+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
MERCEDES-BENZ A trieda

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „MERCEDES-BENZ A trieda“

Kód produktu: 19-1225MAX
Brzdový kotúč

OE čísla: MERCEDES-BENZ A 169 423 09 12 MERCEDES-BENZ A 169 423 03 12 MERCEDES-BENZ 169 423 03 12 MERCEDES-BENZ 169 423 09 12

16,29 € / ks bez DPH
19,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 18E-12-67
Pumpička ostrekovača skiel 1T0955651A

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A, AUDI 1J6 955 651 AUDI 1K6 955 651 AUDI 1T0 955 651 A BMW 67 12 6 938 620 BMW 67 12 8 377 987 CITROËN 6434.A1 MAN 65.26485.0002 MERCEDES-BENZ A204 866 02 21 MERCEDES-BENZ A210 869 10 21 MERCEDES-BENZ 204 866 02 21 MERCEDES-BENZ 210 869 10 21 MITSUBISHI 8260A021 MITSUBISHI 8260A082 PEUGEOT 6434.A1 PORSCHE 955 628 172 00 PORSCHE 955 628 172 01 SEAT 1J6 955 651 SEAT 1K6 955 651 SEAT 1T0 955 651 A SKODA 1J6 955 651 SKODA 1K6 955 651 SKODA 1T0 955 651 A SUZUKI 38410-86G00 SUZUKI 38410-86G00-000 SUZUKI 38410-86G10-000 VW 1J6 955 651 VW 1K6 955 651 VW 1T0 955 651 A SMART A0000038V001000000 SMART A204 866 02 21 SMART A38V001000000 SMART A454 860 01 26 SMART A454 866 00 21 SMART 0000038V001000000 SMART 204 866 02 21 SMART 38V001000000 SMART 454 860 01 26 SMART 454 866 00 21 MINI 67 12 6 938 620 MINI 67 12 8 360 627 MINI 67 12 8 377 987 CUPRA 1K6 955 651

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 170 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: VW PASSAT B6 ( 3C2 ) 2.0 FSI 4motion 110W 150k 1984 ccm BVX 4 valce benzín
Výrobný dátum: 03.01.2006
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 3C53GM
Kód motora: BVX
Kód prevodovky: HJM
Označenie pohonu osí: 6S
Vybavenie: VD
Farba strechy: 2T
Vonkajšia farba / Číslo laku: 2T / C9X

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

2 € / ks bez DPH
2,40 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 17B-11-242
Čerpadlo ostrekovača skiel 1T0955651A

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 360 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 valce nafta
Výrobný dátum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 1Z5364
Kód motora: BJB
Kód prevodovky: GQQ
Označenie pohonu osí: 5S
Vybavenie: CA
Farba strechy: Q2
Vonkajšia farba / Číslo laku: Q2 / F8F

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

1,92 € / ks bez DPH
2,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D2-11-29
Elektrické relé 1K0951253

OE čísla: 1K0951253, 1K0 951 253, ALFA ROMEO 11129685 ALFA ROMEO 11129885 AUDI 1K0 951 253 FIAT 11129685 FIAT 11129885 FORD 5M5Z14N089A HONDA 39794-SDA-A02 HONDA 39794-SDA-A03 HONDA 39794-SDA-901 HONDA 39794-SDA-902 LANCIA 11129685 LANCIA 11129885 LANCIA 46520412 MAZDA AJ51-18-821 MAZDA B115-67-730 MAZDA UM46-67-730 MERCEDES-BENZ A 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ A 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ A 002 545 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 11 19 MERCEDES-BENZ 002 542 83 19 MERCEDES-BENZ 002 542 84 19 MERCEDES-BENZ 002 542 92 19 MERCEDES-BENZ 002 545 11 19 MITSUBISHI MR588567 NISSAN 25230 79942

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 360 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 valce nafta
Výrobný dátum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 1Z5364
Kód motora: BJB
Kód prevodovky: GQQ
Označenie pohonu osí: 5S
Vybavenie: CA
Farba strechy: Q2
Vonkajšia farba / Číslo laku: Q2 / F8F

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 6760614185
Filter separátoru odlučovača oleja s tesnením

Doplňujúce informácie:
S tesnením
Kompatibilita:
MERCEDES-BENZ
Trieda A (W168)
Trieda A (W169)
Trieda B Sports Tourer (W245)
VANEO (414)

6 € / ks bez DPH
7,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-445
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 116 mm
Vnútorný priemer [mm] 22 mm
Vonkajší priemer [mm] 53 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 22 mm

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007) 44 KW / 60 HP 7.1998 - 2.2001
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006) 55 KW / 75 HP 2.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008) 66 KW / 90 HP 7.1998 - 2.2001
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) 70 KW / 95 HP 2.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 CDI (169.006, 169.306) 60 KW / 82 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 180 CDI (169.007, 169.307) 80 KW / 109 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.308, 169.008) 100 KW / 136 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 200 CDI (169.008, 169.308) 103 KW / 140 HP 9.2004 - 6.2012
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 180 CDI (245.207) 80 KW / 109 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 100 KW / 136 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) B 200 CDI (245.208) 103 KW / 140 HP 3.2005 - 11.2011
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 55 KW / 75 HP 2.2002 - 7.2005
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 67 KW / 91 HP 2.2002 - 7.2005

OE čísla:

MERCEDES-BENZ 640 180 00 09
MERCEDES-BENZ 640 180 01 09
MERCEDES-BENZ 640 180 01 09 90
MERCEDES-BENZ 640 184 01 25
MERCEDES-BENZ 640 184 02 25
MERCEDES-BENZ 668 180 00 09
MERCEDES-BENZ 668 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 640 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 640 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 640 180 01 09 90
MERCEDES-BENZ A 640 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 640 184 02 25
MERCEDES-BENZ A 668 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 668 184 01 25
MAXGEAR 0143220004
MAXGEAR 1457429129
MAXGEAR 1457429272
MAXGEAR 2502500
MAXGEAR 2506700
MAXGEAR 260299
MAXGEAR 401800009
MAXGEAR 401800109
MAXGEAR 401840125
MAXGEAR 5520
MAXGEAR 6401800009
MAXGEAR 6401840125
MAXGEAR 6681800009
MAXGEAR A6401800009
MAXGEAR A6401840125
MAXGEAR A6681800009
MAXGEAR AC6187E
MAXGEAR AC8034
MAXGEAR AC8084
MAXGEAR CH10052ECO
MAXGEAR CH8978
MAXGEAR E16H01D51
MAXGEAR E16HD51
MAXGEAR ELH4288
MAXGEAR F026408725
MAXGEAR FA5553
MAXGEAR FA5553ECO
MAXGEAR FA5767ECO
MAXGEAR FX20034
MAXGEAR G1508
MAXGEAR G1668
MAXGEAR HU6152X
MAXGEAR L28139
MAXGEAR L320
MAXGEAR MD445
MAXGEAR MD557
MAXGEAR ML1709
MAXGEAR OE6406
MAXGEAR OP109
MAXGEAR OP278
MAXGEAR OX1451D
MAXGEAR OX1451DECO
MAXGEAR OX1451DOEKO
MAXGEAR OX145D
MAXGEAR OX201
MAXGEAR OX201D
MAXGEAR OX201DECO
MAXGEAR OX201DOEKO
MAXGEAR XE512
MAXGEAR XE555

 

 

 

 

2,96 € / ks bez DPH
3,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-351
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 78 mm
Vnútorný priemer [mm] 22 mm
Vonkajší priemer [mm] 52 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 22 mm

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW / 82 HP 7.1997 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) 60 KW / 82 HP 1.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 (168.033, 168.133) 75 KW / 102 HP 7.1997 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 190 (168.032, 168.132) 92 KW / 125 HP 3.1999 - 8.2004
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 210 (168.035, 168.135) 103 KW / 140 HP 12.2001 - 8.2004
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 60 KW / 82 HP 2.2002 - 7.2005
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 75 KW / 102 HP 2.2002 - 7.2005
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700) 92 KW / 125 HP 2.2002 - 7.2005

OE čísla:

MERCEDES-BENZ 166 180 00 09
MERCEDES-BENZ 166 180 01 09
MERCEDES-BENZ 166 180 02 09
MERCEDES-BENZ 166 180 07 10
MERCEDES-BENZ 166 184 05 25
MERCEDES-BENZ 166 184 06 25
MERCEDES-BENZ A 166 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 166 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 166 180 02 09
MERCEDES-BENZ A 166 180 07 10
MERCEDES-BENZ A 166 184 05 25
MERCEDES-BENZ A 166 184 06 25
MAXGEAR 05086301AA
MAXGEAR 05102905AB
MAXGEAR 1457429109
MAXGEAR 1457429147
MAXGEAR 1661800009
MAXGEAR 1661800109
MAXGEAR 1661800209
MAXGEAR 260289
MAXGEAR 5086301AA
MAXGEAR A1661800710
MAXGEAR A1661840525
MAXGEAR E105HD51
MAXGEAR HU610X
MAXGEAR MD351
MAXGEAR ML033
MAXGEAR OX1351D

 

 

 

2,42 € / ks bez DPH
2,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1671
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 86 mm
Vnútorný priemer [mm] 29 mm
Vonkajší priemer [mm] 71 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 64 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 31 mm

Kompatibilita:

INFINITI Q30 1.6 90 KW / 122 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q30 1.6 115 KW / 156 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q30 2.0 T 155 KW / 211 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q30 2.0 T AWD 155 KW / 211 HP 11.2015 - Teraz
INFINITI Q50 2.0 T 155 KW / 211 HP 4.2014 - Teraz
INFINITI Q60 Kupé 2.0 T 155 KW / 211 HP 9.2016 - Teraz
INFINITI QX30 2.0 AWD 155 KW / 211 HP 9.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 160 (176.041) 75 KW / 102 HP 7.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 180 (176.042) 90 KW / 122 HP 9.2012 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 200 (176.043) 115 KW / 156 HP 6.2012 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 220 4-matic (176.047) 135 KW / 184 HP 5.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 (176.044) 155 KW / 211 HP 6.2012 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 4-matic (176.046) 155 KW / 211 HP 6.2013 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 (176.050) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W176) A 250 4-matic (176.051) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 220 (177.044) 140 KW / 190 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 220 4-matic (177.045) 140 KW / 190 HP 7.2018 - 10.2019
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 250 (177.046) 165 KW / 224 HP 3.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) A 250 4-matic (177.047) 165 KW / 224 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS (W177) AMG A 35 4-matic (177.051) 225 KW / 306 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 220 (177.144) 140 KW / 190 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 220 4-matic (177.145) 140 KW / 190 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 250 (177.146) 165 KW / 224 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) A 250 4-matic (177.147) 165 KW / 224 HP 9.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ A-CLASS limuzina (V177) AMG A 35 4-matic (177.151) 225 KW / 306 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 160 (246.241) 75 KW / 102 HP 7.2015 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 180 (246.242) 90 KW / 122 HP 11.2011 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 200 (246.243) 115 KW / 156 HP 11.2011 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 200 Natural Gas Drive / B 200 c (242.848) 115 KW / 156 HP 11.2012 - 12.2017
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 220 4-matic (246.247) 135 KW / 184 HP 5.2013 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 250 (246.244) 155 KW / 211 HP 5.2012 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 250 4-matic (246.246) 155 KW / 211 HP 8.2014 - 12.2018
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 (247.044) 140 KW / 190 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 220 4-matic (247.045) 140 KW / 190 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 250 (247.046) 165 KW / 224 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W247) B 250 4-matic (247.047) 165 KW / 224 HP 1.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 CGI (204.031) 115 KW / 156 HP 1.2008 - 1.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 Kompressor (204.044, 204.045) 115 KW / 156 HP 1.2008 - 1.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 (204.231) 115 KW / 156 HP 2.2012 - 8.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 Kompressor (204.245) 115 KW / 156 HP 1.2008 - 8.2014
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C204) C 180 (204.331) 115 KW / 156 HP 1.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 160 (205.075) 95 KW / 129 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 160 (205.044) 95 KW / 129 HP 4.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 (205.040) 110 KW / 150 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 (205.076) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 180 (205.040, 205.140) 115 KW / 156 HP 3.2014 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 EQ Boost (205.077) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.078) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 (205.042) 135 KW / 184 HP 12.2013 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 4-matic (205.043) 135 KW / 184 HP 4.2015 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 200 4-matic (205.079) 150 KW / 204 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 250 (205.045) 155 KW / 211 HP 3.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 e 4-matic (205.054) 235 KW / 320 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 (205.048) 180 KW / 245 HP 9.2015 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 4-matic (205.049) 180 KW / 245 HP 12.2013 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 (205.083) 183 KW / 249 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 (205.083) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 4-matic (205.084) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 EQ Boost (205.083) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.084) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W205) C 350 e (205.047) 205 KW / 279 HP 2.2015 - 8.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 160 (205.275) 95 KW / 129 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 160 (205.244) 95 KW / 129 HP 4.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 180 (205.276) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 180 (205.240) 115 KW / 156 HP 9.2014 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 EQ Boost (205.277) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.278) 135 KW / 184 HP 4.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 (205.242) 135 KW / 184 HP 9.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 200 4-matic (205.243) 135 KW / 184 HP 4.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 250 (205.245) 155 KW / 211 HP 9.2014 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 e (205.253) 235 KW / 320 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 (205.248) 180 KW / 245 HP 9.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 (205.283) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 4-matic (205.284) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 EQ Boost (205.283) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.284) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S205) C 350 e (205.247) 205 KW / 279 HP 2.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 180 (205.340) 110 KW / 150 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 180 (205.376) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 180 (205.340) 115 KW / 156 HP 10.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 EQ Boost (205.377) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.378) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 (205.342) 135 KW / 184 HP 10.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 200 4-matic (205.343) 135 KW / 184 HP 4.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 250 (205.345) 155 KW / 211 HP 10.2015 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 (205.348) 180 KW / 245 HP 10.2015 - 12.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 (205.383) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 4-matic (205.384) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 EQ Boost (205.383) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kupé (C205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.384) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 180 (205.476) 115 KW / 156 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 180 (205.440) 115 KW / 156 HP 6.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 EQ Boost (205.477) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 EQ Boost 4-matic (205.478) 135 KW / 184 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 (205.442) 135 KW / 184 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 200 4-matic (205.443) 135 KW / 184 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 250 (205.445) 155 KW / 211 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 (205.448) 180 KW / 245 HP 6.2016 - 5.2018
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 (205.483) 190 KW / 258 HP 5.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 EQ Boost (205.483) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ C-CLASS Kabriolet (A205) C 300 EQ Boost 4-matic (205.484) 190 KW / 258 HP 5.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 180 (117.342) 90 KW / 122 HP 1.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 200 (117.343) 110 KW / 150 HP 7.2018 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 200 (117.343) 115 KW / 156 HP 1.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 220 4-matic (117.347) 135 KW / 184 HP 4.2016 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 (117.344) 155 KW / 211 HP 1.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 4-matic (117.346) 155 KW / 211 HP 7.2013 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 (117.350) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Kupé (C117) CLA 250 4-matic (117.351) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 (118.344) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 220 4-matic (118.345) 140 KW / 190 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 (118.346) 165 KW / 224 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) CLA 250 4-matic (118.347) 165 KW / 224 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA (C118) AMG CLA 35 4-matic (118.351) 225 KW / 306 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 180 (117.942) 90 KW / 122 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 200 (117.943) 115 KW / 156 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 220 4-matic (117.947) 135 KW / 184 HP 4.2016 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 (117.944) 155 KW / 211 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 4-matic (117.946) 155 KW / 211 HP 1.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X117) CLA 250 4-matic (117.951) 160 KW / 218 HP 7.2015 - 3.2019
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 220 (118.644) 140 KW / 190 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 (118.646) 165 KW / 224 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) CLA 250 4-matic (118.647) 165 KW / 224 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLA Shooting Brake (X118) AMG CLA 35 4-matic (118.651) 225 KW / 306 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ CLS (C257) CLS 350 EQ Boost 4-matic (257.351) 220 KW / 299 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 NGT (212.035) 115 KW / 156 HP 7.2013 - 12.2015
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 200 (212.034) 135 KW / 184 HP 1.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 (212.036) 155 KW / 211 HP 1.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 200 (212.234) 135 KW / 184 HP 11.2012 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 (212.236) 155 KW / 211 HP 11.2012 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C207) E 200 (207.334) 135 KW / 184 HP 6.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C207) E 250 (207.336) 155 KW / 211 HP 6.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A207) E 200 (207.434) 135 KW / 184 HP 3.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A207) E 250 (207.436) 155 KW / 211 HP 6.2013 - 12.2016
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 180 (213.076) 115 KW / 156 HP 7.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 (213.042) 135 KW / 184 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 4-matic (213.043) 135 KW / 184 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 (213.080) 145 KW / 197 HP 10.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 EQ Boost (213.080) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 200 EQ Boost 4-matic (213.087) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 250 (213.045) 155 KW / 211 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 e (213.053) 235 KW / 320 HP 11.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 e 4-matic (213.054) 235 KW / 320 HP 7.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 (213.048) 180 KW / 245 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 (213.083) 190 KW / 258 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 300 EQ Boost (213.083) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 e (213.050) 210 KW / 286 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 e (213.050) 235 KW / 320 HP 11.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W213) E 350 EQ Boost (213.085) 220 KW / 299 HP 8.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 (213.242) 135 KW / 184 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 4-matic (213.243) 135 KW / 184 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 EQ Boost (213.280) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 200 EQ Boost 4-matic (213.287) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 250 (213.245) 155 KW / 211 HP 7.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 e (213.253) 235 KW / 320 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S213) E 300 EQ Boost (213.283) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS All-Terrain (S213) E 200 EQ Boost (213.279) 145 KW / 197 HP 8.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 (238.342) 135 KW / 184 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 4-matic (238.343) 135 KW / 184 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 EQ Boost (238.380) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.387) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 (238.348) 180 KW / 245 HP 12.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 300 EQ Boost (238.383) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kupé (C238) E 350 EQ Boost (238.385) 220 KW / 299 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 (238.442) 135 KW / 184 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 4-matic (238.443) 135 KW / 184 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 EQ Boost (238.480) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 200 EQ Boost 4-matic (238.487) 145 KW / 197 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 (238.448) 180 KW / 245 HP 6.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 (238.483) 190 KW / 258 HP 3.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 300 EQ Boost (238.483) 190 KW / 258 HP 6.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A238) E 350 EQ Boost (238.485) 220 KW / 299 HP 10.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 200 (172.434) 135 KW / 184 HP 4.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLK (R172) 300 (172.438) 180 KW / 245 HP 7.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLC (R172) 180 (172.431) 115 KW / 156 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLC (R172) 200 (172.434) 135 KW / 184 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ SLC (R172) 300 (172.438) 180 KW / 245 HP 1.2016 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLE (V167) GLE 350 e 4-matic (167.154) 245 KW / 333 HP 6.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLE Coupe (C167) GLE 350 e 4-matic (167.354) 245 KW / 333 HP 6.2020 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 180 (156.942) 90 KW / 122 HP 2.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 200 (156.943) 110 KW / 150 HP 7.2018 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 200 (156.943) 115 KW / 156 HP 12.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 220 4-matic (156.947) 135 KW / 184 HP 1.2017 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 250 (156.944) 155 KW / 211 HP 12.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 250 Flex (156.944) 155 KW / 211 HP 1.2015 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA-CLASS (X156) GLA 250 4-matic (156.946) 155 KW / 211 HP 12.2013 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 250 (247.746) 165 KW / 224 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) GLA 250 4-matic (247.747) 165 KW / 224 HP 2.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLA (H247) AMG GLA 35 4-matic (247.751) 225 KW / 306 HP 6.2020 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 250 (247.646) 165 KW / 224 HP 12.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) GLB 250 4-matic (247.647) 165 KW / 224 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLB (X247) AMG GLB 35 4-matic (247.651) 225 KW / 306 HP 8.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 200 (204.934) 135 KW / 184 HP 8.2013 - 6.2015
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 (204.936) 155 KW / 211 HP 8.2013 - 6.2015
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 4-matic (204.937) 155 KW / 211 HP 8.2013 - 6.2015
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 4-matic (253.943) 145 KW / 197 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 EQ Boost (253.980) 145 KW / 197 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 200 EQ Boost 4-matic (253.981) 145 KW / 197 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 250 4-matic (253.946) 155 KW / 211 HP 6.2015 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 4-matic (253.949) 190 KW / 258 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 4-matic (253.949) 180 KW / 245 HP 7.2015 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 EQ Boost 4-matic (253.984) 190 KW / 258 HP 4.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 300 e 4-matic (253.953) 235 KW / 320 HP 11.2019 - 6.2022
MERCEDES-BENZ GLC (X253) 350 e 4-matic (253.954) 235 KW / 320 HP 1.2016 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 4-matic (253.343) 145 KW / 197 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 EQ Boost (253.380) 145 KW / 197 HP 4.2019 - 3.2023
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 200 EQ Boost 4-matic (253.381) 145 KW / 197 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 250 4-matic (253.346) 155 KW / 211 HP 6.2016 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.349) 180 KW / 245 HP 10.2016 - 4.2019
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 4-matic (253.349) 190 KW / 258 HP 5.2022 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 EQ Boost 4-matic (253.384) 190 KW / 258 HP 4.2019 - Teraz
MERCEDES-BENZ GLC Coupe (C253) 300 e 4-matic (253.353) 235 KW / 320 HP 11.2019 - 3.2023

OE čísla:

MERCEDES-BENZ 270 180 00 09
MERCEDES-BENZ 270 180 01 09
MERCEDES-BENZ 270 184 00 25
MERCEDES-BENZ 270 184 01 25
MERCEDES-BENZ A 270 180 00 09
MERCEDES-BENZ A 270 180 01 09
MERCEDES-BENZ A 270 184 00 25
MERCEDES-BENZ A 270 184 01 25
NISSAN 15208-HG00D
DONGFENG FENGDU 15208HG00D
MAXGEAR HU7116Z

 

3,67 € / ks bez DPH
4,40 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO546375
Gumové rohože komplet do Mercedes Benz A trieda W169 (2004-2012)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

MERCEDES BENZ
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

29 € / ks bez DPH
34,80 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO542834
Gumové rohože komplet do Mercedes-Benz A-Class (1997-2005)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

MERCEDES BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.05

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

29 € / ks bez DPH
34,80 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0782
Gumové rohože komplet do Mercedes-Benz A-class (2012-2018) CLA (2013-2019)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176)06.12 - 05.18
CLA Shooting Brake (X117)01.15 - 03.19
CLA Kupé (C117)01.13 - 03.19

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

29 € / ks bez DPH
34,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 13072980564
Obal na kľúčik

Obal kľúčika obsahuje 3 tlačidlá
Obsahuje priestor pre elektroniku
UPOZORNENIE !!
EXISTUJÚ DVA TYPY HROTOV, PROSÍME O POROVNANIE PRED KÚPOU
Kompatibilita:
MERCEDES
Trieda A W168, W169
Trieda C W202, W203, W204
CL CLK CLS
Trieda E W210, W211, W212
ML
Trieda S W220, W221
SLK
SPRINTER
VITO
VIANO

4,25 € / ks bez DPH
5,10 € / ks s DPH
Kód produktu: GS0187
Pneumatická vzpera kufra

OE čísla: A1689800164, A1689800964, A1689801164, 1689801264, 1689800164, 1689800964, 1689801164, 1689801264, 430719018500, 430719018600

Dĺžka: 541 mm

Zdvih: 214 mm

Vymršťovacia sila: 400 N

Kompatibilita:

MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.05

Balenie obsahuje 1 ks

Piest - tlmič - plynová vzpera zadného kufra značky Magneti Marelli sa vyznačuje vysokou kvalitou prevedenia a svojou trvácnosťou.

Magneti Marelli je talianska spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába systémy, moduly a technologicky vyspelé komponenty pre automobilový priemysel.

 

 

 

 

 

12,38 € / ks bez DPH
14,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 25B-4-194
Snímač parkovania parkovací senzor PDC

OE čísla: 0015427418, 0035428718, 0045428718, 0263003167, A0015427418, A0035428718, A0045428718
Čísla náhrad: 34743, 0901054, 10934743, 408797, V30720024, 0263023939
Doplňujúce informácie:
Montážna strana : Predná, Zadná
Počet pinov: 4
Kompatibilita:
MERCEDES-BENZ
CLK (C209)
CLK kabriolet (A209)
CLS (C219)
TRIEDA A (W168)
TRIEDA C (W203)
TRIEDA C T-Model (S203)
TRIEDA C coupe (CL203)
TRIEDA CLC (CL203)
TRIEDA E (W210)
TRIEDA E (W211)
TRIEDA E T-Model (S210)
TRIEDA E T-Model (S211)
TRIEDA GL (X164)
TRIEDA M (W163)
TRIEDA M (W164)
TRIEDA R (W251, V251)
TRIEDA S (W220)
TRIEDA S coupe (C215)
SL (R230)
SLK (R171)
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902)
SPRINTER 2-t Skriňa (B901, B902)
SPRINTER 3-t Autobus (B903)
SPRINTER 3-t Skriňa (B903)
VANEO (414)
VIANO (W639)
VITO / MIXTO Skriňa (W639)
VITO Autobus (W639)

10,13 € / ks bez DPH
12,15 € / ks s DPH
Motorizácie