+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
KIA Picanto JA_(03/2017+)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „KIA Picanto JA_(03/2017+)“

Kód produktu: OF-1002
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:
HYUNDAI 26300-02503
KIA 26300-02503
HYUNDAI (BEIJING) 26300-02503
KIA (DYK) 2630002503
MAXGEAR 0222143
MAXGEAR 022214300
MAXGEAR 022223420A
MAXGEAR 037023802
MAXGEAR 037023802B
MAXGEAR 037023803
MAXGEAR 03838011
MAXGEAR 05069273AA
MAXGEAR 066414300
MAXGEAR 077823802
MAXGEAR 081323802A
MAXGEAR 081323802B
MAXGEAR 086623802
MAXGEAR 0986452061
MAXGEAR 0B63114302
MAXGEAR 1520831U01
MAXGEAR 152083J400
MAXGEAR 152083J400XX
MAXGEAR 1520865F00
MAXGEAR 1520865F0A
MAXGEAR 1520865F0B
MAXGEAR 1520865F10
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AA020
MAXGEAR 15208AA030
MAXGEAR 15208AA080
MAXGEAR 15208AA100
MAXGEAR 15208KA000
MAXGEAR 15208KA010
MAXGEAR 15400PFB004
MAXGEAR 15400PJ7005
MAXGEAR 15400PJ7015
MAXGEAR 15400PR3406
MAXGEAR 15410KF0315
MAXGEAR 25010850
MAXGEAR 260578
MAXGEAR 2630002500
MAXGEAR 2630002501
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 420335400
MAXGEAR 420335410
MAXGEAR 420335500
MAXGEAR 489914300
MAXGEAR 7701053054
MAXGEAR 817323802
MAXGEAR 8FG123802
MAXGEAR 8FG1238029A
MAXGEAR 8FG123803
MAXGEAR 9613320
MAXGEAR B35914302
MAXGEAR B63014302
MAXGEAR B63114302
MAXGEAR B65114302
MAXGEAR B6M614302
MAXGEAR B6Y014300
MAXGEAR B6Y114302
MAXGEAR B6Y1143029A
MAXGEAR B6Y114302A
MAXGEAR B6Y114302A9A
MAXGEAR D001450
MAXGEAR DO854
MAXGEAR F802238029A
MAXGEAR FEY014302
MAXGEAR FEY0143029A
MAXGEAR FX0078
MAXGEAR H97W06
MAXGEAR HE1923802
MAXGEAR K4662010
MAXGEAR MD134953
MAXGEAR N23123802
MAXGEAR N35014302
MAXGEAR N3Y614302
MAXGEAR NO2223
MAXGEAR OB63114302
MAXGEAR OC195
MAXGEAR RF2A14302
MAXGEAR SP1001
MAXGEAR W671
MAXGEAR WL7162
MAXGEAR X4063E
MAXGEAR X56

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Katalógové číslo doporučeného špeciálneho prípravku LS 6/2
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 77 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

2,50 € / ks bez DPH
3 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 11E-2-1391
Obal kľúčika
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 1J000-433-EU, 1J000433-EU, 1J000433EU
Doplňujúce informácie:
Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Ďalšie informácie:
Počet tlačidiel: 3
Slot pre transpondér: Áno
Uchytenie batérie: 1x CR2032
Vrátane batérie: Áno
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: TOY48
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Áno
Spôsob montáže: Puzdro zložené stlačením (zátiskom) a skrutkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
i10 (BA, IA)
i10 (PA)
i20 (GB, IB)
i20 (PB, PBT)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 Hatchback Van (GB, IB)
i20 coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 (PDE, PD, PDEN)
i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CEE'D SW (ED)
CEE'D liftback (ED)
PICANTO (JA)
PICANTO (SA)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
SOUL I (AM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE (QL, QLE)
SPORTAGE (SL)
SPORTAGE II (JE_, KM)
SPORTAGE SUV (K00)
VENGA (YN)

 

4,83 € / ks bez DPH
5,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008538
Stierač Bosch 600 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 600 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008538, 3 397 008 538

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

12 € / ks bez DPH
14,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1041
Sada spiniek príchytiek podblatníka 10ks
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Názov produktu: Sada spiniek príchytiek podblatníka 10ks
OEM čísla: UB3945919, 8659028000, 0G03250037A
Doplňujúce informácie:
PRIEMER: ø 8 mm
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
HYUNDAI
    ACCENT II (LC)
    ACCENT II sedan (LC)
    ACCENT III (MC)
    ACCENT III sedan (MC)
    ACCENT IV sedan (RB)
    GETZ (TB)
    SANTA FÉ I (SM)
    SANTA FÉ II (CM)
    SONATA IV (EF)
    SONATA V (NF)
    TUCSON (JM)
    i10 I (PA)
    i10 II (BA, IA)
    i20 I (PB, PBT)
    i30 (FD)
    ix35 (LM, EL, ELH)
    ix55
KIA
    CARNIVAL I (UP)
    CARNIVAL II (GQ)
    CEE'D SW (ED)
    CEE'D liftback (ED)
    CERATO I liftback (LD)
    CERATO I sedan (LD)
    CERATO sedan (FB)
    PICANTO (JA)
    PICANTO (SA)
    PRO CEE'D (ED)
    RIO II (JB)
    RIO II sedan (JB)
    RIO liftback (DC)
    RIO sedan (DC_)
    SORENTO I (JC)
    SORENTO II (XM)
    SOUL I (AM)
    SOUL II (PS)
    SPORTAGE II (JE_, KM)
    SPORTAGE III (SL)
MAZDA
    626 IV (GE)
    626 IV Hatchback (GE)
    626 V (GF)
    626 V Hatchback (GF)
    XEDOS 6 (CA)
    XEDOS 9 (TA)

 

2,42 € / ks bez DPH
2,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1392
Obal kľúčika ETUI silikónový
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 954302K200 / 954302K201, 954301P001 / 954301P000, 954301W050 / 954301W051 / 954301W052, 954301G760, 954302P660 / 954302P661, 954301H200 / 954301H510, 954303U001 / 954303U000, 95430A2000 / 95430A20001, 954300X010 / 95430A5111, 95430-2V000 / 954302V000, 95430-2V001 / 954302V001, 954301J000 / 954301J050, 954301K000 / 954301K001, 95430A5100 / 95430A5101, 954302L600
Doplňujúce informácie:
Počet tlačidiel: 3
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 I (PB, PBT)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CEE'D SW (ED)
CEE'D liftback (ED)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
SORENTO II (XM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE III (SL)
VENGA (YN)

 

2,75 € / ks bez DPH
3,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397004673
Stierač Bosch ECO 600 mm ramienkový uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 600 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004673, 3 397 004 673

ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X5 (E53) 01.00 - 12.06 CADILLAC XT5 05.16 - CHERY TIGGO 03.02 - 12.13 CHEVROLET CAMARO 02.09 - 12.15 MALIBU (V300) 01.12 - CAMARO Kabriolet 01.11 - ORLANDO (J309) 12.10 - CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 - CAPTIVA SPORT 01.07 - CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 CHRYSLER SEBRING (JS) 09.06 - 12.10 300M (LR) 07.98 - 09.04 SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10 CITROEN C-CROSSER (VU_, VV_) 02.07 - 12.12 C3 I (FC_, FN_) 02.02 - C-CROSSER Van (VU_) 02.07 - 12.12 C4 AIRCROSS 08.10 - C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 01.09 - XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03 C2 (JM_) 07.03 - 09.17 XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03 C2 ENTERPRISE (JG_) 11.03 - 12.09 XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03 DACIA DUSTER (HS_) 04.10 - 01.18 DUSTER Skriňa/SUV 04.11 - DAEWOO REZZO (U100) 06.00 - DAIHATSU CHARADE VIII 05.11 - DODGE AVENGER 06.07 - 12.14 JOURNEY 06.08 - CALIBER 06.06 - JOURNEY VAN (JC) 06.08 - FIAT FREEMONT (345_) 08.11 - PALIO (178_, 171_) 04.96 - MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10 SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 MULTIPLA VAN (186_) 04.99 - 06.10 500 (312_) 07.07 - FORD COURIER Pick-up 03.96 - 12.13 KA (RU8) 10.08 - 05.16 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 RANGER (TKE) 04.11 - FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 - FORD USA WINDSTAR (A3) 01.95 - 08.04 WINDSTAR 01.99 - 12.03 GREAT WALL TENGYI C10 01.10 - HONDA ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03 CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 01.00 - 02.06 ACCORD VIII (CU) 04.08 - ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 - STREAM (RN) 05.01 - 09.06 CITY V limuzina (GM2, GM3) 09.08 - HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 11.05 - i30 (FD) 10.07 - 11.11 EQUUS / CENTENNIAL (VI) 03.09 - i30 Kombi (FD) 10.07 - 06.12 GENESIS (BH) 01.08 - 12.15 ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - GENESIS Kupé 01.08 - ix35 Van 08.09 - 12.15 GRANDEUR (TG) 06.03 - 06.12 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 H350 Autobus 04.15 - SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) 10.05 - 03.15 H350 Skrinka 04.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA V (NF) 08.04 - 11.14 H-1 Cargo (TQ) 09.07 - TUCSON (JM) 06.04 - H-1 Travel (TQ) 09.07 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i20 I (PB, PBT) 08.08 - INFINITI EX 09.07 - QX56 09.03 - 12.10 FX 07.08 - QX56 01.10 - M35 01.05 - QX50 I 08.13 - M45 01.05 - QX70 08.13 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 JEEP COMPASS (MP, M6, MV, M7) 01.16 - KIA CARENS I (FC) 09.98 - 10.02 PICANTO III (JA) 03.17 - CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL I (UP) 06.98 - 10.01 RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CARNIVAL II (GQ) 01.99 - 09.07 SORENTO I (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D sikma zadna cast (ED) 12.06 - 12.12 SORENTO I VAN (JC) 08.02 - 12.11 CEE'D SW (ED) 07.07 - 12.12 SORENTO II (XM) 09.09 - 04.16 PRO CEE'D (ED) 02.08 - 02.13 SORENTO II Skriňa/SUV (XM) 06.09 - 12.15 CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SOUL I (AM) 01.09 - 12.14 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 SOUL II (PS) 02.14 - CERATO II limuzina (TD) 01.09 - SOUL III (SK3) 01.19 - CERATO III limuzina (YD) 09.12 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - MAGENTIS II (MG) 10.05 - 04.11 SPORTAGE III (SL) 09.09 - OPIRUS (GH) 06.03 - SELTOS (SP2, SP2I) 08.19 - OPTIMA (FSGDS6B) 01.10 - SOUL III Cargo (SK3) 06.20 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13 VESTA SW Kombi (GFK_) 11.15 - KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13 LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 03.12 - 12.14 KAPPA SW (838_) 07.96 - 10.01 KAPPA (838_) 08.94 - 10.01 THEMA (LX_) 09.11 - 10.14 KAPPA Kupé (838_) 07.96 - 03.01 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 08.12 - LEXUS ES (MCV_, VZV_) 08.96 - 06.08 LX (UZJ100) 09.97 - 03.08 ES (_V4_) 03.06 - 06.12 LX (_J2_) 08.07 - GS (_S16_) 08.97 - 12.04 RX (MCU15) 01.98 - 05.03 GS (_S19_) 01.05 - 12.12 SC Kabriolet (UZZ40_) 01.01 - 07.10 LS (_F4_) 04.06 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 2 (DE_, DH_) 07.07 - 06.15 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 3 (BK) 10.03 - 12.09 CX-5 (KE, GH) 11.11 - 02.17 3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 3 (BL) 12.08 - 09.14 MX-30 (DR) 05.20 - 3 limuzina (BL) 12.08 - 09.14 PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) 03.93 - 05.00 SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS T-Model (S202) 06.96 - 03.01 SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06 C-CLASS (W203) 05.00 - 12.07 SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS T-Model (S203) 03.01 - 08.07 SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12 C-CLASS Kupé (CL203) 03.01 - 06.11 SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12 124 limuzina (W124) 12.84 - 08.93 SPRINTER 4-t Autobus (B904) 02.96 - 05.06 E-CLASS (W124) 02.93 - 06.96 SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS (W210) 06.95 - 08.03 SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12 E-CLASS T-Model (S210) 06.96 - 03.03 SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06 E-CLASS Korba/Podvozok (VF210) 06.96 - 03.03 SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 SPRINTER CLASSIC 4,6-t Skrinka (B909) 01.17 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 - SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06 MITSHUBISHI ASX (GA_W_) 11.09 - LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 LANCER CARGO Skrina/kombi (CS_W) 09.03 - 06.08 LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 OUTLANDER II (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 09.03 - 12.08 OUTLANDER II Van (CW_W) 11.06 - 12.12 LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN NP300 NAVARA (D40) 10.04 - SERENA VAN (C23) 06.91 - 09.01 NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 - TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13 NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13 NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 NOTE (E11, NE11) 01.05 - 08.13 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 NOTE (E12) 09.12 - X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 PATHFINDER III (R51) 01.05 - PRIMASTAR Autobus (X83) 03.01 - PATHFINDER III VAN (R51_) 01.05 - 08.14 PRIMASTAR Skrinka (X83) 09.02 - PATROL VI (Y62) 04.10 - PRIMASTAR Korba/Podvozok (X83) 07.02 - SERENA (C23) 06.91 - 09.01 OPEL ANTARA A (L07) 05.06 - VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08 VIVARO A Autobus (X83) 08.01 - 07.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 VIVARO A Skrinka (X83) 08.01 - 07.14 VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09 VIVARO A Korba/Podvozok (X83) 02.01 - 07.14 VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09 PEUGEOT 406 (8B) 08.95 - 01.05 4007 (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04 4007 Van (VU_, VV_) 02.07 - 03.13 1007 (KM_) 04.05 - 4008 05.12 - RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE II limuzina (LM0/1_) 08.03 - FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE II Kombi (KM0/1_) 08.03 - 08.12 LAGUNA I (B56_, 556_) 11.93 - 08.02 MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 09.03 - 03.10 LAGUNA I Grandtour (K56_) 09.95 - 08.02 MEGANE II Skrina/kombi (KM_) 08.03 - 07.09 LAGUNA II (BG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 03.01 - 12.07 SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Autobus (JL) 03.01 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 TRAFIC II Skrinka (FL) 03.01 - MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 07.01 - 10.12 TRAFIC II Korba/Podvozok (EL) 03.01 - MEGANE II Hatchback Van (KM0/2_) 08.03 - 07.09 SAAB 9-5 (YS3G) 01.10 - 01.12 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - RODIUS II 06.13 - KORANDO (C300) 02.19 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS I 05.05 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SH_) 12.07 - LEGACY IV (BL) 09.03 - 12.15 IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEGACY IV Kombi (BP) 09.03 - 12.09 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BL, BP) 09.03 - 06.10 SUZUKI KIZASHI (FR) 10.10 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - SAFARI (42_FD) 04.98 - TOYOTA AURION (_V4_) 03.06 - 09.11 PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 CAMRY limuzina (_V4_) 01.06 - 12.14 SIENNA (_L3_) 01.10 - COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 URBAN CRUISER (_P1_) 07.07 - 03.16 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 YARIS (_P9_) 01.05 - 12.14 LAND CRUISER 100 (_J1_) 01.98 - 07.08 YARIS / VIOS limuzina (_P9_) 08.05 - 12.13 LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 - YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - VOLVO S60 I (384) 07.00 - 04.10 XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07 S80 I (184) 05.98 - 02.08 XC90 I (275) 06.02 - 01.15 V70 II (285) 11.99 - 12.08 VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) 09.10 - MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15 AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 09.11 - TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15 POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 - TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15 LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06 TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06 CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15 LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06

6,75 € / ks bez DPH
8,10 € / ks s DPH
Kód produktu: F026407142
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

HYUNDAI 26300 02502
HYUNDAI 26300 02503
HYUNDAI 26300 03000
HYUNDAI 26300 03001
KIA 26300 02502
KIA 26300 02503
KIA 26300 03000
KIA 26300 03001
BOSCH 2630002502
BOSCH 2630002503
BOSCH 2630003000
BOSCH 2630003001

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 76 mm
Rozmer závitu M 20 x 1,5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 63 mm
Otvárací tlak obehového ventilu [bar] 1 bar
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

5,63 € / ks bez DPH
6,75 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií