+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
KIA Cee´d a Ceed JD (05/2012+)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „KIA Cee´d a Ceed JD (05/2012+)“

Kód produktu: 9688379831
Káblový konektor

Káblový konektor ostrekovača

OE čísla: VW 03P973702
Čísla náhrad: DELPHI HRD343, DELPHI HRD344, DELPHI HRD345, DELPHI HRD346, WILMINK GROUP WG1268471, WILMINK GROUP WG1770149, WILMINK GROUP WG1773548, WILMINK GROUP WG1773552, WILMINK GROUP WG1773558, WILMINK GROUP WG1773564, WILMINK GROUP WG1773568, WILMINK GROUP WG1773570, WILMINK GROUP WG1773572, WILMINK GROUP WG1773580, WILMINK GROUP WG1773582, WILMINK GROUP WG1773584, WILMINK GROUP WG2039905, WILMINK GROUP WG2039906, WILMINK GROUP WG2039907, WILMINK GROUP WG2039908

Doplňujúce informácie:
Počet pinov: 2
Delphi Euro 5
Hotový na montáž
Kompatibilita:

CHEVROLET
CAPTIVA (C100, C140)
ORLANDO (J309)
CITROEN
C4 Picasso II
C4 Grand Picasso II (DA_, DE_)
DS5
JUMPY Skriňa (V_)
JUMPY (V_)
FORD
KUGA II (DM2)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V Turnier (CF)
EDGE
HYUNDAI
H-1 Cargo (TQ)
H-1 Travel (TQ)
i20 (PB, PBT)
i20 (GB, IB)
ix20 (JC)
i30 (GD)
i30 Kombi (GD)
i30 coupe
INFINITI
Q50
JEEP
COMPASS (MK49)
PATRIOT (MK74)
KIA
CEE'D (JD)
CEE'D Sportswagon (JD)
PRO CEE'D (JD)
RIO III (UB)
VENGA (YN)
MERCEDES-BENZ
KLASA A (W176)
KLASA B (W246, W242)
KLASA C (W204)
KLASA C T-Model (S204)
KLASA C coupe (C204)
KLASA C (W205)
KLASA C T-Model (S205)
CLA coupe (C117)
CLA Shooting Brake (X117)
CLS (C218)
CLS Shooting Brake (X218)
KLASA E (W212)
KLASA E T-Model (S212)
KLASA E coupe (C207)
KLASA E kabriolet (A207)
KLASA S (W221)
KLASA S (W222, V222, X222)
SLK (R172)
KLASA M (W166)
KLASA GLA (X156)
KLASA GLK (X204)
V-CLASS (W447)
VIANO (W639)
VITO Autobus (W639)
VITO / MIXTO Skriňa (W639)
VITO Skriňa (W447)
VITO Mixto (W447)
VITO Tourer (W447)
SPRINTER 3-t Autobus (906)
SPRINTER 3-t Skriňa (906)
SPRINTER 3-t (906)
SPRINTER 3,5-t Autobus (906)
SPRINTER 3,5-t Skriňa (906)
SPRINTER 3,5-t (906)
SPRINTER 4,6-t Skriňa (906)
SPRINTER 4,6-t (906)
SPRINTER 5-t Skriňa (906)
SPRINTER 5-t Platforma (906)
OPEL
ANTARA (L07)
PEUGEOT
308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_)
308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_)
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)
3008 SUV (M_)
5008 (0U_, 0E_)
SEAT
IBIZA IV (6J5, 6P1)
IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
SKODA
FABIA II (542)
FABIA II Combi (545)
ROOMSTER (5J)
ROOMSTER Praktik (5J)
SSANGYONG
ACTYON SPORTS I (QJ)
ACTYON SPORTS II
KORANDO (CK)
RODIUS II
TIVOLI
VW
POLO (6R1, 6C1)

3,75 € / ks bez DPH
4,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 12973514854
Záslepka ostrekovača s tryskou svetlometu KIA CEED 2012+ pravá

Záslepka ostrekovača s tryskou svetlometu KIA CEED 2012+ pravá

OE číslo: 98672-A2700, 98672 A2700, 98672A2700

Cena za sadu. Montáž na strane spolujazdca ( pravá strana).

Určené pre európsku verziu pred Faceliftom.

 

48,96 € / ks bez DPH
58,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 11509532334
Záslepka ostrekovača svetlometu KIA CEED II 2012+ pravá

Záslepka ostrekovača svetlometu KIA CEED II 2012+ pravá

OE číslo: 98691-A2950 98691A2950

Pre verzie pred faceliftom!!!

Strana montáže: pravá (strana spolujazdca)

 

6,88 € / ks bez DPH
8,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 12973267173
Tryska ostrekovača svetla so záslepkou ľavá Kia Ceed

Tryska ostrekovača svetla so záslepkou ľavá Kia Ceed

OE čísla: 98671-A2700, 98671A2700, 98671 A2700

Produkt najvyššej kvality, vyrobený z veľmi dobrých materiálov, čo umožňuje dlhodobé používanie a spokojnosť zákazníka.

Cena za sadu: Áno

Montážna strana: Predná ľavá (strana vodiča)
Len pre verzie pred faceliftom

20,17 € / ks bez DPH
24,20 € / ks s DPH
Kód produktu: OF-1780
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Vnútorný priemer 2 [mm] 58 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 87 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 80 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom

Kompatibilita:


HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 66 KW / 90 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 LPG 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 LPG 73 KW / 99 HP 1.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 1.2012 - 12.2016
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 12.2011 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 73 KW / 99 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI 88 KW / 120 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 99 KW / 135 HP 11.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 120 KW / 163 HP 1.2010 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 120 KW / 163 HP 1.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 AWD 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 116 KW / 158 HP 9.2014 - 6.2015
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 131 KW / 178 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 141 KW / 192 HP 9.2012 - 12.2015
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 4WD 141 KW / 192 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 136 KW / 185 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 138 KW / 188 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 GDi 97 KW / 132 HP 6.2015 - 9.2020
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI 97 KW / 132 HP 4.2011 - 12.2017
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI 103 KW / 140 HP 3.2011 - 12.2017
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
KIA CARENS IV 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 130 KW / 177 HP 3.2013 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 9.2012 - 7.2015
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 9.2012 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 3.2013 - 7.2015
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 74 KW / 101 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2013 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 5.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 79 KW / 107 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 4.2015 - Teraz
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO III (UM) 2.4 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 4WD 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 2.2014 - 12.2018
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 2.2011 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 9.2015 - 9.2022
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz
KIA VENGA (YN) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz

OE čísla:

HYUNDAI 26300-35530
HYUNDAI 26300-35531
KIA 26300 35530
KIA 26300-35531
MAXGEAR W8017

 

 

 

3,50 € / ks bez DPH
4,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1002
Olejový filter

OE čísla:
HYUNDAI 26300-02503
KIA 26300-02503
HYUNDAI (BEIJING) 26300-02503
KIA (DYK) 2630002503
MAXGEAR 0222143
MAXGEAR 022214300
MAXGEAR 022223420A
MAXGEAR 037023802
MAXGEAR 037023802B
MAXGEAR 037023803
MAXGEAR 03838011
MAXGEAR 05069273AA
MAXGEAR 066414300
MAXGEAR 077823802
MAXGEAR 081323802A
MAXGEAR 081323802B
MAXGEAR 086623802
MAXGEAR 0986452061
MAXGEAR 0B63114302
MAXGEAR 1520831U01
MAXGEAR 152083J400
MAXGEAR 152083J400XX
MAXGEAR 1520865F00
MAXGEAR 1520865F0A
MAXGEAR 1520865F0B
MAXGEAR 1520865F10
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AA020
MAXGEAR 15208AA030
MAXGEAR 15208AA080
MAXGEAR 15208AA100
MAXGEAR 15208KA000
MAXGEAR 15208KA010
MAXGEAR 15400PFB004
MAXGEAR 15400PJ7005
MAXGEAR 15400PJ7015
MAXGEAR 15400PR3406
MAXGEAR 15410KF0315
MAXGEAR 25010850
MAXGEAR 260578
MAXGEAR 2630002500
MAXGEAR 2630002501
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 420335400
MAXGEAR 420335410
MAXGEAR 420335500
MAXGEAR 489914300
MAXGEAR 7701053054
MAXGEAR 817323802
MAXGEAR 8FG123802
MAXGEAR 8FG1238029A
MAXGEAR 8FG123803
MAXGEAR 9613320
MAXGEAR B35914302
MAXGEAR B63014302
MAXGEAR B63114302
MAXGEAR B65114302
MAXGEAR B6M614302
MAXGEAR B6Y014300
MAXGEAR B6Y114302
MAXGEAR B6Y1143029A
MAXGEAR B6Y114302A
MAXGEAR B6Y114302A9A
MAXGEAR D001450
MAXGEAR DO854
MAXGEAR F802238029A
MAXGEAR FEY014302
MAXGEAR FEY0143029A
MAXGEAR FX0078
MAXGEAR H97W06
MAXGEAR HE1923802
MAXGEAR K4662010
MAXGEAR MD134953
MAXGEAR N23123802
MAXGEAR N35014302
MAXGEAR N3Y614302
MAXGEAR NO2223
MAXGEAR OB63114302
MAXGEAR OC195
MAXGEAR RF2A14302
MAXGEAR SP1001
MAXGEAR W671
MAXGEAR WL7162
MAXGEAR X4063E
MAXGEAR X56

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Katalógové číslo doporučeného špeciálneho prípravku LS 6/2
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 77 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

2,67 € / ks bez DPH
3,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575000
Stierač Valeo First 350 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 350 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575000

ABARTH
500 / 595 / 695 01.08 -     
500C / 595C / 695C 05.08 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
DAIHATSU
TERIOS (J1_) 03.97 - 10.06    
YRV (M2) 02.01 -
FIAT
IDEA (350_) 12.03 -     
500 C (312_) 09.09 -
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14    
500X (334_) 09.14 -
500 (312_) 07.07 -
FORD
KA (RU8) 10.08 - 05.16    
PUMA (J2K, CF7) 09.19 -
HONDA
CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06    
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08
CIVIC VII limuzina (ES, ET) 10.00 - 04.06    
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
CIVIC VII Kupé (EM2) 02.01 - 12.05    
STREAM (RN) 05.01 - 09.06
HYUNDAI
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
i30 Kupé 05.13 -
i30 (GD) 06.11 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
JEEP
CJ5 - CJ8 01.66 - 12.87    
WRANGLER II (TJ) 08.96 - 12.08
WRANGLER I (YJ, SJ_) 08.86 - 08.96
KIA
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12
MAZDA
2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15
MITSUBISHI
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
MICRA IV (K13K) 05.10 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PIXO (UA0) 03.09 -
OPEL
KARL (C16) 01.15 - 03.19    
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
TWINGO III (BCM_, BCA_) 09.14 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
ZOE (BFM_) 06.12 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) 04.19 -
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -
SMART
FORTWO Kupé (453) 07.14 -     
FORTWO Kabriolet (453) 09.15 -
FORFOUR sikma zadna cast (453) 07.14 -     
SUZUKI
ALTO VII (GF) 01.09 -     
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
CELERIO (LF) 02.14 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SX4 (EY, GY) 06.06 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
TOYOTA
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14
VAUXHALL
VIVA (C16) 01.15 - 03.19

6,46 € / ks bez DPH
7,75 € / ks s DPH
Kód produktu: K2-1-542
Autokoberce velúrové komplet do Hyundai i30 II 2012-2017 a Kia Cee´d 2012-2018

Určené pre model: Hyundai i30 II 2012-2017 a Kia Ceed 2012-2018

Stopery: Áno

Farba: Čierna

Verzia: Štandard (hrúbka veluru 5 mm)

Komplet velurových autokobercov sa skladá zo štyroch častí . Na výrobu našich autokoberčekov sa používa vysokokvalitná velurová tkanina, určená špeciálne na vnútorné vybavenie vozidla . Charakterizuje ju zvýšená odolnosť voči oderu , a špeciálna konštrukcia vlasov veluru zabezpečuje ľahké čistenie kobercov . Pre dosiahnutie čo najvyššej trvanlivosti je koberček šoféra zabezpečený pod jeho nohami dvojitou vrstvou. Každý koberček je zakončený starostlivo obšitou lemovkou.

Naše textilné autorohože sú zabezpečené voči prenikaniu vlhkosti a vody do spodných vrstiev interiéru pogumovanou vrstvou na svojej spodnej časti . Okrem tejto izolačnej funkcie zabezpečuje táto vrstva gumy aj zvýšenú priľnavosť koberčekov k podlahe vozidla vďaka štruktúre povrchu gumy. Toto zabezpečuje taktiež bezpečnosť pri jazde nakoľko sa koberčeky počas jazdy nepresúvajú ani nezahýňajú. V závislosti od modelu koberčekov sú niektoré varianty vybavené dodatkovými úchymi pre zafixovanie autokoberčekov (u modelov áut, ktoré uchytenie koberčekov ponúkali)

Naše autokoberčeky sú vyrábané konkrétne pre daný model automobilu. Každá časť sady je vykonaná tak, aby perfektne sadla na dané miesto .V komplete sa nachádzajú štyri koberčeky pre prednú aj zadnú časť vozidla.

 

Čo charakterizuje naše autokoberčeky:

- vysokokvalitný velur odolný voči oderu 

- konštrukcia vlasov zabezpečujúca ľahké čistenie 

- materiálová lemovka zabezpečujúca boky autokoberčekov

- spodná izolačná vrstva zabezpečujúca ochranu pred vlhkosťou 

- prispôsobenie do konkrétneho modelu 

- bezpečnosť vďaka štruktúre spodnej vrstvy koberčekov

- vyrobené v krajinách EÚ, nejedná sa o dovoz z Číny a podobne

16,58 € / ks bez DPH
19,90 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,79 € / ks bez DPH
10,55 € / ks s DPH
Kód produktu: 2B-1-375
Manžeta radiacej páky KIA CEED CEE´D (2012-2019)

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Manžeta radiacej páky do KIA CEED CEE´D (r.v.2012-2019) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 1
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


KIA CEED CEE´D (r.v.2012-2019)

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 5C-2-223
Spínač zopínač vypínač cúvacích svetiel

OEM čísla:
93860-49600, 93860 49600, 9268, RS5589, EV3022, XBL7477, 1860309, 330916, 7.6309, 40895, 3.234263, 6ZF 008 621-661, 6ZF 010 965-091, 54928, LRL053, WG1900217, RLS5113, 461640073, SRL093, V52-73-0014-1, 560 309, V52-73-0014, SMB871, 3.234263, 50-0321, XRLS209, EPS-1860 309, 29828, 0912076, LVRL287
Popis:
Počet pinov: 2
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
HYUNDAI:
ACCENT I (X-3)
ACCENT II (LC)
ACCENT II sedan (LC)
ACCENT IV sedan (RB)
ACCENT sedan (X-3)
COUPE (GK)
COUPE (RD)
ELANTRA (XD)
ELANTRA sedan (MD, UD)
ELANTRA sedan (XD)
GETZ (TB)
GRAND SANTA FÉ
H-1 Cargo (TQ)
H-1 (A1)
H-1 Travel (TQ)
HIGHWAY VAN
LANTRA II (J-2)
LANTRA II Kombi (J-2)
MATRIX (FC)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
TERRACAN (HP)
TRAJET (FO)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
VELOSTER (FS)
XG (XG)
XG sedan
i10 (BA, IA)
i10 (PA)
i20 (GB, IB)
i20 (PB, PBT)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 coupe
i40 (VF)
i40 CW (VF)
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CARENS II  (MPV) (FJ)
CARENS III  (MPV) (UN)
CARENS IV
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)
CARNIVAL I (UP)
CARNIVAL II (GQ)
CEE'D (JD)
CEE'D SW (ED)
CEE'D Sportswagon (JD)
CEE'D liftback (ED)
CERATO liftback (LD)
CERATO sedan (LD)
JOICE
K2500 (SD)
MAGENTIS (GD, MS)
MAGENTIS (MG)
OPTIMA
OPTIMA (JF)
OPTIMA Sportswagon (JF)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RETONA terénne vozidlo (FK)
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
SHUMA (FB)
SHUMA II (FB)
SHUMA II sedan (FB)
SHUMA sedan (FB)
SORENTO I (JC)
SORENTO II (XM)
SORENTO III (UM)
SOUL (AM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE (JE_, KM_)
SPORTAGE (QL, QLE)
SPORTAGE (SL)
VENGA (YN)

10,25 € / ks bez DPH
12,30 € / ks s DPH
Kód produktu: 7891304815
LED podsvietenie osvetlenie ŠPZ poznávacej značky

LED PODSVIETENIE OSVETLENIE ŠPZ POZNÁVACEJ ZNAČKY

Balenie obsahuje 2 ks.

OEM čísla:

925021H500

92502-1H500

Popis:

NEPASUJÚ DO VERZIE KIA CEED KOMBI !

Nespôsobujú chybu vypálenej žiarovky

Disponujú homologizáciou

Nespôsobujú vibrácie

Obsahujú 18 LED diód

Neprehrievajú sa

 

Kompatibilita:

HYUNDAI I30 HB

  • 1.4 (G4FA) 1396ccm 99KM/73kW 2011/12-2015/12
  • 1.4 (G4LC) 1368ccm 101KM/74kW 2014/12-2016/12
  • 1.4 CRDi (D4FC) 1396ccm 90KM/66kW 2011/12-2016/12
  • 1.6 (G4FC) 1591ccm 120KM/88kW 2012/01-2016/12
  • 1.6 (G4FC) 1591ccm 129KM/95kW 2011/12-2015/12
  • 1.6 CRDi (D4FB) 1582ccm 110KM/81kW 2011/12-2016/12
  • 1.6 CRDi (D4FB) 1582ccm 128KM/94kW 2011/12-2015/12
  • 1.6 CRDi (D4FB) 1582ccm 136KM/100kW 2011/11-2016/12
  • 1.6 GDI (G4FD) 1591ccm 135KM/99kW 2011/12-2016/12
  • 1.6 T-GDI (G4FJ) 1591ccm 186KM/137kW 2015/01-

 

KIA CEED HB 

CEE'D liftback (ED)

  • 1.4 (G4FA) 1396ccm 105KM/77kW 2006/12-2012/12
  • 1.4 (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2006/12-2012/12
  • 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2009/08-2012/12
  • 1.6 (G4FC) 1591ccm 115KM/85kW 2007/09-2012/12
  • 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2006/12-2012/12
  • 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2008/02-2012/12
  • 1.6 CRDi 115 (D4FB) 1582ccm 115KM/85kW 2006/12-2012/12
  • 1.6 CRDi 128 (D4FB) 1582ccm 128KM/94kW 2010/10-2012/12
  • 1.6 CRDi 90 (D4FB) 1582ccm 90KM/66kW 2006/12-2012/12
  • 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2010/10-2012/12
  • 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2006/12-2012/12
  • 2.0 CRDi (D4EA) 1991ccm 136KM/100kW 2007/06-2012/12
  • 2.0 CRDi 140 (D4EA) 1991ccm 140KM/103kW 2007/09-2012/12

 

PRO CEE'D (ED)

  • 1.4 (G4FA) 1396ccm 105KM/77kW 2008/02-2012/09
  • 1.4 (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2008/02-2012/09
  • 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 90KM/66kW 2010/06-2012/09
  • 1.6 (G4FC) 1591ccm 122KM/90kW 2008/02-2012/09
  • 1.6 (G4FC) 1591ccm 126KM/93kW 2008/02-2012/09
  • 1.6 CRDi 115 (D4FB) 1582ccm 115KM/85kW 2008/02-2012/09
  • 1.6 CRDi 128 (D4FB) 1582ccm 128KM/94kW 2010/10-2012/09
  • 1.6 CRDi 90 (D4FB) 1582ccm 90KM/66kW 2008/02-2012/09
  • 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 125KM/92kW 2010/10-2013/02
  • 2.0 (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2008/02-2012/09
  • 2.0 CRDi 140 (D4EA) 1991ccm 140KM/103kW 2008/02-2012/09
  • 2.0 LPG (G4GC) 1975ccm 143KM/105kW 2009/01-2009/12
8,50 € / ks bez DPH
10,20 € / ks s DPH
Kód produktu: 8121108847
Gumová nákladka na pedál

OEM čísla:
KIA/HYUNDAI: 32825-36000
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
HYUNDAI
ACCENT III (MC)
ACCENT III sedan (MC)
COUPE (GK)
COUPE (RD)
ELANTRA (XD)
ELANTRA sedan (XD)
GENESIS coupe
H-1 / STAREX Autobus (A1)
H100 Autobus (P)
H100 Korba / podvozok
H100 Korba / podvozok (HR)
H100 Skrinka
LANTRA II (J-2)
LANTRA II Kombi (J-2)
MATRIX (FC)
SANTA FÉ I (SM)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SONATA II (Y-2)
SONATA III (Y-3)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
TRAJET (FO)
TUCSON (JM)
VELOSTER (FS)
i20 (PB, PBT)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i40 (VF)
i40 CW (VF)
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CARENS IV
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)
CEE'D (JD)
CEE'D SW (ED)
CEE'D Sportswagon (JD)
CEE'D liftback (ED)
CERATO liftback (LD)
CERATO sedan (LD)
K2500 (SD)
MAGENTIS (GD, MS)
MAGENTIS (MG)
OPTIMA
OPTIMA (JF)
OPTIMA Sportswagon (JF)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RIO II (JB)
RIO II sedan (JB)
RIO III sedan (UB)
RIO sedan (DC_)
SORENTO I (JC)
SORENTO II (XM)
SOUL (AM)
SPORTAGE (JE_, KM_)
VENGA (YN)

2,10 € / ks bez DPH
2,52 € / ks s DPH
Kód produktu: 17D-2-987
Mikrospínač otvárania kufra

Názov produktu: Mikrospínač - tlačidlo otvárania kufra

OEM čísla: 81260A0000, 812602L000, 81260-A000, 81260-2L000

Doplňujúce informácie: Počet káblov: 2

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

HYUNDAI

i30 (FD)

i30 Kombi (FD)

KIA

CEE'D (JD)

CEE'D Combi Van (JD)

CEE'D Sportswagon (JD)

PICANTO (SA)

PRO CEE'D (JD)

27 € / ks bez DPH
32,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008539
Stierač Bosch 650 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008539, 3 397 008 539

ACURA MDX (YD2)04.06 - CHEVROLET COLORADO 04.03 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)01.95 - 12.01 VOYAGER III VAN (GS_) 01.95 - 12.01 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08 VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 01.95 - 03.01 VOYAGER IV VAN (S_) 09.99 - 12.08 CITROEN C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 C8 (EA_, EB_) 06.02 - JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 C8 Van (EA_, EB_) 06.02 - 12.11 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DODGE CARAVAN 01.95 - 03.01 GRAND CARAVAN 06.07 - CARAVAN (RG_) 02.00 - 12.07 FIAT SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 SEDICI (189_) 06.06 - 10.14 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 ULYSSE (179_) 08.02 - 06.11 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 CR-Z (ZF) 06.10 - CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - HR-V (RU) 11.14 - CIVIC IX (FK) 02.12 – INSIGHT (ZE_) 04.09 - CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 - CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - JAZZ IV (GK_) 09.13 - CR-V III (RE_) 06.06 - JAZZ V (GR_) 02.20 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HYUNDAI ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - NEXO 03.18 - ELANTRA V limuzina (MD, UD) 09.10 - SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 - ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - GENESIS (DH) 03.14 - SANTA FÉ III Skriňa/SUV (DM) 09.12 - H350 Autobus 04.15 - SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - H350 Skrinka 04.15 - GRAND SANTA FÉ 01.13 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i30 (GD) 06.11 - VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 i30 Kombi (GD) 06.12 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (GDE, GD) 06.12 - i30 Kupé 05.13 - i30 Hatchback Van (GDE) 06.12 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - IONIQ (AE) 03.16 - KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - IONIQ 5 (NE) 07.20 - TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - Q70 (Y51) 03.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEE'D (JD) 05.12 - 07.18 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CEE'D Combi Van (JD) 07.12 - 07.18 STINGER (CK) 06.17 - CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18 STONIC (YB) 07.17 - PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - CEED (CD) 03.18 - CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - CEED Combi Van (CD) 03.18 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 NIRO VAN (DE) 09.16 - OPTIMA (JF) 09.15 - STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - PROCEED (CD) 10.18 - XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - LANCIA PHEDRA (179_) 09.02 - 11.10 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - RX (_L1_) 12.08 - 10.15 GS (_L1_) 08.11 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 5 (CR19) 02.05 - 12.10 CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CW) 06.10 - MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 VANEO (414) 02.02 - 07.05 MITSHUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - NISSAN ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - LEAF (ZE0) 11.10 - PRIMERA (P12) 01.02 - LEAF (ZE1) 08.17 - PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MICRA V (K14) 12.16 - INTERSTAR Skrinka (X62B) 11.21 - MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 INTERSTAR Korba/Podvozok (X62B) 11.21 - MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 NV400 Autobus (X62, X62B) 11.11 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV400 Skrinka (X62, X62B) 11.11 - MURANO III (Z52_) 10.14 - NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 - NOTE (E12) 09.12 - OPEL MOVANO B Autobus (X62) 12.10 - MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 05.10 - MOVANO B Skrinka (X62) 05.10 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 806 (221) 06.94 - 08.02 206 Van 04.99 - 03.09 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 206 limuzina 03.07 - 807 (EB_) 06.02 - 206 SW (2E/K) 07.02 - 807 Van (EB_) 06.02 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 307 (3A/C) 08.00 - 12.12 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 307 Break (3E) 03.02 - 12.09 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 307 SW (3H) 03.02 - 12.09 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 307 SW Skrina/kombi (3E_, 3H_) 04.02 - 12.09 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - MASTER III Autobus (JV) 02.11 - KOLEOS II (HC_) 04.16 - MASTER III Skrinka (FV) 02.10 - TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12 MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 - TWINGO I šikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12 SMART FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - OUTBACK (BR) 06.09 - WRX limuzina (GJ) 07.11 - OUTBACK (BS) 10.14 - LEGACY V (BM) 05.09 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 - SX4 (EY, GY) 06.06 - SX4 S-CROSS (JY) 08.13 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 PRIUS PLUS (_W4_) 05.11 - AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS PLUS VAN (_W4_) 05.11 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA limuzina (_E15_) 10.06 - SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA limuzina (_E18_, ZRE1_) 06.13 - 05.19 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16

15,58 € / ks bez DPH
18,70 € / ks s DPH
Kód produktu: F026407142
Olejový filter

OE čísla:

HYUNDAI 26300 02502
HYUNDAI 26300 02503
HYUNDAI 26300 03000
HYUNDAI 26300 03001
KIA 26300 02502
KIA 26300 02503
KIA 26300 03000
KIA 26300 03001
BOSCH 2630002502
BOSCH 2630002503
BOSCH 2630003000
BOSCH 2630003001

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 76 mm
Rozmer závitu M 20 x 1,5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 63 mm
Otvárací tlak obehového ventilu [bar] 1 bar
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

5,92 € / ks bez DPH
7,10 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: F026407124
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška76 mm
Rozmer závituM 20 x 1,5
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 256 mm
Vonkajší priemer 263 mm
s jedným spätným ventilom
Mnożstvo1

Kompatibilita:

HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 66 KW / 90 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 LPG 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 LPG 73 KW / 99 HP 1.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 1.2012 - 12.2016
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 12.2011 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 73 KW / 99 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI 88 KW / 120 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 99 KW / 135 HP 11.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 120 KW / 163 HP 1.2010 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 120 KW / 163 HP 1.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 AWD 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 116 KW / 158 HP 9.2014 - 6.2015
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 131 KW / 178 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 141 KW / 192 HP 9.2012 - 12.2015
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 4WD 141 KW / 192 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 136 KW / 185 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 138 KW / 188 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 GDi 97 KW / 132 HP 6.2015 - 9.2020
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI 97 KW / 132 HP 4.2011 - 12.2017
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI 103 KW / 140 HP 3.2011 - 12.2017
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
KIA CARENS IV 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 130 KW / 177 HP 3.2013 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 9.2012 - 7.2015
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 9.2012 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 3.2013 - 7.2015
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 74 KW / 101 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2013 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 5.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 79 KW / 107 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 4.2015 - Teraz
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO III (UM) 2.4 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 4WD 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 2.2014 - 12.2018
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 2.2011 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 9.2015 - 9.2022
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz
KIA VENGA (YN) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz

OE čísla:

FORD
MD136790
HYUNDAI
S2630035501
S2630035502
S2630035503
S2630035531
26300 11100
26300 21000
26300 21010
26300 22800
26300 35004
26300 35014
26300 35054
26300 35056
KIA
KKY01 14302
OB631 14302
S2630 035501
S2630 035503
S2630 035530
S2630 035531
S2630035502
S2630035505
26300 22800
26300 3E010
26300 35500
26300 35501
MAZDA
AM15-14-302
RFY2143029A
RFY5-14-302
RF01-23-802
RF01238029A
MITSUBISHI
D001450
K4662010
K486201
MD001445
MD030795
MD031805
MD071462
MD071462A
MD084693
MD097003
YANMAR
12915035150
12915035151

 

 

 

6,29 € / ks bez DPH
7,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3282536000
Gumová nákladka na pedál

OEM čísla:
KIA/HYUNDAI: 32825-36000
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
HYUNDAI
ACCENT III (MC)
ACCENT III sedan (MC)
COUPE (GK)
COUPE (RD)
ELANTRA (XD)
ELANTRA sedan (XD)
GENESIS coupe
H-1 / STAREX Autobus (A1)
H100 Autobus (P)
H100 Korba / podvozok
H100 Korba / podvozok (HR)
H100 Skrinka
LANTRA II (J-2)
LANTRA II Kombi (J-2)
MATRIX (FC)
SANTA FÉ I (SM)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SONATA II (Y-2)
SONATA III (Y-3)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
TRAJET (FO)
TUCSON (JM)
VELOSTER (FS)
i20 (PB, PBT)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i40 (VF)
i40 CW (VF)
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CARENS IV
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)
CEE'D (JD)
CEE'D SW (ED)
CEE'D Sportswagon (JD)
CEE'D liftback (ED)
CERATO liftback (LD)
CERATO sedan (LD)
K2500 (SD)
MAGENTIS (GD, MS)
MAGENTIS (MG)
OPTIMA
OPTIMA (JF)
OPTIMA Sportswagon (JF)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RIO II (JB)
RIO II sedan (JB)
RIO III sedan (UB)
RIO sedan (DC_)
SORENTO I (JC)
SORENTO II (XM)
SOUL (AM)
SPORTAGE (JE_, KM_)
VENGA (YN)

5,21 € / ks bez DPH
6,25 € / ks s DPH
Kód produktu: 11509442668
Záslepka ostrekovača svetlometu KIA CEED II 2012+ ľavá

Záslepka ostrekovača svetlometu KIA CEED II 2012+ ľavá

OE číslo: 98681-A2950 98681A2950

Pre verzie pred faceliftom!!!

Strana montáže: ľavá (strana šoféra)

 

7,25 € / ks bez DPH
8,70 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií