+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
KIA Rio III_UB (09/2011+)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „KIA Rio III_UB (09/2011+)“

Kód produktu: OF-1780
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Vnútorný priemer 2 [mm] 58 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 87 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 80 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom

Kompatibilita:


HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 66 KW / 90 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 LPG 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 LPG 73 KW / 99 HP 1.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 1.2012 - 12.2016
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 12.2011 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 73 KW / 99 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI 88 KW / 120 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 99 KW / 135 HP 11.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 120 KW / 163 HP 1.2010 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 120 KW / 163 HP 1.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 AWD 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 116 KW / 158 HP 9.2014 - 6.2015
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 131 KW / 178 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 141 KW / 192 HP 9.2012 - 12.2015
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 4WD 141 KW / 192 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 136 KW / 185 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 138 KW / 188 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 GDi 97 KW / 132 HP 6.2015 - 9.2020
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI 97 KW / 132 HP 4.2011 - 12.2017
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI 103 KW / 140 HP 3.2011 - 12.2017
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
KIA CARENS IV 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 130 KW / 177 HP 3.2013 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 9.2012 - 7.2015
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 9.2012 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 3.2013 - 7.2015
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 74 KW / 101 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2013 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 5.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 79 KW / 107 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 4.2015 - Teraz
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO III (UM) 2.4 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 4WD 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 2.2014 - 12.2018
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 2.2011 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 9.2015 - 9.2022
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz
KIA VENGA (YN) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz

OE čísla:

HYUNDAI 26300-35530
HYUNDAI 26300-35531
KIA 26300 35530
KIA 26300-35531
MAXGEAR W8017

 

 

 

2,83 € / ks bez DPH
3,40 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-1002
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:
HYUNDAI 26300-02503
KIA 26300-02503
HYUNDAI (BEIJING) 26300-02503
KIA (DYK) 2630002503
MAXGEAR 0222143
MAXGEAR 022214300
MAXGEAR 022223420A
MAXGEAR 037023802
MAXGEAR 037023802B
MAXGEAR 037023803
MAXGEAR 03838011
MAXGEAR 05069273AA
MAXGEAR 066414300
MAXGEAR 077823802
MAXGEAR 081323802A
MAXGEAR 081323802B
MAXGEAR 086623802
MAXGEAR 0986452061
MAXGEAR 0B63114302
MAXGEAR 1520831U01
MAXGEAR 152083J400
MAXGEAR 152083J400XX
MAXGEAR 1520865F00
MAXGEAR 1520865F0A
MAXGEAR 1520865F0B
MAXGEAR 1520865F10
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AA020
MAXGEAR 15208AA030
MAXGEAR 15208AA080
MAXGEAR 15208AA100
MAXGEAR 15208KA000
MAXGEAR 15208KA010
MAXGEAR 15400PFB004
MAXGEAR 15400PJ7005
MAXGEAR 15400PJ7015
MAXGEAR 15400PR3406
MAXGEAR 15410KF0315
MAXGEAR 25010850
MAXGEAR 260578
MAXGEAR 2630002500
MAXGEAR 2630002501
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 420335400
MAXGEAR 420335410
MAXGEAR 420335500
MAXGEAR 489914300
MAXGEAR 7701053054
MAXGEAR 817323802
MAXGEAR 8FG123802
MAXGEAR 8FG1238029A
MAXGEAR 8FG123803
MAXGEAR 9613320
MAXGEAR B35914302
MAXGEAR B63014302
MAXGEAR B63114302
MAXGEAR B65114302
MAXGEAR B6M614302
MAXGEAR B6Y014300
MAXGEAR B6Y114302
MAXGEAR B6Y1143029A
MAXGEAR B6Y114302A
MAXGEAR B6Y114302A9A
MAXGEAR D001450
MAXGEAR DO854
MAXGEAR F802238029A
MAXGEAR FEY014302
MAXGEAR FEY0143029A
MAXGEAR FX0078
MAXGEAR H97W06
MAXGEAR HE1923802
MAXGEAR K4662010
MAXGEAR MD134953
MAXGEAR N23123802
MAXGEAR N35014302
MAXGEAR N3Y614302
MAXGEAR NO2223
MAXGEAR OB63114302
MAXGEAR OC195
MAXGEAR RF2A14302
MAXGEAR SP1001
MAXGEAR W671
MAXGEAR WL7162
MAXGEAR X4063E
MAXGEAR X56

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Katalógové číslo doporučeného špeciálneho prípravku LS 6/2
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 77 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

2,50 € / ks bez DPH
3 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO0427
Gumové rohože komplet do Hyundai Accent IV (2010+) Solaris (2017+) Kia Rio III (2010-2017 )
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

HYUNDAI
ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 -
SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 -

KIA
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
   

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

26,50 € / ks bez DPH
31,80 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575009
Stierač Valeo First 650 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575009

AUDI
A1 Sportback (GBA) 07.18 -     
E-TRON (GEN) 09.18 -
A1 City Carver (GBH) 07.19 -     
E-TRON Sportback (GEA) 09.19 -
A3 (8V1, 8VK) 04.12 - 10.20    
Q7 (4LB) 03.06 - 01.16
A3 Sportback (8VA, 8VF) 09.12 -     
Q7 (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Limousine (8VS, 8VM) 05.13 -     
Q7 Van (4MB, 4MG) 01.15 -
A3 Kabriolet (8V7, 8VE) 10.13 -     
Q8 (4MN) 02.18 -
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
5 (E39) 09.95 - 07.03    
7 (F01, F02, F03, F04) 02.08 - 12.15
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
5 Gran Turismo (F07) 01.09 - 02.17    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
5 (F10) 01.09 - 10.16    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
5 Touring (F11) 11.09 - 02.17    
X1 (F48) 11.14 -
5 (G30, F90) 09.16 -     
X3 (F25) 09.10 - 08.17
5 Touring (G31) 03.17 -     
X4 (F26) 05.13 - 03.18
5 Touring Van (G31) 03.17 -     
X6 (G06, F96) 08.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
X7 (G07) 03.19 -
CHEVROLET
AVEO sikma zadna cast (T300) 03.11 -     
TRAX 12.12 -
AVEO limuzina (T300) 03.11 -
CHRYSLER
VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
DS5 09.11 - 12.16
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16
C1 (PM_, PN_) 06.05 - 09.14    
JUMPY Korba/Podvozok 11.06 -
C1 II (PA_, PS_) 04.14 -     
XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12
C3 II (SC_) 09.09 -     
C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 06.10 - 09.16
C4 II (NC_) 02.09 -     
C4 II żikmé zadná kapota (NC_) 11.09 -
C5 I (DC_) 03.01 - 03.05    
JUMPER Autobus 04.06 -
C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04    
JUMPER Skrinka 04.06 -
C5 II (RC_) 08.04 - 09.08    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
C5 II Break (RE_) 09.04 -
DS
DS 5 (KF_) 04.15 - 12.18
FIAT
FIORINO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (225_) 01.07 -     
SEDICI (189_) 06.06 - 10.14
LINEA (323_, 110_) 10.06 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
GRANDE PUNTO Van (199_) 10.05 - 06.13    
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
GRANDE PUNTO (199_) 06.05 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
PUNTO żikmé zadná kapota (199_) 04.08 -     
ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02
PUNTO EVO (199_) 07.08 -     
500L (351_, 352_) 09.12 -
PUNTO EVO żikmé zadná kapota (199_) 03.09 - 02.12    
500X (334_) 09.14 -
SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06    
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16    
FORD
 B-MAX (JK) 10.12 -     
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
B-MAX Van (JK) 08.12 -     
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
C-MAX (DM2) 02.07 - 09.10    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
S-MAX (WA6) 05.06 - 12.14
FIESTA VI Van 08.08 -     
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06
FIESTA limuzina 04.10 -     
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12    
TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11    
TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
GALAXY II (WA6) 05.06 - 06.15
HONDA
CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 -     
HR-V (RU) 11.14 -
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -     
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
CR-V III (RE_) 06.06 -     
JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 -
FR-V (BE) 08.04 -
HYUNDAI
H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05    
IONIQ (AE) 03.16 -
H-1 Cargo (TQ) 09.07 -     
SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 -
H-1 Travel (TQ) 09.07 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
ix20 (JC) 11.10 - 07.19    
SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20
i30 (GD) 06.11 -     
GRAND SANTA FÉ 01.13 -
i30 Kombi (GD) 06.12 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kupé 05.13 -
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 -     
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
CEE'D (JD) 05.12 - 07.18    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18    
VENGA (YN) 02.10 -
PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO III (UB) 09.11 - 12.17    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
XRAY (GAB_) 02.16 -
LANCIA
ZETA (22_) 05.95 - 10.03
LEXUS
RX (_L1_) 12.08 - 10.15    
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
5 (CW) 06.10 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
SPRINTER 4,6-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
SPRINTER 5-t Skrinka (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
SPRINTER 5-t Autobus (B906) 06.06 -
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER CLASSIC 3,5-t Skrinka (B909) 09.13 -
E-CLASS (W211) 03.02 - 03.09    
SPRINTER CLASSIC 4,6-t Autobus (B909) 09.13 -
E-CLASS T-Model (S211) 02.03 - 07.09    
SPRINTER 3-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
VIANO (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Skrinka (B910) 02.18 -
VITO Autobus (W639) 09.03 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B910, B907) 02.18 -
VITO / MIXTO Skrinka (W639) 08.03 -     
SPRINTER 3,5-t Tourer Bus (B907) 02.18 -
SPRINTER 3-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 06.06 -     
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B907, B910) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Skrinka (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Skrinka (B907) 02.18 -
SPRINTER 3,5-t Korba/Podvozok (B906) 06.06 -     
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B907) 02.18 -
SPRINTER 4,6-t Skrinka (B906) 06.06 -
MITSUBISHI
COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12    
OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 -
COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09    
OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 -
NISSAN
ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06    
PULSAR sikma zadna cast (C13) 08.12 -
LEAF (ZE0) 11.10 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
LEAF (ZE1) 08.17 -     
TIIDA limuzina (SC11) 05.04 - 12.13
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
TIIDA sikma zadna cast (C11) 05.04 - 12.13
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -     
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
PRIMERA (P12) 01.02 -     
NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 -
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D żikmé zadná kapota (S07) 07.06 - 08.14
AMPERA (R12) 11.11 - 03.15    
CORSA E (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC sikma zadna cast (A04) 01.09 -     
CORSA E żikmé zadná kapota (X15) 09.14 -
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -     
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -     
MOKKA / MOKKA X (J13) 06.12 -
ASTRA J (P10) 09.09 - 10.15    
ASTRA J Skrina/kombi (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J limuzina 06.12 -     
ASTRA J żikmé zadná kapota (P10) 09.09 - 10.15
ASTRA J GTC 10.11 -     
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
ASTRA J Sports Tourer (P10) 10.10 - 10.15    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
CASCADA (W13) 03.13 - 04.19    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
107 (PM_, PN_) 06.05 - 05.14    
307 CC (3B) 03.03 - 06.09
108 05.14 -     
308 I (4A_, 4C_) 09.07 - 12.16
206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12    
308 SW I (4E_, 4H_) 09.07 - 10.14
206 Van 04.99 - 03.09    
308 SW I Skrina/kombi (4E_) 01.08 - 12.12
206 limuzina 03.07 -     
308 CC (4B_) 02.09 - 12.14
206 SW (2E/K) 07.02 -     
508 I (8D_) 11.10 - 12.18
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
508 SW I (8E_) 11.10 - 12.18
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
508 SW Skrina/kombi (8E_) 11.11 -
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
EXPERT Korba/Podvozok 01.07 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
ION 11.10 -
207 żikmé zadná kapota (WA_, WC_) 04.06 -     
PARTNER TEPEE 04.08 -
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
208 żikmé zadná kapota (CR_) 02.13 - 12.19    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
307 (3A/C) 08.00 - 12.12    
BOXER Autobus 09.05 -
307 Break (3E) 03.02 - 12.09    
BOXER Skrinka 04.06 -
307 SW (3H) 03.02 - 12.09    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PORSCHE
CAYENNE Coupe (9YB) 01.19 -
RENAULT
CAPTUR I (J5_, H5_) 06.13 -     
SCÉNIC III (JZ0/1_) 12.08 -
CAPTUR II (HF_) 01.20 -     
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 02.09 -
CLIO IV (BH_) 11.12 -     
TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12
CLIO IV Grandtour (KH_) 11.12 -     
TWINGO I żikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
MASTER III Autobus (JV) 02.11 -
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10    
MASTER III Skrinka (FV) 02.10 -
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09    
MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 -
SEAT
LEON (1P1) 05.05 - 12.13    
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18
SKODA
KAMIQ (NW4) 07.19 -     
SUPERB III (3V3) 03.15 -
SCALA (NW1) 02.19 -     
SUPERB III Kombi (3V5) 03.15 -
SMART
FORFOUR (454) 01.04 - 06.06
SUZUKI
SX4 (EY, GY) 06.06 -     
SX4 S-CROSS (JY) 08.13 -
SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 -
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
COROLLA Kombi (_E21_) 02.19 -
AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18    
COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07
AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18    
COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09
AURIS VAN żikmé zadná kapota (_E18_) 03.13 - 12.18    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
AYGO (_B1_) 02.05 - 05.14    
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09
AYGO (_B4_) 05.14 -     
PRIUS (_W3_) 06.08 -
CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 -     
PRIUS (_W5_) 09.15 -
CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 -     
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
COROLLA sikma zadna cast (_E21_) 10.18 -     
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
COROLLA limuzina (_E21_) 01.19 -     
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
VOLVO
C30 (533) 09.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V50 (545) 12.03 - 12.12
S40 II (544) 12.03 - 12.12    
V60 I (155) 07.10 - 12.18
S60 II (134) 04.10 - 12.19    
V60 I Cross Country (157) 09.10 - 12.18
S80 II (124) 03.06 - 12.16    
V70 III (135) 04.07 - 04.16
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
XC60 I SUV (156) 05.08 - 12.17
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19    
XC70 II (136) 04.07 - 12.16
VW
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 08.12 - 03.21    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF VII Van (5G1) 08.12 - 03.17    
TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 10.02 - 01.13
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 04.13 -     
TOUAREG (7P5, 7P6) 01.10 - 12.18
GOLF VAN VII Variant (BA5) 04.13 - 03.17    
TOUAREG (CR7) 11.17 -
GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 12.14 - 08.20    
CRAFTER 30-35 Autobus (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Skrinka (2E_) 04.06 - 12.16
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -     
CRAFTER 30-50 Korba/Podvozok (2F_) 04.06 - 12.16

8,83 € / ks bez DPH
10,60 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575002
Stierač Valeo First 400 mm uchytenie multiconnection
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 400 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7 € / ks bez DPH
8,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1392
Obal kľúčika ETUI silikónový
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 954302K200 / 954302K201, 954301P001 / 954301P000, 954301W050 / 954301W051 / 954301W052, 954301G760, 954302P660 / 954302P661, 954301H200 / 954301H510, 954303U001 / 954303U000, 95430A2000 / 95430A20001, 954300X010 / 95430A5111, 95430-2V000 / 954302V000, 95430-2V001 / 954302V001, 954301J000 / 954301J050, 954301K000 / 954301K001, 95430A5100 / 95430A5101, 954302L600
Doplňujúce informácie:
Počet tlačidiel: 3
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 I (PB, PBT)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CEE'D SW (ED)
CEE'D liftback (ED)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
SORENTO II (XM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE III (SL)
VENGA (YN)

 

2,75 € / ks bez DPH
3,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 3397008530
Stierač Bosch 400 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008530, 3 397 008 530

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

7,92 € / ks bez DPH
9,50 € / ks s DPH
Kód produktu: 5C-2-223
Spínač zopínač vypínač cúvacích svetiel
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OEM čísla:
93860-49600, 93860 49600, 9268, RS5589, EV3022, XBL7477, 1860309, 330916, 7.6309, 40895, 3.234263, 6ZF 008 621-661, 6ZF 010 965-091, 54928, LRL053, WG1900217, RLS5113, 461640073, SRL093, V52-73-0014-1, 560 309, V52-73-0014, SMB871, 3.234263, 50-0321, XRLS209, EPS-1860 309, 29828, 0912076, LVRL287
Popis:
Počet pinov: 2
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
HYUNDAI:
ACCENT I (X-3)
ACCENT II (LC)
ACCENT II sedan (LC)
ACCENT IV sedan (RB)
ACCENT sedan (X-3)
COUPE (GK)
COUPE (RD)
ELANTRA (XD)
ELANTRA sedan (MD, UD)
ELANTRA sedan (XD)
GETZ (TB)
GRAND SANTA FÉ
H-1 Cargo (TQ)
H-1 (A1)
H-1 Travel (TQ)
HIGHWAY VAN
LANTRA II (J-2)
LANTRA II Kombi (J-2)
MATRIX (FC)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
TERRACAN (HP)
TRAJET (FO)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
VELOSTER (FS)
XG (XG)
XG sedan
i10 (BA, IA)
i10 (PA)
i20 (GB, IB)
i20 (PB, PBT)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 coupe
i40 (VF)
i40 CW (VF)
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CARENS II  (MPV) (FJ)
CARENS III  (MPV) (UN)
CARENS IV
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)
CARNIVAL I (UP)
CARNIVAL II (GQ)
CEE'D (JD)
CEE'D SW (ED)
CEE'D Sportswagon (JD)
CEE'D liftback (ED)
CERATO liftback (LD)
CERATO sedan (LD)
JOICE
K2500 (SD)
MAGENTIS (GD, MS)
MAGENTIS (MG)
OPTIMA
OPTIMA (JF)
OPTIMA Sportswagon (JF)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RETONA terénne vozidlo (FK)
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
SHUMA (FB)
SHUMA II (FB)
SHUMA II sedan (FB)
SHUMA sedan (FB)
SORENTO I (JC)
SORENTO II (XM)
SORENTO III (UM)
SOUL (AM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE (JE_, KM_)
SPORTAGE (QL, QLE)
SPORTAGE (SL)
VENGA (YN)

8,21 € / ks bez DPH
9,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 5F-2-978
Mikrospínač klučka kufra
Nedostupné

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OEM čísla: 812601W220, 81260-1W220, 812604X200, 81260-4X200

Doplňujúce informácie:

  • Počet káblikov: 2

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

KIA PICANTO (TA)

  • 1.0 (G3LA) 998ccm 67KM/49kW 2015/04-
  • 1.0 (G3LA) 998ccm 69KM/51kW 2011/05-
  • 1.0 Bi-Fuel (B3LA) 998ccm 82KM/60kW 2011/05-2014/10
  • 1.0 LPG (B3LA) 998ccm 67KM/49kW 2013/08-
  • 1.2 (G4LA) 1248ccm 85KM/63kW 2011/09-
  • 1.2 (G4LA) 1248ccm 87KM/64kW 2011/09-2017/02

KIA RIO III (UB)

  • 1.1 CRDi (D3FA) 1120ccm 75KM/55kW 2011/09-
  • 1.2 (G4LA) 1248ccm 69KM/51kW 2011/09-2017/12
  • 1.2 CVVT (G4LA) 1248ccm 84KM/62kW 2014/11-2017/12
  • 1.25 CVVT (G4LA) 1248ccm 86KM/63kW 2011/09-2017/12
  • 1.25 LPG (G4LA) 1248ccm 86KM/63kW 2011/09-
  • 1.4 CRDi (D4FC) 1396ccm 90KM/66kW 2011/09-
  • 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 107KM/79kW 2011/09-
  • 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2011/09-
  • 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 123KM/90kW 2012/06-

KIA RIO III sedan (UB)

  • 1.2 CVVT (G4LA) 1248ccm 87KM/64kW 2014/11-2017/12
  • 1.25 CVVT (G4LA) 1248ccm 86KM/63kW 2011/10-2017/12
  • 1.25 CVVT (G4LA) 1248ccm 88KM/65kW 2011/06-2017/12
  • 1.4 CVVT (G4FA) 1396ccm 109KM/80kW 2011/10-
  • 1.6 CVVT (G4FC) 1591ccm 123KM/90kW 2012/06-
11 € / ks bez DPH
13,20 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397004667
Stierač Bosch ECO 400 mm ramienkový uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH ECO sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 400 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397004667, 3 397 004 667

 

ALFA ROMEO 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ASIA MOTORS TOWNER Skrinka (AS84, AS85) 07.92 - 12.02 CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 CAPTIVA SPORT 01.07 - AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 CAPTIVA Van (C100) 06.06 - 02.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - COLORADO 04.03 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CAPTIVA (C100, C140) 06.06 - DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - DAEWOO KALOS (KLAS) 09.02 - TICO (KLY3) 02.95 - 12.00 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 DAIHATSU FEROZA Soft Top (F300) 10.88 - 12.99 HIJET Autobus (S20_, S21_) 06.98 - 10.05 FEROZA Hard Top (F300) 10.88 - 12.99 MOVE (L6_) 06.94 - 11.99 HIJET Autobus (S85) 06.93 - MOVE (L9_) 04.97 - 09.02 HIJET Skrinka (S85) 10.91 - 10.05 SIRION (M3_) 01.05 - HIJET Korba/Podvozok (_U60) 12.92 - 05.98 TREVIS 06.06 - DODGE CALIBER 06.06 - E.GO LIFE 04.19 - FIAT IDEA (350_) 12.03 - PANDA šikmá zadná kapota (169_) 03.04 - IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 PANDA (141_) 03.80 - 07.04 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 PANDA šikmá zadná kapota (141_) 01.86 - 02.04 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 PANDA (169_) 09.03 - 147 (147_) 10.76 - 12.96 FORD ECOSPORT 09.11 - FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 KA (RB_) 09.96 - 11.08 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 RANGER (TKE) 04.11 - FSO POLONEZ I 10.77 - 12.91 POLONEZ III 09.92 - 01.05 POLONEZ II 08.88 - 08.92 POLONEZ III limuzina 09.92 - 03.02 HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 INSIGHT (ZE_) 04.09 - CR-V III (RE_) 06.06 - S2000 (AP) 03.99 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HUMMER HUMMER H2 08.02 - HUMMER H3 04.05 - HUMMER H2 SUT 09.04 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 NEXO 03.18 - ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - ATOS (MX) 01.97 - 01.15 SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - 11.20 ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SOLARIS limuzina (HCR) 01.17 - GENESIS (DH) 03.14 - TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TUCSON (JM) 06.04 - i10 (BA, IA) 08.13 - TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i20 I (PB, PBT) 08.08 - TUCSON Skriňa/SUV (JM) 06.04 - 03.10 i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 - i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 ix35 Van 08.09 - 12.15 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - QX50 I 08.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP WRANGLER IV (JL) 11.17 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV limuzina (SC, FB) 07.17 - CEED (CD) 03.18 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 - CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10 STONIC (YB) 07.17 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 CEED Combi Van (CD) 03.18 - PROCEED (CD) 10.18 - NIRO VAN (DE) 09.16 - RIO II (JB) 03.05 - 12.11 STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - LADA GRANTA (2190_) 10.11 - KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19 GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 - KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18 GRANTA Kombi (2194_) 08.18 - LANCIA MUSA (350_) 10.04 - 09.12 YPSILON (843_) 10.03 - 12.11 Y (840_) 11.95 - 09.03 LEXUS LS (_F4_) 04.06 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 2 (DY) 02.03 - 06.07 6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13 2 (DL, DJ) 08.14 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CR19) 02.05 - 12.10 DEMIO (DW) 01.96 - 07.03 5 (CW) 06.10 - PREMACY (CP) 01.99 - 03.05 6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13 PREMACY Van (CP_) 01.99 - 06.05 6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13 MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 09.89 - G-CLASS (W463) 01.18 - G-CLASS (W463) 09.89 - X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 - X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 03.00 - 12.13 LANCER VIII Sportback (CX_A) 10.07 - LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 03.07 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - NAVARA Korba/Podvozok (D23) 01.15 - ALMERA II (N16) 04.00 - PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - LEAF (ZE0) 11.10 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - LEAF (ZE1) 08.17 - X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13 MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18 MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL VAN (T31) 03.07 - 02.14 MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - NP300 NAVARA Pick-up (D23, D23T) 07.14 - NV200 Skrinka 02.10 - OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ANTARA A (L07) 05.06 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 206 SW (2E/K) 07.02 - 206 Van 04.99 - 03.09 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 206 limuzina 03.07 - 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 PIAGGIO PORTER Autobus 01.95 - PORTER Korba/Podvozok 12.92 - PORTER Skrinka 12.92 - PUCH G-MODELL (W463) 06.89 - 03.01 RENAULT ALASKAN 10.16 - MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01 FLUENCE (L3_) 02.10 - MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) 10.96 - 12.01 KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10 KOLEOS II (HC_) 04.16 - SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 08.99 - 07.10 LATITUDE (L70_) 07.10 - SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10 SKODA RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 - RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19 S SANGYONG KORANDO (CK) 07.10 - TIVOLI 01.15 - KORANDO VAN 07.10 - TIVOLI GRAND 06.21 - RODIUS II 06.13 - XLV SUV 04.16 - SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 WRX limuzina (GJ) 07.11 - IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 JUSTY IV 01.07 - IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14 LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - OUTBACK (BS) 10.14 - IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 - ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09 JIMNY otvorene terenne vozidlo (SN) 01.98 - CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 - JIMNY uzavrete terenne vozidlo (A6G) 07.18 - CARRY Autobus 03.99 - 12.06 SPLASH (EX) 01.08 - CARRY Skrinka (FD) 02.99 - VITARA (LY) 02.15 - TATA INDICA 06.98 - INDIGO MARINA (4_V2) 01.03 - 02.12 INDIGO (4_V2) 01.03 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08 RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14 AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08 RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06 YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05 PICNIC (_XM1_) 05.96 - 12.01 YARIS (_P21_, _PA1_, _PH1_) 02.20 - PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - YARIS CROSS (MXP_) 09.20 - PRIUS limuzina (_W1_) 05.00 - 01.04 VW POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -

3,25 € / ks bez DPH
3,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008539
Stierač Bosch 650 mm Aerotwin uchytenie hák
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 650 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008539, 3 397 008 539

ACURA MDX (YD2)04.06 - CHEVROLET COLORADO 04.03 - COLORADO Standard Cab Pickup 09.03 - 12.12 CHRYSLER GRAND VOYAGER III VAN (GS)01.95 - 12.01 VOYAGER III VAN (GS_) 01.95 - 12.01 GRAND VOYAGER V (RT) 10.07 - VOYAGER IV (RG, RS) 09.99 - 12.08 VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 01.95 - 03.01 VOYAGER IV VAN (S_) 09.99 - 12.08 CITROEN C5 I (DC_) 03.01 - 03.05 JUMPY Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 06.94 - 10.06 C5 I Break (DE_) 06.01 - 09.04 JUMPY Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 10.99 - 10.06 C8 (EA_, EB_) 06.02 - JUMPY (VF7) 01.07 - 03.16 C8 Van (EA_, EB_) 06.02 - 12.11 JUMPY Skrinka 01.07 - 03.16 EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 03.94 - 07.02 JUMPY Korba/Podvozok 11.06 - EVASION Van (U6_, AF_) 03.94 - 10.02 XSARA PICASSO (N68) 09.99 - 06.12 JUMPY (U6U_) 06.94 - 12.06 C5 Skrina/kombi (DE_, RE_) 06.02 - 01.08 DODGE CARAVAN 01.95 - 03.01 GRAND CARAVAN 06.07 - CARAVAN (RG_) 02.00 - 12.07 FIAT SCUDO Autobus (220_) 02.96 - 12.06 SCUDO Korba/Podvozok (270_, 272_) 01.07 - 03.16 SCUDO Skrinka (220_) 02.96 - 12.06 SEDICI (189_) 06.06 - 10.14 SCUDO Korba/Podvozok (220_) 09.96 - 12.06 ULYSSE (220_) 06.94 - 08.02 SCUDO Autobus (270_, 272_) 01.07 - 03.16 ULYSSE (179_) 08.02 - 06.11 SCUDO Skrinka (270_, 272_) 01.07 - 03.16 FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 FORD USA EDGE (U387) 01.06 - HONDA ACCORD VII (CL, CN) 01.03 - 09.12 CR-V V (RW_, RT_) 12.16 - ACCORD VII Tourer (CM, CN) 04.03 - 05.08 CR-Z (ZF) 06.10 - CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 09.05 - FR-V (BE) 08.04 - CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - HR-V (RU) 11.14 - CIVIC IX (FK) 02.12 – INSIGHT (ZE_) 04.09 - CIVIC IX Tourer (FK) 01.14 - JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 06.01 - 12.08 CIVIC X limuzina (FC_) 09.15 - JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_) 10.07 - CIVIC X sikma zadna cast (FC_, FK_) 09.16 - JAZZ IV (GK_) 09.13 - CR-V III (RE_) 06.06 - JAZZ V (GR_) 02.20 - CR-V IV (RM_) 01.12 - HYUNDAI ACCENT IV limuzina (RB) 08.10 - NEXO 03.18 - ELANTRA V limuzina (MD, UD) 09.10 - SANTA FÉ III (DM, DMA) 09.12 - ELANTRA VI limuzina (AD, ADA) 09.15 - SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 - GENESIS (DH) 03.14 - SANTA FÉ III Skriňa/SUV (DM) 09.12 - H350 Autobus 04.15 - SANTA FE IV Skriňa/SUV (TM) 02.18 - H350 Skrinka 04.15 - GRAND SANTA FÉ 01.13 - H350 Korba/Podvozok 04.15 - SONATA VI (YF) 06.09 - 12.15 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 SONATA VII (LF) 06.14 - H-1 / STAREX Autobus (A1) 06.97 - 12.07 TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 H-1 Skrinka (A1) 10.97 - 04.08 TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 H-1 Korba/Podvozok 06.00 - 10.05 TUCSON (TL, TLE) 05.15 - i30 (GD) 06.11 - VELOSTER (FS) 03.11 - 12.17 i30 Kombi (GD) 06.12 - i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 - i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 - i30 Kombi Van (PDE) 03.17 - i30 Kombi (PDE) 03.17 - i30 Kombi Van (GDE, GD) 06.12 - i30 Kupé 05.13 - i30 Hatchback Van (GDE) 06.12 - i40 I (VF) 03.12 - 05.19 i40 I Kombi Van (VF) 07.11 - 05.19 i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19 i30 Hatchback Van (PDE) 11.16 - IONIQ (AE) 03.16 - KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 06.17 - IONIQ 5 (NE) 07.20 - TUCSON Skriňa/SUV (TLE) 05.15 - KONA (OS, OSE, OSI) 06.17 - INFINITI G Kupé 09.07 - Q60 Kupé 08.13 - G Kabriolet 09.10 - Q60 Kupé 09.16 - G limuzina 01.07 - Q70 (Y51) 03.13 - Q50 04.13 - QX60 04.12 - JEEP CHEROKEE (KL) 06.13 - CHEROKEE VAN (KL) 06.13 - KIA CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 - RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 - CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 09.05 - SORENTO III (UM) 01.15 - CEE'D (JD) 05.12 - 07.18 SPORTAGE IV (QL, QLE) 09.15 - 09.22 CEE'D Combi Van (JD) 07.12 - 07.18 STINGER (CK) 06.17 - CEE'D Sportswagon (JD) 09.12 - 07.18 STONIC (YB) 07.17 - PRO CEE'D (JD) 03.13 - 07.18 RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 01.17 - CEED (CD) 03.18 - CEED Hatchback Van (CD) 03.18 - CEED Sportswagon (CD) 03.18 - CEED Combi Van (CD) 03.18 - NIRO I (DE) 09.16 - 08.22 NIRO VAN (DE) 09.16 - OPTIMA (JF) 09.15 - STONIC Hatchback Van (YB) 07.17 - OPTIMA Sportswagon (JF) 09.16 - STINGER Hatchback Van (CK) 06.17 - PROCEED (CD) 10.18 - XCEED (CD) 06.19 - RIO III (UB) 09.11 - 12.17 PROCEED Combi Van (CD) 10.18 - RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17 XCEED Van (CD) 06.19 - RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 - SPORTAGE IV VAN (QL, QLE) 09.15 - LANCIA PHEDRA (179_) 09.02 - 11.10 VOYAGER velkorozmerova limuzina (404_) 09.11 - 12.14 THESIS (841_) 07.02 - 07.09 ZETA (22_) 05.95 - 10.03 LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 09.14 - DISCOVERY SPORT VAN (L550) 09.14 - LEXUS CT (ZWA10_) 12.10 - LC Kupé (_Z10_) 11.16 - ES (_V6_) 06.12 - 06.18 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 07.18 - RX (_L1_) 12.08 - 10.15 GS (_L1_) 08.11 - UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 - GX (URJ15_, GRJ15_) 11.09 - MASERATI GRAN TURISMO 09.07 - MAZDA 3 sikma zadna cast (BP) 11.18 - CX-30 (DM) 04.19 - 3 limuzina (BP_) 11.18 - CX-7 (ER) 06.06 - 12.14 5 (CR19) 02.05 - 12.10 CX-9 (TB) 09.06 - 5 (CW) 06.10 - MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 VANEO (414) 02.02 - 07.05 MITSHUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 10.02 - 12.12 OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 11.10 - COLT CZC VI Kabriolet (RG) 05.06 - 07.09 OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) 11.10 - GALANT IX limuzina (DJ_, ED_, EF_) 10.03 - NISSAN ALMERA TINO (V10) 12.98 - 02.06 PATHFINDER IV (R52) 09.12 - ALTIMA (L32) 10.06 - 07.13 PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 - LEAF (ZE0) 11.10 - PRIMERA (P12) 01.02 - LEAF (ZE1) 08.17 - PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 - MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03 QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 - MAXIMA VI (A34) 01.03 - 12.08 X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 - MICRA V (K14) 12.16 - INTERSTAR Skrinka (X62B) 11.21 - MURANO I (Z50) 04.02 - 12.09 INTERSTAR Korba/Podvozok (X62B) 11.21 - MURANO II (Z51) 10.07 - 09.14 NV400 Autobus (X62, X62B) 11.11 - MURANO II VAN (Z51) 10.07 - 09.14 NV400 Skrinka (X62, X62B) 11.11 - MURANO III (Z52_) 10.14 - NV400 Korba/Podvozok (X62, X62B) 11.11 - NOTE (E12) 09.12 - OPEL MOVANO B Autobus (X62) 12.10 - MOVANO B Korba/Podvozok (X62) 05.10 - MOVANO B Skrinka (X62) 05.10 - PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 806 (221) 06.94 - 08.02 206 Van 04.99 - 03.09 806 Van (AF_) 06.94 - 02.03 206 limuzina 03.07 - 807 (EB_) 06.02 - 206 SW (2E/K) 07.02 - 807 Van (EB_) 06.02 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 EXPERT (224_) 10.95 - 12.06 206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13 EXPERT Skrinka (222) 07.95 - 03.08 307 (3A/C) 08.00 - 12.12 EXPERT Korba/Podvozok (223) 12.95 - 12.06 307 Break (3E) 03.02 - 12.09 EXPERT TEPEE (VF3X_) 01.07 - 307 SW (3H) 03.02 - 12.09 EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 01.07 - 307 SW Skrina/kombi (3E_, 3H_) 04.02 - 12.09 EXPERT Korba/Podvozok 01.07 - 406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05 RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 06.15 - MASTER III Autobus (JV) 02.11 - KOLEOS II (HC_) 04.16 - MASTER III Skrinka (FV) 02.10 - TWINGO I (C06_) 03.93 - 10.12 MASTER III Korba/Podvozok (EV, HV, UV) 02.10 - TWINGO I šikmé zadná kapota (S06_) 03.93 - 06.12 SMART FORFOUR (454) 01.04 - 06.06 SUBARU FORESTER (SJ_) 11.12 - LEGACY V Kombi (BR) 06.08 - 12.14 IMPREZA sikma zadna cast (GP_) 10.11 - LEVORG 03.15 - IMPREZA limuzina (GJ_) 07.11 - OUTBACK (BR) 06.09 - WRX limuzina (GJ) 07.11 - OUTBACK (BS) 10.14 - LEGACY V (BM) 05.09 - XV (_GP_) 09.11 - SUZUKI ACROSS (A5Z_) 06.20 - SX4 limuzina (GY, RW) 10.07 - SX4 (EY, GY) 06.06 - SX4 S-CROSS (JY) 08.13 - TOYOTA AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12 PREVIA III (_R2_, _R5_) 10.05 - AURIS (_E18_) 10.12 - 12.18 PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09 AURIS Kombi (_E18_) 07.13 - 12.18 PRIUS (_W3_) 06.08 - AVALON limuzina (_X4_) 09.12 - 03.18 PRIUS PLUS (_W4_) 05.11 - AVENSIS VERSO (_M2_) 05.01 - 12.11 PRIUS PLUS VAN (_W4_) 05.11 - CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 RAV 4 IV (_A4_) 12.12 - CAMRY limuzina (_V5_) 09.11 - RAV 4 IV VAN (_A4_) 12.12 - 11.18 CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) 06.17 - RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 - CELICA Kupé (_T23_) 08.99 - 03.06 RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 12.18 - COROLLA limuzina (_E15_) 10.06 - SIENNA (_L2_) 01.03 - 12.10 COROLLA limuzina (_E18_, ZRE1_) 06.13 - 05.19 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 COROLLA Verso (_E12_) 07.01 - 05.07 VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18 COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 03.04 - 04.09 VERSO VAN (_R2_) 04.09 - 08.18 HIGHLANDER / KLUGER (_U4_) 05.07 - 08.14 LAND CRUISER VAN (_J15_) 01.11 - LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 - PROACE Skrinka (MDX_) 06.13 - 03.16

15,63 € / ks bez DPH
18,75 € / ks s DPH
Kód produktu: F026407142
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

HYUNDAI 26300 02502
HYUNDAI 26300 02503
HYUNDAI 26300 03000
HYUNDAI 26300 03001
KIA 26300 02502
KIA 26300 02503
KIA 26300 03000
KIA 26300 03001
BOSCH 2630002502
BOSCH 2630002503
BOSCH 2630003000
BOSCH 2630003001

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 76 mm
Rozmer závitu M 20 x 1,5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 63 mm
Otvárací tlak obehového ventilu [bar] 1 bar
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

5,63 € / ks bez DPH
6,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: F026407124
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Skrutkovací filter
Výška76 mm
Rozmer závituM 20 x 1,5
Vonkajší priemer76 mm
Vnútorný priemer 256 mm
Vonkajší priemer 263 mm
s jedným spätným ventilom
Mnożstvo1

Kompatibilita:

HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 66 KW / 90 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 LPG 92 KW / 125 HP 11.2010 - 7.2019
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 LPG 73 KW / 99 HP 1.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 1.2012 - 12.2016
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 12.2011 - 12.2015
HYUNDAI i30 (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 12.2011 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 73 KW / 99 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 88 KW / 120 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 95 KW / 129 HP 6.2012 - 12.2015
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 6.2012 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 73 KW / 99 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 MPI 88 KW / 120 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI i30 Kupé 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2013 - Teraz
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.6 99 KW / 135 HP 11.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 120 KW / 163 HP 1.2010 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 120 KW / 163 HP 1.2010 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 GDi 4WD 122 KW / 166 HP 8.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 8.2009 - 7.2013
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 AWD 114 KW / 155 HP 11.2013 - 12.2015
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 4WD 116 KW / 158 HP 9.2014 - 6.2015
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI 131 KW / 178 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 3.2012 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI 130 KW / 177 HP 7.2011 - 5.2019
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD 129 KW / 175 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 141 KW / 192 HP 9.2012 - 12.2015
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 4WD 141 KW / 192 HP 9.2012 - Teraz
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 136 KW / 185 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD 138 KW / 188 HP 7.2018 - 7.2020
HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 GDi 97 KW / 132 HP 6.2015 - 9.2020
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 MPI 97 KW / 132 HP 4.2011 - 12.2017
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI 103 KW / 140 HP 3.2011 - 12.2017
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2015 - Teraz
KIA CARENS IV 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 122 KW / 166 HP 3.2013 - Teraz
KIA CARENS IV 2.0 GDi 130 KW / 177 HP 3.2013 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 5.2012 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.6 GDi 99 KW / 135 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 9.2012 - 7.2015
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 LPG 72 KW / 98 HP 1.2013 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 95 KW / 130 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CVVT 96 KW / 131 HP 11.2014 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 9.2012 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 73 KW / 100 HP 3.2013 - 7.2015
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CVVT 74 KW / 101 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 3.2013 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 94 KW / 128 HP 5.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 79 KW / 107 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III Hatchback Van (UB) 1.4 CVVT 80 KW / 109 HP 4.2015 - Teraz
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD 141 KW / 192 HP 10.2012 - 12.2015
KIA SORENTO III (UM) 2.4 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 4WD 129 KW / 175 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SORENTO III (UM) 2.4 GDI 4WD 138 KW / 188 HP 1.2015 - Teraz
KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 2.2014 - 12.2018
KIA SPORTAGE III (SL) 1.6 GDI 99 KW / 135 HP 2.2011 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 110 KW / 150 HP 6.2010 - 12.2013
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 120 KW / 163 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 GDI AWD 122 KW / 166 HP 2.2014 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE III (SL) 2.0 CVVT AWD 122 KW / 166 HP 7.2010 - Teraz
KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 GDI 97 KW / 132 HP 9.2015 - 9.2022
KIA VENGA (YN) 1.4 CVVT 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz
KIA VENGA (YN) 1.4 LPG 66 KW / 90 HP 2.2010 - Teraz

OE čísla:

FORD
MD136790
HYUNDAI
S2630035501
S2630035502
S2630035503
S2630035531
26300 11100
26300 21000
26300 21010
26300 22800
26300 35004
26300 35014
26300 35054
26300 35056
KIA
KKY01 14302
OB631 14302
S2630 035501
S2630 035503
S2630 035530
S2630 035531
S2630035502
S2630035505
26300 22800
26300 3E010
26300 35500
26300 35501
MAZDA
AM15-14-302
RFY2143029A
RFY5-14-302
RF01-23-802
RF01238029A
MITSUBISHI
D001450
K4662010
K486201
MD001445
MD030795
MD031805
MD071462
MD071462A
MD084693
MD097003
YANMAR
12915035150
12915035151

 

 

 

5,83 € / ks bez DPH
7 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií