Pokračuj výberom značky vozidla

OE čísla:/Čísla náhrad:
6102-02-1291527P, ABAKUS 1101G01, DIEDERICHS 3405127, KRAFT AUTOMOTIVE 8103001, RIDEX 1914M0336, Stark SKMGO-1510336, VEMO V24-69-0005, FIAT 71 740 496
NOVÉ SKLO ĽAVÉHO ZRKADLA
Doplňujúce informácie:
Zrkadlo vonkajšie / vnútorné: vypuklé
Strana montáže: z ľavej
PÔVODNÉ / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
FIAT: 71740496


Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
2x 101-00-294, 127365, BGS11241, 2029033, 47120, 4981200509, 468027, 90607100, 430719041900, QTS128881, 512182, 600 124, 8710 27215, 30634580
Nový komplet 2x PLYNOVÉ piesty / pružina / teleskop zadného kufra
Doplnkové informácie:
Umiestnenie:
zadné
dĺžka [MM]: 470
zdvih [MM]: 185
výtlačná síla [N]: 380
Cena za súpravu (2 ks)
Originálne / náhradné / porovnávacie čísla:
30634580
31218511
POUŽITIE
VOLVO:
VOLVO XC90 I 10.2002-2014

Názov produktu: Objímka konektor žiarovky H8 H9 H11 H16
Doplňujúce informácie:
Objímka umožňuje pripojiť žiarovku H8 H9 H11 H16 k elektrickému systému vozidla

OEM čísla:
Popis:
Kompatibilita:
NISSAN
NISSAN
350 Z coupe (Z33)
MICRA C+C III (K12)
MICRA III (K12)
NOTE (E11, NE11)
NP300 NAVARA (D40)
NP300 NAVARA Korba / podvozok (D40)
PATHFINDER III (R51)
QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E)
RENAULT
19 I (B/C53_)
19 I Chamade (L53_)
19 II (B/C53_)
19 II Cabriolet (D53_, 853_)
19 II Chamade (L53_)
19 II / liftback (S53_)
21 (B48_)
21 Kombi (K48_)
21 sedan (L48_)
CLIO I (B/C57_, 5/357_)
CLIO II (BB_, CB_)
CLIO II / liftback (SB0/1/2_)
ESPACE II (J/S63_)
ESPACE III (JE0_)
KANGOO (KC0/1_)
KANGOO Express (FC0/1_)
LAGUNA I (B56_, 556_)
LAGUNA I Grandtour (K56_)
MEGANE I (BA0/1_)
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_)
SCÉNIC I (MPV) (JA0/1_, FA0_)
TWINGO I (C06_)

OE čísla:/Čísla náhrad:
038-06-840, 550-1402N-UE-C, 3103283, 4225078, 15544079, 44803535, 55070615, 714033110604, CI3204141, PG0614141, 18-0211-01-2, V22-84-0001, 632545, 632570, 632574, 632561, 632573, 6325G4
NOVÝ BOČNÝ SMEROVÝ UKAZOVAČ
Doplnkové informácie:
Sada najvyššej kvality, vyrobená z veľmi dobrých materiálov, čo umožňuje dlhodobé používanie a spokojnosť zákazníka
Strana montáže: na oboch stranách
Typ žiarovky: WY5W
Doplnková položka / doplňujúca informácia: bez držiaka lampy
Doplnková položka / doplňujúca informácia: bez žiarovky
ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
CITROËN 632545
CITROËN 632570
CITROËN 632574
PEUGEOT 632561
PEUGEOT 632573
PEUGEOT 6325G4

Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
4F0998121, ME-003680
NOVÁ opravná sada montáže držiaka ľavej lampy reflektora renomovanej spoločnosti ME PREMIUM
Doplnkové informácie:
Strana montáže: Ľavá (strana vodiča)
ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
ME PREMIUM: ME-003680
4F0998121
Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
0000100285, 80510, 134009, 147-00-006, 71975, 001-60-14151, 8739, T403734, 180937, 10 22 0001, 410017, MER-CA-002, 4.60884, 4.61727, 4.63264, 3912, 400 251, 31100, 31281, 409 537, OSC-0011, 313197, 312169, 001000 010 12 85, 001000 018 07 02, KO-006, 02.10.046, 147006, V30-0037, 030 3148, VE8739, 03734, WG1054040, 2141005, 110461, 014 038 0000, JAPKO-006, P331003, 200.313, 147017, 43045, 01019, 01629, P16-0022, 0A 103 485, 111 018 03 02, Q83120001130, Q83119998710, A1110180302, A1020180802, A1020180402, A1020180302, 05080172AA, A0000180702, 05080172AB, A0000101685, 5080172AA, A0000101585, 5080172AB, A0000101485, K05080172AA, A0000101385, A0000101285, 0000100385, A0000100385, 0000101285, A0000100285, 0000101385, 1110180302, 0000101485, 1020180802, 0000101585, 1020180402, 0000101685, 1020180302, 0000180702
NOVÝ UZÁVER PLNIACEHO HRDLA OLEJA S TESNENÍM
Doplnkové informácie:
V SÚPRAVE: TESNENIE
ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
CHRYSLER 05080172AA
CHRYSLER 05080172AB
CHRYSLER 5080172AA
CHRYSLER 5080172AB
MERCEDES-BENZ 0000100285
MERCEDES-BENZ 0000100385
MERCEDES-BENZ 0000101285
MERCEDES-BENZ 0000101485
MERCEDES-BENZ 0000180702
MERCEDES-BENZ 1020180302
MERCEDES-BENZ 1020180402
MERCEDES-BENZ 1020180802
MERCEDES-BENZ 1110180302
SMART 0000100285
SMART 0000101285
SMART 0000101485
28-0250

Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
ME-006774, 2212192, 953887-95, 1195600300, 95220850A1, 714098199520, 50451500, 05880920, 5880920, 441-2101N-AE, 1H6 943 021, 1H6943021D, 1H6943021B
NOVÁ LAMPA OSVETLENIA ŠPZ
Osvetlenie má EURÓPSKU HOMOLOGÁCIU ECE !
Doplňujúce informácie: bez žiarovky
ORIGINÁLNE/NÁHRADNÉ ČÍSLA:
1H6943021
TOVAR Z AUKCIE VHODNÝ PRE:
VOLKSWAGEN GOLF III (1H) (HB + Kombi+CABRIO), 08.91-04.99
VOLKSWAGEN POLO (6KV) Klasická verzia/Kombi, 11.95-06.01
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
ME-010333, 1 448 610 / 1448610, 1 475 090 / 1475090, 1 485 712 / 1485712, 1 486 600 / 1486600, 1 493 258 / 1493258, 1 511 205 / 1511205, 1 543 828 / 1543828, 1 607 484 / 1607484, 1 673 571 / 1673571, 7M519A673EA 7M519A673EB 7M519A673EC, 7M519A673EE 7M519A673EF 7M519A673ED, 7M519A673EG 7M519A673EH 7M519A673EJ
NOVÁ HADICA POTRUBIA VZDUCHOVÉHO FILTRA PRE
FORD FOCUS II MK2 FOCUS C-MAX MONDEO MK4 VOLVO C30 S40 V50 1.6TDCi
Doplňujúce informácie:
Pre motory: 1.6 TDCi
Sťahovacie pásky v sade: ÁnoORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
Katalógové čísla originálu:
7M519A673EA 7M519A673EB 7M519A673EC,
7M519A673EE 7M519A673EF 7M519A673ED,
7M519A673EG 7M519A673EH 7M519A673EJ,
1 448 610 / 1448610, 1 475 090 / 1475090,
1 485 712 / 1485712, 1 486 600 / 1486600,
1 493 258 / 1493258, 1 511 205 / 1511205,
1 543 828 / 1543828, 1 607 484 / 1607484,
1 673 571 / 1673571



Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
2x 810 370 / 2x 562538 DACO / 2x ASHMA-00233, X358553, 19-138411, MM-00233, MJ00233, 20553452, 553358, 357423070000, 726 725 0010, 43128, A-1451G, 315 303, 4213-9924-SX, 4M5118080AAC, 1547482, 4M5118080BAC, 1697748, 4M5118080BAD, 1545025, 4M5118080BAE, 1575028, 4M5118080BAF, 1477825, 4M5118080BAG, 1545024, 4M5118080BAH, 1477824, 4M5118080BAJ, 1474119, 4M5118080BBA, 1468813, 4M5118080BCA, 1468808, 4M5118080RAA, 1455903, 4M5118080RAB, 1369952, 4M5118080RAC, 1368975, 4M5118080RAD, 1363345, 4M5118080RAS, 1363951, 4M5118K077AA, 1363952, 4M5118K077AB, 1363342, 4M5118K077AC, 1363150, 4M5118K077AD, 1341063, 1348869, 4M5118K077AE, 6M5G6500GAB NOVÁ SADA 2x ZADNÉ TLMIČE Doplnkové informácie: UMIESTNENIE: zadná náprava TYP TLMIČA: plynový VHODNÉ PRE: z oboch strán SPÔSOB MONTÁŽE - DOLU: očko SPÔSOB MONTÁŽE - HORE: očko SPÔSOB UPEVNENIA: horné očko SPÔSOB UPEVNENIA: dolné očko CENA ZA SÚPRAVU: 2 KUSY ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA: FORD 1363342 FORD 1363345 FORD 1363951 FORD 1363952 FORD 1697748 FORD 4M5118080BAD FORD 4M5118080BCA FORD 4M5118080RAA FORD 4M5118080RAS SACHS 313 295 Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
8E9827552G/ME, 29430 13 11 95-95 GH0544904 JB450550 412033, 287120 8500069 8104233 91764 12-0193, 2110465 ML5747 RSE020 AG-40160 GS0915 19830, 3121TL 11-10247-SX 30 92 9430 871029262 V10-0988 51231, 8E9827552G, 8E9825552K, 8E9827552H, 8E9827552K, 8E9827552L
NOVÁ SADA: Piest / plynová pružina / tlmič / teleskop zadného kufra
Doplnkové informácie:
Strana montáže: z oboch strán
Dĺžka [mm]: 490
Zdvih [mm]: 198
Vytlačná sila [N]: 530
CENA ZA SÚPRAVU (2 KUSY)
ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA: 8E9825552K 8E9827552G 8E9827552H 8E9827552K 8E9827552L
Kompatibilita:
AUDI:

OE čísla:/Čísla náhrad:
287900002r, 454 824 03 26, 116 546, ex354, 574197, 574288, vm39, vm49, vr49, v46-1710, 3 397 004 559, vd20009, vd20026, 287906144r, 770106738, 7701068740, mn152105, dkc000120, 61623400709, 61623428599, 6426p6, 1404802, c2s28482, bp4m67330, 4548240326, a4548240326 nové zadné rameno stierača + lištadoplňujúce informácie: dĺžka čepele: 35 cm dĺžka ramena: 28 cm celková dĺžka (od čapu po koniec čepele): 44 cm
originálne / náhradné / porovnávacie čísla: me premium - me-000009 v vozidlách: Citroen c4 picasso (2007-) Citroen c4 grand picasso (2006- )

OE čísla:/Čísla náhrad:
0280218088, FDM671, FDM725, XAM4050, XAM4147, 558162, 10.1088, 8ET 009 142-991, 8ET 009 149-071, 138362, 19819-M, EAS-4001, 86264, 0890218, V95-72-0052, 31342362, 31342414, 8602391, 8670115, 8670263, 8670398, 9438757, 9445148, 9470640
NOVÝ SNÍMAČ PRIETOKU VZDUCHU
Doplňujúce informácie:
POČET PÓLOV: 5
Pôvodné / náhradné / porovnávacie čísla:
VOLVO 8627296
VOLVO 8670115
VOLVO 8670398
BOSCH 0280218088

Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
6010-01-020433P, AIC 52973, FEBI BILSTEIN 172111, RIDEX 1361D0005, Stark SKDLO-2160004, SWAG 33 10 1172, TOPRAN 113 833, SEAT 3B4 839 015 A, VW 3B4 839 015 A, VW 3B4 839 015 AL, VW 5Z4 839 015
NOVÝ CENTRÁLNY ZÁMOK ZADNÝCH ĽAVÝCH DVERÍ
Doplnkové informácie:
STRANA MONTÁŽE - ZADNÁ ĽAVÁ
ZÁSUVKA / ZÁSTRČKA: 6 PINOV
+ ZADARMO VO FORME VÔNE DO AUTA!
ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
OE 3B4839015A
OE 3B4839015



Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

Určené pre model: Mitsubishi Pajero (2000-2006) 5-dverové
Stopery: Nie
Farba: Čierna
Verzia: Štandard (hrúbka veluru 5 mm)
Na výrobu našich autokoberčekov sa používa vysokokvalitná velurová tkanina, určená špeciálne na vnútorné vybavenie vozidla . Charakterizuje ju zvýšená odolnosť voči oderu , a špeciálna konštrukcia vlasov veluru zabezpečuje ľahké čistenie kobercov . Pre dosiahnutie čo najvyššej trvanlivosti je koberček šoféra zabezpečený pod jeho nohami dvojitou vrstvou. Každý koberček je zakončený starostlivo obšitou lemovkou.
Naše textilné autorohože sú zabezpečené voči prenikaniu vlhkosti a vody do spodných vrstiev interiéru pogumovanou vrstvou na svojej spodnej časti . Okrem tejto izolačnej funkcie zabezpečuje táto vrstva gumy aj zvýšenú priľnavosť koberčekov k podlahe vozidla vďaka štruktúre povrchu gumy. Toto zabezpečuje taktiež bezpečnosť pri jazde nakoľko sa koberčeky počas jazdy nepresúvajú ani nezahýňajú. V závislosti od modelu koberčekov sú niektoré varianty vybavené dodatkovými úchytmi pre zafixovanie autokoberčekov (u modelov áut, ktoré uchytenie koberčekov ponúkali)
Naše autokoberčeky sú vyrábané konkrétne pre daný model automobilu. Každá časť sady je vykonaná tak, aby perfektne sadla na dané miesto .
Čo charakterizuje naše textilné autokoberce:
- vysokokvalitný velur odolný voči oderu
- konštrukcia vlasov zabezpečujúca ľahké čistenie
- materiálová lemovka zabezpečujúca boky autokoberčekov
- spodná izolačná vrstva zabezpečujúca ochranu pred vlhkosťou
- prispôsobenie do konkrétneho modelu
- bezpečnosť vďaka štruktúre spodnej vrstvy koberčekov
- vyrobené v krajinách EÚ, nejedná sa o dovoz z Číny a podobne

OE čísla:/Čísla náhrad:
2x 215 660 + 221 639, C3X007ABE, BN-0013, 24.0125-0131.1, 0 986 478 883, 09.7629.10, 603695, BG3405, B130079, 17211, 353613432240, 615 521 6017, BDC4814, 6020-3630V-SX, 186684, 13046072122, BBP1765, LP2070, GDB1492, 116206, 288800, JCP1520, 899 000-SX, 363702161239, 7421, 0569066, 0569060, 12803551, 1605088, 1605282, 90544439, 9196676, 93188112, 12800120, 93185751
NOVÁ sada BRZDOVÝCH KOTÚČOV + BRZDOVÝCH DOŠTIČIEK PREDNÁ
Doplňujúce informácie:
Sada NAJVYŠŠEJ KVALITY, VYROBENÁ Z VEĽMI DOBRÝCH MATERIÁLOV, ČO UMOŽŇUJE DLHOTRVAJÚCE POUŽÍVANIE A SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA.
PARAMETRE KOTÚČOV:
Hrúbka brzdového kotúča [mm]: 25
Počet otvorov: 5
Počet upevňovacích otvorov: 1
Hrúbka [mm]: 42
Vonkajší priemer [mm]: 280
Ø rozmiestnenia otvorov [mm]: 110
Povrch: pokrytý
Typ brzdového kotúča: vnútorné odvetrávanie
Umiestnenie: predná náprava
PARAMETRE DOŠTIČIEK:
Umiestnenie: predná náprava
Hrúbka [mm]: 20,5
Dĺžka [mm]: 156
Šírka [mm]: 69,5
Šírka [mm]: 70,5
Brzdový systém: ATE
PÔVODNÉ / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
OPEL 0569066 + 93166943
OPEL 0569060 + 93185751

Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

Názov produktu: Záslepka mriežka v nárazníku ľavá
OEM čísla:
Doplňujúce informácie:
* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní
VOLKSWAGEN
PASSAT B5.5 (3B3)
1.6 (ALZ) 1595ccm 102KM/75kW 2000/11-2005/05
1.8 T 20V (AWT) 1781ccm 150KM/110kW 2000/11-2005/05
1.9 TDI (AVB) 1896ccm 101KM/74kW 2000/11-2005/05
1.9 TDI (AVF AWX) 1896ccm 130KM/96kW 2000/11-2005/05
1.9 TDI 4motion (AVF) 1896ccm 130KM/96kW 2000/11-2005/05
2.0 (ALT) 1984ccm 130KM/96kW 2001/11-2005/05
2.0 (AZM) 1984ccm 115KM/85kW 2000/11-2005/05
2.0 4motion (AZM) 1984ccm 115KM/85kW 2000/11-2005/05
2.0 TDI (BGW BHW) 1968ccm 136KM/100kW 2003/12-2005/05
2.3 V5 (AZX) 2324ccm 170KM/125kW 2000/11-2005/05
2.3 V5 4motion (AZX) 2324ccm 170KM/125kW 2000/11-2005/05
2.5 TDI (AKN) 2496ccm 150KM/110kW 2000/11-2005/05
2.5 TDI (BDG) 2496ccm 163KM/120kW 2003/05-2005/05
2.5 TDI 4motion (AFB AKN) 2496ccm 150KM/110kW 2000/11-2005/05
2.5 TDI 4motion (BAU BDH) 2496ccm 180KM/132kW 2003/01-2005/05
2.8 4motion (AMX ATQ) 2771ccm 193KM/142kW 2000/11-2005/05
2.8 4motion (BBG) 2771ccm 190KM/140kW 2000/10-2005/05
4.0 W8 4motion (BDN BDP) 3999ccm 275KM/202kW 2001/09-2004/09
PASSAT B5.5 Variant (3B6)
1.6 (ALZ) 1595ccm 102KM/75kW 2000/11-2005/05
1.8 T 20V (AWT) 1781ccm 150KM/110kW 2000/11-2005/05
1.9 TDI (AVB) 1896ccm 101KM/74kW 2000/11-2005/05
1.9 TDI (AVF AWX) 1896ccm 130KM/96kW 2000/11-2005/05
1.9 TDI 4motion (AVF) 1896ccm 130KM/96kW 2000/11-2005/05
2.0 (ALT) 1984ccm 130KM/96kW 2001/11-2005/05
2.0 (AZM) 1984ccm 115KM/85kW 2000/11-2005/05
2.0 4motion (AZM) 1984ccm 115KM/85kW 2000/11-2005/05
2.0 TDI (BGW BHW) 1968ccm 136KM/100kW 2003/12-2005/05
2.3 VR5 (AZX) 2324ccm 170KM/125kW 2000/11-2005/05
2.3 VR5 4motion (AZX) 2324ccm 170KM/125kW 2000/11-2005/05
2.5 TDI (AKN) 2496ccm 150KM/110kW 2000/11-2005/05
2.5 TDI (BDG) 2496ccm 163KM/120kW 2003/05-2005/05
2.5 TDI 4motion (AKN) 2496ccm 150KM/110kW 2000/11-2005/05
2.5 TDI 4motion (BAU BDH) 2496ccm 180KM/132kW 2003/01-2005/05
2.8 4motion (AMX ATQ) 2771ccm 193KM/142kW 2000/11-2005/05
2.8 4motion (BBG) 2771ccm 190KM/140kW 2000/10-2005/05
4.0 W8 4motion (BDN BDP) 3999ccm 275KM/202kW 2001/09-2004/09

OE čísla:/Čísla náhrad:
2x ME-008428, 101-00-735, 2018243, QTS828266, RPE035, 9689004580
NOVÁ SADA 2× PLYNOVÝ VÁLEC / PLYNOVÁ PRUŽINA / TLMIČ / TELESKÓP zadného kufra
Doplňujúce informácie:
Dĺžka [mm]: 550
Tlačná sila [N]: 660
Výbava vozidla: pre vozidlá bez automaticky otváraného veka batožinového priestoru
ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA:
PEUGEOT 9689004580

Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
2x ME-008664, 101-00-481, 127836, ZSAH0011, 40-980-010, A2608, 16543, 2015873, 1635440180, ZSH0011, 39 34 95-91, 3581200900, 7092226, 1840.0050008, GF-1954, 8137236, 8710 43227, 430719070700, SX41032, EGS00031K, 11-10371-SX, 12-1776, SKGS-0220373, ML5869, GS1306, AG-50323, 219G0317, PGS042782, QTS128106, 81770-2L000, 81770-2L010, 81771-2R000, 81771-2R010, 81771-2R200, 81771-2R210, 81780-2L000, 81780-2L010, 81781-2R000, 81781-2R010, 81781-2R200, 81781-2R210 NOVÁ SADA 2x TLMIČ / PRUŽINA / TELESKOP zadného kufra Doplňujúce informácie: STRANA MONTÁŽE: ZADNÁ DĹŽKA[MM]: 569 ZDVIH [MM]: 240 VÝTLAČNÁ SÍLA [N]: 310 CENA ZA SADU (2 KUSY) ORIGINÁLNE / NÁHRADNÉ / POROVNÁVACIE ČÍSLA: 81771-1Z000 81771-2R000 817712R000 817812R000 Kompatibilita:
Kompatibilita:
---

OE čísla:/Čísla náhrad:
6102-02-1291390P, ABAKUS 1213G01, DIEDERICHS 1475027, VEMO V25-69-0015, FORD 1 145 852
NOVÉ SKLO ĽAVÉHO ZRKADLA
Ďalšie informácie:
Zrkadlo vonkajšie / vnútorné: vypuklé
Umiestnenie: zľava
Originálne / náhradné / porovnávacie čísla:
FORD 1145852


Kompatibilita:
Kompatibilita:
---