+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:30
BMW RAD 7 E32 (09/1986-10/1994)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „BMW RAD 7 E32 (09/1986-10/1994)“

Kód produktu: OF-347
Olejový filter
Na sklade - objednaj do 20:00 a tovar odošleme do 24 hod.

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Vložka filtra
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s tesneniami
Výška [mm] 161 mm
Vnútorný priemer [mm] 25 mm
Vonkajší priemer [mm] 80 mm
Vonkajší priemer 1 [mm] 80 mm
Vnútorný priemer 1 [mm] 39 mm

Kompatibilita:

ALPINA B3 (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 12.1995
ALPINA B3 (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 4.1999
ALPINA B3 Touring (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Touring (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kupé (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.0 184 KW / 250 HP 4.1993 - 2.1996
ALPINA B3 Kabriolet (E36) 3.2 195 KW / 265 HP 4.1996 - 3.1999
ALPINA B8 (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Touring (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kupé (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 3.1998
ALPINA B8 Kabriolet (E36) 4.6 245 KW / 333 HP 1.1995 - 11.1998
ALPINA B10 (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1993 - 11.1994
ALPINA B10 (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 3.1994 - 4.1995
ALPINA B10 Touring (E34) 4.0 232 KW / 316 HP 4.1994 - 9.1994
ALPINA B10 Touring (E34) 4.6 250 KW / 340 HP 6.1994 - 6.1995
ALPINA B10 (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 1.1999 - 2.2003
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 12.1996 - 10.1998
ALPINA B10 (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B10 Touring (E39) 3.3 206 KW / 280 HP 2.1999 - 10.2003
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 250 KW / 340 HP 1.1997 - 10.1998
ALPINA B10 Touring (E39) 4.6 V8 255 KW / 347 HP 10.1998 - 9.2002
ALPINA B10 Touring (E39) V8 S 4.8 276 KW / 375 HP 1.2002 - 5.2004
ALPINA B12 (E32) 5.0 258 KW / 351 HP 7.1988 - 1.1994
ALPINA B12 (E38) 5.7 285 KW / 388 HP 12.1995 - 9.1998
ALPINA B12 (E38) 6.0 316 KW / 430 HP 7.1999 - 7.2001
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.0 258 KW / 351 HP 6.1990 - 5.1994
ALPINA B12 Kupé (E31) 5.6 306 KW / 416 HP 11.1992 - 12.1996
ALPINA ROADSTER V8 (E52) 4.8 V8 280 KW / 381 HP 6.2002 - 10.2003
BENTLEY ARNAGE (RBS_) 4.4 V8 260 KW / 354 HP 3.1998 - 12.2013
BMW 5 (E34) 530 i V8 160 KW / 218 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 (E34) 540 i V8 210 KW / 286 HP 9.1992 - 12.1995
BMW 5 Touring (E34) 530 i 160 KW / 218 HP 9.1992 - 7.1996
BMW 5 Touring (E34) 540 i 210 KW / 286 HP 9.1993 - 7.1996
BMW 5 (E39) 535 i 173 KW / 235 HP 6.1996 - 8.1998
BMW 5 (E39) 535 i 180 KW / 245 HP 9.1998 - 6.2003
BMW 5 (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.2003
BMW 5 (E39) M5 294 KW / 400 HP 10.1998 - 6.2003
BMW 5 Touring (E39) 540 i 210 KW / 286 HP 4.1997 - 12.2003
BMW 7 (E32) 730 i, iL V8 160 KW / 218 HP 4.1992 - 9.1994
BMW 7 (E32) 740 i, iL V8 210 KW / 286 HP 5.1992 - 3.1994
BMW 7 (E38) 730 i, iL 155 KW / 211 HP 10.1994 - 11.2001
BMW 7 (E38) 730 i, iL 160 KW / 218 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 735 i, iL 173 KW / 235 HP 3.1996 - 8.1998
BMW 7 (E38) 735 i, iL 175 KW / 238 HP 9.1998 - 7.2001
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 3.1994 - 2.1996
BMW 7 (E38) 740 i, iL 210 KW / 286 HP 2.1996 - 7.2001
BMW 7 (E38) 750 i, iL 240 KW / 326 HP 11.1994 - 7.2001
BMW 8 (E31) 840 i 210 KW / 286 HP 3.1993 - 2.1996
BMW 8 (E31) 840 Ci 210 KW / 286 HP 3.1996 - 6.1999
BMW 8 (E31) 850 i, Ci 220 KW / 300 HP 1.1990 - 8.1994
BMW 8 (E31) 850 Ci 240 KW / 326 HP 9.1994 - 12.1999
BMW 8 (E31) 850 CSi 280 KW / 380 HP 11.1992 - 12.1996
BMW X5 (E53) 4.4 i 210 KW / 286 HP 1.2000 - 9.2003
BMW X5 (E53) 4.6 is 255 KW / 347 HP 10.2001 - 9.2003
BMW Z8 Roadster (E52) 4.9 294 KW / 400 HP 1.2000 - 12.2003
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 210 KW / 286 HP 3.2002 - 8.2005
MORGAN AERO 8 Kabriolet 4.4 210 KW / 286 HP 10.2000 - Teraz

OE čísla:

BMW 11 42 1 745 390
BMW 11 42 1 745 391
BMW 11 42 2 236 320
BMW 11 42 7 510 716
BMW 11 42 7 510 717
LAND ROVER LPW 000010
LAND ROVER LPW 500030
MAXGEAR 08504409
MAXGEAR 11421435101
MAXGEAR 11421745390
MAXGEAR 11421745391
MAXGEAR 11427510717
MAXGEAR 1457429141
MAXGEAR 260288
MAXGEAR 26702
MAXGEAR 500917
MAXGEAR CH8213
MAXGEAR E202H01D34
MAXGEAR FX0191
MAXGEAR HU9384X
MAXGEAR L35280
MAXGEAR LPW500030
MAXGEAR MD347
MAXGEAR ML039
MAXGEAR OX1521D
MAXGEAR V200619
MAXGEAR XE516606

 

 

 

5 € / ks bez DPH
6 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 5H1-2-1388
Tesnenie gumička pumpičky čerpadla ostrekovača
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

PRED KÚPOU PROSÍME POROVNAŤ ROZMERY GUMIČKY NIŽŠIE
OE čísla pumpičiek: 7701048307, 7700430702, 7700802336, 1J6955651, 1J5955651, 67126934159, 61661380068, 1450175, 1H5955651
Doplňujúce informácie:
MATERIÁL - GUMA
VONKAJŠÍ PRIEMER: ~11,7 / 17,7 mm
VNÚTORNÝ PRIEMER: ~5,8MM
Kompatibilita:
AUDI
BMW
CITROEN
PEUGEOT
MERCEDES
RENAULT
SEAT
ŠKODA
VOLKSWAGEN

0,63 € / ks bez DPH
0,75 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9E-2-1350
Stoper spinka autokoberca BMW E34 E39 E38 E46 E60 E90
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OE čísla: 51479416390, 82119410191, 82119410192

Cena za 1 ks

Kompatibilita:

BMW

3 (E36)

3 (E46)

3 (E90)

3 Compact (E36)

3 Compact (E46)

3 SERIES (E90)

3 Touring (E36)

3 Touring (E46)

3 Touring (E91)

3 coupe (E36)

3 coupe (E46)

3 coupe (E92)

3 kabriolet (E36)

3 kabriolet (E46)

5 (E34)

5 (E39)

5 (E60)

5 Touring (E34)

5 Touring (E39)

5 Touring (E61)

6 (E63)

7 (E32)

7 (E38)

X5 (E53)

Z3 Roadster (E36)

Z3 coupe (E36)

0,71 € / ks bez DPH
0,85 € / ks s DPH
Kód produktu: 5H1-2-999
Blokáda bezpečnostného pásu
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Doplňujúce informácie:

Použitie: Univerzálne
Vonkajší priemer: 17mm
Vnútorný priemer: 3mm

Výskyt vo vozidlách:

-väčšina modelov

0,67 € / ks bez DPH
0,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 9D-2-1186
Šrób skrutka kolesa
Na našom sklade - expedujeme do 0-24 hod.

OEM čísla:36136781150,36131122158,36131123585,36130141574,36131095390,36130141576,36131126191,36131116717,36131126014,36131117190,36131118949
Doplňujúce informácie:
Montážna strana: predná / zadná
Dĺžka [mm]: 50
Váha [g]: 59
Vonkajší závit [mm]: M12 x 1,5
Rozmer kľúča: 17
Vonkajší priemer [mm]: 23
Tvar hlavy matice / skrutky: vonkajší šesťhran
Kvalita / Trieda: 10.9
Dĺžka závitu [mm]: 26
Výskyt vo vozidlách*:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
BMW
1 (E81)
1 (E87)
1 coupe (E82)
1 kabriolet (E88)
3 (E21)
3 (E30)
3 (E36)
3 (E46)
3 (E90)
3 Compact (E36)
3 Compact (E46)
3 Touring (E30)
3 Touring (E36)
3 Touring (E46)
3 Touring (E91)
3 coupe (E36)
3 coupe (E46)
3 coupe (E92)
3 kabriolet (E30)
3 kabriolet (E36)
3 kabriolet (E46)
3 kabriolet (E93)
5 (E12)
5 (E28)
5 (E34)
5 (E39)
5 (E60)
5 Touring (E34)
5 Touring (E39)
5 Touring (E61)
6 (E24)
6 (E63)
6 kabriolet (E64)
7 (E23)
7 (E32)
7 (E38)
8 (E31)
X1 (E84)
Z1 Roadster
Z3 Roadster (E36)
Z3 coupe (E36)
Z4 Roadster (E85)
Z4 Roadster (E89)
Z4 coupe (E86)
Z8 Roadster (E52)
MINI
MINI (R50, R53)
MINI (R56)
MINI CLUBMAN (R55)
MINI kabriolet (R52)
MINI kabriolet (R57)

 

 

0,83 € / ks bez DPH
1 € / ks s DPH

Viac kategórií