+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
FORD Mondeo IV Turnier BA7 (3/2007-1/2015)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „FORD Mondeo IV Turnier BA7 (3/2007-1/2015)“

Kód produktu: 27-4092
AGR - EGR ventil
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: CITROËN 1618 LN FIAT 9467633780 FORD 1 696 587 FORD 1 702 178 FORD AV6Q-9E456-AA FORD AV6Q-9E456-BA MITSUBISHI MN982670 PEUGEOT 1618 LN VOLVO 36001458 VOLVO 36001479 VOLVO 36001487 DS 1618 LN MAXGEAR 1696587

71,88 € / ks bez DPH
86,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 25B-10-349
Lambda sonda 06F906262K
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 06F906262K, 06F 906 262 K

Doplňujúce informácie: kyslíková sonda - O2 senzor

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Počet najazdených km: 145 000 km
Stav vozidla: Plne pojazdné
Číslo podvozku (VIN číslo): TMBKD61Z878007643
Model: ŠKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 FSI 4x4 2.0 FSI 110kW 150k 1984 ccm 4 valce
Výrobný dátum: 09.06.2006
Modelový rok: 2007
Predajný typ: 1Z5ANY
Kód motora: BVX
Kód prevodovky: JDX
Označenie pohonu osí: 6S
Vybavenie: DA
Farba strechy: U9
Vonkajšia farba / Číslo laku: U9 / F7V

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

16,67 € / ks bez DPH
20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 12-1718
Plynová vzpera piest tlmič kufra
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Vymršťovacia sila (N) 585 N
Dĺžka [mm] 537 mm
Zdvih [mm] 208 mm

OE čísla:

FORD 1477988 FORD 1592821 FORD 1683269 FORD 7S71-N406A10-AC FORD 7S71-N406A10-AD FORD 7S71-N406A10-AE FORD 7S71-N406A10-AF FORD USA 7S71-N406A10-AC FORD USA 7S71-N406A10-AD FORD USA 7S71-N406A10-AE FORD USA 7S71-N406A10-AF MAXGEAR 030656 MAXGEAR 10100212 MAXGEAR 127109 MAXGEAR 1477988 MAXGEAR 1592821 MAXGEAR 1683269 MAXGEAR 2110485 MAXGEAR 25567120 MAXGEAR 30106830269 MAXGEAR 304490 MAXGEAR 32199595 MAXGEAR 422069 MAXGEAR 430719083800 MAXGEAR 451081210 MAXGEAR 50931955 MAXGEAR 51436 MAXGEAR 7409100037 MAXGEAR 7S71N406A10AD MAXGEAR 7S71N406A10AE MAXGEAR 7S71N406A10AF MAXGEAR 8127569 MAXGEAR 871016246 MAXGEAR BGS11091 MAXGEAR GS1033 MAXGEAR MG10291 MAXGEAR ML5772 MAXGEAR PGS030656 MAXGEAR V250800
7,08 € / ks bez DPH
8,50 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1072
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Vonkajší priemer [mm] 77 mm
Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Rozmer závitu 3/4"-16 UNF
Vnútorný priemer 1 [mm] 71 mm
Výška [mm] 86 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 88 KW / 120 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 2.2016 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 Energi 136 KW / 185 HP 1.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2013 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 3.2016 - Teraz
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 110 KW / 150 HP 3.2005 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 48 KW / 65 HP 1.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 1.2013 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.0 Sport 103 KW / 140 HP 5.2014 - 4.2017
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 74 KW / 101 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 6.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 52 KW / 70 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VII (HJ, HF) 1.1 Ti-VCT 63 KW / 86 HP 5.2017 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.0 59 KW / 80 HP 10.2012 - Teraz
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 88 KW / 120 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 90 KW / 122 HP 9.2005 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 6.2006 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 92 KW / 125 HP 3.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.0 EcoBoost 103 KW / 140 HP 10.2017 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST 184 KW / 250 HP 7.2012 - 2.2020
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 6.2015
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 118 KW / 160 HP 9.2007 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 2.0 EcoBoost 4x4 178 KW / 242 HP 8.2017 - 6.2018
FORD MAVERICK 2.3 16V 110 KW / 150 HP 3.2004 - Teraz
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 81 KW / 110 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 92 KW / 125 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 96 KW / 130 HP 6.2003 - 3.2007
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 107 KW / 146 HP 10.2000 - 3.2007
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.0 SCTI 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 149 KW / 203 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 107 KW / 145 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 3.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 7.2009 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 118 KW / 160 HP 7.2007 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 2.2015 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 9.2014 - Teraz
FORD S-MAX (WA6) 2.0 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel 107 KW / 145 HP 5.2006 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 146 KW / 199 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 149 KW / 203 HP 3.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 7.2010 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost 176 KW / 240 HP 1.2015 - Teraz
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V CNG RWD 100 KW / 136 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.3 16V RWD 107 KW / 145 HP 4.2006 - 8.2014
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2013 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TRANSIT COURIER B460 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO COURIER B460 velkorozmerova limuzina 1.0 EcoBoost 74 KW / 100 HP 2.2014 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 231 KW / 314 HP 1.2015 - Teraz
FORD USA MUSTANG Convertible 2.3 EcoBoost 233 KW / 317 HP 7.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 147 KW / 200 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XE (X760) 2.0 177 KW / 241 HP 3.2015 - Teraz
JAGUAR XF I (X250) 2.0 177 KW / 241 HP 6.2012 - 4.2015
JAGUAR XF II (X260) 2.0 177 KW / 241 HP 5.2015 - Teraz
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4 177 KW / 241 HP 5.2012 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - Teraz
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2014 - Teraz
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4x4 177 KW / 241 HP 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 176 KW / 240 HP 9.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.0 4x4 213 KW / 290 HP 8.2017 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 110 KW / 150 HP 6.2011 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 11.2015 - 12.2019
LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE Kabriolet (L538) 2.0 4x4 177 KW / 241 HP 8.2017 - 12.2019
VOLVO C30 (533) 1.8 92 KW / 125 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2007 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2006 - 12.2010
VOLVO S40 II (544) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 2.0 F 107 KW / 146 HP 10.2009 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) 2.0 T 149 KW / 203 HP 4.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) T5 177 KW / 240 HP 4.2010 - 12.2014
VOLVO S80 II (124) 2.0 107 KW / 146 HP 1.2008 - 9.2012
VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO S80 II (124) 2.0 T 149 KW / 203 HP 1.2010 - 5.2011
VOLVO S80 II (124) T5 177 KW / 241 HP 10.2010 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 1.8 92 KW / 125 HP 4.2004 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel 92 KW / 125 HP 1.2005 - 12.2010
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel 107 KW / 146 HP 1.2010 - 12.2012
VOLVO V50 (545) 2.0 107 KW / 146 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) 2.0 T 149 KW / 203 HP 7.2010 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T5 177 KW / 241 HP 9.2010 - 12.2014
VOLVO V70 III (135) 2.0 107 KW / 145 HP 10.2007 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel 107 KW / 146 HP 1.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) 2.0 T 149 KW / 203 HP 9.2009 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) T5 177 KW / 241 HP 1.2010 - 12.2014

VOLVO XC60 I SUV (156) 2.0 T 149 KW / 203 HP 12.2009 - 12.2012

 

OE čísla:

FORD 1S7G-6714-DA
FORD 1 218 846
FORD 1S7G-6714-CA
FORD 9W7E-6714-AA
FORD 5 097 737
FORD AA6E-6714-AA
FORD 1 595 247
FORD 5 015 485
FORD 1 250 507
FORD 1 751 529
JAGUAR C2Z21964
JAGUAR C2Z32125
VOLVO 31330049
VOLVO 31330050
VOLVO 30731880
VOLVO 30711781
LAND ROVER LR025306
LAND ROVER LR096524
MAXGEAR 0021849001
MAXGEAR 01FBO011
MAXGEAR 047115561F
MAXGEAR 1007705
MAXGEAR 1026285
MAXGEAR 1070523
MAXGEAR 1104020050
MAXGEAR 1109A3
MAXGEAR 1109A6
MAXGEAR 1109P9
MAXGEAR 15208AA000
MAXGEAR 1E0414302
MAXGEAR 260044
MAXGEAR 5008718
MAXGEAR 5008719
MAXGEAR 5008720
MAXGEAR 5012000
MAXGEAR 5020700025
MAXGEAR 6057166
MAXGEAR 6057167
MAXGEAR 6062305
MAXGEAR 6066095
MAXGEAR 6066096
MAXGEAR 6141811
MAXGEAR 70HM6714AA
MAXGEAR 70HM6714AB
MAXGEAR 70HM6714BB
MAXGEAR 74HM6714AA
MAXGEAR 75046396
MAXGEAR 77BM6714BA
MAXGEAR 77BM6714C2A
MAXGEAR 7984256
MAXGEAR 81SF6714A2A
MAXGEAR 84BM6714AA
MAXGEAR 93380
MAXGEAR 94020402
MAXGEAR 97MM6714A5A
MAXGEAR 97MM6714B1A
MAXGEAR 97MM6714B5A
MAXGEAR A810X6714DA
MAXGEAR A810X9714GA
MAXGEAR A830X6714AKA
MAXGEAR C104
MAXGEAR K04105409AC
MAXGEAR NO227
MAXGEAR OC52
MAXGEAR SD
MAXGEAR W7121
MAXGEAR W71237
MAXGEAR X20

 

2,50 € / ks bez DPH
3 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1067
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 75 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 72 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 63 mm

Kompatibilita:

FORD B-MAX (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 8.2013 - Teraz
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2012 - Teraz
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 10.2012 - Teraz
FORD C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 2.2007 - 9.2010
FORD C-MAX (DM2) 1.6 85 KW / 116 HP 4.2007 - 9.2010
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 2.2011 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 10.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD C-MAX II Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 63 KW / 86 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost 92 KW / 125 HP 10.2012 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2015 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 12.2010 - 6.2019
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 12.2010 - 12.2014
FORD GRAND C-MAX Van 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 12.2010 - 6.2019
FORD ECOSPORT 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 1.2018 - Teraz
FORD ECOSPORT 1.5 Ti 82 KW / 112 HP 10.2013 - Teraz
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V 55 KW / 75 HP 8.1995 - 1.2002
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1996 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 51 KW / 70 HP 3.2003 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 55 KW / 75 HP 5.2002 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 59 KW / 80 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 44 KW / 60 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 60 KW / 82 HP 6.2008 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 68 KW / 92 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 1.2009 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 62 KW / 85 HP 3.2015 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 9.2012 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 6.2008 - 9.2012
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti 99 KW / 134 HP 12.2010 - Teraz
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - 4.2017
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 ST200 147 KW / 200 HP 4.2016 - 4.2017
FORD FIESTA V Van 1.4 59 KW / 80 HP 5.2002 - 9.2005
FORD FIESTA VI Van 1.25 44 KW / 60 HP 8.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.25 60 KW / 82 HP 1.2009 - Teraz
FORD FIESTA VI Van 1.4 71 KW / 97 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 Ti-VCT 88 KW / 120 HP 10.2008 - 12.2012
FORD FIESTA VI Van 1.6 ST 134 KW / 182 HP 3.2013 - Teraz
FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.4 i 66 KW / 90 HP 4.1996 - 10.1999
FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 1.4 66 KW / 90 HP 8.1998 - 4.2002
FORD FIESTA limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 3.2015 - Teraz
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 10.1998 - 9.1999
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 55 KW / 75 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.4 55 KW / 75 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2003 - 3.2007
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 8.2004 - 3.2007
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 4.2005 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 59 KW / 80 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 74 KW / 100 HP 7.2004 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti 85 KW / 115 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG 85 KW / 115 HP 10.2009 - 9.2012
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.4 59 KW / 80 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 74 KW / 101 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Skrina/kombi 1.6 Ti-VCT 85 KW / 116 HP 9.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Kabriolet 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 9.2010
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 12.2017
FORD FOCUS III 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 12.2017
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III żikmé zadná kapota 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2011 - 6.2014
FORD FOCUS III Skrina/kombi 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 11.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III limuzina 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III limuzina 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.5 EcoBoost 134 KW / 182 HP 9.2014 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 63 KW / 85 HP 8.2011 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 77 KW / 105 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 86 KW / 117 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG 88 KW / 120 HP 2.2012 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 88 KW / 120 HP 7.2010 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel 110 KW / 150 HP 7.2013 - 2.2020
FORD FOCUS III Turnier 1.6 EcoBoost 134 KW / 182 HP 7.2010 - 6.2014
FORD FOCUS IV (HN) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 123 HP 11.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV Turnier (HP) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 9.2018 - Teraz
FORD FOCUS IV limuzina (HM) 1.5 Ti-VCT 90 KW / 122 HP 11.2018 - Teraz
FORD FUSION (JU_) 1.25 55 KW / 75 HP 8.2004 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 59 KW / 80 HP 8.2002 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG 59 KW / 80 HP 1.2010 - 12.2012
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY II (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 6.2015
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD GALAXY III (CK) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD GALAXY MK II VAN (WA6) EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 6.2015
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 63 KW / 85 HP 2.2018 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 Ti-VCT 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III (UK, FK) 1.2 51 KW / 70 HP 6.2016 - Teraz
FORD KA+ III limuzina (TK, FK) 1.2 (TK) 63 KW / 85 HP 6.2016 - Teraz
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 1.2016 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost E85 110 KW / 150 HP 2.2019 - 11.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 110 KW / 150 HP 9.2014 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 8.2018 - 6.2019
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - 6.2018
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 132 KW / 179 HP 10.2012 - 4.2015
FORD KUGA II (DM2) 1.6 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 3.2013 - 9.2014
FORD KUGA II (DM2) 1.5 EcoBoost 4x4 110 KW / 150 HP 7.2016 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 88 KW / 120 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 129 KW / 176 HP 6.2019 - Teraz
FORD KUGA II VAN 1.5 EcoBoost 4x4 134 KW / 182 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 3.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 1.2015
FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 81 KW / 110 HP 3.2007 - 12.2012
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 88 KW / 120 HP 7.2010 - 1.2015
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 92 KW / 125 HP 3.2007 - 12.2010
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 1.2015
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 1.2019 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 130 KW / 177 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V limuzina (CD) 2.0 Hybrid 140 KW / 190 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V sikma zadna cast (CE) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 9.2014 - Teraz
FORD MONDEO V Turnier (CF) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 5.2018 - Teraz
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 66 KW / 90 HP 11.1997 - 10.2000
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6 118 KW / 160 HP 2.2011 - 12.2014
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 118 KW / 160 HP 1.2015 - 6.2018
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost 121 KW / 165 HP 7.2018 - Teraz
FORD TRANSIT CONNECT V408 Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 velkorozmerova 1.6 EcoBoost 110 KW / 150 HP 11.2013 - Teraz
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 118 KW / 160 HP 11.2010 - 9.2014
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 55 KW / 75 HP 3.1996 - 4.2003
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) 55 KW / 75 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.4 59 KW / 80 HP 4.2003 - 6.2007
MORGAN ROADSTER Kabriolet 1.6 4/4 82 KW / 112 HP 1.2004 - Teraz
VOLVO C30 (533) 1.6 74 KW / 100 HP 10.2006 - 12.2012
VOLVO S40 II (544) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO S60 II (134) T3 110 KW / 150 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4 132 KW / 180 HP 4.2010 - 12.2015
VOLVO S60 II (134) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO S80 II (124) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 4.2014
VOLVO S80 II (124) T4F 132 KW / 180 HP 5.2011 - 1.2014
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T2 GTDi 88 KW / 120 HP 4.2013 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T3 GTDi 110 KW / 150 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 sikma zadna cast (525) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 3.2012 - 12.2016
VOLVO V40 Cross Country (526) T4 GTDi 132 KW / 180 HP 10.2012 - 12.2016
VOLVO V50 (545) 1.6 74 KW / 101 HP 1.2005 - 12.2012
VOLVO V60 I (155) T3 110 KW / 150 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4 132 KW / 180 HP 9.2010 - 12.2015
VOLVO V60 I (155) T4F 132 KW / 180 HP 4.2011 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) T4 132 KW / 180 HP 10.2010 - 12.2015

OE čísla:

FORD 1007 705
FORD 1007 706
FORD 1070 521
FORD 1455 760
FORD 1555 370
FORD 1559 937
FORD 1667 890
FORD 1678 162
FORD 1682 366
FORD 1714 387

 

2,71 € / ks bez DPH
3,25 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397007309
Stierače Bosch Aerotwin 650/475 mm
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Výrobné číslo: 3397007309, 3 397 007 309
Dĺžka 1 (vodiča) : 650 mm
Dĺžka 2 (spolujazdec) : 475 mm
Kompatibilita:

ALPINA
B5 (G30)
B5 Touring (G31)
BMW
2 Active Tourer (F45)
2 Active Tourer Van (F45)
2 Gran Tourer (F46)
2 Gran Tourer Van (F46)
5 (G30, F90)
5 Touring (G31)
5 Touring Van (G31)
7 (G11, G12)
FIAT
TALENTO Autobus (296_)
TALENTO Korba/Podvozok (296_)
TALENTO Skriňa (296_)
FORD
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
JAGUAR
F-PACE (X761)
LAND ROVER
RANGE ROVER VELAR (L560)
MASERATI
QUATTROPORTE VI
NISSAN
NV300 Kombi (X82)
NV300 Korba/Podvozok (X82)
NV300 Skriňa (X82)
OPEL
VIVARO B Autobus (X82)
VIVARO B Korba/Podvozok (X82)
VIVARO B Skriňa (X82)
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_)
TRAFIC III Korba/Podvozok (EG_)
TRAFIC III Skriňa (FG_)
VOLVO
C70 II kabriolet (542)
V40 Skriňa  / liftback (525, 526)
V40 liftback (525, 526)

23,88 € / ks bez DPH
28,65 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1591
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Obal kľúčika obsahuje 3 tlačidlá
Kompatibilita:
FORD C-MAX
FORD FOCUS MK3
FORD FIESTA
FORD MONDEO MK4

 

13,21 € / ks bez DPH
15,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Nie
Spôsob montáže: Puzdro nalisované (západka)
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

2,46 € / ks bez DPH
2,95 € / ks s DPH
Kód produktu: FRO0302
Gumové rohože komplet do Ford Mondeo IV (r.v.2007-2015)
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

FORD
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
MONDEO IV limuzina (BA7)03.07 - 01.15
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
 

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

27,71 € / ks bez DPH
33,25 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1549
Obal kľúčika
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Obal na kľúčik
Počet tlačidiel: 5
Uchytenie batérie: 1x CR2025
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU101
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Áno
Spôsob montáže: Kryt zložený so západkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Kompatibilita:
FORD
EDGE
EXPLORER (U2, U_)
EXPLORER (UN46)
F-MAX
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)

16,83 € / ks bez DPH
20,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 017-13-861
Smerovka spätného zrkadla ľavá
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla: 1872845, 8M5113B382AC, 8M5113B383AA, 8M5113B383AB
Čísla náhrad: 1538488, 2097328, 8M51-13B382-AC, 8M51-13B383-AA, 8M51-13B383-AB
Doplňujúce informácie:
Montážna strana : Ľavá (strana šoféra)
Typ smerovky: Smerovka v spätnom zrkadle
Kompatibilita:
FORD
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III sedan
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)

11,21 € / ks bez DPH
13,45 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,67 € / ks bez DPH
10,40 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stierač Valeo First 475 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 475 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,25 € / ks bez DPH
8,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 10D-2-1361
Zadný stierač kompletný s ramienkom
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 1462915, 1 462 915, 1 462 406, 7S71-T04178-AA, 7S71-N17406-AA, 7S71-N17402-BA
OE čísla náhrad: 56872, BW12R, 3397004990, 712025, LWCR12F, 104930, 39-0232, 68018, WBR7006.00, T468018, V25-8187, V25-8188, 574202, ZVFL13
Doplňujúce informácie:
Dĺžka stieracej lišty [MM]:290
Kompatibilita:
FORD

MONDEO IV Turnier (BA7)
1.6 EcoBoost (JTBA JTBB) 1596ccm 160KM/118kW 2011/02-2015/01
1.6 TDCi (T1BA T1BB T1BC) 1560ccm 115KM/85kW 2011/02-2015/01
1.6 Ti (KGBA) 1596ccm 120KM/88kW 2010/07-2015/01
1.6 Ti (PNBA) 1596ccm 125KM/92kW 2007/03-2010/12
1.6 Ti (RHBA) 1596ccm 110KM/81kW 2007/03-2012/12
1.8 TDCi (FFBA) 1753ccm 100KM/74kW 2007/03-2012/12
1.8 TDCi (KHBA QYBA) 1753ccm 125KM/92kW 2007/06-2012/12
2.0 (AOBA AOBC TBBA TBBB) 1999ccm 145KM/107kW 2007/03-2015/01
2.0 EcoBoost (TPBA) 1999ccm 240KM/176kW 2010/07-2015/01
2.0 Flexifuel (TBBA TBBB) 1999ccm 145KM/107kW 2009/03-2015/01
2.0 LPG (TBBA) 1999ccm 145KM/107kW 2009/07-2015/01
2.0 SCTi (TNBA) 1999ccm 203KM/149kW 2010/03-2015/01
2.0 TDCi (AZBA) 1997ccm 130KM/96kW 2007/03-2012/12
2.0 TDCi (AZBC UKBA UKBB) 1997ccm 136KM/100kW 2007/03-2014/12
2.0 TDCi (KLBA LPBA TYBA) 1997ccm 115KM/85kW 2007/11-2015/01
2.0 TDCi (QXBA QXBB UFBA UFBB) 1997ccm 140KM/103kW 2007/03-2015/01
2.0 TDCi (TXBA TXBB) 1997ccm 163KM/120kW 2010/03-2015/01
2.2 TDCi (KNBA) 2179ccm 200KM/147kW 2010/07-2015/01
2.2 TDCi (Q4BA) 2179ccm 175KM/129kW 2008/03-2010/10
2.3 (SEBA) 2261ccm 160KM/118kW 2007/07-2015/01
2.5 (HUBA) 2521ccm 220KM/162kW 2007/03-2012/12

4,08 € / ks bez DPH
4,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 4H-2-1202
Záslepka otvoru ostrekovača svetla ľavá
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 7S71-13L019-BAXWAA, FD1101238, 190257, ZVXY-ZS-063L, BSG 30-922-04, P8711, 1473736
Doplňujúce informácie: Ľavá strana (strana šoféra)
Kompatibilita (zoznam vhodných motorizácií nájdete SEM ):


FORD
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)

6,79 € / ks bez DPH
8,15 € / ks s DPH
Kód produktu: 17D-2-995
Trysky ostrekovača svetla sada ľavá a pravá
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla:
5902-06-0159P, V25-08-0013, V25-08-0009, 5902-06-0160P, 6M2113L015AB, 6M2113L015AC, 6M2113L015AD, 6M2113L015AE, 1 377 009, 1 417 245, 1 449 532, 1 459 279, 1 473 732, 7S7113L015BA, 7S7113L014BA
Doplňujúce údaje:
Sada obsahuje prednú ľavú aj pravú stranu
Výskyt vo vozidlách* ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
FORD
GALAXY II (WA6)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
S-MAX (WA6)        

31,72 € / ks bez DPH
38,06 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-26
Membrána odvetrávania veka ventilov 51mm
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OE čísla:
0248.L1, 1233714, 1254229,0248.L1 1233714 1254229 1313806 1479837, 3M5Q6A785AA 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB, 3M5Q6K271AC 3M5Q6K271AD 3M5Q6A785AA, 3M5Q6K271AA 3M5Q6K271AB 3M5Q6K271AC, 3M5Q6K271AD 9651815680 Y60110210, Y60110210A Y60110210B Y60110210
Popis:
Vonkajší priemer: ~ 51mm (Pred zakúpením prosíme porovnať)
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
CITROEN
BERLINGO (B9)
BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon (M_)
BERLINGO / BERLINGO FIRST (MPV) (MF)
BERLINGO Furgon (B9)
BERLINGO KORBA / (B9)
C-ELYSEE
C2 (JM_)
C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)
C3 I (FC_, FN_)
C3 II (SC_)
C3 III (SX)
C3 Picasso
C4 AIRCROSS
C4 CACTUS
C4 Grand Picasso I (UA_)
C4 Grand Picasso II
C4 I (LC_)
C4 II (B7)
C4 Picasso I (MPV) (UD_)
C4 Picasso II
C4 coupe (LA_)
C5 Furgon / kombi (DE_, RE_)
C5 II (RC_)
C5 II Break (RE_)
C5 III (RD_)
C5 III Break (RW_)
DS3
DS3 kabriolet
DS4
DS5
JUMPY (VF7)
JUMPY (V_)
JUMPY Furgon (V_)
JUMPY Furgon
JUMPY / (V_)
JUMPY /
SPACETOURER (V_)
XSARA PICASSO (N68)
Fiat
SCUDO (270_, 272_)
SCUDO Furgon (270_, 272_)
SCUDO / (270_, 272_)
Ford
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III sedan
FUSION (JU_)
GALAXY (WA6)
GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
S-MAX (WA6)
TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT Kombi
TOURNEO COURIER Kombi
TRANSIT CONNECT Furgon
TRANSIT CONNECT kombi
TRANSIT COURIER Furgon
TRANSIT COURIER
Mazda
2 (DE_, DH_3)
3 (BK)
3 (BK)
3 (BL)
3 (BL)
3 sedan (BK)
3 sedan (BL)
3 sedan (BL)
5 (CW)
Mini
MINI (R56) Cooper D
MINI CLUBMAN (R55) Cooper D
Peugeot
1007 (KM_)
2008 (CU_)
206 CC (2D)
206 SW (2E/K)
206 liftback (2A/C)
207 (WA_, WC_)
207 CC (WD_)
207 SW (WK_)
208 Furgon (CR_)
208 I (CA_, CC_)
3008 SUV (M_)
3008 (MPV) (0U_)
301
301
307 (3A/C)
307 Break (3E)
307 SW (3H)
308 CC (4B_)
308 I (4A_, 4C_)
308 II
308 II
308 SW I (4E_, 4H_)
308 SW II
4008
407 (6D_)
407 SW (6E_
5008 (0U_, 0E_)
5008 II
508 I (8D_)
508 SW I (8E_)
EXPERT Furgon (VF3A_, VF3U_, VF3X_)
EXPERT Furgon (V_)
EXPERT Tepee (VF3X_)
EXPERT KORBA / (V_)
PARTNER Combispace (5F)
PARTNER Furgon (5)
PARTNER Furgon
PARTNER Tepee
TRAVELLER (V_)
Suzuki
SX4 (EY, GY)
Volvo
C30 (533)
S40 II (544)
S60 II (134)
S80 II (124)
V40 liftback (525, 526)
V50 (545)
V60 (155, 157)
V70 III (135)

Membrána odvetrávania veka ventilov 51mm

 

2,88 € / ks bez DPH
3,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 5B-2-45
Cievka spojka kompresora klimatizácie
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Cievka spojka kompresora klimatizácie

OE čísla: 30630921, P30630921

Popis:

  • ID kompresora: ZEXEL DKS17 / DCS-14IC
  • Napätie: 12V
  • Rozmery: 96 x 64 x 45 x 33 mm
  • Nastavenie: 1:00

Kompatibilita:

SUZUKI

  • SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 2.0 Pohon na 4 kolesá (TD54, JB420), 103 KW, 1995 CCM, 140PS, 2005/10->2015/02
  • SUZUKI GRAND VITARA II 1.9 DDiS 2005-

FORD:

  • FORD MONDEO IV (BA7) 2.5, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2007/03->2015/01
  • FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2007/03->2012/12
  • FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.5, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2007/03->2015/01
  • FORD S-MAX (WS, WA6) 2.5 ST, 162 KW, 2521 CCM, 220PS, 2006/05->2014/12

VOLVO:

  • VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel, 107 KW, 1999 CCM, 146PS, 2008/01->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi, 100 KW, 1997 CCM, 136PS, 2008/02->2011/03
  • VOLVO S80 II (124) 2.4 D, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2006/03-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2010/01->2011/03
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2006/03->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2010/01->2012/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 183 KW, 2497 CCM, 249PS, 2012/09-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T, 187 KW, 2497 CCM, 254PS, 2012/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2008/05->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2010/01->2011/12
  • VOLVO S80 II (124) 3.2, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 3.2, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2006/03-> ...
  • VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/01->2012/12
  • VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2007/01->2010/12
  • VOLVO S80 II (124) D3, 100 KW, 1984 CCM, 136PS, 2012/05-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D3 / D4, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/06-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2006/03-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/06-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5 AWD, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2007/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2010/01-> ...
  • VOLVO S80 II (124) T6 AWD, 224 KW, 2953 CCM, 305PS, 2010/10->2016/12
  • VOLVO S80 II (124) T6 AWD, 210 KW, 2953 CCM, 286PS, 2007/01->2010/12
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 D5, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2005/08->2007/07
  • VOLVO V70 II (285) 2.4 T5, 191 KW, 2401 CCM, 260PS, 2004/04->2007/08
  • VOLVO V70 III (135) 2.0 BiFuel, 157 KW, 1984 CCM, 214PS, 2013/03->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.0 GDI, 157 KW, 1984 CCM, 214PS, 2012/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.4 D, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2007/04->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2009/04->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2007/08->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2009/04->2012/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel, 147 KW, 2521 CCM, 200PS, 2008/05->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel, 170 KW, 2521 CCM, 231PS, 2009/04->2011/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/04->2014/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2007/08->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2007/04->2010/12
  • VOLVO V70 III (135) D3, 100 KW, 1984 CCM, 136PS, 2007/10->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D3 / D4, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/03->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D4 AWD, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2007/10->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D4 AWD, 133 KW, 2400 CCM, 181PS, 2013/10-> ...
  • VOLVO V70 III (135) D5, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D5, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2007/04->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) D5, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2008/10->2011/12
  • VOLVO V70 III (135) D5, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2011/03-> ...
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 136 KW, 2401 CCM, 185PS, 2007/04->2009/12
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2009/12->2011/12
  • VOLVO V70 III (135) D5 AWD, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2011/03-> ...
  • VOLVO V70 III (135) T6 AWD, 224 KW, 2953 CCM, 305PS, 2010/01->2015/12
  • VOLVO V70 III (135) T6 AWD, 210 KW, 2953 CCM, 286PS, 2007/08->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2009/04->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2008/05->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD, 175 KW, 3192 CCM, 238PS, 2009/07->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD, 179 KW, 3192 CCM, 243PS, 2010/03->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D3, 100 KW, 1984 CCM, 136PS, 2012/04->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D3 / D4, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/03->2014/12
  • VOLVO XC60 (156) D4 AWD, 133 KW, 2400 CCM, 181PS, 2013/10->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D4 AWD, 140 KW, 2400 CCM, 190PS, 2015/03->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2008/05->2009/12
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2009/07->2011/06
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2014/04->2015/12
  • VOLVO XC60 (156) D5 AWD, 162 KW, 2400 CCM, 220PS, 2015/03->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) T6 AWD, 210 KW, 2953 CCM, 286PS, 2008/05->2010/12
  • VOLVO XC60 (156) T6 AWD, 224 KW, 2953 CCM, 304PS, 2010/03->2017/02
  • VOLVO XC60 (156) T6 AWD, 242 KW, 2953 CCM, 329PS, 2014/04->2015/12
  • VOLVO XC70 CROSS COUNTRY (295) 2.4 D5 AWD, 136 KW, 2401 CCM, 185PS, 2005/12->2007/08
  • VOLVO XC70 II (136) 2.4 D, 129 KW, 2400 CCM, 175PS, 2009/06->2010/12
  • VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD, 120 KW, 2400 CCM, 163PS, 2007/08-> ...
  • VOLVO XC70 II (136) D3, 120 KW, 1984 CCM, 163PS, 2010/04->2015/12
  • VOLVO XC70 II (136) D4 AWD, 133 KW, 2400 CCM, 181PS, 2013/10-> ...
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 158 KW, 2400 CCM, 215PS, 2011/04->2015/12
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 136 KW, 2400 CCM, 185PS, 2007/04->2009/12
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 151 KW, 2400 CCM, 205PS, 2009/04->2011/12
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 162 KW, 2400 CCM, 220PS, 2015/03-> ...
  • VOLVO XC70 II (136) D5 AWD, 169 KW, 2400 CCM, 230PS, 2015/03-> ...
22,25 € / ks bez DPH
26,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 1E-1-53
Manžeta radiacej páky FORD MONDEO 4 IV MK4
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Manžeta radiacej páky do FORD MONDEO 4 IV MK4 (2007-2014) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 4
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

FORD MONDEO 4 IV MK4 (2007-2014)
 

 

 

 






















 

FOTO Z MONTÁŽI:

Manžeta Ford Mondeo




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 3D-1-327
Manžeta ručnej brzdy FORD MONDEO MK4
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod
Manžeta ručnej brzdy do FORD MONDEO MK4 (r.v.2007-2014) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom používaní. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety ručnej brzdy v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na ručnú brzdu, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje  plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Kompatibilita


FORD MONDEO MK4 (r.v.2007-2014)

 

 

 





















 




 

 

 

 

 

5,75 € / ks bez DPH
6,90 € / ks s DPH

Viac kategórií