+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
FORD Ka

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „FORD Ka“

Kód produktu: 49-1035
Manžeta hnacieho hriadeľa - opravná sada 49-1035
Nedostupné

OE čísla: AUSTIN 18G9027 AUSTIN BAU2019 AUSTIN BAU4445 FORD 6028724 FORD 77TT3A331AA FORD 95SX4K258AA MAXGEAR 080038 MAXGEAR 1073801 MAXGEAR 150036 MAXGEAR 150037 MAXGEAR 150041 MAXGEAR 157001 MAXGEAR 157282 MAXGEAR 157354 MAXGEAR 160007 MAXGEAR 18G9027 MAXGEAR 231902 MAXGEAR 300341 MAXGEAR 300385 MAXGEAR 300386 MAXGEAR 300411 MAXGEAR 331800 MAXGEAR 332020 MAXGEAR 332220 MAXGEAR 36539NEO MAXGEAR 491035 MAXGEAR 500109 MAXGEAR 5030 MAXGEAR 5039 MAXGEAR 5070 MAXGEAR 51024 MAXGEAR 6028724 MAXGEAR 7144950002 MAXGEAR 77TT3A331AA MAXGEAR 780199 MAXGEAR 8052 MAXGEAR 95SX4K258AA MAXGEAR BAU2019 MAXGEAR BAU4445

Kompatibilita:

AUSTIN METRO I Fastback (XF) 1.0 30 KW / 41 HP 10.1980 - 4.1990
AUSTIN METRO I Fastback (XF) 1.0 33 KW / 45 HP 10.1980 - 4.1990
AUSTIN METRO I Fastback (XF) 1.3 51 KW / 69 HP 10.1980 - 4.1990
AUSTIN METRO I Fastback (XF) 1.3 52 KW / 71 HP 10.1980 - 12.1985
AUSTIN MINI I 850 25 KW / 34 HP 6.1959 - 8.1969
AUSTIN MINI II 1000 26 KW / 35 HP 10.1967 - 9.1984
AUSTIN MINI II 1000 29 KW / 39 HP 10.1967 - 9.1984
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 950 25 KW / 34 HP 8.1968 - 8.1974
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 950 26 KW / 36 HP 8.1968 - 8.1974
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 37 KW / 50 HP 8.1983 - 12.1985
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 40 KW / 55 HP 9.1980 - 8.1983
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 43 KW / 59 HP 9.1980 - 8.1983
FORD ESCORT III Turnier (AWA) 1.1 37 KW / 50 HP 8.1983 - 12.1985
FORD ESCORT III Turnier (AWA) 1.1 40 KW / 54 HP 9.1980 - 8.1983
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1 37 KW / 50 HP 12.1985 - 7.1990
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 44 KW / 60 HP 1.1986 - 7.1990
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF) 46 KW / 63 HP 7.1988 - 10.1990
FORD ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 1.1 37 KW / 50 HP 10.1985 - 9.1990
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.3 44 KW / 60 HP 7.1990 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.3 44 KW / 60 HP 9.1991 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.3 44 KW / 60 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3 44 KW / 60 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.3 44 KW / 60 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3 44 KW / 60 HP 1.1995 - 1.1999
FORD ESCORT III Express (AVA) 1.1 37 KW / 50 HP 3.1981 - 2.1986
FORD ESCORT IV Express (AVF) 1.1 37 KW / 50 HP 5.1986 - 7.1990
FORD ESCORT V Express (AVF) 1.3 46 KW / 63 HP 7.1990 - 12.1994
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 29 KW / 40 HP 5.1976 - 8.1983
FORD FIESTA I (GFBT) 0.9 33 KW / 45 HP 5.1976 - 8.1983
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 39 KW / 53 HP 5.1976 - 8.1983
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT) 40 KW / 55 HP 2.1981 - 8.1983
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD) 33 KW / 45 HP 9.1983 - 2.1989
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) 36 KW / 49 HP 5.1986 - 2.1989
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD) 37 KW / 50 HP 9.1983 - 2.1989
FORD FIESTA II (FBD) 1.6 D (FBD) 40 KW / 54 HP 4.1984 - 2.1989
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 37 KW / 50 HP 3.1989 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.1 40 KW / 55 HP 3.1989 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 37 KW / 50 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (WFVT) 1.0 (WFVT) 29 KW / 40 HP 10.1977 - 11.1986
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (WFVT) 1.1 (WFVT) 39 KW / 53 HP 10.1977 - 11.1986
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 1.0 33 KW / 45 HP 8.1983 - 11.1989
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.3 44 KW / 60 HP 2.1996 - 8.2003
FORD KA (RB_) 1.3 i 36 KW / 49 HP 6.1998 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i 37 KW / 50 HP 9.1996 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD ORION II (AFF) 1.3 44 KW / 60 HP 12.1985 - 7.1990
FORD ORION III (GAL) 1.3 44 KW / 60 HP 7.1990 - 12.1993
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 37 KW / 50 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 44 KW / 60 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D 44 KW / 60 HP 3.1996 - 4.2003
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G) 104 KW / 141 HP 11.1988 - 11.1990
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G) 76 KW / 103 HP 1.1983 - 11.1990
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.3 TD (L043G, L048G) 62 KW / 84 HP 12.1982 - 4.1986
ROVER MINI sikma zadna cast 1000 30 KW / 41 HP 8.1990 - 6.1993
ROVER MINI sikma zadna cast 1300 37 KW / 50 HP 10.1992 - 11.2000
ROVER MINI sikma zadna cast 1300 39 KW / 53 HP 1.1992 - 4.1995
ROVER MINI sikma zadna cast 1300 45 KW / 61 HP 1.1991 - 12.1991
ROVER MINI Kabriolet (XN) 1300 46 KW / 63 HP 9.1992 - 4.1995
SUBARU LEGACY II Kombi (BG) 2.0 i 4WD (BG5) 85 KW / 116 HP 9.1994 - 11.1998
SUBARU LEGACY II Kombi (BG) 2.2 i 4WD (BG7) 94 KW / 128 HP 2.1994 - 12.1998
SUBARU LEONE III 1800 Cat 4WD 70 KW / 95 HP 7.1986 - 9.1991
SUBARU LEONE III 1800 4WD 72 KW / 98 HP 1.1988 - 12.1990
SUBARU LEONE III 1800 4WD 88 KW / 120 HP 1.1988 - 12.1990
SUBARU LEONE III 1800 Turbo 4WD 96 KW / 131 HP 3.1989 - 12.1990
SUBARU LEONE III 1800 Turbo 4WD 100 KW / 136 HP 11.1984 - 12.1990
SUBARU LEONE III Kombi 1800 Super Catalytic-Conv 4WD 70 KW / 95 HP 7.1986 - 2.1992
SUBARU LEONE III Kombi 1800 Super 4WD 96 KW / 131 HP 3.1989 - 12.1990
SUBARU LEONE III Kombi 1800 Super Turbo 4WD 100 KW / 136 HP 11.1984 - 12.1990
SUBARU LEONE III Kombi 1800 4WD 72 KW / 98 HP 12.1986 - 7.1991
SUBARU LEONE III Kombi 1800 4WD 88 KW / 120 HP 8.1986 - 12.1990
SUBARU XT Kupé (XT) 1.8 Turbo 4WD (AX7) 88 KW / 120 HP 1.1988 - 12.1990
SUBARU XT Kupé (XT) 1.8 Turbo 4WD (AX7) 96 KW / 131 HP 1.1987 - 12.1990

4,42 € / ks bez DPH
5,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1244
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 123 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

 

3,17 € / ks bez DPH
3,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1094
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 84 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jednym spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 62 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 54 mm

Kompatibilita:

ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXV1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - 10.2018
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A) 57 KW / 78 HP 3.2011 - 10.2018
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B) 58 KW / 78 HP 8.2008 - 8.2013
ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B, 955.AXF1B) 70 KW / 95 HP 9.2008 - 8.2013
BRILLIANCE BS6 2.0 90 KW / 122 HP 5.2007 - Teraz
BRILLIANCE BS6 2.4 95 KW / 129 HP 5.2007 - Teraz
CHEVROLET CORSA limuzina 1.7 D 44 KW / 60 HP 8.2000 - 7.2002
CITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 8.2008 - 12.2012
CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 1.2009 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.6 86 KW / 117 HP 4.2012 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 110 KW / 150 HP 4.2012 - Teraz
CITROËN C4 AIRCROSS 1.8 HDi 150 AWC 110 KW / 150 HP 4.2012 - Teraz
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 59 KW / 80 HP 10.2000 - 10.2001
FIAT BRAVA (182_) 1.2 16V 80 60 KW / 82 HP 12.1998 - 12.2002
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 59 KW / 80 HP 10.2000 - 10.2001
FIAT BRAVO I (182_) 1.2 16V 80 60 KW / 82 HP 12.1998 - 10.2000
FIAT BRAVO II (198_) 1.4 (198AXA1B) 66 KW / 90 HP 4.2007 - 12.2014
FIAT BRAVO II (198_) 1.4 LPG (198AXA1B) 66 KW / 90 HP 12.2008 - 12.2014
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - Teraz
FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.2 (223ZXA1A) 48 KW / 65 HP 3.2001 - 1.2004
FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXA1A) 70 KW / 95 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXG1B, 263AXG1A) 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 Natural Power (263AXG1B) 88 KW / 120 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 70 KW / 95 HP 2.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power 88 KW / 120 HP 6.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 70 KW / 95 HP 4.2010 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 88 KW / 120 HP 10.2011 - Teraz
FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.4 Natural Power 88 KW / 120 HP 6.2010 - Teraz
FIAT FIORINO velkorozmerova limuzina (225_) 1.4 (225AXA1A) 57 KW / 77 HP 7.2014 - Teraz
FIAT FIORINO velkorozmerova limuzina (225_) 1.4 CNG (225AXC1A, 225BXC1A) 57 KW / 77 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) 51 KW / 69 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 (225AXA1A, 225BXA1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 1.4 Natural Power (225BXC1A, 225AXC1A) 57 KW / 78 HP 6.2008 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D (KT0T) 113 KW / 154 HP 4.2016 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 113 KW / 154 HP 4.2016 - Teraz
FIAT FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 2.4 D 4x4 (KT0T) 133 KW / 181 HP 4.2016 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.2 16V 59 KW / 80 HP 1.2004 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 57 KW / 77 HP 10.2005 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 3.2009 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 66 KW / 90 HP 12.2003 - Teraz
FIAT IDEA (350_) 1.4 16V 70 KW / 95 HP 1.2004 - Teraz
FIAT IDEA Van (350_) 1.4 (350BXA1A) 70 KW / 95 HP 10.2004 - 12.2012
FIAT LINEA (323_, 110_) 1.4 57 KW / 77 HP 6.2007 - Teraz
FIAT MAREA (185_) 1.2 16V 60 KW / 82 HP 10.1998 - 5.2002
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.2 16V 60 KW / 82 HP 10.1998 - 5.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 44 KW / 60 HP 7.1997 - 8.2002
FIAT PALIO (178_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1998 - Teraz
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) 44 KW / 60 HP 7.1997 - 10.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178BXZ1A) 50 KW / 68 HP 6.1999 - 10.2002
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 54 KW / 73 HP 4.1996 - 2.2004
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.2 (178DYE1A, 178DYE1AAP, 178DYE1AAT) 59 KW / 80 HP 9.2001 - 10.2004
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2003 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A) 44 KW / 60 HP 10.2004 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 1.2007 - 12.2011
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A) 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 51 KW / 69 HP 3.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A) 51 KW / 69 HP 4.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169CXF1A) 51 KW / 69 HP 11.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.4 Natural Power (169AXHIA) 57 KW / 78 HP 9.2010 - 8.2013
FIAT PANDA (169_) 1.4 (169AXE1B) 74 KW / 100 HP 10.2006 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.1 (169CXA1A) 40 KW / 54 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 44 KW / 60 HP 9.2004 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A) 44 KW / 60 HP 9.2004 - 12.2011
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 1.2007 - 11.2009
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 44 KW / 60 HP 4.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 4x4 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT PANDA żikmé zadná kapota (169_) 1.2 LPG 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 Natural Power (312PXN1A) 51 KW / 69 HP 3.2019 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 (312PXA1A) 51 KW / 69 HP 2.2012 - Teraz
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 LPG (312PXA1A) 51 KW / 69 HP 6.2012 - Teraz
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 (312CXA1A, 312DXA1A) 51 KW / 69 HP 2.2012 - Teraz
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 LPG (312CXA1A) 51 KW / 69 HP 6.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (176_) 1.2 16V 63 KW / 86 HP 4.1997 - 9.1999
FIAT PUNTO Kabriolet (176_) 85 16V 1.2 63 KW / 86 HP 4.1997 - 6.2000
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power (188BXA1A) 38 KW / 52 HP 4.2004 - 4.2006
FIAT PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 KW / 60 HP 9.1999 - 12.2010
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bifuel 44 KW / 60 HP 8.2007 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Bipower (188BXA1A) 44 KW / 60 HP 8.2001 - 5.2003
FIAT PUNTO (188_) 1.2 Natural Power 44 KW / 60 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,... 59 KW / 80 HP 9.1999 - 4.2006
FIAT PUNTO (188_) 1.4 70 KW / 95 HP 9.2003 - 3.2012
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 60 44 KW / 60 HP 2.2000 - 10.2009
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 1.2 Natural Power (188CXA1A) 44 KW / 60 HP 1.2003 - 12.2010
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 (199CXB1A, 199DXB1A) 57 KW / 77 HP 2.2006 - 6.2013
FIAT GRANDE PUNTO Van (199_) 1.4 Natural Power (199BXB1A) 57 KW / 77 HP 3.2009 - 12.2012
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 48 KW / 65 HP 10.2005 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2010 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A) 55 KW / 75 HP 10.2005 - 7.2007
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB11, 199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 77 HP 6.2005 - 12.2015
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 12.2008 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 7.2008 - Teraz
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) 70 KW / 95 HP 10.2005 - 8.2011
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 (199BXB1A, 199AXL1A, 199AXB1A) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 LPG (199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 Natural Power (199AXB1A, 199AXL1A) 57 KW / 78 HP 3.2009 - Teraz
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 48 KW / 65 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 51 KW / 69 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXH1A) 55 KW / 75 HP 7.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXB1A) 57 KW / 77 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 LPG 57 KW / 78 HP 6.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 10.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 1.4 (199.AXB1A) 57 KW / 78 HP 3.2009 - 2.2012
FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AYL1A, 199BYL1A) 49 KW / 67 HP 2.2014 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) 51 KW / 69 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXH1A, 199BXH1A) 55 KW / 75 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A, 199BXB1A, 199BXB11, 199AXB11) 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 Bifuel 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 57 KW / 78 HP 3.2012 - Teraz
FIAT QUBO (225_) 1.4 (225AXA1A, 225CXA1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT QUBO (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A) 57 KW / 78 HP 10.2009 - Teraz
FIAT SEICENTO / 600 (187_) 1.1 (187AXB, 187AXB1A, 187AXC1A02) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 1.1 (187CXB/C) 40 KW / 54 HP 1.1998 - 1.2010
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) 44 KW / 60 HP 9.2001 - 12.2012
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.3 59 KW / 80 HP 9.2001 - 12.2009
FIAT ALBEA (178_, 172_) 1.4 57 KW / 77 HP 1.2007 - 12.2009
FIAT STILO (192_) 1.2 16V (192_XA1B) 59 KW / 80 HP 2.2002 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 3.2005 - 11.2006
FIAT STILO (192_) 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) 70 KW / 95 HP 10.2003 - 12.2006
FIAT STILO VAN (192_) 1.4 (192DXH1B) 70 KW / 95 HP 1.2004 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 3.2005 - 8.2008
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V 70 KW / 95 HP 1.2004 - 8.2008
FIAT STRADA Pick-up (178_, 278_) 1.2 44 KW / 60 HP 4.2003 - Teraz
FIAT STRADA Pick-up (178_, 278_) 1.2 54 KW / 73 HP 6.1999 - 12.2006
FIAT TIPO limuzina (356_, 357_) 1.4 (356SXA1B) 70 KW / 95 HP 10.2015 - Teraz
FIAT TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 1.4 (356HXA1B) 70 KW / 95 HP 3.2016 - Teraz
FIAT TIPO Kombi (356_, 357_) 1.4 (356WXA1B) 70 KW / 95 HP 3.2016 - 10.2020
FIAT 500 (312_) 1.2 (312AXA1A) 51 KW / 69 HP 7.2007 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) 51 KW / 69 HP 12.2010 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) 74 KW / 100 HP 10.2007 - Teraz
FIAT 500 (312_) 1.4 (301J410) 75 KW / 102 HP 9.2008 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) 51 KW / 69 HP 9.2009 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B) 74 KW / 100 HP 9.2009 - Teraz
FIAT 500 C (312_) 1.4 (301J410) 75 KW / 102 HP 9.2011 - Teraz
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) 70 KW / 95 HP 9.2012 - Teraz
FORD KA (RU8) 1.2 51 KW / 69 HP 10.2008 - 5.2016
FORD USA PROBE II (ECP) 2.0 16V 85 KW / 116 HP 10.1993 - 3.1998
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V 119 KW / 162 HP 10.1993 - 3.1998
FORD USA PROBE II (ECP) 2.5 V6 24V 120 KW / 163 HP 12.1994 - 3.1998
GREAT WALL HOVER H6 1.5 105 KW / 143 HP 8.2011 - Teraz
GREAT WALL HOVER H6 1.5 4WD 105 KW / 143 HP 8.2011 - Teraz
GREAT WALL HOVER H6 1.5 LPG 4WD 105 KW / 143 HP 12.2018 - Teraz
GREAT WALL TENGYI C10 1.5 71 KW / 97 HP 1.2010 - Teraz
HONDA ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7) 110 KW / 150 HP 1.1990 - 3.1993
HONDA ACCORD V Aerodeck (CE) 2.0 i LS 16V (CE2) 100 KW / 136 HP 9.1993 - 2.1998
HONDA ACCORD V Kupé (CD) 2.0 (CD9) 100 KW / 136 HP 9.1993 - 12.1997
HONDA ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.2 i VTEC (CE9) 110 KW / 150 HP 2.1996 - 10.1998
HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 3.0 V6 24V (CG2) 147 KW / 200 HP 2.1998 - 6.2003
HONDA ACCORD VII (CL, CN) 2.4 (CL9) 140 KW / 190 HP 2.2003 - 5.2008
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN) 2.4 (CM2) 140 KW / 190 HP 4.2003 - 5.2008
HONDA ACCORD VIII (CU) 2.0 i (CU1) 115 KW / 156 HP 6.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII (CU) 2.4 i (CU2) 148 KW / 201 HP 7.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.0 i (CW1) 115 KW / 156 HP 7.2008 - 6.2015
HONDA ACCORD VIII Kombi (CW) 2.4 i (CW2) 148 KW / 201 HP 7.2008 - Teraz
HONDA CITY IV limuzina (GE4) 1.3 60 KW / 82 HP 10.2005 - 7.2008
HONDA CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 1.6 i 16V (ED7) 96 KW / 130 HP 9.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.5 i 16V (ED3, SH4) 69 KW / 94 HP 10.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC IV limuzina (ED) 1.6 i 16V (ED4) 96 KW / 130 HP 9.1987 - 9.1991
HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 1.3 16V (EG3) 55 KW / 75 HP 10.1991 - 11.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 66 KW / 90 HP 10.1993 - 12.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8) 69 KW / 94 HP 10.1991 - 11.1995
HONDA CIVIC V limuzina (EG, EH) 1.5 (EG8) 74 KW / 101 HP 10.1991 - 12.1995
HONDA CIVIC V Kupé (EJ) 1.5 i LSi (EJ2) 74 KW / 101 HP 8.1993 - 11.1995
HONDA CIVIC VII Kupé (EM2) 1.7 i (EM2) 88 KW / 120 HP 5.2001 - 12.2005
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) 103 KW / 140 HP 9.2005 - 12.2011
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2) 148 KW / 201 HP 9.2006 - 1.2012
HONDA CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 1.3 IMA (FA3, FD3) 70 KW / 95 HP 1.2006 - 12.2012
HONDA CIVIC IX (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 104 KW / 141 HP 2.2012 - 12.2016
HONDA CIVIC IX limuzina (FB) 1.8 (FB2) 104 KW / 141 HP 2.2012 - 12.2016
HONDA CIVIC IX Tourer (FK) 1.8 i-VTEC (FK2) 104 KW / 141 HP 1.2014 - 12.2016
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) 94 KW / 128 HP 10.1995 - 12.2001
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) 110 KW / 150 HP 1.2007 - 6.2012
HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) 110 KW / 150 HP 10.2006 - 6.2012
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 4WD (RE4) 124 KW / 168 HP 9.2006 - Teraz
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3) 125 KW / 170 HP 4.2007 - Teraz
HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-Vtec 4WD (RE4) 125 KW / 170 HP 4.2007 - Teraz
HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD (RM4) 140 KW / 190 HP 1.2012 - Teraz
HONDA INSIGHT (ZE_) 1.3 IMA (ZE28, ZE2) 65 KW / 88 HP 4.2009 - Teraz
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 HYBRID (GP1) 75 KW / 102 HP 4.2011 - Teraz
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 1.3 i (GE6, GG3, GG6) 73 KW / 100 HP 7.2008 - Teraz
HONDA LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1) 217 KW / 295 HP 5.2006 - 12.2012
HONDA ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 2.2 (RA1) 104 KW / 141 HP 10.1995 - 12.1997
HONDA PILOT 3.5 4WD 186 KW / 253 HP 9.2008 - Teraz
HONDA PILOT 3.5 4WD 189 KW / 257 HP 1.2010 - 6.2015
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.2 i 16V Vtec (BB1) 136 KW / 185 HP 2.1993 - 9.1996
HONDA PRELUDE IV (BB_) 2.3 i 16V (BB2) 118 KW / 160 HP 2.1992 - 9.1996
HONDA STREAM (RN) 2.0 16V (RN3) 115 KW / 156 HP 5.2001 - 9.2006
HONDA S2000 (AP) 2.0 (AP1) 177 KW / 240 HP 6.1999 - Teraz
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 D 37 KW / 50 HP 2.1988 - 12.1990
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 TD 49 KW / 67 HP 2.1988 - 12.1990
ISUZU GEMINI 1.7 TD 65 KW / 88 HP 1.1990 - 12.1993
ISUZU GEMINI limuzina (JT) 1.5 D 37 KW / 50 HP 2.1988 - 12.1989
ISUZU GEMINI limuzina (JT) 1.5 TD 49 KW / 67 HP 2.1988 - 12.1989
ISUZU GEMINI limuzina 1.7 TD 65 KW / 88 HP 1.1990 - 12.1993
KIA CARNIVAL I (UP) 2.5 V6 121 KW / 165 HP 8.1999 - 10.2001
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.5 V6 110 KW / 150 HP 10.2001 - 6.2006
KIA CARNIVAL II (GQ) 3.5 143 KW / 194 HP 7.2002 - 4.2006
KIA SORENTO I (JC) 2.4 102 KW / 139 HP 8.2002 - 6.2009
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD 143 KW / 194 HP 8.2002 - 12.2011
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 4WD 70 KW / 95 HP 4.1994 - 8.1999
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 87 KW / 118 HP 10.2000 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 4WD 87 KW / 118 HP 10.2000 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 94 KW / 128 HP 10.1999 - 8.2003
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 i 16V 4WD 94 KW / 128 HP 4.1994 - 8.2003
KIA SPORTAGE VAN 2.0 4WD 70 KW / 95 HP 6.1995 - 11.1998
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXF1A) 57 KW / 78 HP 9.2005 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 LPG (350.AXF1A) 57 KW / 78 HP 11.2010 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXE1A) 66 KW / 90 HP 10.2007 - 9.2012
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXA11, 350.AXA1A) 70 KW / 95 HP 10.2004 - 9.2012
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AG1A) 59 KW / 80 HP 10.2000 - 9.2003
LANCIA Y (840_) 1.2 16V (840AD) 63 KW / 86 HP 4.1997 - 9.2003
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXA1A) 44 KW / 60 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXL1A) 51 KW / 69 HP 8.2010 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.2 (843.AXB1A) 59 KW / 80 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 (843.AXG1A) 57 KW / 78 HP 2.2006 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 LPG (843.AXG1A) 57 KW / 78 HP 11.2010 - 12.2011
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A) 70 KW / 95 HP 10.2003 - 12.2011
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - 12.2021
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) 49 KW / 67 HP 5.2011 - Teraz
LANCIA YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) 51 KW / 69 HP 5.2011 - Teraz
MAZDA 323 F V (BA) 2.0 24V (BAEP) 106 KW / 144 HP 8.1994 - 9.1998
MAZDA 616 (SNA) 1.6 55 KW / 75 HP 6.1973 - 2.1978
MAZDA 626 I (CB) 1.6 (CB2NS) 55 KW / 75 HP 5.1979 - 5.1982
MAZDA 626 I (CB) 2.0 (CB2MS) 66 KW / 90 HP 3.1979 - 5.1982
MAZDA 626 I Kupé 1.6 55 KW / 75 HP 9.1978 - 7.1980
MAZDA 626 I Kupé 2.0 66 KW / 90 HP 10.1978 - 12.1982
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 (GC1061) 55 KW / 75 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 (GC1061) 59 KW / 80 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 (GC10E1) 74 KW / 101 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II (GC) 1.6 (GC1061) 59 KW / 80 HP 11.1982 - 6.1987
MAZDA 626 II (GC) 2.0 (GC10E1) 74 KW / 101 HP 3.1983 - 9.1987
MAZDA 626 II Kupé (GC) 1.6 (GC1061) 60 KW / 82 HP 11.1982 - 7.1987
MAZDA 626 II Kupé (GC) 2.0 75 KW / 102 HP 11.1982 - 10.1987
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) 120 KW / 163 HP 8.1994 - 4.1997
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) 121 KW / 165 HP 1.1992 - 4.1997
MAZDA 818 Kombi 1.6 (SN3AV) 55 KW / 75 HP 1.1977 - 10.1978
MAZDA 929 I (LA) 2.0 (LA4M) 66 KW / 90 HP 5.1979 - 7.1986
MAZDA 929 II (HB) 2.0 (HBSH) 66 KW / 90 HP 5.1982 - 3.1984
MAZDA 929 II (HB) 2.0 (HBES) 74 KW / 101 HP 3.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX (HBES) 88 KW / 120 HP 10.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II Kombi (HV) 2.0 (LA4V) 66 KW / 90 HP 1.1983 - 12.1987
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 (HBSH) 66 KW / 90 HP 5.1982 - 3.1984
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 (HBES) 74 KW / 101 HP 3.1984 - 7.1987
MAZDA 929 II Kupé (HB) 2.0 i Turbo (HBES) 88 KW / 120 HP 10.1984 - 7.1987
MAZDA 929 III (HC) 2.0 (HCEP) 85 KW / 115 HP 6.1987 - 5.1989
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V 85 KW / 115 HP 1.1988 - 4.1989
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V 94 KW / 128 HP 4.1989 - 6.1991
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i 100 KW / 136 HP 5.1987 - 12.1988
MAZDA 929 III (HC) 3.0 i (HCSS) 123 KW / 167 HP 1.1990 - 6.1991
MAZDA 929 III (HC) 3.0 (HCSS) 125 KW / 170 HP 1.1988 - 12.1989
MAZDA 929 III (HC) 3.0 (HCSS) 140 KW / 190 HP 6.1987 - 6.1991
MAZDA 929 IV (HD) 3.0 123 KW / 167 HP 12.1990 - 9.1992
MAZDA B-SERIE (UN) 2.6 12V 4WD 90 KW / 122 HP 6.1999 - 11.2006
MAZDA E Skrinka E1600 (BA2N) 51 KW / 69 HP 8.1980 - 6.1984
MAZDA E Autobus (SR1) E2000 63 KW / 86 HP 11.1984 - 5.1994
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 63 KW / 86 HP 5.1985 - 4.1989
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 4WD 63 KW / 86 HP 11.1987 - 9.1989
MAZDA E Skrinka (SR2) E2000 4WD 65 KW / 88 HP 1.1988 - 7.1991
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1) E2000 63 KW / 86 HP 11.1988 - 9.1989
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1) E2000 65 KW / 88 HP 1.1983 - 7.1991
MAZDA E Korba/Podvozok (SD1, SL) E2000 71 KW / 97 HP 9.1999 - 9.2004
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LVEW) 109 KW / 148 HP 11.1989 - 9.1999
MAZDA MPV I (LV) 3.0 i V6 (LV10, LV12, LV521, LV321) 113 KW / 154 HP 11.1988 - 5.1999
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) 95 KW / 129 HP 1.1994 - 10.1997
MAZDA MX-3 (EC) 1.8 i V6 (ECPSA) 98 KW / 133 HP 1.1992 - 1.1994
MAZDA MX-6 (GD) 2.5 122 KW / 166 HP 9.1992 - 1.1997
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V (GE20L) 120 KW / 163 HP 8.1994 - 2.1997
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V (GE10L) 121 KW / 165 HP 2.1992 - 9.1997
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 (FC3S, FC1031) 110 KW / 150 HP 11.1985 - 4.1989
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 Turbo (FC3S, FC1031) 133 KW / 181 HP 6.1987 - 11.1989
MAZDA RX-7 II (FC) 1.3 Turbo (FC3S, FC1031) 147 KW / 200 HP 3.1989 - 12.1991
MAZDA RX-7 II Kabriolet 1.3 Turbo (FC1032) 147 KW / 200 HP 3.1989 - 12.1991
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) 103 KW / 140 HP 6.1994 - 10.1999
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) 106 KW / 144 HP 1.1992 - 5.1994
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V 105 KW / 143 HP 8.1993 - 1.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V (TA3P) 155 KW / 211 HP 2.1995 - 1.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 (TA5P) 147 KW / 200 HP 9.2000 - 9.2002
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 127 KW / 173 HP 9.1994 - 9.2002
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (TA5P) 123 KW / 167 HP 7.1993 - 7.2000
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (TA5P) 120 KW / 163 HP 7.2000 - 9.2002
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 MIVEC (GA1W) 86 KW / 117 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 (GA3W) 102 KW / 139 HP 2.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 MIVEC (GA2W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.0 MIVEC 4WD 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) 85 KW / 116 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 85 KW / 116 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D (GA6W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI ASX (GA_W_) 2.2 DI-D 4WD (GA8W) 110 KW / 150 HP 4.2013 - Teraz
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 66 KW / 90 HP 7.1995 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 70 KW / 95 HP 12.1998 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 73 KW / 99 HP 5.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) 76 KW / 103 HP 5.1995 - 12.2003
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 (DA2A) 85 KW / 116 HP 7.1995 - 7.1997
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 90 KW / 122 HP 10.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 92 KW / 125 HP 9.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.8 MSX - 16V (DA2A) 103 KW / 140 HP 7.1995 - 7.1997
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 55 KW / 75 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.3 16V 60 KW / 82 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 66 KW / 90 HP 9.1996 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 70 KW / 95 HP 12.1998 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 73 KW / 99 HP 5.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.6 (DA1A) 76 KW / 103 HP 9.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 (DA2A) 85 KW / 115 HP 9.1996 - 9.1997
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 GDI (DA2A) 90 KW / 122 HP 10.2000 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.8 16V GDI (DA2A) 92 KW / 125 HP 9.1997 - 6.2006
MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 2.0 16V GT EVO VI/VII 206 KW / 280 HP 11.1999 - 6.2006
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A) 44 KW / 60 HP 4.1988 - 12.1990
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A) 51 KW / 70 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A) 55 KW / 75 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A) 62 KW / 84 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A) 66 KW / 90 HP 7.1990 - 5.1992
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A) 100 KW / 136 HP 6.1990 - 5.1992
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A) 55 KW / 75 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A) 66 KW / 90 HP 2.1994 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A) 83 KW / 113 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A) 84 KW / 114 HP 8.1993 - 8.1995
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A) 103 KW / 140 HP 4.1992 - 4.1996
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A) 55 KW / 75 HP 5.1996 - 6.2000
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A) 60 KW / 82 HP 6.2000 - 9.2003
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.5 12V (CJ2A) 69 KW / 94 HP 6.1996 - 8.2004
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A) 66 KW / 90 HP 5.1996 - 9.2000
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 (CJ4A) 76 KW / 103 HP 9.2000 - 9.2003
MITSUBISHI DELICA / SPACE GEAR 2.0 (PA3V) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 10.2002
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V (D22A, D27A) 110 KW / 150 HP 4.1991 - 11.1995
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) 110 KW / 150 HP 4.1991 - 11.1995
MITSUBISHI ECLIPSE I (D2_A) 2.0 Turbo 147 KW / 200 HP 12.1989 - 3.1994
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) 107 KW / 146 HP 12.1995 - 4.1999
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) Plug-in Hybrid 4WD (GL3W) 138 KW / 188 HP 1.2021 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 120 KW / 163 HP 10.2017 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD 120 KW / 163 HP 10.2017 - Teraz
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.2 DiD 4WD (GK9W) 109 KW / 148 HP 3.2019 - Teraz
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8 (E32A) 66 KW / 90 HP 11.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 4.1989 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) 80 KW / 109 HP 4.1989 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 11.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) 106 KW / 144 HP 7.1989 - 12.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 1.8 (E32A) 66 KW / 90 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) 80 KW / 109 HP 12.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 11.1987 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) 106 KW / 144 HP 6.1988 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VI limuzina (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A) 110 KW / 150 HP 9.1991 - 10.1992
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) 85 KW / 116 HP 2.1994 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 93 KW / 126 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110 KW / 150 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 9.1996
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) 85 KW / 116 HP 2.1994 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) 93 KW / 126 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 100 KW / 136 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) 101 KW / 137 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110 KW / 150 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) 125 KW / 170 HP 11.1992 - 8.1996
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) 98 KW / 133 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) 118 KW / 160 HP 9.2000 - 10.2004
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) 120 KW / 163 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) 98 KW / 133 HP 9.2000 - 10.2003
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) 100 KW / 136 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) 118 KW / 160 HP 9.2000 - 10.2003
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) 120 KW / 163 HP 9.1996 - 9.2000
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) 61 KW / 83 HP 9.1988 - 12.1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) 63 KW / 86 HP 3.1989 - 12.1990
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) 69 KW / 94 HP 8.1990 - 6.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) 44 KW / 60 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 GL (C61A) 50 KW / 68 HP 5.1988 - 6.1990
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) 51 KW / 70 HP 8.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) 55 KW / 75 HP 7.1990 - 6.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) 62 KW / 84 HP 4.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) 66 KW / 90 HP 6.1990 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) 55 KW / 75 HP 6.1992 - 5.1994
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) 62 KW / 84 HP 6.1988 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) 66 KW / 90 HP 5.1989 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 5.1994
MITSUBISHI LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A) 100 KW / 136 HP 11.1989 - 5.1992
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A) 55 KW / 75 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A) 66 KW / 90 HP 2.1994 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A) 83 KW / 113 HP 6.1992 - 12.1996
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W) 83 KW / 113 HP 12.1992 - 10.2003
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W) 83 KW / 113 HP 12.1992 - 10.2003
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_) 1.3 12V (CK1A) 55 KW / 75 HP 12.1995 - 8.2003
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3 60 KW / 82 HP 9.2003 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A) 72 KW / 98 HP 9.2003 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 2.0 i 113 KW / 154 HP 10.2007 - 12.2013
MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 1.6 72 KW / 98 HP 9.2003 - 10.2008
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC 86 KW / 117 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A) 103 KW / 140 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A) 105 KW / 143 HP 2.2008 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A) 105 KW / 143 HP 1.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Mivec 110 KW / 150 HP 11.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 108 KW / 147 HP 1.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 (CY4A) 110 KW / 150 HP 1.2013 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i (CY4A) 113 KW / 154 HP 4.2007 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i 4WD (CZ4A) 113 KW / 154 HP 3.2007 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (CY9A) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.6 MIVEC 86 KW / 117 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Flex (CX3A, CX6A) 103 KW / 140 HP 3.2009 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 (CX3A) 105 KW / 143 HP 6.2008 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A) 105 KW / 143 HP 2.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D 85 KW / 116 HP 5.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D (CX9A) 110 KW / 150 HP 6.2010 - Teraz
MITSUBISHI LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 1.6 (CS3W) 72 KW / 98 HP 9.2003 - 6.2008
MITSUBISHI MIRAGE IV sikma zadna cast (CJ_A, CL_A, CA_A, CC_A) 1.6 (CJ4A) 88 KW / 119 HP 12.1991 - 8.1995
MITSUBISHI MIRAGE IV sikma zadna cast (CJ_A, CL_A, CA_A, CC_A) 1.6 4WD (CL4A) 88 KW / 119 HP 12.1991 - 8.1995
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.0 (A05A) 52 KW / 71 HP 5.2012 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.0 Bifuel 52 KW / 71 HP 4.2014 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.2 52 KW / 71 HP 8.2020 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 1.2 (A03A) 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI MIRAGE VI limuzina (A1_A) 1.2 (A13A) 59 KW / 80 HP 10.2013 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (CW4W) 108 KW / 147 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD 108 KW / 147 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 (CW5W) 125 KW / 170 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W) 125 KW / 170 HP 9.2007 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W) 162 KW / 220 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD 164 KW / 223 HP 11.2006 - 12.2010
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 103 KW / 140 HP 9.2010 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 130 KW / 177 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD 130 KW / 177 HP 11.2006 - 11.2012
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W) 147 KW / 200 HP 1.2014 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) Plug-in Hybrid (GG2W) 147 KW / 200 HP 9.2017 - 12.2021
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W) 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W) 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel 107 KW / 146 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD (GG3W) 153 KW / 208 HP 9.2018 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD 123 KW / 167 HP 10.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 GT 4WD 167 KW / 227 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD 169 KW / 230 HP 3.2014 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W) 110 KW / 150 HP 8.2012 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DiD 4WD 132 KW / 179 HP 5.2015 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW1W) 130 KW / 177 HP 9.2010 - 12.2012
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Di-D 4WD (GF6W) 110 KW / 150 HP 4.2013 - Teraz
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Hybrid 4WD (GG3W) 153 KW / 208 HP 9.2018 - Teraz
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G) 104 KW / 141 HP 11.1988 - 11.1990
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.4 (V21W, V21C) 82 KW / 112 HP 4.1991 - 10.1999
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 2.4 (V41W, V21W, V21C) 82 KW / 112 HP 4.1991 - 4.2000
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W) 84 KW / 114 HP 11.2001 - 6.2007
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W) 88 KW / 120 HP 10.1999 - 10.2001
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W) 95 KW / 129 HP 10.2000 - 6.2007
MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS_) 2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 133 KW / 181 HP 8.2015 - Teraz
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W) 75 KW / 102 HP 3.1985 - 4.1991
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W) 98 KW / 133 HP 10.1992 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W) 98 KW / 133 HP 10.1992 - 10.1998
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 85 KW / 116 HP 6.1996 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) 85 KW / 116 HP 6.1996 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER velkorozmerova limuzina (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) 90 KW / 122 HP 10.1991 - 8.1999
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 60 KW / 82 HP 9.2000 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 61 KW / 83 HP 12.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.3 16V (DG1A) 63 KW / 86 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.6 16V (DG3A) 72 KW / 98 HP 1.2001 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 MPI (DG5A) 82 KW / 112 HP 10.2002 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 87 KW / 118 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 1.8 GDI (DG5A) 90 KW / 122 HP 6.1998 - 12.2004
MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.4 4WD (K75T) 97 KW / 132 HP 6.1996 - 12.2007
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.2 DI-D 110 KW / 150 HP 7.2019 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.2 DI-D 4WD 110 KW / 150 HP 7.2019 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D (KJ0T) 113 KW / 154 HP 9.2015 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KJ0T) 113 KW / 154 HP 9.2015 - Teraz
MITSUBISHI L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 2.4 DI-D 4WD (KL1T) 133 KW / 181 HP 11.2014 - Teraz
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 1.6 (P02W, P12W) 51 KW / 69 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) 64 KW / 87 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) 65 KW / 88 HP 12.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) 66 KW / 90 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 4WD (P23W, P03W, P13W) 66 KW / 90 HP 11.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 i (P00W, P03W, P13W) 83 KW / 113 HP 6.1994 - 10.1998
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) 80 KW / 109 HP 11.1986 - 12.1990
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 (P04W, P14W) 82 KW / 112 HP 11.1990 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) 82 KW / 112 HP 8.1986 - 5.2004
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 4WD (P23W, P23V) 63 KW / 86 HP 8.1988 - 5.1994
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 (P03V, P13V) 64 KW / 87 HP 11.1986 - 5.1996
MITSUBISHI L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 2.4 (P24V, P24W) 82 KW / 112 HP 11.1986 - 8.1997
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 (PA3W) 83 KW / 113 HP 9.1995 - 10.2002
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W) 85 KW / 115 HP 5.1995 - 5.2000
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (PA4W) 97 KW / 132 HP 5.1995 - 10.2002
MITSUBISHI L400 Autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 i 4WD (PD4V/W) 97 KW / 132 HP 5.1995 - 5.2000
NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 3.0 142 KW / 193 HP 1.1995 - 8.2000
NISSAN MAXIMA / MAXIMA QX IV Station Wagon (A32) 3.0 QX 142 KW / 193 HP 10.1997 - 12.2000
NISSAN PATHFINDER II (R50) 2.7 TD 4WD 96 KW / 131 HP 9.1997 - 12.2004
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 4.8 180 KW / 245 HP 3.2000 - Teraz
NISSAN PATROL VI (Y62) 5.6 298 KW / 405 HP 4.2010 - Teraz
OPEL ASTRA F sikma zadna cast (T92) 1.7 TDS (F08, M08, F68, M68) 60 KW / 82 HP 12.1991 - 1.1998
OPEL ASTRA F (T92) 1.7 TDS (F19, M19) 60 KW / 82 HP 3.1992 - 9.1998
OPEL ASTRA F Kombi (T92) 1.7 TDS (F35, M35) 60 KW / 82 HP 12.1991 - 1.1998
OPEL ASTRA F Skrina/kombi (T92) 1.7 TD (F70) 60 KW / 82 HP 3.1995 - 2.1998
OPEL COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 1.7 D 44 KW / 60 HP 7.1994 - 10.2001
OPEL COMBO Tour (X12) 1.4 (C26, D26, E26, C06) 70 KW / 95 HP 2.2012 - Teraz
OPEL COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 1.4 (B05) 70 KW / 95 HP 2.2012 - Teraz
OPEL CORSA A sikma zadna cast (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) 37 KW / 50 HP 9.1987 - 3.1993
OPEL CORSA A sikma zadna cast (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) 49 KW / 67 HP 3.1988 - 3.1993
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) 37 KW / 50 HP 10.1987 - 11.1992
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) 49 KW / 67 HP 10.1987 - 3.1993
OPEL CORSA A żikmé zadná kapota (S83) 1.5 D (F08, W5L) 37 KW / 50 HP 6.1987 - 4.1989
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) 37 KW / 50 HP 3.1993 - 9.2000
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) 49 KW / 67 HP 3.1993 - 9.2000
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68) 44 KW / 60 HP 2.1996 - 9.2000
OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.7 D (F35) 44 KW / 60 HP 1.1999 - 12.2002
OPEL CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 1.5 D (F08, W5L) 37 KW / 50 HP 9.1994 - 5.1997
OPEL CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 1.7 D (F08, W5L) 44 KW / 60 HP 8.1999 - 9.2000
OPEL VECTRA A sikma zadna cast (J89) 1.7 TD (F68, M68) 60 KW / 82 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19) 60 KW / 82 HP 3.1990 - 11.1995
OPEL VECTRA B sikma zadna cast (J96) 1.7 TD (F68) 60 KW / 82 HP 10.1995 - 12.1998
OPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19) 60 KW / 82 HP 10.1995 - 12.1998
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.7 TD (F35) 60 KW / 82 HP 11.1996 - 12.1997
PEUGEOT 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V 125 KW / 170 HP 2.2007 - 3.2013
PEUGEOT 4008 1.6 86 KW / 117 HP 5.2012 - Teraz
PEUGEOT 4008 1.8 HDi 110 KW / 150 HP 5.2012 - Teraz
PEUGEOT 4008 1.8 HDi AWC 110 KW / 150 HP 5.2012 - Teraz
PROTON GEN 2 (CM_) 1.6 (CM6L) 82 KW / 110 HP 6.2004 - Teraz
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 415 GLi/GLSi 66 KW / 90 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 416 i 70 KW / 95 HP 12.1995 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 416 GLXi 83 KW / 113 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 418 GLXi 85 KW / 115 HP 5.1996 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 1.8 99 KW / 135 HP 8.2000 - 12.2001
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 415 GLi/GLSi 66 KW / 90 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 416 GLXi 83 KW / 113 HP 1.1994 - 7.2000
PROTON PERSONA 400 (C9_S) 418 85 KW / 115 HP 5.1996 - 7.2000
VOLVO S40 I (644) 1.8 i 92 KW / 125 HP 3.1998 - 12.2003
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 90 KW / 122 HP 6.2001 - 6.2004
VOLVO V40 Kombi (645) 1.8 i 92 KW / 125 HP 3.1998 - 6.2004

OE čísla:

CITROËN 1109 AE
CITROËN 1109 CG
FIAT 46347171
FIAT 46544820
FIAT 46751179
FIAT 50037689
FIAT 55213927
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 55259645
FIAT 6000605218
FIAT 6000611028
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FORD 1535 505
FORD 1699 522
FORD 2217 580
FORD 3396 825
FORD 3521 840
FORD 3803 268
FORD 5016 958
FORD 9S51-6731-AA
FORD AS51-6731-AA
FORD KL07-14-302B
HONDA 15400-PH1-F02
HONDA 15400-PLC-004
HONDA 15400-PLM-A01
HONDA 15400-PR3-505
ISUZU 8-94368-727-0
ISUZU 8-94412-815-0
MAZDA G 6Y0 14302-A
MAZDA J E15-14302
MAZDA J EY0-14302
MAZDA J EY0-14302 A
MAZDA J EY0-14302-9A
MAZDA J EYO-14302
MAZDA RF Y0-14-3029A
MITSUBISHI 1230A102
MITSUBISHI 1230A105
MITSUBISHI 1230A182
MITSUBISHI 1230A184
MITSUBISHI 30A40-00100
MITSUBISHI 30A40-00103
MITSUBISHI AC 129500
MITSUBISHI CD 120000
MITSUBISHI MD 05281090
MITSUBISHI MD 135 737
MITSUBISHI MD 325714
MITSUBISHI MD 352627
MITSUBISHI MD 360935
MITSUBISHI MD321589
MITSUBISHI MZ 690070
MITSUBISHI MZ 690072
MITSUBISHI MZ 690115
MITSUBISHI MZ 690116
MITSUBISHI MZ 690900
MITSUBISHI MZ 690901
MITSUBISHI TS 200004
OPEL 5650301
OPEL 649 010
OPEL 649007
OPEL 649012
OPEL 649013
OPEL 649014
OPEL 649020
OPEL 650134
OPEL 90511146
OPEL 91149521
OPEL 94314263
OPEL VOF225
OPEL VOF500
OPEL VOF88
PEUGEOT 1109 AC
PEUGEOT 1109 CG
VAUXHALL 4318092
VAUXHALL 649014
VAUXHALL VOF225
VAUXHALL VOF500
VAUXHALL VOF88
VOLVO 11715849
VOLVO 30866266
HYUNDAI OJE15-14302
KIA 0 JE15 14302
KIA O JE15 14 302
CASE IH VA30A4000103
CASE IH VA30A4000105
HITACHI 4294841
MASSEY FERGUSON 1 039 891
MASSEY FERGUSON 947 941
SAME 0.009.4794.1
SAME 0.010.3989.1
LAMBORGHINI 0.0094.794.1
LAMBORGHINI 0.0103.989.1
DEUTZ-FAHR 0.009.4794.1
DEUTZ-FAHR 0.010.2687.0
DEUTZ-FAHR 0.010.3989.1
GENERAL MOTORS 12582255
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90485457
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
GENERAL MOTORS 94314263
GENERAL MOTORS 94316263
PROTON PW 510577
PROTON PW 510577 E
FIAT-HITACHI 4294841
SCHAEFF 5.527.655.812
SPERRY NEW HOLLAND VA30A4000105
YALE 901301815
JUNGHEINRICH 143 6599 0
KOBELCO VA30A4000103
KOBELCO VA30A4000105
DONGNAN (SOUEAST) SEOES1662
CHERY SMD360935
GREAT WALL 1017100-EG01
GREAT WALL SMD360935
BRILLIANCE SMD 360935
BRILLIANCE SMD360935
BYD 471Q-1012950C
BYD BYD483QA-1017010
SUZUKI (CHANGAN) 471Q-1012950
GEHL 082350
GEHL 122497
GEHL 548943687270
MITSUBISHI (BBDC) MD360935
MITSUBISHI (BBDC) SMD360935...1
DONGFENG FENGDU 15208-31U00
MAXGEAR 0001802810
MAXGEAR 0046544820
MAXGEAR 0FE3R14302
MAXGEAR 1109Q3
MAXGEAR 11715849
MAXGEAR 1520831000
MAXGEAR 1520831U00
MAXGEAR 15400PH1004
MAXGEAR 15400PLC003
MAXGEAR 15400PLC004
MAXGEAR 15400RTA003
MAXGEAR 2343800
MAXGEAR 260030
MAXGEAR 2630002750
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 30A4000100
MAXGEAR 3396825
MAXGEAR 46544820
MAXGEAR 46751179
MAXGEAR 649013
MAXGEAR 649014
MAXGEAR 831567509
MAXGEAR 8943142632
MAXGEAR 8944128150
MAXGEAR 9S516731AA
MAXGEAR B6Y214302
MAXGEAR BC1255
MAXGEAR ELH4233
MAXGEAR F128
MAXGEAR FEY014302A
MAXGEAR FT5369
MAXGEAR GFE400
MAXGEAR H97W02
MAXGEAR H97W05
MAXGEAR HO824
MAXGEAR JEY014302
MAXGEAR JEY0143029A
MAXGEAR JEY014302A
MAXGEAR LS910
MAXGEAR MD136466
MAXGEAR MR984204
MAXGEAR MZ690070
MAXGEAR MZ690072
MAXGEAR OC259
MAXGEAR OJE1514302
MAXGEAR OP575
MAXGEAR PW510577E
MAXGEAR R304
MAXGEAR S4030R
MAXGEAR SP1094
MAXGEAR VFF77EX
MAXGEAR VOF28
MAXGEAR VOF500
MAXGEAR W6103
MAXGEAR W61082
MAXGEAR X156
MAXGEAR X4012E

 

 

2,25 € / ks bez DPH
2,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1067
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 75 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 72 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 8.2013 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.6 85 KW / 116 HP 4.2007 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 2.2011 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 86 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 12.2014
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 1.2018 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.5 Ti 82 KW / 112 HP 10.2013 - Teraz
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 55 KW / 75 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1996 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 KW / 70 HP 3.2003 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 KW / 75 HP 5.2002 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 59 KW / 80 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 44 KW / 60 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 60 KW / 82 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 68 KW / 92 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 62 KW / 85 HP 3.2015 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 6.2008 - 9.2012
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 99 KW / 134 HP 12.2010 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 147 KW / 200 HP 4.2016 - 4.2017
FORD FIESTA V Van 1.4 59 KW / 80 HP 5.2002 - 9.2005
FORD FIESTA VI Van 1.25 44 KW / 60 HP 8.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.25 60 KW / 82 HP 1.2009 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT 88 KW / 120 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - Teraz
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.4 i 66 KW / 90 HP 4.1996 - 10.1999
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 1.4 66 KW / 90 HP 8.1998 - 4.2002
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 3.2015 - Teraz
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 9.1999
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.4 55 KW / 75 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 8.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 9.2012
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.4 59 KW / 80 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 74 KW / 101 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 Ti-VCT 85 KW / 116 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III Skrina/kombi 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 123 HP 11.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 9.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV limuzina (HM) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 11.2018 - Teraz
FORD FUSION (JU_) 1.25 55 KW / 75 HP 8.2004 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 59 KW / 80 HP 8.2002 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 59 KW / 80 HP 1.2010 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 6.2015
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 63 KW / 85 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III limuzina (TK, FK) 1.2 (TK) 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 1.2016 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 110 KW / 150 HP 2.2019 - 11.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 8.2018 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - 6.2018
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 132 KW / 179 HP 10.2012 - 4.2015
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 12.2012
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 12.2010
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 1.2019 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 11.1997 - 10.2000
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 9.2014
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 55 KW / 75 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) 55 KW / 75 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2003 - 6.2007
MORGAN ROADSTER Kabriolet 1.6 4/4 82 KW / 112 HP 1.2004 - Teraz
VOLVO C30 (533) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) T3 110 KW / 150 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4 132 KW / 180 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (124) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 4.2014
VOLVO S80 II (124) T4F 132 KW / 180 HP 5.2011 - 1.2014
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi 88 KW / 120 HP 4.2013 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi 110 KW / 150 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T3 110 KW / 150 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4 132 KW / 180 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 12.2015

OE čísla:

FORD 1007 705
FORD 1007 706
FORD 1070 521
FORD 1455 760
FORD 1555 370
FORD 1559 937
FORD 1667 890
FORD 1678 162
FORD 1682 366
FORD 1714 387

 

2,71 € / ks bez DPH
3,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397007299
Stierače Bosch Aerotwin 600/340 mm
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Výrobné číslo: 3397007299, 3 397 007 299
Dĺžka 1 (vodiča) : 600 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 340 mm
Kompatibilita:

ABARTH
500 / 595 / 695
500C / 595C / 695C
FIAT
500 (312_)
500 C (312_)
500e (332_)
500e kabriolet (332_)
FORD
KA (RU8)
HONDA
CITY V sedan (GM2, GM3)
RENAULT
ZOE (BFM_)

21,21 € / ks bez DPH
25,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1657
Konektor ventilu kompresora klimatizácie
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 248300-1220 248300-1850 437100-9000, 447190-2140 447190-5550 447260-0360, 447260-1510 447150-0070 447150-0071, 447190-2140 447190-2141 447190-2142, 447190-5550 447190-5551 447190-7000, 447190-7001 5D337-5100 5D337-5400, 248300-1840 437100-8990 447190-5040, 447260-0360 248300-0950 447190-2130, 447260-0350 248300-2110 437100-5480, 447190-9700 447260-0370 5D337-5500
Čísla náhrad / porovnávacie čísla: 5SL12C, RENAULT 2526180A, 7700107177, 7700113357, 7700113357A, 7700875000, 8200154186, 8200154186A, 8200208611, 8200380267, 8200405098, 8200568671, 22448 6N011, 22448-00QAA, 2244800QAC, 2244800QAE, 4408389, 91159996, 245104, 0986221001
Doplňujúce informácie:
Počet pinov: 2
Hotová na montáž
Pre ventil kompresora: DENSO 5SL12C
Kompatibilita:
ALFA ROMEO
MITO (955_)
CHEVROLET
AVEO liftback (T300)
AVEO sedan (T300)
FIAT
DOBLO Autobus (263_)
DOBLO Cargo (263_)
DOBLO Korba / Podvozok (263_)
FIORINO van/minivan (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
LINEA (323_, 110_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO van / liftback (199_)
PUNTO van / liftback (199_)
QUBO (225_)
FORD
KA (RU8)
OPEL
CORSA D (S07)
CORSA D van / liftback (S07)
SUZUKI
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
SWIFT IV (FZ, NZ)
WAGON R+ liftback (MM)

4,79 € / ks bez DPH
5,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: GS0135
Pneumatická vzpera kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:
Dĺžka [mm]: 448 mm
Priemer obalu, veka [mm]: 18,5 mm
Zdvih [mm]: 180 mm
Priemer tyče piestu [mm]: 8 mm
Vymršťovacia sila (N): 310 N
OE čísla: FORD 1025425 FORD 97KGB406A10AA ROVER BHE45001 FORD USA 97KGB406A10AA MAGNETI MARELLI 0955HQ MAGNETI MARELLI 1025425 MAGNETI MARELLI 128388 MAGNETI MARELLI 422036 MAGNETI MARELLI 430719013500 MAGNETI MARELLI 50510034 MAGNETI MARELLI 7751EG MAGNETI MARELLI 8127539 MAGNETI MARELLI 871016216 MAGNETI MARELLI 97KGB406A10AA MAGNETI MARELLI AG17277 MAGNETI MARELLI BGS10156 MAGNETI MARELLI BHE45001 MAGNETI MARELLI ML5136 MAGNETI MARELLI PGS0955HQ

11,08 € / ks bez DPH
13,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO0307
Gumové rohože komplet do Fiat Panda Fiat 500 Ford Ka
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

FIAT
PANDA (169_) 09.03 -
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 -
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
500 (312_) 07.07 -
500 C (312_) 09.09 -

FORD
KA (RU8) 10.08 - 05.16

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

27,71 € / ks bez DPH
33,25 € / ks s DPH
Kód produktu: 9B-2-1444
Snímač tlaku paliva
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 504053982, 55566049, 2R0 919 081 D, 55207677, 504247741, 3230182500, 2831362, 1408346, 1408233, 0 281 002 472
Čísla náhrad: 0281002706, 2831 362, 2 831 362, 3 947 258, 55566049, V24-72-0197, 7.24055, 215810006900
Doplňujúce informácie: 3-pinový konektor
Kompatibilita:
ALFA ROMEO
147 (937_)
156 (932_)
156 Sportwagon (932_)
159 (939_)
159 Sportwagon (939_)
166 (936_)
GT (937_)
MITO (955_)
CADILLAC
BLS
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140)
EPICA (KL1_)
NUBIRA Kombi
NUBIRA sedan
FIAT
BRAVO II (198_)
CROMA (194_)
CROMA Skriňa (194_)
DOBLO Cargo (223_)
DOBLO kombi (MPV) (119_, 223_)
GRANDE PUNTO (199_)
LINEA (323_, 110_)
PANDA (169_)
PANDA Van (169_)
PUNTO (188_)
STILO (192_)
STILO Multi Wagon (192_)
STILO VAN (192_)
STRADA pick-up (178_)
FORD
KA (RU8)
LANCIA
DELTA III (844_)
MUSA (350_)
THESIS (841_)
YPSILON (843_)
OPEL
AGILA (B) (H08)
ANTARA (L07)
ASTRA H (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H Skriňa (L70)
ASTRA H TwinTop (A04)
COMBO Combi / Tour (X12)
COMBO uzavreté vozidlo / kombi (X12)
COMBO korba/podvozok (X12)
CORSA D (S07)
CORSA D Van (S07)
MERIVA A van (MPV) (X03)
SIGNUM liftback (Z03)
VECTRA C (Z02)
VECTRA C GTS (Z02)
VECTRA C Kombi (Z02)
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
SAAB
9-3 (YS3F, E79, D79, D75)
9-3 Kombi (E50)
9-3 kabriolet (YS3F)
9-3X
SUZUKI
IGNIS II (MH)
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
WAGON R+ liftback (MM)
VOLVO
C30 (533)
C70 II kabriolet (542)
S40 II (544)
S60 I (384)
S80 II (124)
V50 (545)
V70 I (875, 876)
V70 II (285)
V70 III (135)
XC60 (156)
XC70 CROSS COUNTRY (295)
XC70 II (136)
XC90 I (275)

29,58 € / ks bez DPH
35,50 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575000
Stierač Valeo First 350 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 350 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575000

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
DAIHATSU
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06    
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
IDEA (350_) 12.03 -     
500 C (312_) 09.09 -
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14    
500X (334_) 09.14 -
500 (312_) 07.07 -
FORD
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
PUMA (J2K, CF7) 09.19 -
HONDA
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06    
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
i30 Kupé 05.13 -
i30 (GD) 06.11 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
JEEP
CJ5 - CJ8 01.66 - 12.87    
WRANGLER II (TJ) 08.96 - 12.08
WRANGLER I (YJ, SJ_) 08.86 - 08.96
KIA
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12
MAZDA
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15
MITSUBISHI
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PIXO (UA0) 03.09 -
OPEL
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -     
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
CELERIO (LF) 02.14 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SX4 (EY, GY) 06.06 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
TOYOTA
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19

6,96 € / ks bez DPH
8,35 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575008
Stierač Valeo First 600 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575008

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
AUDI
A1 (8X1, 8XK) 05.10 - 10.18    
A6 C6 Avant (4F5) 11.04 - 08.11
A1 Sportback (8XA, 8XF) 09.11 - 10.18    
A6 C7 (4G2, 4GC) 11.10 - 09.18
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 05.11 - 09.18
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 01.12 - 09.18
A4 B8 (8K2) 08.07 - 09.16    
A6 C8 (4A2) 02.18 -
A4 B8 Avant (8K5) 11.07 - 12.15    
A6 C8 Avant (4A5) 05.18 -
A4 Allroad B8 (8KH) 04.09 - 05.16    
A6 Allroad C8 (4AH) 11.18 -
A4 B9 (8W2, 8WC) 05.15 -     
A7 Sportback (4GA, 4GF) 07.10 - 05.18
A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 08.15 -     
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 01.16 -     
Q3 (8UB, 8UG) 06.11 - 03.20
A5 (8T3) 06.07 - 01.17    
Q3 (F3B) 07.18 -
A5 Sportback (8TA) 07.07 - 01.17    
Q3 Sportback (F3N) 06.19 -
A5 Kabriolet (8F7) 02.09 - 01.17    
Q5 (8RB) 11.08 - 12.17
A5 (F53, F5P) 06.16 -     
Q5 Van (8RB) 11.08 - 12.17
A5 Sportback (F5A, F5F) 06.16 -     
TT (FV3, FVP) 07.14 -
A5 Kabriolet (F57, F5E) 11.16 -     
TT Roadster (FV9, FVR) 11.14 -
A6 C6 (4F2) 04.04 - 08.11
BMW
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -     
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 (G20, G80, G28) 11.18 -     
X5 (E70) 02.06 - 07.13
3 Touring (G21, G81) 07.19 -     
X6 (E71, E72) 06.07 - 07.14
CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE (J300) 05.09 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 -     
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10
NEW YORKER 01.92 - 09.98    
300M (LR) 07.98 - 09.04
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10
CITROEN
C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12    
C4 I (LC_) 11.04 - 12.14
C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 -     
C4 Kupé (LA_) 11.04 - 12.13
CX I (MA) 09.74 - 08.85    
C4 AIRCROSS 08.10 -
CX I Break (MA) 09.75 - 08.85    
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
CX II 07.85 - 12.92    
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
CX II Break 07.85 - 12.92    
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
DAEWOO
REZZO (U100) 06.00 -
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14    
JOURNEY 06.08 -
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PANDA (312_, 319_) 02.12 -
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PANDA VAN (312_, 519_) 02.12 -
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
500 (312_) 07.07 -
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
500 C (312_) 09.09 -
FORD
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 04.10 - 06.19    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
C-MAX II Van 10.10 - 06.19    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 12.10 - 06.19    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
GRAND C-MAX Van 12.10 - 06.19    
TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
KUGA I 02.08 - 11.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
RANGER (TKE) 04.11 -     
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FORD USA
WINDSTAR 01.99 - 12.03    
HONDA
ACCORD VIII (CU) 04.08 -     
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -     
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12    
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
SONATA V (NF) 08.04 - 11.14
i30 (FD) 10.07 - 11.11    
TUCSON (JM) 06.04 -
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12    
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
IVECO
DAILY VI Skrinka 03.14 -     
DAILY VI Korba/Podvozok 03.14 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07    
SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
SOUL I (AM) 01.09 - 12.14
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
SOUL III (SK3) 01.19 -
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
SOUL III Cargo (SK3) 06.20 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
VESTA (GFL_) 11.15 -
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13    
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
YPSILON (312_) 05.11 -
YPSILON (843_) 10.03 - 12.11
LAND ROVER
FREELANDER 2 (L359) 10.06 - 10.14    
RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 11.15 - 12.19
RANGE ROVER EVOQUE (L538) 06.11 - 12.19    
MAZDA
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 (BL) 12.08 - 09.14    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
MPV II (LW) 08.99 - 12.06
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13    
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -
C-CLASS (W204) 01.07 - 01.14    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
C-CLASS T-Model (S204) 08.07 - 08.14    
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -
C-CLASS Kupé (C204) 01.11 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19    
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
CLS (C218) 01.11 - 12.17    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
CLS Shooting Brake (X218) 10.12 - 12.17    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
E-CLASS (W212) 01.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
E-CLASS T-Model (S212) 08.09 - 12.16    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
E-CLASS Kupé (C207) 01.09 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS Kabriolet (A207) 01.10 - 12.16    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
GLA-CLASS (X156) 12.13 -     
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06    
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
ASX (GA_W_) 11.09 -     
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13
ASX Van (GA_W_) 06.10 -     
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12
NISSAN
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 -
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 11.06 - 04.14    
PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 -
SERENA (C23) 06.91 - 09.01    
PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 -
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08    
VANETTE CARGO Autobus (HC 23) 04.94 - 05.01
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13    
VANETTE CARGO Skrinka (HC 23) 09.94 - 05.02
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
OPEL
ASTRA K (B16) 06.15 -     
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03
ASTRA K Sports Tourer (B16) 11.15 -     
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08
ANTARA A (L07) 05.06 -     
SINTRA (APV) 11.96 - 04.99
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17    
VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
CORSA F żikmé zadná kapota 07.19 -
PEUGEOT
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -     
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04
307 CC (3B) 03.03 - 06.09    
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21    
1007 (KM_) 04.05 -
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21    
4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21    
4008 05.12 -
406 (8B) 08.95 - 01.05
PORSCHE
MACAN (95B) 02.14 -
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
CLIO III żikmé zadná kapota (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 09.04 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
SAFRANE II (B54_) 07.96 - 12.00
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07    
TWINGO II żikmé zadná kapota (CNO_) 09.10 - 09.14
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07    
WIND (E4M_) 07.10 -
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01    
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 -
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09    
TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 -
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -     
TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 -
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12    
MASTER I Autobus (T__) 08.80 - 07.98
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10    
MASTER I Skrinka (T__) 07.80 - 07.98
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09    
MASTER I Korba/Podvozok (P__) 07.80 - 07.98
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -     
MASTER II Autobus (JD) 03.98 -
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -     
MASTER II Skrinka (FD) 07.98 -
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -     
MASTER II Korba/Podvozok (ED/HD/UD) 07.98 -
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
TARRACO (KN2) 09.18 -
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
IBIZA IV żikmé zadná kapota (6J1) 04.08 - 05.15    
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -     
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13    
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
S SANGYONG
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
TOYOTA
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05    
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19
VOLVO
S60 I (384) 07.00 - 04.10    
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07
S80 I (184) 05.98 - 02.08    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
V70 II (285) 11.99 - 12.08
VW
AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 -     
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
TIGUAN VAN (5N_) 09.07 - 07.18
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 03.17 -
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14    
MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 04.15 -
CC B7 (358) 11.11 - 12.16    
TRANSPORTER VI / CARAVELLE VI Autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 04.15 -
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -     
TRANSPORTER VI Skrinka (SGA, SGH, SHA, SHH) 04.15 -
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -     
TRANSPORTER VI Korba/Podvozok (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE, 04.15 -
POLO Van (6R) 03.09 -          
           

8,88 € / ks bez DPH
10,65 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stierač Valeo First 475 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 475 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,33 € / ks bez DPH
8,80 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stierač Valeo First 400 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 400 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,29 € / ks bez DPH
8,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 23C-4-146
BOSCH olejový filter
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

OE čísla: ALFA ROMEO 55245952 6000626333 6001073250 71765460 73500049 CHRYSLER 68102 241AA 68297 418AA 73500 049 CITROËN 16 163 156 80 16 307 306 80 FIAT K6000626333 K6001073250 K68102241AA 2504300 55245952 6000626333 6001073250 68102241AA 71765460 71773176 73500049 FORD 1565 248 9S51 6731-C1A JEEP 73500 049 LANCIA K6000626333 55245952 6000626333 73500049 OPEL 1630730680 55245952 55599959 5650342 6 50 190 6 50 206 93177787 95516104 95525300 PEUGEOT 16 163 156 80 16 307 306 80 SUZUKI 1651185 16511-85C00 16511-85E00 VAUXHALL 1630730680 55599959 93177787 95516104 95525300, 1 457 429 256, 1457429256

Doplňujúce informácie:
Filter oleja typ : Vlożka filtra
S tesnenim
Výżka [mm]                     83 mm
Výška 1 [mm]                  77 mm
Vonkajší priemer [mm]    65 mm
Vnútorný priemer [mm]  25 mm
Kompatibilita:
ABARTH
124 Spider
500 / 595 / 695
500C / 595C / 695C
GRANDE PUNTO
PUNTO
ALFA ROMEO
GIULIETTA (940_)
GIULIETTA van / liftback (940_)
MITO (955_)
FIAT
124 Spider (348_)
500 (312_)
500 C (312_)
500L (351_, 352_)
500X (334_)
BRAVO II (198_)
DOBLO Autobus (263_)
DOBLO Cargo (263_)
DOBLO van/minivan (223_)
DOBLO Korba/Podvozok (263_)
DOBLO Kombi (MPV) (119_, 223_)
FIORINO van/minivan (225_)
FIORINO Kombi (MPV) (225_)
GRANDE PUNTO (199_)
GRANDE PUNTO Van (199_)
IDEA (350_)
IDEA Van (350_)
LINEA (323_, 110_)
PANDA (169_)
PANDA van / liftback (169_)
PUNTO (188_)
PUNTO (199_)
PUNTO EVO (199_)
PUNTO EVO van / liftback (199_)
PUNTO van  / liftback (188_)
PUNTO van  / liftback (199_)
QUBO (225_)
STRADA pick-up (178_)
TIPO Kombi (356_)
TIPO liftback (356_)
TIPO sedan (356_)
FORD
KA (RU8)
JEEP
COMPASS (MP, M6)
RENEGADE SUV (BU, B1)
RENEGADE VAN (BU, B1)
LANCIA
DELTA III (844_)
MUSA (350_)
YPSILON (843_)
OPEL
AGILA (A) (H00)
ASTRA H (A04)
ASTRA H CLASSIC liftback (A04)
ASTRA H GTC (A04)
ASTRA H Kombi (A04)
ASTRA H uzavreté vozidlo / kombi (L70)
ASTRA H sedan (A04)
COMBO van /minivan
COMBO van /minivan (X12)
COMBO Tour
COMBO Tour (X12)
CORSA C (X01)
CORSA C van  / liftback (X01)
CORSA D (S07)
CORSA D van  / liftback (S07)
MERIVA A Kombi (MPV) (X03)
TIGRA TwinTop (X04)
SUZUKI
IGNIS II (MH)
SPLASH (EX)
SWIFT III (MZ, EZ)
WAGON R+ liftback (MM)

 

4,92 € / ks bez DPH
5,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008538
Stierač Bosch 600 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008538, 3 397 008 538

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

12,29 € / ks bez DPH
14,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008533
Stierač Bosch 475 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 475 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008533, 3 397 008 533

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

9,08 € / ks bez DPH
10,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 10E-4-164
Stierač Bosch 425 mm Aerotwin uchytenie hák
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 425 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008531, 3 397 008 531

CITROEN
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04    
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
MOVE (L9_) 04.97 - 09.02
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
MOVE (L6_) 06.94 - 11.99
FORD
KA (RB_) 09.96 - 11.08
HONDA
CAPA (GA) 01.98 - 09.02    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CR-V III (RE_) 06.06 -
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
HR-V (GH) 03.99 -
HYUNDAI
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q50 04.13 -     
Q60 Kupé 09.16 -
Q60 Kupé 08.13 -     
QX60 04.12 -
MAZDA
2 (DL, DJ) 08.14 -     
3 limuzina (BP_) 11.18 -
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-9 (TB) 09.06 -
MITSUBISHI
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 -
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
NISSAN
ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
OPEL
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -
RENAULT
KADJAR (HA_, HL_) 06.15 -     
KOLEOS II (HC_) 04.16 -
SUBARU
JUSTY III (G3X) 09.03 -
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04
TOYOTA
HILUX IV Pick-up (_N5_, _N6_) 11.82 - 12.89    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08
LAND CRUISER (_J6_) 08.80 - 12.92    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -     
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
         
 

6,75 € / ks bez DPH
8,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008530
Stierač Bosch 400 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008530, 3 397 008 530

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

8,04 € / ks bez DPH
9,65 € / ks s DPH
Kód produktu: 28-0377
Veko nádržky chladiacej kvapaliny
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:
Tlak [bar]: 1,4 bar
Farba: Modrá
OE čísla: ALFA ROMEO 46799364 FORD 1559509 FORD 1682474 FORD 9S518100AA FORD 9S518100CA OPEL 1304025 VAUXHALL 95510506 FIAT / LANCIA 46799364 CITROËN/PEUGEOT 1306-F8 CITROËN/PEUGEOT 1306F8 MAXGEAR 000907 MAXGEAR 1306F8 MAXGEAR 15989 MAXGEAR 280377 MAXGEAR 46799364 MAXGEAR 8562 MAXGEAR CC3003

3,08 € / ks bez DPH
3,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 5B-2-40
Pumpička čerpadielko ostrekovača skiel
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 93BB17K624BA, 7003178d
Popis:
POČET PINOV: 2
TYP: DVOJSTUPŇOVÁ
Pre vozidlá so zadným stieračom
Výrobca / Kód
FEBI BILSTEIN: 06084
FORD: 1652613
FORD: 6153469
FORD: 6164937
FORD: 6175672
FORD: 7003178
FORD: 87AB17K624AC
FORD: 93BB17K624BA
MAZDA: 1E00-76-672
MAXGEAR: 300635CH5
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
FORD:
COUGAR (EC_)
ECOSPORT
FIESTA III (GFJ)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FIESTA (F3L, F5L)
FIESTA (FVD)
FIESTA (J5_, J3_)
FIESTA (JV_)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA sedan
FOCUS (DAW, DBW)
FOCUS Turnier (DNW)
FOCUS sedan (DFW)
FUSION (JU_)
KA (RB_)
KA Van (RB)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)

Pumpička čerpadielko ostrekovača skiel

4,83 € / ks bez DPH
5,80 € / ks s DPH

Viac kategórií