+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
FORD Escort VI_GAL, AAL (01/1995-10/2002)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „FORD Escort VI_GAL, AAL (01/1995-10/2002)“

Kód produktu: OF-1244
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 123 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

 

2,96 € / ks bez DPH
3,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9214620279
Tyčka stabilizátora sada 2 ks

OE čísla: 1004018, 1061631, 1067818, 1071336, 1107068, 1107069, 1111769, 1130273, 1135077, 1209035, 1471446, 1661237, 1E00-34-170, 1E0034170, 1E01-34-170, 1E01-34-170A, 1E0134170, 1E0134170A, 1S61-3B438-AA, 1S613B438AA
Čísla náhrad: TC529, FD-LS-4114, JTS130, 6186082, 6188004, 6198621, 6Q0411315E, 6Q0411315G, 6Q0411315J, 6Q0411315M, 6Q0411315N, 6Q0411315P, 6R0411315, 89FB-3B438-A1D, 8Z0411315D, 96FB3B438AB, 98AG-3B438-AA, 98AG3B438AB, YS413B428BB, YS413B438AB
Doplňujúce informácie:
V balení: 2 ks
Montážna strana: predná pravá a predná ľavá
Dĺžka: 236 mm
Kompatibilita:
AUDI
A1 (8X1, 8XK)
A1 Sportback (8XA, 8XF)
A2 (8Z0)
A3 Sportback (8VA, 8VF)
FORD
COUGAR (EC_)
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)
ESCORT I (AFH, ATH)
ESCORT I Turnier (ADH)
ESCORT II (ATH)
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Express (AVF)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI uzavreté vozidlo / kombi (AVL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA III (GFJ)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FIESTA skrinka / liftback (FVD)
FIESTA skrinka (F3L, F5L)
FIESTA skrinka /minivan (J5_, J3_)
FIESTA skrinka /minivan (JV_)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I uzavreté vozidlo / kombi (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
KA (RB_)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
ORION III (GAL)
PUMA (EC_)
STREET KA (RL2)
JAGUAR
X-TYPE I (X400)
X-TYPE I Kombi (X400)
MAZDA
121 III (JASM, JBSM)
SEAT
CORDOBA (6L2)
IBIZA III (6L1)
IBIZA IV (6J5, 6P1)
IBIZA IV SC (6J1, 6P5)
IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
Mii (KF1, KE1)
TOLEDO IV (KG3)
ŠKODA
CITIGO (NF1)
FABIA I (6Y2)
FABIA I Combi (6Y5)
FABIA I sedan (6Y3)
FABIA II (542)
FABIA II Combi (545)
FABIA III (NJ3)
FABIA III Kombi (NJ5)
RAPID (NH3)
RAPID Spaceback (NH1)
ROOMSTER (5J7)
VOLKSWAGEN
FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)
POLO (9N_)
POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)
POLO V (6R1, 6C1)
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)

12,13 € / ks bez DPH
14,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: GS0108
Pneumatická vzpera kufra

Doplňujúce informácie:
Dĺžka [mm]: 544 mm
Priemer obalu, veka [mm]: 18,5 mm
Zdvih [mm]: 207 mm
Priemer tyče piestu [mm]: 8 mm
Vymršťovacia sila (N): 495 N
OE čísla:
FORD 6723080 FORD 6900217 FORD 91ABA406A10C1E FORD 93ABA406A10C1B FORD USA 93ABA406A10C1B MAGNETI MARELLI 430719010800 MAGNETI MARELLI 6723080 MAGNETI MARELLI 6900217 MAGNETI MARELLI 91ABA406A10C1E MAGNETI MARELLI 93ABA406A10C1B

8,54 € / ks bez DPH
10,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 10012822616
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 3
Slot pre transpondér: Áno
Uchytenie batérie: 1x CR2032
Vrátane batérie: Áno
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU100
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Nie, hrot by mal byť vyrobený v mieste duplikácie kľúča
Spôsob montáže: Kryt zložený so západkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Áno
FORD
C-MAX (DM2)
COUGAR (EC_)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I uzavreté vozidlo / kombi (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
KA (RB_)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
PUMA (EC_)
S-MAX (WA6)
STREET KA (RL2)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Skriňa (FA_ _)

4,33 € / ks bez DPH
5,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: S1-4-167
Stierač Bosch 500 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 500 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008534, 3 397 008 534

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

8,08 € / ks bez DPH
9,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 2J-2-426
Veko vlevu oleja oleju

Veko vlevu oleja oleju FORD COUGAR ESCORT FIESTA FOCUS MONDEO PUMA TRANSIT GALAXY

OEM čísla:

  • 1122713
  • 1018103
  • XS7G6766AB
  • 938M-6766-BC
  • XS7G-6766-AB
  • 938M6766BC

Popis:

Balenie obsahuje gumové tesnenie

Kompatibilita:

  • FORD COUGAR ZETEC (1998-2001) 2.0 16V
  • FORD ESCORT (1995-2000) 1.8 TD, 1.8 D
  • FORD FIESTA ZETEC (1995-2000) 1.25 1.4 1.6
  • FORD FOCUS MK1 ZETEC (1998-2004) 1.4 16V / 1.6 16V / 1.8 16V / 2.0 16V
  • FORD MONDEO MK1 MK2 ZETEC (1995-2000) 1.6 16V / 1.8 16V / 2.0 16V
  • FORD MONDEO MK3 DURATEC (2000-2007) 1.8 16V / 2.0 16V
  • FORD PUMA (1997-2002) 1.7 16V
  • FORD TRANSIT DOHC (2001-2006) 2.3 16V
  • FORD TRANSIT CONNECT ZETEC 1.8 16V
  • FORD GALAXY I / II (2001-2006) 2.0 DOHC / 2.3

FORD

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1998/10-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1998/10-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1998/10-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 i 16V (L1F) 1597ccm 90KM/66kW 1993/02-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1J) 1597ccm 88KM/65kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/02-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKB) 1796ccm 112KM/82kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V 4x4 (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/02-1996/08

    • 2.0 i 16V (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/02-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 132KM/97kW 1994/12-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/04-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1F) 1597ccm 90KM/66kW 1993/04-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1J) 1597ccm 88KM/65kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/04-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKB) 1796ccm 112KM/82kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V 4x4 (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/04-1996/08

    • 2.0 i 16V (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/04-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 132KM/97kW 1994/12-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/04-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1F) 1597ccm 90KM/66kW 1993/02-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1J) 1597ccm 88KM/65kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/02-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKB) 1796ccm 112KM/82kW 1994/01-1996/08

    • 2.0 i 16V (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/02-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 132KM/97kW 1994/12-1996/08

    • 1.8 16V (EYPA EYPB EYPC EYPD) 1796ccm 116KM/85kW 2002/06-2013/12

3,29 € / ks bez DPH
3,95 € / ks s DPH
Kód produktu: 7079321437
Obal na kľúčik

Popis:
Počet tlačidiel: 3
Miesto na transpondér: áno
Batéria: 1x CR2032
Batéria v zostave: Nie
Tlačidlá (microswitch'e) v zostave: Nie
Typ hrotu: FO21
Možnosť výmeny: Nie
Spôsob montáže: na zátisk / zástrk
Elektronika v zostave: Nie
Miesto na logo: áno
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
FORD
C-MAX (DM2)
COUGAR (EC_)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FOCUS (DAW, DBW)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FOCUS Turnier (DNW)
FOCUS / kombi (DNW)
FOCUS sedan (DFW)
FUSION (JU_)
GALAXY (WA6)
GALAXY (WGR)
KA (RB_)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
PUMA (EC_)
S-MAX (WA6)
STREET KA (RL2)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Skrinka (FA_ _)

2,91 € / ks bez DPH
3,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 27-1179
Matica posilovača riadenia servo

OEM čísla: 6742740, 3424223, 4747355

Výskyt vo vozidlách* ( zoznam vhodných motorizácií nájdete SEM ):

FORD

COUGAR (EC_)

ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)

ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)

ESCORT V (AAL, ABL)

ESCORT V Turnier (ANL)

ESCORT V kabriolet (ALL)

ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)

ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)

ESCORT VI kabriolet (ALL)

ESCORT VI sedan (GAL, AFL)

FIESTA III (GFJ)

FIESTA IV (JA_, JB_)

FIESTA /minivan (F3L, F5L)

FIESTA V (JH_, JD_)

FOCUS I (DAW, DBW)

FOCUS I Turnier (DNW)

FOCUS I  / kombi (DNW)

FOCUS I sedan (DFW)

FUSION (JU_)

KA (RB_)

MAVERICK

MAVERICK (UDS, UNS)

MONDEO I Turnier (BNP)

MONDEO II (BAP)

MONDEO II Turnier (BNP)

MONDEO II sedan (BFP)

MONDEO III (B5Y)

MONDEO III Turnier (BWY)

MONDEO III sedan (B4Y)

ORION III (GAL)

PUMA (EC_)

STREET KA (RL2)

TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3)

TRANSIT Autobus (E_ _)

TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)

TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)

TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)

TRANSIT Korba / podvozok (E_ _)

TRANSIT Korba / podvozok (FM_ _, FN_ _)

TRANSIT Korba / podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _)

TRANSIT Skriňa (E_ _)

TRANSIT Skriňa (FA_ _)

TRANSIT TOURNEO Autobus

6,04 € / ks bez DPH
7,25 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004670
Stierač Bosch ECO 500 mm ramienkový uchytenie hák

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 500 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004670, 3 397 004 670

 

ALFA ROMEO 156 (932_) 09.97 - 09.05 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 ALPINA B3 (E36) 04.93 - 05.99 B8 (E36) 01.95 - 03.98 B3 Touring (E36) 04.93 - 03.99 B8 Touring (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kupé (E36) 04.96 - 03.99 B8 Kupé (E36) 01.95 - 03.98 B3 Kabriolet (E36) 04.93 - 03.99 B8 Kabriolet (E36) 01.95 - 11.98 B6 (E36) 03.92 - 07.93 AUDI A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 80 B4 limuzina (8C2) 09.91 - 07.95 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 80 B4 Avant (8C5) 09.91 - 01.96 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 BMW 3 (E36) 09.90 - 11.98 3 Kabriolet (E36) 03.93 - 11.99 3 Compact (E36) 01.94 - 08.00 3 Touring (E36) 08.94 - 12.99 3 Kupé (E36) 10.91 - 05.99 X3 (E83) 01.03 - 12.11 BRILLIANCE BS4 02.06 - BS6 07.03 - CADILLAC XLR 09.03 - 09.09 XT5 05.16 - CHERVROLET BLAZER S10 09.82 - 12.94 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - CAMARO 02.09 - 12.15 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 CAMARO 09.15 - EVANDA 03.05 - 12.06 CAMARO Kabriolet 09.15 - S10 Pick-up 01.94 - 12.12 CORVETTE (C7) 09.13 - CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 PT CRUISER (PT_) 06.00 - 12.10 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 PT CRUISER Kabriolet 06.00 - 12.10 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - CITROEN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 SAXO Hatchback van (S3_) 10.97 - 06.03 EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 SAXO (S0, S1) 02.96 - 04.04 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 LOGAN II 10.12 - DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - LOGAN MCV II 02.13 - LOGAN (LS_) 08.04 - SANDERO 06.08 - LOGAN MCV (KS_) 02.07 - SANDERO II 10.12 - LOGAN EXPRESS (FS_) 10.07 - SUPERNOVA 04.00 - 03.03 LOGAN Pick-up (US_) 03.08 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J100) 04.97 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU MATERIA (M4_) 10.06 - TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06 SIRION (M3_) 01.05 - TREVIS 06.06 - DODGE DAKOTA 10.95 - 02.05 GRAND CARAVAN 06.07 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 CROMA (154_) 12.85 - 12.96 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 MONDEO II limuzina (BFP) 08.96 - 09.00 ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 01.95 - 10.02 MONDEO II Turnier (BNP) 08.96 - 09.00 MAVERICK (UDS, UNS) 02.93 - 04.98 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 MAVERICK VAN 06.96 - 04.98 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 MONDEO I (GBP) 02.93 - 08.96 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 MONDEO I limuzina (GBP) 01.93 - 08.96 SIERRA I sikma zadna cast 02.84 - 10.95 MONDEO I Turnier (BNP) 01.93 - 08.96 TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 MONDEO II (BAP) 08.96 - 09.00 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - PROBE II (ECP) 09.92 - 03.98 MUSTANG Kupé 12.04 - WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 MUSTANG Convertible 09.05 - WINDSTAR 01.99 - 12.03 PROBE I 08.88 - 07.93 GREAT WALL HOVER 11.05 - 04.11 HOVER H5 06.10 - HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 CIVIC VI Kupé (EJ, EM1) 03.96 - 12.00 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 04.98 - 02.01 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 CR-V I (RD) 10.95 - 07.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CR-V II (RD_) 09.01 - 07.07 ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 CRX III (EH, EG) 03.92 - 12.98 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 CR-Z (ZF) 06.10 - ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 INSIGHT (ZE) 04.00 - 12.06 CIVIC V Hatchback (EG) 10.91 - 11.95 INTEGRA Kupé (DC2, DC4) 07.93 - 11.01 CIVIC V limuzina (EG, EH) 10.91 - 12.96 LEGEND III (KA) 02.96 - 09.04 CIVIC V Kupé (EJ) 08.93 - 03.96 LOGO (GA) 03.99 - 03.02 CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 10.95 - 03.01 NSX I Kupé (NA) 06.90 - 09.05 CIVIC VI Fastback (MA, MB) 09.94 - 02.01 PRELUDE V (BB_) 10.96 - 12.01 CIVIC VI limuzina (EJ, EK, SO) 06.95 - 03.01 S2000 (AP) 03.99 - HYUNDAI ACCENT I (X-3) 05.94 - 01.00 H-1 Travel (TQ) 09.07 - ACCENT limuzina (X-3) 04.94 - 01.00 LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95 ACCENT II (LC) 09.99 - 11.05 LANTRA II (J-2) 06.95 - 12.00 ACCENT II limuzina (LC) 09.99 - 12.06 LANTRA II Kombi (J-2) 06.95 - 10.00 ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 ELANTRA III (XD) 03.00 - 08.06 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ELANTRA III limuzina (XD) 03.00 - 09.06 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - SONATA II (Y-2) 09.88 - 12.93 GENESIS Kupé 01.08 - SONATA III (Y-3) 07.92 - 12.00 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 XG limuzina 09.00 - 12.05 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 XG (XG) 12.98 - 12.05 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - INFINITI FX 09.02 - 12.08 FX 07.08 - JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) 09.91 - 04.99 KIA CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SOUL II (PS) 02.14 - MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 SOUL III (SK3) 01.19 - SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 SPORTAGE SUV (K00) 04.94 - 04.05 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 SPORTAGE VAN 04.94 - 04.05 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 03.12 - LANCIA KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 GS (_S16_) 08.97 - 12.04 IS C (GSE2_) 04.09 - GS (_S19_) 01.05 - 12.12 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LINCOLN NAVIGATOR (UN173) 05.97 - 12.02 LTI TX 01.97 - MASERATI BITURBO (69, 78, AF3, AM 332) 06.84 - 12.94 BITURBO Spyder (AM 333) 07.85 - 12.94 BITURBO Kupé (AM 331) 12.81 - 06.93 KARIF 04.88 - 06.00 MAZDA 626 IV (GE) 08.91 - 08.98 MX-6 (GE) 07.91 - 09.97 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 RX-7 III (FD) 07.92 - 08.02 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 RX-8 (SE, FE) 10.03 - 07.12 MX-6 (GD) 10.87 - 01.97 MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 MG MG TF 03.02 - 12.09 MAESTRO 03.83 - 09.90 MG ZS 07.01 - 04.05 MONTEGO 04.84 - 09.90 MG ZS Hatchback 07.01 - 10.05 MITSUBISHI 3000 GT Kupé (Z1_A) 06.89 - 08.00 LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 09.92 - 10.03 CARISMA (DA_) 07.95 - 06.06 PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01 CARISMA limuzina (DA_) 09.96 - 06.06 PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07 ECLIPSE I (D2_A) 12.89 - 12.95 PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06 LANCER III (C1_A, C6_A) 11.83 - 06.90 PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - LANCER IV (C6_A, C7_A) 04.88 - 12.97 PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - LANCER IV sikma zadna cast (C6_A, C7_A) 04.88 - 05.94 PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 - LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 07.91 - 12.96 NISSAN 200SX (S13) 07.88 - 12.95 TERRANO II (R20) 10.92 - 09.07 200SX Kupé (S14) 10.93 - 12.99 TERRANO II Van (R20) 06.98 - 09.07 350Z Kupé (Z33) 09.02 - 11.09 TRADE Korba/Podvozok 01.94 - 12.98 350Z Roadster (Z33) 09.02 - 12.09 TRADE Skrinka 01.96 - 12.00 ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01 TRADE Skrinka 11.86 - 03.93 CUBE (Z12) 09.07 - TRADE Skrinka 04.93 - 10.98 KUBISTAR Skrinka (X76) 08.03 - TRADE Korba/Podvozok 11.86 - 06.94 LAUREL (JC31) 11.80 - 12.85 TRADE Korba/Podvozok 04.93 - 10.98 MICRA II (K11) 01.92 - 12.07 TRADE Skrinka 06.96 - 10.01 PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 TRADE Korba/Podvozok 06.96 - 10.01 PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 - TRADE Korba/Podvozok 11.98 - 09.04 PRIMERA Hatchback (P11) 06.96 - 07.02 CABSTAR (F24M, F24W) 09.06 - 12.13 PRIMERA (P11) 06.96 - 12.01 NT400 CABSTAR (F24M) 08.09 - PRIMERA Traveller (WP11) 06.96 - 01.02 OPEL AGILA (A) (H00) 09.00 - 12.07 ASTRA G CLASSIC (T98) 03.04 - 07.09 ARENA Skrinka (A97) 01.97 - 12.01 ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 03.04 - 07.09 ARENA Autobus (A97) 01.97 - 12.01 CORSA C (X01) 09.00 - 12.09 ASTRA F CLASSIC sikma zadna cast (T92) 01.98 - 08.02 CORSA C żikmé zadná kapota (X01) 09.00 - 12.12 ASTRA F CLASSIC limuzina (T92) 01.98 - 08.02 KADETT E Kombi (T85) 09.84 - 08.91 ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) 01.98 - 01.05 KADETT E Kabriolet (T85) 10.86 - 02.93 ASTRA G sikma zadna cast (T98) 02.98 - 12.09 KADETT E Skrina/kombi (T85) 08.84 - 09.93 ASTRA G limuzina (T98) 03.98 - 12.09 MONTEREY A (M92) 08.91 - 07.98 ASTRA G Kombi (T98) 02.98 - 12.09 TIGRA TwinTop (X04) 06.04 - 12.10 ASTRA G Kupé (T98) 03.00 - 05.05 ARENA Combi (A97) 03.98 - 08.01 ASTRA G Kabriolet (T98) 03.01 - 10.05 ARENA Skrinka (TB, TF) 03.98 - 08.01 ASTRA G Skrina/kombi (F70) 09.98 - 04.05 PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 08.91 - 04.96 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 106 II (1A_, 1C_) 04.96 - 07.04 806 (221) 06.94 - 08.02 106 Van I żikmé zadná kapota (1S_) 08.91 - 03.96 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 106 Van II żikmé zadná kapota (1S_) 04.96 - 03.01 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 PROTON PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08 RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 05.90 - 08.99 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 CLIO I żikmé zadná kapota (S57_) 01.91 - 09.98 THALIA I (LB_) 02.98 - CLIO II (BB_, CB_) 03.98 - 12.16 19 I (B/C53_) 01.88 - 09.94 KANGOO (KC0/1_) 08.97 - 19 I Chamade (L53_) 01.88 - 12.92 KANGOO Express (FC0/1_) 08.97 - 19 I Cabriolet (D53_) 07.91 - 04.92 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 19 I żikmé zadná kapota (S53_) 01.88 - 12.92 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 19 II (B/C53_) 01.91 - 06.01 LOGAN I (LS_) 09.04 - 19 II Chamade (L53_) 04.92 - 08.03 LOGAN I Kombi (KS_) 04.07 - 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 04.92 - 06.01 LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 - 19 II żikmé zadná kapota (S53_) 03.92 - 12.95 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.80 - 04.89 MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 TRAFIC Skrinka (T_, P_, V_) 03.89 - 10.02 MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 TRAFIC Korba/Podvozok (T_, P_, V_) 03.89 - 03.01 ROVER CITYROVER sikma zadna cast 09.03 - 12.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 45 I sikma zadna cast (RT) 02.00 - 05.05 800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99 45 I limuzina (RT) 02.00 - 05.05 800 (XS) 10.86 - 02.99 400 II (XW) 04.90 - 04.95 800 Kupé 08.92 - 02.99 400 Tourer (XW) 09.93 - 11.98 MAESTRO sikma zadna cast 09.90 - 01.95 400 II sikma zadna cast (RT) 05.95 - 03.00 MONTEGO 02.85 - 10.95 400 II (RT) 03.95 - 03.00 MONTEGO Estate (XE) 10.84 - 12.93 SAAB 9-3 (YS3D) 02.98 - 08.03 900 II Kabriolet 09.93 - 02.98 9-3 Cabriolet (YS3D) 02.98 - 08.03 9000 sikma zadna cast 09.84 - 12.98 900 II 07.93 - 02.98 9000 04.85 - 12.98 900 II Kupé 12.93 - 02.98 SEAT INCA (6K9) 11.95 - 11.03 TOLEDO I (1L2) 01.91 - 10.99 SKODA FAVORIT (781) 05.89 - 09.94 FELICIA I Pick-up (6UF, 6U7) 10.95 - 04.02 FAVORIT Forman (785) 06.88 - 06.95 FELICIA II (6U1) 01.98 - 06.01 FAVORIT Pick-up (787) 06.92 - 06.97 FELICIA II Kombi (6U5) 07.95 - 06.01 FELICIA I (6U1) 10.94 - 03.98 SUPERB I (3U4) 12.01 - 03.08 FELICIA I Kombi (6U5) 07.95 - 03.98 FELICIA Cube Van (6U5) 11.95 - 12.01 SMART ROADSTER (452) 04.03 - 11.05 ROADSTER Kupé (452) 04.03 - 11.05 S SANGYONG MUSSO (FJ) 01.93 - 09.07 REXTON / REXTON II VAN 04.02 - 04.13 REXTON / REXTON II (GAB_) 04.02 - REXTON W / REXTON VAN 07.12 - REXTON W / REXTON 07.12 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 JUSTY IV 01.07 - LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I (BC) 01.89 - 12.95 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 LEGACY I Kombi (BC, BF, BJ) 01.89 - 08.94 SUZUKI BALENO sikma zadna cast (EG) 03.95 - 05.02 SWIFT II limuzina (AH, AJ) 03.89 - 05.01 BALENO (EG) 03.95 - 12.09 SWIFT V (AZ) 01.17 - BALENO Kombi (EG) 04.95 - 04.05 WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00 KIZASHI (FR) 10.10 - WAGON R+ sikma zadna cast (MM) 05.00 - TATA SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 DYNA Korba/Podvozok (KD_, LY_, _Y2_, _U3_, _U4_, _U6_, _U8_) 05.99 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - CAMRY (_V2_) 08.86 - 02.93 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00 COROLLA Station Wagon (_E9_) 05.87 - 10.95 MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07 COROLLA Compact (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kupé (_L5_) 08.95 - 12.99 COROLLA Liftback (_E10_) 05.92 - 12.99 PASEO Kabriolet (_L5_) 10.96 - 01.98 COROLLA (_E10_) 06.91 - 11.99 RAV 4 I (_A1_) 01.94 - 12.03 COROLLA Kombi (_E10_) 09.91 - 04.98 RAV 4 I Cabrio (_A1_) 12.97 - 06.00 COROLLA Compact (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA Liftback (_E11_) 04.97 - 01.02 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA (_E11_) 06.95 - 06.02 STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99 COROLLA Kombi (_E11_) 04.97 - 10.01 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - COROLLA Skrina/kombi (_E11_) 09.00 - 10.01 PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16 DYNA 400 Korba/Podvozok (BU_, XZU_) 10.00 - 12.06 VOLVO S40 I (644) 07.95 - 06.04 940 (944) 08.90 - 03.95 V40 Kombi (645) 07.95 - 06.04 940 Kombi (945) 08.90 - 10.95 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 940 II (944) 08.94 - 12.98 740 (744) 04.83 - 12.92 940 II Kombi (945) 09.90 - 10.98 740 Kombi (745) 08.84 - 12.92 VW PASSAT B5 (3B2) 08.96 - 12.01 TRANSPORTER IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 09.90 - 08.04 PASSAT B5 Variant (3B5) 05.97 - 12.01 TRANSPORTER IV Skrinka (70A, 70H, 7DA, 7DH) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05 TRANSPORTER IV Korba/Podvozok (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) 07.90 - 04.03 PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05 ZAZ SLAVUTA (1103) 01.99 - 12.06 TAVRIA (1102) 01.87 - 12.07

3,63 € / ks bez DPH
4,35 € / ks s DPH

Viac kategórií