+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
BMW RAD 3 Touring E36 (08/1994-12/1999)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „BMW RAD 3 Touring E36 (08/1994-12/1999)“

Kód produktu: 14E-13-75
Čerpadlo pumpička ostrekovača skiel 1J5955651
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 1J5955651, 1J5 955 651, BMW 67 12 7 302 588 BMW 67 12 8 362 154 BMW 67 12 8 377 612 CHRYSLER 68017447AA CHRYSLER 68161525AA DODGE 68161525AA MERCEDES-BENZ A000 860 58 26 MERCEDES-BENZ A210 869 08 21 MERCEDES-BENZ A210 869 09 21 MERCEDES-BENZ A221 869 01 21 MERCEDES-BENZ 000 860 58 26 MERCEDES-BENZ 210 869 08 21 MERCEDES-BENZ 210 869 09 21 MERCEDES-BENZ 221 869 01 21 VW 2E0 955 651 VW 2E0 955 951 SMART A0001753V001 SMART A0001753V001000 SMART A0001753V001000000 SMART A1753V001000 SMART A1753V001000000 SMART 0001753V001 SMART 0001753V001000 SMART 0001753V001000000 SMART 1753V001000 SMART 1753V001000000 LAND ROVER DMC000010

Doplňujúce informácie: 

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Model: Audi A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 165 kW 2967 ccm 6 valcov kód motora BMK

Výrobný dátum: 18.07.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 4F20HL
Kód motora: BMK
Kód prevodovky: HKG
Označenie pohonu osí: 6A
Vybavenie: NK
Farba strechy: 5B
Vonkajšia farba / Číslo laku: 5B / Y7W

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

3 € / ks bez DPH
3,60 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 18E-12-67
Pumpička ostrekovača skiel 1T0955651A
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A, AUDI 1J6 955 651 AUDI 1K6 955 651 AUDI 1T0 955 651 A BMW 67 12 6 938 620 BMW 67 12 8 377 987 CITROËN 6434.A1 MAN 65.26485.0002 MERCEDES-BENZ A204 866 02 21 MERCEDES-BENZ A210 869 10 21 MERCEDES-BENZ 204 866 02 21 MERCEDES-BENZ 210 869 10 21 MITSUBISHI 8260A021 MITSUBISHI 8260A082 PEUGEOT 6434.A1 PORSCHE 955 628 172 00 PORSCHE 955 628 172 01 SEAT 1J6 955 651 SEAT 1K6 955 651 SEAT 1T0 955 651 A SKODA 1J6 955 651 SKODA 1K6 955 651 SKODA 1T0 955 651 A SUZUKI 38410-86G00 SUZUKI 38410-86G00-000 SUZUKI 38410-86G10-000 VW 1J6 955 651 VW 1K6 955 651 VW 1T0 955 651 A SMART A0000038V001000000 SMART A204 866 02 21 SMART A38V001000000 SMART A454 860 01 26 SMART A454 866 00 21 SMART 0000038V001000000 SMART 204 866 02 21 SMART 38V001000000 SMART 454 860 01 26 SMART 454 866 00 21 MINI 67 12 6 938 620 MINI 67 12 8 360 627 MINI 67 12 8 377 987 CUPRA 1K6 955 651

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 170 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: VW PASSAT B6 ( 3C2 ) 2.0 FSI 4motion 110W 150k 1984 ccm BVX 4 valce benzín
Výrobný dátum: 03.01.2006
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 3C53GM
Kód motora: BVX
Kód prevodovky: HJM
Označenie pohonu osí: 6S
Vybavenie: VD
Farba strechy: 2T
Vonkajšia farba / Číslo laku: 2T / C9X

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

2 € / ks bez DPH
2,40 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 17B-11-242
Čerpadlo ostrekovača skiel 1T0955651A
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 1T0955651A, 1T0 955 651 A

Doplňujúce informácie:

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 360 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 77W 105k 1896 ccm 4 valce nafta
Výrobný dátum: 29.06.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 1Z5364
Kód motora: BJB
Kód prevodovky: GQQ
Označenie pohonu osí: 5S
Vybavenie: CA
Farba strechy: Q2
Vonkajšia farba / Číslo laku: Q2 / F8F

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

1,92 € / ks bez DPH
2,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 11157501567/MG
Ventil odvetrania kľukovej skrine
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: BMW 11 15 1 247 133 BMW 11 15 7 501 567 MAXGEAR 11151247133 MAXGEAR 11157501567 MAXGEAR 170084 MAXGEAR 26101 MAXGEAR 3140360005 MAXGEAR 501896
Doplňujúce informácie:
Materiál: Plast

7,79 € / ks bez DPH
9,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-345
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 160 mm
Vnútorný priemer [mm] 36 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
BMW 5 (E39) 525 td 85 KW / 116 HP 1.1997 - 6.2003
BMW 5 (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 3.1997 - 5.2004
BMW 7 (E38) 725 tds 105 KW / 143 HP 4.1996 - 11.2001
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 246 131
BMW 11 42 8 515 084
OPEL 5650307
OPEL 5650308
OPEL 650318
ROVER STC 3350
GENERAL MOTORS 90542604
GENERAL MOTORS 93180093
MAXGEAR 11422246131
MAXGEAR 11422461131
MAXGEAR 260177
MAXGEAR 5650308
MAXGEAR 90542604
MAXGEAR AC6219E
MAXGEAR E12HD53
MAXGEAR HU8481X
MAXGEAR OX126
MAXGEAR OX126D

 

 

 

4 € / ks bez DPH
4,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-343
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 102 mm
Vnútorný priemer [mm] 25 mm
Vonkajší priemer [mm] 64 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 25 mm

Kompatibilita:

BERTONE FREECLIMBER 2 1.6 74 KW / 100 HP 3.1992 - 12.1999
BMW 3 (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 6.1987 - 12.1991
BMW 3 Kabriolet (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 9.1990 - 10.1993
BMW 3 (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1993 - 5.1998
BMW 3 (E36) 318 i 85 KW / 115 HP 9.1993 - 11.1998
BMW 3 (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 9.1993 - 12.1995
BMW 3 (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 1.1996 - 5.1998
BMW 3 Compact (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 1.1994 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 316 i 77 KW / 105 HP 1.1999 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 316 g 75 KW / 102 HP 2.1996 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 103 KW / 140 HP 9.1994 - 12.1995
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 103 KW / 140 HP 1.1996 - 8.1999
BMW 3 Kupé (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1993 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 1.1992 - 12.1995
BMW 3 Kupé (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 9.1995 - 4.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i 85 KW / 115 HP 3.1994 - 11.1999
BMW 3 Touring (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 3.1997 - 5.1999
BMW 3 Touring (E36) 318 i 85 KW / 116 HP 9.1995 - 4.1999
BMW 3 (E46) 316 i 77 KW / 105 HP 4.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 316 i 77 KW / 105 HP 12.1998 - 2.2002
BMW 3 (E46) 318 i 87 KW / 118 HP 12.1997 - 9.2001
BMW 3 Kupé (E46) 316 Ci 77 KW / 105 HP 4.2000 - 7.2006
BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci 85 KW / 116 HP 12.1999 - 8.2001
BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci 87 KW / 118 HP 12.1999 - 8.2001
BMW 3 Touring (E46) 318 i 85 KW / 116 HP 10.1999 - 9.2001
BMW 3 Touring (E46) 318 i 87 KW / 118 HP 10.1999 - 9.2001
BMW 5 Touring (E34) 518 i 85 KW / 115 HP 5.1994 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 518 g 74 KW / 101 HP 2.1996 - 7.1996
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i 85 KW / 116 HP 10.1995 - 10.1998
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i 85 KW / 116 HP 1.1999 - 1.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i 87 KW / 118 HP 7.1998 - 1.2003

OE čísla:

BMW 11 42 1 432 097
BMW 11 42 1 716 121
BMW 11 42 1 716 192
BMW 11 42 1 743 398
BMW 11 42 7 619 318
MAXGEAR 11421432097
MAXGEAR 11421716121
MAXGEAR 11421716192
MAXGEAR 260176
MAXGEAR AC6197E
MAXGEAR E104HD43
MAXGEAR HU7153X
MAXGEAR HU7154X
MAXGEAR OX1271D

 

 

 

3,04 € / ks bez DPH
3,65 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-279
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 158 mm
Vnútorný priemer [mm] 28 mm
Vonkajší priemer [mm] 88 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 243 359
BMW 11 42 2 244 332
OPEL 5650303
OPEL 650302
OPEL 650303
ROVER STC 2180
GENERAL MOTORS 5650346
GENERAL MOTORS 90511738
GENERAL MOTORS 93180820
MAXGEAR 11422243359
MAXGEAR 11422244332
MAXGEAR 11429068301
MAXGEAR 260173
MAXGEAR 650302
MAXGEAR 650303
MAXGEAR 90511738
MAXGEAR D24E15828
MAXGEAR E158HD24
MAXGEAR H9381X
MAXGEAR L244
MAXGEAR OX96
MAXGEAR OX96D
MAXGEAR STC2180

 

 

 

3,88 € / ks bez DPH
4,65 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-081
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

BMW 11 42 1 427 908
BMW 11 42 1 740 534
BMW 11 42 7 509 430
BMW 11 42 7 512 300
BMW 11 42 7 512 301
BMW 75 09 4 30
MAXGEAR 11421427908
MAXGEAR 11421740534
MAXGEAR 11427509430
MAXGEAR 11427512300
MAXGEAR 200521
MAXGEAR 260170
MAXGEAR 64860
MAXGEAR FA5438ECO
MAXGEAR ML1719

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 104 mm
Vnútorný priemer [mm] 42 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 42 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 Touring (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 10.2000 - 7.2002
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 12.2005
ALPINA B10 (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA ROADSTER S (E85) 3.3 221 KW / 300 HP 7.2003 - 12.2005
BMW 3 (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1998
BMW 3 (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1998
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 120 KW / 163 HP 1.1999 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 125 KW / 170 HP 9.1997 - 8.2000
BMW 3 Kupé (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1991 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 4.1999
BMW 3 Kupé (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1993 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 11.1999
BMW 3 Touring (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 12.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1995 - 4.1999
BMW 3 (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 323 i 120 KW / 163 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 323 i 125 KW / 170 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1998 - 6.2000
BMW 3 (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 141 KW / 192 HP 4.2001 - 12.2004
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 110 KW / 150 HP 2.1999 - 8.2001
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci 142 KW / 193 HP 12.1998 - 5.2000
BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 7.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2006 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 8.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 8.2006
BMW 3 Touring (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 10.1999 - 9.2000
BMW 3 Touring (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 6.1999 - 5.2000
BMW 3 Touring (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 5 (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 523 i 120 KW / 163 HP 9.1998 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 3.1997 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 (E60) 520 i 125 KW / 170 HP 7.2003 - 3.2010
BMW 5 (E60) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2003 - 2.2005
BMW 5 (E60) 530 i 170 KW / 231 HP 12.2001 - 2.2005
BMW 5 Touring (E61) 525 i 141 KW / 192 HP 6.2004 - 12.2010
BMW 7 (E38) 728 i, iL 142 KW / 193 HP 8.1995 - 11.2001
BMW 7 (E38) 740 d 180 KW / 245 HP 5.1999 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 170 KW / 231 HP 3.2003 - 7.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 190 KW / 258 HP 10.2002 - 2.2005
BMW X3 (E83) 2.5 i 141 KW / 192 HP 3.2004 - 7.2006
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 KW / 231 HP 9.2003 - 7.2006
BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW / 231 HP 4.2000 - 10.2006
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i 110 KW / 150 HP 4.1999 - 1.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2000 - 6.2002
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 5.2000
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 1.2003
BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 1.1998 - 5.2000
BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 6.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2003 - 10.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 141 KW / 192 HP 12.2002 - 12.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 KW / 231 HP 12.2002 - 12.2005
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 KW / 193 HP 1.1996 - 8.2002

 

 

 

2,67 € / ks bez DPH
3,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO546351
Gumové rohože komplet do BMW 3 (1990-2000)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

BMW
3 (E36) 09.90 - 11.98
3 Kabriolet (E36)03.93 - 11.99
3 Compact (E36)01.94 - 08.00
3 Touring (E36)08.94 - 12.99
3 Kupé (E36)10.91 - 05.99

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

26,50 € / ks bez DPH
31,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1597
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 2
Slot pre transpondér: Áno
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU92R
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Nie, hrot by mal byť vyrobený v kľúčovej službe
Spôsob montáže: Kryt zložený so západkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Kompatibilita:
ALPINA
B12 (E38)
BMW
3 (E36)
3 Compact (E36)
3 Touring (E36)
3 coupe (E36)
3 kabriolet (E36)
5 (E34)
5 Touring (E34)
7 (E38)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

2,46 € / ks bez DPH
2,95 € / ks s DPH
Motorizácie