+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
BMW Z8 E52 Roadster (06/2000-06/2003)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „BMW Z8 E52 Roadster (06/2000-06/2003)“

Kód produktu: OF-347
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 161 mm
Vnútorný priemer [mm] 25 mm
Vonkajší priemer [mm] 80 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 80 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

4,46 € / ks bez DPH
5,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 21-0303
Snímač vonkajšej teploty
Doplňujúce informácie:
Dĺžka [mm] 66 mm
Materiál Plast
Počet násuvných kontaktov 2 -pólová
OE čísla: BMW 65 80 6 905 050 BMW 65 81 0 149 842 BMW 65 81 6 905 050 BMW 65 81 6 905 133 BMW 65 81 6 936 953 BMW 65 81 8 360 625 MINI 65 80 6 905 050 MINI 65 81 0 149 842 MINI 65 81 6 905 050 MINI 65 81 6 905 133 MINI 65 81 6 936 953 MINI 65 81 8 360 625 MAXGEAR 210303 
4 € / ks bez DPH
4,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 7078281260
Snímač vonkajšej teploty s konektorom

OE čísla: 6581693695, 65818360625, 65816936953, 65816905050, 65810149842, 65816905133, 6905133, 6905050, 6936953
Doplňujúce informácie:
V sade snímač a konektor snímača
Kompatibilita:
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 (F20)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
3 (E46)
3 (E90)
3 (F30, F80)
3 Compact (E46)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E46)
3 kabriolet (E93)
5 (E39)
5 (E60)
5 (F10)
5 Gran Turismo (F07)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
5 Touring (F11)
6 (E63)
6 coupe (F13)
6 kabriolet (E64)
6 kabriolet (F12)
7 (E38)
7 (E65, E66, E67)
7 (F01, F02, F03, F04)
X1 (E84)
X3 (E83)
X3 (F25)
X5 (E53)
X5 (E70)
X6 (E71, E72)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
MINI
MINI (R50, R53)
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI CLUBVAN (R55)
MINI COUNTRYMAN (R60)
MINI PACEMAN (R61)
MINI Roadster (R59)
MINI coupe (R58)
MINI kabriolet (R52)
MINI kabriolet (R57)

6,92 € / ks bez DPH
8,30 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 8854439406
Šrób svorky batérie - akumulátora 19 mm

OE čísla: 3A0915138, 3A0 915 138
Doplňujúce informácie:
SVORKA ŠRÓB NA PRIPEVNENIE VODIČA K BATÉRII
Hlava šróbu: 19 mm x 11 mm

Priemer závitu: 6 mm

Použitie vo vozidlách značiek:

  • AUDI
  • SEAT
  • SKODA
  • VW
  • BMW
  • VOLVO
6,58 € / ks bez DPH
7,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-1388
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňujúce informácie:
MATERIÁL - GUMA
VONKAJŠÍ PRIEMER: ~11,7 / 17,7 mm
VNÚTORNÝ PRIEMER: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 5I-2-70
Pumpička ostrekovača svetiel

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Pumpička ostrekovača svetiel BMW 1 I E81 3 III E36 E46 E90 5 V E39 E60 6 VI E63 7 VII E38 E65 X1 E84 X3 E83 X5 E53 E70 X6 E71 Z4 Z8

OEM čísla:

  • BMW 67126973097
  • BMW 67128362157
  • BMW 67128377430
  • BMW 67128377613
  • BMW 67128377430
  • BMW 67128377613

Popis:

Kompatibilita:

  • BMW 1 E81
  • BMW 3 E36
  • BMW 3 E46
  • BMW 3 E90
  • BMW 5 E39
  • BMW 5 E60
  • BMW 6 E63
  • BMW 7 E38
  • BMW 7 E65
  • BMW X1 E84
  • BMW X3 E83
  • BMW X5 E53 E70
  • BMW X6 E71
  • BMW Z4
  • BMW Z8
14,42 € / ks bez DPH
17,30 € / ks s DPH
Kód produktu: 8889181142
LED logo projektory sada

LED logo projektory sada

OEM čísla: 63316963194

Popis:

  • Cena je za komplet 2 KS
  • Jednoduchá montáž bez potreby vŕtania, rezania a iných úprav
  • Kompletná sada na ľavú aj pravú stranu
  • Výkon:  14W (7W/ks)
  • Napätie: 12V

FOTO Z MONTÁŽI:

 

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

BMW

  • SERIA 5           E39          (1999 - 2006)
  • X5                   E53          (1995 - 2002)
  • Z8                   E52          (2000 - 2003)

 

12,75 € / ks bez DPH
15,30 € / ks s DPH
Kód produktu: 9922280338
Veko nádržky chladiacej kvapaliny 2.0 Bar

Názov produktu: Veko nádržky chladiacej kvapaliny

OEM čísla: 17110152374, 17111712492, 17111712669, 17111742231, 17117639022, 17119071581, PCD10200L, 80771, 003-60-10319, BRC91, RC0035, 954091, 1617, FRC91, RC204, 1414250400, 28-0217, 3580, 2140047, 3148009004, VCR233, 29657, FC503, T403580, 99 90 1617, 500343, V20-0097-1, 313414, 8610 21

Doplňujúce informácie:

vnútorný priemer [mm]: 28,5
vonkajší priemer [mm]: 56,0
farba: čierna
materiál: plast
tlak [bar]: 2,0

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

ALPINA

B7 (E65)

BMW

3 (E30)

3 (E36)

3 (E46)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (F10)

5 Gran Turismo (F07)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (F11)

6 Gran Coupe (F06)

6 coupe (F13)

6 kabriolet (F12)

7 (E32)

7 (E38)

7 (E65, E66, E67)

7 (F01, F02, F03, F04)

8 (E31)

X3 (E83)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

Z4 Roadster (E85)

Z4 coupe (E86)

Z8 Roadster (E52)

LAND ROVER

RANGE ROVER III (L322)

RANGE ROVER SPORT I (L320)

 

4,25 € / ks bez DPH
5,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 26E-2-1186
Šrób skrutka kolesa

OEM čísla:36136781150,36131122158,36131123585,36130141574,36131095390,36130141576,36131126191,36131116717,36131126014,36131117190,36131118949
Doplňujúce informácie:
Montážna strana: predná / zadná
Dĺžka [mm]: 50
Váha [g]: 59
Vonkajší závit [mm]: M12 x 1,5
Rozmer kľúča: 17
Vonkajší priemer [mm]: 23
Tvar hlavy matice / skrutky: vonkajší šesťhran
Kvalita / Trieda: 10.9
Dĺžka závitu [mm]: 26
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
3 (E21)
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
3 kabriolet (E93)
5 (E12)
5 (E28)
5 (E34)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
6 (E24)
6 (E63)
6 kabriolet (E64)
7 (E23)
7 (E32)
7 (E38)
8 (E31)
X1 (E84)
Z1 Roadster
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
MINI
MINI (R50, R53)
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI kabriolet (R52)
MINI kabriolet (R57)

 

 

1,04 € / ks bez DPH
1,25 € / ks s DPH
Kód produktu: 10006371122
Opravná sada kulisy radenia

OEM čísla: 25111220600, 25111469397, 1220600, 1469397

Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 (F20)
1 (F21)
1 (F40)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
2 Active Tourer (F45)
2 Gran Coupe (F44)
2 Gran Tourer (F46)
2 coupe (F22, F87)
2 kabriolet (F23)
2.5-3.2 coupe (E9)
2500-3.3 (E3)
3 (E21)
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 (E90)
3 (F30, F80)
3 (G20, G80)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Gran Turismo (F34)
3 SERIES (E90)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 Touring (F31)
3 Touring (G21, G81)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46
3 kabriolet (E93)
4 Gran Coupe (F36)
4 coupe (F32, F82)
4 coupe (G22, G82)
4 kabriolet (F33, F83)
4 kabriolet (G23)
5 (E12)
5 (E28)
5 (E34)
5 (E39)
5 (E60)
5 (F10)
5 (G30, F90)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
5 Touring (F11)
5 Touring (G31)
502 sedan
6 (E24)
6 (E63)
6 Gran Coupe (F06)
6 Gran Turismo (G32)
6 coupe (F13)
6 kabriolet (E64)
6 kabriolet (F12)
7 (E23)
7 (E32)
7 (E38)
7 (F01, F02, F03, F04)
7 (G11, G12)
8 (E31)
8 coupe (G15, F92)
8 kabriolet (G14, F91)
X1 (E84)
X1 Van (F48)
X2 (F39)
X3 (E83)
X3 (F25)
X3 (G01, F97)
X4 (F26)
X4 (G02, F98)
X5 (E53)
X5 (E70)
X5 (F15, F85)
X5 (G05, F95)
X5 Van (G05)
X6 (E71, E72)
X7 (G07)
Z1 Roadster
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
iX3 (G08)

9 € / ks bez DPH
10,80 € / ks s DPH

Viac kategórií