+421 907 404 689 Po-Pia: 08:00-15:00
FORD Focus I Sedan (DFW) (2/1999-12/2007)

Filtrovať produkty

Vyberte hlavnú kategóriu

Vyberte podkategóriu

Značka

Stav produktu

Obvod

Hrúbka

Dĺžka

Farba

Maximálne zaťaženie

Objem

Špecifikácia

Kategória „FORD Focus I Sedan (DFW) (2/1999-12/2007)“

Kód produktu: OF-1244
Olejový filter

Doplňujúce informácie:

Prevedenie filtra Skrutkovací filter
Výška [mm] 123 mm
Rozmer závitu 3/4-16 UNF
Vonkajší priemer [mm] 76 mm
Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia s jedným spätným ventilom
Vonkajší priemer 2 [mm] 71 mm
Vnútorný priemer 2 [mm] 62 mm

Kompatibilita:

CHRYSLER PT CRUISER (PT_) GT 2.4 164 KW / 223 HP 8.2003 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 169 KW / 230 HP 9.2004 - 12.2010
CHRYSLER PT CRUISER Kabriolet 2.4 GT 164 KW / 223 HP 3.2004 - 3.2008
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 8.1998 - 12.2001
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.8 XR3i 16V 4x4 96 KW / 130 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 9.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 2.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 2.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 12.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1992 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT V limuzina (AFL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 8.1993 - 1.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.6 16V 4x4 66 KW / 90 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.8 16V (EDA, EHC) 85 KW / 115 HP 1.1995 - 10.1998
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI limuzina (GAL, AFL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 1.1995 - 8.1995
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 1.1995 - 2.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 65 KW / 88 HP 2.1995 - 12.1996
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.6 16V XR3i 66 KW / 90 HP 2.1995 - 9.1999
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 77 KW / 105 HP 2.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 85 KW / 115 HP 10.1995 - 8.1998
FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i 96 KW / 130 HP 2.1995 - 8.2000
FORD ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 10.1998 - 7.2000
FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) 1.6 16V 66 KW / 90 HP 2.1999 - 7.2000
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 1.1994 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) 96 KW / 131 HP 3.1990 - 10.1992
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V 96 KW / 130 HP 2.1992 - 12.1995
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport 76 KW / 103 HP 2.2000 - 1.2002
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 44 KW / 60 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 51 KW / 69 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 11.2001 - 6.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 44 KW / 60 HP 5.2002 - 8.2008
FORD FIESTA V Van 1.3 51 KW / 69 HP 10.2003 - 7.2005
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V BiFuel 85 KW / 115 HP 9.2002 - 7.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 10.1998 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 127 KW / 173 HP 3.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS 158 KW / 215 HP 10.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.2001 - 3.2005
FORD FOCUS I limuzina (DFW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 74 KW / 100 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 75 KW / 102 HP 1.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 85 KW / 115 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V 96 KW / 131 HP 2.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 127 KW / 173 HP 8.2002 - 11.2004
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 55 KW / 75 HP 8.1999 - 11.2004
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.6 74 KW / 101 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 1.8 85 KW / 116 HP 4.1999 - 3.2005
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG 107 KW / 145 HP 4.2009 - 7.2011
FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 107 KW / 145 HP 4.2005 - 7.2011
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 107 KW / 145 HP 7.2004 - 9.2012
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG 107 KW / 145 HP 6.2008 - 7.2011
FORD FUSION (JU_) 1.6 74 KW / 100 HP 8.2002 - 11.2009
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 85 KW / 116 HP 11.1995 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 103 KW / 140 HP 9.2001 - 5.2006
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 107 KW / 146 HP 1.1997 - 5.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.0 85 KW / 116 HP 3.1996 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 103 KW / 140 HP 11.2002 - 3.2006
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.3 107 KW / 145 HP 5.2000 - 10.2002
FORD KA (RB_) 1.3 i 44 KW / 60 HP 9.1996 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM 51 KW / 70 HP 8.2002 - 11.2008
FORD KA (RB_) 1.6 i 70 KW / 95 HP 2.2001 - 11.2008
FORD MAVERICK 2.0 16V FWD 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MAVERICK 2.0 16V 91 KW / 124 HP 2.2001 - Teraz
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 1.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 1.8 4x4 85 KW / 116 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I limuzina (GBP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 2.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 65 KW / 88 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 82 KW / 112 HP 7.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 1.8 i 16V 4x4 85 KW / 115 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 97 KW / 132 HP 1.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 97 KW / 132 HP 12.1994 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO I Turnier (BNP) 2.0 i 16V 4x4 100 KW / 136 HP 4.1993 - 8.1996
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II limuzina (BFP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 66 KW / 90 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V 70 KW / 95 HP 5.1998 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i 85 KW / 115 HP 8.1996 - 9.2000
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i 96 KW / 131 HP 8.1996 - 9.2000
FORD ORION III (GAL) 1.6 i 16V 66 KW / 90 HP 7.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 77 KW / 105 HP 2.1992 - 12.1993
FORD ORION III (GAL) 1.8 i 16V 96 KW / 130 HP 1.1992 - 12.1993
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 76 KW / 103 HP 8.2000 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 92 KW / 125 HP 3.1997 - 6.2002
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 114 KW / 155 HP 6.1999 - 6.2002
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 85 KW / 115 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.0 i 16V 100 KW / 136 HP 10.1994 - 8.1998
FORD SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) 2.3 i 16V 108 KW / 147 HP 6.1996 - 8.1998
FORD STREET KA (RL2) 1.6 70 KW / 95 HP 5.2003 - 7.2005
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 CNG 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 84 KW / 114 HP 11.1994 - 12.2000
FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) 84 KW / 114 HP 6.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) 84 KW / 114 HP 8.1994 - 3.2000
FORD TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) 107 KW / 146 HP 8.2000 - 5.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 BiFuel 105 KW / 143 HP 3.2001 - 3.2006
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) 107 KW / 146 HP 4.2001 - 5.2006
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V 85 KW / 116 HP 6.2002 - 12.2013
FORD USA EDGE (U387) 3.5 AWD 198 KW / 269 HP 8.2006 - Teraz
FORD USA MUSTANG Kupé (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 5.1999
FORD USA MUSTANG Convertible (C) 3.8 112 KW / 152 HP 9.1993 - 7.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1995 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 108 KW / 147 HP 9.1996 - 12.1999
FORD USA TAURUS Wagon (P5_) 3.0 24V 149 KW / 203 HP 6.1995 - 12.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 109 KW / 148 HP 3.1995 - 2.1999
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 108 KW / 147 HP 1.1995 - 12.2000
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 127 KW / 173 HP 9.2000 - 8.2004
FORD USA WINDSTAR (A3) 3.8 V6 149 KW / 203 HP 1.1995 - 6.1998
FORD USA WINDSTAR 3.8 149 KW / 203 HP 2.1999 - 12.2003
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 Laredo 150 KW / 204 HP 10.2001 - 9.2004
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 150 KW / 204 HP 8.2003 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KJ) 3.7 4x4 155 KW / 211 HP 9.2001 - 1.2008
JEEP CHEROKEE (KK) 3.7 V6 4x4 151 KW / 205 HP 1.2008 - Teraz
JEEP COMMANDER (XK, XH) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 9.2005 - 12.2010
JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 3.7 V6 4x4 157 KW / 214 HP 10.2004 - 12.2010
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 100 HP 4.2003 - 6.2007
MAZDA 2 (DY) 1.6 74 KW / 101 HP 2.2003 - 6.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 193 KW / 263 HP 9.2006 - 12.2007
MAZDA CX-9 (TB) 3.5 AWD 193 KW / 263 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA CX-9 (TB) 3.7 AWD (TB10A) 204 KW / 277 HP 1.2007 - Teraz
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.0 4WD (EPEW) 91 KW / 124 HP 3.2000 - 5.2008
MORGAN FOUR FOUR 1.8 i 92 KW / 125 HP 1.1993 - 1.2005
MORGAN PLUS FOUR 1.8 i 96 KW / 131 HP 1.1993 - 6.1999

OE čísla:


CHRYSLER 04781452AA
CHRYSLER 04781452AB
CHRYSLER 04781452BB
CHRYSLER 4781452AA
CHRYSLER 4781452BB
FIAT K04781452AB
FIAT K04781452BB
FIAT K4781452AA
FIAT K4781452BB
FORD 04781452
FORD 1037 678
FORD 1043 147
FORD 1047 169
FORD 1066071
FORD 1071 746
FORD 1097 077
FORD 1119 421
FORD 1663 050
FORD 1663 051
FORD 1S 7Z 6731 DA
FORD 3652 059
FORD 4454116
FORD 6937 011
FORD 978M-6714-A2A
FORD 978M-6714-B2A
FORD 978M-6714-B4A
FORD BFL200
FORD E1FZ 6731 A
FORD E4FZ 6731 AB MR
FORD F8CZ 6731 AA
FORD XS6E-6714-B1A
FORD XS6E6714D1A
FORD YN2G-6714-B2A
MAZDA C60114302
MAZDA CA021-4302
MAZDA YF091-4302
MAZDA YF091-4302A
FORD USA E4 FZ 6731 AB
MELROE 6512143
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B2C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714 B4C
FORD (CHANGAN) YN2G 6714-B4B
GEHL 83715
MAXGEAR 021115351A
MAXGEAR 035115561G
MAXGEAR 05203217
MAXGEAR 1037678
MAXGEAR 1043147
MAXGEAR 1047169
MAXGEAR 105000603000
MAXGEAR 1097077
MAXGEAR 1119421
MAXGEAR 116000603099
MAXGEAR 1220185
MAXGEAR 1498022
MAXGEAR 1556297
MAXGEAR 1663051
MAXGEAR 1903790
MAXGEAR 210110120051
MAXGEAR 260045
MAXGEAR 266286
MAXGEAR 3430499
MAXGEAR 4181058
MAXGEAR 418432
MAXGEAR 4363010
MAXGEAR 4371582
MAXGEAR 4434794
MAXGEAR 4454116
MAXGEAR 4462678
MAXGEAR 4719150
MAXGEAR 4781452AA
MAXGEAR 5000185
MAXGEAR 5001869771
MAXGEAR 533590
MAXGEAR 542044
MAXGEAR 5940899
MAXGEAR 60507080
MAXGEAR 75047204
MAXGEAR 82374232
MAXGEAR 838M6714AA
MAXGEAR 928M6714A2A
MAXGEAR 93156335
MAXGEAR 938M6714A2A
MAXGEAR 978M6714B2A
MAXGEAR 978M6714B4A
MAXGEAR 978M6714C3A
MAXGEAR 9975215
MAXGEAR A720X6714MA
MAXGEAR A800X6714BA
MAXGEAR E4FZ6731AB
MAXGEAR ELF600
MAXGEAR LS248
MAXGEAR LS256
MAXGEAR OC225
MAXGEAR OC266
MAXGEAR PF13
MAXGEAR PH561
MAXGEAR R230
MAXGEAR SJ
MAXGEAR SK
MAXGEAR W71927
MAXGEAR W7245
MAXGEAR X152
MAXGEAR X503
MAXGEAR XS6E6714B1A
MAXGEAR YN2G6714B2A
MAXGEAR ZZ0114302
MAXGEAR ZZM123802A

 

2,96 € / ks bez DPH
3,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 9214620279
Tyčka stabilizátora sada 2 ks

OE čísla: 1004018, 1061631, 1067818, 1071336, 1107068, 1107069, 1111769, 1130273, 1135077, 1209035, 1471446, 1661237, 1E00-34-170, 1E0034170, 1E01-34-170, 1E01-34-170A, 1E0134170, 1E0134170A, 1S61-3B438-AA, 1S613B438AA
Čísla náhrad: TC529, FD-LS-4114, JTS130, 6186082, 6188004, 6198621, 6Q0411315E, 6Q0411315G, 6Q0411315J, 6Q0411315M, 6Q0411315N, 6Q0411315P, 6R0411315, 89FB-3B438-A1D, 8Z0411315D, 96FB3B438AB, 98AG-3B438-AA, 98AG3B438AB, YS413B428BB, YS413B438AB
Doplňujúce informácie:
V balení: 2 ks
Montážna strana: predná pravá a predná ľavá
Dĺžka: 236 mm
Kompatibilita:
AUDI
A1 (8X1, 8XK)
A1 Sportback (8XA, 8XF)
A2 (8Z0)
A3 Sportback (8VA, 8VF)
FORD
COUGAR (EC_)
ESCORT CLASSIC (AAL, ABL)
ESCORT CLASSIC Turnier (ANL)
ESCORT I (AFH, ATH)
ESCORT I Turnier (ADH)
ESCORT II (ATH)
ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Express (AVF)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI uzavreté vozidlo / kombi (AVL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA III (GFJ)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FIESTA skrinka / liftback (FVD)
FIESTA skrinka (F3L, F5L)
FIESTA skrinka /minivan (J5_, J3_)
FIESTA skrinka /minivan (JV_)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I uzavreté vozidlo / kombi (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
KA (RB_)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
ORION III (GAL)
PUMA (EC_)
STREET KA (RL2)
JAGUAR
X-TYPE I (X400)
X-TYPE I Kombi (X400)
MAZDA
121 III (JASM, JBSM)
SEAT
CORDOBA (6L2)
IBIZA III (6L1)
IBIZA IV (6J5, 6P1)
IBIZA IV SC (6J1, 6P5)
IBIZA IV ST (6J8, 6P8)
Mii (KF1, KE1)
TOLEDO IV (KG3)
ŠKODA
CITIGO (NF1)
FABIA I (6Y2)
FABIA I Combi (6Y5)
FABIA I sedan (6Y3)
FABIA II (542)
FABIA II Combi (545)
FABIA III (NJ3)
FABIA III Kombi (NJ5)
RAPID (NH3)
RAPID Spaceback (NH1)
ROOMSTER (5J7)
VOLKSWAGEN
FOX liftback (5Z1, 5Z3, 5Z4)
POLO (9N_)
POLO IV sedan (9A4, 9A2, 9N2, 9A6)
POLO V (6R1, 6C1)
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123)

12,13 € / ks bez DPH
14,55 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: FRO0310
Gumové rohože komplet do Ford Focus I

Gumové autokoberce vyrobené na mieru pre :

FORD
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05

Gumové autokoberce radu El Toro od FROGUM sú spoľahlivou voľbou
FROGUM je spoločnosť dodávajúca tie najkvalitnejšie rohože
Šité na mieru pre konkrétne vozidlo vďaka 3D skenovaniu tvaru a obrysov
Pevná, odolná a flexibilná 100% guma
Funkčný vzor mriežky
Praktické 1,5 cm vysoké okraje na ochranu proti poliatiu a nečistotám
Jednoduchý systém upevnenia
Extra spevnené oblasti pod pedálmi
Jednoduché čistenie
Stabilita zabezpečená protišmykovým priľnavým povrchom
Odolné voči opotrebovaniu, roztrhnutiu a všetkým poveternostným podmienkam
Bez zápachov, naopak dodávané s jemnou vanilkovou vôňou

 

 

 

25,58 € / ks bez DPH
30,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 10012822616
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Počet tlačidiel: 3
Slot pre transpondér: Áno
Uchytenie batérie: 1x CR2032
Vrátane batérie: Áno
Vrátane tlačidiel (mikrospínačov): Nie
Typ hrotu: HU100
Možnosť výmeny hrotu zo starého kľúča: Nie, hrot by mal byť vyrobený v mieste duplikácie kľúča
Spôsob montáže: Kryt zložený so západkou
Zahrnutá elektronika: Nie
Priestor pre logo: Áno
FORD
C-MAX (DM2)
COUGAR (EC_)
ESCORT V (AAL, ABL)
ESCORT V Turnier (ANL)
ESCORT V kabriolet (ALL)
ESCORT V sedan (AFL)
ESCORT VI (GAL, AAL, ABL)
ESCORT VI Turnier (GAL, ANL)
ESCORT VI kabriolet (ALL)
ESCORT VI sedan (GAL, AFL)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I uzavreté vozidlo / kombi (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
KA (RB_)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
PUMA (EC_)
S-MAX (WA6)
STREET KA (RL2)
TOURNEO CONNECT
TRANSIT Skriňa (FA_ _)

4,33 € / ks bez DPH
5,20 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: 23D2-2-1575
Obal na kľúčik

Výrobok je prispôsobený na prenášanie prvkov z aktuálne používaného kľúča, má mäkké a na dotyk príjemné tlačidlá.
Obal kľúčika obsahuje:
Typ hrotu: HU100
Možnosť výmeny čepele zo starého kľúča: Nie
Spôsob montáže: Puzdro nalisované (západka)
Priestor pre logo: Áno
Čierna farba
Kompatibilita:
FORD
B-MAX (JK)
C-MAX (DM2)
F-MAX
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA VI (CB1, CCN)
FIESTA VI Van
FIESTA VII (HJ, HF)
FIESTA VII Van
FOCUS C-MAX (DM2)
FOCUS I (DAW, DBW)
FOCUS I Turnier (DNW)
FOCUS I sedan (DFW)
FOCUS II (DA_, HCP, DP)
FOCUS II kabriolet
FOCUS II uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III
FOCUS III Turnier
FOCUS III uzavreté vozidlo / kombi
FOCUS III sedan
FOCUS IV (HN)
FOCUS IV Turnier (HP)
FOCUS IV sedan (HM)
FUSION (JU_)
GALAXY I (WGR)
GALAXY II (WA6)
GALAXY III (CK)
KUGA I
KUGA II (DM2)
KUGA II VAN
KUGA III (DFK)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)
MONDEO III (B5Y)
MONDEO III Turnier (BWY)
MONDEO III sedan (B4Y)
MONDEO IV (BA7)
MONDEO IV Turnier (BA7)
MONDEO IV Van
MONDEO IV sedan (BA7)
MONDEO V Turnier (CF)
MONDEO V liftback (CE)
MONDEO V sedan (CD)
PUMA
PUMA (EC_)
RANGER
RANGER (ER, EQ, R_)
RANGER (ET)
RANGER (TKE)
S-MAX (CJ, WA6)
S-MAX (WA6)
TRANSIT Autobus (E_ _)
TRANSIT Autobus (T_ _)
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
TRANSIT CONNECT V408 van/minivan
TRANSIT CONNECT kombi (MPV)
TRANSIT COURIER B460 van/minivan
TRANSIT COURIER B460 kombi (MPV)
TRANSIT CUSTOM V362 Autobus (F3)
TRANSIT CUSTOM V362 Skriňa (FY, FZ)
TRANSIT Korba / Podvozok (E_ _)
TRANSIT Skriňa (E_ _)
TRANSIT Skriňa (FA_ _)
TRANSIT TOURNEO Autobus
TRANSIT V363 Autobus (FAD, FBD)
TRANSIT V363 Korba / Podvozok (FED, FFD)
TRANSIT V363 Skriňa (FCD, FDD)

3,08 € / ks bez DPH
3,70 € / ks s DPH
Kód produktu: 27C-4-216
Zvislý čap ramena

OE čísla: 2M51-3042-BC, 98AG-3042-AJ, 98AG-3395-AE, JBJ656, TC837, FD-BJ-0425, 1073215
Doplňujúce informácie:
Montážna strana: Predná po oboch stranách
Rozmer kúžeľa : 16,50 mm
Kompatibilita:
FORD
FOCUS (DAW, DBW)
FOCUS Turnier (DNW)
FOCUS sedan (DFW)
GRANADA Turnier (GNU)
MONDEO I sedan (GBP)
SCORPIO II Turnier (GNR, GGR)

5,83 € / ks bez DPH
7 € / ks s DPH
Motorizácie
Kód produktu: VAL575007
Stierač Valeo First 550 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575007

ALFA ROMEO
145 (930_) 07.94 - 01.01    
159 (939_) 06.05 - 12.12
146 (930_) 12.94 - 01.01    
159 Sportwagon (939_) 06.05 - 12.12
147 (937_) 10.00 - 12.10    
BRERA (939_) 01.06 - 06.10
156 (932_) 09.97 - 09.05    
GT (937_) 11.03 - 09.10
156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06    
SPIDER (939_) 03.06 - 03.11
AUDI
A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97    
TT (8J3) 07.06 - 01.15
A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97    
TT Roadster (8J9) 03.07 - 06.14
A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05    
CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00
A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05    
100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94
V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94    
100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94
BMW
1 (F20) 07.11 - 06.19    
3 Touring (E46) 06.99 - 05.05
1 (F21) 12.11 -     
5 (E39) 09.95 - 07.03
2 Kupé (F22, F87) 10.12 -     
5 Touring (E39) 09.96 - 06.04
2 Kabriolet (F23) 03.14 -     
5 (E60) 12.01 - 03.10
3 (E46) 12.97 - 05.05    
5 Touring (E61) 03.04 - 12.10
3 Compact (E46) 03.01 - 02.05    
X3 (E83) 01.03 - 12.11
3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06    
X5 (E53) 01.00 - 12.06
3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07    
Z4 Roadster (G29) 11.18 -
CHEVROLET
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08    
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13
AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 -     
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -
AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 -     
MATIZ (M200, M250) 03.05 -
EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11    
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06    
VOYAGER II (ES) 08.90 - 09.95
SEBRING (JR) 09.00 - 06.07    
300C (LX, LE) 09.04 -
SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07    
300C Touring (LX, LE) 09.04 - 12.10
SEBRING (JS) 09.06 - 12.10    
300C (LX) 09.10 -
SEBRING Kabriolet (JS) 05.07 - 12.10    
300M (LR) 07.98 - 09.04
STRATUS (JA) 09.94 - 04.01
CITROEN
AX (ZA-_) 07.86 - 12.98    
XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 07.96 - 12.11    
XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05
BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 07.96 - 12.11    
ZX (N2) 03.91 - 07.99
BERLINGO MULTISPACE (B9) 04.08 -     
ZX Break (N2) 10.93 - 07.99
C3 Pluriel (HB_) 05.03 -     
JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02
C5 III (RD_) 02.08 -     
JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02
C5 III Break (RW_) 02.08 -     
JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02
XM (Y3) 05.89 - 10.94    
JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 -
XM Break (Y3) 05.89 - 07.94    
JUMPER Skrinka (244) 04.02 -
XM (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06
XM Break (Y4) 05.94 - 10.00    
JUMPER Autobus 04.06 -
XSARA (N1) 04.97 - 12.05    
JUMPER Skrinka 04.06 -
XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10    
JUMPER Korba/Podvozok 04.06 -
XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05
DACIA
DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 -     
LOGAN MCV II 02.13 -
DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 -     
LODGY (JS_) 03.12 -
LOGAN II 10.12 -     
SANDERO II 10.12 -
DAEWOO
KALOS (KLAS) 09.02 -     
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04    
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DODGE
AVENGER 06.07 - 12.14
FIAT
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00
DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 03.01 -     
SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16
DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 11.00 -     
STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 -
IDEA (350_) 12.03 -     
DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07    
DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02
MULTIPLA (186_) 04.99 - 06.10    
DUCATO Autobus (244_) 12.01 -
PALIO (178_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18
PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 -     
DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14
PANDA (169_) 09.03 -     
DUCATO Autobus (250_) 07.06 -
PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 -     
DUCATO Skrinka (250_) 07.06 -
PUNTO (176_) 09.93 - 09.99    
DUCATO Korba/Podvozok (250_) 07.06 -
FORD
COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01    
TRANSIT Autobus (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14    
TRANSIT Skrinka (T_ _) 09.85 - 09.92
FIESTA V Van 05.02 - 12.10    
TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 10.85 - 09.92
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00
FUSION (JU_) 08.02 - 12.12    
TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00
MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07    
TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00
MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07    
TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13
MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07    
TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 -
TRANSIT Korba/Podvozok (V_ _) 11.77 - 10.86
FORD AUSTRALIA
MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14
FORD USA
MUSTANG Kupé 02.14 -     
MUSTANG Convertible 02.14 -
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97    
ACCORD VIII (CU) 04.08 -
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
ACCORD VIII Kombi (CW) 07.08 -
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 -
ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98    
SHUTTLE (RA) 06.94 - 06.04
HYUNDAI
COUPE (RD) 05.96 - 04.02    
SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06
COUPE II (GK) 01.01 - 11.09    
SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05
i10 I (PA) 10.07 -     
TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08
i10 (BA, IA) 08.13 -     
TRAJET (FO) 01.99 - 07.08
i10 II limuzina 12.13 -     
XG limuzina 09.00 - 12.05
IONIQ (AE) 03.16 -     
XG (XG) 12.98 - 12.05
MATRIX (FC) 06.01 - 08.10
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
XF I (X250) 03.08 - 04.15    
XK II Kupé (X150) 03.06 - 07.14
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14    
XK II Kabriolet (X150) 03.06 - 07.14
JEEP
COMPASS (MK49) 08.06 -     
RENEGADE SUV (BU, B1, BV) 07.14 -
GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 -
KIA
JOICE (MTE1P) 02.00 -     
PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17
MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07    
RIO II (JB) 03.05 - 12.11
PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12    
RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11
LANCIA
MUSA (350_) 10.04 - 09.12    
Y (840_) 11.95 - 09.03
LAND ROVER
DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09    
FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06
DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18    
RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02
FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06    
RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13
LEXUS
IS II (_E2_) 08.05 - 03.13    
RX (_L1_) 12.08 - 10.15
IS C (GSE2_) 04.09 -
MAZDA
6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08    
6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08
6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08    
MPV I (LV) 09.88 - 09.99
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04    
CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21
A-CLASS (W169) 04.04 - 06.12    
CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21
B-CLASS Sports Tourer (W245) 03.05 - 11.11    
CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21
VANEO (414) 02.02 - 07.05    
SPRINTER 2-t Autobus (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS (W205) 07.13 -     
SPRINTER 2-t Skrinka (B901, B902) 01.95 - 05.06
C-CLASS T-Model (S205) 09.14 -     
SPRINTER 2-t Korba/Podvozok (B901, B902) 01.95 - 05.06
SLK (R170) 04.96 - 04.04    
SPRINTER 3-t Autobus (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R171) 03.04 - 12.11    
SPRINTER 3-t Skrinka (B903) 01.95 - 05.12
SLK (R172) 01.11 -     
SPRINTER 3-t Korba/Podvozok (B903) 01.95 - 05.12
SLC (R172) 01.16 -     
SPRINTER 4-t Skrinka (B904) 02.95 - 05.12
M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05    
SPRINTER 4-t Korba/Podvozok (B904) 02.95 - 05.12
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15    
SPRINTER 5-t Korba/Podvozok (B905) 04.01 - 05.06
MG
MG ZT 06.01 - 10.05    
MG ZT- T 10.01 - 10.05
MINI
MINI CLUBMAN (F54) 11.14 -
MITSUBISHI
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 -
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 07.96 -
GALANT VIII (EA_) 09.96 - 10.04    
SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 05.91 - 11.00
GALANT VIII Kombi (EA_) 09.96 - 10.03    
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 10.91 - 08.99
MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 -     
SPACE RUNNER (N6_W) 08.99 - 01.03
OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
NISSAN
JUKE (F15) 06.10 -     
NV200 / EVALIA Autobus 07.10 -
MAXIMA / MAXIMA QX IV (A32) 03.94 - 08.00    
NV200 Skrinka 02.10 -
PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05
OPEL
AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14    
ASTRA H CLASSIC limuzina (A04) 02.07 -
ASTRA H (A04) 01.04 - 05.14    
ASTRA H CLASSIC Kombi (A04) 12.06 -
ASTRA H GTC (A04) 03.05 - 10.10    
GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11
ASTRA H limuzina (A04) 02.07 - 05.14    
MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10
ASTRA H Kombi (A04) 08.04 - 05.14    
MERIVA B velkorozmerova limuzina (S10) 06.10 - 03.17
ASTRA H TwinTop (A04) 09.05 - 10.10    
ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05
ASTRA H Skrina/kombi (L70) 02.04 - 12.13    
ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 07.05 - 05.19
PEUGEOT
306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03    
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 04.08 -
306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03    
BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02
306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02    
BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05
306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02    
BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02
306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01    
BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 -
406 (8B) 08.95 - 01.05    
BOXER Skrinka (244) 12.01 -
406 Break (8E/F) 10.96 - 10.04    
BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06
406 Kupé (8C) 03.97 - 02.05    
BOXER Autobus 09.05 -
PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 -     
BOXER Skrinka 04.06 -
PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15    
BOXER Korba/Podvozok 04.06 -
PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08
PORSCHE
BOXSTER (986) 09.96 - 12.04    
BOXSTER Spyder (987) 09.07 - 12.11
BOXSTER (987) 06.04 - 12.13
RENAULT
ESPACE I (J11_) 07.84 - 12.92    
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03
KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03
KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 -     
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 -     
SCÉNIC II (JM0/1_) 06.03 - 07.10
LOGAN/STEPWAY II (L8_) 09.12 -     
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 04.04 - 06.09
MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04    
THALIA II (LU_) 09.08 -
MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03    
25 (B29_) 04.84 - 12.93
MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08    
ROVER
75 (RJ) 02.99 - 10.05    
600 I (RH) 08.93 - 10.00
75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06    
SAAB
9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09    
9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09
SEAT
TARRACO (KN2) 09.18 -
SMART
FORTWO Kupé (451) 01.07 -     
FORTWO Cabrio (451) 01.07 -
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09    
OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03
IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08    
SVX (CX) 09.92 - 12.97
LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03
SUZUKI
LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07    
SWIFT III (MZ, EZ) 02.05 -
SPLASH (EX) 01.08 -     
SWIFT IV (FZ, NZ) 10.10 -
TOYOTA
COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07    
LAND CRUISER 200 (_J2_) 08.07 -
COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10
COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08    
LAND CRUISER PRADO (_J15_) 07.09 -
IQ (_J1_) 11.08 - 12.15    
YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05
VOLVO
XC70 I Cross Country (295) 10.97 - 10.07    
XC90 I (275) 06.02 - 01.15
VW
BEETLE (5C1, 5C2) 04.11 - 07.19    
LT 28-46 II Korba/Podvozok (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 04.96 - 07.06
BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 12.11 - 07.19    
MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 04.03 - 08.15
TIGUAN (5N_) 09.07 - 07.18    
TRANSPORTER V Autobus (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 04.03 - 08.15
TIGUAN (AD1, AX1) 01.16 -     
TRANSPORTER V Skrinka (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) 04.03 - 08.15
LT 28-35 II Autobus (2DB, 2DE, 2DK) 04.96 - 07.06    
TRANSPORTER V Korba/Podvozok (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, 04.03 - 08.15
LT 28-46 II Skrinka (2DA, 2DD, 2DH) 04.96 - 07.06    
CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF) 04.03 - 08.15

7,88 € / ks bez DPH
9,45 € / ks s DPH
Kód produktu: VAL575004
Stierač Valeo First 475 mm uchytenie multiconnection

Stierače Valeo sa vyznačujú ich kvalitou a trvácnosťou

Dĺžka: 475 mm

Uchytenie: Multiconnection (multiclip) - balenie obsahuje potrebné adaptéry

Výrobné číslo: VAL575004

ALFA ROMEO
33 (907_) 01.90 - 09.94    
155 (167_ 01.92 - 12.97
33 Sportwagon (907_) 01.90 - 09.94
AUDI
A3 (8P1) 05.03 - 12.13    
Q2 (GAB, GAG) 06.16 -
A3 Sportback (8PA) 09.04 - 12.15
BMW
2 Active Tourer (F45) 11.13 -     
3 Gran Turismo (F34) 07.12 -
2 Gran Tourer (F46) 07.14 -     
3 (G20, G80, G28) 11.18 -
3 (E90) 02.04 - 02.12    
3 Touring (G21, G81) 07.19 -
3 Touring (E91) 12.04 - 12.12    
3 Touring Van (G21) 07.19 -
3 Kupé (E92) 01.05 - 12.13    
5 (G30, F90) 09.16 -
3 (F30, F80) 11.11 - 10.18    
5 Touring (G31) 03.17 -
3 Touring (F31) 07.12 - 06.19    
5 Touring Van (G31) 03.17 -
3 Touring Van (F31) 07.12 - 06.19
CHEVROLET
LACETTI (J200) 03.03 -     
NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12
LACETTI limuzina (J200) 03.03 - 03.13    
NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11
LACETTI Kombi (J200) 05.03 -     
REZZO velkorozmerova limuzina (U100) 03.05 -
LANOS limuzina 11.05 - 12.18
CHRYSLER
NEON II 08.99 - 12.06
CITROEN
C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 10.84 - 10.06    
XANTIA Break (X1_, X2_) 06.95 - 04.03
C15 Kombi 04.87 - 08.00    
XANTIA Skrina/kombi (X2_) 01.98 - 04.03
XANTIA (X1_, X2_) 03.93 - 04.03    
AXEL 10.81 - 03.91
DAEWOO
ESPERO (KLEJ) 10.91 - 09.99    
NUBIRA Wagon (J100) 04.97 -
LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 -     
NUBIRA limuzina (J200) 07.03 -
LANOS (KLAT) 04.97 -     
NUBIRA Wagon (J200) 07.03 -
LANOS limuzina (KLAT) 02.97 -     
REZZO (U100) 06.00 -
LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04
DAIHATSU
CHARADE IV (G200, G202) 01.93 - 09.00    
EXTOL Skrinka 07.00 -
CHARADE IV limuzina (G203) 03.93 - 01.01    
MATERIA (M4_) 10.06 -
EXTOL Autobus (S22_, S23_) 07.00 - 11.11    
SIRION (M1) 04.98 - 04.05
DODGE
NITRO 09.06 - 12.12
FIAT
BARCHETTA (183_) 03.95 - 05.05    
SEICENTO / 600 (187_) 11.97 - 01.10
BRAVA (182_) 10.95 - 06.03    
SEICENTO / 600 żikmé zadná kapota (287_) 01.98 - 01.10
BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01    
STILO (192_) 10.01 - 11.10
CINQUECENTO (170_) 07.91 - 07.99    
TIPO (160_) 07.87 - 10.97
COUPE (175_) 11.93 - 08.00    
TALENTO Autobus (296_) 06.16 -
MAREA (185_) 05.96 - 12.07    
TALENTO Skrinka (296_) 06.16 -
MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07
FORD
FIESTA III (GFJ) 01.89 - 01.97    
KA (RB_) 09.96 - 11.08
FIESTA IV (JA_, JB_) 08.95 - 09.02    
KA Van (RB) 05.02 - 05.05
FIESTA żikmé zadná kapota (FVD) 03.83 - 12.95    
MAVERICK 02.01 -
FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 02.96 - 04.13    
MONDEO IV (BA7) 03.07 - 01.15
FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) 05.98 - 08.03    
MONDEO IV limuzina (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09    
MONDEO IV Turnier (BA7) 03.07 - 01.15
FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09    
PUMA (EC_) 03.97 - 06.02
FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07    
STREET KA (RL2) 03.03 - 07.05
FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05    
MONDEO IV Van 03.07 - 01.15
FOCUS C-MAX (DM2) 10.03 - 03.07
HONDA
ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93    
CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93    
CIVIC IV limuzina (ED) 09.87 - 10.93
ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93    
CIVIC II Shuttle (EE) 01.88 - 02.95
ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98    
CR-V I (RD) 10.95 - 07.02
ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98    
FR-V (BE) 08.04 -
ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03    
PRELUDE III (BA) 04.86 - 11.96
ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02    
PRELUDE IV (BB_) 12.91 - 02.97
ACCORD VI Kupé (CG) 12.97 - 06.03
HYUNDAI
LANTRA I (J-1) 10.90 - 11.95    
S COUPE (SLC) 02.90 - 05.96
INFINITI
Q30 11.15 -     
QX30 04.16 -
ISUZU
D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12
JAGUAR
F-PACE (X761) 09.15 -     
XF SPORTBRAKE (X250) 09.12 - 04.14
XF I (X250) 03.08 - 04.15
JEEP
CHEROKEE (KJ) 03.01 - 01.08    
CHEROKEE (KK) 09.07 -
KIA
CARENS I (FC) 09.98 - 10.02    
SEPHIA limuzina (FA) 01.92 - 09.01
CARENS II velkorozmerova limuzina (FJ) 07.02 -     
SHUMA I (FB) 09.96 - 12.01
CLARUS (K9A) 10.95 - 11.01    
SHUMA limuzina (FB) 03.96 - 10.01
CLARUS Kombi (GC) 05.98 -     
SHUMA II (FB) 05.01 - 12.07
SEPHIA (FA) 01.95 - 10.97    
SHUMA II limuzina (FB) 05.01 - 05.04
LANCIA
DEDRA (835_) 01.89 - 07.99    
DELTA II (836_) 06.93 - 09.99
MAZDA
121 III (JASM, JBSM) 03.96 - 04.03    
626 III Station Wagon (GV) 09.87 - 10.98
323 P V (BA) 10.96 - 09.98    
626 III Kupé (GD) 06.87 - 05.92
323 F V (BA) 07.94 - 09.98    
626 V Hatchback (GF) 05.97 - 12.02
323 S V (BA) 09.92 - 12.03    
626 V (GF) 05.97 - 12.02
323 S VI (BJ) 05.98 - 05.04    
626 V Station Wagon (GW) 01.98 - 12.02
3 (BK) 10.03 - 12.09    
929 II (HB) 12.81 - 09.87
3 limuzina (BK) 09.99 - 06.09    
929 III (HC) 05.87 - 06.91
626 III Hatchback (GD) 06.87 - 05.92    
TRIBUTE (EP) 03.00 - 05.08
626 III (GD) 06.87 - 05.92
MERCEDES-BENZ
A-CLASS (W176) 06.12 - 05.18    
CLA Shooting Brake (X117) 01.15 - 03.19
B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) 10.11 - 12.18    
GLA-CLASS (X156) 12.13 -
CLA Kupé (C117) 01.13 - 03.19    
GLK-CLASS (X204) 06.08 - 12.15
MINI
MINI COUNTRYMAN (R60) 08.10 - 10.16
MITSUBISHI
COLT III (C5_A) 10.86 - 05.92    
PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 02.00 - 12.06
COLT V (CJ_, CP_) 09.95 - 09.03    
PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 07.01 -
GALANT VI (E3_A) 11.88 - 12.92    
PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 01.99 - 06.07
GALANT VI limuzina (E3_A) 11.87 - 03.93    
SIGMA (F2_A, F1_A) 10.90 - 07.96
GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 11.92 - 10.96    
SIGMA Station Wagon (F0_W) 06.92 - 10.96
GALANT VII limuzina (E5_A, E7_A, E8_A) 06.92 - 12.98    
L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 01.96 - 12.07
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 12.90 - 05.01    
L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) 12.90 - 04.00    
L200 / TRITON Korba/Podvozok (KA_T, KB_T) 03.06 - 12.15
PAJERO III (V7_W, V6_W) 01.99 - 09.07
NISSAN
100NX (B13) 03.90 - 01.96    
PRIMERA Hatchback (P10) 06.90 - 06.96
300ZX (Z31) 01.84 - 10.90    
PRIMERA (P10) 06.90 - 06.96
ALMERA I Hatchback (N15) 07.95 - 01.01    
PRIMERA Hatchback (P12) 01.02 -
ALMERA I (N15) 07.95 - 07.00    
PRIMERA (P12) 01.02 -
BLUEBIRD (U11) 11.83 - 05.90    
PRIMERA Kombi (WP12) 01.02 -
BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) 12.85 - 11.92    
SILVIA (S12) 06.83 - 12.88
BLUEBIRD (T72 , T12, U12) 12.85 - 12.90    
SUNNY III Liftback (N14) 10.90 - 10.95
LAUREL (JC32) 11.84 - 06.90    
SUNNY III Hatchback (N14) 08.90 - 07.95
MAXIMA III (J30) 10.88 - 02.95    
SUNNY III (N14) 05.90 - 12.96
NP300 NAVARA (D40) 10.04 -     
TEANA I (J31) 02.03 - 09.08
NP300 NAVARA Korba/Podvozok (D40) 07.08 -     
TEANA II (J32) 01.07 - 12.13
PATHFINDER III (R51) 01.05 -     
TERRANO I (WD21) 07.86 - 02.96
PATROL GR V Wagon (Y61) 06.97 -     
URVAN Skrinka (E24) 06.86 - 05.97
PRAIRIE (M10, NM10) 12.82 - 10.88
OPEL
CALIBRA A (C89) 08.89 - 07.97    
VECTRA B sikma zadna cast (J96) 09.95 - 07.03
FRONTERA A Sport (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B (J96) 09.95 - 07.04
FRONTERA A (U92) 03.92 - 10.98    
VECTRA B Kombi (J96) 11.96 - 07.03
OMEGA A (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C GTS (Z02) 08.02 - 01.09
OMEGA A Kombi (V87) 09.86 - 05.94    
VECTRA C (Z02) 04.02 - 01.09
OMEGA B (V94) 03.94 - 12.05    
VECTRA C Kombi (Z02) 10.03 - 01.09
OMEGA B Kombi (V94) 03.94 - 07.03    
VIVARO B Autobus (X82) 06.14 - 12.19
SENATOR B (V88) 09.87 - 09.93    
VIVARO B Skrinka (X82) 06.14 - 12.19
SIGNUM sikma zadna cast (Z03) 05.03 - 12.08    
VIVARO B Korba/Podvozok (X82) 06.14 - 12.19
PORSCHE
928 09.77 - 11.95    
944 Kabriolet 12.88 - 07.91
944 06.81 - 07.91
RENAULT
TRAFIC III Autobus (JG_) 05.14 -     
TRAFIC III Skrinka (FG_) 05.14 -
ROVER
800 sikma zadna cast (XS) 10.86 - 02.99    
800 (XS) 10.86 - 02.99
SEAT
AROSA (6H1) 05.97 - 06.04    
IBIZA I (21A) 06.84 - 12.93
CORDOBA (6L2) 09.02 - 11.09    
IBIZA III (6L1) 02.02 - 11.09
SKODA
FABIA I (6Y2) 08.99 - 03.08    
OCTAVIA II (1Z3) 02.04 - 06.13
FABIA I limuzina (6Y3) 10.99 - 12.07    
OCTAVIA II Combi (1Z5) 02.04 - 06.13
FABIA I Combi (6Y5) 04.00 - 12.07    
YETI (5L) 05.09 - 12.17
FABIA I Praktik (6Y5) 01.00 - 12.07
S SANGYONG
KYRON 05.05 -
SUBARU
FORESTER (SF_) 03.97 - 09.02    
LEGACY II Kombi (BG) 02.94 - 12.99
FORESTER (SG_) 02.02 - 12.12    
LEGACY OUTBACK (BG) 01.96 - 12.99
LEGACY II (BD) 01.94 - 10.99    
VIVIO 03.92 - 04.00
SUZUKI
ALTO IV (EF) 10.93 - 06.02    
GRAND VITARA II (JT, TE, TD) 04.05 -
ALTO V (HA12, HA23) 10.98 - 08.04    
IGNIS I (FH) 10.00 - 12.05
GRAND VITARA I (FT, HT) 03.98 - 08.08    
IGNIS II (MH) 08.03 -
GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 03.98 - 09.05
TOYOTA
CAMRY (_V1_) 07.90 - 06.98    
HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) 08.04 -
CAMRY Kombi (_V1_) 06.91 - 08.97    
LAND CRUISER 90 (_J9_) 04.95 - 02.03
CAMRY (_V2_) 08.96 - 09.02    
MR2 II (SW2_) 12.89 - 05.00
CELICA Kupé (_T20_) 09.93 - 11.99    
MR2 III (ZZW3_) 10.99 - 06.07
CELICA Kabriolet (_T20_) 11.93 - 08.99    
RAV 4 II (_A2_) 05.00 - 11.05
VOLVO
C70 II Kabriolet (542) 03.06 - 12.13    
V40 Cross Country (526) 10.12 - 08.19
V40 sikma zadna cast (525) 03.12 - 08.19    
V40 Cross Country (526) 09.13 - 12.15
VW
BORA I (1J2) 10.98 - 12.13    
PASSAT B5.5 (3B3) 10.00 - 12.05
BORA Variant (1J6) 05.99 - 05.05    
PASSAT B5.5 Variant (3B6) 09.00 - 08.05
CORRADO (53I) 08.87 - 12.95    
PASSAT B8 (3G2, CB2) 08.14 -
EOS (1F7, 1F8) 03.06 - 08.15    
PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 08.14 -
GOLF IV (1J1) 08.97 - 04.08    
PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 05.15 -
GOLF IV Van (1J1) 10.97 - 05.04    
POLO III (6N1) 10.94 - 10.99
GOLF IV Variant (1J5) 05.99 - 06.06    
POLO (6N2) 10.99 - 10.01
GOLF V (1K1) 10.03 - 07.10    
POLO (9N_, 9A_) 10.01 - 10.14
GOLF V Variant (1K5) 01.07 - 07.09    
SCIROCCO (53B) 08.80 - 07.92
GOLF VI (5K1) 10.08 - 12.14    
SCIROCCO III (137, 138) 05.08 - 11.17
GOLF VI Van (5K1_) 10.08 - 11.12    
SCIROCCO Van (137) 06.08 - 05.14
GOLF VI Variant (AJ5) 07.09 - 07.14    
LT 28-35 I Autobus (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VAN VI Variant (AJ5) 07.09 - 05.14    
LT 28-35 I Skrinka (281-363) 04.75 - 06.96
GOLF VI Kabriolet (517) 03.11 - 05.16    
LT 28-35 I Korba/Podvozok (281-363) 04.75 - 06.96
JETTA III (1K2) 09.04 - 12.13    
LT 40-55 I Skrinka (291-512) 04.75 - 06.96
JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) 01.08 -     
LT 40-55 I Korba/Podvozok (293-909) 04.75 - 06.96
YUGO
FLORIDA (VX65) 10.88 - 11.08

7,04 € / ks bez DPH
8,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008537
Stierač Bosch 550 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače

Dĺžka: 550 mm

Uchytenie: Hák

Výrobné číslo: 3397008537, 3 397 008 537

ALFA ROMEO 145 (930_) 07.94 - 01.01 156 (932_) 09.97 - 09.05 146 (930_) 12.94 - 01.01 156 Sportwagon (932_) 02.97 - 05.06 147 (937_) 10.00 - 12.10 GT (937_) 11.03 - 09.10 ALPINA B3 (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kupé (E46) 03.99 - 01.06 B3 Touring (E46) 03.99 - 01.06 B3 Kabriolet (E46) 03.99 - 12.05 AUDI A6 C4 (4A2) 06.94 - 10.97 A8 D2 (4D2, 4D8) 03.94 - 12.05 A6 C4 Avant (4A5) 06.94 - 12.97 COUPE B3 (89, 8B3) 10.88 - 12.96 A6 C5 (4B2) 01.97 - 08.05 CABRIOLET B3 (8G7) 05.91 - 08.00 A6 C5 Avant (4B5) 11.97 - 01.05 100 C4 limuzina (4A2) 12.90 - 07.94 ALLROAD C5 (4BH) 05.00 - 08.05 100 C4 Avant (4A5) 12.90 - 11.94 V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 10.88 - 02.94 BMW 3 (E46) 12.97 - 05.05 3 Kabriolet (E46) 04.00 - 12.07 3 Compact (E46) 03.01 - 02.05 3 Touring (E46) 06.99 - 05.05 3 Kupé (E46) 12.98 - 07.06 X3 (E83) 01.03 - 12.11 CADILLAC ATS 02.13 - ESCALADE 10.98 - 12.06 ATS Kupé 02.13 - ESCALADE 10.06 - 12.14 CTS 03.02 - 12.07 SRX 09.03 - 12.09 CTS 07.07 - SRX 01.09 - 12.16 ESCALADE Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 CHEVROLET AVALANCHE 10.00 - 09.06 LACETTI (J200) 03.03 - AVALANCHE 06.05 - 12.13 LUMINA limuzina 09.94 - 12.01 AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup 09.01 - 12.06 MATIZ (M200, M250) 03.05 - AVEO / KALOS sikma zadna cast (T200) 02.03 - 05.08 NUBIRA limuzina 01.05 - 12.12 AVEO / KALOS limuzina (T200) 01.03 - 12.08 NUBIRA Kombi 01.05 - 12.11 AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 06.06 - SILVERADO 1500 09.06 - AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 03.05 - SUBURBAN 05.00 - 09.07 CAMARO 02.09 - 12.15 SPARK 05.05 - CAMARO 09.15 - SPARK (M300) 12.09 - CAMARO Kabriolet 09.15 - TAHOE (B2W) 09.99 - 12.06 CORVETTE (C7) 09.13 - TAHOE (GMT900) 01.07 - 07.14 CORVETTE Kabriolet (C7) 09.13 - TRAILBLAZER (KC_) 09.01 - 12.09 EPICA (KL1_) 06.04 - 12.11 ZAFIRA (F75) 02.99 - 12.12 EVANDA 03.05 - 12.06 CHRYSLER CROSSFIRE 07.03 - 12.08 SEBRING Kabriolet (JR) 04.01 - 06.07 CROSSFIRE Roadster 05.04 - 12.08 STRATUS (JA) 09.94 - 04.01 NEON II 08.99 - 12.06 STRATUS Kabriolet (JX) 04.96 - 04.01 SEBRING (JR) 09.00 - 06.07 CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 7.96 - 12.11 XSARA Skrina/kombi 05.98 - 08.05 BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína (07.96 - 12.11 XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 05.98 - 03.05 XM (Y3) 05.89 - 10.94 JUMPER Autobus (230P) 02.94 - 04.02 XM Break (Y3) 05.89 - 07.94 JUMPER Skrinka (230L) 02.94 - 08.02 XM (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Korba/Podvozok (230) 03.94 - 04.02 XM Break (Y4) 05.94 - 10.00 JUMPER Autobus (244, Z_) 04.02 - XSARA (N1) 04.97 - 12.05 JUMPER Skrinka (244) 04.02 - XSARA Break (N2) 10.97 - 03.10 JUMPER Korba/Podvozok (244) 02.02 - 06.06 XSARA Kupé (N0) 01.98 - 04.05 DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 11.12 - LOGAN MCV II 02.13 - DOKKER Express Skriňa/veľkopriestorová limuzína 11.12 - LODGY (JS_) 03.12 - LOGAN II 10.12 - SANDERO II 10.12 - DAEWOO EVANDA (KLAL) 08.02 - NUBIRA limuzina (J100) 04.97 - KALOS (KLAS) 09.02 - NUBIRA limuzina (J150) 06.99 - 07.02 KALOS limuzina (KLAS) 11.02 - 12.04 NUBIRA Kombi (J150) 06.99 - 12.02 LACETTI sikma zadna cast (KLAN) 02.02 - NUBIRA limuzina (J200) 07.03 - LEGANZA (KLAV) 03.97 - 04.04 NUBIRA Wagon (J200) 07.03 - NUBIRA (J100) 04.97 - DAIHATSU YRV (M2) 02.01 - DODGE DURANGO (WD) 12.10 - NEON II 08.99 - MAGNUM Kombi 09.04 - 12.08 STRATUS 09.94 - 04.01 E.GO LIFE 04.19 - FIAT BRAVA (182_) 10.95 - 06.03 PUNTO Kabriolet (176_) 04.94 - 06.00 BRAVO I (182_) 10.95 - 10.01 PUNTO Van (176_) 04.96 - 02.00 IDEA (350_) 12.03 - SIENA (178_, 172_) 04.96 - 12.16 IDEA Van (350_) 12.03 - 12.12 STRADA Pick-up (178_, 278_) 02.98 - MAREA (185_) 05.96 - 12.07 147 (147_) 10.76 - 12.96 MAREA Weekend (185_) 09.96 - 12.07 DUCATO Autobus (230_) 03.94 - 05.05 PALIO (178_, 171_) 04.96 - DUCATO Skrinka (230_) 03.94 - 05.05 PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 04.96 - DUCATO Korba/Podvozok (230_) 03.94 - 04.02 PANDA (169_) 09.03 - DUCATO Autobus (244_) 12.01 - PANDA żikmé zadná kapota (169_) 03.04 - DUCATO Skrinka (244_) 12.01 - 12.18 PUNTO (176_) 09.93 - 09.99 DUCATO Korba/Podvozok (244_) 12.01 - 07.14 FORD COUGAR (EC_) 08.98 - 12.01 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 04.91 - 08.94 ECOSPORT 09.11 - TRANSIT Autobus (E_ _) 06.94 - 07.00 FIESTA V (JH_, JD_) 11.01 - 12.14 TRANSIT TOURNEO Autobus 08.94 - 12.00 FIESTA V Van 05.02 - 12.10 TRANSIT Skrinka (E_ _) 06.94 - 12.00 FOCUS I (DAW, DBW) 09.98 - 11.09 TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 08.94 - 07.00 FOCUS I limuzina (DFW) 02.99 - 11.09 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Turnier (DNW) 02.99 - 12.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS I Skrina/kombi (DNW) 08.98 - 03.05 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _) 01.00 - 05.06 FOCUS II (DA_, HCP, DP) 07.04 - 09.13 TRANSIT Autobus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 04.06 - 12.14 FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 04.05 - TOURNEO CONNECT 06.02 - 12.13 FUSION (JU_) 08.02 - 12.12 TRANSIT TOURNEO Autobus (FC_ _) 06.00 - 03.06 MONDEO III (B5Y) 10.00 - 03.07 TRANSIT TOURNEO Autobus 07.06 - 08.14 MONDEO III limuzina (B4Y) 10.00 - 09.07 TRANSIT Skrinka (FA_ _) 04.06 - 12.14 MONDEO III Turnier (BWY) 10.00 - 03.07 TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 04.06 - 12.14 TRANSIT Autobus (E_ _) 01.91 - 09.94 TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 06.02 - TRANSIT Skrinka (E_ _) 05.91 - 06.94 FORD AUSTRALIA MUSTANG Kupé 12.04 - 12.14 FORD USA CROWN VICTORIA 09.97 - 12.12 MUSTANG Kupé 12.04 - F-150 10.07 - MUSTANG Convertible 09.05 - GAZ GAZELLE NEXT Autobus 04.13 - GAZELLE NEXT Korba/Podvozok 04.13 - GAZELLE NEXT Skrinka 04.13 - GEELY CK 04.05 - GMC YUKON 09.99 - 12.06 YUKON (GMT900) 09.06 - 07.14 HONDA ACCORD IV (CB) 11.89 - 12.93 ACCORD V (CE, CF_, CD) 09.95 - 10.98 ACCORD IV Aerodeck (CB) 09.89 - 12.93 ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) 03.97 - 12.03 ACCORD IV Kupé (CB, CC) 05.89 - 12.93 ACCORD VI Hatchback (CH, CL) 12.99 - 12.02 ACCORD V (CC, CD) 06.92 - 12.97 CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 09.05 - ACCORD V Aerodeck (CE) 04.93 - 02.98 ODYSSEY velkorozmerova limuzina (RA_) 10.95 - 10.00 ACCORD V Kupé (CD) 04.93 - 12.98 PILOT 09.08 - HYUNDAI ACCENT III (MC) 08.05 - 12.10 SANTA FÉ II (CM) 01.05 - 03.15 ACCENT III limuzina (MC) 11.05 - 11.10 SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 08.00 - 03.06 GETZ (TB) 06.01 - 12.10 SONATA IV (EF) 03.98 - 12.05 GRANDEUR (LX) 08.92 - 05.99 TERRACAN (HP) 02.01 - 03.08 HIGHWAY VAN 03.00 - 03.04 TIBURON Kupé 01.01 - 12.08 i10 I (PA) 10.07 - TRAJET (FO) 01.99 - 07.08 i10 (BA, IA) 08.13 - TRAJET Skriňa/veľkopriestorová limuzína (FO) 09.99 - 07.08 MATRIX (FC) 06.01 - 08.10 XG limuzina 09.00 - 12.05 SANTA FÉ I (SM) 11.00 - 03.06 XG (XG) 12.98 - 12.05 INFINITI FX 09.02 - 12.08 G limuzina 08.02 - FX 07.08 - QX4 01.97 - ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 05.02 - 10.12 D-MAX II (TFR, TFS) 06.12 - D-MAX I Korba/Podvozok (TFR, TFS) 10.06 - 06.12 D-MAX II Korba/Podvozok (TFR, TFS) 06.12 - JAGUAR S-TYPE II (X200) 10.98 - 12.08 X-TYPE I Kombi (X400) 09.03 - 12.09 X-TYPE I (X400) 03.01 - 11.09 JEEP COMPASS (MK49) 08.06 - GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 06.10 - GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 10.04 - 10.11 GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 06.10 - KIA MAGENTIS I (GD, MS) 05.01 - 04.07 RIO II (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO I (SA) 04.04 - 05.12 RIO II limuzina (JB) 03.05 - 12.11 PICANTO II (TA) 05.11 - 05.17 LANCIA LYBRA (839_) 07.99 - 10.05 MUSA (350_) 10.04 - 09.12 LYBRA SW (839_) 07.99 - 10.05 Y (840_) 11.95 - 09.03 LAND ROVER DISCOVERY III (L319) 07.04 - 09.09 FREELANDER I Soft Top (L314) 02.98 - 10.06 DISCOVERY III VAN (L319) 01.07 - 07.09 RANGE ROVER I 10.69 - 04.96 DISCOVERY IV (L319) 09.09 - 12.18 RANGE ROVER II (P38A) 07.94 - 03.02 DISCOVERY IV VAN (L319) 09.09 - 12.17 RANGE ROVER SPORT I (L320) 02.05 - 03.13 FREELANDER I (L314) 02.98 - 10.06 LDV MAXUS Autobus 02.05 - 12.09 MAXUS Korba/Podvozok 02.05 - 12.09 MAXUS Skrinka 02.05 - 12.09 LEXUSU GX (_J12_) 11.01 - 11.09 IS C (GSE2_) 04.09 - IS I (_E1_) 04.99 - 07.05 RX (_U3_) 02.03 - 12.08 IS SportCross (_E1_) 10.01 - 10.05 RX (_L1_) 12.08 - 10.15 IS II (_E2_) 08.05 - 03.13 LOTUS ELAN 09.89 - 11.95 MAZDA 2 (DL,DJ) 08.14 - CX-3 (DK) 01.15 - 6 Hatchback (GG) 08.02 - 12.08 MPV I (LV) 09.88 - 09.99 6 limuzina (GG) 06.02 - 12.08 MPV II (LW) 08.99 - 12.06 6 Station Wagon (GY) 01.02 - 02.08 MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) 07.97 - 08.04 M-CLASS (W163) 02.98 - 07.05 VANEO (414) 02.02 - 07.05 X-CLASS (470) 09.17 - 05.20 190 (W201) 10.82 - 08.93 X-CLASS Korba/Podvozok (470) 09.17 - CLK (C208) 06.97 - 12.03 CITAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (W415) 11.12 - 08.21 CLK Kabriolet (A208) 03.98 - 03.02 CITAN Mixto (Double Cabin) (W415) 11.12 - 08.21 SL (R129) 03.89 - 09.04 CITAN velkorozmerova limuzina (W415) 11.12 - 08.21 SLK (R170) 04.96 - 04.04 MG MG ZT 06.01 - 10.05 MG ZT- T 10.01 - 10.05 MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI sikma zadna cast (A0_A) 01.12 - PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 11.06 - MIRAGE VI limuzina (A1_A) 07.13 - L200 / TRITON (KA_T, KB_T) 01.04 - 12.15 OUTLANDER I (CU_W) 03.01 - 07.08 L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) 02.14 - PAJERO IV (V8_W, V9_W) 10.06 - NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 01.00 - PIXO (UA0) 03.09 - ALMERA II (N16) 04.00 - TIIDA sikma zadna cast (C12) 08.10 - JUKE (F15) 06.10 - NV200 / EVALIA Autobus 07.10 - JUKE Van (F15) 06.10 - NV200 Skrinka 02.10 - PATHFINDER II (R50) 09.95 - 07.05 OPEL AGILA (B) (H08) 04.08 - 10.14 SINTRA (APV) 11.96 - 04.99 GT Kabriolet (M07) 06.07 - 12.11 ZAFIRA A velkorozmerova limuzina (T98) 04.99 - 06.05 MERIVA A velkorozmerova limuzina (X03) 05.03 - 05.10 PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 08.98 - 12.12 PARTNER velkorozmerova limuzina (5_, G_) 05.96 - 206 Van 04.99 - 03.09 PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5_, G_) 06.96 - 12.15 206 limuzina 03.07 - PARTNER Korba/Podvozok (5_, G_) 03.97 - 07.08 206 SW (2E/K) 07.02 - PARTNER TEPEE 04.08 - 206 CC (2D) 09.00 - 12.08 PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 07.08 - 12.15 306 sikma zadna cast (7A, 7C, N3, N5) 01.93 - 10.03 BOXER Autobus (230P) 03.94 - 04.02 306 (7B, N3, N5) 04.93 - 10.03 BOXER Skrinka (230L) 03.94 - 08.05 306 Break (7E, N3, N5) 06.94 - 04.02 BOXER Korba/Podvozok (ZCT_) 03.94 - 04.02 306 Kabriolet (7D, N3, N5) 01.94 - 04.02 BOXER Autobus (244, Z_) 12.01 - 306 Skrina/kombi (N_, 7_) 07.93 - 08.02 BOXER Skrinka (244) 12.01 - 306 żikmé zadná kapota 04.93 - 08.01 BOXER Korba/Podvozok (244) 12.01 - 06.06 405 II (4B) 01.92 - 11.99 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 08.97 - Megane I Kombi van (KA_) 02.00 - 07.03 KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_) 02.08 - MEGANE I Classic (LA0/1_) 09.96 - 08.08 KANGOO Express (FW0/1_) 02.08 - MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 03.99 - 08.03 KANGOO BE BOP (KW0/1_) 02.09 - MEGANE I Coach (DA0/1_) 03.96 - 08.03 MEGANE I (BA0/1_) 08.95 - 12.04 MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 10.96 - 08.03 MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 08.95 - 07.03 ROVER 75 (RJ) 02.99 - 10.05 600 I (RH) 08.93 - 10.00 75 I Tourer (RJ) 08.01 - 06.06 SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 09.02 - 02.15 9-5 (YS3E) 09.97 - 12.09 9-3 Kabriolet (YS3F) 08.03 - 02.15 9-5 Kombi (YS3E) 10.98 - 12.09 9-3 Kombi (E50) 03.05 - 02.15 S SANGYONG KYRON 05.05 - SUBARU BRZ 06.12 - LEGACY III (BE) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GD) 09.99 - 06.09 LEGACY III Kombi (BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA Kombi (GG) 10.00 - 12.08 OUTBACK (BE, BH) 10.98 - 08.03 IMPREZA limuzina (GE, GV) 01.07 - SUZUKI ALTO VII (GF) 01.09 - LIANA sikma zadna cast 06.01 - 12.07 ALTO K10 08.10 - 03.15 SPLASH (EX) 01.08 - LIANA (ER, RH_) 10.01 - TOYOTA CAMRY limuzina (_V3_) 08.01 - 11.06 HIGHLANDER / KLUGER (_U2_) 06.00 - 12.10 COROLLA (_E12_) 01.01 - 12.07 LAND CRUISER PRADO (_J12_) 09.02 - 12.10 COROLLA limuzina (_E12_) 08.00 - 12.08 SOLARA Kupé (_V2_) 06.98 - 12.03 COROLLA Kombi (_E12_) 03.01 - 12.08 VENZA (_V1_) 11.08 - 11.16 GT 86 Kupé (ZN6_) 03.12 - YARIS VERSO (_P2_) 08.99 - 09.05 HILUX VIII Pick-up (_N1_) 05.15 - YARIS VERSO VAN (_P2_) 03.00 - 09.05

11,38 € / ks bez DPH
13,65 € / ks s DPH
Kód produktu: 3397008533
Stierač Bosch 475 mm Aerotwin uchytenie hák

Stierače BOSCH sú veľmi kvalitné a trvácne stierače
Dĺžka: 475 mm
Uchytenie: Hák
Výrobné číslo: 3397008533, 3 397 008 533

ALFA ROMEO 145 (930_) 146 (930_) 166 (936_) ALPINA B3 (E46) B3 Touring (E46) B3 coupe (E46) B3 kabriolet (E46) AUDI A3 (8L1) BMW 3 (E46) 3 Compact (E46) 3 Touring (E46) 3 coupe (E46) 3 kabriolet (E46) Z3 Roadster (E36) Z3 coupe (E36) Cadillac ATS ATS coupe CTS Chery TIGGO CHEVROLET LACETTI (J200) MALIBU (V300) NUBIRA Kombi NUBIRA sedan ORLANDO (J309) CHRYSLER 300M (LR) NEON II CITROEN SAXO (S0, S1) SAXO Hatchback van (S3_) DAEWOO LACETTI liftback (KLAN) LANOS (KLAT) LANOS sedan (KLAT) NUBIRA (J100) NUBIRA Kombi (J150) NUBIRA Wagon (J100) NUBIRA Wagon (J200) NUBIRA sedan (J100) NUBIRA sedan (J150) NUBIRA sedan (J200) DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) CHARADE IV sedan (G203) GRAN MOVE (G3) MATERIA (M4_) SIRION (M1) DODGE NEON II NITRO NITRO VAN (KA) FSO LANOS liftback LANOS sedan FIAT BARCHETTA (183_) CINQUECENTO (170_) CINQUECENTO VAN (170_) FREEMONT (345_) MAREA (185_) MAREA Weekend (185_) SEICENTO / 600 (187_) SEICENTO / 600 skrinka / liftback (287_) FORD COURIER pick-up ESCAPE FIESTA IV (JA_, JB_) FIESTA skrinka/minivan (J5_, J3_) FIESTA skrinka/minivan (JV_) FOCUS I (DAW, DBW) FOCUS I Turnier (DNW) FOCUS I uzavrete vozidlo / kombi (DNW) FOCUS I sedan (DFW) FOCUS II (DA_, HCP, DP) FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) KA (RB_) MAVERICK STREET KA (RL2) GREAT WALL HOVER HOVER H5 HONDA ACCORD V (CC, CD) ACCORD VI (CK, CG, CH, CF) ACCORD VI Hatchback (CH, CL) ACCORD VI coupe (CG) CAPA CIVIC II Shuttle (EE) CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) CIVIC IV sedan (ED) CIVIC VII coupe (EM2) CIVIC VII sedan (ES, ET) CR-V I (RD) HR-V (GH) LEGEND II (KA) LEGEND II coupe (KA) LEGEND III (KA) PRELUDE IV (BB_) HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL GENESIS (BH) S COUPE (SLC) INFINITI FX M35 M45 QX56 QX70 ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) D-MAX I Korba / Podvozok (TFR, TFS) D-MAX II (TFR, TFS) D-MAX II Korba / Podvozok (TFR, TFS) JAGUAR X-TYPE I (X400) X-TYPE I Kombi (X400) JEEP CHEROKEE (KJ) CHEROKEE (KK) KIA CLARUS (K9A) CLARUS Kombi (GC) K2500 Korba / Podvozok (SD) K2700 K2900 PREGIO Autobus PREGIO Skriňa (TB) SEPHIA (FA) SEPHIA sedan (FA) SHUMA I (FB) SHUMA II (FB) SHUMA II sedan (FB) SHUMA sedan (FB) LEXUS ES (_V4_) GS (JZS147_) IS I (_E1_) IS SportCross (_E1_) MG MAESTRO MG TF MONTEGO Mazda 3 (BK) 3 (BL) 3 sedan (BK) 3 sedan (BL) 6 Hatchback (GG) 6 Station Wagon (GY) 6 sedan (GG) 626 III Station Wagon (GV) TRIBUTE (EP) XEDOS 6 (CA) XEDOS 9 (TA) MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) ECLIPSE I (D2_A) GALANT VI (E3_A) GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) L200 (K7_T, K6_T) L200 / TRITON (KA_T, KB_T) L200 / TRITON (KJ_, KK_, KL_) LANCER VI (CJ_, CP_) MIRAGE V liftback (CJ_A) OUTLANDER I (CU_W) PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) NISSAN 100NX (B13) 370Z coupe (Z34) ALMERA I (N15) ALMERA I Hatchback (N15) NAVARA (D22) NP300 NAVARA (D40) NP300 NAVARA Korba / Podvozok (D40) NP300 PICKUP (D22) PATHFINDER III (R51) PATHFINDER III VAN (R51_) PATROL GR IV (Y60, GR) PATROL III/2 Hardtop (K260) PATROL III/2 Station Wagon (W260) PICK UP (D21) PICK UP (D22) PRIMERA (P10) PRIMERA Hatchback (P10) PRIMERA Traveller (W10) SUNNY III (N14) SUNNY III Hatchback (N14) SUNNY III Liftback (N14) SUNNY III Traveller (Y10) SUNNY III uzavrete vozidlo / kombi (Y10) VANETTE CARGO Autobus (HC 23) OPEL ASTRA F CLASSIC Kombi (T92) ASTRA F CLASSIC liftback (T92) ASTRA F CLASSIC sedan (T92) ASTRA G CLASSIC (T98) ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) ASTRA G Kombi (T98) ASTRA G coupe (T98) ASTRA G kabriolet (T98) ASTRA G liftback (T98) ASTRA G uzavrete vozidlo / kombi (F70) ASTRA G sedan (T98) CALIBRA A (C89) COMBO skrinka/minivan COMBO Tour FRONTERA A (U92) FRONTERA A Sport (U92) FRONTERA B (U99) OMEGA A (V87) OMEGA A Kombi (V87) SENATOR B (V88) SIGNUM liftback (Z03) VECTRA A (J89) VECTRA A liftback (J89) VECTRA B (J96) VECTRA B Kombi (J96) VECTRA B liftback (J96) VECTRA C (Z02) VECTRA C GTS (Z02) VECTRA C Kombi (Z02) PROTON GEN 2 (CM_) RENAULT 19 I (B/C53_) 19 II (B/C53_) KADJAR (HA_, HL_) ROVER CITYROVER liftback MAESTRO liftback MONTEGO MONTEGO Estate (XE) SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) CORDOBA (6L2) CORDOBA VARIO uzavrete vozidlo / kombi (6K5) CORDOBA Vario (6K5) IBIZA II (6K1) LEON (1M1) ŠKODA FABIA I (6Y2) FABIA I Combi (6Y5) FABIA I Praktik (6Y5) FABIA I sedan (6Y3) OCTAVIA I (1U2) OCTAVIA I Combi (1U5) OCTAVIA I uzavrete vozidlo / kombi (1U5) SSANGYONG ACTYON I ACTYON II ACTYON SPORTS I (QJ) ACTYON SPORTS II KYRON SUBARU FORESTER (SF_) FORESTER (SG_) JUSTY III (G3X) LEGACY II (BD) LEGACY II Kombi (BG) LEGACY OUTBACK (BG) VIVIO SUZUKI ALTO IV (EF) ALTO V (HA12, HA23) GRAND VITARA I (FT, HT) GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) GRAND VITARA II (JT, TE, TD) IGNIS I (FH) IGNIS II (MH) IGNIS III (MF) LIANA (ER, RH_) LIANA liftback SWIFT V (AZ) TOYOTA AVALON sedan (_X1_) CELICA coupe (_T20_) CELICA kabriolet (_T20_) COROLLA (_E12_) COROLLA Kombi (_E12_) COROLLA sedan (_E12_) FORTUNER (_N5_, _N6_) HILUX VII pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) LAND CRUISER 100 (_J1_) LAND CRUISER 90 (_J9_) MR2 III (ZZW3_) RAV 4 II (_A2_) SEQUOIA (_K3_, _K4_) SEQUOIA (_K6_) VOLKSWAGEN BORA I (1J2) BORA Variant (1J6) CORRADO (53I) GOLF III (1H1) GOLF III Cabriolet (1E7) GOLF III Van (1H1) GOLF III Variant (1H5) GOLF IV (1J1) GOLF IV Cabriolet (1E7) GOLF IV Van (1J1) GOLF IV Variant (1J5) GOLF V (1K1) GOLF VAN IV Variant (1J5) GOLF Van III Variant (1H5) POLO (6N2) POLO (9N_) POLO III (6N1) POLO III CLASSIC (6V2) POLO Van skrinka / liftback (6N1) POLO Variant (6V5) VENTO (1H2) VOLVO 740 (744) 740 Kombi (745)

9 € / ks bez DPH
10,80 € / ks s DPH
Kód produktu: 9446511827
Modul ventilátora

OE čísla: 940002904, V25-79-0009, DEG006TT, TR 1144, HUCO132225, K106065, 6G91-8C607-PC, 6G91-8C607-DG, 6G91-8C607-DD, 1593900, 1477218, 1460969, 1380881, 6W1Z8B658AB, 6W1Z-8B658-AC, 1472815, 1386381, 6W1Z8B658AC, 940.0029.04, 1477454, 1344539, 1336659
Doplňujúce informácie:
Počet pinov (konektor): 2
Menovité napätie: 12
Kompatibilita ( zoznam vhodných motorizácií nájdete SEM ):
FORD
FOCUS II (DA_, HCP, DP) [2004.07 - 2013.09]
FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH) [2005.04 - ]
FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) [2004.07 - 2012.09]
MONDEO IV (BA7) [2007.03 - 2015.01]
MONDEO IV sedan (BA7) [2007.03 - 2015.01]
MONDEO IV Turnier (BA7) [2007.03 - 2015.01]
VOLVO
S60 I (384) [2000.07 - 2010.04]
S80 I (184) [1998.05 - 2008.02]
XC90 I (275) [2002.06 - 2015.01]

Rozšírený názov: Modul riadiaca jednotka odpor rezistor ventilátora

 

18 € / ks bez DPH
21,60 € / ks s DPH
Kód produktu: 14E-2-1196
Zvislý čap tyče riadenia pravý

OE čísla originálu: YS4Z 3A130 CA, 98AG-3289-AA, 98AX-3270-AA, 1074305, 1107013

Montážna strana: PRAVÁ (strana spolujazdca)

Rozmer závitu: FM14X2R
Rozmer kúžeľa [MM]: 13
Zbeh kúžeľa: 1/6
Dĺžka [MM]: 74

Kompatibilita:

FORD
FOCUS (DAW, DBW)
1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1998/10-2004/11
1.4 16V (FXDA) 1388ccm 75KM/55kW 1998/10-1999/09
1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1998/10-2004/11
1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1998/10-2004/11
1.8 DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 1999/08-2004/11
1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11
1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11
1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1998/10-2004/11
2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1998/10-2004/11
RS (HMDA) 1988ccm 215KM/158kW 2002/10-2004/11
ST170 (ALDA) 1988ccm 173KM/127kW 2002/03-2004/11
FOCUS Turnier (DNW)
1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1999/02-2004/11
1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11
1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11
1.8 DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 1999/08-2004/11
1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11
1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11
1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1999/02-2004/11
2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11
ST170 (ALDA) 1988ccm 173KM/127kW 2002/08-2004/11
FOCUS sedan (DFW)
1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1999/02-2004/11
1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11
1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11
1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11
1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11
1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1999/02-2004/11
2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

6,30 € / ks bez DPH
7,56 € / ks s DPH
Kód produktu: 5B-2-40
Pumpička čerpadielko ostrekovača skiel

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

OE čísla: 93BB17K624BA, 7003178d
Popis:
POČET PINOV: 2
TYP: DVOJSTUPŇOVÁ
Pre vozidlá so zadným stieračom
Výrobca / Kód
FEBI BILSTEIN: 06084
FORD: 1652613
FORD: 6153469
FORD: 6164937
FORD: 6175672
FORD: 7003178
FORD: 87AB17K624AC
FORD: 93BB17K624BA
MAZDA: 1E00-76-672
MAXGEAR: 300635CH5
Kompatibilita ( zoznam motorizácií nájdete SEM ):
FORD:
COUGAR (EC_)
ECOSPORT
FIESTA III (GFJ)
FIESTA IV (JA_, JB_)
FIESTA (F3L, F5L)
FIESTA (FVD)
FIESTA (J5_, J3_)
FIESTA (JV_)
FIESTA V (JH_, JD_)
FIESTA V Van
FIESTA sedan
FOCUS (DAW, DBW)
FOCUS Turnier (DNW)
FOCUS sedan (DFW)
FUSION (JU_)
KA (RB_)
KA Van (RB)
MONDEO I (GBP)
MONDEO I Turnier (BNP)
MONDEO I sedan (GBP)
MONDEO II (BAP)
MONDEO II Turnier (BNP)
MONDEO II sedan (BFP)

Pumpička čerpadielko ostrekovača skiel

4,60 € / ks bez DPH
5,52 € / ks s DPH
Kód produktu: 1D-1-43
Manžeta radiacej páky FORD FOCUS 1 MK1 I

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Manžeta radiacej páky do FORD FOCUS 1 MK1 I (r.v. 1998–2004) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje hlavicu radiacej páky ani plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Prevodovka Manuálna
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 3
Rámik Nie
Hlavica Nie
Kompatibilita


FORD FOCUS 1 MK1 I (r.v. 1998–2004)

 

 

 






















 

 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 5I-2-78
Smerovka bočná oranžová

Tovar na našom sklade • rýchle doručenie • 1-2 pracovné dni a tovar je u Vás • ochotná a rýchla podpora v slovenskom jazyku • v prípade potreby overenie podľa VIN

Smerovka bočná Ford Focus DAW, DWB Mondeo 3 III

OEM čísla:

1065645, 4364357, XS41-13K309-AA, XS4113K309AA, XS4X-13K309-AD, XS4X-13K309-AE, XS4X13K309AD, XS4X13K309AE, 1063835

Popis:

Oranžová farba

Pravá strana = ľavá strana

Kompatibilita:

FORD

  • FOCUS (DAW, DBW) [1998.10 - 2007.12]
  • FOCUS sedan (DFW) [1999.02 - 2007.12]
  • FOCUS Turnier (DNW) [1999.02 - 2007.12]
  • MONDEO III (B5Y) [2000.10 - 2007.03]
  • MONDEO III sedan (B4Y) [2000.10 - 2007.03]
  • MONDEO III Turnier (BWY) [2000.10 - 2007.03]
3,71 € / ks bez DPH
4,45 € / ks s DPH
Kód produktu: 2A-1-357
Manžeta ručnej brzdy FORD FOCUS MK1
Manžeta ručnej brzdy FORD FOCUS MK1 vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom používaní. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.

Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety ručnej brzdy v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 

Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:

  • najvyššia kvalita výrobku,
  • presná kompatibilita v danom aute,
  • ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
  • starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
  • vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
  • manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
  • produkt vyrábaný v EÚ.
UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na ručnú brzdu, ako je zobrazené na foto, produkt neobsahuje  plastový rámik.

 

Stav dielu Nový
Značka AUTO-DESIGN
Záruka 2 roky štandardná
Možnosť vrátenia do 14 kalendárnych dní od doručenia
Dostupnosť Na našom sklade
Doba dodania 1 pracovný deň
Materiál Pravá koža
Farba Čierna
Prešívanie Čierne
Šité z častí 2
Rámik Nie
Kompatibilita

FORD FOCUS MK1
 

 

 

 





















 




 

 

 

 

 

4,58 € / ks bez DPH
5,49 € / ks s DPH
Kód produktu: 10E-2-158
Strešná anténa

Strešná anténa

Popis:

prút antény : 55 cm

vnútorný závit (potreba porovnať, vyskytovali sa aj s vonkaším - šróbom z prútu antény)

Kompatibilita:

FORD

FORD C-MAX, 2007-2010

FORD COUGAR

FORD ESCORT

FORD FIESTA, ...-2011

FORD FOCUS C-MAX

FORD FOCUS I, II

FORD FUSION

FORD KA, 1996-2008

FORD KUGA, 2008-2010

FORD MONDEO MKII, MK3, MKIV

FORD PUMA

FORD SCORPIO, 1995-1998

FORD TRANSIT, 2000-2006

FORD TRANSIT CONNECT, 2002-2013

11 € / ks bez DPH
13,20 € / ks s DPH
Kód produktu: 7079995768
Hlavica radiacej páky

Hlavica radiacej páky FORD FOCUS (DAW, DBW) FOCUS / kombi (DNW) FOCUS Turnier (DNW) FOCUS sedan (DFW)

OEM čísla:

Popis:

Hlavica bez závitu

Kompatibilita:

FORD

    • 1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1998/10-2004/11

    • 1.4 16V (FXDA) 1388ccm 75KM/55kW 1998/10-1999/09

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1998/10-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1998/10-2004/11

    • 1.8 DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 1999/08-2004/11

    • 1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11

    • 1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1998/10-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1998/10-2004/11

    • RS (HMDA) 1988ccm 215KM/158kW 2002/10-2004/11

    • ST170 (ALDA) 1988ccm 173KM/127kW 2002/03-2004/11

    • 1.4 (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1999/04-2005/03

    • 1.6 (FYDA FYDB FYDC FYDD) 1596ccm 101KM/74kW 1999/04-2005/03

    • 1.8 (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG) 1796ccm 116KM/85kW 1999/04-2005/03

    • 1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 116KM/85kW 2001/08-2005/03

    • 1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 101KM/74kW 2002/08-2005/03

    • 1.8 TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 1999/08-2005/03

    • 1.8 TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1998/08-2005/03

    • 1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 1999/08-2004/11

    • 1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11

    • 1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

    • ST170 (ALDA) 1988ccm 173KM/127kW 2002/08-2004/11

    • 1.4 16V (FXDA FXDB FXDC FXDD) 1388ccm 75KM/55kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 TDCi (F9DA F9DB) 1753ccm 115KM/85kW 2001/03-2004/11

    • 1.8 TDCi (FFDA) 1753ccm 100KM/74kW 2002/08-2004/11

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (BHDA BHDB) 1753ccm 75KM/55kW 2001/08-2005/03

    • 1.8 Turbo DI / TDDi (C9DA C9DB C9DC) 1753ccm 90KM/66kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

6,08 € / ks bez DPH
7,30 € / ks s DPH
Kód produktu: 2J-2-426
Veko vlevu oleja oleju

Veko vlevu oleja oleju FORD COUGAR ESCORT FIESTA FOCUS MONDEO PUMA TRANSIT GALAXY

OEM čísla:

  • 1122713
  • 1018103
  • XS7G6766AB
  • 938M-6766-BC
  • XS7G-6766-AB
  • 938M6766BC

Popis:

Balenie obsahuje gumové tesnenie

Kompatibilita:

  • FORD COUGAR ZETEC (1998-2001) 2.0 16V
  • FORD ESCORT (1995-2000) 1.8 TD, 1.8 D
  • FORD FIESTA ZETEC (1995-2000) 1.25 1.4 1.6
  • FORD FOCUS MK1 ZETEC (1998-2004) 1.4 16V / 1.6 16V / 1.8 16V / 2.0 16V
  • FORD MONDEO MK1 MK2 ZETEC (1995-2000) 1.6 16V / 1.8 16V / 2.0 16V
  • FORD MONDEO MK3 DURATEC (2000-2007) 1.8 16V / 2.0 16V
  • FORD PUMA (1997-2002) 1.7 16V
  • FORD TRANSIT DOHC (2001-2006) 2.3 16V
  • FORD TRANSIT CONNECT ZETEC 1.8 16V
  • FORD GALAXY I / II (2001-2006) 2.0 DOHC / 2.3

FORD

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1998/10-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1998/10-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1998/10-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 16V (FYDA FYDB FYDC FYDD FYDH) 1596ccm 100KM/74kW 1999/02-2004/11

    • 1.8 16V (EYDB EYDC EYDD EYDE EYDF EYDG EYDI EYDJ EYDL) 1796ccm 115KM/85kW 1999/02-2004/11

    • 2.0 16V (EDDB EDDC EDDD EDDF) 1988ccm 131KM/96kW 1999/02-2004/11

    • 1.6 i 16V (L1F) 1597ccm 90KM/66kW 1993/02-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1J) 1597ccm 88KM/65kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/02-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKB) 1796ccm 112KM/82kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V 4x4 (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/02-1996/08

    • 2.0 i 16V (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/02-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 132KM/97kW 1994/12-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/04-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1F) 1597ccm 90KM/66kW 1993/04-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1J) 1597ccm 88KM/65kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/04-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKB) 1796ccm 112KM/82kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V 4x4 (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/04-1996/08

    • 2.0 i 16V (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/04-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 132KM/97kW 1994/12-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/04-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1F) 1597ccm 90KM/66kW 1993/02-1996/08

    • 1.6 i 16V (L1J) 1597ccm 88KM/65kW 1994/07-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKA) 1796ccm 115KM/85kW 1993/02-1996/08

    • 1.8 i 16V (RKB) 1796ccm 112KM/82kW 1994/01-1996/08

    • 2.0 i 16V (NGA) 1988ccm 136KM/100kW 1993/02-1996/08

    • 2.0 i 16V 4x4 (NGA) 1988ccm 132KM/97kW 1994/12-1996/08

    • 1.8 16V (EYPA EYPB EYPC EYPD) 1796ccm 116KM/85kW 2002/06-2013/12

3,29 € / ks bez DPH
3,95 € / ks s DPH
Kód produktu: 11B-2-536
Veko vlevu oleja oleju

Veko vlevu oleja oleju CITROEN JUMPER FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER FORD C-MAX ECOSPORT FIESTA FOCUS FUSION GALAXY KA MONDEO PUMA

OEM čísla:

  • FIAT - 9662149180
  • FORD - YS4G6766AA
  • FORD - 1135010
  • CITROEN - 1180.r1

 

Výskyt vo vozidlách*:

* výskyt je len informatívny a nezaručujeme ho, preto v prípade potreby ponúkame vrátenie/výmenu do 14 dní

CITROEN

FORD

FIAT

PEUGEOT

2,88 € / ks bez DPH
3,45 € / ks s DPH

Viac kategórií