+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
BMW RAD 5 E34 (12/1987-12/1995)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „BMW RAD 5 E34 (12/1987-12/1995)“

Kód produktu: 11157501567/MG
Ventil odvetrania kľukovej skrine

OE čísla: BMW 11 15 1 247 133 BMW 11 15 7 501 567 MAXGEAR 11151247133 MAXGEAR 11157501567 MAXGEAR 170084 MAXGEAR 26101 MAXGEAR 3140360005 MAXGEAR 501896
Doplňujúce informácie:
Materiál: Plast

8,08 € / ks bez DPH
9,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-347
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 161 mm
Vnútorný priemer [mm] 25 mm
Vonkajší priemer [mm] 80 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 80 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

4,46 € / ks bez DPH
5,35 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-345
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 160 mm
Vnútorný priemer [mm] 36 mm
Vonkajší priemer [mm] 83 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 36 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
BMW 5 (E39) 525 td 85 KW / 116 HP 1.1997 - 6.2003
BMW 5 (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 1.1996 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 525 tds 105 KW / 143 HP 3.1997 - 5.2004
BMW 7 (E38) 725 tds 105 KW / 143 HP 4.1996 - 11.2001
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 246 131
BMW 11 42 8 515 084
OPEL 5650307
OPEL 5650308
OPEL 650318
ROVER STC 3350
GENERAL MOTORS 90542604
GENERAL MOTORS 93180093
MAXGEAR 11422246131
MAXGEAR 11422461131
MAXGEAR 260177
MAXGEAR 5650308
MAXGEAR 90542604
MAXGEAR AC6219E
MAXGEAR E12HD53
MAXGEAR HU8481X
MAXGEAR OX126
MAXGEAR OX126D

 

 

 

4,25 € / ks bez DPH
5,10 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-279
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 158 mm
Vnútorný priemer [mm] 28 mm
Vonkajší priemer [mm] 88 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

BMW 3 (E36) 325 td 85 KW / 115 HP 9.1991 - 2.1998
BMW 3 (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 5.1993 - 2.1998
BMW 3 Touring (E36) 325 tds 105 KW / 143 HP 3.1995 - 4.1999
BMW 5 (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 8.1995
BMW 5 (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 9.1991 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 525 td 85 KW / 115 HP 3.1993 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 525 tds 105 KW / 143 HP 12.1991 - 7.1996
LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 2.5 D 4x4 100 KW / 136 HP 7.1994 - 3.2002
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 96 KW / 130 HP 4.1994 - 7.2003
OPEL OMEGA B Kombi (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 96 KW / 131 HP 4.1994 - 7.2001

OE čísla:

BMW 11 42 2 243 359
BMW 11 42 2 244 332
OPEL 5650303
OPEL 650302
OPEL 650303
ROVER STC 2180
GENERAL MOTORS 5650346
GENERAL MOTORS 90511738
GENERAL MOTORS 93180820
MAXGEAR 11422243359
MAXGEAR 11422244332
MAXGEAR 11429068301
MAXGEAR 260173
MAXGEAR 650302
MAXGEAR 650303
MAXGEAR 90511738
MAXGEAR D24E15828
MAXGEAR E158HD24
MAXGEAR H9381X
MAXGEAR L244
MAXGEAR OX96
MAXGEAR OX96D
MAXGEAR STC2180

 

 

 

4,04 € / ks bez DPH
4,85 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: OF-265
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 89 mm
Vnútorný priemer [mm] 28 mm
Vonkajší priemer [mm] 81 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 28 mm

Kompatibilita:

BERTONE FREECLIMBER 2 1.6 74 KW / 100 HP 3.1992 - 12.1999
BMW 3 (E30) 316 i 73 KW / 100 HP 9.1987 - 6.1991
BMW 3 (E30) 316 i 75 KW / 102 HP 7.1988 - 6.1991
BMW 3 (E30) 318 i 75 KW / 102 HP 12.1984 - 8.1988
BMW 3 (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 6.1987 - 12.1991
BMW 3 (E30) 318 i 85 KW / 115 HP 9.1987 - 6.1991
BMW 3 (E30) 318 is 100 KW / 136 HP 9.1989 - 8.1991
BMW 3 Touring (E30) 316 i 73 KW / 100 HP 9.1991 - 6.1994
BMW 3 Touring (E30) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1991 - 6.1994
BMW 3 Touring (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 4.1989 - 6.1994
BMW 3 Touring (E30) 318 i 85 KW / 115 HP 9.1987 - 6.1991
BMW 3 Kabriolet (E30) 316 i Baur TC 73 KW / 99 HP 9.1987 - 12.1989
BMW 3 Kabriolet (E30) 318 i 83 KW / 113 HP 9.1990 - 10.1993
BMW 3 (E36) 316 i 73 KW / 100 HP 3.1991 - 8.1993
BMW 3 (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1993 - 5.1998
BMW 3 (E36) 318 i 83 KW / 113 HP 9.1990 - 8.1993
BMW 3 (E36) 318 i 85 KW / 115 HP 9.1993 - 11.1998
BMW 3 (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 9.1993 - 12.1995
BMW 3 Compact (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 1.1994 - 8.2000
BMW 3 Compact (E36) 318 ti 103 KW / 140 HP 9.1994 - 12.1995
BMW 3 Kupé (E36) 316 i 75 KW / 102 HP 9.1993 - 11.1998
BMW 3 Kupé (E36) 318 is 103 KW / 140 HP 1.1992 - 12.1995
BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i 85 KW / 115 HP 3.1994 - 11.1999
BMW 5 (E34) 518 i 83 KW / 113 HP 9.1989 - 4.1994
BMW 5 (E34) 518 i 85 KW / 115 HP 5.1994 - 8.1995
BMW 5 Touring (E34) 518 i 83 KW / 113 HP 4.1993 - 4.1994

OE čísla:

BMW 11 42 1 709 514
BMW 11 42 1 709 865
BMW 11 42 1 727 300
FORD 5022 737
MAXGEAR 11421709514
MAXGEAR 11421709865
MAXGEAR 11421727300
MAXGEAR 260001
MAXGEAR D24E8828
MAXGEAR E8828
MAXGEAR E88HD24
MAXGEAR H921X
MAXGEAR L857
MAXGEAR ML488
MAXGEAR OX91
MAXGEAR OX91D
MAXGEAR P7087
MAXGEAR X120

 

 

 

3,50 € / ks bez DPH
4,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 10064233076
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 2
Slot pre transpondér: Áno
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU58
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Nie, hrot je potrebné vyfrézovať v kľúčovej službe
Spôsob montáže: Kryt zložený so západkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Kompatibilita:
ALPINA
B12 (E38)
BMW
3 (E36)
3 Compact (E36)
3 Touring (E36)
3 coupe (E36)
3 kabriolet (E36)
5 (E34)
5 Touring (E34)
7 (E38)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

2,92 € / ks bez DPH
3,50 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 8854439406
Šrób svorky batérie - akumulátora 19 mm

OE čísla: 3A0915138, 3A0 915 138
Doplňujúce informácie:
SVORKA ŠRÓB NA PRIPEVNENIE VODIČA K BATÉRII
Hlava šróbu: 19 mm x 11 mm

Priemer závitu: 6 mm

Použitie vo vozidlách značiek:

  • AUDI
  • SEAT
  • SKODA
  • VW
  • BMW
  • VOLVO
6,58 € / ks bez DPH
7,90 € / ks s DPH
Kód produktu: 23D3-2-1597
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 2
Slot pre transpondér: Áno
Vrátane batérie: Nie
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU92R
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Nie, hrot by mal byť vyrobený v kľúčovej službe
Spôsob montáže: Kryt zložený so západkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Nie
Kompatibilita:
ALPINA
B12 (E38)
BMW
3 (E36)
3 Compact (E36)
3 Touring (E36)
3 coupe (E36)
3 kabriolet (E36)
5 (E34)
5 Touring (E34)
7 (E38)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

3,08 € / ks bez DPH
3,70 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 5H1-2-1388
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňujúce informácie:
MATERIÁL - GUMA
VONKAJŠÍ PRIEMER: ~11,7 / 17,7 mm
VNÚTORNÝ PRIEMER: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

0,75 € / ks bez DPH
0,90 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9E-2-1350
Stoper spinka autokoberca BMW E34 E39 E38 E46 E60 E90

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OE čísla: 51479416390, 82119410191, 82119410192

Cena za 1 ks

Kompatibilita:

BMW

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 SERIES (E90)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (E61)

6 (E63)

7 (E32)

7 (E38)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

0,92 € / ks bez DPH
1,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 9340093508
Hlavica radiacej páky

OE čísla: 7896031, 25117896031
Doplňujúce informácie: 5-rýchlostná verzia
Kompatibilita:
BMW

1 (E87)
3 (E36)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
5 (E34)
5 (E60)
5 Touring (E34)
5 Touring (E61)
7 (E38)
X3 (F25)
X4 (F26)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

 

18,13 € / ks bez DPH
21,76 € / ks s DPH
Kód produktu: 8770238535
Hlavica a manžeta radiacej páky a ručnej brzdy

OE čísla: 25112229183, 25111434495
Doplňujúce informácie:
Sada obsahuje:
-kožienková manžeta radiacej páky
-kožienková manžeta ručnej brzdy  
-hlavica radiacej páky 6-rýchlostnú (verzia M Power)
Hlavica sa montuje na vtisk
Manžety obsahujú gumičku
Kompatibilita ( zoznam vhodných motorizácií nájdete SEM ):
BMW
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
5 (E34)
5 (E39)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
7 (E32)
7 (E38)
X5 (E53)
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)

Rozšírený názov: Hlavica a manžeta na radiacu páku a ručnú brzdu

 

 

20,71 € / ks bez DPH
24,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 3C-1-132
Manžeta ručnej brzdy BMW E36 E46 Tmavo Sivá
Manžeta ručnej brzdy do BMW E36 E46 Tmavo Sivá vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom používaní. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety ručnej brzdy v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na ručnú brzdu, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje  plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Tmavo Sivá
Prešívanie Sivé
Šité z častí 3
Rámik Nie
Kompatibilita

BMW E36 E46 Tmavo Sivá
 

 

 

 





















 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 3F-1-332
Manžeta ručnej brzdy BMW E34
Manžeta ručnej brzdy do BMW E34 vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom používaní. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety ručnej brzdy v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na ručnú brzdu, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje  plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 3
Rámik Nie
Kompatibilita


BMW E34

 

 

 





















 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 2A-1-369
Manžeta radiacej páky BMW E34
Manžeta radiacej páky do BMW E34 vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita

BMW E34
 

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 2G-2-305
Spona klip spinka tapacíru

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OEM čísla: 51411973500, 51418224768, 51430141024, 1973500, 8224768, 0141024

Popis:

MONTÁŽ NA:

  • DVERE ZADNÉ A PREDNÉ
  • UPEVNENIE BOKOV A TAPACÍRU
  • VNÚTORNÉ STĹPIKY
  • TAPACÍR DVERÍ KUFRA

Kompatibilita:

BMW

PEUGEOT

  • 504 Break (D_, F_)
0,54 € / ks bez DPH
0,65 € / ks s DPH
Kód produktu: 2I-2-425
Veko nádržky chladiacej kvapaliny 1.4 Bar

Veko nádržky chladiacej kvapaliny 1.4 Bar

OEM čísla:

  • BMW 17111719167
  • BMW 17111742232
  • BMW 17112242256
  • BMW 17114379048
  • LAND ROVER ESR 1480

 

Popis:

  • Materiál: plast
  • Vonkajší priemer [mm]: 65
  • Výška[mm]: 45

Otvárací tlak [bar]: 1,4

 

Kompatibilita:

LAND ROVER

  • DISCOVERY II (L318) [1998.10 - 2004.08] 2.5, 4.0 V8
  • FREELANDER (L314) [1998.02 - 2006.10] 2.0 TD4
  • RANGE ROVER I [1969.10 - 1996.04] 3.9 VOGUE
  • RANGE ROVER II (P38A) [1994.07 - 2002.03] 2.5, 3.9, 4.0 4.6
  • RANGE ROVER III (L322) [2002.03 - 2012.12] 3.0, 4.4

MG ZT [2001.06 - 2005.10]

  • 1.8 16V, [2003-01-2005-07], 18 K4F
  • 1.8 T 16V, [2003-01-2005-07], 18 K4G
  • 160, [2001-06-2005-07], 25 K4F
  • 180, [2004-02-2005-10], 25 K4F
  • 190, [2001-06-2005-07], 25 K4F
  • 2.0 CDTi, [2002-06-2003-09], 204D2
  • 2.0 CDTi, [2002-11-2005-07], 204D2
  • 260, [2003-10-2005-07], 99W

ROVER 75 (RJ) [1999.02 - 2005.05]

  • 1.8, [1999-02-2005-05], K 1.8
  • 1.8 Turbo, [2003-05-2005-05], 18 K4G
  • 2.0 CDT, [1999-02-2005-05], M 47 R
  • 2.0 CDTi, [2003-02-2005-05], 204D2
  • 2.0 V6, [1999-02-2005-05], 20 K4F
  • 2.5 V6, [2001-10-2005-05], 25 K4F
  • 2.5 V6, [1999-02-2001-10], KV 6
  • 4.6 V8, [2004-10-2005-05], 46F2F, V99WFH
  • 75 Tourer (RJ) [2001.08 - 2006.06]
4,63 € / ks bez DPH
5,55 € / ks s DPH
Kód produktu: 9922280338
Veko nádržky chladiacej kvapaliny 2.0 Bar

Názov produktu: Veko nádržky chladiacej kvapaliny

OEM čísla: 17110152374, 17111712492, 17111712669, 17111742231, 17117639022, 17119071581, PCD10200L, 80771, 003-60-10319, BRC91, RC0035, 954091, 1617, FRC91, RC204, 1414250400, 28-0217, 3580, 2140047, 3148009004, VCR233, 29657, FC503, T403580, 99 90 1617, 500343, V20-0097-1, 313414, 8610 21

Doplňujúce informácie:

vnútorný priemer [mm]: 28,5
vonkajší priemer [mm]: 56,0
farba: čierna
materiál: plast
tlak [bar]: 2,0

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

ALPINA

B7 (E65)

BMW

3 (E30)

3 (E36)

3 (E46)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (F10)

5 Gran Turismo (F07)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (F11)

6 Gran Coupe (F06)

6 coupe (F13)

6 kabriolet (F12)

7 (E32)

7 (E38)

7 (E65, E66, E67)

7 (F01, F02, F03, F04)

8 (E31)

X3 (E83)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

Z4 Roadster (E85)

Z4 coupe (E86)

Z8 Roadster (E52)

LAND ROVER

RANGE ROVER III (L322)

RANGE ROVER SPORT I (L320)

 

4,25 € / ks bez DPH
5,10 € / ks s DPH
Kód produktu: 7759996536
Prívesok kľúčenka logo BMW 5

Prívesok kľúčenka logo BMW 5

 

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

 

BMW séria 3:

  • E28
  • E34
  • E39
  • E60
  • E61
  • F07
  • F10 F11
2,63 € / ks bez DPH
3,15 € / ks s DPH
Kód produktu: 9830531687
LED logo projektory sada

Názov produktu: LED logo projektory dverí sada

Doplňujúce informácie:

Montáž na obojstrannú pásku 3M
Balenie obsahuje projektor na pravú aj ľavú stranu
Napájanie: 3x AAA (x2) - balenie neobsahuje

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

 

9,96 € / ks bez DPH
11,95 € / ks s DPH

Viac kategórií