+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
HYUNDAI i20 IB, GB_Active (09/2015+)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „HYUNDAI i20 IB, GB_Active (09/2015+)“

Kód produktu: OF-1002
Olejový filter

OE čísla:
HYUNDAI 26300-02503
KIA 26300-02503
HYUNDAI (BEIJING) 26300-02503
KIA (DYK) 2630002503
MAXGEAR 0222143
MAXGEAR 022214300
MAXGEAR 022223420A
MAXGEAR 037023802
MAXGEAR 037023802B
MAXGEAR 037023803
MAXGEAR 03838011
MAXGEAR 05069273AA
MAXGEAR 066414300
MAXGEAR 077823802
MAXGEAR 081323802A
MAXGEAR 081323802B
MAXGEAR 086623802
MAXGEAR 0986452061
MAXGEAR 0B63114302
MAXGEAR 1520831U01
MAXGEAR 152083J400
MAXGEAR 152083J400XX
MAXGEAR 1520865F00
MAXGEAR 1520865F0A
MAXGEAR 1520865F0B
MAXGEAR 1520865F10
MAXGEAR 152089F600
MAXGEAR 15208AA020
MAXGEAR 15208AA030
MAXGEAR 15208AA080
MAXGEAR 15208AA100
MAXGEAR 15208KA000
MAXGEAR 15208KA010
MAXGEAR 15400PFB004
MAXGEAR 15400PJ7005
MAXGEAR 15400PJ7015
MAXGEAR 15400PR3406
MAXGEAR 15410KF0315
MAXGEAR 25010850
MAXGEAR 260578
MAXGEAR 2630002500
MAXGEAR 2630002501
MAXGEAR 263002Y500
MAXGEAR 420335400
MAXGEAR 420335410
MAXGEAR 420335500
MAXGEAR 489914300
MAXGEAR 7701053054
MAXGEAR 817323802
MAXGEAR 8FG123802
MAXGEAR 8FG1238029A
MAXGEAR 8FG123803
MAXGEAR 9613320
MAXGEAR B35914302
MAXGEAR B63014302
MAXGEAR B63114302
MAXGEAR B65114302
MAXGEAR B6M614302
MAXGEAR B6Y014300
MAXGEAR B6Y114302
MAXGEAR B6Y1143029A
MAXGEAR B6Y114302A
MAXGEAR B6Y114302A9A
MAXGEAR D001450
MAXGEAR DO854
MAXGEAR F802238029A
MAXGEAR FEY014302
MAXGEAR FEY0143029A
MAXGEAR FX0078
MAXGEAR H97W06
MAXGEAR HE1923802
MAXGEAR K4662010
MAXGEAR MD134953
MAXGEAR N23123802
MAXGEAR N35014302
MAXGEAR N3Y614302
MAXGEAR NO2223
MAXGEAR OB63114302
MAXGEAR OC195
MAXGEAR RF2A14302
MAXGEAR SP1001
MAXGEAR W671
MAXGEAR WL7162
MAXGEAR X4063E
MAXGEAR X56

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Katalógové číslo doporučeného špeciálneho prípravku LS 6/2
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 65 mm
Výška [mm] 77 mm
Rozmer závitu M 20 X 1.5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

2,67 € / ks bez DPH
3,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO546016
Gumové rohože komplet do Hyundai i20 II (2014+)

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

HYUNDAI
i20 II (GB, IB)11.14 -
i20 II Hatchback Van (GB, IB)11.14 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -
   

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

25,38 € / ks bez DPH
30,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 13073165041
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 3
Slot pre transpondér: Áno
Uchytenie batérie: 1x CR2032
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: TOY48
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Áno
Spôsob montáže: Puzdro nalisované (západka)
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
ACCENT III (MC)
ACCENT III sedan (MC)
ACCENT IV sedan (RB)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 I (PB, PBT)
i20 II (GB, IB)
i20 II coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 (PDE, PD, PDEN)
i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
i40 I (VF)
i40 I CW (VF)
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
RIO IV (YB, SC, FB)
SPORTAGE II (JE_, KM)
SPORTAGE III (SL)
SPORTAGE IV (QL, QLE)

17,27 € / ks bez DPH
20,72 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D3-2-1586
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Pozor ! V kľúči sa vyskytovali 2 druhy elektroniky
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 2
Uchytenie batérie: 1x CR2025, uchytenie batérie na dosku
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Spôsob montáže: Puzdro nalisované (západka)
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
ACCENT I (X-3)
ACCENT II (LC)
ACCENT II sedan (LC)
ACCENT III (MC)
ACCENT III sedan (MC)
ACCENT IV sedan (RB)
ACCENT sedan (X-3)
ATOS (MX)
ELANTRA III (XD)
ELANTRA III sedan (XD)
ELANTRA IV sedan (HD)
ELANTRA V sedan (MD, UD)
ELANTRA VI sedan (AD, ADA)
GRAND SANTA FÉ
MATRIX (FC)
SANTA FÉ I (SM)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SANTA FÉ IV (TM, TMA)
SONATA II (Y-2)
SONATA III (Y-3)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
SONATA VI (YF)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 I (PB, PBT)
i20 II (GB, IB)
i20 II Hatchback Van (GB, IB)
i20 II coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 (PDE, PD, PDEN)
i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
i40 I (VF)
i40 I CW (VF)
ix35 (LM, EL, ELH)

5,42 € / ks bez DPH
6,50 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575002
Stierač Valeo First 400 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 400 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575002

ALFA ROMEO
33 (905_) 05.83 - 12.93    
75 (162_) 05.85 - 12.92
33 Sportwagon (905_) 01.84 - 12.89    
147 (937_) 10.00 - 12.10
33 (907_) 01.90 - 09.94    
GT (937_) 11.03 - 09.10
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94    
MITO (955_) 08.08 - 10.18
BMW
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
8 Kupé (G15, F92) 07.18 -
3 Kabriolet (E93) 05.06 - 12.13    
8 Gran Coupe (G16, F93) 07.19 -
6 Kabriolet (F12) 12.10 - 06.18    
8 Kabriolet (G14, F91) 11.18 -
6 Kupé (F13) 07.11 - 10.17    
X1 (F48) 11.14 -
6 Gran Coupe (F06) 03.12 - 10.18
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
CAPTIVA (C100, C140) 06.06 -
CITROEN
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
C3 PICASSO (SH_) 02.09 -
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
DS3 (SA_) 11.09 - 12.16
BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 04.08 -     
DS3 Kabriolet 01.13 - 07.15
BERLINGO Korba/Podvozok (B9) 04.08 -     
C3 II Hatchback (SC_) 06.10 - 09.16
C3 II (SC_) 09.09 -
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
MATIZ (M100, M150) 09.98 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
MATIZ (M200, M250) 01.05 - 12.18
DAIHATSU
CUORE III (L201) 08.90 - 04.95    
SIRION (M3_) 01.05 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
TREVIS 06.06 -
EXTOL Skrinka 07.00 -
DODGE
CALIBER 06.06 -
DS
DS 3 (SA_) 04.15 - 07.19    
DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) 10.18 -
DS 3 Kabriolet (SB_) 07.15 - 07.19
FIAT
CROMA (194_) 06.05 - 12.11    
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99
DOBLO Autobus (263_) 11.09 -     
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
DOBLO Cargo (263_) 02.10 -     
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO Korba/Podvozok (263_) 02.10 -     
TIPO limuzina (356_, 357_) 10.15 -
PANDA (169_) 09.03 -     
TIPO sikma zadna cast (356_, 357_) 03.16 -
PANDA Hatchback (169_) 03.04 -     
TIPO Kombi (356_, 357_) 03.16 -
FORD
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 07.04 - 09.12
FIESTA VI (CB1, CCN) 06.08 -     
FOCUS II Skrina/kombi 07.04 - 07.11
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
FOCUS II Kabriolet 10.06 - 09.10
FIESTA VI Van 08.08 -     
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA limuzina 04.10 -     
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13    
KUGA I 02.08 - 11.12
FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 -     
RANGER (TKE) 04.11 -
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
CR-V III (RE_) 06.06 -     
LOGO (GA) 03.99 - 03.02
HR-V (GH) 03.99 -     
S2000 (AP) 03.99 -
INSIGHT (ZE_) 04.09 -
HYUNDAI
ATOS (MX) 01.97 - 01.15    
i40 I (VF) 03.12 - 05.19
GALLOPER II (JK-01) 02.97 - 12.03    
i40 I CW (VF) 07.11 - 05.19
i10 (BA, IA) 08.13 -     
IONIQ (AE) 03.16 -
i10 II limuzina 12.13 -     
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
i20 II (GB, IB) 11.14 -     
SANTA FE IV (TM, TMA) 02.18 -
i20 II Kupé (GB) 03.15 -     
TUCSON (JM) 06.04 -
i20 ACTIVE (IB, GB) 09.15 -     
ACCENT V limuzina (HC) 01.17 -
i30 (PDE, PD, PDEN) 11.16 -     
i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 06.17 -
i30 Kombi (PDE) 03.17 -     
i10 III (AC3, AI3) 09.19 -
ix35 (LM, EL, ELH) 08.09 -
ISUZU
TROOPER I (UBS) 01.83 - 12.91    
TROOPER II (UB) 08.91 - 04.00
TROOPER I otvorene terenne vozidlo (UBS) 01.83 - 12.91    
KIA
CARENS III velkorozmerova limuzina (UN) 05.06 -     
RIO III (UB) 09.11 - 12.17
CERATO I limuzina (LD) 04.04 - 12.11    
RIO III limuzina (UB) 09.10 - 12.17
CERATO I sikma zadna cast (LD) 03.04 - 12.10    
RIO III Hatchback Van (UB) 09.11 -
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO IV (YB, SC, FB) 01.17 -
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17    
SPORTAGE II (JE_, KM) 09.04 -
RIO II (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED (CD) 06.19 -
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11    
XCEED Van (CD) 06.19 -
LADA
GRANTA (2190_) 10.11 -     
KALINA limuzina (1118) 09.04 - 12.13
GRANTA Liftback (2191_) 05.14 -     
KALINA Kombi (1117) 09.04 - 12.13
GRANTA sikma zadna cast (2192_) 08.18 -     
KALINA II sikma zadna cast (2192_) 05.13 - 09.19
GRANTA Kombi (2194_) 08.18 -     
KALINA II Kombi (2194_) 05.13 - 09.18
KALINA sikma zadna cast (1119) 10.04 - 12.13
LANCIA
Y (840_) 11.95 - 09.03
LEXUS
UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 10.18 -
MAZDA
121 II (DB) 11.90 - 05.97    
6 limuzina (GH) 08.07 - 12.13
2 (DY) 02.03 - 06.07    
6 Kombi (GH) 12.07 - 07.13
3 sikma zadna cast (BP) 11.18 -     
CX-30 (DM) 04.19 -
3 limuzina (BP_) 11.18 -     
CX-7 (ER) 06.06 - 12.14
5 (CR19) 02.05 - 12.10    
DEMIO (DW) 01.96 - 07.03
5 (CW) 06.10 -     
PREMACY (CP) 01.99 - 03.05
6 Hatchback (GH) 08.07 - 07.13
MERCEDES-BENZ
G-CLASS (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS (W463) 09.89 -
G-CLASS Cabrio (W460) 03.79 - 08.93    
G-CLASS Cabrio (W463) 09.89 -
G-CLASS (W461) 09.89 -
MITSUBISHI
COLT IV (CA_A) 03.92 - 04.96
NISSAN
ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 -     
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 11.13 -
ALMERA II (N16) 04.00 -     
SUNNY I Traveller (B11) 03.82 - 08.90
LEAF (ZE0) 11.10 -     
X-TRAIL I (T30) 01.01 - 12.13
LEAF (ZE1) 08.17 -     
X-TRAIL II (T31) 03.07 - 12.18
MAXIMA / MAXIMA QX V (A33) 04.99 - 11.03    
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 10.13 -
MICRA III (K12) 03.02 - 06.10    
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MICRA C+C III (K12) 08.05 -     
NV200 Skrinka 02.10 -
OPEL
ADAM (M13) 10.12 - 02.19    
CORSA D Hatchback (S07) 07.06 - 08.14
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
CORSA E (X15) 09.14 -
ANTARA A (L07) 05.06 -     
CORSA E Hatchback (X15) 09.14 -
COMBO Tour 10.01 - 12.11    
CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 03.17 -
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína 10.01 -     
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
COMBO Tour (X12) 02.12 -     
KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 08.79 - 08.84
COMBO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (X12) 02.12 -     
KADETT D (32_,37_,39, _42) 08.79 - 08.84
CORSA A sikma zadna cast (S83) 09.82 - 03.93    
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) 08.79 - 08.84
CORSA A TR (S83)C 09.82 - 03.93    
CORSA F (P2JO) 07.19 -
CORSA A Hatchback (S83) 02.86 - 09.94    
CORSA F Hatchback 07.19 -
CORSA D (S07) 07.06 - 08.14
PEUGEOT
206 limuzina 03.07 -     
207 Hatchback (WA_, WC_) 04.06 -
206 SW (2E/K) 07.02 -     
208 I (CA_, CC_) 03.12 - 03.20
206 CC (2D) 09.00 - 12.08    
208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) 06.19 -
206+ (2L_, 2M_) 01.09 - 08.13    
208 Hatchback (CR_) 02.13 - 12.19
207 (WA_, WC_) 02.06 - 12.15    
2008 I (CU_) 03.13 -
207 limuzina 12.07 - 12.14    
2008 II (UD_, US_, UY_, UK_) 08.19 -
207 CC (WD_) 02.07 - 01.15    
PARTNER TEPEE 04.08 -
207 SW (WK_) 02.07 - 12.13    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
207 SW Skrina/kombi (WK_) 08.07 - 12.12    
PARTNER Korba/Podvozok 01.09 -
PIAGGIO
PORTER Skrinka 12.92 -     
PORTER Korba/Podvozok 12.92 -
PROTON
PERSONA 300 (C9_M) 03.96 - 07.04    
PERSONA 400 (C9_S) 01.94 - 02.08
PERSONA 400 sikma zadna cast (C9_C, C9_S) 01.94 - 02.08    
RENAULT
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 01.05 - 12.14    
MEGANE III sikma zadna cast (BZ0/1_, B3_) 11.08 -
CLIO III Hatchback (SB_, SR_) 06.05 - 12.14    
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 11.08 -
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 11.07 - 12.14    
MEGANE III Kupé (DZ0/1_) 11.08 -
FLUENCE (L3_) 02.10 -     
MEGANE CC (EZ0/1_) 06.10 -
LAGUNA III (BT0/1) 10.07 - 12.15    
SCÉNIC I velkorozmerova limuzina (JA0/1_, FA0_) 08.99 - 07.10
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 10.07 - 12.15    
TWINGO II (CN0_) 03.07 -
LAGUNA Kupé (DT0/1) 09.08 - 12.15    
TWINGO II Hatchback (CNO_) 09.10 - 09.14
LATITUDE (L70_) 07.10 -     
WIND (E4M_) 07.10 -
MEGANE Scenic (JA0/1_) 10.96 - 12.01
SAAB
90 08.84 - 08.87    
900 I (AC4, AM4) 01.79 - 12.93
900 I Combi Coupe 06.78 - 06.94    
900 I Kabriolet 10.85 - 06.94
SEAT
ALHAMBRA (710, 711) 06.10 -     
LEON ST (5F8) 09.12 - 08.20
IBIZA IV (6J5, 6P1) 03.08 - 06.17    
LEON ST Skrina/kombi (5F8) 01.13 - 08.20
IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 06.08 - 12.18    
MALAGA (23A) 11.84 - 12.93
IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 03.10 - 07.16    
MARBELLA (28A) 08.86 - 05.99
IBIZA IV Hatchback (6J1) 04.08 - 05.15    
MARBELLA Hatchback (028A) 11.86 - 05.99
LEON (5F1) 09.12 - 05.21    
Mii (KF1, KE1) 10.11 -
LEON SC (5F5) 01.13 - 12.18    
TOLEDO IV (KG3) 07.12 - 04.19
SKODA
CITIGO (NF1) 10.11 - 08.19    
RAPID (NH3, NK3, NK6) 07.12 -
FABIA III (NJ3) 08.14 - 06.21    
RAPID Spaceback (NH1) 07.12 - 12.19
FABIA III Kombi (NJ5) 08.14 -
S SANGYONG
KORANDO (K5, K9) 12.88 - 05.97    
SUBARU
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
JUSTY III (G3X) 09.03 -
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
JUSTY IV 01.07 -
IMPREZA sikma zadna cast (GR, GH, G3) 03.07 - 05.14    
LIBERO Autobus (E10, E12) 01.83 - 02.00
JUSTY I (KAD) 11.84 - 08.96
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
CARRY Korba/Podvozok (FD, DA5_T, DA6_T) 02.99 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
CARRY Skrinka (FD) 02.99 -
ALTO VI (FF) 09.04 - 12.09    
JIMNY uzavrete terenne vozidlo (SN) 07.98 -
CARRY Korba/Podvozok 07.85 -     
SPLASH (EX) 01.08 -
SUPER CARRY Autobus (ED) 07.85 - 03.99    
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
SUPER CARRY Skrinka (ED) 04.85 -     
WAGON R+ sikma zadna cast (EM) 10.97 - 10.00
TOYOTA
AURIS (_E15_) 10.06 - 09.12    
PRIUS (_W5_) 09.15 -
AVENSIS (_T25_) 03.03 - 11.08    
PRIUS PHV (_W52_) 01.16 -
AVENSIS limuzina (_T25_) 01.03 - 11.08    
RAV 4 III (_A3_) 06.05 - 08.14
AVENSIS Kombi (_T25_) 04.03 - 11.08    
RAV 4 V (_A5_, _H5_) 12.18 -
HILUX V Pick-up (_N_, KZN1_, VZN1_) 09.88 - 08.01    
STARLET (_P9_) 01.96 - 10.99
HILUX VI Pick-up (_N1_) 08.94 - 03.06    
VERSO (_R2_) 04.09 - 08.18
PRIUS Liftback (_W2_) 09.03 - 12.09    
YARIS (_P1_) 01.99 - 12.05
PRIUS (_W3_) 06.08 -     
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
240 (P242, P244) 08.74 - 12.93    
240 Kombi (P245) 08.74 - 12.93
VW
CADDY I (14) 08.79 - 07.92    
POLO (86) 03.75 - 09.81
DERBY (86) 02.77 - 09.81    
POLO II (86C, 80) 10.81 - 09.94
DERBY (86C, 80) 08.81 - 12.84    
POLO CLASSIC (86C, 80) 01.85 - 09.94
GOLF I (17) 04.74 - 12.85    
POLO Kupé (86C, 80) 10.81 - 09.94
GOLF II (19E, 1G1) 08.83 - 12.92    
POLO V (6R1, 6C1) 03.09 -
GOLF II Van (19E, 1G1) 08.83 - 07.91    
POLO V limuzina (602, 604, 612, 614) 05.09 -
GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 02.14 - 08.20    
POLO Van (6R) 03.09 -
JETTA I (16) 08.78 - 12.87    
SHARAN (7N1, 7N2) 05.10 -
JETTA II (19E, 1G2, 165) 08.83 - 12.92    
TOURAN (5T1) 05.15 -
PASSAT B1 (32) 05.73 - 07.81    
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 08.11 -
PASSAT B1 Variant (33) 05.73 - 10.81    
LOAD UP (121, 122, BL1, BL2) 12.14 -
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7 € / ks bez DPH
8,40 € / ks s DPH
Kód produktu: 11E-2-1391
Obal kľúčika

OE čísla: 1J000-433-EU, 1J000433-EU, 1J000433EU
Doplňujúce informácie:
Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Ďalšie informácie:
Počet tlačidiel: 3
Slot pre transpondér: Áno
Uchytenie batérie: 1x CR2032
Vrátane batérie: Áno
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: TOY48
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Áno
Spôsob montáže: Puzdro zložené stlačením (zátiskom) a skrutkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
i10 (BA, IA)
i10 (PA)
i20 (GB, IB)
i20 (PB, PBT)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 Hatchback Van (GB, IB)
i20 coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 (PDE, PD, PDEN)
i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CEE'D SW (ED)
CEE'D liftback (ED)
PICANTO (JA)
PICANTO (SA)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
SOUL I (AM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE (QL, QLE)
SPORTAGE (SL)
SPORTAGE II (JE_, KM)
SPORTAGE SUV (K00)
VENGA (YN)

 

5,83 € / ks bez DPH
7 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 5C-2-223
Spínač zopínač vypínač cúvacích svetiel

OEM čísla:
93860-49600, 93860 49600, 9268, RS5589, EV3022, XBL7477, 1860309, 330916, 7.6309, 40895, 3.234263, 6ZF 008 621-661, 6ZF 010 965-091, 54928, LRL053, WG1900217, RLS5113, 461640073, SRL093, V52-73-0014-1, 560 309, V52-73-0014, SMB871, 3.234263, 50-0321, XRLS209, EPS-1860 309, 29828, 0912076, LVRL287
Popis:
Počet pinov: 2
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
HYUNDAI:
ACCENT I (X-3)
ACCENT II (LC)
ACCENT II sedan (LC)
ACCENT IV sedan (RB)
ACCENT sedan (X-3)
COUPE (GK)
COUPE (RD)
ELANTRA (XD)
ELANTRA sedan (MD, UD)
ELANTRA sedan (XD)
GETZ (TB)
GRAND SANTA FÉ
H-1 Cargo (TQ)
H-1 (A1)
H-1 Travel (TQ)
HIGHWAY VAN
LANTRA II (J-2)
LANTRA II Kombi (J-2)
MATRIX (FC)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
TERRACAN (HP)
TRAJET (FO)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
VELOSTER (FS)
XG (XG)
XG sedan
i10 (BA, IA)
i10 (PA)
i20 (GB, IB)
i20 (PB, PBT)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 coupe
i40 (VF)
i40 CW (VF)
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CARENS II  (MPV) (FJ)
CARENS III  (MPV) (UN)
CARENS IV
CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ)
CARNIVAL I (UP)
CARNIVAL II (GQ)
CEE'D (JD)
CEE'D SW (ED)
CEE'D Sportswagon (JD)
CEE'D liftback (ED)
CERATO liftback (LD)
CERATO sedan (LD)
JOICE
K2500 (SD)
MAGENTIS (GD, MS)
MAGENTIS (MG)
OPTIMA
OPTIMA (JF)
OPTIMA Sportswagon (JF)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RETONA terénne vozidlo (FK)
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
RIO liftback (DC)
RIO sedan (DC_)
SHUMA (FB)
SHUMA II (FB)
SHUMA II sedan (FB)
SHUMA sedan (FB)
SORENTO I (JC)
SORENTO II (XM)
SORENTO III (UM)
SOUL (AM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE (JE_, KM_)
SPORTAGE (QL, QLE)
SPORTAGE (SL)
VENGA (YN)

10,25 € / ks bez DPH
12,30 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D2-2-1392
Obal kľúčika ETUI silikónový

OE čísla: 954302K200 / 954302K201, 954301P001 / 954301P000, 954301W050 / 954301W051 / 954301W052, 954301G760, 954302P660 / 954302P661, 954301H200 / 954301H510, 954303U001 / 954303U000, 95430A2000 / 95430A20001, 954300X010 / 95430A5111, 95430-2V000 / 954302V000, 95430-2V001 / 954302V001, 954301J000 / 954301J050, 954301K000 / 954301K001, 95430A5100 / 95430A5101, 954302L600
Doplňujúce informácie:
Počet tlačidiel: 3
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 I (PB, PBT)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
ix20 (JC)
ix35 (LM, EL, ELH)
KIA
CEE'D SW (ED)
CEE'D liftback (ED)
PICANTO (TA)
PRO CEE'D (ED)
PRO CEE'D (JD)
RIO III (UB)
RIO III sedan (UB)
SORENTO II (XM)
SOUL II (PS)
SPORTAGE III (SL)
VENGA (YN)

 

3,46 € / ks bez DPH
4,15 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: F026407142
Olejový filter

OE čísla:

HYUNDAI 26300 02502
HYUNDAI 26300 02503
HYUNDAI 26300 03000
HYUNDAI 26300 03001
KIA 26300 02502
KIA 26300 02503
KIA 26300 03000
KIA 26300 03001
BOSCH 2630002502
BOSCH 2630002503
BOSCH 2630003000
BOSCH 2630003001

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 76 mm
Rozmer závitu M 20 x 1,5
Vonkajší priemer [mm] 66 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 55 mm
Vonkajší priemer 2 [mm] 63 mm
Otvárací tlak obehového ventilu [bar] 1 bar
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2 s jednym spätným ventilom

Kompatibilita:

HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI BAYON (BC3) 1.0 T-GDI 48V-Hybrid 88 KW / 120 HP 5.2021 - Teraz
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0 51 KW / 69 HP 1.2011 - 12.2017
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 49 KW / 67 HP 8.2013 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 74 KW / 100 HP 11.2014 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Kupé (GB) 1.4 74 KW / 100 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 74 KW / 101 HP 9.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 12.2014 - 12.2016
HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2014 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 (PDE, PD, PDEN) 1.4 MPI 74 KW / 100 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 3.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi (PDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi Hybrid 48V 88 KW / 120 HP 11.2020 - Teraz
HYUNDAI ACCENT V limuzina (HC) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2018 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 FASTBACK (PDE, PDEN) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 6.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 1.2016 - Teraz
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 3.2017 - Teraz
HYUNDAI i30 Kombi Van (GDE, GD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (GDE) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2015 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi 49 KW / 67 HP 9.2019 - Teraz
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 2.2020 - Teraz
HYUNDAI i30 Hatchback Van (PDE) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 11.2016 - Teraz
HYUNDAI KONA Skriňa/SUV (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 74 KW / 101 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V 88 KW / 120 HP 8.2020 - Teraz
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 5.2021 - Teraz
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Combi Van (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 74 KW / 100 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 7.2015 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 73 KW / 100 HP 7.2013 - 7.2018
KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 MPI 74 KW / 101 HP 4.2015 - 7.2018
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 74 KW / 101 HP 9.2019 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 73 KW / 99 HP 4.2018 - Teraz
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 12.2018 - Teraz
KIA PICANTO I (SA) 1.1 48 KW / 65 HP 4.2004 - 9.2011
KIA PICANTO I (SA) 1.1 LPG 48 KW / 65 HP 1.2009 - 4.2011
KIA PICANTO II (TA) 1.0 49 KW / 67 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 LPG 49 KW / 67 HP 8.2013 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 51 KW / 69 HP 5.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.0 Bi-Fuel 60 KW / 82 HP 5.2011 - 10.2014
KIA PICANTO II (TA) 1.2 63 KW / 85 HP 9.2011 - 3.2017
KIA PICANTO II (TA) 1.2 64 KW / 87 HP 9.2011 - 2.2017
KIA PICANTO III (JA) 1.0 LPG 48 KW / 65 HP 11.2018 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 49 KW / 67 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 51 KW / 69 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 62 KW / 84 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.0 T-GDi 74 KW / 100 HP 3.2017 - Teraz
KIA PICANTO III (JA) 1.2 MPI 62 KW / 84 HP 7.2020 - Teraz
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI 88 KW / 120 HP 10.2018 - Teraz
KIA RIO III (UB) 1.2 51 KW / 69 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III (UB) 1.25 LPG 63 KW / 86 HP 9.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 63 KW / 86 HP 10.2011 - 12.2017
KIA RIO III limuzina (UB) 1.2 CVVT 64 KW / 87 HP 11.2014 - 12.2017
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 74 KW / 101 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 2.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 5.2020 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.25 62 KW / 84 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV (YB, SC, FB) 1.4 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV limuzina (SC, FB) 1.4 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi 88 KW / 120 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.0 T-GDi Eco-Dynamics+ 88 KW / 120 HP 7.2020 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.2 CVVT 62 KW / 84 HP 7.2017 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 LPG 71 KW / 97 HP 11.2018 - Teraz
KIA STONIC (YB) 1.4 CVVT 73 KW / 99 HP 7.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 100 74 KW / 101 HP 1.2017 - Teraz
KIA RIO IV Hatchback Van (YB, SC, FB) 1.0 T-GDI 120 88 KW / 120 HP 1.2017 - Teraz
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 3.2018 - Teraz
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI 88 KW / 120 HP 5.2018 - Teraz
KIA STONIC Hatchback Van (YB) 1.0 T-GDi 74 KW / 101 HP 8.2018 - Teraz

 

 

 

5,92 € / ks bez DPH
7,10 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9854647594
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Pozor ! V kľúči sa vyskytovali 2 druhy elektroniky
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 2
Uchytenie batérie: 1x CR2025, uchytenie batérie na dosku
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Spôsob montáže: Puzdro nalisované (západka)
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Čierna farba
Kompatibilita:
HYUNDAI
ACCENT I (X-3)
ACCENT II (LC)
ACCENT II sedan (LC)
ACCENT III (MC)
ACCENT III sedan (MC)
ACCENT IV sedan (RB)
ACCENT sedan (X-3)
ATOS (MX)
ELANTRA III (XD)
ELANTRA III sedan (XD)
ELANTRA IV sedan (HD)
ELANTRA V sedan (MD, UD)
ELANTRA VI sedan (AD, ADA)
GRAND SANTA FÉ
MATRIX (FC)
SANTA FÉ I (SM)
SANTA FÉ II (CM)
SANTA FÉ III (DM, DMA)
SANTA FÉ IV (TM, TMA)
SONATA II (Y-2)
SONATA III (Y-3)
SONATA IV (EF)
SONATA V (NF)
SONATA VI (YF)
TUCSON (JM)
TUCSON (TL, TLE)
i10 I (PA)
i10 II (BA, IA)
i20 ACTIVE (IB, GB)
i20 I (PB, PBT)
i20 II (GB, IB)
i20 II Hatchback Van (GB, IB)
i20 II coupe (GB)
i30 (FD)
i30 (GD)
i30 (PDE, PD, PDEN)
i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
i30 Kombi (FD)
i30 Kombi (GD)
i30 Kombi (PDE)
i30 coupe
i40 I (VF)
i40 I CW (VF)
ix35 (LM, EL, ELH)

2,92 € / ks bez DPH
3,50 € / ks s DPH

Viac kategórií