+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
JEEP Commander

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Podkategórie

Kategória „JEEP Commander“

Kód produktu: OF-1244
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 123 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

 

3,17 € / ks bez DPH
3,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D2-2-1570
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Obal kľúčika obsahuje čistý hrot na frézovanie
V strede sa nachádza miesto na elektroniku
Kompatibilita:
JEEP CHEROKEE
JEEP COMMANDER
JEEP COMPASS
JEEP GRAND CHEROKEE
JEEP LIBERTY
JEEP PATRIOT
JEEP RENEGADE
JEEP WRANGLER

4,79 € / ks bez DPH
5,75 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575003
Stierač Valeo First 450 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 450 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575003

ALFA ROMEO
6 (119_) 04.79 - 12.86    
146 (930_) 12.94 - 01.01
33 (905_) 05.83 - 12.93    
159 (939_) 06.05 - 12.12
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
33 (907_) 01.90 - 09.94    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
GIULIETTA (940_) 04.10 - 12.20
75 (162_) 05.85 - 12.92    
GTV (116_) 01.78 - 02.87
90 (162_) 09.84 - 11.87    
RZ (162_) 01.92 - 12.94
145 (930_) 07.94 - 01.01    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
Q4 SUV (F4B) 07.20 -
A3 (8L1) 09.96 - 09.06    
Q4 Sportback (F4N) 06.21 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15    
80 B2 limuzina (811, 813, 814, 819, 853) 08.78 - 03.87
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
COUPE B2 (81, 855, 856) 07.80 - 10.88
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
QUATTRO (85) 07.80 - 07.91
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
200 C2 limuzina (437, 438) 10.79 - 09.82
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17
1 (F21) 12.11 -     
5 (F10) 01.09 - 10.16
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
6 (E24) 10.75 - 04.89
3 (E21) 06.75 - 03.84    
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18
4 Kupé (F32, F82) 07.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
4 Kabriolet (F33, F83) 10.13 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
4 Gran Coupe (F36) 03.14 -     
7 (E23) 05.77 - 04.88
5 (E12) 03.72 - 08.81    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 (E28) 05.81 - 12.87    
X1 (E84) 03.09 - 06.15
CHEVROLET
CRUZE (J300) 05.09 -     
CRUZE Station Wagon (J308) 08.12 -
CRUZE sikma zadna cast (J305) 12.10 -
CHRYSLER
NEON (PL) 05.94 - 09.00    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
CITROEN
C2 (JM_) 07.03 - 09.17    
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04
C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09    
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08
C3 I (FC_, FN_) 02.02 -     
C5 II Break (RE_) 09.04 -
C3 II (SC_) 09.09 -     
SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
DACIA
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
LOGAN MCV II 02.13 -
DAEWOO
KORANDO (KJ) 11.98 -     
NEXIA 02.95 - 08.97
KORANDO Cabrio (KJ) 02.99 -     
NEXIA limuzina 02.95 - 06.08
MUSSO (FJ) 07.98 -
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
TERIOS (J2_) 11.05 -
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95
DODGE
JOURNEY 06.08 -
FIAT
BRAVO II (198_) 11.06 - 12.16    
PALIO (178_, 171_) 04.96 -
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
PUNTO (188_) 09.99 - 07.12
DUNA (146_) 01.87 - 12.91    
PUNTO żikmé zadná kapota (188_) 02.00 - 12.10
DUNA Weekend (146_) 01.87 - 10.01    
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
ELBA (146_) 10.85 - 12.97    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00    
STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01    
UNO (146_) 01.83 - 12.13
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -
FORD
ESCORT III (GAA) 09.80 - 07.86    
RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09
ESCORT III Turnier (AWA) 09.80 - 12.85    
RANGER (ET) 01.05 - 07.12
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 03.83 - 10.90    
RANGER (TKE) 04.11 -
ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) 10.85 - 10.90    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
ESCORT IV Kabriolet (ALF) 01.86 - 07.90    
TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS) 05.75 - 07.79
ESCORT III Express (AVA) 01.81 - 02.86    
TAUNUS Turnier (GBNS) 05.75 - 08.79
ESCORT IV Express (AVF) 02.86 - 07.90    
TAUNUS V (GBS, GBNS) 07.79 - 12.82
ORION I (AFD) 07.83 - 03.86    
TAUNUS III Turnier (GBNS) 07.79 - 12.82
ORION II (AFF) 12.85 - 07.90
HONDA
ACCORD III (CA) 11.85 - 12.89    
CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93    
CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93    
CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98
CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95    
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96    
INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06
CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96    
INTEGRA sikma zadna cast (DA) 10.85 - 08.93
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01    
INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01    
LEGEND I (HS, KA) 01.86 - 03.91
CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01    
LEGEND I Kupé (KA_) 10.87 - 03.91
CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
CIVIC I Shuttle (AN, AR) 08.83 - 12.87    
PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01
HYUNDAI
ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00    
H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 -
ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00    
i30 (FD) 10.07 - 11.11
ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05    
i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12
ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06    
IONIQ (AE) 03.16 -
ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10    
LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -     
LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
PONY (X-2) 10.89 - 01.95
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
PONY / EXCEL limuzina (X-2) 04.89 - 01.95
ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06    
SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15
ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06    
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
H100 Skrinka 07.93 - 12.04    
SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93
H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98
INNOCENTI
ELBA 08.91 - 12.96
JEEP
CHEROKEE (XJ) 09.83 - 09.01    
COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10
KIA
BESTA Skrinka 01.93 - 12.05    
MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11
BESTA Autobus 07.86 - 12.03    
OPIRUS (GH) 06.03 -
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
PREGIO Skrinka (TB) 10.97 -
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
PRIDE Kombi 08.98 - 05.01
CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12    
RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06
CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12    
RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06
PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13    
SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
SPORTAGE III (SL) 09.09 -
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07
LADA
VESTA (GFL_) 11.15 -     
VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 -
LANCIA
DELTA III (844_) 08.08 - 08.14    
Y10 (156_) 03.85 - 12.95
LAND ROVER
DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98    
RANGE ROVER I 10.69 - 04.96
MAZDA
121 I (DA) 03.87 - 11.90    
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08
323 III Hatchback (BF) 08.85 - 08.93    
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08
323 III (BF) 08.85 - 11.91    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98    
B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99
323 C IV (BG) 06.89 - 09.00    
B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08
323 F IV (BG) 04.87 - 10.94    
BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15
323 S IV (BG) 06.89 - 10.94    
CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17
323 C V (BA) 08.94 - 09.00    
MX-3 (EC) 05.91 - 09.98
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98
323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04    
MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05
3 (BL) 12.08 - 09.14    
MX-5 III (NC) 03.05 - 12.14
3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14    
RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12
MG
MG ZR 06.01 - 04.05    
MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05
MG ZS 07.01 - 04.05
MINI
MINI (R56) 11.05 - 11.13    
MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15
MINI (F56) 12.13 -     
MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14
MINI (F55) 07.14 -     
MINI CLUBVAN (R55) 12.12 - 06.14
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94    
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96    
SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03    
L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13
LANCER VI (CJ_, CP_) 09.95 - 12.03    
L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13
LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13    
L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00
LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08
NISSAN
350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09    
PATROL III/2 Station Wagon (W260) 08.88 - 04.98
350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09    
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PRIMERA Traveller (W10) 07.90 - 03.98
BLUEBIRD (910) 01.80 - 12.83    
SKYLINE Kupé (R34) 01.98 - 02.08
BLUEBIRD Traveller (W910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I (B11) 03.82 - 12.90
BLUEBIRD limuzina (910) 01.80 - 06.86    
SUNNY I Kupé (B11) 03.82 - 08.90
BLUEBIRD Station Wagon (WU11) 11.83 - 12.90    
SUNNY II Traveller (B12) 01.86 - 06.91
MICRA I (K10) 12.82 - 11.92    
SUNNY II Kupé (B12) 06.86 - 06.91
MICRA II (K11) 01.92 - 12.07    
SUNNY III Traveller (Y10) 11.90 - 03.00
PATROL III/1 Station Wagon (W160) 11.79 - 02.89    
VANETTE Autobus (C22) 10.86 - 12.11
PATROL III/2 Hardtop (K260) 10.84 - 04.98    
VANETTE Skrinka (_C22) 10.86 - 12.11
OPEL
AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07    
CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02
ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 09.75 - 08.81    
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01
ASCONA C sikma zadna cast (J82) 09.81 - 08.88    
CORSA B (S93) 03.93 - 12.02
ASCONA C (J82) 09.81 - 10.88    
CORSA B żikmé zadná kapota (S93) 08.94 - 12.01
ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98    
CORSA C (X01) 09.00 - 12.09
ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98    
CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12
ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98    
INSIGNIA A (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01    
INSIGNIA A limuzina (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99    
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09    
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 07.08 - 03.17
ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09    
KADETT E sikma zadna cast (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09    
KADETT E (T85) 09.84 - 12.93
ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05    
KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91
ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05    
KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93
ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05    
KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
MANTA B (58_, 59_) 09.75 - 08.88
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
MANTA B CC (53_, 55_) 09.75 - 08.88
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MONZA A (22_) 02.78 - 08.86
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_) 08.77 - 08.86
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) 08.77 - 08.86
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
SENATOR A (29_) 02.78 - 08.87
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
TIGRA (S93) 07.94 - 12.00
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10
PEUGEOT
106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96    
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 09.13 - 06.21
106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04    
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) 03.14 - 06.21
106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96    
308 SW II Skrina/kombi (LC_) 04.14 - 06.21
106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01    
308 żikmé zadná kapota (LB_) 03.15 - 06.21
205 I (741A/C) 02.83 - 10.87    
309 I (10C, 10A) 10.85 - 12.89
205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95    
309 żikmé zadná kapota (10S, 3S) 10.85 - 10.93
205 II (20A/C) 01.87 - 12.00    
309 II (3C, 3A) 07.89 - 12.93
205 żikmé zadná kapota 02.83 - 07.90    
1007 (KM_) 04.05 -
205 żikmé zadná kapota 08.90 - 05.97
PORSCHE
924 11.75 - 08.89    
944 06.81 - 07.91
RENAULT
CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99    
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 -
CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98    
MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12
CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16    
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10
CLIO II żikmé zadná kapota (SB0/1/2_) 09.98 -     
MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09
EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99    
MEGANE IV sikma zadna cast (B9A/M/N_) 11.15 -
LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02    
RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01
LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02    
THALIA I (LB_) 02.98 -
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12    
SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96
MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09
ROVER
25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06    
200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00
45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05    
200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99
45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05    
400 II (XW) 04.90 - 04.95
200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95    
400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98
200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89    
400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00
200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99    
400 II (RT) 03.95 - 03.00
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA II (6K1) 03.93 - 05.02
CORDOBA (6K1, 6K2) 02.93 - 10.99    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
CORDOBA Vario (6K5) 07.96 - 12.02    
INCA (6K9) 11.95 - 11.03
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
LEON (1M1) 11.99 - 06.06
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93    
TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06
SKODA
ENYAQ iV SUV (5AZ) 10.20 -     
OCTAVIA I Skrina/kombi (1U5) 08.00 - 03.10
ENYAQ iV Coupe (5AC) 07.21 -     
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 11.12 - 03.21
FAVORIT (781) 05.89 - 09.94    
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 11.12 - 10.20
FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95    
SCALA (NW1) 02.19 -
FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97    
SUPERB II (3T4) 03.08 - 05.15
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB II Kombi (3T5) 10.09 - 05.15
OCTAVIA I (1U2) 09.96 - 12.10    
SUPERB III (3V3) 03.15 -
OCTAVIA I Combi (1U5) 07.98 - 12.10    
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
S SANGYONG
KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06    
MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07
KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06    
RODIUS I 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SH_) 12.07 -     
LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95
IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01    
LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94
IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00    
LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96    
LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09
JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03    
OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10
SUZUKI
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05
BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02    
SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01
BALENO (EG) 03.95 - 12.09    
SWIFT Kabriolet (SF413) 09.91 - 10.96
BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05    
VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02
IGNIS II (MH) 08.03 -     
VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 -
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
WAGON R sikma zadna cast 03.02 - 12.12
TOYOTA
AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07
AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08
AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03    
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01
CELICA Kupé (_T18_) 09.89 - 12.94    
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06
CELICA Kabriolet (_T18_) 10.89 - 11.93    
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15
COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER (_J7_) 03.84 -
COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99    
LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 11.84 - 08.01
COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99    
LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99
COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99
COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02    
PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98
COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02    
RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03
COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01    
RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00
COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
LUPO I (6X1, 6E1) 09.98 - 07.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B2 (32B) 09.79 - 06.89
CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04    
PASSAT B2 limuzina (32B) 05.82 - 06.89
CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04    
PASSAT B2 Variant (33B) 08.80 - 06.89
CADDY III velkorozmerova limuzina (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 (3C2) 03.05 - 12.10
CADDY III Skriňa/veľkopriestorová limuzína (2KA, 2KH, 2CA, 2 03.04 - 05.15    
PASSAT B6 Variant (3C5) 08.05 - 11.11
CADDY IV velkorozmerova limuzina (SAB, SAJ) 05.15 -     
PASSAT CC B6 (357) 02.08 - 01.12
CADDY IV Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA, SAH) 05.15 -     
PASSAT B7 (362) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK velkorozmerova limuzina (SAB) 05.15 -     
PASSAT B7 Variant (365) 08.10 - 12.15
CADDY ALLTRACK Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SAA) 05.15 -     
PASSAT B7 Skrina/kombi (365) 08.10 - 12.14
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
PASSAT ALLTRACK B7 (365) 01.12 - 12.14
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
CC B7 (358) 11.11 - 12.16
GOLF III (1H1) 10.89 - 07.98    
POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09
GOLF III Van (1H1) 08.91 - 12.97    
POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01
GOLF III Variant (1H5) 07.93 - 04.99    
POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
SANTANA (32B) 08.81 - 12.85
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
SCIROCCO (53) 02.74 - 07.80
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
TOURAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOURAN VAN (1T1, 1T2) 02.03 - 05.10
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOURAN (1T3) 05.10 - 05.15
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
T-CROSS (C11) 12.18 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
VENTO (1H2) 11.91 - 09.98
ID.4 (E21) 05.20 -     
TRANSPORTER III Autobus 05.79 - 07.92
ID.5 (E39) 07.21 -     
TRANSPORTER III Skrinka 05.79 - 12.92
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TRANSPORTER III Korba/Podvozok 05.79 - 12.92
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,29 € / ks bez DPH
8,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008532
Stierač Bosch 450 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvanlivé stierače

Dĺžka: 450 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008532, 3 397 008 532

 

ABARTH 124 Spider 03.16 - ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 CADILLAC ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET CORSA limuzina 03.94 - 12.10 REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - HHR 09.05 - 12.11 TAHOE (GMT400) 10.93 - 04.01 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 CITROEN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - C15 Kombi 04.87 - 08.00 C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 C15 Korba/Podvozok (VDPD) 11.92 - 10.02 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 SOLENZA (B41_) 02.03 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99 NEXIA limuzina 02.95 - 06.08 NEXIA 02.95 - 08.97 REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CUORE IV (L501) 08.94 - 12.99 TERIOS (J2_) 11.05 - CUORE V (L7_) 10.98 - 05.03 DODGE JOURNEY 06.08 - NEON 05.94 - 08.99 JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - PUNTO hatchback (188_) 02.00 - 12.10 ELBA (146_) 10.85 - 12.97 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00 STILO (192_) 10.01 - 11.10 FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01 STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - UNO (146_) 01.83 - 12.13 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - 124 Spider (348_) 03.16 - PREMIO (146_) 03.85 - 12.96 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (ET) 01.05 - 07.12 RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09 GEELY CK 04.05 - GREAT WALL DEER Pick-up 01.05 - 12.13 HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 HR-V (RU) 11.14 - CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC IX (FK) 02.12 - LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 i30 (FD) 10.07 - 11.11 ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 IONIQ (AE) 03.16 - ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 IONIQ 5 (NE) 07.20 - COUPE (RD) 05.96 - 04.02 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03 SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04 SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 H100 Skrinka 07.93 - 12.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98 VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 - INFINITI EX 09.07 - Q70 (Y51) 03.13 - G limuzina 08.02 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10 CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - COMMANDER VAN (XH) 09.05 - 12.10 COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 JOICE (MTE1P) 02.00 - SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 K2700 (SD) 10.99 - SPORTAGE III (SL) 09.09 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 STINGER (CK) 06.17 - OPIRUS (GH) 06.03 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (JF) 09.15 - LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98 LANDWIND (JMC) CV9 05.06 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - GS (_L1_) 08.11 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 B-SERIE Korba/Podvozok (UF) 05.85 - 10.01 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 CX-3 (DK) 01.15 - 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05 3 (BK) 10.03 - 12.09 MX-5 IV (ND) 04.15 - 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MX-5 RF Targa (ND) 10.16 - 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 626 V (GF) 05.97 - 12.02 MERCEDES-BENZ X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 MB Skrinka (W631) 02.88 - 09.96 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MB Korba/Podvozok (W631) 02.88 - 02.96 MB Autobus (W631) 02.88 - 04.96 MG MG ZR 06.01 - 04.05 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MG ZS 07.01 - 04.05 MINI MINI (R50, R53) 06.01 - 09.06 MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15 MINI Kabriolet (R52) 04.04 - 07.08 MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14 MINI (R56) 11.05 - 11.13 MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 - LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00 NISSAN 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 MICRA C+C III (K12) 08.05 - 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 MURANO III (Z52_) 10.14 - ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 NP300 NAVARA (D40) 10.04 - LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 PATROL VI (Y62) 04.10 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 PRIMERA (P12) 01.02 - MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 CORSA B Kombi (S93) 04.98 - 12.02 ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98 CORSA B hatchback (S93) 08.94 - 12.01 ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98 CORSA C hatchback (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02 TIGRA (S93) 07.94 - 12.00 COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 CORSA B (S93) 03.93 - 12.02 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 205 II (20A/C) 01.87 - 12.00 106 Van I hatchback (1S_) 08.91 - 03.96 205 hatchback 02.83 - 07.90 106 Van II hatchback (1S_) 04.96 - 03.01 205 hatchback 08.90 - 05.97 205 I (741A/C) 02.83 - 10.87 1007 (KM_) 04.05 - PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 CLIO I hatchback (S57_) 01.91 - 09.98 MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 CLIO II hatchback (SB0/1/2_) 09.98 - MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 07.95 - 03.98 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99 RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - THALIA I (LB_) 02.98 - LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 TWIZY (MAM_) 04.12 - LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96 MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 ROVER STREETWISE sikma zadna cast 08.03 - 05.05 200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00 25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06 200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 400 II (XW) 04.90 - 04.95 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89 400 II (RT) 03.95 - 03.00 200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99 COUPE 03.96 - 11.99 SEAT CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 MALAGA (23A) 11.84 - 12.93 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 INCA (6K9) 11.95 - 11.03 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FAVORIT Skrina/kombi (135GK) 01.89 - 08.95 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06 MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06 RODIUS I 05.05 - KORANDO (C300) 02.19 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 LEGACY V (BM) 05.09 - JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96 LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 JUSTY I hatchback 06.86 - 12.94 OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 OUTBACK (BR) 06.09 - LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 SUZUKI ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02 BALENO (FW, EW) 02.16 - VITARA (ET) 12.03 - 12.05 IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05 VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02 IGNIS II (MH) 08.03 - VITARA Cabrio (ET) 01.02 - 12.05 JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 VW CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 ZASTAVA 10 10.05 -

8,29 € / ks bez DPH
9,95 € / ks s DPH
Kód produktu: 2J-2-311
Spinka klip upevnenia uchytenia nárazníka
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Spinka klip upevnenia uchytenia nárazníka

OEM čísla:

  • 55156429AA
  • 05189180AA

Kompatibilita:

  • DODGE NITRO (2007-2011)
  • JEEP CHEROKEE (2001-2008)
  • JEEP COMMANDER (2005-2010)
  • JEEP LIBERTY (2001-2013)
0,92 € / ks bez DPH
1,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004668
Stierač Bosch ECO 450 mm ramienkový uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 450 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004668, 3 397 004 668

 

ABARTH 124 Spider 03.16 - ASTON MARTIN CYGNET 04.11 - 10.13 CADILLAC ESCALADE 10.98 - 12.06 CHEVROLET CORSA limuzina 03.94 - 12.10 REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - HHR 09.05 - 12.11 TAHOE (GMT400) 10.93 - 04.01 CHRYSLER NEON (PL) 05.94 - 09.00 CITROEN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06 C3 Pluriel (HB_) 05.03 - C15 Kombi 04.87 - 08.00 C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 C15 Korba/Podvozok (VDPD) 11.92 - 10.02 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 SOLENZA (B41_) 02.03 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99 NEXIA limuzina 02.95 - 06.08 NEXIA 02.95 - 08.97 REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CUORE IV (L501) 08.94 - 12.99 TERIOS (J2_) 11.05 - CUORE V (L7_) 10.98 - 05.03 DODGE JOURNEY 06.08 - NEON 05.94 - 08.99 JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 - PUNTO (188_) 09.99 - 07.12 DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 - PUNTO hatchback (188_) 02.00 - 12.10 ELBA (146_) 10.85 - 12.97 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 FIORINO velkorozmerova limuzina (146_) 01.88 - 05.00 STILO (192_) 10.01 - 11.10 FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (146_) 01.88 - STILO VAN (192_) 10.01 - 08.08 FIORINO Pick up (146_) 01.88 - 05.01 STILO Multi Wagon (192_) 01.03 - 08.08 FULLBACK Pick-up (502_, 503_) 01.16 - STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - UNO (146_) 01.83 - 12.13 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - 124 Spider (348_) 03.16 - PREMIO (146_) 03.85 - 12.96 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (ET) 01.05 - 07.12 RANGER (ER, EQ, R_) 04.97 - 06.09 GEELY CK 04.05 - GREAT WALL DEER Pick-up 01.05 - 12.13 HONDA CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 CONCERTO (HW, MA) 08.89 - 10.96 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 CONCERTO limuzina (HWW) 08.89 - 05.95 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 HR-V (RU) 11.14 - CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC IX (FK) 02.12 - LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 i30 (FD) 10.07 - 11.11 ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 IONIQ (AE) 03.16 - ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 IONIQ 5 (NE) 07.20 - COUPE (RD) 05.96 - 04.02 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 COUPE II (GK) 01.01 - 11.09 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03 SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 H100 Autobus (P) 07.93 - 10.04 SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 H100 Skrinka 07.93 - 12.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H100 Korba/Podvozok 07.93 - 08.98 VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 H100 Korba/Podvozok (HR) 01.04 - INFINITI EX 09.07 - Q70 (Y51) 03.13 - G limuzina 08.02 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - COMMANDER (XK, XH) 09.05 - 12.10 CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - COMMANDER VAN (XH) 09.05 - 12.10 COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - PREGIO Autobus 08.95 - 04.10 CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - PREGIO Skrinka (TB) 10.97 - CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 RIO I limuzina (DC_) 07.00 - 04.06 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 RIO I sikma zadna cast (DC) 07.00 - 04.06 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 JOICE (MTE1P) 02.00 - SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 K2700 (SD) 10.99 - SPORTAGE III (SL) 09.09 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 STINGER (CK) 06.17 - OPIRUS (GH) 06.03 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (JF) 09.15 - LADA VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 06.89 - 12.98 LANDWIND (JMC) CV9 05.06 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - GS (_L1_) 08.11 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03 626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02 323 III Station Wagon (BW) 01.86 - 10.98 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 323 C IV (BG) 06.89 - 09.00 B-SERIE (UF) 01.85 - 12.99 323 F IV (BG) 04.87 - 10.94 B-SERIE Korba/Podvozok (UF) 05.85 - 10.01 323 S IV (BG) 06.89 - 10.94 B-SERIE (UN) 11.98 - 12.08 323 P V (BA) 10.96 - 09.98 BT-50 Pick-up (CD, UN) 08.06 - 12.15 323 C V (BA) 08.94 - 09.00 CX-3 (DK) 01.15 - 323 F V (BA) 07.94 - 09.98 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 323 S V (BA) 09.92 - 12.03 MX-3 (EC) 05.91 - 09.98 323 F VI (BJ) 09.98 - 05.04 MX-5 I (NA) 09.89 - 04.98 323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04 MX-5 II (NB) 01.98 - 10.05 3 (BK) 10.03 - 12.09 MX-5 IV (ND) 04.15 - 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MX-5 RF Targa (ND) 10.16 - 626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 626 V (GF) 05.97 - 12.02 MERCEDES-BENZ X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 MB Skrinka (W631) 02.88 - 09.96 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MB Korba/Podvozok (W631) 02.88 - 02.96 MB Autobus (W631) 02.88 - 04.96 MG MG ZR 06.01 - 04.05 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MG ZS 07.01 - 04.05 MINI MINI (R50, R53) 06.01 - 09.06 MINI Kabriolet (R57) 10.07 - 06.15 MINI Kabriolet (R52) 04.04 - 07.08 MINI CLUBMAN (R55) 10.06 - 06.14 MINI (R56) 11.05 - 11.13 MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 - LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO SPORT III (KS_) 08.15 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99 LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03 LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 SPACE STAR velkorozmerova limuzina (DG_A) 06.98 - 12.04 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 L 300 III Autobus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 08.86 - 12.13 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - L 300 III Skrinka (P0_V, P1_V, P2_V) 11.86 - 09.13 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - L 300 III Korba/Podvozok (P1_T ) 04.94 - 04.00 NISSAN 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 MICRA C+C III (K12) 08.05 - 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 MURANO III (Z52_) 10.14 - ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 NP300 NAVARA (D40) 10.04 - LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 PATROL VI (Y62) 04.10 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 PRIMERA (P12) 01.02 - MICRA III (K12) 03.02 - 06.10 PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 CORSA B Kombi (S93) 04.98 - 12.02 ASTRA F sikma zadna cast (T92) 09.91 - 01.98 CORSA B hatchback (S93) 08.94 - 12.01 ASTRA F (T92) 09.91 - 09.98 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F Kombi (T92) 09.91 - 01.98 CORSA C hatchback (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F Kabriolet (T92) 03.93 - 03.01 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F Skrina/kombi (T92) 10.91 - 01.99 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 CAMPO (TF0, TF1) 08.87 - 06.02 TIGRA (S93) 07.94 - 12.00 COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (71_) 07.94 - 10.01 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 CORSA B (S93) 03.93 - 12.02 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 205 I Kabriolet (741B, 20D) 03.86 - 11.95 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 205 II (20A/C) 01.87 - 12.00 106 Van I hatchback (1S_) 08.91 - 03.96 205 hatchback 02.83 - 07.90 106 Van II hatchback (1S_) 04.96 - 03.01 205 hatchback 08.90 - 05.97 205 I (741A/C) 02.83 - 10.87 1007 (KM_) 04.05 - PROTON PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08 WIRA sikma zadna cast (C9_L) 01.94 - 06.07 PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 CLIO I hatchback (S57_) 01.91 - 09.98 MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 CLIO II hatchback (SB0/1/2_) 09.98 - MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 EXPRESS Skriňa/veľkopriestorová limuzína 07.95 - 03.98 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 EXPRESS Pick-up 07.95 - 10.99 RAPID Skriňa/veľkopriestorová limuzína (F40_, G40_) 07.85 - 11.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - THALIA I (LB_) 02.98 - LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 TWIZY (MAM_) 04.12 - LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 SUPER 5 (B/C40_) 10.84 - 12.96 MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 ROVER STREETWISE sikma zadna cast 08.03 - 05.05 200 II sikma zadna cast (RF) 11.95 - 11.00 25 I sikma zadna cast (RF) 09.99 - 06.06 200 II Kabriolet (XW) 04.90 - 11.99 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 400 II (XW) 04.90 - 04.95 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 200 II sikma zadna cast (XW) 10.89 - 12.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 200 I limuzina (XH) 09.84 - 09.89 400 II (RT) 03.95 - 03.00 200 Kupé (XW) 10.92 - 06.99 COUPE 03.96 - 11.99 SEAT CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09 MALAGA (23A) 11.84 - 12.93 IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09 TOLEDO II (1M2) 10.98 - 05.06 INCA (6K9) 11.95 - 11.03 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FAVORIT Skrina/kombi (135GK) 01.89 - 08.95 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG KORANDO (KJ) 12.96 - 11.06 MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 KORANDO Cabrio (KJ) 12.96 - 11.06 RODIUS I 05.05 - KORANDO (C300) 02.19 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 IMPREZA Kupé (GFC) 01.93 - 12.00 LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA limuzina (GC) 08.92 - 09.01 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA Kombi (GF) 08.92 - 12.00 LEGACY V (BM) 05.09 - JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96 LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 JUSTY I hatchback 06.86 - 12.94 OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 JUSTY II (JMA, MS) 10.95 - 11.03 OUTBACK (BR) 06.09 - LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 SUZUKI ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 - BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 VITARA (ET, TA, TD) 07.88 - 12.02 BALENO (FW, EW) 02.16 - VITARA (ET) 12.03 - 12.05 IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05 VITARA Cabrio (ET, TA) 07.88 - 10.02 IGNIS II (MH) 08.03 - VITARA Cabrio (ET) 01.02 - 12.05 JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 03.89 - 12.05 TOYOTA AVENSIS (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Liftback (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 AVENSIS Kombi (_T22_) 09.97 - 02.03 COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98 COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02 HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 IQ (_J1_) 11.08 - 12.15 CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - LAND CRUISER 80 (_J8_) 01.90 - 11.99 CARINA E VI (_T19_) 04.92 - 09.97 MATRIX (_E13_) 01.02 - 12.07 CARINA E VI limuzina (_T19_) 04.92 - 09.97 MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 CARINA E VI Sportswagon (_T19_) 02.92 - 09.97 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA (_E9_) 05.87 - 09.94 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 SUPRA (_A7_) 01.86 - 05.93 VW CADDY II velkorozmerova limuzina (9K9B) 11.95 - 12.04 GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91 CADDY II Skriňa/veľkopriestorová limuzína (9K9A) 11.95 - 01.04 POLO III CLASSIC (6V2) 01.95 - 11.09 CADDY II Pick-up (9U7) 06.96 - 12.00 POLO Variant (6V5) 04.97 - 09.01 GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92 POLO Van Skrina/kombi (6V5) 05.96 - 09.01 ZASTAVA 10 10.05 -

3,54 € / ks bez DPH
4,25 € / ks s DPH

Viac kategórií