+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
BMW RAD 7 E38 (06/1994-11/2001)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „BMW RAD 7 E38 (06/1994-11/2001)“

Kód produktu: 14E-13-75
Čerpadlo pumpička ostrekovača skiel 1J5955651
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OE čísla: 1J5955651, 1J5 955 651, BMW 67 12 7 302 588 BMW 67 12 8 362 154 BMW 67 12 8 377 612 CHRYSLER 68017447AA CHRYSLER 68161525AA DODGE 68161525AA MERCEDES-BENZ A000 860 58 26 MERCEDES-BENZ A210 869 08 21 MERCEDES-BENZ A210 869 09 21 MERCEDES-BENZ A221 869 01 21 MERCEDES-BENZ 000 860 58 26 MERCEDES-BENZ 210 869 08 21 MERCEDES-BENZ 210 869 09 21 MERCEDES-BENZ 221 869 01 21 VW 2E0 955 651 VW 2E0 955 951 SMART A0001753V001 SMART A0001753V001000 SMART A0001753V001000000 SMART A1753V001000 SMART A1753V001000000 SMART 0001753V001 SMART 0001753V001000 SMART 0001753V001000000 SMART 1753V001000 SMART 1753V001000000 LAND ROVER DMC000010

Doplňujúce informácie: 

Stav tovaru: Používaný demontovaný diel

Informácie o demontovanom vozidle:

Model: Audi A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro 165 kW 2967 ccm 6 valcov kód motora BMK

Výrobný dátum: 18.07.2005
Modelový rok: 2006
Predajný typ: 4F20HL
Kód motora: BMK
Kód prevodovky: HKG
Označenie pohonu osí: 6A
Vybavenie: NK
Farba strechy: 5B
Vonkajšia farba / Číslo laku: 5B / Y7W

Iné informácie:

Možnosť vrátenia: Áno (do 14 dní od doručenia)
Každý diel označujeme.
Súčiastka môže byť kompatibilná aj s inými značkami a modelmi áut (viď. políčko motorizácie)
V prípade potreby kompatibilitu skontrolujeme podľa VIN.

3 € / ks bez DPH
3,60 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-439
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 79 mm
Vnútorný priemer [mm] 28 mm
Vonkajší priemer [mm] 68 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

ALPINA D10 (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
ALPINA D10 Touring (E39) 3.0 D Biturbo 180 KW / 245 HP 4.2000 - 10.2003
BMW 3 (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 2.2003
BMW 3 Touring (E46) 330 d 135 KW / 184 HP 10.1999 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xd 135 KW / 184 HP 1.2000 - 3.2003
BMW 5 (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 d 120 KW / 163 HP 2.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 530 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 9.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 d 142 KW / 193 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 7 (E38) 730 d 135 KW / 184 HP 8.1998 - 4.2000
BMW 7 (E38) 730 d 142 KW / 193 HP 4.2000 - 11.2001
BMW X5 (E53) 3.0 d 135 KW / 184 HP 4.2001 - 9.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 130 KW / 177 HP 3.2002 - 8.2012
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35) 110 KW / 150 HP 9.2001 - 7.2003

OE čísla:

BMW 11 42 2 247 392
BMW 11 42 8 513 375
BMW 11 42 8 513 376
OPEL 5650332
OPEL 5650334
OPEL 5650353
GENERAL MOTORS 93172272
GENERAL MOTORS 93183318
LAND ROVER LPZ 000020
MAXGEAR 11422247392
MAXGEAR 260182
MAXGEAR 3001142200
MAXGEAR 5650334
MAXGEAR 93172272
MAXGEAR CH9348
MAXGEAR E15HD59
MAXGEAR FA5590
MAXGEAR HU818X
MAXGEAR LPZ000020
MAXGEAR OX156D

 

 

 

3,38 € / ks bez DPH
4,05 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-347
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 161 mm
Vnútorný priemer [mm] 25 mm
Vonkajší priemer [mm] 80 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 80 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

4,29 € / ks bez DPH
5,15 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-345
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 160 mm
Vnútorný priemer [mm] 36 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
BMW 5 (E39) 525 td 85 KW / 116 HP 1.1997 - 6.2003
BMW 5 (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 3.1997 - 5.2004
BMW 7 (E38) 725 tds 105 KW / 143 HP 4.1996 - 11.2001
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 246 131
BMW 11 42 8 515 084
OPEL 5650307
OPEL 5650308
OPEL 650318
ROVER STC 3350
GENERAL MOTORS 90542604
GENERAL MOTORS 93180093
MAXGEAR 11422246131
MAXGEAR 11422461131
MAXGEAR 260177
MAXGEAR 5650308
MAXGEAR 90542604
MAXGEAR AC6219E
MAXGEAR E12HD53
MAXGEAR HU8481X
MAXGEAR OX126
MAXGEAR OX126D

 

 

 

4 € / ks bez DPH
4,80 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-081
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

BMW 11 42 1 427 908
BMW 11 42 1 740 534
BMW 11 42 7 509 430
BMW 11 42 7 512 300
BMW 11 42 7 512 301
BMW 75 09 4 30
MAXGEAR 11421427908
MAXGEAR 11421740534
MAXGEAR 11427509430
MAXGEAR 11427512300
MAXGEAR 200521
MAXGEAR 260170
MAXGEAR 64860
MAXGEAR FA5438ECO
MAXGEAR ML1719

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 104 mm
Vnútorný priemer [mm] 42 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 42 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 Touring (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 10.2000 - 7.2002
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 12.2005
ALPINA B10 (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA ROADSTER S (E85) 3.3 221 KW / 300 HP 7.2003 - 12.2005
BMW 3 (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1998
BMW 3 (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1998
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 120 KW / 163 HP 1.1999 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 125 KW / 170 HP 9.1997 - 8.2000
BMW 3 Kupé (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1991 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 4.1999
BMW 3 Kupé (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1993 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 11.1999
BMW 3 Touring (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 12.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1995 - 4.1999
BMW 3 (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 323 i 120 KW / 163 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 323 i 125 KW / 170 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1998 - 6.2000
BMW 3 (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 141 KW / 192 HP 4.2001 - 12.2004
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 110 KW / 150 HP 2.1999 - 8.2001
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci 142 KW / 193 HP 12.1998 - 5.2000
BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 7.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2006 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 8.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 8.2006
BMW 3 Touring (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 10.1999 - 9.2000
BMW 3 Touring (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 6.1999 - 5.2000
BMW 3 Touring (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 5 (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 523 i 120 KW / 163 HP 9.1998 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 3.1997 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 (E60) 520 i 125 KW / 170 HP 7.2003 - 3.2010
BMW 5 (E60) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2003 - 2.2005
BMW 5 (E60) 530 i 170 KW / 231 HP 12.2001 - 2.2005
BMW 5 Touring (E61) 525 i 141 KW / 192 HP 6.2004 - 12.2010
BMW 7 (E38) 728 i, iL 142 KW / 193 HP 8.1995 - 11.2001
BMW 7 (E38) 740 d 180 KW / 245 HP 5.1999 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 170 KW / 231 HP 3.2003 - 7.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 190 KW / 258 HP 10.2002 - 2.2005
BMW X3 (E83) 2.5 i 141 KW / 192 HP 3.2004 - 7.2006
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 KW / 231 HP 9.2003 - 7.2006
BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW / 231 HP 4.2000 - 10.2006
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i 110 KW / 150 HP 4.1999 - 1.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2000 - 6.2002
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 5.2000
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 1.2003
BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 1.1998 - 5.2000
BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 6.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2003 - 10.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 141 KW / 192 HP 12.2002 - 12.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 KW / 231 HP 12.2002 - 12.2005
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 KW / 193 HP 1.1996 - 8.2002

 

 

 

2,67 € / ks bez DPH
3,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D3-2-1597
Obal na kľúčik
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 2
Slot pre transpondér: Áno
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU92R
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Nie, hrot by mal byť vyrobený v kľúčovej službe
Spôsob montáže: Kryt zložený so západkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Kompatibilita:
ALPINA
B12 (E38)
BMW
3 (E36)
3 Compact (E36)
3 Touring (E36)
3 coupe (E36)
3 kabriolet (E36)
5 (E34)
5 Touring (E34)
7 (E38)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

2,46 € / ks bez DPH
2,95 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 5H1-2-1388
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňujúce informácie:
MATERIÁL - GUMA
VONKAJŠÍ PRIEMER: ~11,7 / 17,7 mm
VNÚTORNÝ PRIEMER: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9E-2-1350
Stoper spinka autokoberca BMW E34 E39 E38 E46 E60 E90
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OE čísla: 51479416390, 82119410191, 82119410192

Cena za 1 ks

Kompatibilita:

BMW

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 SERIES (E90)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (E61)

6 (E63)

7 (E32)

7 (E38)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 5B-2-30
Batéria kľúčika VL2020 LIR2032 nabijateľná / rechargeable 3,6V
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Popis:
Napätie 3,6 V
NABIJATEĽNÁ / RECHARGEABLE
VYMENITELNÁ: ML2020, VL-2020/GV, VL-2020/GV, VL-2020/HFN, VL-2020, VL2020, LIR2025, VL2020/HFN, VL-2020-1VCE, VL2020-1VCE,   LIR2032, LIR2020
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
BMW
1 (E87)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E46)
3 SERIES (E90)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E46)
3 kabriolet (E46)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
7 (E38)
X3 (E83)
X5 (E53)

5,13 € / ks bez DPH
6,15 € / ks s DPH
Kód produktu: 5I-2-70
Pumpička ostrekovača svetiel
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Pumpička ostrekovača svetiel BMW 1 I E81 3 III E36 E46 E90 5 V E39 E60 6 VI E63 7 VII E38 E65 X1 E84 X3 E83 X5 E53 E70 X6 E71 Z4 Z8

OEM čísla:

  • BMW 67126973097
  • BMW 67128362157
  • BMW 67128377430
  • BMW 67128377613
  • BMW 67128377430
  • BMW 67128377613

Popis:

Kompatibilita:

  • BMW 1 E81
  • BMW 3 E36
  • BMW 3 E46
  • BMW 3 E90
  • BMW 5 E39
  • BMW 5 E60
  • BMW 6 E63
  • BMW 7 E38
  • BMW 7 E65
  • BMW X1 E84
  • BMW X3 E83
  • BMW X5 E53 E70
  • BMW X6 E71
  • BMW Z4
  • BMW Z8
11,54 € / ks bez DPH
13,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 2G-2-305
Spona klip spinka tapacíru
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OEM čísla: 51411973500, 51418224768, 51430141024, 1973500, 8224768, 0141024

Popis:

MONTÁŽ NA:

  • DVERE ZADNÉ A PREDNÉ
  • UPEVNENIE BOKOV A TAPACÍRU
  • VNÚTORNÉ STĹPIKY
  • TAPACÍR DVERÍ KUFRA

Kompatibilita:

BMW

PEUGEOT

  • 504 Break (D_, F_)
0,46 € / ks bez DPH
0,55 € / ks s DPH
Kód produktu: 2I-2-425
Veko nádržky chladiacej kvapaliny 1.4 Bar
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Veko nádržky chladiacej kvapaliny 1.4 Bar

OEM čísla:

  • BMW 17111719167
  • BMW 17111742232
  • BMW 17112242256
  • BMW 17114379048
  • LAND ROVER ESR 1480

 

Popis:

  • Materiál: plast
  • Vonkajší priemer [mm]: 65
  • Výška[mm]: 45

Otvárací tlak [bar]: 1,4

 

Kompatibilita:

LAND ROVER

  • DISCOVERY II (L318) [1998.10 - 2004.08] 2.5, 4.0 V8
  • FREELANDER (L314) [1998.02 - 2006.10] 2.0 TD4
  • RANGE ROVER I [1969.10 - 1996.04] 3.9 VOGUE
  • RANGE ROVER II (P38A) [1994.07 - 2002.03] 2.5, 3.9, 4.0 4.6
  • RANGE ROVER III (L322) [2002.03 - 2012.12] 3.0, 4.4

MG ZT [2001.06 - 2005.10]

  • 1.8 16V, [2003-01-2005-07], 18 K4F
  • 1.8 T 16V, [2003-01-2005-07], 18 K4G
  • 160, [2001-06-2005-07], 25 K4F
  • 180, [2004-02-2005-10], 25 K4F
  • 190, [2001-06-2005-07], 25 K4F
  • 2.0 CDTi, [2002-06-2003-09], 204D2
  • 2.0 CDTi, [2002-11-2005-07], 204D2
  • 260, [2003-10-2005-07], 99W

ROVER 75 (RJ) [1999.02 - 2005.05]

  • 1.8, [1999-02-2005-05], K 1.8
  • 1.8 Turbo, [2003-05-2005-05], 18 K4G
  • 2.0 CDT, [1999-02-2005-05], M 47 R
  • 2.0 CDTi, [2003-02-2005-05], 204D2
  • 2.0 V6, [1999-02-2005-05], 20 K4F
  • 2.5 V6, [2001-10-2005-05], 25 K4F
  • 2.5 V6, [1999-02-2001-10], KV 6
  • 4.6 V8, [2004-10-2005-05], 46F2F, V99WFH
  • 75 Tourer (RJ) [2001.08 - 2006.06]
3,71 € / ks bez DPH
4,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-950
Šróba ventilu odvetrávania chladiča
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Názov produktu: Šróba ventilu odvetrávania chladiča

OEM čísla: 17111712788, FE23750, 23750 febi, HP502 597, 20 92 3750, 314 238 0000, V20-7154,11537793373, 17110141325, 17111712788, 7793373, 1712788, 0141325, 11 53 7 793 373, 7793373, 1712788, 0141325

Doplňujúce informácie: Materiál: plast

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

BMW

1 (E81)

1 (E87)

1 kabriolet (E88)

3 (E30)

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 Touring (E30)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 kabriolet (E30)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

7 (E38)

8 (E31)

X3 (E83)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

Z4 Roadster (E85)

Z4 coupe (E86)

 

0,88 € / ks bez DPH
1,05 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Kód produktu: 12E-2-1014
Vodná príruba vody
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OEM čísla: BMW 11122247744, BMW 11127806196, BMW 2247744
Doplňujúce informácie: Balenie obsahuje tesnenie
Výskyt vo vozidlách (zoznam vhodných motorizácií nájdete SEM )*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
BMW 1 (E81)
BMW 1 (E87)
BMW 3 (E46)
BMW 3 (E90)
BMW 3 COMPACT (E46)
BMW 3 COUPE (E46)
BMW 3 COUPE (E92)
BMW 3 KABRIOLET (E46)
BMW 3 KABRIOLET (E93)
BMW 3 TOURING (E46)
BMW 3 TOURING (E91)
BMW 5 (E39)
BMW 5 (E60)
BMW 5 TOURING (E39)
BMW 5 TOURING (E61)
BMW 6 (E63)
BMW 6 KABRIOLET (E64)
BMW 7 (E38)
BMW 7 (E65, E66, E67)
BMW X3 (E83)
BMW X5 (E53)
BMW X5 (E70)
BMW X6 (E71, E72)
ROVER
75 (RJ)
75 I Tourer (RJ)

4,04 € / ks bez DPH
4,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 2I-2-1161
Objímka konektor žiarovky BMW F45 F22 F44 F46 F23 F87
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Názov produktu: Objímka konektor žiarovky BMW F45 F22 F44 F46 F23 F87

OEM čísla: 

  • 61 13 2 359 991, 61132359991

Doplňujúce informácie:

Počet káblov: 12 (3+9)

Strana montáže: ľavá + pravá

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

BMW

  • 1 (E81)
  • 1 (E87)
  • 1 (F20)
  • 1 (F21)
  • 1 Van (F20)
  • 1 coupe (E82)
  • 1 kabriolet (E88)
  • 2 Active Tourer (F45)
  • 2 Active Tourer Van (F45)
  • 2 Gran Tourer (F46)
  • 2 Gran Tourer Van (F46)
  • 2 coupe (F22, F87)
  • 2 kabriolet (F23)
  • 3 (E36)
  • 3 (E46)
  • 3 (E90)
  • 3 (F30, F80)
  • 3 (G20, G80)
  • 3 Compact (E36)
  • 3 Compact (E46)
  • 3 Gran Turismo (F34)
  • 3 SERIES (E90)
  • 3 Touring (E36)
  • 3 Touring (E46)
  • 3 Touring (E91)
  • 3 Touring (F31)
  • 3 coupe (E36)
  • 3 coupe (E46)
  • 3 coupe (E92)
  • 3 kabriolet (E36)
  • 3 kabriolet (E46)
  • 3 kabriolet (E93)
  • 4 Gran Coupe (F36)
  • 4 coupe (F32, F82)
  • 4 kabriolet (F33, F83)
  • 5 (E39)
  • 5 (E60)
  • 5 (F10)
  • 5 (G30, F90)
  • 5 Gran Turismo (F07)
  • 5 Touring (E39)
  • 5 Touring (E61)
  • 5 Touring (F11)
  • 5 Touring (G31)
  • 6 (E63)
  • 6 Gran Turismo (G32)
  • 6 coupe (F13)
  • 6 kabriolet (E64)
  • 6 kabriolet (F12)
  • 7 (E38)
  • 7 (E65, E66, E67)
  • 7 (F01, F02, F03, F04)
  • 7 (G11, G12)
  • X1 (E84)
  • X1 (F48)
  • X1 Van (F48)
  • X2 (F39)
  • X3 (E83)
  • X3 (F25)
  • X3 (G01, F97)
  • X3 Van (G01)
  • X4 (F26)
  • X4 (G02, F98)
  • X5 (E53)
  • X5 (E70)
  • X5 (F15, F85)
  • X5 (G05, F95)
  • X5 Van (G05)
  • X6 (E71, E72)
  • X6 (F16, F86)
  • Z3 Roadster (E36)
  • Z3 coupe (E36)
  • Z4 Roadster (E85)
  • Z4 Roadster (G29)
  • i3 (I01)
  • i8 (I12)
  • i8 Roadster (I15)

MINI

  • MINI (F55)
  • MINI (F56)
  • MINI (R50, R53)
  • MINI (R56)
  • MINI CLUBMAN (F54)
  • MINI CLUBMAN (R55)
  • MINI CLUBVAN (R55)
  • MINI COUNTRYMAN (R60)
  • MINI PACEMAN (R61)
  • MINI Roadster (R59)
  • MINI coupe (R58)
  • MINI kabriolet (F57)
  • MINI kabriolet (R52)
  • MINI kabriolet (R57)
13,21 € / ks bez DPH
15,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 51277163
Konektor vstrekovača paliva
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Názov produktu: Konektor vstrekovača paliva

OEM čísla: 

  • FIAT 1350885080, FORD 736 4107 017 00, OPEL 6286769, OPEL 93189918
  • DT Spare Parts 9.79016, FISPA 405145, HOFFER 8035145, MEAT & DORIA 25145
  • METZGER 2324010, SIDAT 405145, VEMO V24-83-0020, WE PARTS 240660125

Doplňujúce informácie:

  • Zástrčka má 2 káble, pripravené na inštaláciu !

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

  • ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
  • ALFA ROMEO 159 1.9 JTDM
  • ALFA ROMEO 159 2.4 JTDM
  • ALFA ROMEO BRERA 2.4 JTDM
  • ALFA ROMEO GT 1.9 JTD
  • BMW 330D
  • BMW 5 520 / 530 D
  • BMW 525D
  • BMW 530D
  • BMW X5 3.0D
  • CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI
  • CITROEN C5 1.6 HDI
  • CITROEN XSARA 2.0 HDI
  • FIAT DOBLO 1.9 JTD
  • FIAT IDEA 1.3 JTD
  • FIAT STILO 1.9 JTD
  • FIAT ULYSSE 2.0 JTD
  • FORD FOCUS 1.6
  • FORD FOCUS C MAX 1.6 TDCI
  • HONDA ACCORD 2.2 CDTI
  • HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI
  • IVECO DAILY 3.0
  • KIA CERATO 1.6 CRDI
  • KIA SORENTO 2.5 CRDI
  • LAND ROVER FREELANDER TD4 2.0
  • OPEL SIGNUM 1.9 CDTI
  • OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
  • OPEL VECTRA 1.9 CDTI
  • OPEL ASTRA 1.9 CDTI
  • OPEL COMBO 1.3 CDTI
  • OPEL CORSA 1.3 CDTI
  • OPEL VECTRA 1.9 CDTI
  • PEUGEOT 206 1.6 HDI
  • PEUGEOT 306 2.0 HDI
  • PEUGEOT 307 1.6 HDI
  • PEUGEOT 406 2.0 HDI
  • PEUGEOT 407 1.6 HDI
  • RENAULT LAGUNA II 2.2 DCI
  • RENAULT MEGANE 1.9 DCI
  • RENAULT SCENIC 1.9 DCI
  • ROVER 75 2.0 CDT
  • SUZUKI GRAND VITARA 2.0 HDI
  • VOLVO S60 D5
  • VOLVO V50 1.6D
  • VOLVO V70 2.4D
  • VOLVO XC70 2.4D
  • VOLVO XC90 D5
  • VW LT 28-46 II 2.8
10,29 € / ks bez DPH
12,35 € / ks s DPH
Kód produktu: 24D-2-1183
Zostava záslepiek sacieho potrubia + tesnenia
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Názov produktu: Zostava záslepiek sacieho potrubia + tesnenia

OEM čísla: 11 61 1 436 631, 11611436631

Doplňujúce informácie:

Priemer záslepky sacieho potrubia: 22 mm

Pre motory: M47, M47N, M47TU, M47TUD20

Nepasuje pre motory N47

Sada obsahuje:

  • 4x Hliníková záslepka sacieho potrubia s tesnením
  • 5x Gumovo-kovové okrúhle tesnenie 
  • 4x Hranaté tesnenie
  • 4x Malé okrúhle tesnenie
  • 1x Veľké okrúhle tesnenie 

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

BMW

11,33 € / ks bez DPH
13,60 € / ks s DPH
Kód produktu: 9D-2-1186
Šrób skrutka kolesa
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OEM čísla:36136781150,36131122158,36131123585,36130141574,36131095390,36130141576,36131126191,36131116717,36131126014,36131117190,36131118949
Doplňujúce informácie:
Montážna strana: predná / zadná
Dĺžka [mm]: 50
Váha [g]: 59
Vonkajší závit [mm]: M12 x 1,5
Rozmer kľúča: 17
Vonkajší priemer [mm]: 23
Tvar hlavy matice / skrutky: vonkajší šesťhran
Kvalita / Trieda: 10.9
Dĺžka závitu [mm]: 26
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
3 (E21)
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
3 kabriolet (E93)
5 (E12)
5 (E28)
5 (E34)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
6 (E24)
6 (E63)
6 kabriolet (E64)
7 (E23)
7 (E32)
7 (E38)
8 (E31)
X1 (E84)
Z1 Roadster
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
MINI
MINI (R50, R53)
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI kabriolet (R52)
MINI kabriolet (R57)

 

 

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH
Kód produktu: 1457437003
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

OE čísla:

BMW 11 42 1 427 908
BMW 11 42 1 740 534
BMW 11 42 7 509 430
BMW 11 42 7 512 300
BOSCH 1041
BOSCH 11421427908
BOSCH 11421740534
BOSCH 11427509430
BOSCH 11427512300
BOSCH 2500400
BOSCH 5506
BOSCH 64860
BOSCH AC3363
BOSCH AC6222E
BOSCH AC8001
BOSCH CH8081
BOSCH CH8081ECO
BOSCH D34E10643
BOSCH E10643
BOSCH E106HD34
BOSCH EDL968
BOSCH ELH4230
BOSCH F026408731
BOSCH FA5438
BOSCH FA5438ECO
BOSCH FX0188
BOSCH G1044
BOSCH G1306
BOSCH H9253X
BOSCH HU9253X
BOSCH HU9254X
BOSCH L125
BOSCH L25247
BOSCH L27679
BOSCH L292
BOSCH LC130
BOSCH M3
BOSCH ML1719
BOSCH MO1185
BOSCH MU1185
BOSCH OE649
BOSCH OP205
BOSCH OX154
BOSCH OX1541D
BOSCH OX1541DECO
BOSCH OX1541DOEKO
BOSCH OX154D
BOSCH OX154DECO
BOSCH P8170
BOSCH R2592P
BOSCH S5004PE
BOSCH WL7220
BOSCH WR2592P
BOSCH XE504

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 104 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 38 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 43 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Touring (E46) 3.3 pohon vsetkych kolies 206 KW / 280 HP 11.2001 - 1.2005
ALPINA B3 Touring (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 8.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 3.1999 - 7.2002
ALPINA B3 Kupé (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 1.2006
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.3 206 KW / 280 HP 10.2000 - 7.2002
ALPINA B3 Kabriolet (E46) 3.4 S 224 KW / 305 HP 11.2002 - 12.2005
ALPINA B10 (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 3.2 191 KW / 260 HP 8.1997 - 12.1998
ALPINA ROADSTER S (E85) 3.3 221 KW / 300 HP 7.2003 - 12.2005
BMW 3 (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1998
BMW 3 (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1998
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 120 KW / 163 HP 1.1999 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 323 ti 125 KW / 170 HP 9.1997 - 8.2000
BMW 3 Kupé (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1991 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 4.1999
BMW 3 Kupé (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 12.1993 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 5.1995 - 11.1999
BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 1.1995 - 11.1999
BMW 3 Touring (E36) 320 i 110 KW / 150 HP 1.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 323 i 125 KW / 170 HP 12.1995 - 4.1999
BMW 3 Touring (E36) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1995 - 4.1999
BMW 3 (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 323 i 120 KW / 163 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 323 i 125 KW / 170 HP 3.1998 - 9.2000
BMW 3 (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 2.1998 - 6.2000
BMW 3 (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Compact (E46) 325 ti 141 KW / 192 HP 4.2001 - 12.2004
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 110 KW / 150 HP 2.1999 - 8.2001
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 1.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.1999 - 9.2000
BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci 142 KW / 193 HP 12.1998 - 5.2000
BMW 3 Kupé (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 5.2006
BMW 3 Kupé (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 7.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 120 KW / 163 HP 1.2006 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2007
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 120 KW / 163 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci 125 KW / 170 HP 4.2000 - 9.2000
BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci 141 KW / 192 HP 9.2000 - 8.2006
BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci 170 KW / 231 HP 6.2000 - 8.2006
BMW 3 Touring (E46) 320 i 110 KW / 150 HP 10.1999 - 9.2000
BMW 3 Touring (E46) 320 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 320 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 325 xi 141 KW / 192 HP 9.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 328 i 142 KW / 193 HP 6.1999 - 5.2000
BMW 3 Touring (E46) 330 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 3 Touring (E46) 330 xi 170 KW / 231 HP 6.2000 - 2.2005
BMW 5 (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 9.1995 - 8.2000
BMW 5 (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 100 KW / 136 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 110 KW / 150 HP 3.1997 - 8.2001
BMW 5 Touring (E39) 520 i 120 KW / 163 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 520 i 125 KW / 170 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 Touring (E39) 523 i 120 KW / 163 HP 9.1998 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 523 i 125 KW / 170 HP 3.1997 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2000 - 5.2004
BMW 5 Touring (E39) 528 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 8.2000
BMW 5 Touring (E39) 530 i 170 KW / 231 HP 9.2000 - 12.2003
BMW 5 (E60) 520 i 125 KW / 170 HP 7.2003 - 3.2010
BMW 5 (E60) 525 i 141 KW / 192 HP 9.2003 - 2.2005
BMW 5 (E60) 530 i 170 KW / 231 HP 12.2001 - 2.2005
BMW 5 Touring (E61) 525 i 141 KW / 192 HP 6.2004 - 12.2010
BMW 7 (E38) 728 i, iL 142 KW / 193 HP 8.1995 - 11.2001
BMW 7 (E38) 740 d 180 KW / 245 HP 5.1999 - 11.2001
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li 170 KW / 231 HP 3.2003 - 7.2008
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 190 KW / 258 HP 10.2002 - 2.2005
BMW X3 (E83) 2.5 i 141 KW / 192 HP 3.2004 - 7.2006
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive 170 KW / 231 HP 9.2003 - 7.2006
BMW X5 (E53) 3.0 i 170 KW / 231 HP 4.2000 - 10.2006
BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i 110 KW / 150 HP 4.1999 - 1.2003
BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2000 - 6.2002
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 11.1996 - 5.2000
BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 1.2003
BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i 142 KW / 193 HP 1.1998 - 5.2000
BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i 170 KW / 231 HP 6.2000 - 6.2003
BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i 125 KW / 170 HP 10.2003 - 10.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i 141 KW / 192 HP 12.2002 - 12.2005
BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i 170 KW / 231 HP 12.2002 - 12.2005
WIESMANN MF3 Roadster 2.8 142 KW / 193 HP 1.1996 - 8.2002

 

 

 

7,08 € / ks bez DPH
8,50 € / ks s DPH
Motorizácie

Viac kategórií