130KM/96kW 2011/10-2013/12

    • 2.0 (MR20DE) 1997ccm 141KM/104kW 2007/02-2013/12

    • 2.0 pohon na všetky kolesá (MR20DE) 1997ccm 141KM/104kW 2007/02-2013/12

    • 2.0 pohon na všetky kolesá 1997ccm 140KM/103kW 2010/01-2014/04

    • 2.0 dCi (M1D M9R) 1995ccm 150KM/110kW 2007/02-2013/12

    • 2.0 dCi pohon na všetky kolesá (M1D M9R) 1995ccm 150KM/110kW 2007/02-2013/12

    • 2.0 4x4 (MR20DE) 1997ccm 141KM/104kW 2007/06-2013/11

    • 2.0 4x4 (MR20DE) 1998ccm 140KM/103kW 2008/06-2013/11

    • 2.0 FWD (MR20DE) 1998ccm 140KM/103kW 2008/06-2013/11

    • 2.0 dCi (M9R) 1995ccm 150KM/110kW 2007/06-2013/11

    • 2.0 dCi 4x4 (M9R 760) 1995ccm 173KM/127kW 2007/06-2013/11

    • 2.0 dCi 4x4 (M9R) 1995ccm 150KM/110kW 2007/06-2013/11

    • 2.5 4x4 (QR25DE) 2488ccm 169KM/124kW 2007/06-2013/11

23,03 € / ks bez DPH
27,64 € / ks s DPH
Kód produktu: 13C-2-789
Manžeta homokinetického kĺbu od prevodovky

Názov produktu: Manžeta homokinetického kĺbu od prevodovky

OEM čísla: BLUE PRINT ADN18135, BLUE PRINT ADN18171, ERT 500387, HERTH+BUSS JAKOPARTS J2881020, MAXGEAR 49-1401, NPS N282N35, RIDEX 193B0020, Stark SKBDA-1300019, NISSAN 397412U625, NISSAN 397412U626

Doplňujúce informácie:

Montážna strana: Od prevodovky
Vnútorný priemer 1 [mm]: 17
Vnútorný priemer 2 [mm]: 56
Výška [mm]: 78
V sade mazivo a 2ks páska
Počet v balení: 1

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

NISSAN 

MURANO I (Z50)

3.5 4x4 (VQ35DE) 3498ccm 234KM/172kW 2003/08-2008/09

X-TRAIL (T30)

2.0 (QR20DE) 1998ccm 140KM/103kW 2001/07-2013/01

2.0 4x4 (QR20DE) 1998ccm 140KM/103kW 2001/07-2013/01

2.2 Di 4x4 (YD22ETI) 2184ccm 114KM/84kW 2001/07-2005/10

2.2 dCi (YD22ETI) 2184ccm 136KM/100kW 2003/12-2013/01

2.2 dCi 4x4 (YD22ETI) 2184ccm 136KM/100kW 2003/12-2013/01

2.5 4x4 (QR25DE) 2488ccm 165KM/121kW 2002/09-2013/01

6,33 € / ks bez DPH
7,60 € / ks s DPH
Kód produktu: 8560975380
Hlavica radiacej páky AUTOMAT
Doplňujúce informácie: Pre automatickú prevodovku
Kompatibilita:
MAZDA
2 (DE_, DH_)
2 (DL, DJ)
2 (DY)
3 (BK)
3 (BL)
3 (BM, BN)
3 sedan (BK)
3 sedan (BL)
323 F IV (BG)
323 F V (BA)
323 F VI (BJ)
5 (CR19)
5 (CW)
6 Hatchback (GG)
6 Hatchback (GH)
6 Kombi (GH)
6 Kombi (GJ, GL)
6 Station Wagon (GY)
6 sedan (GG)
6 sedan (GH)
6 sedan (GJ, GL)
CX-5 (KE, GH)
CX-5 (KF)
CX-9 (TB)
DEMIO (DW)
MPV I (LV)
MPV II (LW)
MX-3 (EC)
MX-5 I (NA)
MX-5 II (NB)
MX-5 III (NC)
MX-5 IV (ND)
MX-5 RF Targa (ND)
MX-6 (GE)
PREMACY (CP)
RX-7 III (FD)
TRIBUTE (EP)
NISSAN
350 Z coupe (Z33)
350Z Roadster (Z33)
ALMERA I (N15)
ALMERA I Hatchback (N15)
ALMERA II (N16)
ALMERA II Hatchback (N16)
ALMERA TINO (V10)
CUBE (Z12)
JUKE (F15)
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32)
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33)
MAXIMA II (PU11)
MAXIMA III (J30)
MICRA IV (K13_)
MICRA V (K14)
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
MURANO III (Z52_)
PATHFINDER II (R50)
PATHFINDER III (R51)
PATROL GR IV (Y60, GR)
PATROL GR V Wagon (Y61)
PATROL III/1 Hardtop (K160)
PATROL III/1 Station Wagon (W160)
PATROL III/2 Hardtop (K260)
PATROL III/2 Station Wagon (W260)
PRIMERA (P10)
PRIMERA (P11)
PRIMERA (P12)
PRIMERA Hatchback (P10)
PRIMERA Hatchback (P11)
PRIMERA Hatchback (P12)
PRIMERA Kombi (WP12)
PRIMERA Traveller (W10)
PRIMERA Traveller (WP11)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
QASHQAI II SUV (J11, J11_, J12)
SERENA (C23)
SUNNY III (N14)
SUNNY III Hatchback (N14)
SUNNY III Liftback (N14)
SUNNY III Traveller (Y10)
SUNNY III skrinka / kombi (Y10)
TERRANO I (WD21)
TERRANO II (R20)
VANETTE Autobus (C22)
VANETTE Autobus (KC120)
VANETTE CARGO Autobus (HC 23)
VANETTE CARGO Skrinka(HC 23)
VANETTE Skrinka (C120)
VANETTE Skrinka (C22)
X-TRAIL (T30)
X-TRAIL (T31)
X-TRAIL (T32_)
TOYOTA
4 RUNNER I (_N5_, _N6_, _N7_)
4 RUNNER II (_N1_)
4 RUNNER III (_N18_)
AVENSIS (_T22_)
AVENSIS (_T25_)
AVENSIS Kombi (_T22_)
AVENSIS Kombi (_T25_)
AVENSIS Kombi (_T27_)
AVENSIS Liftback (_T22_)
AVENSIS VERSO (_M2_)
AVENSIS sedan (_T25_)
AVENSIS sedan (_T27_)
AYGO (_B1_)
AYGO (_B4_)
CAMRY (_V1_)
CAMRY (_V2_)
CAMRY Kombi (_V1_)
CAMRY Kombi (_V2_)
CAMRY Liftback (_V1_)
CAMRY sedan (_V1_)
CAMRY sedan (_V3_)
CAMRY sedan (_V4_)
CAMRY sedan (_V5_)
CARINA E VI (_T19_)
CARINA E VI Sportswagon (_T19_)
CARINA E VI sedan (_T19_)
CARINA I (TA1_)
CARINA II (TA4_, TA6_)
CARINA III Kombi (_A6_)
CARINA IV (_T15_)
CARINA IV sedan (_T15_)
CARINA V (_T17_)
CARINA V Kombi (_T17_)
CARINA V sedan (_T17_)
CELICA (_A4_)
CELICA (_A6_)
CELICA coupe (_A2_)
CELICA coupe (_A4_)
CELICA coupe (_A6_)
CELICA coupe (_T16_)
CELICA coupe (_T18_)
CELICA coupe (_T20_)
CELICA coupe (_T23_)
CELICA kabriolet (_T16_)
CELICA kabriolet (_T18_)
CELICA kabriolet (_T20_)
CELICA liftback (_T16_)
COROLLA (KE_, TE_)
COROLLA (_E10_)
COROLLA (_E11_)
COROLLA (_E12_)
COROLLA Compact (_E10_)
COROLLA Compact (_E11_)
COROLLA Compact (_E9_)
COROLLA FX Compact (E8B)
COROLLA Kombi (TE72_)
COROLLA Kombi (_E10_)
COROLLA Kombi (_E11_)
COROLLA Kombi (_E12_)
COROLLA Kombi (_E21_)
COROLLA Kombi (_E7_)
COROLLA Liftback (_E10_)
COROLLA Liftback (_E11_)
COROLLA Liftback (_E8_)
COROLLA Liftback (_E9_)
COROLLA Station Wagon (_E9_)
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
COROLLA Verso (_E12_)
COROLLA coupe (AE86)
COROLLA coupe (KE)
COROLLA coupe (_E7_)
COROLLA coupe (_E9_)
COROLLA liftback (KE, TE)
COROLLA liftback (_E7_)
COROLLA skrinka / kombi (_E11_)
COROLLA sedan (_E12_)
COROLLA sedan (_E15_)
COROLLA sedan (_E18_, ZRE1_)
LAND CRUISER (_J4_, _J5_)
LAND CRUISER (_J6_)
LAND CRUISER (_J7_)
LAND CRUISER 100 (_J1_)
LAND CRUISER 200 (_J2_)
LAND CRUISER 80 (_J8_)
LAND CRUISER 90 (_J9_)
LAND CRUISER Hardtop (_J7_)
LAND CRUISER PRADO (_J12_)
LAND CRUISER PRADO (_J15_)
LAND CRUISER Softtop (_J4_)
LAND CRUISER pick-up (_J4_)
LITEACE Autobus (_M3_)
LITEACE Autobus (_R2_)
LITEACE Skrinka (_M2_)
LITEACE Skrinka (_M3_)
LITEACE Skrinka (_R2__V)
LITEACE Wagon (YM2_, CM2_, KM2_)
PREVIA I (_R1_, _R2_)
PREVIA II (_R3_)
PRIUS (_W3_)
PRIUS (_W5_)
PRIUS Liftback (_W2_)
PRIUS PHV (_W52_)
PRIUS PLUS (_W4_)
PRIUS sedan (_W1_)
RAV 4 I (_A1_)
RAV 4 I Cabrio (_A1_)
RAV 4 II (_A2_)
RAV 4 III (_A3_)
RAV 4 IV (_A4_)
STARLET (KP6_)
STARLET (_P7_)
STARLET (_P8_)
STARLET (_P9_)
STARLET 1000 (KP_)
STARLET 1000 Kombi (KP_)
STARLET Kombi (KP6_)
YARIS (_P13_)
YARIS (_P1_)
YARIS (_P9_)
YARIS Skrinka / liftback (_P13_)
YARIS VERSO (_P2_)
YARIS VERSO VAN (_P2_)

 

28,42 € / ks bez DPH
34,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 10748149589
Kruh slimák naviják airbagu vodiča

OEM čísla: B5567-BH00A, B5567BH00A, 25567-9U00A, 255679U00A, 25567-BT25A, 25567BT25A, 25567-JE00E, 25567JE00E, 25567-EB60A, 25567EB60A, 25567EB60A60A, B5567JG40E B55679U00A,B5567-JG49D,B5567JG49D
Doplňujúce informácie:
Pre verziu s jedným konektorom
Počet pinov - zásuvka č.1: 11
Počet pinov - zásuvka č.2: 8
Počet pinov - zásuvka č.3: 8
Výskyt vo vozidlách ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
NISSAN
MURANO I (Z50)
MURANO II (Z51)
MURANO II VAN (Z51)
MURANO III (Z52_)
NP300 NAVARA (D40)
NP300 NAVARA korba / podvozok (D40)
NP300 NAVARA pick-up (D23)
PATHFINDER III (R51)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E)
QASHQAI II SUV (J11, J11_)
X-TRAIL (T31)
X-TRAIL VAN (T31)

Kruh slimák naviják podvolantový kruh airbagu vodiča

 

 

22,42 € / ks bez DPH
26,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004667
Stierač Bosch ECO 400 mm ramienkový uchytenie hák

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004667, 3 397 004 667

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

3,25 € / ks bez DPH
3,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004668
Stierač Bosch ECO 450 mm ramienkový uchytenie hák

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 450 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004668, 3 397 004 668

 

ABARTH 124 Spider 03.16 - ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 CADILLAC ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET CORSA limuzina 03.94 - 12.10 REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - HHR 09.05 - 12.11 TAHOE (GMT400) 10.93 - 04.01 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 CITROEN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - C15 Kombi 04.87 - 08.00 C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 C15 Korba/Podvozok (VDPD) 11.92 - 10.02 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 SOLENZA (B41_) 02.03 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99 NEXIA limuzina 02.95 - 06.08 NEXIA 02.95 - 08.97 REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CUORE IV (L501) 08.94 - 12.99 TERIOS (J2_) 11.05 - CUORE V (L7_) 10.98 - 05.03 DODGE JOURNEY 06.08 - NEON 05.94 - 08.99 JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - PUNTO hatchback (188_) 02.00 - 12.10 ELBA (146_) 10.85 - 12.97 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00 STILO (192_) 10.01 - 11.10 FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01 STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - UNO (146_) 01.83 - 12.13 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - 124 Spider (348_) 03.16 - PREMIO (146_) 03.85 - 12.96 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (ET) 01.05 - 07.12 RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09 GEELY CK 04.05 - GREAT WALL DEER Pick-up 01.05 - 12.13 HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 HR-V (RU) 11.14 - CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC IX (FK) 02.12 - LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 i30 (FD) 10.07 - 11.11 ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 IONIQ (AE) 03.16 - ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 IONIQ 5 (NE) 07.20 - COUPE (RD) 05.96 - 04.02 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03 SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04 SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 H100 Skrinka 07.93 - 12.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98 VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 - INFINITI EX 09.07 - Q70 (Y51) 03.13 - G limuzina 08.02 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10 CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - COMMANDER VAN (XH) 09.05 - 12.10 COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 JOICE (MTE1P) 02.00 - SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 K2700 (SD) 10.99 - SPORTAGE III (SL) 09.09 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 STINGER (CK) 06.17 - OPIRUS (GH) 06.03 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (JF) 09.15 - LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98 LANDWIND (JMC) CV9 05.06 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - GS (_L1_) 08.11 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 B-SERIE Korba/Podvozok (UF) 05.85 - 10.01 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 CX-3 (DK) 01.15 - 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05 3 (BK) 10.03 - 12.09 MX-5 IV (ND) 04.15 - 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MX-5 RF Targa (ND) 10.16 - 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 626 V (GF) 05.97 - 12.02 MERCEDES-BENZ X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 MB Skrinka (W631) 02.88 - 09.96 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MB Korba/Podvozok (W631) 02.88 - 02.96 MB Autobus (W631) 02.88 - 04.96 MG MG ZR 06.01 - 04.05 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MG ZS 07.01 - 04.05 MINI MINI (R50, R53) 06.01 - 09.06 MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15 MINI Kabriolet (R52) 04.04 - 07.08 MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14 MINI (R56) 11.05 - 11.13 MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 - LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00 NISSAN 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 MICRA C+C III (K12) 08.05 - 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 MURANO III (Z52_) 10.14 - ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 NP300 NAVARA (D40) 10.04 - LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 PATROL VI (Y62) 04.10 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 PRIMERA (P12) 01.02 - MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 CORSA B Kombi (S93) 04.98 - 12.02 ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98 CORSA B hatchback (S93) 08.94 - 12.01 ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98 CORSA C hatchback (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02 TIGRA (S93) 07.94 - 12.00 COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 CORSA B (S93) 03.93 - 12.02 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 205 II (20A/C) 01.87 - 12.00 106 Van I hatchback (1S_) 08.91 - 03.96 205 hatchback 02.83 - 07.90 106 Van II hatchback (1S_) 04.96 - 03.01 205 hatchback 08.90 - 05.97 205 I (741A/C) 02.83 - 10.87 1007 (KM_) 04.05 - PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 CLIO I hatchback (S57_) 01.91 - 09.98 MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 CLIO II hatchback (SB0/1/2_) 09.98 - MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 07.95 - 03.98 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99 RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - THALIA I (LB_) 02.98 - LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 TWIZY (MAM_) 04.12 - LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96 MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 ROVER STREETWISE sikma zadna cast 08.03 - 05.05 200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00 25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06 200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 400 II (XW) 04.90 - 04.95 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89 400 II (RT) 03.95 - 03.00 200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99 COUPE 03.96 - 11.99 SEAT CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 MALAGA (23A) 11.84 - 12.93 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 INCA (6K9) 11.95 - 11.03 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FAVORIT Skrina/kombi (135GK) 01.89 - 08.95 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06 MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06 RODIUS I 05.05 - KORANDO (C300) 02.19 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 LEGACY V (BM) 05.09 - JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96 LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 JUSTY I hatchback 06.86 - 12.94 OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 OUTBACK (BR) 06.09 - LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 SUZUKI ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02 BALENO (FW, EW) 02.16 - VITARA (ET) 12.03 - 12.05 IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05 VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02 IGNIS II (MH) 08.03 - VITARA Cabrio (ET) 01.02 - 12.05 JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 VW CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 ZASTAVA 10 10.05 -

3,38 € / ks bez DPH
4,05 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008539
Stierač Bosch 650 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008539, 3 397 008 539

ACURA MDX (YD2)04.06 - CHEVROLET COLORADO 04.03 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)01.95 - 12.01 VOYAGER III VAN (GS_) 01.95 - 12.01 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08 VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 01.95 - 03.01 VOYAGER IV VAN (S_) 09.99 - 12.08 CITROEN C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 C8 (EA_, EB_) 06.02 - JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 C8 Van (EA_, EB_) 06.02 - 12.11 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DODGE CARAVAN 01.95 - 03.01 GRAND CARAVAN 06.07 - CARAVAN (RG_) 02.00 - 12.07 FIAT SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 SEDICI (189_) 06.06 - 10.14 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 ULYSSE (179_) 08.02 - 06.11 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 CR-Z (ZF) 06.10 - CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - HR-V (RU) 11.14 - CIVIC IX (FK) 02.12 – INSIGHT (ZE_) 04.09 - CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 - CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - JAZZ IV (GK_) 09.13 - CR-V III (RE_) 06.06 - JAZZ V (GR_) 02.20 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HYUNDAI ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - NEXO 03.18 - ELANTRA V limuzina (MD, UD) 09.10 - SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 - ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - GENESIS (DH) 03.14 - SANTA FÉ III Skriňa/SUV (DM) 09.12 - H350 Autobus 04.15 - SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - H350 Skrinka 04.15 - GRAND SANTA FÉ 01.13 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i30 (GD) 06.11 - VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 i30 Kombi (GD) 06.12 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (GDE, GD) 06.12 - i30 Kupé 05.13 - i30 Hatchback Van (GDE) 06.12 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - IONIQ (AE) 03.16 - KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - IONIQ 5 (NE) 07.20 - TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - Q70 (Y51) 03.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEE'D (JD) 05.12 - 07.18 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CEE'D Combi Van (JD) 07.12 - 07.18 STINGER (CK) 06.17 - CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18 STONIC (YB) 07.17 - PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - CEED (CD) 03.18 - CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - CEED Combi Van (CD) 03.18 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 NIRO VAN (DE) 09.16 - OPTIMA (JF) 09.15 - STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - PROCEED (CD) 10.18 - XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - LANCIA PHEDRA (179_) 09.02 - 11.10 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - RX (_L1_) 12.08 - 10.15 GS (_L1_) 08.11 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 5 (CR19) 02.05 - 12.10 CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CW) 06.10 - MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 VANEO (414) 02.02 - 07.05 MITSHUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - NISSAN ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - LEAF (ZE0) 11.10 - PRIMERA (P12) 01.02 - LEAF (ZE1) 08.17 - PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MICRA V (K14) 12.16 - INTERSTAR Skrinka (X62B) 11.21 - MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 INTERSTAR Korba/Podvozok (X62B) 11.21 - MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 NV400 Autobus (X62, X62B) 11.11 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV400 Skrinka (X62, X62B) 11.11 - MURANO III (Z52_) 10.14 - NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 - NOTE (E12) 09.12 - OPEL MOVANO B Autobus (X62) 12.10 - MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 05.10 - MOVANO B Skrinka (X62) 05.10 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 806 (221) 06.94 - 08.02 206 Van 04.99 - 03.09 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 206 limuzina 03.07 - 807 (EB_) 06.02 - 206 SW (2E/K) 07.02 - 807 Van (EB_) 06.02 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 307 (3A/C) 08.00 - 12.12 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 307 Break (3E) 03.02 - 12.09 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 307 SW (3H) 03.02 - 12.09 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 307 SW Skrina/kombi (3E_, 3H_) 04.02 - 12.09 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - MASTER III Autobus (JV) 02.11 - KOLEOS II (HC_) 04.16 - MASTER III Skrinka (FV) 02.10 - TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12 MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 - TWINGO I šikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12 SMART FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - OUTBACK (BR) 06.09 - WRX limuzina (GJ) 07.11 - OUTBACK (BS) 10.14 - LEGACY V (BM) 05.09 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 - SX4 (EY, GY) 06.06 - SX4 S-CROSS (JY) 08.13 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 PRIUS PLUS (_W4_) 05.11 - AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS PLUS VAN (_W4_) 05.11 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA limuzina (_E15_) 10.06 - SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA limuzina (_E18_, ZRE1_) 06.13 - 05.19 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16

15,75 € / ks bez DPH
18,90 € / ks s DPH

Viac kategórií